Opinie o OutSrc sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OutSrc sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie OutSrc sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OutSrc sp. z o.o. w Warszawa

Jakie godziny pracy obowiązują w OutSrc sp. z o.o.?

Karolina Nowy wpis

8-16

Wiola Nowy wpis

Proszę o zwrot pieniędzy za kurs z którego rezygnuję panią w Seicento która przywiozła dziś płyty bez klucza dostępu kursu gmina Czchów

Alicja Nowy wpis

@Q7 możesz zdradzić coś więcej? Co tam jest nie tak?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w OutSrc sp. z o.o.?

Q7

Bardzo źle. Nie polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie OutSrc sp. z o.o. na stanowisko Poszukiwany Specjalista ds. Sprzedaży? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Olga

@Phone, to prawda, na stronie nie ma podanego numeru kontaktowego, lecz można skontaktować się on-line przez stronę internetową. Zachęcam pracowników OutSrc do wyrażenia opinii o pracy w tym miejscu. Mile widziane będą informacje o atmosferze jaka panuje w firmie.

Max
@Olga

Wyjątkowo parszywe miejsce. (usunięte przez administratora)ciśnienie ogromne, robią zebrania po godzinach pracy, nakładają kary finansowe za pomyłki przy rozmowach, non stop wpadają połączenia, małe przerwy miedzy nimi,nawet wyjście do łazienki jest problemem, kadra tzw."nadzorców" koszmarna.Wszystkie pozytywne opinie tu oni piszą, nic nie jest zgodne z prawdą. Absolutnie nie polecam.

Miron

Dobry pracownik zarobi i z pewnością nie będzie zwolniony.!!!

Twój stary
@Miron

Potem tylko pół rodziny nie chce cie znać.

Tomasz
@Twój stary

Sugerujesz tutaj, że system pracy nie jest odpowiedni, bo zbyt długo się pracuje? Napisz proszę w jakim systemie pracujecie i czy są nadgodziny . Dzięki.

Robert

Dużo obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej. Po miesiącu już miałem dosyć. (usunięte przez administratora)

Joanna
@Robert

Czemu miałeś dość? Czy ktoś jeszcze ma podobne wrażenia pracując w OutSrc? Mam nadzieję, że mi odpowiecie.

Oszukany

Oho widze ze nie jestem jedyny i z tego co sobie tak tu czytam od czasu do czasu jest nas wiecej. Mi tez nie udalo sie tak jak wam odzyskac hasju. Rodzina doradzila zeby zglosic sprawe do sadu i na policje. Ci co maja taka sama sytuacje prosze o kontakt, poniewaz policja potrzebuje wiecej swiadkow

Zawiedziony.

Nie polecam. Szkoda czasu i nerwów.

Bezradny

Niestety, ja dałem się nabrać. Jedna płyta za 197 zł...i zwrócić jej nie można

Świadoma
@Bezradny

Pamiętaj że możesz to zgłosić do Rzecznika Praw Konsumenta. Im więcej osób to zgłosi,tym bardziej sprawą SIĘ zainteresuje ktoś wyżej i będzie kontrola. Na Facebooku założyli strony sponsorowane z dofinansowaniami (rzekomymi) .Ludzie się na to nabierają ..tragedia...Uważajcie na tą firmę i ostrzegajcie znajomych.

Phone

Ma ktoś telefon do tej firmy? Szczycą się że są liderem w zakresie kontaktu telefonicznego z klientem a nigdzie nie ma numeru do nich aby klient mógł się skontaktować :D

Olga

@Andy, na forum Gowork.pl pracownicy mogą wypowiadać się na temat pracy w danej firmie. Te opinie są cenne, dla tych którzy szukają pracy. Zachęcam Cię więc do napisania jak oceniasz pracę w OutSrc. Może napiszesz jaka atmosfera panuje w firmie? Jakie są warunki zatrudnienia?

Olga

@Why, może napiszesz coś więcej? Twój komentarz jest ogólnikowy. Jest w nim niewiele informacji o pracy w OutSrc. Jaka jest atmosfera pracy w tej firmie? @Rolek, pracujesz w OutSrc? Podziel się z innymi opinią o pracy.

Rolek

Jaka praca taka płaca, w tym przypadku im więcej dajesz od siebie więcej dostajesz.

szukający

znalazłem ofertę tej firmy https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-i-obsluga-klienta-warszawa%2Coferta%2C6031078 czy faktycznie na tym stanowisku jestem w stanie zarobić 6-8 tysi do ręki?

Olga

@Why, nie podzielasz zdania @Whoi? Jaka jest Twoja opinia na temat tej firmy? @Whoi, rozwiń proszę swoja wypowiedź. Zależy nam aby na forum znajdowało się jak najwięcej rzetelnych opinii, które wnoszą coś do wątku. OutSrc zapewnia na swojej stronie internetowej o wysokości zarobków możliwych do osiągnięcia. Jak to wygląda w praktyce?

Why
@Olga

Uważam że jest to typowe call center jak każde inne

Whoi

Nie polecam

Why
@Whoi

Dlaczego

Olga

@MMARKO, czy udało Ci się rozwiącać Twój problem z byłym pracodawcą? @Dawid, czy masz jakieś zdanie na temat tej firmy? Może wiesz jaka panuje tam atmosfera i na jakie warunki mogą tam liczyć pracownicy? Każda opinia jest mile widziana. @Lulek, na jakim stanowisku pracowałeś w OutSrc? Długo? Twoja opinia jest bardzo ogólna i nie zawiera wiele konkretów. Możesz powiedzieć czemu wystawiasz firmie wysokie 8,5?

MMARKO

Nie polecam. (usunięte przez administratora).

Dawid

Idealnych firm nie ma. Jak komuś nie po drodze z pracą to szuka

Zostaw merytoryczną opinię o OutSrc sp. z o.o. - Warszawa

OutSrc sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 173 ocen.
  • Aleja Wilanowska 206 lok. 8
    02-765 Warszawa