Opinie o Opinia24 w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Opinia24. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Opinia24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opinia24 w Radom

Klara

Witam mam pytanie bo rozmyślałam nad podjęciem pracy w tej firmie czy opłaca się tam iść? I ważne pytanie ile jest stawka netto

Adrianek
@Klara

Nie opłaca się tam iść, uczniowie 15 a normalnie 10 zł

Klara
@Adrianek

Nawet nie skończyłam jeszcze 26 roku życia jest 10 zł za godz?

maciek
@Adrianek

jakie 10 około 12-13 doinformuj siee

Adrianek
@maciek

W życiu nie wziąłem 12-13 netto a już pracuje 2 lata

Daniel Cz

Czemu zostałem zwolniony za nic gdy siedziałem od rana do wieczora przez cały tydzień ? Nie zostałem poinformowany o przyczynie zwolnienia

Dialer

Nie traktują nas z należytym szacunkiem, są bezczelni, chamscy i opryskliwi. System jest dziwny bo nie ma płatnej przerwy,gdyz zgodnie z kodeksem pracy powinna być . Ucinają godziny,manager wybiera kto na jaką ma przyjść sesje,odwołuje bez wyjaśnienia. Standardowo jest brudne miejsce pracy. Brak organizacji o wielu różnych kwestiach jesteśmy powiadamiani pod koniec dnia. Stawka ok jeśli jesteś studentem. Najgorsze call center w Radomiu.

Ankieterka
@Dialer

To jest umowa zlecenie więc zgodnie z kodeksem cywilnym mogą być płatne przerwy ale nie muszą

Nina
@Ankieterka

Wypadałoby jednak aby były przerwy płatne skoro tyle jest cięć typu straty, zabieranie godzin, ponieważ praca jest męcząca

deyn

na jakiej podstawie są ucinane godziny?

Majewski
@deyn

Zapytaj „cudownej” blondyneczki

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Opinia24? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Centralka

Firma to porażka. Nie płaca za przerwę, traktują nas jak tania siłe roboczą. Kradną przepracowane godziny są pod tym względem nie uczciwi. Nadliczaja dużo strat na pytanie dlaczego tyle strat się nazbierało nie umią wytłumaczyć. SV nie posiada żadnych manier i kultury, są opryskliwi, czepialsy, w ogóle nie pomocni . W czasie pracy używają swych prywatnych komórek. Sprzęt stary gdzie wszystko się zacina lub działa powoli. Słuchawki notorycznie się psują. Nie polecam tutaj pracy, gdyż jesteśmy okradani z przesiedzianych godzin w tej męczarni gdzie jedne badanie robi się po 3 miesiące lub dłużej tylko dlatego aby pieniądze się zgadzały założycielowi opinii 24 .

radom1

Praca jest w porządku, stawka też, tylko jest kilka minusów, pomijając bezpłatną przerwę, co jest równoznaczne, że firma jest skąpa. Sv mogliby być trochę milsi, kulturalni i nie śmiać się z ankieterów, bo to wszystko widać z akwarium. Zajmijcie się swoją pracą i liczcie prawidłowo przepracowane godziny pracowników. Co trzeba zmienić, aby poprawić atmosferę w Opinia24: nauczyć SV, co to kultura osobista i traktować pracownika z szacunkiem.

Katarzynka

Kradną godziny przez co jest mniejsza wypłata,nagminnie psują się słuchawki jak i sprzęt. Orgaznozacja jest na poziomie porażki. Sv nie pomocni,chamscy i wymuszają przyjście do pracy. Czepiają się o najmniejsza pierdołę.Brak elastycznego grafiku. Wybieranie sobie ludzi kto ma przyjść a kto nie.Nie polecam strata czasu na ta śmieszna firmę .Lepiej już pójść do konkurencji tam jest lepiej .

Leszek
@Katarzynka

Napisałaś o wadach pracy w Opinia24 a czy są zalety? Napisz co Twoim zdaniem należy zmienić lub poprawić w funkcjonowaniu i organizacji firmy.

Huak
@Leszek

Wymienić SV

Asia

Banda oszustów. Oszukują z godzinami gdyż je ucinają. Odmowy liczą się w wydajność. Dużo strat nie wiadomo za co. Brak płatnej przerwy. Ustalanie przyjścia i wyjścia przez manager i wyklucza to elastyczny grafik. Psują się lub zacinają słuchawki. Komputery zawieszają. Miejsce pracy brudne i zakurzone .SV siedzą na prywatnych telefonach, nie są pomocni, czepialscy. Brak jakiejkolwiek organizacji gdzie powstaje jeden wielki chaos. Nie polecam tutaj pracy narzucają przyjście na sesje, odwołują bez wyjaśnień sesje.

Kluś
@Asia

Masz rację, popieram w 100% tam tak jest .

Maciek

Mnie się podoba , jestem zadowolony

Ass
@Maciek

Jeśli jesteś studentem lub uczniem to nic dziwnego

@Ass

bardzo duzo osob ktore sie nie ucza pracuja tu i są zadowolone

Zdro
@Piotr

Tak, bo głośno swego niezadowolenia nie mówią

NIK
@Piotr

Jesteś zadowolona z tego, że bez wyjaśnień odwołują Ci sesje, masz niepłatna przerwę, straty za niewiadomo za co, ucinanie godzin i odmowy brane w wydajność , takim razie brawa dla Ciebie

Plovk

Praca byłaby fajna, gdyby atmosfera była .lepsza i płacili za przerwy .Niestety supervisorka i manager jest beznadziejna, stwarza napieta atmofere, jest raczej nieugodowa i czepialska, mimo ze wszystko mówi z nieszczerym uśmiechem Nie polecam

Misiakv

Sytuacja wygląda następująco: jak chcesz iść do pracy, gdzie pracownika ma się za nikogo, gdzie firmą dowodzi podlotek, bez wiedzy i umiejętności założenia wypowiedzi bez epitetów, gdzie druga Pani kieruje się sympatią i antypatią przy potwierdzaniu zmian, gdzie dorosłego człowieka traktuje się jak przedszkolaka i robola słuchawkowego.

Dess

Żenada .Widać brak profesjonalizmu. Dla niego ludzie to tania siła robocza. Interes się kreci, a jak każdy niech sobie oceni. firma schodzi na psy. Z czasem ludzie przestaną tu pracować, pozostaną tylko studenci. Im zależy żeby dorobić lub dzieciaczki .

Dominika

Ta praca to jakieś dno, sv uważa się za bóg kogoś wielkiego a sami na słuchawkach robili, zero zrozumienia innych. Faworyzowanie swoich pupilków gdzie jak przestój jest przychodzą codziennie . Porażka zero płatnej przerwy. Sprzęt przestarzały, zepsuty lub zacinający. Elastyczny grafik nie istnieje.

Wiktoria

Nie polecam, brak elastycznego grafiku, brak płatnej przerwy. Ciągle odsłuchiwania i czepiania się o najmniejszy szczegół. Sv nie mili, chamscy, mało pomocni. Nie działają słuchawki i zawiesza się komputer.

Ooo

Dlaczego nie płacą za przerwy ?

Leszek
@Ooo

Mam rozumieć, że przerwy w firmie Opinia24 są bezpłatne? Daj znać, proszę, jak to dokładnie wygląda.

Koko
@Leszek

Tak,przerwy są bezpłatne. Ściślej mówiąc idąc na potrzeby fizjologiczne mamy nie zapłacone, mimo tego chcą abyśmy wciskali przerwę gdzie to nie ma najmniejszego sensu gdyż za nią nie płacą

Czy Opinia24 ma ściśle ustalone godziny pracy?

jk

Pierwsza sesja jest w godzinach 8-15:45, zaś druga od 14 lub 16 do 21. Grafik jest elastyczny, można się dogadać z SV :)

@jk

Wybrane osoby mogą wychodzić wcześniej reszta tak jak trwa sesja

Defilad

Przerwy są bezpłatne gdzie ustawowo jest pół godziny na 8 h czyli na 7:45 powinniśmy mieć 15 minut płatnej przerwy, a czemu tutaj tak nie ma? Czy może ktoś mi to wyjaśnić ?

fog

fajna atmosfera , pensja , sv , godziny pracy , polecam ;)

vika

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba ze chcesz byc niewolnikiem za grosze gdzie bedziesz sie trudzil a oni i tak nie doceniaja ludzi, poniewaz ankieterow traktuja jak (usunięte przez administratora).

Innneo

Nie polecam!Stawka godzinowo śmieszna, obcinanie za byle co, o umowie możecie zapomnieć. Wyzysk w biały dzień. SV bardzo niemili, czepiają się o każdą głupotę i często nie potrafią pomóc, uważając się za wielkie guru i traktują ankietera jak tanią siłę roboczą. Praca do 21:00przy wydzwanianiu do ludzi jest bez sensu, respondenci już o 20 się denerwują. Często też nas wzywają od najgorszych, a my nie mamy możliwości się bronić, z obawy przed SV. Każda pomyłka jest nam wypominana, jakby nikt nigdy się nie pomylił, jesteśmy często podsłuchiwani.

Zostaw merytoryczną opinię o Opinia24 - Radom

• Jak się pracuje w Opinia24?

Zobacz opinie na temat firmy Opinia24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opinia24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Opinia24
1.4/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Wiktorska 63
    02-587 Radom