Opinia24

Radom

Opinia24

Opinie o Opinia24

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Opinia24? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Agnieszka

Komenatrz ,, pracujacej" jest zalosny . Najlepsza jest ta w okularach do kazdego ma swoje ale. Jak chcesz serio zarobic to Cie wyrzuca nie polecam strata czasu.

Pracujaca
@Agnieszka 06.11.2017 19:10

Agnieszka sama jestes zalosna. Jak ludzie szukaja pracy tylko po to zeby lezec i nic nie robic a w dodatku brac pieniadze to chyba nie na tym swiecie. Ta w okularach jest spoko jakos nikt nie ma z nia problemu.

JA

Olka to szarpidrut co zwalnia bez powodu idiotka. Kiedyś tam się pracowało to pamiętam.

tobie

o Abriga w radomiu tez słyszałam że jest spoko to małe call center i sa inne stanowiska nie tylko na telefonie i dzwoni sie podobno do stałych klientów aptek itp

o
@tobie 15.11.2017 19:45

podobno można złożyć cv tez osobiście w bierze to wtedy przyjmuja

Kasia

Praca w opnini 24 to żenada

zygmus

SŁYSZAŁEM ZĘ ABRIGA RADOM fajna praca call center i są inne stanowska to praca przy kompie poszukują pracowników mój znajomy pracuje , praca od poniedziałku do piątku osiem godzin podobno ok 2000 tysiaki i więcej zależy od stanowiska, bEZ ,LIPY są umowy o pracę, też tam aplikuje praca w centrum ta firma jest na u;l. staromiejskiej. Można składać cv osobiście w oddziale i szukać przez internet i aplikować

Pracujaca

Praca calkiem spoko. Niektorzy szukaja chyba takiej pracy Z by sie tylko poobijac. Jak wam cos nie pasuje w supervisorach to idzcie i im o tym powiedzcie prosto w twarz

Ania

Firma nie jest dobrym rozwiązaniem dla kogoś kto nie chce od razu wylecieć. Supervisorzy są tak nadeci ze milo by było gdyby ktoś spuscil im powietrze. Ucinaja wyplaty nie szanuja pracownikow. Nie polecam nikomu...

Anonim

Z tego co widzę to tu się zgłaszają tylko osoby, które się pewnie w pracy obijały-nie klikanie na czas responsów, przecież nikt nie będzie Wam nikt brawa bił za kliknęcie "poczta głosowa" w czasie 50 sekund. Nie ma się co później dziwić, że z wypłaty leci. Tak samo ludzie, którzy nie trzymają poziomu w rozmowie, bądź nie stosują się do instrukcji przełożonych. Praca w porządku. Jak najbardziej na plus, jeśli chcesz sobie dodatkowo dorobić. Jedno z lepszych cc w Radomiu

Arek
@Anonim 31.05.2017 01:05

Chyba nie wiesz co piszesz ... Nie polecam tej pracy. Hah pewnie ktos z fimry ratuje wizerunek :)

Specjalista

Dla osób, które dopiero zaczynają dobra rada- zapisujcie sobie dokładnie godziny (kiedy zaczynacie pracę, chodzicie na przerwy i kończycie pracę). Jeżeli okaże się, że brakuje godzin do wypłaty to IDZCIE DO SUPERVISORA. Nikt nie ma prawa ucinać godzin bo słabiej idzie projekt i trzeba sobie odbić straty. Niestety tak jest.

Biała wdowa

Jak ktoś wyżej napisał- na początku firma funkcjonowała dobrze, aż do ostatnich tygodni, a właściwie miesięcy. Od marca tego roku zaczęły się problemy. Ucinanie godzin, ucinanie wypłat, nieokreślone kary. Nie. Nie pisze tego osoba, która się obijała. W pocie czoła obdzwaniałam ludzi. Nie robiłam zbyt długich przerw. Mimo wszystko ucięcia w wypłacie były. Mało tego, w ostatnich tygodniach odwoływano osoby, które były zapisane na zmianę. Jednych anulowano, drudzy pracowali normalnie. Poczułam się niekomfortowo. Szkoda wielka. Bo atmosfera w tej pracy pisała się dobrze mimo tych komputerów i marnych słuchawek. Mam nadzieję że firma solidnie wykona rachunek sumienia i znów stanie na nogi. Pozdrowienia dla pani Oli. Wspaniała osoba i dla niej ocena celująca.

Martinaxxx

Ja uważam, że jest to bardzo dobra praca dla osób, które chcą sobie dorobić. Stawka przeciętna a czasem nawet ankieterzy sa wynagradzami za prace. Samej udalo mi sie dostac wyzsza stawke za zeszly miesiac :) Pracuje tam wiekszosc mlodych ludzi i jest super atmosfera.

Żądza Pieniądza

Niektórzy ludzie to powinni w życiu spotkać samych siebie.

Niegodni mojej osoby

Dziękuję za otworzenie mi oczu, że nie wolno Wam zaufać...

Pracuję już od pół roku, atmosfera potwornie się popsuła w ostatnich tygodniach. Szkoda. Było miło.

Życie

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

justyna

Cześć widzę,że opinie są różne troche tak jakby pół 50/50 Chyba osobiście przyjdę do tje firmy i popracuje ocenie jak to wszystko wygląda.BO tka naprawde nie wiem czy to pisze konkurencja czy byli pracownicy.Od znajomej słysze,że to jest dobra firma więc wielki znak zapytania..

Ja

Myślę, że PIP powinna spr tą firmę. W końcu ktoś to zgłosi bo nie te czasy żeby ludzi oszukiwać. Nie dajcie się wykorzystywać. Jak się godziny nie zgadzają to najlepiej je zapisywać i iść do kierownika czy lidera i to wyjaśnić. Ewentualnie powiedzieć,że to zgłosicie do PIP. Myślę,że nie powinno być problemów. Piszcie jak najwięcej opinii. Każda jest przydatna.

polishwolf97

Pracowałem w firmie, atmosfera całkiem fajna ale niestety porzuciłem ją dlatego że mało płacili, oszukali mnie że szkolenie płatne oraz jeszcze niechętnie dawali umowy do skopiowania, również sprzęt jakim firma się posługiwała do niczego. Częste problemy z komputerami starymi (prawdopodobnie poleasingowymi) oraz jeszcze niewygodne słuchawki z mikrofonem które często nie działały. Również firma nie rozliczała prawidłowo godzin prac gdyż liczyli je przez program komputerowy a one się często psuły. Jednym słowem nie polecam pracy dla osób które mają duże oczekiwania odnośnie płacy.

Żal

Oszukują z pieniedzmi i z godzinami. Masakra, co to za firma ktora karze podpisywac umowe o prace i o wypłatę pieniedzy. PARANOJA

pracująca

mówią że szkolenie jest płatne , nie prawda. nie płacą tyle ile powinni, jedno wielkie kłamstwo i oszustwo .

ROLF

Banda oszustów co wymyślają bujdę żeby zwolnić. Zdecydowanie nikomu nie polecam i broń Boże niech nikt tam nie idzie, bo bardzo się zawiedzie.

badzia

jest mila atmosfera nikt nie stoi nad glowa ciekawe ankiety apracowac trzeba wszedzie placa naa czas fajni ludzie

Ja

A mi się podoba! Pracuję już kilka miesięcy-stawkę mam podwyższona-były dwie podwyżki. Super klimat, jest fajnie i miło.

Ambitna

Zdecydowanie nie polecam. Obcinanie godzin, atmosfera słaba (w porównaniu z innymi call center w Radomiu). Jednym słowem wykorzystywanie pracowników za jedną z najniższych stawek jakie dają call center. Dobrze się zastanów zanim tam zaczniesz pracować. W ogłoszeniu jest napisane, że szkolenie jest płatne. Nie jest płatne, po szkoleniu jak zostaniesz dzwonić to Ci dopiero zapłacą za to jak już pracujesz.

Alka

Pracuję tam od jakiegoś czasu, poza tym, że obiecali podwyżkę po 100 h pracy a ostatecznie, to o niej nikt nie słyszał, to jest naprawdę w porządku, miło jest, nie ma bałaganu No i poza obcinaniem wypłaty bo tak

Zostaw opinię o Opinia24 - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opinia24