Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące

Łódź

Opinie o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące

wika

dyrektor to pazera, każe płacić ciężkie pieniądze za naukę o kiepskim poziomie.co mało rozgranicza czesne za burę DLA CHŁOPCÓW 1 5 0 zł a dla DZIWECZĄT T Y L K O 100 zł. Trzeba się zastanowić czy męskiej części nie traktuje jako dochód wg widzimisę. na pytanie dlaczego taka jest różnica sam się wsypał , nie potrafił sie określić dlaczego tak jest, sam ustala stawki i jest grubuiański. rozmawia z rodzicami jak z bankomatem. ostatecznie odburknął że jak mnie się nie podobają jego ustalenia to mam zabrać dzięcko z tej szkoły. to jest cyrk. rodzice czytajcie ten post i reagujcie. prosze.

art

uważam, że jeśli chcesz, aby twoje dzieci kształciły się w dyscyplinach sportowych to ta szkoła bęzie odpowiednia, ponieważ dba o rozwój już od najmłodszych lat

maciek

Najlepszy jest (usunięte przez administratora) dyrektorek i jego świta.

Belfer

Ta szkoła, to żenada. Dyrekcja nastawiona przede wszystkim na wyciśnięcie jak najwięcej kasy z kieszeni rodziców, którym wmawia się, że ich dzieci będą mistrzami sportu. A tak naprawdę, to nikomu nie zależy na uczniach, którzy traktowani są przedmiotowo, niemal że jak bydło. I do tego jeszcze ta głupia baba z sekretariatu, która wydziera się na dzieciaki z gimnazjum. Żenada i jeszcze raz żenada. Szkoda czasu i pieniędzy.

darek

przecież to ogłoszenie jak i seria innych o tej szkole pod różnymi nazwami na tym serwisie to ewidentna, sztucznie generowana ściema!!! a praca tam jest szczerze godna pożałowania

Zostaw opinię o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące