Yvonne-N sp. z o.o.

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Yvonne-N sp. z o.o.

Barbara1965

Rzetelna Firma, godna polecenia. Dla mnie współpraca z Yvonne-N to sama przyjemność. W tym ciężkim czasie Panie są dla nas 24h. Bardzo miłe zaskoczenie kiedy szefowa w sobotę zadzwoniła w trosce o moje bezpieczeństwo. Polecam bardzo.

aha
@Barbara1965

troska przez telefon nie zastąpi ubezpieczenia niemieckiego, o obowiązkowej karcie EKUZ nie wspominając...firma nie wystawia druku A1 ani przed wyjazdem, ani po powrocie, wiec to mówi samo za siebie jak odpowiedzialna jest firma...

Maria Nowy wpis
@aha

Cześć, a możesz przybliżyć trochę bardziej temat tego ubezpieczenia niemieckiego? Jestem ciekawa na czym to wszystko dokładnie polega bo nie za bardzo się orientuje w tym temacie a zawsze warto o takich sprawach wiedzieć :)

Daniel

@Ktoś mnie interesuje stawka z podstawowym językiem niemieckim, prosze o info

Małgorzata Janiak
@Daniel

jako nieliczni mają zlecenia dla osób bez języka niemieckiego. Zadzwoń do nich.

Maria Nowy wpis
@Małgorzata Janiak

A możesz napisać coś więcej odnośnie warunków zatrudnienia w Yvonne-N właśnie dla osób bez języka niemieckiego? Jak wyglądają zarobki? Jaka stawka jest oferowana na starcie i czy po czasie ona jakoś rośnie czy zostaje na takim samym poziomie?

Ktoś
Kandydat

Witam, polecacie z nimi współpracę? Chciałambym ale nie wiem czy warto, jakie mieliście stawki bez języka bądź z podstawą niemieckiego? Czy sprawdzone miejsca, jak z ofertami "nowymi"? Pomogli Wam kiedy była mina? Jakie plusy, minusy są, bądź jakie zauważyliście?

Małgorzata Janiak
@Ktoś

Pracowałam z nimi! Są godni polecenia! i jako nieliczni mają zlecenia dla osób bez języka niemieckiego. Zadzwoń do nich.

Fake newsy Małgorzaty Janiak
@Małgorzata Janiak

Nie pracowała_ z Nimi!!!! Bo tych si^ po ni h podszywasz, jesteś rekruterką tej agentury.3 dni temu rozmawiałam z t\ sam\ pracownicaą o tym samym imieniu i nazwisku!!! (usunięte przez administratora)

Yvonne-N Nowy wpis
@Fake newsy Małgorzaty Janiak

Dzień dobry :) Dziewczyny w biurze mają na imię : Joanna, Ewelina, Angelika, Izabella :) Dużo Miłości dla Pani :)

Honorata Nowy wpis
@Fake newsy Małgorzaty Janiak

Nie powiem, żeby na tym forum mile widzieli wyzwiska, admin może ciachnąć Twój komentarz. Może trochę wytłumaczysz, czemu się tak uniosłaś? Z Twojego komentarza nie wynika, żebyś pracowała z Yvonne, skoro "tylko" z nimi rozmawiałaś. I czemu nazywasz tę firmę agenturą?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Yvonne-N sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Yvonne-N sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Opiekunka osób starszych/wyjazdy do Niemiec/zarobki w euro!!. Jaki był jej rezultat?
Polo

Czy jakieś szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne się zdarzają?

Możecie opisać aktualną sytuację Yvonne-N sp. z o.o.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Bietka
@Administrator

Z Yvonne-N byłam na 1 wyjeździe na przełomie tego roku, wyjazd załatwiony szybko, przejazd w obie strony zapłacony przez firmę,pieniądze rozliczone na czas i stały kontakt z Paniami z biura. Polecam, chętnie podejmę z tą firmą stałą współpracę.

Dorota
@Bietka

Dla kogo dobra ta agencyjka???

Henryk27
@Bietka

Bietka, skoro polecasz, to dlaczego nie jeździsz z tej firmy? Nie chcieli Cię, czy wypisujesz bzdury z nudów?

czy
@Henryk27

dostaliście już pocztą PIT od Yvonne n??

czemu
@Henryk27

usunięto moje pytanie odnośnie PIT, który firma ma obowiązek przesłać pocztą??

Jarosław
@czemu

W sprawie PIT-u najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą. Jak długo pracowałeś w tym miejscu? Być może będziesz mógł mi trochę pomóc.

No
@Jarosław

jednak zamieszczono moje pytanie! pracowałam z Yvonne n kwiecień, maj i czerwiec a poczta ma niedaleko do mnie. Ciekawe stąd to opóźnienie:/

Katarzyna88
@czy

Dostałam już Pit :D spokojnie pewnie i Ty dostaniesz:)

Katarzyna88
@Dorota

Jak dla mnie wszystko jest ok! Płacą na czas, dzwonią dziewczyny z biura. Prawda jest taka ,że jak trafisz dobrze będziesz wychwalać agencję , trafisz źle- będziemy szukać innej. Polecam.

tak
@Katarzyna88

w 90% jakość szteli wpływa na opinię o agencji, gorzej jak nie ma w czym wybierać...jak dostanę PIT w poniedziałek to w porządku.

No
@Katarzyna88

i jakoś nie mam PITa w dalszym ciągu! idę jutro do US

ktoś
@Henryk27

z PITa wynika, że mój przychód za 6 tyg. pracy to 5600zł czyli średnia krajowa i od tego składki wyszły na 900zł, czyli w porządku. Szkoda tylko, że firma nie wystawia druku A1 i karty EKUZ i dlatego więcej z nimi nie wyjechałam.

Danka

Polecam Firmę Yvonne-N z całego serca. Nie ma ściemniania wszystko prosto z mostu i to mi się podoba!

Agnieszka

Żadna firma nie płaci kosztów podróży po miesiącu czasu. Jesteś dwa miesiące masz zwracane koszty podróży. Jesteś krócej masz płacone w jedna stronę , albo wcale ! Ja dziękuje firmie ze dała mi szanse wyjechać bez języka.

timmi
@Agnieszka

jesli się coś przytrafi i trzeba wcześniej zjechać do domu, oczywiście nie z winy opiekunki ! to Agencja nie zwraca pełnych kosztów podróży ! Dlaczego?

zainteresowana
@timmi

Timmi dlaczego wcześniej zjechałaś ? co było powodem?

Olga
@timmi

A może tak konkretna sytuacja ? Coś, gdzieś, kiedyś. Wszystkie negatywne wypowiedzi takie same... Może dlatego że trzeba było zapytać przed wyjazdem w jakich sytuacjach zwracają koszty a w jakich nie tak jak ja to zrobiłam a nie teraz zadawać pytanie na forum na które i tak nie będzie odpowiedzi. Sama przed wyjazdem dopytywałam się o zwroty za podróż szczegółowo wszystkie sytuacje miałam przedstawione, wiem na czym stoję. Nie z jedną firmą już jeździłam, nauczyłam się że trzeba wiedzieć co się podpisuje a jeżeli podpisuje się w ciemno to pretensji do innych za swoją niewiedzę mieć nie można. Polecam

timmi
@zainteresowana

dlatego ,ze pdp zabrali do szpitala! rodzina i agencja kazali mi mi zjechac do domu:( koszty podróży zwrócono ,ale nie w 100% :( musiałam dopłacić z własnej kieszeni! Miałam identyczny przypadek,ale w innej Agencji, za podróż mi zwrócono 100% .!!!

Krysia Głogów
@timmi

Jestem na 3 wyjeździe z firmą Yvonne-N. Za pierwszym razem miałam identyczną sytuację ale problemu z pieniędzmi za podróż żadnych nie miałam. Nie wiem dlaczego firma miałaby cię potraktować według innych zasad. Kontakt z paniami z biura super, wypłata zawsze na czas, podróże firma opłaca, polecam

anonymous
@Agnieszka

Nieprawda, ja jeździłam na okres 5 i 4 tygodnie i zawsze miałam zwrócone koszty podróży wcześnie wyraźnie ustalone. W EH było to 180 euro, w innym m-cu 150. Bez łaski i zbędnych niedomówień

Dorota
@anonymous

bzdura..................agencyjka niewiarygodna na FB sporo negatywnych opinii , więc skasowano

Henryk27
@Agnieszka

Agnieszka, skąd czerpiesz takie brednie?

Wiki

Podpowiedzcie gdzie agencja ma pracę dla opiekunek? Czy można spokojnie z nimi wyjechać?

Marta

@Dorota współpracowałaś z agencją Yvonne-N? Masz z nią jakieś doświadczenia? Chcesz podzielić się swoją opinią o niej na forum? Zachęcam. Każda merytoryczna opinia, która jest prawdziwa może się komuś przydać.

Marta

@Jolanta, ciekawa jestem, co odpowiedziałabyś osobie zainteresowanej pracą poprzez firmę Yvonne-N , która jeszcze ma wątpliwości czy warto podjąć pracę przez agencję? Co w Twoim przypadku ostatecznie przesądziło o tym, że podjęłaś decyzję na TAK? Czy był jakiś moment, kiedy miałaś wątpliwości, czy zrobiłaś dobrze?

Jolanta

Pracuje z Yvonne-N Od Grudnia 2017 zlecenie jak zlecenie nie maja wpływu na charakter podopiecznej, ale co najważniejsze pieniądze na czas, koszty podróży zwracane, ZUS płacony , jasne zasady wyjazdu. polecam!

Barnaba

Może ktoś podpowie jakie załatwiają warunki mieszkaniowe?

Iza

Yvonne-N to bardzo dobra agencja pracy. Zawsze pomocni, polecam

Opiekunka24

Polecam firmę ! Bardzo fajne miejsce pracy, wypłata na czas, stały kontakt z Paniami z biura. Czekam na nową ofertę babcia niestety zmarła :(

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Yvonne-N sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Olek

Agencja Yvonne-N ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Teraz rozumiem dlaczego tak dawno nikt nie pisał.

Wiesława
@Olek

HA, ha, proszę nie uważać opiekunek za idiotki!!! Najgłupsza opinia jaką można napisać .

Ewa

Zawsze wydaje się nam, że zarabiamy za mało. Przeważnie mamy rację. A praca opiekunki poza granicami Polski jest naprawdę ciężka. Z chęcią udzielę wsparcia finansowego tym dzielnym Paniom, by mogły spełnić swoje marzenia lub zrealizować życiowe plany, a ciężko im cokolwiek na to oszczędzić. 512 310 938

Marta

@Opiekunka z Torunia - dziękuję za Twój komentarz. A na jaki okres standardowo są podpisywane umowy? I czy Yvonne-N zatrudnia w ramach umowy o pracę? Czy przy każdym zleceniu jest wymagana znajomość języka obcego? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

opiekunka
@Marta

Aleś pytania zadała :( zadzwoń albo napisz do firmy i wszystko Ci powiedzą

Marta

@Opiekunka z Torunia - mogłabyś rozwinąć swoją opinię o firmie? Twoje doświadczenie będzie cenną radą dla osób rozważających podjęcie pracy w Yvonne-N sp. z o.o.

Opiekunka z Torunia
@Marta

Firma godna Polecenia : pieniądze na czas, jak zlecenie nie odpowiada zmiana lub zjazd do Polski bez kar umownych. Ja już z nimi pracuje 4 lata nigdy nie miałam problemów. Pomocne dziewczyny, zlecenia są przedstawiane jasno.Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Yvonne-N sp. z o.o. - Głogów

Yvonne-N sp. z o.o.