Prima Invest

Łódź

Opinie o Prima Invest

kandydat

WITAM MAM PYTANIE O FIRMĘ PRIMA INVEST Z SIEDZIBĄ W ŁODZI. DOSTAŁEM PROPOZYCJE PRACY, ALE JESZCZE SIĘ ZASTANAWIAM. CHCIAŁBYM WIEDZIEĆ JAK TAM JEST CHODZI O ZAROBKI, RELACJE W PRACY, OGÓLNIE OFERTA I AKCEPT JEŚLI CHODZI GŁÓWNIE O PRODUKTY FINANSOWE (GOTÓWKA). RÓWNIEŻ INTERESUJE MNIE CZY SĄ PROBLEMY Z REALIZACJĄ PLANU I Z JAKĄ NADWYŻKĄ EWENTUALNIE SIĘ KOŃCZY MIESIĄC. ZOSTAŁEM INFORMOWANY O PLANIE 100 TYS. POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODPOWIEDZ.

Zostaw opinię o Prima Invest - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prima Invest