counter
1 100 238 5 1
JA

Olka to szarpidrut co zwalnia bez powodu idiotka. Kiedyś tam się pracowało to pamiętam.

AnyaMyshka

Opinia 24 to porażka do potęgi.. Pracowałam tam i zdarzały mi się błędy jak myszka gdzieś mi najechała gdzieś to od razu zwalniają i uważają się za ósme cudy świata i pracowników swoich traktują szczególnie znana nam blondyneczka :) W jednej pensji mi trochę odejmowali mimo że dużo godzin miałam przepracowane i pieprzyli, że niby za długie przerwy robiłam gdzie inni robili dłuższe ode mnie (pozdro 600).. Prawda jest taka, że szef nie ma na to wpływu kogo się zwalnia, a kogo zatrudnia tylko SV to robią, a to nie powinno być tak, bo to szef główny powinien podejmować takie decyzje, a nie jakaś banda randomowych ludzi bez kultury i pojęcia.. zdecydowanie nie polecam i jeśli lubicie być masochistami to proszę bardzo XD

Wyhlęty Nowy wpis
Kandydat

i pozamiatane (usunięte przez administratora) Pytanie kto przytuli Ireczka i Radwagianina :D

Gość Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
Kandydat

Dzień dobry mam pytanie czy osoba która za praw miesięcy kończy 16 lat może być zatrudniona ?

Adrianna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat

Ile płacą za godzinę pracy ?

Kornel

Jakie wymagania na starcie trzeba spełniać żeby dostać pracę w firmie?

Nowy wpis
@Kornel

Ukończone 16 lat i na tym sie kończą wszsytkie wymagania

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kandydat

Chciałam zapytać czy w firmie są jakieś imprezy ? Np organizowane święta czy coś podobnego?

@Pytanie

Tak sa organizowane Wielkanoc i wigilia

Vibes
Klient

Czy ktoś z państwa wie jak wyglada rezygnacja z pracy w tej firmie? Czy są z tym jakieś problemy? Pozdrawiam :)

Zuzanna
@Vibes

A czemu o to pytasz? Czy jesteś pracownikiem firmy i planujesz rozwiązać umowę? Czy pytasz po prostu na zaś? Jeśli tak to dlaczego zakładasz, że będziesz chciał zrezygnować? Może zostaniesz z firmą na dłużej.

Ania1
@Vibes

Bez problemu rozwiązujesz umowę.Idziesz,mówisz supervisorom,że się zwalniasz i na drugi dzień nie przychodzisz do pracy. Oni za Tobą płakać i prosić Cię abyś została pracować nie będą na Twoje miejsce mają już pare osób od 16+,którzy chętnie sobie dorobią do kieszonkowego.

@Vibes

Nie ma problemu z rezygnacja lecz nie jestes pewna czy chcesz sie na zawsze zwolnić czy tylko na jakis czas przestać pracować to po prsotu idziesz do nich i mowisz ze chcezz zawiesić i oni bez problemu zawieszają albo po prsotu jak na dłuższy czas Np 6-7 miesiacy to oni wtedy cie zwalniają ale jeśli po tym czasie znowu chcesz wrocic to dzwonisz i sie oytasz czy da rade ale na luzie sie zgadzają niedawno wróciła taka dziewczyna pi 2latach a co do pytania to nie nie ma żadnych problemów ze zwolnieniem sie

gość
Kandydat

witam ,czy emeryt poradzi sobie?

Qwasu
@gość

Szkoda czasu, pełny wyzysk i brak szacunku dla współpracująch.

@gość

Bylo tam takich dwóch emerytów i dawali rade wsumie to nic ciężkiego w tej oracy nie

Qwasu

Byłem ankieterem zewnętrznym. Otrzymywałem ankiety drogą mailową. Każda ankieta to dwu-, trzy członowy zestaw. Na końcu była dopiero ankieta właściwa i odpowiadająca zapowiedzi. Te dwie pierwsze były oczywiście za free. Brak możliwości wejścia na konto i weryfikacja zapisanego zaangażowania. Zmiana hasła i kontakt mailowy z firmą bezskuteczny. Rozmowa telefoniczna z jednym Panem skończyła się atakiem na mnie. Żadnej empatii, żadnej chęci okazania pomocy itp. Jednym słowem przemyśl dwa razy decyzję o podjęciu pracy w tej firmie.

miedziany
Kandydat

Jak wygląda układ pracy? Słyszałem, że są dwie sale, ale czy jest zachowany reżim sanitarny? Czy jest gdzie zaparkować samochód?

Zosia
@miedziany

Jaki reżim,siedzisz obok innych w boksie. Opinia nie ma wyznaczonego miejsca parkowania dla pracowników.

AnyaMyshka

Jaś
@AnyaMyshka

Zgadzam się z opinią,nagminnie ucinana jest wypłata jak i godziny przepracowane. SV nie mają pojęcia na różne tematy. Blondynka uważa,że za najlepsza od innych,wywyższa i poniża. Szef siedzi za swoim biurkiem i niczym się nie interesuje co się dzieje na sali jak polega praca SV. Zwalniają z byle powodów. Nie polecam jeśli chcecie być okradani z godzin i straszeniem gdy nie możecie przyjść do pracy zwolnieniem

Michalina

@JA a często zwalnia ?

JA

@JA

Akurat Ola jest najmilszą Sv, według mnie .

Praca w miłym, młodym zespole. Nie ma dużych problemów, supervisorzy to bardzo sympatyczni ludzie i szczerze mogę polecić prace tam. :)

Aaaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 361 dni.

A jaka jest najmniejsza dyspozycyjność w tygodniu? I ile trzeba przepracować dni weekendowych w miesiącu?

Dla odmiany

Wszyscy pisza negatywnie, a ja wypowiem sie pozytywnie o tej firmie, co prawda bylem tam tylko na podrzednym stanowisku czyli ankieter ale prace sobie chwalilem. Jest to nieprawda ze sv sa czepialscy i nie mili, pisza tak tylko nieudacznicy ktorym sie nie powiodlo bo albo nie podobalo im sie ze musza przychodzic do pracy albo zle wykonywali swoja prace. Generalnie jak ktos chce pracowac i umie czytac i pisac to poradzi sobie, praca prosta tylko troche monotonna no i wyplata dosyc cienka trzeba przychodzic prawie codziennie po 8h zeby wyciagnac 2 tys zl

Maciek
@Dla odmiany

Wszędzie musisz tyle pracować żeby zarobić 2 tysiące nikt ci więcej nie da

Leszek
@Dla odmiany

A jak oceniasz trudność pracy na stanowisku ankietera? Dużo jest obowiązków? Napisałeś, że trzeba przychodzić prawie codziennie tzn., że pracuje się również w weekendy?

Radomcio

Firma to jakieś żarty. Osoby zarządzające ją nie mają żadnego pojęcia o prowadzeniu firmy. Brak podstawowej wiedzy co się w środku dzieje. SV nie mają kontaktu z pracownikami ich kontakt polega na zawołaniu i wytknięciu błędów. SV są niezainteresowani pracą ponieważ siedzą na własnych prywatnych komórkach. Pani A jest bezczelna, zakłamana i nie miła, nie odnosi się z szacunkiem do innych, nie posiada wiedzy na podstawowe pytania jakie mamy odpowiadać respondentowi, wymusza przyjście do pracy szantażowaniem zwolnieniem, odwołuje sesje, brak jakiejkolwiek pomocy z jej strony ponieważ jej się nie chce wstać od biurka zaś pani O. to kolejna porażka czepialska, naburmuszona, pan P. jest okropny w ogóle się nie nadaje do pracy, jego praca polega na siedzeniu i przeglądaniu telefonu . Komputery się ciagle zawieszają lub nie działają prawidłowo. Słuchawki nagminnie się psują lub nas nie słychać. Godziny są ucinane, straty są duże, wypłaty kradzione, brak przerwy płatnej. Nie polecam tutaj pracy można najeść się stresu przez panią A.

Ola

Nie polecam, wybieranie kto ma przyjść do pracy,SV czepialscy, chamscy, nie mili, nie pomocnii. Nie mają pojęcia co się dzieje w pracy. Brak organizacji. Elastyczny grafik nie istnieje. Brak możliwości wyjścia wcześniej. SV nie zajmują się swoją pracą tylko siedzą na telefonach. Kradną godziny jak i wypłatę ucinają. Brak płatnej przerwy. Panuje tam brud na sali, sprzęt się zacina gdzie wlicza się to w straty. Komputery się psują. Słuchawki bardzo często nie działają. Nie polecam tej pracy. U konkurencji dużo lepiej.

huerl
@Ola

U kogo u konkurencji?

Agnieszka

@ankieter ale to są rozmowy telefoniczne z klientami, tak ? I jesteś na podsłuchu?

telefon
@Agnieszka

Rozmowy na bazie klienta lub na bazie losowej. Logiczne, że czasami jesteś na podsłuchu, choć nie zawsze.

Ankieter
@Agnieszka

Tak, jak się przyczepią to ciągle jesteś na podsłuchu aby Cię wołać i wytykać błędy.

Ankieter

Praca może i łatwa jest ale niestety jesteś ciągle podsluchiwany (rozumiem, że to ich obowiązek) ale jeśli na jednego ankietera się uprą to wtedy jest przegięcie, jeden mały błąd od razu jesteś wzywany. Już bez przesady. Nie wspomnę o,, elastycznym grafiku" ale jeśli źle się czujesz bądź poprostu coś ci wypadło to od razu im to nie pasuje.. Dla mnie strata czasu. Nie polecam

Nie polecam tego miejsca, sv robią co chcą a od nas wymagają bóg wie czego. Zwracwana uwaga jest o wszystko, a pani anna to już w ogóle. Nie dość, ze zachowuje się jak „chłop” przeważnie do kobiet to jeszcze i tak wyglada- najwidoczniej za niska samoocena. Przerwy nie są płatne, biorą do pracy samych „pupilków” STRATA CZASU!

Zostaw merytoryczną opinię o Opinia24 - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Opinia24
1/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wiktorska 63