Opinie o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące w Łódź

Natalia

Wydostanie dobrego zawodnika z tego klubu graniczy z cudem.Dla niedowiarkow polecam zasięgniecie opinii w jakimkolwiek innym klubie... Niesamowite klopoty. Olbrzymie problemy ze zgoda na udzial w testach w innym klubie. Rodzice nawet nie sa informowani o przyjsciu zaproszenia na testy. Jedzenie okropne. Dzieciaki jada na mecz i nie jest im zapewniany posilek. Chociazby suchy prowiant.Treningi raz dziennie. W kazdym szanujacym sie klubie trening odbywa sie dwa razy dziennie. Ogolnie szkoda gadac...

anonimowy

Tragiczna szkoła dla pracowników. Mało płacą a wymagania mają nieziemskie. Jak ktoś się urodził na strażnika więziennego to może tam pracować. Mi się uczniowie rozbierali do naga na lekcjach języka obcego. Gdy zgłaszałam to dyrekcji, to padło stwierdzenie, że jestem niewydolna- żenada! Bajzel nie szkoła. Grube ryby robią kasę, jedzą obiadki a płotki tyrają bez czasu na posiłek,ponad siły za grosze. Często musiałam robić nadgodziny, za które nie dostałam ani grosza. Dla mnie to (usunięte przez administratora). Rotacja co pół roku nowi pracownicy, bo nikt nie wytrzymuje w tym obozie. Uczniowie się gubią, bo co rusz, to nowi nauczyciele. Starsi stażem nauczyciele nawet nie prowadzą lekcji, tylko zwalniają uczniów na lewo do domu a pieniążki do ich kieszeni lecą. Jak ktoś chce pracować w więziennictwie, to dobrze trafił. Nie polecam nikomu, nawet mojemu psu, wizyty tam.

art

uważam, że jeśli chcesz, aby twoje dzieci kształciły się w dyscyplinach sportowych to ta szkoła bęzie odpowiednia, ponieważ dba o rozwój już od najmłodszych lat

Kinga

No własnie moje dziecko dostało zaproszenie do tej szkoły....jest z innej miejscowości i po przeczytaniu opinii rodziców podziekuje bardzo Wszędzie jest beton i wszędzie jest liczony przede wszystkim zysk dla klubu..szkoły.. ale tutaj to jakas reprodukcja dzieciaków, którymi nikt sie nie zajmuje:( Wole zostawić chłopaka w swojej miejscowosci zeby miał przynajmnie spokój w odrabianiu lekcji i wypoczynku Dla mnie to jest dramat jak dorośli wykorzystują dzieciaki do swoich tylko i wyłacznie zysków , przykre

Karol
@Kinga

Bardzo dobra decyzja. Wystarczy wejść do budynku bursy, a następnie skręcić w lewo do sekretariatu „szkoły”. Z gabinetu prezesa wydobywają się tabuny dymu papierosowego, który rozprzestrzenia się po całym budynku. Czy to szkoła? Czy to wychowanie, sport może? Tylko to co napisałaś

Dik
@Kinga

Syn dostał propozycje, i tak się zastanawiam czy ma się przenieść z innej szkoły...

Lew
@Dik

My niestety przenieśliśmy dziecko i to była jedna z najgorszych decyzji w życiu ....

Madr
@Karol

Taja sytuacja. W jednej z galerii handlowych w Łodzi kupowaliśmy korki dla syna który trenował w SMS. Sprzedawca spytał gdzie syn trenuje i powiedział ze tez tam trenował i musimy uważać na jedna osobę. (usunięte przez administratora) cały rocznik na pieniądze w kwestii organizacji obozu sportowego. Nie posłuchaliśmy dobrych rad i dziecko doświadczyło złośliwości tej wygadanej osoby. Jawnie wyśmiewał np dziewczyny które współżyły razem ze sobą w bursie. Śmiał się, ze odkrył ze są lesbijkami. Opowiadał to jako żart. Sam ma synka którego promuje...

Rodzic
@Kinga

Bardzo dobra decyzja. Bursa to temat na książkę. Dzieci pozostawione same sobie. Bardzo dużo dzieci nie przywiązuje uwagi do uczenia się. Trenerzy zamiast pilnować ocen tylko udają że z tym walczą. Tak naprawdę nie liczy się czy się uczysz czy nie. Jesteś dobry grasz, nauka to tylko dodatek. Czystość w pokojach tragedia. Kadra trenerska nastawiona tylko na wyniki, często kosztem radości dzieci. Nie polecam tej szkoły.

MJA Nowy wpis
@Lew

Możesz bardziej rozwinąć temat. Też chciałem żeby tam trenował mój syn. Bursa oczywiście, bo jesteśmy z daleka.

Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące?

Natalia

@Natalia

Proszę Pani. To jest firma prywatna nastawiona na zysk. Jeśli przy okazji wypłynie jakiś talent to dobrze. Nie wszyscy uczniowie/zawodnicy są tutaj dla przyszłej kariery. Rodzice często wysyłają dzieci po to aby zrzuciły nadwagę, bądź nabrały przyzwyczajeń do prowadzenia zdrowego stylu życia. Sądzę, że to jest dobra szkoła dla dziewczyn, osiągnięcia są duże, których trudno kwestionować. I to w każdej kategorii wiekowej czy ligach. Jeśli chodzi o częstotliwość/ilość treningów to pewnie racja. Wynika to pewnie z za dużej ilości uczniów w tej szkole, bądź braku trenerów (zbyt duża rotacja pracowników). Szkoła robi dużo dla poprawy warunków prowadzenia treningów czy socjalnych. Z pewnością wiele można poprawić.

Janusz
@Glikeria

Większość dzieci nie zjada objadow a stołuje się w okolicznej Biedronce. Chipsy, energetyki to standard. Więc o jakim zdrowym żywieniu mowa?

Glikeria Nowy wpis
@Janusz

Tak, wiem. I co można z tym zrobić? Przecież im nikt chodzić do Biedronki nie zabroni. I nie chodzą tam dlatego że są głodni. Dużo uczniów ma nadwagę i z tym trzeba walczyć. Fast foody z Biedronki im tylko szkodzą. A wyżywienie na szkolnej stołówce, zapewniam Pana, jest zupełnie przyzwoite Jeśli napisałam o zdrowym trybie życia (a nie o zdrowym żywieniu) to miałam na myśli utrwalenie nawyków do codziennej gimnastyki, jakież wspaniałe połączenie: gimnastyka umysłu i ciała. Nie każdy zostanie wirtuozem futbolu, ale każdy może zyskać zdrowie na całe życie.

Janusz Nowy wpis
@Glikeria

Wcale nie twierdzę, że jedzenie na stołówce jest słabe. Z tego co mi wiadomo jest całkiem ok. Co nie zmienia faktu że duża ilość uczniów nie zjada objadow i wspomaga się śmieciowym jedzeniem.

M

Pracowałam przez dwa miesiące - uciekłam i nigdy bym nie wróciła. Marne pieniądze, brak warunków do nauczania i ogólny bałagan.

Antoni
@M

Możesz rozwinąć swoją opinię? Skąd ten ogólny bałagan?

Kibic
@M

Pan prezes pracuje po 12-14h/dobę bez weekendowych przerw i można? Można. Za marne pieniądze. Z urlopu rzadko korzysta. No ale jeśli się kocha swoją pracę to skrzydła rosną.

Wojciech
@Kibic

Jesteś na bieżąco z tym, co dzieje się aktualnie w tej szkole? Jestem ciekaw przede wszystkim, jak wyglądają warunki zatrudnienia osób pracujących w sekretariacie. Czy moglibyście coś napisać?

Anets0477
@M

Możesz rozwinąć? Bo jest tam akurat oferta pracy i się zsstanawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

anonimowy

Belfer
@anonimowy

To fakt. Na koniec roku szkolnego nie miał kto wystawić nawet ocen, które dostawiane były uczniom z sufitu bo było ich malo w dzienniku Librus.

Malvina
@anonimowy

Przez pierwsze trzy miesiące warunki pracy i płacy w zasadzie zgadzają się z ustaleniami zawartymi w umowie. Po tym okresie następuje próbowanie pracownika: ile można mu obniżyć pensję i zwiększyć obowiązki i czas pracy tak aby pracownik dalej pracował i nie odszedł. Wykorzystuje się socjotechnikę dla osiągnięcia określonych celów poprzez manipulację załogą. Pracownik jest bez szans w zderzeniu z kliką zarządzającą szkołą.

art

anonymous
@art

bujda, wołają tylko kase

Kiler
@anonymous

Szkoła totalne dno poziom zdrowy,liczy się tylko kasa. Nikomu nie polecam tej szkoły doświadczyłem tego bagna na własnej skórze.

Kowal
@Kiler

To jest nawet dno bagna. Aby grać trzeba płacić , mieć tzw. Menagera M, mogą być tez inne dary. To nie jest wychowywanie. Nauki zero bo nawet nie ma gdzie...się uczyć

@Kowal

Podpisuję się pod negatywami dla tej szkoły,kompletne dno i wyłudzanie pieniędzy,zenada

@Krystyna

Rozumiem, że możesz mieć nieprzyjemne odczucia w związku ze szkołą ale czy jesteś świadoma konsekwencji swoich słów? Termin wyłudzenie to bardzo poważny zarzut, szczególnie, że napisany jest na forum publicznym. Z definicji wyłudzenie to przypadek uzyskania czegoś, zwłaszcza pieniędzy, w wyniku podstępu, kłamstwa lub oszustwa. Czy na pewno o to Ci chodziło?

Agatka
@Krystyna

Fakt

Agatka
@Agatka

Żenada, szkoda dzieci. Ściagają dzieci z całej Polski, bo sami nie potrafią wyszkolić swoich, których wyrzucają na zbity pysk.

d.d.
 Rekomendacja
@Kowal

rozróżnić trzeba albo wiedza albo noga

Asiuleczek
@d.d.

Tak to niestety wygląda ????

Borys

Zapraszamy do pracy w Naszej Firmie. Gwarantujemy zarobki 2250 brutto. Potrzebujemy ludzi zdrowych i silnych.

Janusz
@Borys

Wow to naprawdę gratka. Posty poniżej mówią jaka jest praca tak naprawdę. Piszą nauczyciele, rodzice i uczniowie oraz potencjalni złapani na ładna gadkę ludzie

Anna
@Borys

Wydaje mi się @Borys że Twój wpis należy traktować jako ironiczny, czy tak? Jestem ciekawa, czy podaną przez Ciebie kwotę może potwierdzić inny z nauczycieli SMS-u. Przy jakiej liczbie godzin tygodniowo taka stawka obowiązuje w tej szkole?

@Anna

Wystarczy wejść na stronę urzędu pracy. Pierw 17zl brutto następnie 2600 brutto jako wychowawca. Byłam na rozmowie. Obowiązki takie jak wychowawcy. Opieka,sprawdzanie czy wszystko dobrze,jak idzie nauka,jeśli trzeba podróż do lekarza z dzieckiem,kontakt z rodzicami.... Praca 7dni w tyg ale system 40,h. Opieka nad spora grupa uczniów. Teraz jest ogłoszenie praca pomoc w kuchni. Stawka taka sama 17zk brutto. Więc ...studia,staż,duża odpowiedzialność,stres.... Ps. Portier 17zl brutto

Glikeria

Jest apel do wszystkich ojców : Namawiajcie swoje córki do gry w piłkę nożną!

Zuzanna

Nie szukają może pracowników po AWF-ie?

@Zuzanna

Być może Panią przyjmą (na początek umowa zlecenie), ale może być problem z wynagrodzeniem za pracę.

Robak
@Zuzanna

Może już szukają, ponieważ wszyscy co mądrzejsi trenerzy odchodzą. JeEle chcesz się przyczynić do nieadekwatnej selelekcji mlodziezy.....

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź
@Pytanie

Nie ma takiego pojęcia w SMS-ie jak nadgodziny. Za pracę w weekendy (sobota+niedziela) dostajemy po 100 zł, czyli po 50 zł za dzień pracy. Nie dodatkowo, tylko zamiast. Jest to zaksięgowane jako premia. Nie ma praktyki brania/dawania odsiadek za przepracowany weekend, w każdym razie ja nie słyszałam o takim przypadku. Za zostawanie w pracy po godzinach nie ma wynagrodzenia.

Hot
@Odpowiedź

A jak traktowane/księgowane są treningi indywidualne płatne 50 zł od zawodnika na obiektach SMS lodz?

Bartosz

Miałem nadzieję, że na forum pracowniczym znajdę więcej informacji o pracy a tu nic!

Q1
@Bartosz

Najlepszą, najbardziej preferowaną formą pracy jest wolontariat.

Zawiedziona

Rzeczywiście szkoła słaba pod względem nauczania, bardzo dobre oceny wystawiane przez nauczycieli nie potwierdzaną słabe wyniki egzaminów zewnętrznych. Nauczyciele to kółko wzajemnej adoracji chętne do strajkowania i oglądania filmów w czasie lekcji. Obiady, które powinny być najwyższej jakości dla sportowcow bardzo słabe i nikt z tym nic nie robi od lat. Ponadto rodzice powinni być uprzedzani o bardzo wysokich oplatach za trenowanie, obozy, sprzęt, wyjazdy na zawody itd. To nie jest szkoła dla przecietnie zarabiających rodziców.

Mateusz

Nie polecam, ciągłe łamanie prawa i obowiązków. Liczą się tylko pieniądze, uczniowie mają w garści nauczycieli a nauczyciele robią wszystko by nie wchodzić im w paradę.

obserwator

Jeśli posyłacie dzieciaka do szkoły sportowej, to BĄDŹCIE NA 100% PEWNI, że tego chcecie i zrobicie wszystko, żeby dzieciak się wybił w swojej dyscyplinie. Inaczej zmarnujecie dzieciaka. Wielu absolwentów po ukończeniu szkoły sportowej albo gra w bardzo niskiej lidze, albo idzie do łopaty.

Edward

@Buli, tego typu uwagi i spostrzeżenia powinieneś przekazać bezpośrednio Szkole Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące. Forum, na którym zdecydowałeś się wypowiedzieć służy do gromadzenia wyłącznie merytorycznych opinii o tej szkole jako pracodawcy. Bardzo, z tego miejsca, zachęcam do rozpoczęcia dyskusji o tym miejscu pracy przez osoby zatrudnione w nim.

Zateem
@Edward

Nie polecam szkoly

Jazy

Tylko kuchnia jest na dobrym poziomie. Bardzo zróżnicowana, może dodałbym więcej owoców i byłby Wersal.

Gracjusz
@Jazy

Ciekawe. Zupa z poprzedniego dnia, okropna, mięso guma. W zupie chłopcy znaleźli coś co wyglądało jak głowa ptaka, wersal

Baba z Milionowej
@Gracjusz

A proszę powiedz ile chłopcy płacą za te posiłki? To co piszesz to kompletne bzdury. Dlaczego to zrobiłeś? Może mama Ci gotuje lepiej? Narzekacie po to, aby wyłudzić od rodziców dodatkowe fundusze, czy nie tak?

@Baba z Milionowej

To jest prawdziwa postawa ludzi z Uks SMS Łòdź. W dwóch zdaniach tyle jadu do młodzieży. Próba podważenia autorytetu matki dziecka, a następnie dziecka, które zdaniem pracownika - jak się nazwał baba z Milionowej - próbuje wyłudzić pieniądze. Żenada. Potwierdzam, ta szkoła (cała, nie tylko liceum) to masakra

Buli

Byłem ostatnio na testach do tej szkoły, przez telefon rozmowa była bardzo miła zapewnień co do treningów i zaplecza sportowego cała masa,co do bazy treningowej nie można było się czepiać bo jest ciekawa no i na tym koniec obiecanek. Brak podejścia do chłopców zero zainteresowania ze strony trenerów do których byliśmy skierowanie sami musieliśmy się upominać o jakieś informacje na temat treningów które się będą odbywać a było ich bardzo mało 1 dziennie. Jak zwróciłem uwagę że to mało i powinny być chociaż 2 to usłyszałem że się nie da bo chłopcy tam trenujący są zmęczeni. Szczerze mówiąc to nie polecam tego miejsca szkoda czasu.

Firmin
@Buli

I masz racje ze nie polecasz. Chłopcy tam trenujący są zmęczeni po całonocnych szaleństwach. Bo oczywiście zero nadzoru. Do godziny 1 w nocy jest tak głośno ze nikt nie może spac. Teraz oddawani są tam 12 letnie dzieci . Co ci rodzice sobie myślą? Ze zrobią karierę? Niestety zero nauki a i sportowo ich zniszczą. A 1 trening bo drugi jest płatny 50 zł od łebka tak po cichu.

Edward

@anonimowy, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy aby na pewno nie podejmowano żadnej interwencji gdy zgłaszałaś swoje uwagi? Czy sytuacja nie uległa wówczas choć minimalnej poprawie? Jak rozumiem nie jesteś już pracownikiem szkoły? Czy może mimo wszystko zdecydowałaś się nadal pracować w Szkole Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego?

Edward

Jak często w Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące występują rekrutacje? Czy moglibyście się w tej kwestii wypowiedzieć? Jak ocenicie codzienną atmosferę w tym miejscu pracy i warunki zatrudnienia? Te informacje na pewno zostaną wzięte pod uwagę przez osoby, które chciałyby się zatrudnić w nim.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Milionowa 12