Opinie o Opinia24 w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Opinia24. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Opinia24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opinia24 w Radom

Zadowolony

Pracuje tu na tyle długo że chyba moja opinia o firmie będzie jedna z najbardziej obiektywnych. :) Firma jako miejsce pracy jest godna polecenia. Atmosfera w pracy jest dosyć spoko jeśli otoczysz się fajnym towarzystwem jakiego tu nie brakuje. Płaca jest taka sama jak w większości call center w Radomiu. Główny minus to bezpłatne przerwy. Grafik jest bardzo elastyczny chociaż jak wiadomo zasady minimalnej dyspozycyjnosci obowiązują wszędzie i Op24 nie jest wyjątkiem. Supervisorzy (od niedawna Trenerzy :D) są normalnymi i sympatycznymi ludźmi w szczególności same dobre słowa można wypowiedzieć o Oli oraz Adzie no i oczywiście zarówno o Ani jak i Przemku dzięki którym Opinia jest naprawdę fajnym miejscem do pracy . Co do reszty nie można również mieć zadnego zarzutu. Jeśli mowa już o zarzutach czy pretensjach to "zle" opinie o firmie mają jedynie 16-17 latki które notorycznie zgarniają opieprz za 50-60minutowe przerwy na fajkę w trakcie 5 godzinnej pracy, oraz osoby które notorycznie się opieprzają i wysławiają się do respondentów wielce przemęczonym głosem jakby pracowali za karę. Tu mam mały prztyczek do sv. Proszę abyście zaczęli przeprowadzać naprawdę subiektywną selekcję ponieważ niestety 3/4młodocianych pracowników to zwykli gów**rze którzy notorycznie w czasie pracy wysławiają się na pół sali używając słów na "k" "ch" itp. Większość tych małolatów nawet nie potraw po sobie pozmywać kubków w kuchni i notorycznie napier**ają drzwiami wychodząc na przerwę jakby to była obora. Ogółem firmę naprawdę polecam. Przydały by się w końcu jakieś wyjścia integracyjne moja droga Opinio :D Pozdrowienia dla Całej ekipki Op24 ????

gghhgg
@Zadowolony

Kto z SV to napisał?

Również pracownik
@Zadowolony

Totalnie popieram tą wypowiedź. I tak jak kolega bądź koleżanka wyżej uważam, że w firmie Opinia24 przydałoby się więcej integracji między SV a ankieterami, bo w końcu kiedyś każdy z liderów pracował „na słuchawce”. Myślę, że gdyby organizowane były jakieś „imprezy integracyjne” to może praca byłaby przyjemniejsza ;)

Ankieter

Ogólnie praca nawet w porządku, elastyczne godziny, pomocni sv, nawet szybko (tydzień) można przejść na pracę zdalną żeby nie siedzieć na sali na której jest ciągły hałas w godzinach szczytu i większość sprzętu ma ponad 10 lat oraz czasami nie działa. Jedyny minus według mnie to że wypłata jest zwykle 17 każdego miesiąca.

Małgorzata
@Ankieter

A przy pracy zdalnej dostajecie sprzet od firmy? Czy trzeba pracowac na swoim prywatnym? No troche slabo, ze wyplata 17 :/ A opłaca sie chociaz czekac? :P Spoko zarobki?

@Małgorzata

Sprzęt musimy mieć swój, płaca minimalna czyli uczeń/student 19,70/h

Bożena
@Ankieter

Chyba żartujesz. A jak jakaś awaria się zdarzy to jak masz potem pracować? :/

w.x
@Małgorzata

Zarobki zależą od Twojego zaangażowania i oczywiście godzin pracy:) Szczerze mówiąc sam ankieter decyduje o tym ile zarobi w danym miesiącu :)

Halina

Cześć, mam nadzieję, że uzyskam jakieś informacje o pracy ankietera telefonicznego z tego ogłoszenia, które było opublikowane. Może ktoś powiedzieć, w jakich godzinach jest ta praca ogółem?

sandraxx
@Halina

Pierwsza sesja 8-15:45 druga sesja 14 lub 16-21:30

wtf

Dlaczego nikt nie napisał o NAJWAŻNIEJSZYM - o zadawaniu pytań do respondentów o treści: Gdzie pan/pani mieszka? (nikt o zdrowych zmysłach nie odpowie obcej osobie przez telefon na takie pytanie, nie wiedząc o co chodzi) Następnie: Czy ma pan/pani jakieś oszczędności? i o zgrozo: W jakim banku? Z tematu banków jest NAGŁE przejście do butów. Jakie i gdzie i z czego były te buty oraz w jakim sklepie pan/pani je kupił? no i czy miał pan/pani na nie rabat... jeśli tak to ile tego rabatu było? To jest nienormalne i niemoralne. Kto w ogóle płaci za takie coś i co z tego wynika?

@wtf

No statystyki i jakieś predyspozycje i preferencje wśród badanych. Raczej z nudów by tego nie robili? ;p

XD
@Monika

Ale jak to, czyżby przeprowadzanie badań statystycznych kryło taki wielki sens? A może małolaty myślą ze opinia dla siebie te wyniki zbiera bo fetysz stop mają;oo UWAGA NOWI ANKIETERZY: tylko broń boze nie odpowiadajcie jak was zapytają o numer buta:,(

@XD

Bo co, zaczną darmowe próbki do ludzi wysyłać? ;p

Wtf
@Monika

Kto za to płaci. Rozmiar butów? Kolor butów? Ile Pan ma na koncie?

xxxx
@wtf

Każde pytanie ma sens, firmy i instytucje badawcze nie zadają takich pytań w ankiecie, ponieważ chcą kogoś (usunięte przez administratora) czy Bóg wie co zrobić, każde pytanie ma cel statystyczny i jeśli dane pytanie jest zawarte w ankiecie to znaczy, że jako ankieter masz obowiązek je zadać, ponieważ jest przydatne do celów statystycznych. Po jakimś czasie pracy każde pytanie idzie zrozumieć i samemu zaadaptować, pozdrawiam.

Wyklęty
@xxxx

Nie należy odpowiadać ma pytania(usunięte przez administratora) ile zarabiasz, dlatego, że potem wykorzystują to przeciwko Tobia np mogą szykować na Ciebie pułapkę np fikcyjną rozmowę o pracę, gdzie każą Ci zapłacić 100 zł dajmy na to, za rozpatrzenie Twojego CV Masa sposobów jest Nie gadać z call center

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opinia24? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ankieter1789

Praca jest w porządku, ale supervisorzy powinni być bardziej wyrozumiali jeśli chodzi o dni wolne od pracy, zwłaszcza, że nie jest to umowa o prace i grafik mial być elastyczny. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń, a nawet polecam tą firmę, tylko oby liderzy też zaczęli traktować pracowników jak normalnych ludzi :)

Pracuję w tej firmie już około trzech lat, szczerze mówiąc, okej liderzy mogą zachowywać się różnie, ale to tez ludzie tak samo jak i my wszyscy. Każdy ma prawo mieć zły dzień czy zły humor, to jest normalne. Jeśli chodzi o prace jako ankieter, uważam, że po jakimś czasie pracy da się do wszystkiego przystosowaći nie ma żadnych większych problemów. Oczywiście, skoro w „ogłoszeniach o prace na olx” jest napisane, że grafik jest elastyczny to tak być powinno. I w zasadzie tak jest, ale trzeba trochę dojrzeć i zrozumieć „prace i zarobki”, żeby ogarnąć to, że jednak w każdy dzień w pracy musi być wystarczająca ilość osób, żeby zrealizować ankiety, które są do zrealizowania w dany dzień. I to jest normalne. Nie wiem, czy ktoś pracujący w tej firmie był na wigilii, ale nawet „sam prezes” Przemek powiedział, że gdyby ankieterów nie było, firma by nie istniała. Osobiście uważam, że liderzy jak i prezesi firmy (usunięte przez administratora) powinni przeczytać tą wypowiedź i zacząć traktować Nas, ankieterów trochę bardziej poważnie i oczywiście osoby, które chcą się tutaj zatrudnić, bądź mają zastrzeżenia. Moim zdaniem, firma działa w porządku, chociaż mogłaby co do pracowników jeszcze lepiej. I krótko podsumowując, gdyby było tu tak bardzo źle ro nikt nie pracowałby turaj 2,3,4,5 lat. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź od firmy :)

Xxxsx

zgadzam się z wypowiedzią wyżej. Rozumiemy supervisorów, wiec niech oni tez zrozumieją Nas i traktujmy się wszyscy po równo, jak ludzie…

PPPP

Tą firmę chyba stać na lepszych liderów niż Ci nowi, którzy ciągle nie wiedzą co się dzieje i odsyłają do innych liderów.

hahahahahaha
@PPPP

Jedyne osoby nadające się do pracy na tym stanowisku to Ola, Ada, Kasia. Reszta ani nie grzeszy kulturą, ani umiejętnościami, ani taktem. Jedyne co oszołomy takcy jak panowie liderzy potrafią, to ośmieszyć się w oczach pracownika. Nowo zatrudnione dziewczyny tak samo nie mają pojęcia o pracy która wykonują. W standardowych sytuacjach gdy dzieją się jakieś problemy techniczne, nie mają zupełnego pojęcia jak je rozwiązać. Zamiast skutecznie pomóc rozwiązać problem wola iść na skrót oświadczając że prawdopodobnie to ty masz problem z łączem internetowym co w zdecydowanej większości przypadków jest po prostu idiotyzmem. Gdy już jednak ci pomogą i postanawiasz na koniec pracy skorektowac ten czas(30-40 min) nie tylko dopytują się co wchodzilo w skład korekty (to normalne), ale także po ich tonacji wypowiedzi oraz sposobie podejścia do rozmowy można wyczuć jawne oburzenie z tego że wogole korzystasz z prawa do tej korekty. Już wielokrotnie idąc do nich miały miejsce sytuacje w których trzeba było z nimi wchodzic w polemikę słowna oraz upominać o zachowaniu taktu. Niektóre osoby powinny być usuwane z tego stanowiska bądź doszkalanie ponieważ nie dość że nie dysponują odpowiednią wiedzą by obejmować to stanowisko to jeszcze podejście do pracownika stoi u nich na zenująco niskim poziomie. Ola Kasia czy Ada powinny dostawać dodatkowe premie za pracę w tak szkodliwym środowisku. To jedyne osoby do których nigdy nie można było mieć żadnych zastrzeżeń

Jak w Opinia24 wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Jakie są warunki zatrudnienia w Opinia24?

Mateo

Co przez to rozumiesz?

@Mateo

Nie wiem co konkretnie autor mógł mieć na myśli ale może chodziło o takie podstawowe aspekty? Dla przykładu forma samej umowy, okres jej wypowiedzenia, ewentualne elastycznie uzgodnienia? występują czy każdy raczej tę samą dostanie niezależnie od predyspozycji?

Korneliusz

Opinia 24. Inaczej jedno wielkie kłamstwo i kłamanie ludziom przez telefon. Nie polecam tej firmy. Pracownicy, którzy odpowiadają za działanie programów nie mają żadnych kompetencji, za niepoprawne działanie programów obwiniani są ankieterzy(za każdym razem ta sama śpiewka, czyli słaby internet), nawet internet od elona muska tu by sprawiał problemy, brak wiedzy z informatyki, gdzie program taki piszą uczniowie w liceum, brak pomocy w jakimkolwiek problemie, każdy jest skazany na siebie. Krócej mówiąc, totalna porażka, nie pozdrawiam.

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń do mojej pracy, a następnie zwolnienie bez żadnego ostrzeżenia, co jest niezgodnie z ich systemem "trzech upomnień". Poza tym ankiety są po prostu durne a pytania wręcz śmieszne, po pytaniach o telefonię komórkową oraz bankowość przechodzimy do pytań na czym ktoś śpi, z jakiego materiału są plecaki, bądź inne fanaberie. Jako pracownik oczywiście musimy kłamać że numery nie pochodzą z żadnej bazy tylko są losowane, mimo że widzimy ID bazy. Luźny grafik, a mimo to nie można ustawiać się w 100% jak się powinno. Jedyny plus tej pracy to możliwość pracy zdalnej, nic więcej. A co do pracy w biurze... głośno, przeludnienie i tragiczny sprzęt. Liderzy oczywiście również nie pomagają temu miejscu, niemili, obgadują a co najważniejsze nie potrafią ustandaryzować sposobu prowadzenia ankiet i każdy lider ma inne zdanie na temat sposobu wykonywania pracy. Kończąc nie polecam nikomu i radzę się trzymać od tego miejsca z daleka. PS. Przerwy również są bezpłatne.

Sz
@Anonim

Niestety po noworocznych zmianach ta firma zaczęła się robić coraz gorsza. Brak wiedzy u nowych liderów jest druzgocąca, a do tego ich głośne śmianie się z pracowników. Warunki do pracy żenujące, a wypłata przychodzi z opóźnieniem względem do zapisów w umowie.

@Sz

Czyli wcześniejszy liderzy jacy tu byli, że tych aktualnych w ten sposób oceniasz? Biorą z zewnątrz czy można przeskoczyć za dobrą pracę? jest ona tutaj zauważana?

Wiktoria

Witam mam pytanie odnośnie szkolenia w Opinia 24 czy jeżeli poszłam tylko na szkolenie a nie podjęłam dalszej współpracy będzie mi zapłacone za szkolenie czy nie?

Anionimv2

Jeśli chodzi ,,Instytut badawczy Opinia 24" co według mnie nazywanie tego instytutem już jest absurdalną rzeczą, ale cóż,, wspaniałomyślni" liderzy mają swój świat, już nie wspominając o całym prezesie tejże firmy, którego nawet nie zna żaden z pracowników. Zacznę może najpierw od warunków pracy, które są poprostu poniżej krytyki, ponieważ można tam doświadczyć między innymi zepsuty sprzęt, dosłowny (usunięte przez administratora) i bałagan na sali, a także nieprofesjonalne podejście liderów. Którzy zamiast pilnować porządku i ładu, bardziej preferują podejść do tego olewawczo i czepiać się tych, którzy pracują dobrze, a nie zwracać uwagi na tych, którzy pracują źle. Już same zasady, albo wytyczne jakie dostają pracownicy są wyjątkowe zbieżne, gdyż na szkoleniu jesteście uczyni inaczej, liderzy oczekują od was czego innego, natomiast nawet jak będziecie się do tego stosować to i tak zostanie wam wytoczony taki błahy zarzut, który w ich oczach będzie poważnym wykroczeniem ich ,,regulaminu". Żadna konwersacja na poziomie nie wchodzi w grę, ponieważ nie dociera do nich co ma do powiedzenia pracownik, nawet jeżeli ma rację to i tak zostanie to zbyte przez liderów. Pomijając już sam fakt, że na stanowiskach nadzorujących zasiadają osoby niekompetentne, mało sympatyczne, strasznie naskakujące na pracowników, oraz demotywujące do pracy... Ale o czym tu mówić skoro są to osoby bez jakichkolwiek ambicji :) i praca lidera jest ich najwyższym osiągnięciem w życiu. Chciałbym teraz przejść do traktowania klienta według polityki firmy.. Pracownik nie ma prawa prowadzić z klientem/klientką normalnej lidzkiej rozmowy, która mimo wszystko jest kompatybilna i nawiązuje do ankiety, ankieterzy mają zachowywać się dosłownie jak roboty, które ograniczają się tylko do skryptu i nie ma tu miejsca na żadną empatię, czy nawet proste zrozumienie klienta, który np chciałaby wziąć udział w ankiecie, ale przez durność pytań (które są na poziomie podstawówki, albo i niżej) ciągle dopytuje ankietera, który natomiast nie może udzielić żadnych odpowiedzi bo nie jest do tego uprawniony. Posługiwanie się formułką ,,Mogę panu podać maila jeśli ma pan jakieś pytania związane z naszą firmą" nie jest żadnym wyjściem, ponieważ nie oszukujmy się taki klient o dostanie tą samą już dawno przygotowaną wiadomość, która niczego nie wyjaśni. Co do samych ankiet, jak wcześniej wspomniałem są one durne, liderzy każą wam mówić, że robią je profesjonaliści, ludzie wykształceni i że tak to wygląda wszędzie, otóż nie dość, że bardzo się mylą zmuszając pracownika do wygadywnia takich głupot to jeszcze robią z siebie jeszcze większych idiotów w oczach samego pracownika, który potem musi wysłuchiwać ich żalów na temat ile to mają na głowie i o tym, że te makiety są takie logiczne i świetne. Mógłbym rozpisać się jeszcze o innych aspektach, ale szczerze powiedziawszy użyje pewnego stwierdzenia, które brzmi ,,szkoda szczepić (usunięte przez administratora)" na to co dzieje się w tej firmie... chociaż co ja mówię przepraszam instytucie badawczym ???? Stanowczo odradzam pracę jako ankieter w tym miejscu, gdyż na rynku pracy można znaleźć dużo lepsze ofert na podobnym stanowisku, które oferują dużo lepsze warunki niż ten za przeproszeniem ,,chlew". Kłaniam się nisko i mam nadzieję, że będziecie się trzymać od tego miejsca z daleka, ponieważ trzeba pamiętać, że to jak spędzimy nasze życie jest najważniejsze... Natomiast Opinia24 nie jest godna zbierać wam waszego czasu.

Ankieter

Pracuje w tej firmie już jakiś czas. Trochę się pozmieniało w ostatnim czasie, firma O24 przyjęła sporo ludzi z innej firmy, którym płacą lepsze pieniądze niż pracownikom, którzy z pewnością pracują tu już jakiś czas. Na salach brakuje często miejsc. Jest bardzo głośno i zdarza się też że sprzęt jest niesprawny. Nowi liderzy są niemiło nastawieni i bardzo często upominają ankieterów, a następnie okazuje się to błędem z ich strony. Trochę więcej profesjonalizmu by się przydało :) Zdarzyło się też słyszeć jak wulgarnie obrażają pracowników w swoim gronie. Kiedyś było lepiej i atmosfera w pracy była lepsza. Teraz jest po prostu za dużo ludzi do tak małego biura.

Stefan
@Ankieter

Chyba kierownictwo widzi że jest za duży tłok. Nie mają zamiaru nic z tym zrobić i powiększyć przestrzeni? Bo a takich warunkach faktycznie trudno się pracuje. Zmiana lokalizacji też nie wchodzi w grę?

Ankieter1
@Ankieter

Potwierdzam, obrażanie pracowników to jest praktycznie codzienność. Drodzy liderzy to wszystko słychać przez te wasze śmieszne szybki.

Bożena
@Ankieter1

Skoro takie rzeczy się dzieją to ktoś próbował po prostu porozmawiać z nimi o tym? Nie poprawiłoby to atmosfery? Nikt z szefostwa nie jest zainteresowany tego rodzaju problemami?

Ruda
@Ankieter1

Pracuje tam jakiś czas,nikt mnie nigdy nie obraził, kierownictwo bardzo miłe i pomocne.

@Ruda

jakiś czas tzn? co Cię wgl zachęciło, żeby dołączyć? dużo czasu trzeba poświęcić, żeby odpowiednio się wdrożyć? jak oceniasz zwrotkę z nakładu czasu na to?

OdbieraczTelefonuPo2130

Budzą ludzi, łamią prawo mówiąc o braku bazy danych - ja się przedstawiam Gal Anonim i nagrywam rozmowę po informacji że rozmowa może być nagrywana - i mamy przetwarzanie danych i unikają... więc proszę o wpisanie nr. na czarną listę i potwierdzają a ja pytam do jakiej bazy danych to wpisano i kto jest administratorem i zonk, mam Was to mówią adres Opinia24 Radom i nic więcej co jest łamaniem prawa.

Blond

Czy w firmie ucinają pieniążki , w sensie są kary ?

@Blond

Mają ten swój system, który to liczy. Na ogół w miarę się zgadza, ale trzeba pilnować, bo czasami czegoś brakuje. Jeżeli chodzi o kary finansowe to takich chyba jeszcze nie było.

Xyz

Jak wyglada praca zdalna w firmie ?

Wiola

(usunięte przez administratora)rekruterka wydzwania i się kłóci, że nie chcesz pracować w firmie. Jak nie odbierasz dzowni z prywatnego numeru,co jest niezgodne z prawem pracy. Sprawę zgłaszamy do inspekcji pracy!!!!!!(usunięte przez administratora)

@Wiola

Wytłumaczysz sprawę dokładnie??

@Monika

dzwonienie z prywatnego jest niezgodne z prawem? swoją drogą jak to czytam to się zastanawiam czy aż tak bardzo tutaj walczą o kandydatów? a o pracowników? jak ktoś rzuci wypowiedzenie to jest szansa na potencjalną podwyżkę? ktoś próbował?

Anonimowy

Nie polecam tej firmy. Zwolnienie za nic. Brak płatnych przerw. Ankiety są wręcz śmieszne i długie.

nick

Nie polecam, (usunięte przez administratora) straszne, ucinanie godzin, czepianie się o byle co. Ci co odsłuchują rozmowy są bezczelni. Dużo osób przyjmują i zaraz się zwalniają. Nie polecam !!!!!!

@nick

Ucinanie godzin? a podasz konkrety? w jakich sytuacjach i pod jakim argumentem? czyli z kasą jak ostatecznie się tu wyjdzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Opinia24 - Radom

• Jak się pracuje w Opinia24?

Zobacz opinie na temat firmy Opinia24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opinia24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Opinia24
1.4/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Wiktorska 63
    02-587 Radom