Opinie o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące w Łódź

A ja mam pytanie jak wyglada poziom nauki w szkole ? Czy prawdziwie są plotki ze dzieci nie wiele się uczą w porównaniu do normalnych podstawówek? Zasłyszane ze rodzice szybko rezygnują z tej szkoły i wracają do starych szkół

Łukasz
@Marcin

Tam masz grać. Nauka to.dodatek. A tak na serio, większość dzieciaków ma głęboko w nosie naukę. Najgorsze jest to że kadra trenerska ma to głęboko w nosie. Oczywiście straszą ze Cię odstawią od składu za słabe wyniki w nauce ale i tak w najbliższym meczu wychodzisz bo jestes najlepszy. Syn zrezygnował po 6 miesiącach. Średnia w jego klasie to o ile dobrze pamiętam 2 z hakiem????

@Łukasz

@Łukasz czyli szkoda dziecka jak się dobrze uczy , a w piłkę nie wiadomo ile lat pogra.

Łukasz
@Marcin

To już niestety decyzja rodzica i dziecka. Nie oszukujmy się. Szansa że młody zostanie piłkarzem i się z tego utrzyma oczywiście jest ale bardzo mała. Niestety większość chłopców po szkole jest całkowicie nie przystosowana do życia poza światem piłki. Proszę jeszcze wziąść pod uwagę że co kilka miesięcy są nowe nabory do klas i zostają naprawdę najsilniejsi, nie zawsze najlepsi piłkarsko. Jeśli syn będzie się rozwijał piłkarsko to jeszcze ok, ale jeśli będzie średniakiem to na dużo minut na boisku nie spędzi. Oczywiście dezycja należy do Was. Ja ponownie bym takiej nie podjął. Proszę mi wierzyć, tam dzieci nikt nie pilnuje jeśli chodzi o naukę.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące?

pan Baca

Na pewno inaczej zostanie potraktowany jakiś bardzo dobry trener, a inaczej gdy chodzi o stanowisko najniższej rangi typu np. pomoc kuchenna.

Natalia

Wydostanie dobrego zawodnika z tego klubu graniczy z cudem.Dla niedowiarkow polecam zasięgniecie opinii w jakimkolwiek innym klubie... Niesamowite klopoty. Olbrzymie problemy ze zgoda na udzial w testach w innym klubie. Rodzice nawet nie sa informowani o przyjsciu zaproszenia na testy. Jedzenie okropne. Dzieciaki jada na mecz i nie jest im zapewniany posilek. Chociazby suchy prowiant.Treningi raz dziennie. W kazdym szanujacym sie klubie trening odbywa sie dwa razy dziennie. Ogolnie szkoda gadac...

@Natalia

Proszę Pani. To jest firma prywatna nastawiona na zysk. Jeśli przy okazji wypłynie jakiś talent to dobrze. Nie wszyscy uczniowie/zawodnicy są tutaj dla przyszłej kariery. Rodzice często wysyłają dzieci po to aby zrzuciły nadwagę, bądź nabrały przyzwyczajeń do prowadzenia zdrowego stylu życia. Sądzę, że to jest dobra szkoła dla dziewczyn, osiągnięcia są duże, których trudno kwestionować. I to w każdej kategorii wiekowej czy ligach. Jeśli chodzi o częstotliwość/ilość treningów to pewnie racja. Wynika to pewnie z za dużej ilości uczniów w tej szkole, bądź braku trenerów (zbyt duża rotacja pracowników). Szkoła robi dużo dla poprawy warunków prowadzenia treningów czy socjalnych. Z pewnością wiele można poprawić.

@Glikeria

Większość dzieci nie zjada objadow a stołuje się w okolicznej Biedronce. Chipsy, energetyki to standard. Więc o jakim zdrowym żywieniu mowa?

@Janusz

Tak, wiem. I co można z tym zrobić? Przecież im nikt chodzić do Biedronki nie zabroni. I nie chodzą tam dlatego że są głodni. Dużo uczniów ma nadwagę i z tym trzeba walczyć. Fast foody z Biedronki im tylko szkodzą. A wyżywienie na szkolnej stołówce, zapewniam Pana, jest zupełnie przyzwoite Jeśli napisałam o zdrowym trybie życia (a nie o zdrowym żywieniu) to miałam na myśli utrwalenie nawyków do codziennej gimnastyki, jakież wspaniałe połączenie: gimnastyka umysłu i ciała. Nie każdy zostanie wirtuozem futbolu, ale każdy może zyskać zdrowie na całe życie.

@Glikeria

Wcale nie twierdzę, że jedzenie na stołówce jest słabe. Z tego co mi wiadomo jest całkiem ok. Co nie zmienia faktu że duża ilość uczniów nie zjada objadow i wspomaga się śmieciowym jedzeniem.

M

Pracowałam przez dwa miesiące - uciekłam i nigdy bym nie wróciła. Marne pieniądze, brak warunków do nauczania i ogólny bałagan.

Antoni
@M

Możesz rozwinąć swoją opinię? Skąd ten ogólny bałagan?

Kibic
@M

Pan prezes pracuje po 12-14h/dobę bez weekendowych przerw i można? Można. Za marne pieniądze. Z urlopu rzadko korzysta. No ale jeśli się kocha swoją pracę to skrzydła rosną.

Wojciech
@Kibic

Jesteś na bieżąco z tym, co dzieje się aktualnie w tej szkole? Jestem ciekaw przede wszystkim, jak wyglądają warunki zatrudnienia osób pracujących w sekretariacie. Czy moglibyście coś napisać?

Anets0477
@M

Możesz rozwinąć? Bo jest tam akurat oferta pracy i się zsstanawiam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
art

uważam, że jeśli chcesz, aby twoje dzieci kształciły się w dyscyplinach sportowych to ta szkoła bęzie odpowiednia, ponieważ dba o rozwój już od najmłodszych lat

@art

bujda, wołają tylko kase

Kiler
@anonymous

Szkoła totalne dno poziom zdrowy,liczy się tylko kasa. Nikomu nie polecam tej szkoły doświadczyłem tego bagna na własnej skórze.

Kowal
@Kiler

To jest nawet dno bagna. Aby grać trzeba płacić , mieć tzw. Menagera M, mogą być tez inne dary. To nie jest wychowywanie. Nauki zero bo nawet nie ma gdzie...się uczyć

Krystyna
@Kowal

Podpisuję się pod negatywami dla tej szkoły,kompletne dno i wyłudzanie pieniędzy,zenada

Krystyna
@Krystyna

Rozumiem, że możesz mieć nieprzyjemne odczucia w związku ze szkołą ale czy jesteś świadoma konsekwencji swoich słów? Termin wyłudzenie to bardzo poważny zarzut, szczególnie, że napisany jest na forum publicznym. Z definicji wyłudzenie to przypadek uzyskania czegoś, zwłaszcza pieniędzy, w wyniku podstępu, kłamstwa lub oszustwa. Czy na pewno o to Ci chodziło?

Agatka
@Krystyna

Fakt

Agatka
@Agatka

Żenada, szkoda dzieci. Ściagają dzieci z całej Polski, bo sami nie potrafią wyszkolić swoich, których wyrzucają na zbity pysk.

d.d.
@Kowal

rozróżnić trzeba albo wiedza albo noga

Asiuleczek
@d.d.

Tak to niestety wygląda ????

Borys

Zapraszamy do pracy w Naszej Firmie. Gwarantujemy zarobki 2250 brutto. Potrzebujemy ludzi zdrowych i silnych.

@Borys

Wow to naprawdę gratka. Posty poniżej mówią jaka jest praca tak naprawdę. Piszą nauczyciele, rodzice i uczniowie oraz potencjalni złapani na ładna gadkę ludzie

@Borys

Wydaje mi się @Borys że Twój wpis należy traktować jako ironiczny, czy tak? Jestem ciekawa, czy podaną przez Ciebie kwotę może potwierdzić inny z nauczycieli SMS-u. Przy jakiej liczbie godzin tygodniowo taka stawka obowiązuje w tej szkole?

@Anna

Wystarczy wejść na stronę urzędu pracy. Pierw 17zl brutto następnie 2600 brutto jako wychowawca. Byłam na rozmowie. Obowiązki takie jak wychowawcy. Opieka,sprawdzanie czy wszystko dobrze,jak idzie nauka,jeśli trzeba podróż do lekarza z dzieckiem,kontakt z rodzicami.... Praca 7dni w tyg ale system 40,h. Opieka nad spora grupa uczniów. Teraz jest ogłoszenie praca pomoc w kuchni. Stawka taka sama 17zk brutto. Więc ...studia,staż,duża odpowiedzialność,stres.... Ps. Portier 17zl brutto

Glikeria

Jest apel do wszystkich ojców : Namawiajcie swoje córki do gry w piłkę nożną!

Zuzanna

Nie szukają może pracowników po AWF-ie?

@Zuzanna

Być może Panią przyjmą (na początek umowa zlecenie), ale może być problem z wynagrodzeniem za pracę.

Robak
@Zuzanna

Może już szukają, ponieważ wszyscy co mądrzejsi trenerzy odchodzą. JeEle chcesz się przyczynić do nieadekwatnej selelekcji mlodziezy.....

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź

Nie ma takiego pojęcia w SMS-ie jak nadgodziny. Za pracę w weekendy (sobota+niedziela) dostajemy po 100 zł, czyli po 50 zł za dzień pracy. Nie dodatkowo, tylko zamiast. Jest to zaksięgowane jako premia. Nie ma praktyki brania/dawania odsiadek za przepracowany weekend, w każdym razie ja nie słyszałam o takim przypadku. Za zostawanie w pracy po godzinach nie ma wynagrodzenia.

Hot
@Odpowiedź

A jak traktowane/księgowane są treningi indywidualne płatne 50 zł od zawodnika na obiektach SMS lodz?

Bartosz

Miałem nadzieję, że na forum pracowniczym znajdę więcej informacji o pracy a tu nic!

Q1
@Bartosz

Najlepszą, najbardziej preferowaną formą pracy jest wolontariat.

Zawiedziona

Rzeczywiście szkoła słaba pod względem nauczania, bardzo dobre oceny wystawiane przez nauczycieli nie potwierdzaną słabe wyniki egzaminów zewnętrznych. Nauczyciele to kółko wzajemnej adoracji chętne do strajkowania i oglądania filmów w czasie lekcji. Obiady, które powinny być najwyższej jakości dla sportowcow bardzo słabe i nikt z tym nic nie robi od lat. Ponadto rodzice powinni być uprzedzani o bardzo wysokich oplatach za trenowanie, obozy, sprzęt, wyjazdy na zawody itd. To nie jest szkoła dla przecietnie zarabiających rodziców.

Mateusz

Nie polecam, ciągłe łamanie prawa i obowiązków. Liczą się tylko pieniądze, uczniowie mają w garści nauczycieli a nauczyciele robią wszystko by nie wchodzić im w paradę.

obserwator

Jeśli posyłacie dzieciaka do szkoły sportowej, to BĄDŹCIE NA 100% PEWNI, że tego chcecie i zrobicie wszystko, żeby dzieciak się wybił w swojej dyscyplinie. Inaczej zmarnujecie dzieciaka. Wielu absolwentów po ukończeniu szkoły sportowej albo gra w bardzo niskiej lidze, albo idzie do łopaty.

Edward

@Buli, tego typu uwagi i spostrzeżenia powinieneś przekazać bezpośrednio Szkole Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące. Forum, na którym zdecydowałeś się wypowiedzieć służy do gromadzenia wyłącznie merytorycznych opinii o tej szkole jako pracodawcy. Bardzo, z tego miejsca, zachęcam do rozpoczęcia dyskusji o tym miejscu pracy przez osoby zatrudnione w nim.

Zateem
@Edward

Nie polecam szkoly

Buli

Byłem ostatnio na testach do tej szkoły, przez telefon rozmowa była bardzo miła zapewnień co do treningów i zaplecza sportowego cała masa,co do bazy treningowej nie można było się czepiać bo jest ciekawa no i na tym koniec obiecanek. Brak podejścia do chłopców zero zainteresowania ze strony trenerów do których byliśmy skierowanie sami musieliśmy się upominać o jakieś informacje na temat treningów które się będą odbywać a było ich bardzo mało 1 dziennie. Jak zwróciłem uwagę że to mało i powinny być chociaż 2 to usłyszałem że się nie da bo chłopcy tam trenujący są zmęczeni. Szczerze mówiąc to nie polecam tego miejsca szkoda czasu.

Firmin
@Buli

I masz racje ze nie polecasz. Chłopcy tam trenujący są zmęczeni po całonocnych szaleństwach. Bo oczywiście zero nadzoru. Do godziny 1 w nocy jest tak głośno ze nikt nie może spac. Teraz oddawani są tam 12 letnie dzieci . Co ci rodzice sobie myślą? Ze zrobią karierę? Niestety zero nauki a i sportowo ich zniszczą. A 1 trening bo drugi jest płatny 50 zł od łebka tak po cichu.

Edward

@anonimowy, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy aby na pewno nie podejmowano żadnej interwencji gdy zgłaszałaś swoje uwagi? Czy sytuacja nie uległa wówczas choć minimalnej poprawie? Jak rozumiem nie jesteś już pracownikiem szkoły? Czy może mimo wszystko zdecydowałaś się nadal pracować w Szkole Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego?

Edward

Jak często w Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące występują rekrutacje? Czy moglibyście się w tej kwestii wypowiedzieć? Jak ocenicie codzienną atmosferę w tym miejscu pracy i warunki zatrudnienia? Te informacje na pewno zostaną wzięte pod uwagę przez osoby, które chciałyby się zatrudnić w nim.

wika

dyrektor to pazera, każe płacić ciężkie pieniądze za naukę o kiepskim poziomie.co mało rozgranicza czesne za burę DLA CHŁOPCÓW 1 5 0 zł a dla DZIWECZĄT T Y L K O 100 zł. Trzeba się zastanowić czy męskiej części nie traktuje jako dochód wg widzimisę. na pytanie dlaczego taka jest różnica sam się wsypał , nie potrafił sie określić dlaczego tak jest, sam ustala stawki i jest grubuiański. rozmawia z rodzicami jak z bankomatem. ostatecznie odburknął że jak mnie się nie podobają jego ustalenia to mam zabrać dzięcko z tej szkoły. to jest cyrk. rodzice czytajcie ten post i reagujcie. prosze.

maciek

Najlepszy jest (usunięte przez administratora) dyrektorek i jego świta.

Belfer

Ta szkoła, to żenada. Dyrekcja nastawiona przede wszystkim na wyciśnięcie jak najwięcej kasy z kieszeni rodziców, którym wmawia się, że ich dzieci będą mistrzami sportu. A tak naprawdę, to nikomu nie zależy na uczniach, którzy traktowani są przedmiotowo, niemal że jak bydło. I do tego jeszcze ta głupia baba z sekretariatu, która wydziera się na dzieciaki z gimnazjum. Żenada i jeszcze raz żenada. Szkoda czasu i pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące - Łódź

• Jak się pracuje w Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. K. Górskiego Liceum Ogólnokształcące
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Milionowa 12
    93-193 Łódź