Europe Calling

Radom

Europe Calling

Opinie o Europe Calling

spławik

może i ta firma jest ok, ale Abriga w Radomiu to też fajna firma można sobie zmienić jak ktoś jest znudzony swoją ówczesną firmą. W Abriga pracuje sie od 8-16 umowa o pracę jak sie starasz i nagrody też są nie mogę pisać o zarobkach ale naprawdę nieźle płacą można składać cv osobiście i przez neta. Ja tak zrobiłam jestem zadowolona i poszukują nadal fajnej zgranej paczki.

@spławik 14.10.2018 16:27

@spławik, ale wątek dotyczy pracy w firmie Europe Calling, a nie tej, o której wspominasz. Taki komentarz możesz zamieścić w innym, odpowiednim miejscu na forum. Nie do końca jest to jasne, czy pracowałaś w Europe Calling? Jeśli tak, to napisz, jak Ci się pracowało w tej firmie.

Alicja

@Yuuu, a są jakieś zaległości w tej kwestii w firmie? Czy pracodawca jakoś się do tego ustosunkował? To bardzo ważny temat. Czy praca w Europe Calling odbywa się normalnie czy są jakieś przestoje w związku z przesłankami o upadłości firmy? Czy takie jest oficjalne stanowisko pracodawcy?

Były Pracownik
@Alicja 02.10.2018 20:53

Firmy teoretycznie zresztą też praktycznie już nie ma, chociaż jeszcze upadłości nie ogłosili, nikt tam już nie pracuje, a jak będzie z wypłatami za wrzesień to się okaże, mają czas do 10 października.

abc
@Były Pracownik 04.10.2018 22:51

Czy ktoś wie jak to będzie z Pitami po ogłoszeniu upadłości przez firmę ?

Stasiek
@Alicja 02.10.2018 20:53

stanowisko jest takie, że prezes sie ukrywa I szykuje sie pozew zbiorowy. To juz kolejna firma w Radomiu jaka pan M.J. doprowadził do upadłości i to w kilka miesiecy po 11 latach bycia na rynku. Ludzie mu nie odpuszcza, karakańcowi.

Alicja

@Były Pracownik, czyli wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenia, tak? Daj znać, jak wygląda kwestia wypłaty wynagrodzeń i czy sa jakieś opóźnienia w tym temacie. @abc, może warto dopytać o tę kwestię osoby odpowiedzialne za tego typu dokumenty w firmie? Warto mieć jasną sytuację.

Alicja

@pracownik, co masz na myśli pisząc "wolną rękę"? Możesz doprecyzować tę kwestię? @Wrrrr, rozumiem, że piszesz z perspektywy osoby, która pracowała bądź też pracuje w tym miejscu, tak? Jak obecnie przedstawia się sytuacja?

Yuuu
@Alicja 25.09.2018 15:51

Tzn ze maja sobie szukać nowej roboty tam 85 % składu było na uz i pracowało pod nadzorem pracodawcy czy zleceniodawcy pewnie zostali ci go na UOP ale pewnie zaraz poleca da sądu pracy o wyplate zaległych wynagrodzenia

Lucyna S.

TAK JEST! W 10!

Agnieszka kierownik

Hej wciąż jestem kierownikiem firmy Europe calling super że chciało Ci się tak opisać jak wygląda praca w Europe. Mam nadzieję że sprawiło ci to ogromną przyjemność i ulżyłoci na sercu. Szkoda tylko że nie miałeś /miałaś odwagi powiedzieć mi tego prosto w twarz. Mam też nadzieję że nigdy nie skorzystałeś/łaś z tak żenujących nagród i nie bawiłeś/łaś się z nami. Nie będę polemizować z niczym co napisałeś/łaś nie zgodzę się tylko z jednym że byliśmy kadrą niewykształconą a wręcz wypraszam to sobie, a i jeszcze jedno nasze Europe calling imprezy są najlepsze i jeśli nie byłaś/byłeś to żałuj.

Nie kompromituj się....

Rovietta
@Agnieszka kierownik 14.09.2018 17:33

Agnieszko to co ludzie tu piszą to jest czysta prawda ZAWSZE faworyzowalas wybrane osoby, nigdy nie pochodziłas do ludzi równo i sprawiedliwie, kierownik powinien być osoba bezstronna, ty taka nigdy nie byłaś

dobrze że Cię już nie ma

Zastanawia mnie jedna sprawa.. hmm.. opisałeś tak szczegółowo pewne sprawy hmm.. np. 1)brak wykształcenia kadry zarządzającej - zapytałeś wszystkich jakie mają wykształcenie??? 2) kierownik bez umiejętności - 4 lata pracował więc na bank bez umiejętności 3) faworyzowanie - gdyby Ciebie faworyzowali to nawet byś nie wspomniał 4) coachingi z informacją brak pieniędzy na wypłaty - jak dotąd zapłacili wszystko więc??. A jeśli już piszesz o informacji o braku pieniędzy na coachingach, i to jest wg Ciebie złe - to gdyby nic nie mówili to byś napisał że zamiast powiedzieć to ukryli.. TAK ŹLE I TAK NIE DOBRZE.. "Liderzy uciekali na słuchawki -ciekawe dlaczego, domyślcie się sami" - to ty nie wiesz???????? "Od nowych pracowników to po krótkich szkoleniu, które trwało zaledwie 2 dni wymagano kosmicznych wyników" - o czym ty piszesz??? szkolenia były coraz rzadsze a wyniki obowiązywały wszystkich.. "słodycze z Biedronki o wartości 49 gr, 79 gr czy 2 zł (to już był exclussive)" - racja.. to prawda.. tak było.. tylko ciekawe dlaczego na pytanie co chcieli byście dostać za każdą sztukę nie potrafiłeś się odezwać (???) "Obgadywanie to był najważniejszy punkt pracy zaraz po podlizywaniu się kierowniczkę" - ciekawe hmm.. skoro tak dużo wiesz to znaczy że sam to robiłeś..

@dobrze że Cię już nie ma 18.09.2018 01:05

Pewnie jesteś jakimś żenującym liderem, albo osobą która miała profity w postaci premii z racji bliskiej znajomości z kierownikiem. Człowieku, gdybyś miał w życiu trochę honoru i ambicji, a nie latanie wokół kierownictwa...

@dobrze że Cię już nie ma 18.09.2018 01:05

Teraz firmy nie ma i bedziesz musiał znaleźć nowa Panią hahaha, ciesz się że zdobyles również te cenne nagrody w postaci batonikow za 79 groszy, cieszę się w końcu że firma się skończyła, to musiało się tak skończyć za takie wybryki kierownika, dobrzy pracownicy którzy robili wyniki już dawno odeszli, bo nie skakali wokół Pani, nie dostali nigdy w nagrodę za pracę ciepłą bazę, dostawali ją zawsze pupilki Pani. 4 lata doświadczenia? No i co z tego, jak praca kierownika głównie polegała na śmiechavh z liderami, pstrykaniem sobie fot, bieganiu, zabawie w berka i innymi mało śmiesznymi zabawami? Takich zachowań nie uswiadczysz w poważnej firmie, no chyba że trafisz do przedszkola, albo do innej placówki, w której nawet ludzie po 30,40,50 zachowują się jak dzieci.

śmierdzący Bąk
@Bąk 18.09.2018 06:55

Widzisz sam/sama w takim przedszkolu pracowałaś więc gratuluje.. A jeśli praca kierownika polega tak jak piszesz na bieganiu śmianiu i zabawach itd. to zastanów się czemu ty nie możesz być (?????).... a już wiem - nawet do tego się nie nadajesz... a kierownika już nowego znalazłem ale mi to w... czy on będzie biegał krzyczał... Skoro to wszystko widziałeś/widziałaś to znaczy że do poważnej firmy nikt cię nie przyjął.. Próbuj może ci się uda..

Już mnie tu nie ma
@Agnieszka kierownik 14.09.2018 17:33

To że nie powiedziałam ci w twarz tego wszystkiego jest spowodowane jednym - tym że nie warto bo nic by to nie zmieniło.. Zastanów się ile osób w taki sam sposób traktowałaś. Sprawiało ci to przyjemność i ulżyło na sercu ??? Zawsze pamiętam słowa kierownika "ja kocham ludzi".. szkoda że nie dociera do ciebie ze oni ciebie nie. PS. Imprezy.. fakt (usunięte przez administratora) zawsze można było się dowiedzieć od kierownika różnych rzeczy na temat nieobecnych..

Wyrozumiały
@Bąk 18.09.2018 06:55

O czym wy piszecie w Europe calling ciepłe bazy dobre tam takich nie było a poza tym kierownik nie miał wpływu na ich dzielenie to po pierwsze a po drugie dobrzy pracownicy haha którzy to w Europe no może jedna osoba by się znalazła która pracuje dłużej od wszystkich liderzy tam nikt nie chciał nim być bo zarabiali mniej niz konsultant konkursy nagrody tak jest w wielu cc tu może przeginali racja a nie pomyśleliśie że kierownik robił z siebie kreatyna bo tego od niego się wymagało a poza tym tam prezesi zmieniali się jak skarpetki a przecież trzeba tańczyć w korpo jak ci zagrają zapraszam do stolicy zobaczycie jak wygląda prawdziwa praca w korpo i jak za hajs ludzie robię z siebie (usunięte przez administratora)

@śmierdzący Bąk 18.09.2018 07:25

Pracowałam bo szukałam pilnie pracy - NA SZCZĘŚCIE nie pracowałam tam długo, bo znalazłam coś innego. Jak chcesz to broń tej firmy, gdyby takiego dzielenia ludzi nie było to by też nie było takich opinii od tylu ludzi. Dobrze ze sie w końcu ta firma zamknęła.

@śmierdzący Bąk 18.09.2018 07:25

Ludzie nie przesadzajcie wcale nie było źle kasa taka sobie warunki biurowe te na poziomie firmy upadły i beda upadac a teraz to sobie możecie iść do Verony Tb i takich tam zawsze to jakiś wybór i porównanie

Wrap
@888 18.09.2018 14:07

Oho najemne szczekaczki już zaatakowały osobę która napisała prawdę.

Jeśli nie masz pojęcia o integracji w grupie w celu lepszej wydajności firmy to raczej nie powinieneś/aś się wypowiadać. W każdej firmie mile widziana jest dobra atmosfera w grupie jeśli masz z tym problemy to powodzenia w innej branży. Teraz najlepiej anonimowo jeździć po wszystkich gdy w twarz jest brak odwagi powiedzieć. Skoro masz tak dobre mniemanie o sobie i tak dobrze znasz się na prowadzeniu firmy to co robisz na słuchawce ?. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tylko jedno skoro poprzedni prezes dawał sobie rade ale przejął firmę osobnik bez pojęcia który potrafi tylko kombinować dla własnego zysku i doprowadził do upadłości juz nie jedną firmę zapewne to o czym ta rozmowa.

Alicja

@Już mnie tu nie ma, z Twojej wypowiedzi wywnioskować można, że firma ogłosiła lub jest w trakcie ogłaszania upadłości, ale w KRS-ie nie znalazłam na to potwierdzenia. Skąd więc takie informacje? @Katerina, rozumiem, że pracowałaś w Europe Calling. Możesz przedstawić sytuację firmy?

@Alicja 19.09.2018 14:21

potwierdzone info, upadaja. Pracownicy dostali wolna ręke

Wrrrr

Było i nie ma... Jak w ruskim cyrku.

wątpię

Upadek. Ciekawe czy wypłacą zaległe pobory? Ja obstawiam, że ogłoszą upadłość i "zaoszczędzą" kilkaset tysi. Potem może odrodzą się pod nową nazwą.

nie wątpię
@wątpię 17.09.2018 11:56

Nie ogłoszono upadłości.. poza tym odrobina wiedzy o kodeksie pracy Ci się kłania odnośnie wypłacania świadczeń.. hehehe "kilkaset tysi" dobre sobie.. ogłaszając upadłość nic nie oszczędzisz no sam pomyśl (???) firmy upadają bo nie mają pieniędzy a nie żeby oszczędzać..

Katerina
@nie wątpię 18.09.2018 01:15

Jaki kodeks pracy, do umowy zlecenia? Kodeks pracy nie obejmuje umowy zlecenia! Ja sądzę że z premią możemy się pożegnać, a wypłata... No cóż... Zobaczymy...

nie wątpię
@Katerina 18.09.2018 06:33

Ehh klapki na oczach i wio.. Tak to prawda kodeks pracy nie obejmuje umów zlecenie ale obejmuje PRACODAWCÓW (szok!!). Mało tego że obejmuje to jeszcze tłumaczy jak to wygląda w sytuacji upadłości i wielu innych nieszczęśliwych tego typu zdarzeń..Ale ty przecież to wiesz.. znasz kodeks..

Katerina
@nie wątpię 19.09.2018 00:03

Ale na zleceniu nie ma pracodawcy, jest ZLECENIODAWCA. nie udawaj mądrzejszego niż jesteś bo ci to nie wychodzi

Prawda jest taka, że już nie ma po co do tej firmy chodzić i tyle. Podobno nie ogłosili upadłości ale pracowników już nie ma więc nic się już raczej nie zmieni. podobno wczoraj wszyscy się zwalniali tzn ci co do końca wierzyli dyrekcji że coś się zmieni. Ponoć został tylko kierownik żeby coś skończyć. Więc dajmy spokój już roztrząsaniu kto był zły kto sprawiedliwy itd. Napisać może każdy - prawdę, bzdurę, cenną uwagę, oszczerstwa i zwykłą nieprawdę. Zamiast pisać jak było tam źle, poświęćmy swój czas i poszukajmy sobie pracy gdzie wszystko nas zadowoli.

Ktoś

Po tylu latach firma chyli się ku upadkowi. Ciekawe czy wypłaca zaległe premie i pensje. Tyle w temacie

Klaudia

Firma niewypłacalna!!! Pracowałam i we właściwym momencie przeniosłam się do innego call center w Radomiu gdzie mam pewność zarobionych pieniędzy. Projekty niesprzedażowe. Praca w super warunkach (klima, stołówka, czyste toalety) w centrum miasta. Ludzkie godziny 8-16. O niebo lepiej.

Nick
@Klaudia 13.09.2018 08:44

Gdzie teraz pracujesz?

Ýyy
@Klaudia 13.09.2018 08:44

Ale w Europcalling też jest klima czyste łazienki i stołówka.....

@Ýyy 13.09.2018 14:50

TYLKO Z WYPŁATAMI PROBLEMY :/

Klaudia
@:/ 13.09.2018 15:11

Wraz z kilkoma koleżankami przeniosłam się do Verony Consulting i już nie muszę się bać o zarobione pieniądze. I kadra nareszcie NORMALNA :)

Ioio
@Klaudia 14.09.2018 10:48

To spadła do klasy A gratuluję tylko nie dzwoń do mnie ze wygrałem tablet hi hi

Chacha
@Ioio 14.09.2018 19:34

Przynajmniej zarabia i ma płacone.

Alicja

@Mistrz, napisz więc proszę coś więcej na jej temat. Skoro zależy Ci na pracy w Europe Calling to wygląda na to, że to dobry pracodawca. Chętnie dowiem się, jakie warunki oferuje i jaka atmosfera panuje wśród współpracowników. Czy aktualnie do pracy w Europe Calling w Radomiu przyjmowane są jakieś nowe osoby?

Izaa
@Alicja 25.08.2018 14:58

Radzę odpuścić sobie, kto coś potrafił już dawno stamtąd uciekł. Zostali ludzie którzy naprawdę od dawna pracują i nie wyobrazaja sobie siebie gdzies indziej (mimo ze lepiej by zarobili i robili cos pozytecznego), oraz błazny które nic nie potrafią ale ze są blisko z kierownikiem to żyje im się tam jak paczkom w masle. Zamykanie projektow, dawanie jakiegos dziadostwa, praca na śmieciowce, oszukiwanie na premiach bo np. prezes pojechal na krete i ni ma obiecanej naleznej premii. Duzo by jeszcze tu mowic, ale jesli o mnie chodzi-nie polecam.

@Izaa 12.09.2018 20:48

Trafione w 10! Niestety taka prawda.

Alicja

@Izaa, rozumiem, dziękuję za Twoją wypowiedź! Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w firmie? @Ýyy, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że też pracujesz w Europe Calling. Co jeszcze możesz dodać na temat pracy w tej firmie? Polecasz aplikować osobom bez doświadczenia w branży? Czekam na Twoją wypowiedź!

Alicja

@Mistrz, nie, nie jestem żadnym rzecznikiem. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i moją rolą jest między innymi zadawanie pytań, a także aktywizacja dyskusji. Pracujesz w Europe Calling w Radomiu? @Bbb, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w tej firmie, aby była bardziej atrakcyjnym pracodawcą zarówno dla swoich obecnych, jak i przyszłych pracowników?

Mistrz
@Alicja 01.08.2018 22:20

@Alicja, tak pracuję tam. I zależy mi na tej pracy

Alicja

@Lepiek, nie do końca rozumiem, co chciałeś przekazać swoim komentarzem. Rozumiem, że jesteś pracownikiem Europe Calling tak? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych i merytorycznych opinii na temat pracodawców. Czy ktoś z Was także zechciałby napisać, jak pracuje się w Europe Calling w Radomiu?

Lepiek

Widać tam jak na dłoni kto jest faworyzowany i przez kogo!

Alicja

@telemarek96, dziękuję za odpowiedź! Co możesz powiedzieć o swojej pracy? Jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w Europe Calling? @Mewczix, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że też jesteś pracownikiem tej firmy. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Bbb, a czy jest w firmie Europe Calling szansa na otrzymanie umowy o pracę?

Mistrz
@Alicja 25.07.2018 00:12

Dzień dobry. Alicja czy Ty jesteś rzecznikiem tej firmy czy szukasz czegoś innego?

Bbb
@Alicja 25.07.2018 00:12

Bez szans pracujesz na uz i tyle w temacie

Alicja

Na forum pojawiają się niepokojące doniesienia odnośnie mobbingu w firmie. Czy jesteś pewni, że panuje on w firmie Europe Calling? Jest to bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce w Europe Calling? Czy były podejmowane jakieś rozmowy w tej sprawie?

telemarek96
@Alicja 18.07.2018 22:51

Pani Alicjo, jako pracownik (konsultant) nie zauważyłem takiego zjawiska jakim jest mobbing, panuje tu spokojna atmosfera. Nie zauważyłem również by kogokolwiek poniżano, czy wyśmiewano, nikt też nie jest faworyzowany...no chyba, że za wysoki wynik sprzedażowy. Pozdrawiam

Mewczix
@telemarek96 20.07.2018 09:23

Oj są niektóre osoby faworyzowane i to bardzo dzięki bliskim stosunkom z kadra kierownicza lub leaderami

Bbb
@Alicja 18.07.2018 22:51

Jaki mobbing jak tam 90% ludzi jedzie na śmieciowce a tak ogólnie jest oki

Anna

Zastanawiam się czy złożyć CV? Czy warto? Czy prowadzona jest rekrutacja jeszcze?

wojownik
@Anna 05.06.2018 16:25

Tam rekrutacja jest prowadzona na okrągło przy tak skandalicznych warunkach pracy takim traktowaniu pracowników i takim niskim wynagrodzeniu osoby z regułu po 2 dniach pracy nie wytrzymują i się zwalniają także rekrutacja jest ciągle bo jest straszna rotacja średnio ludzie wytrzymują tam do 2 tygodni ale i tak więksozśc rezygnuje już po kilku dniach nawet 2.Trzeba być naprawdę silnym psychicznie żeby ta dłużej wytrzymać przy takim mobbingu a jak cię mobbing nie wykończy to wypłata na koniec miesiąca na pewno.Nie polecam omijać ich

mistrz
@wojownik 06.06.2018 11:04

Proszę o konkretne informacje dotyczące mobbingu.

Alicja

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Europe Calling? Czy ktoś z Was ma jakieś nowe informacje na ten temat? Zachęcam Was do podzielenia się swoją opinią - każda z nich z pewnością będzie bardzo ważna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

kogucik

Abriga Radom na ulicy staromiejskiej to jest świetna firma ludzie pracują tam po kilka lat płaca zadowalająca nic nie obcinają masz stałą pracę pewno praca w godzinach od 8:00 do 16:00 na telefonach albo na innych stanowiskach nie pracuje się w sobotę ani w niedzielę poza tym jeżeli na innych stanowiskach wymagają język to i tak to jest praca mechaniczna i można się wszystkiego nauczyć a na telefonach jest też bardzo dobrze A jeszcze lepiej na innych stanowiskach kawa za darmo owoce sezonowe dla wszystkich pracowników.

Yyy
@kogucik 11.06.2018 09:15

A ile ta abriga placi...

@Yyy 24.06.2018 16:09

od 1900 w zwyż netto zależy od stanowiska

o
@200 03.07.2018 14:57

W Abriga od 1900..

Alicja

@kogucik, przypominam, że wątek dotyczy pracy w Europe Calling, a nie w innej firmie. Rozumiem, że pracowałeś w tym miejscu, tak? @Yyy, czy pracujesz aktualnie w Europe Calling? Co możesz powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? @Gregor, forum jest miejscem wymiany opinii, które są bardzo istotne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w danym miejscu. @Anna, widziałam, że zastanawiałaś się nad złożeniem CV do pracy w Europe Calling. Jaką podjęłaś decyzję?

Gregor

Może trzeba rozmawiać z szefostwem firmy a nie pisać na forum!

Zainteresowany

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Karola
@Zainteresowany 04.06.2018 18:32

Tak. Ja ide jutro na rozmowe

El Romano
@Karola 05.06.2018 09:36

To gratuluję pracy w skandalicznych warunkach i za 25% tego co ma każdy obywatel cywilizowanych krajów europy zachodniej ale jeśli interesuje cię pensja 1600 zł netto to ok twój wybór

Alicja

@roma, a w jakim trybie się pracuje w Europe Calling? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? @Gogol, a Ty jesteś zainteresowany pracą w Europe Calling? A może już pracujesz w tym miejscu? @Odnomleb, czy pracowałeś w Europe Calling? Jak oceniasz tego pracodawcę na tle innych firm z branży?

jaaaaa
@Alicja 15.05.2018 15:18

Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to jest to firma w której naprawdę można poznać wartościowych ludzi. Wszyscy są przyjaźnie do siebie nastawieni, ludzie nowi szybko wdrażają się w ekipę. Także polecam! :)

roma

przynajmniej abriga w radomiu to uczciwa firma i call center i inne stanowiska najlepsze wynagrodzenia sa na tych innych polecam praca i płacą spoko.

Gogol

Idealnych firm nie ma, ważne żeby w miarę dobrze się pracowało

kielka

dlaczego twierdzicie ze mieliscie 6-7 zl na godzine skoro na umowie macie 15? pytam z czystej ciekawosci bo szukam pracy

Belmondo
@kielka 27.01.2018 12:58

bo pracujesz np. 7 godzin i liczysz, że zarobisz 10 zł/godzinę/netto=70 złotych, a w raporcie napiszą ci, że pracowałeś 5 godzin i wypłacą ci 50 zł, więc policz sobie 50 zł : 7 godzin = 7,14 tyle w temacie, będą ci wciskać niestworzone historie, najczęściej brak efektywności, aby "przykryć" zapewne to urywanie wypracowanych godzin pracy i wypłaconych niższych pieniędzy.

Odnomleb
@Belmondo 28.03.2018 17:59

Rozumiem że zgłosiłeś to gdzie trzeba?? bo wszystko można wyjaśnić. Poza tym "przykryć" urywanie wynagrodzenia nie jest tak łatwo bo każdy loguje się do systemu na podstawie którego jest rozliczane "wynagrodzenie". Też miałem takie zastrzeżenia i czułem się oszukany. Miałem tak do momentu gdy uświadomiłem sobie że nie umiem liczyć. Pozdrawiam Belmondo i sukcesów w pracy bez urywania wynagrodzenia.

Nie polecam

Pełna amatorka, atmosfera do (usunięte przez administratora) kadra kierownicza jeśli można to tak określić nic nie wie o swojej pracy, na niczym się nie zna jest tak zwana spychologia, pytasz o coś kierowniczki to tutaj zacytuję ,, zapytaj kogoś innego ja się na tym nie znam" każdy z liderów kierowników, pracowników którzy są wyzej niż konsultant wyżej sr... niż (usunięte przez administratora) ma. Najbardziej smieszyla mnie taka jedna wytatuowana dziewczyna, odkąd przeszła na dział odsłuchu zrobiła się wielką dama, która nic nie potrafiła sensownie wytłumaczyć, nikomu nie polecam pracy w tej firmie a nawet odradzam z czystym sercem, mogę powiedzieć że na niczym się Nie znają, dają puste bazy dzwonione po 15razy do czlowieka który nie odbiera i czepiają się że nie ma wyników, ludzie zastanówcie się nad sobą:/ jeszcze raz absolutnie odradzam pracę w tej firmie;)

Czesław
@Nie polecam 26.03.2018 22:44

Ale bzdury hahaha. Widac ze cie wywalili za brak efektywnosci.

Niie polecam
@Nie polecam 26.03.2018 22:44

Do mojej wypowiedzi zapomnialam dodac ze nie lubię sprzedawac nic przez telefon. A na infolinie nie poszlam bo z pamięcią mam klopoty. W sumie nie wiem po co ja do callcenter poszlam pracowac eh :( teraz sprzątam na magazynie i jest spoko n

kozak

abriga szacun dla pracy w tym miejscu . I nadal poszukują pracowników może nie za dużo jest ofert ale to coś.

Chopie ale bzdury piszesz hahh

Bożenka z klannu

Aga
@kozak 02.03.2018 09:21

prac. W Abriga w kochanym radomiu i jeżeli chodzi o ta firmę to nie ma co.narzekać .

Bojan
@kozak 02.03.2018 09:21

też złożyłem cv może sie uda .....

Zostaw opinię o Europe Calling - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europe Calling