Opinie o Fusion 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fusion 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fusion 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fusion 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki w Radom

Ja to tylko whisky single malt Nowy wpis

allbo wcale! kompetencje widzę sobie chopaki przyznali Chciałem zgłosić, że hakery z radomskiego ajti kcieli mi strone shakowac automatem do sql injection To trza byc lamerem... :D

Karol Nowy wpis
@Ja to tylko whisky single malt

Po raz kolejny wracam do Twojego wpisu i po raz kolejny nie bardzo go rozumiem wiesz? Dla mnie trudno jest zrozumieć co Twój wpis miał dodać w tym wątku i czego dokładnie dotyczy. Będziesz tak miły, aby go sprecyzować?

Single malt my love Nowy wpis
@Karol

Cześć Precyzuje Nie wiem na ile znasz się na IT Otóż pewnego dnia budzę się i widzę, że ktoś dobierał się do mojej strony internetowej. Chciał jej zaszkodzić. Zastosował technikę ataku na stronę zwaną "SQL Injection" Zostałem o tym powiadomiony w odpowiedni sposób, stąd wiem, że był to celowy atak. Osoba, która przeprowadzała atak najprawdopodobniej użyła automatycznego oprogramowania do przeprowadzenia ataku. Wiele dowodów na to wskazuje Atak się nie powiódł. Wyśmiałem osobę odpowiedzialną za przeprowadzenie ataku nazywając ją lamerem, co w środowisku specjalistów od komputerów oznacza laika i osobę, która dopiero uczy się o bezpieczeństwie w segmencie IT. Używanie automatów jest uznawane za niepoważną w świecie hakerów i specjalistów od IT. Każdy może użyć gotowego narzędzia do hakowania, sztuką jest stworzyć takie narzędzie. Tak zwani 'script kidies' czyli dzieciaki korzystające z gotowych skryptów mają się za hakerów, a nie wiedzą nawet jak użyć danego narzędzia. Widząc to, postanowiłem obwieścić światu iż zostałem potraktowany automatem przez laików lub laika, którzy nie wiedzieli co robią :D, stąd ich atak się nie powiódł. To tylko dowodzi, jak niski mamy poziom IT w Radomiu. Przeprowadzenie ataku na moją stronę internetową było wręcz durne. Zakładam, że to ktoś z Radomia na podstawie następujących przemyśleń - nie znam nikogo kto miałby tak małą wiedzę na temat tego jak przeprowadza się takie ataki, więc nikt ze znajomych z Polski nie mógł tego zrobić (raczej, chyba, że dla żartu), w Radomu swego czasu istniała rywalizacja między firmami IT, wiele firm opowiadało, że nic nie umiem, by nie dopuścić mnie do rynku, który "zarezerwowali" dla siebie. Moja strona była "targetowana" czyli skierowana na klienta z Radomia, więc nie zagrażała żadnej firmie z innych miast jak np Sosnowiec, więc nikt nie miał powodu by atakować moją stronę. Stąd wnioski, że musiał być to ktoś z Radomia. Śmieszne jest jednak to, iż ta osoba nie miała pojęcia co robi. Cóż... tylko inny programista, ewentualnie informatyk zrozumiałby, dlaczego to mnie tak śmieszyło zamiast złościć :D. Mam jednak nadzieje, że osobom spoza IT również coś wyjaśniłem Wiele razy byłem też depozycjonowany, czyli szkodzono mi, by nie dopuszczać mnie do rynku. Niestety to nie jest zdrowa konkurencja i ja o tym piszę, by przestrzec. Nie każdy chce pracować z ludźmi wątpliwymi

Zbyszek Nowy wpis

Polecam !

Mirek

Chłopaki klasa! W dobie koronawirusa odbyliśmy zdalne szkolenie na temat ochrony danych i bezpieczeństwa informacji. Przy pomocy platformy do pracy zdalnej Pan Tomasz przekazał cenne informacje i odpowiedział na wszystkie pytania Polecam!

W jakiej cenie są te wszystkie szkolenia ?

Tomasz Paprocki FUSION 24
@Monika

Cena za szkolenie jest ustalana indywidualnie po przesłaniu zapytania na adres e-mailowy . Uzależniona jest o kilku elementów : tematyka, odległość , ilość osób , czas , itp . Pozdrawiam Tomasz Paprocki

Firma Fusion 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Świetni, sympatyczni ludzie ! )Ogromna wiedza z dziedziny prawa i nie mówię tutaj tylko o ochronie danych osobowych. Zawsze służą pomocą. Polecam !

Dzięki Panom Paprockim nareszcie muszę przyznać, że czuje się bezpieczny i spokojny. Pracownicy mojej firmy zostali profesjonalnie przeszkoleni oraz zapoznani z procedurami przewidzianymi w regulaminach i politykach przygotowanych przez firmę FUSION24. Pełen profesjonalizm. Pozdrawiam

Wiktor

Bardzo profesjonalna firma. Można uzyskać profesjonalnej odpowiedzi w dziedzinie prawa a w szczególności ochrony danych osobowych o każdej porze dnia. Szczerze polecam!

Mariusz

Ja muszę powiedzieć, że miałem okazję uczestniczyć w paru szkoleniach Pana Tomasza. Szkolenia są prowadzone zawsze na wysokim poziomie, przedstawiając teoretyczne i praktyczne aspekty ochrony danych osobowych. Przynajmniej chociaż w końcu ktoś wytłumaczył mi czym jest to RODO i o co w tym wszystkim chodzi. Ponadto słowa typu że Pan Tomasz sytaszy są śmiechu warte i nie na miejscu. Ja rozumiem, że każdy by chciał mieć wszystko przedstawione w kolorowych barwach ale nie oszukujmy się życie jest całkowicie że inne. Bardzo dobrze, że w trakcie szkoleń Pan Tomasz mówi o tym co grozi za nie przestrzeganie prawa bo przynajmniej wiemy co robić by nie dostać po plecach. Czy wymusza współpracę? Nie przypominam sobie by ktoś był przycisniety do ściany i usłyszał "współpracuj ze mną bo inaczej kara". Pan Tomasz prowadzi firme w zakresie ochrony danych więc ja nie widzę przeciwwskazań by zachęcał innych do współpracy. Sam bym tak robił. W koncu każdy pilnuje swojego biznesu. Następnym razem po prostu puknijcie się 3 razy w głowę i darujcie sobie te zbędne komentarze typu że wymusza, że straszy bo tylko osmieszacie siebie i wasz punkt widzenia. Pozdrawiam serdecznie a firmę polecam w 101%

Mariusz
@Mariusz

PS. Przepraszam za literówki ale klawiatura czasem robi psikusy.

Maciek

Nie polecam , szkolenia kiepskie , wymuszanie wspolpracy a zakres wiedzy dostateczny.

Tomasz Paprocki FUSION 24????????
@Maciek

Proszę podać na jakim moim szkoleniu panie" Macieju" był Pan? I gdzie ?. Ja tę"opinię" traktuję jako hejt konkurencji. Ja prowadzę szkolenia zamknięte u moich partnerów biznesowych więc nie ma mowy o wymieszaniu współpracy.

Dyrektor szkoły
@Maciek

Nie zgadzam sie z Pana opinią, szkolenia są merytoryczne, z dużym zasobem informacji, które na innych szkoleniach nie są przekazywane. Sposób prowadzenia szkolenia nie zmusza do podjęcia współpracy a wręcz odwrotnie tylko i wyłącznie zachęca. Polecam w 100%.

Maciej

Jedyna konkretna firma na rynku Radomskim która wprost i rzetelnie odpowie na każde zadane pytanie z zakresu ochrony danych

Martyna

Pan Paprocki straszy na szkoleniach i niejako wymusza wybór go na funkcje IOD

Tomasz Paprocki FUSION 24
@Martyna

Mam pytanie w jakim moim szkoleniu Pani uczestniczyła ? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Fusion 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki - Radom

• Jak się pracuje w Fusion 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki?

Zobacz opinie na temat firmy Fusion 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fusion 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki?

Fusion 24 Agencja Bezpieczeństwa Informacji Tomasz Paprocki
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Mieczysława Niedziałkowskiego 19/21 lok. 93
    26-600 Radom