Opinie o Europe Calling w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Europe Calling. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Europe Calling na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europe Calling w Radom

margaret

nie polecam, za mało płacą, 7,80 zł na godzinę, a premia jak kot napłakał, 60 zł.

margaret

Firma jak firma, niestety, wszędzie liczą się znajomości i ten, który je zdobędzie i wejdzie w łaski niektórych osób, ma lepiej. Zarobki są słabe niestety, 11 zł na godzinę, co na rękę daje około 7,80... A z premiami różnie, zależy, na jakim projekcie jesteś i jakie masz znajomości. Nieraz możesz dostać kilka stów (np. 500 zł), a nie raz dosłownie kilkadziesiąt złotych. No cóż. Można spróbować, jak ktoś chce.

Kami

(usunięte przez administratora) z branży medycznej otwiera w styczniu call center w Radomiu. Maja dać najwyższe stawki na rynku ale mają wysokie wymagania. Już rozpoczęli rekrutację. Ogłoszenie już jest pracuj.pl, na razie jest ukryte tzn. nie ma nazwy firmy. Ja się już szykuje do przejścia. To zupełnie inna kultura pracy.

porażka
@Kami

Ta firma to porażka. Głupie tzw liderki odbijają swoje frustracje na pracownikach. Proste baby-słoma z butów wystaje. Nigdy nie zapłacą za pracę. Nie polecam. Jak najdalej od tej firmy.

@diezes pracuje na projekcie sprzedażowym ponad 2 lata, my nie namawiamy, nie wściskamy, nie prowadzimy sprzedaży agresywnej, gdyby było inaczej już dawno zrezygnowałbym z tej pracy.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

@milka zgodzę się w 100% jak ma się chęci to reszta przyjdzie z czasem. A tak jak już wcześniej napisałem pracuje w firmie ponad 2 lata, firma daje zarobić całkiem niezłe pieniądze to jeszcze do tego w pracy jest świetna atmosfera. Narzeka tylko ten któremu nie chce się pracować i myśli że pieniądze za nie robienie NICZEGO same będą wpływały na konto.

Stawka podstawowa za każdą przepracowaną godzine jak najbardziej jest i powiem więcej nie 7 zł za godz. a 8 zł na godz. nie ma co myśleć tylko spróbować jak sie nie spróbuje to się nie będzie wiedzieć. Pracuje w tej firmie 2 lata jako konsultant i nie narzekam!!

agnieszka84

Zastanawiam się czy faktycznie jest stawka podstawowa czyli to 7 zł za godzinę? w co wątpię choć już sama nie wiem co o tym myśleć?prosiłabym o wypowiedzenie się osob ktorzy pracują lub pracowali szczerze.Bo jeśli za namówiona osobę płatne no to podziękuje.

tola

hahahahah 2000? nie licz na to. 10zł na godzinę, przy 8h dziennie 1000-1200 max, zalezy od miesiąca, umowa zlecenie i odprowadzane wszystkie składki

Oferty Pracy

przedstawiciel handlowy Europe Calling 2015-06-28 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie) Firma Europe Calling Sp. z o. o.(branża call center) zatrudni doświadczoną osobę na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Miejsce pracy: Warszawa/Radom Nr referencyjny: 25/06/2015 Obowiązki: pozyskiwanie partnerów biznesowych; budowanie trwałych relacji z klientami; przygotowywanie ofert handlowych; przygotowywanie raportów i analiz..

agentka

Ja pracuję tu od 3 miesięcy i nie dostałam wyższej wypłaty niż niecałe 1000 zł, co mnie zawiodło, bo pracuję średnio po 7 do 9 godzin. Nacisk na wyniki jest, ale to przecież normalne, poza tym atmosfera jest świetna, liderzy i reszta kadry również bardzo przyjaźni i pomocni. Co do grafika, to nie do końca jest on elastyczny, zależy od projektu, ale nieraz bez konkretnego wytłumaczenia dlaczego chcesz pracować w tych godzinach, a nie w których jesteś potrzebny, się nie obejdzie.

Nowa

Witam wszystkich :) Zgadzam się z przedmówcą. Ja zaczęłam w grudniu i jestem bardzo zadowolona. Oczywiście żeby zostać na dłużej trzeba mieć wyniki - jak w każdym call center ale atmosfera jest świetna! Głównie to zasługa liderów - fajne konkursy, przyjazne i pozytywne nastawienie.. Patrząc na poprzednie opinie to musiało się dużo zmienić... Generalnie polecam pracę!

nneeska

Polecam pracę, pracuję od połowy listopada 2014, to, co tu piszą, jest nieprawdą. Atmosfera bardzo fajna, wesoła, pozytywna, chyba w żadnym Call Center takiej nie ma. Jest nacisk na wyniki, to fakt. Jak przez dłuższy czas wyniku nie masz to "papa"... Ale mimo wszystko polecam, warto spróbować.

salem

no coz widzicie tutaj jakos nikt nic nie pisze. przeciez ten portal mial mi pomoc a ja wchodze tutaj czlowiek zadaje pytania i czytam, ze niestety nikt nie chce mu pomoc i odpowiedziec. tak wlasciwie to chyba jestem skazany na pojscie do pracy w ciemno. ale tak szczerze to chyba chcialbym to uniknac

Ktosiek

Czy ktoś tam pracujący może nakreślić jak tam obecnie wygląda praca/płaca? Atmosfera przyjemna czy dusząca?

agnieszka

Zauważyłam, że rzeczywiscie moderatorzy usuwaja wpisy,ktore nie sa korzystne dla firmy!!! Co to ma byc za forum??? Firma jeden wielki bałagan, zero organizacji, kadra kierownicza, która zamiast pracować pitoli o glupotach i przepisach kulinarnych i to jest firma? Ludzmi pomiatają, a sami jacyś życiowi nieudacznicy,a teraz nowe stanowisko i myślą, że są elitą hahaha

sprawiedliwa

Pracowałam odradza, praca dla desperatów, nacisk na wyniki, atmosfera lepiej nie mówić i brak profesjonalizmu u kadry - jeżeli ktoś ma gorsze wyniki to są wielkie fochy. Odradzam zawsze można znaleźć inną pracę...

sweterek

Firma może być. Może stwki za godzinę mogły by być trochę większe dla starszych pracowników ale na pewno przy obecnym kierownictwie na dniach się to zmieni. Plusem dla dyrekcji jest to że pracownicy nie są wyróżniani za " służalczość " czy też korelacje rodzinne. I jeszcze jedno, wpisy negatywne na pewno nie są usuwane przez dział kadr z goworka, gdyż ich nie może być w naszej firmie.

staruszka

Krew mnie zalewa, że prawdziwe informacje o firmie są usuwane przez moderatora. Liczę, że ktoś to jeszcze przeczyta, zanim skasują... Wszytko psują leadrzy z nosami wyżej czoła - najgorzej jak się z chama zrobi Pan. Najgorsza jest ta udająca przyjaciłeczkę wszystkich panna [usunięte przez moderatora] - długo pracowałam za niezbyt wysokie pieniądze, ale teraz to już odpuszczam...

abc

Czy energetyczne centrum to to samo co europe calling?? Wysyłałem CV do europe calling a na rozmowie kwalifikacyjnej okazało się,że miałbym pracować w energetycznym centrum.

@abc

Nie jest to to samo Europe Calling ma różne projekty w tym ten energetycznego centrum, pewnie w tej chwili szukają akurat na ten projekt

misiek

Proszę o info jaka jest stawka za godzinę ( brutto ) oraz po jakim czasie można uzyskać umowę o pracę po okresie próbnym, gdyż w przyszłym tygodniu mam spotkanie w/s pracy. Dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Europe Calling - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europe Calling?

Kandydaci do pracy w Europe Calling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europe Calling