Opinie o Opinia24 w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Opinia24. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Opinia24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opinia24 w Radom

Nie ważne

Po podpisaniu rachunku w ciągu ilu dni dostaje się wpłatę na konto

Zadowolony
@Nie ważne

Wypłata dochodzi na konto między 15 a 18 dniem każdego miesiąca ;)

gość

witam ,czy emeryt poradzi sobie?

Qwasu
@gość

Szkoda czasu, pełny wyzysk i brak szacunku dla współpracująch.

@gość

Bylo tam takich dwóch emerytów i dawali rade wsumie to nic ciężkiego w tej oracy nie

panel_bo
@Qwasu

Tak wyglądają ankiety z 8 minut przeskakujesz na kolejną a w efekcie kopa bo po co mają płacić nie zakwalifikowałeś się!

Weronika

?

Dzień dobry mam pytanie czy osoba która za praw miesięcy kończy 16 lat może być zatrudniona ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opinia24? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Chciałam zapytać czy w firmie są jakieś imprezy ? Np organizowane święta czy coś podobnego?

Tak sa organizowane Wielkanoc i wigilia

Vibes

Czy ktoś z państwa wie jak wyglada rezygnacja z pracy w tej firmie? Czy są z tym jakieś problemy? Pozdrawiam :)

Zuzanna
@Vibes

A czemu o to pytasz? Czy jesteś pracownikiem firmy i planujesz rozwiązać umowę? Czy pytasz po prostu na zaś? Jeśli tak to dlaczego zakładasz, że będziesz chciał zrezygnować? Może zostaniesz z firmą na dłużej.

Ania1
@Vibes

Bez problemu rozwiązujesz umowę.Idziesz,mówisz supervisorom,że się zwalniasz i na drugi dzień nie przychodzisz do pracy. Oni za Tobą płakać i prosić Cię abyś została pracować nie będą na Twoje miejsce mają już pare osób od 16+,którzy chętnie sobie dorobią do kieszonkowego.

@Vibes

Nie ma problemu z rezygnacja lecz nie jestes pewna czy chcesz sie na zawsze zwolnić czy tylko na jakis czas przestać pracować to po prsotu idziesz do nich i mowisz ze chcezz zawiesić i oni bez problemu zawieszają albo po prsotu jak na dłuższy czas Np 6-7 miesiacy to oni wtedy cie zwalniają ale jeśli po tym czasie znowu chcesz wrocic to dzwonisz i sie oytasz czy da rade ale na luzie sie zgadzają niedawno wróciła taka dziewczyna pi 2latach a co do pytania to nie nie ma żadnych problemów ze zwolnieniem sie

Qwasu

Byłem ankieterem zewnętrznym. Otrzymywałem ankiety drogą mailową. Każda ankieta to dwu-, trzy członowy zestaw. Na końcu była dopiero ankieta właściwa i odpowiadająca zapowiedzi. Te dwie pierwsze były oczywiście za free. Brak możliwości wejścia na konto i weryfikacja zapisanego zaangażowania. Zmiana hasła i kontakt mailowy z firmą bezskuteczny. Rozmowa telefoniczna z jednym Panem skończyła się atakiem na mnie. Żadnej empatii, żadnej chęci okazania pomocy itp. Jednym słowem przemyśl dwa razy decyzję o podjęciu pracy w tej firmie.

miedziany

Jak wygląda układ pracy? Słyszałem, że są dwie sale, ale czy jest zachowany reżim sanitarny? Czy jest gdzie zaparkować samochód?

Zosia
@miedziany

Jaki reżim,siedzisz obok innych w boksie. Opinia nie ma wyznaczonego miejsca parkowania dla pracowników.

AnyaMyshka

Opinia 24 to porażka do potęgi.. Pracowałam tam i zdarzały mi się błędy jak myszka gdzieś mi najechała gdzieś to od razu zwalniają i uważają się za ósme cudy świata i pracowników swoich traktują szczególnie znana nam blondyneczka :) W jednej pensji mi trochę odejmowali mimo że dużo godzin miałam przepracowane i pieprzyli, że niby za długie przerwy robiłam gdzie inni robili dłuższe ode mnie (pozdro 600).. Prawda jest taka, że szef nie ma na to wpływu kogo się zwalnia, a kogo zatrudnia tylko SV to robią, a to nie powinno być tak, bo to szef główny powinien podejmować takie decyzje, a nie jakaś banda randomowych ludzi bez kultury i pojęcia.. zdecydowanie nie polecam i jeśli lubicie być masochistami to proszę bardzo XD

Jaś
@AnyaMyshka

Zgadzam się z opinią,nagminnie ucinana jest wypłata jak i godziny przepracowane. SV nie mają pojęcia na różne tematy. Blondynka uważa,że za najlepsza od innych,wywyższa i poniża. Szef siedzi za swoim biurkiem i niczym się nie interesuje co się dzieje na sali jak polega praca SV. Zwalniają z byle powodów. Nie polecam jeśli chcecie być okradani z godzin i straszeniem gdy nie możecie przyjść do pracy zwolnieniem

Michalina

@JA a często zwalnia ?

JA

Olka to szarpidrut co zwalnia bez powodu idiotka. Kiedyś tam się pracowało to pamiętam.

@JA

Akurat Ola jest najmilszą Sv, według mnie .

Praca w miłym, młodym zespole. Nie ma dużych problemów, supervisorzy to bardzo sympatyczni ludzie i szczerze mogę polecić prace tam. :)

Aaaa

A jaka jest najmniejsza dyspozycyjność w tygodniu? I ile trzeba przepracować dni weekendowych w miesiącu?

Dla odmiany

Wszyscy pisza negatywnie, a ja wypowiem sie pozytywnie o tej firmie, co prawda bylem tam tylko na podrzednym stanowisku czyli ankieter ale prace sobie chwalilem. Jest to nieprawda ze sv sa czepialscy i nie mili, pisza tak tylko nieudacznicy ktorym sie nie powiodlo bo albo nie podobalo im sie ze musza przychodzic do pracy albo zle wykonywali swoja prace. Generalnie jak ktos chce pracowac i umie czytac i pisac to poradzi sobie, praca prosta tylko troche monotonna no i wyplata dosyc cienka trzeba przychodzic prawie codziennie po 8h zeby wyciagnac 2 tys zl

Maciek
@Dla odmiany

Wszędzie musisz tyle pracować żeby zarobić 2 tysiące nikt ci więcej nie da

Leszek
@Dla odmiany

A jak oceniasz trudność pracy na stanowisku ankietera? Dużo jest obowiązków? Napisałeś, że trzeba przychodzić prawie codziennie tzn., że pracuje się również w weekendy?

Radomcio

Firma to jakieś żarty. Osoby zarządzające ją nie mają żadnego pojęcia o prowadzeniu firmy. Brak podstawowej wiedzy co się w środku dzieje. SV nie mają kontaktu z pracownikami ich kontakt polega na zawołaniu i wytknięciu błędów. SV są niezainteresowani pracą ponieważ siedzą na własnych prywatnych komórkach. Pani A jest bezczelna, zakłamana i nie miła, nie odnosi się z szacunkiem do innych, nie posiada wiedzy na podstawowe pytania jakie mamy odpowiadać respondentowi, wymusza przyjście do pracy szantażowaniem zwolnieniem, odwołuje sesje, brak jakiejkolwiek pomocy z jej strony ponieważ jej się nie chce wstać od biurka zaś pani O. to kolejna porażka czepialska, naburmuszona, pan P. jest okropny w ogóle się nie nadaje do pracy, jego praca polega na siedzeniu i przeglądaniu telefonu . Komputery się ciagle zawieszają lub nie działają prawidłowo. Słuchawki nagminnie się psują lub nas nie słychać. Godziny są ucinane, straty są duże, wypłaty kradzione, brak przerwy płatnej. Nie polecam tutaj pracy można najeść się stresu przez panią A.

Ola

Nie polecam, wybieranie kto ma przyjść do pracy,SV czepialscy, chamscy, nie mili, nie pomocnii. Nie mają pojęcia co się dzieje w pracy. Brak organizacji. Elastyczny grafik nie istnieje. Brak możliwości wyjścia wcześniej. SV nie zajmują się swoją pracą tylko siedzą na telefonach. Kradną godziny jak i wypłatę ucinają. Brak płatnej przerwy. Panuje tam brud na sali, sprzęt się zacina gdzie wlicza się to w straty. Komputery się psują. Słuchawki bardzo często nie działają. Nie polecam tej pracy. U konkurencji dużo lepiej.

huerl
@Ola

U kogo u konkurencji?

Agnieszka

@ankieter ale to są rozmowy telefoniczne z klientami, tak ? I jesteś na podsłuchu?

telefon
@Agnieszka

Rozmowy na bazie klienta lub na bazie losowej. Logiczne, że czasami jesteś na podsłuchu, choć nie zawsze.

Ankieter
@Agnieszka

Tak, jak się przyczepią to ciągle jesteś na podsłuchu aby Cię wołać i wytykać błędy.

Ankieter

Praca może i łatwa jest ale niestety jesteś ciągle podsluchiwany (rozumiem, że to ich obowiązek) ale jeśli na jednego ankietera się uprą to wtedy jest przegięcie, jeden mały błąd od razu jesteś wzywany. Już bez przesady. Nie wspomnę o,, elastycznym grafiku" ale jeśli źle się czujesz bądź poprostu coś ci wypadło to od razu im to nie pasuje.. Dla mnie strata czasu. Nie polecam

Nie polecam tego miejsca, sv robią co chcą a od nas wymagają bóg wie czego. Zwracwana uwaga jest o wszystko, a pani anna to już w ogóle. Nie dość, ze zachowuje się jak „chłop” przeważnie do kobiet to jeszcze i tak wyglada- najwidoczniej za niska samoocena. Przerwy nie są płatne, biorą do pracy samych „pupilków” STRATA CZASU!

Strata czasu, na złe doświadczenie nie polecam.Wyzysk człowieka dla nich to podstawa, nie liczą się z niczym, ankieter jest dla nich bardzo tanią siłą roboczą. Trzeba strasznie uważać co się zaznacza, są przypadki że przez przypadek myszka przeskoczy.Każda przerwa jest odliczana od godzin pracy, każda awaria nie wlicza się również w godziny pracy chociaż powinna bo cały czas jesteśmy w stanie gotowości zacząć pracę. Pensja to porażka, nigdy nie da się wyżyć za te pieniądze.Ankiety strasznie idiotyczne, dla mnie to jakiś półmózg układa te pytania, strasznie długo trwają nawet po 30 minut. Przeprowadzenie ankiety zależy od tej osoby do której się dodzwonimy i to właśnie ta osoba decyduje czy chce wziąć udział w ankiecie czy nie. Jeśli nie przeprowadzamy ankiet to od razu jesteśmy nie efektywni i najgorsi ale nie biorą tego pod uwagę że to nie my decydujemy o rozpoczęciu ankiety. Jeśli ktoś chce sobie tylko dorobić w tej firmie to odradzam bo szkoda nerwów i czasu na tych sztucznie inteligentnych ludzi którzy nas podsłuchują i obserwują. Niby mamy nie oszukiwać respondentów ale każą nam kłamać skąd mamy numery osób do których dzwonimy . Bazy numerów są po prostu wykupywane.

Halina

Czy ta praca w Opinia24 jest zdalna albo jest taka możliwość? Nie powiedziałeś nic o rodzaju umowy, jaki oferują. Bardzo mnie to ciekawi.

Aem

Dobrze się czujesz? Awaria jest wliczana w czas pracy, gdyż logujesz się na gotowy i masz za to płacone! Nie wymyślaj bzdur.

Zostaw merytoryczną opinię o Opinia24 - Radom

• Jak się pracuje w Opinia24?

Zobacz opinie na temat firmy Opinia24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opinia24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Opinia24
1.4/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Wiktorska 63
    02-587 Radom