Opinie o Yvonne-N sp. z o.o. w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Yvonne-N sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Yvonne-N sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yvonne-N sp. z o.o. w Głogów

Agnieszka

Żadna firma nie płaci kosztów podróży po miesiącu czasu. Jesteś dwa miesiące masz zwracane koszty podróży. Jesteś krócej masz płacone w jedna stronę , albo wcale ! Ja dziękuje firmie ze dała mi szanse wyjechać bez języka.

yvonne-N

Dzień dobry, na chwilę obecną posiadamy zlecenia od komunikacji językowej po dobry. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 767541961 z Poważaniem Yvonne-N

Barbara1965

Rzetelna Firma, godna polecenia. Dla mnie współpraca z Yvonne-N to sama przyjemność. W tym ciężkim czasie Panie są dla nas 24h. Bardzo miłe zaskoczenie kiedy szefowa w sobotę zadzwoniła w trosce o moje bezpieczeństwo. Polecam bardzo.

Michalina
@Barbara1965

NIE POLECAM TEJ "FIRMY".TO JEST (usunięte przez administratora) GDZIE PRACUJĄ (usunięte przez administratora) "PRACOWNICE"!!!!!JESZCZE Z TAKIM BRAKIEM KULTURY OSOBISTEJ I NISKIM POZIOMEM INTELIGENCJI SIĘ NIE SPOTKAŁAM!!!!! NIE WSPOMINAJAC JUŻ O PROFESJOABLEŹMIE ORAZ STOSUNKU DO WŁASNYCH PRACOWNIC, A TAK NAPRAWDĘ TO NIEWOLNIC POLSKO-NIEMIECKICH!BRAK UBEPIECZENIA ORAZ BARDZO NISKIE STAWKI DLA KOBIET POSIADAJĄCYCH BARDZO DOBRĄ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO.TE "REKRUTERKI"(KTÓRE CIĘŻKO NAZWAĆ REKRUTERKAMI)SĄ BARDZO NIEPRZYJEMNE I NIESYMPATYCZNE!!ZAPOMINAJĄ SIĘ, ŻE PRACUJĄ Z LUDŹMI I DLA LUDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZLECENIA OD NICH SĄ KOMPLETNIE NIESPRAWDZONE, BARDZO SZYBKP MOŻNA TRAFIĆ NA MINĘ W ICH AGENCJI, GDYŻ ŁAPIĄ WSZYSTKO CO DO NICH PRZYCHODZI NIE MAJĄ SWOICH KORDYNATORÓW ZAUFANYCH NA TERENIE NIEMIEC. NAPRAWDĘ OMIJAĆ DALEJ NIŻ OGNIA TĘ "AJENCJĘ"!!!! NAWET OGIEŃ NIE JEST TAK NIEBEPIECZNY JAK ICH ZLECENIA ORAZ ONI SAMI!!!!

Anula Nowy wpis

Tak weszłam sobie na ich stronę, bo szukam pracy, ale tam są tylko oferty dla opiekunek. A co z ofertami pracy do obsługi samej firmy? Czy firma na stanowiska np. związane z kadrami, finansami, administracją, szuka też u siebie na stronie czy w jakiś innych miejscach, na innych portalach?

Agnieszka

timmi
@Agnieszka

jesli się coś przytrafi i trzeba wcześniej zjechać do domu, oczywiście nie z winy opiekunki ! to Agencja nie zwraca pełnych kosztów podróży ! Dlaczego?

zainteresowana
@timmi

Timmi dlaczego wcześniej zjechałaś ? co było powodem?

Olga
@timmi

A może tak konkretna sytuacja ? Coś, gdzieś, kiedyś. Wszystkie negatywne wypowiedzi takie same... Może dlatego że trzeba było zapytać przed wyjazdem w jakich sytuacjach zwracają koszty a w jakich nie tak jak ja to zrobiłam a nie teraz zadawać pytanie na forum na które i tak nie będzie odpowiedzi. Sama przed wyjazdem dopytywałam się o zwroty za podróż szczegółowo wszystkie sytuacje miałam przedstawione, wiem na czym stoję. Nie z jedną firmą już jeździłam, nauczyłam się że trzeba wiedzieć co się podpisuje a jeżeli podpisuje się w ciemno to pretensji do innych za swoją niewiedzę mieć nie można. Polecam

timmi
@zainteresowana

dlatego ,ze pdp zabrali do szpitala! rodzina i agencja kazali mi mi zjechac do domu:( koszty podróży zwrócono ,ale nie w 100% :( musiałam dopłacić z własnej kieszeni! Miałam identyczny przypadek,ale w innej Agencji, za podróż mi zwrócono 100% .!!!

Krysia Głogów
@timmi

Jestem na 3 wyjeździe z firmą Yvonne-N. Za pierwszym razem miałam identyczną sytuację ale problemu z pieniędzmi za podróż żadnych nie miałam. Nie wiem dlaczego firma miałaby cię potraktować według innych zasad. Kontakt z paniami z biura super, wypłata zawsze na czas, podróże firma opłaca, polecam

@Agnieszka

Nieprawda, ja jeździłam na okres 5 i 4 tygodnie i zawsze miałam zwrócone koszty podróży wcześnie wyraźnie ustalone. W EH było to 180 euro, w innym m-cu 150. Bez łaski i zbędnych niedomówień

@anonymous

bzdura..................agencyjka niewiarygodna na FB sporo negatywnych opinii , więc skasowano

Henryk27
@Agnieszka

Agnieszka, skąd czerpiesz takie brednie?

Maja
@Agnieszka

Ale glupoty piszesz. To nie firma oplaca ci przejazd. Jechalam na 4 tyg i rodzina oplacila przejazd. Firmy biora od nich kase, albo rodzina wyplaca opiekunce.

Karolina W
@Agnieszka

Nie zgadzam się ponieważ pracuje z Firma Yvonne-N ! Jest to bardzo uczciwa firma !!

opiekunka Nowy wpis
@Agnieszka

Szukam godnej polecenia firmy na wyjazd, która dobrze płaci i odprowadzi zus przynajmniej od minimalnej co miesiąc, czyli od tego roku to około 4200. Z tymi składkami to różnie bywalo, dlatego teraz sprawdzam sobie wszysko na pue. Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć w tej firmie do jednej osoby przy takim zusie? Mam 8 letnie doświadczenie i język komunikatywny plus.

@opiekunka

Też szukam jakiś szczegółów, co do pracy. Ale co się człowiek tu o co zapyta, to piszą tylko, że lepiej dzwonić. Wie Pani, co do pieniędzy, to jak patrzę na FB, to jest tam stawka. Choćby pod koniec grudnia szukano za 1700 euro do Hamburga do seniorki z zaburzeniami równowagi, wymagając doświadczenia i znajomości niemieckiego. Ja bym po prostu chciała wiedzieć, w jakim stopniu trzeba znać ten j. niemiecki, by można było się tego podjąć i czy firma pomaga jakoś się językowo podszkolić przed wyjazdem?

yvonne-N Nowy wpis

Gdybym wpisała się w formularz kontaktowy to po jakim czasie mogę spodziewać się telefonu z zaproszeniem na rozmowę? Znajomość niemieckiego musi być jakaś specjalistyczna? Gdyby sprawnie poszło to ile trwa cały proces do momentu wyjazdu? Zależy mi na pracy od zaraz. Transport do miejsca pracy jest autokarem czy samolotem?

Jaka umowa obowiązuje w Yvonne-N sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Yvonne-N sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Witam, ja w sprawie tego ogłoszenia do opieki do Rellingen, pani tam ma wiele chorób, jak wynika z opisu i potrzebuje zaawansowanej opieki. Można wiedzieć, jak wygląda kwestia czasu wolnego dla opiekunki w ciągu dnia w takim razie? Ktoś mnie zastąpi, żebym mogła odpocząć? Jak jest w nocy?

Proszę pani w takiej kwestii proszę pytać telefonicznie,panie w biurze chętnie odpowiedzą.

Natalia

Jak jest aktualnie z kwestią języka? Zależy mi na wyjeździe jako opiekunka osób starszych, tak jak kiedyś było ogłoszenie, ale niestety nie znam niemieckiego. Czy organizują szkolenia z języka?

@Natalia

Na chwile obecna nie posiadamy zleceń dla osób bez znajomosci języka niemieckiego.

Karolina W.

Polecam z całego serca Yvonne-N z Głogowa. Wspaniałe Panie w biurze, informacje rzetelnie przekazywane i są zgodne z miejscem pracy! Polecam! polecam!polecam!polecam!Polecam! polecam!polecam!polecam!Polecam! polecam!polecam!polecam!Polecam! polecam!polecam!polecam!Polecam! polecam!polecam!polecam! POLECAM Z CAŁEGO SERCA! MOJA ULUBIONA FIRMA!!!!!!!

Barbara1965

aha
@Barbara1965

troska przez telefon nie zastąpi ubezpieczenia niemieckiego, o obowiązkowej karcie EKUZ nie wspominając...firma nie wystawia druku A1 ani przed wyjazdem, ani po powrocie, wiec to mówi samo za siebie jak odpowiedzialna jest firma...

Gosia
@Barbara1965

Przepracowałam 4 miesiące . Z tą firmą warto wyjeżdżać.Polecam!

@Gosia

Gdzie wyjeżdżałaś z nimi i ile zarobiłaś w tym czasie? Czemu ogólnie tylko 4 miesiące działałaś?

Michalina

K

Pracuje z nimi już ponad 2 miesiące i do tej pory nie otrzymałam druku A1 ani karty EKUZ kto wie czy w ogóle jestem ubezpieczona

Wojciech
@K

A kontaktu z nimi nie ma żeby o to zapytać bezpośrednio w firmie?

@K

jest Pani ubezpieczona. Tak jak pisałyśmy-firmy wnioskują o karty EKUs po przez druk A1 na który czasami trzeba poczekać. Są przypadki ze druk A1 wydawany jest w trybie pilnym, a czasami trzeba poczekać????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️Poinformowaliśmy również Panià, że jutro będzie karta :) P.S kartę zawsze można donieść do lekarza nikt nie odmówi leczenia! A zatrudnienie można sprawdzić w ZUS :)

Lea
@Wojciech

Po co ci ta karta w ogóle?

Jakis
@Yvonne-N

Lekarz nie przyjmnie bez karty. Ktoś żartuje że donieść. Na e-zus jest tylko że zgłoszony, (na) jesteś do ubezpieczenia

Maja
@Lea

Zeby moc np skorzystac z pomocy lekarskiej.

@K

A jak ogólnie oceniasz współpracę z firmą, no poza tym aspektem braku ubezpieczenia?

Jakiś
@K

Zgłoszenie do ZUSu, nie oznacza że możesz korzystać z NFZ. Tu koordynatorka napisała że kartę możesz donieść do lekarza. Ktoś się nie zna, ta pani czaruje i głupią z ludzi robią. Idąc do lekarza w rejestracji przeciagasz kartę EKUZ, inaczej nie przyjemnie ciebie

@Jakiś

Od kiedy karty EKUZ mają chip/czip-a? Panie spisują numer ubezpieczenia. Polecam Firmę Yvonne-N!

Anna Wawrzyniak
@Joanna

Oczywiście , że ubezpieczenie jest ! Ja oceniam bardzo dobrze współpracę z firmą. Zawsze można liczyć na serdeczność i pozytywne rozwiązanie sprawy. Pieniądze co do centa systematycznie wypłacane. Zlecenia zgodne z tym co Panie z biura mówią! Jestem na TAK! Pracuję z nimi już z 6 lat :) Kartę EKUZ również.

@K

Haha. Niech Pani zapomni o tej karcie. Ja rok czasu pracowałam w tej cholernej firmie i nie dostałam nigdy tej karty. Zbywali mnie że wyślą wyślą ... Nie pracuje już tam całe szczęście.

@Anonim

Czy możemy prosić o imię i nazwisko ? Pozdrawiamy Yvonne-N

@Joanna

Firma Yvonne-N ubezpiecza wszystkich pracowników! Każda osoba będąc w Niemczech może skorzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej na takich samych zasadach jak obywatel państwa niemieckiego. Pozdrawiamy Yvonne-N

Anka

Byłam z tą firmą u jednej i tej samej rodziny 3razy po 2miesiace,na umowę zlecenie. Miałam kartę ubezp i druk A1 i super rodzinkę ,ale koszty podróży trzeba sobie samemu opłacić. Zarobki ok w porównaniu do naszych zarobków

@Anka

Nie mówili nic o umowie o pracę skoro byłaś już tam trzy razy? czy tylko na zleceniówce można tu pracować?

@Anka

Pani Aniu proszę o kontakt telefoniczny lub wyjaśnienie dlaczego nie otrzymała Pani kosztów podróży? Są u nas jasne zasady odnośnie ponoszenia kosztów podróży, które zostały przedstawione.

@Ewa

W naszej firmie jest tylko umowa zlecenie :)

@Yvonne-N

Z czego to wynika? Nie ma opcji otrzymania umowy o pracę? Stawki wynagradzają ten typ umowy jakoś, tak w porównaniu do konkurencji?

Ktoś

Witam, polecacie z nimi współpracę? Chciałambym ale nie wiem czy warto, jakie mieliście stawki bez języka bądź z podstawą niemieckiego? Czy sprawdzone miejsca, jak z ofertami "nowymi"? Pomogli Wam kiedy była mina? Jakie plusy, minusy są, bądź jakie zauważyliście?

Małgorzata Janiak
@Ktoś

Pracowałam z nimi! Są godni polecenia! i jako nieliczni mają zlecenia dla osób bez języka niemieckiego. Zadzwoń do nich.

Fake newsy Małgorzaty Janiak
@Małgorzata Janiak

Nie pracowała_ z Nimi!!!! Bo tych si^ po ni h podszywasz, jesteś rekruterką tej agentury.3 dni temu rozmawiałam z t\ sam\ pracownicaą o tym samym imieniu i nazwisku!!! (usunięte przez administratora)

@Fake newsy Małgorzaty Janiak

Dzień dobry :) Dziewczyny w biurze mają na imię : Joanna, Ewelina, Angelika, Izabella :) Dużo Miłości dla Pani :)

Honorata
@Fake newsy Małgorzaty Janiak

Nie powiem, żeby na tym forum mile widzieli wyzwiska, admin może ciachnąć Twój komentarz. Może trochę wytłumaczysz, czemu się tak uniosłaś? Z Twojego komentarza nie wynika, żebyś pracowała z Yvonne, skoro "tylko" z nimi rozmawiałaś. I czemu nazywasz tę firmę agenturą?

@Ktoś

Polecam bardzo! Panie z biura znajdą zlecenie dla Ciebie a nie dla siebie. Dzwoń i przedstaw swoje warunki.

Wojciech
@Dorota

A coś więcej niż praca za minimalną się znajdzie tu?

Daniel

@Ktoś mnie interesuje stawka z podstawowym językiem niemieckim, prosze o info

Małgorzata Janiak
@Daniel

jako nieliczni mają zlecenia dla osób bez języka niemieckiego. Zadzwoń do nich.

Maria
@Małgorzata Janiak

A możesz napisać coś więcej odnośnie warunków zatrudnienia w Yvonne-N właśnie dla osób bez języka niemieckiego? Jak wyglądają zarobki? Jaka stawka jest oferowana na starcie i czy po czasie ona jakoś rośnie czy zostaje na takim samym poziomie?

Polo

Czy jakieś szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne się zdarzają?

Możecie opisać aktualną sytuację Yvonne-N sp. z o.o.? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Bietka

Z Yvonne-N byłam na 1 wyjeździe na przełomie tego roku, wyjazd załatwiony szybko, przejazd w obie strony zapłacony przez firmę,pieniądze rozliczone na czas i stały kontakt z Paniami z biura. Polecam, chętnie podejmę z tą firmą stałą współpracę.

@Bietka

Dla kogo dobra ta agencyjka???

Henryk27
@Bietka

Bietka, skoro polecasz, to dlaczego nie jeździsz z tej firmy? Nie chcieli Cię, czy wypisujesz bzdury z nudów?

czy
@Henryk27

dostaliście już pocztą PIT od Yvonne n??

czemu
@Henryk27

usunięto moje pytanie odnośnie PIT, który firma ma obowiązek przesłać pocztą??

Jarosław
@czemu

W sprawie PIT-u najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą. Jak długo pracowałeś w tym miejscu? Być może będziesz mógł mi trochę pomóc.

No
@Jarosław

jednak zamieszczono moje pytanie! pracowałam z Yvonne n kwiecień, maj i czerwiec a poczta ma niedaleko do mnie. Ciekawe stąd to opóźnienie:/

Katarzyna88
@czy

Dostałam już Pit :D spokojnie pewnie i Ty dostaniesz:)

Katarzyna88
@Dorota

Jak dla mnie wszystko jest ok! Płacą na czas, dzwonią dziewczyny z biura. Prawda jest taka ,że jak trafisz dobrze będziesz wychwalać agencję , trafisz źle- będziemy szukać innej. Polecam.

tak
@Katarzyna88

w 90% jakość szteli wpływa na opinię o agencji, gorzej jak nie ma w czym wybierać...jak dostanę PIT w poniedziałek to w porządku.

No
@Katarzyna88

i jakoś nie mam PITa w dalszym ciągu! idę jutro do US

ktoś
@Henryk27

z PITa wynika, że mój przychód za 6 tyg. pracy to 5600zł czyli średnia krajowa i od tego składki wyszły na 900zł, czyli w porządku. Szkoda tylko, że firma nie wystawia druku A1 i karty EKUZ i dlatego więcej z nimi nie wyjechałam.

Danka

Polecam Firmę Yvonne-N z całego serca. Nie ma ściemniania wszystko prosto z mostu i to mi się podoba!

Wiki

Podpowiedzcie gdzie agencja ma pracę dla opiekunek? Czy można spokojnie z nimi wyjechać?

@Dorota współpracowałaś z agencją Yvonne-N? Masz z nią jakieś doświadczenia? Chcesz podzielić się swoją opinią o niej na forum? Zachęcam. Każda merytoryczna opinia, która jest prawdziwa może się komuś przydać.

@Jolanta, ciekawa jestem, co odpowiedziałabyś osobie zainteresowanej pracą poprzez firmę Yvonne-N , która jeszcze ma wątpliwości czy warto podjąć pracę przez agencję? Co w Twoim przypadku ostatecznie przesądziło o tym, że podjęłaś decyzję na TAK? Czy był jakiś moment, kiedy miałaś wątpliwości, czy zrobiłaś dobrze?

Jolanta

Pracuje z Yvonne-N Od Grudnia 2017 zlecenie jak zlecenie nie maja wpływu na charakter podopiecznej, ale co najważniejsze pieniądze na czas, koszty podróży zwracane, ZUS płacony , jasne zasady wyjazdu. polecam!

Barnaba

Może ktoś podpowie jakie załatwiają warunki mieszkaniowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Yvonne-N sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Yvonne-N sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yvonne-N sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yvonne-N sp. z o.o.?

Yvonne-N sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 62 ocen.

Yvonne-N sp. z o.o.