Adres: Marszałkowska 84/92 lok. 117, 00-514 Radom

2 233 1298 5 1

Opinie o Saviano sp.z o.o

Filtruj opinie po kryteriach:

Misia

Ja pracowałam tam na Królowej Jadwigi i nigdy nie miałam problemu z wypłatą zawsze jest 10 max 11. Jak będzie możliwość to tam wrócę.

Daniel
@Misia

Czy komentarz jest napisany przez panią , która zarządza tym tworem podobnym do cc? Dziwne to jest , bo wszyscy narzekają na to cc na Królowej J. Zawsze problem z wypłatami i ludzie są spławiani... Tam pracuje grono stałych konsultantów około 10 osób, które dostają wypłatę na czas (usunięte przez administratora) Kilka moich znajomych tam pracowało, więc wiem co piszę

@Daniel

Nie nie zarządzam tam byłam pracownikiem pracowalalam 3 miesiące tylko z osobistych powodów nie mogłam dalej pracować pożegnałam się i jak będzie możliwość to wrócę już niedługo. Ja osobiście z pensją nie miałam żadnego problemu. A że na czarno to widocznie nie wszyscy mogą pracować legalnie.

TakNie1
@Misia

Jak można tak kłamać!? Wszyscy tam mają problem z wypłatami! Ja nie mogę się doprosić już 2 miesiąc o pieniądze!

Tak2Nie1
@Klaudia

Ja nie kłamie ja dostawalam pieniądze nawet jak odeszłam w połowie miesiąca to dostałam za te pół miesiąca bez problemu

Robert
@Misia

Wszystkim zalegają z wypłatami , tak więc komentarze tego typu są zawsze pisane przez osoby z tej quazi kadry

@Robert

Nie prawda byłam pracownikiem nie jestem z żadnej kadry

Kamila
@Misia

Widocznie dostałaś od kierowniczki z 10 zł za pisanie takich pozytywnych komentarzy... Każdy wie czym było saviano i czym jest ten twór "klon" na Królowej Jadwigi. Oszukują ludzi jak tylko mogą z wypłatami.

@Kamila

Nie prawda nikt mi nie płacił ja w saviano nie pracowałam więc nie wiem jak tam było ale tu jest ok

Robert

To quazi call center na Królowej Jadwigi to jest to samo dno co saviano- ci sami ludzie... Zatrudniają tam już nawet ludzi bezdomnych , alkoholików bo takimi łatwiej manipulować, a i tak im pieniędzy nie wypłacą. Każdy z kim rozmawiam narzeka, że walczy o zaległe wypłaty. Nie ma co się dziwić jak praca na czarno i żadnej umowy nie dają.

@Robert

A może jesteś z konkurencji i dlatego wypisujesz takie głupoty

TakNie1
Powiedz nie
@Robert

Taka prawda te same, dwulicowe, pazerne geby co w saviano teraz tam rządzą.

Kamila
@Robert

Tak tam właśnie jest. Byłam tam przez tydzień i potwierdzam, bo sama widziałam kto tam pracuje i kogo oni zatrudniają...

TakNie
NIE PŁACĄ NA KRÓLOWEJ JADWIGI!

To jest ta sama ekipa, nie dajcie się nabrać!!!!

Tak2Nie1
Joanna

Przyszłam dzisiaj do nich i jak zapytałam o wypłatę to ta babka co kieruję tą pseudo firmą bez nazwy powiedziała mi, żebym w przyszłym miesiącu się zapytała, bo teraz mają problem z księgowością... Zdenerwowałam się, a ona na to, żebym jej "zamieszania w firmie" nie robiła! Jestem zbulwersowana takim poniżaniem ludzi! Jak tak można postępować!? Jak teraz odzyskać pieniądze??? Niech ktoś mi podpowie co robić ????

Tak10Nie2
Maniek
@Joanna

PIP, Prokuratura, zebrać świadków, że pracowałaś, sąd cywilny

Tak6Nie2
zadowolona
@Joanna

ciekawe kim jest Joanna bo ja w pracy bylam i nikogo nie było to raz a dwa kasa była 10 -08 wiec może dawna pani prezes wypisuje a sama w cicholandzie pracuje na Malczewskiego

Paweł
@zadowolona

Z kasą na Królowej Jadwigi w tym cc zawsze były problemy, od samego początku. Ze księgowa niby na urlopie, że przeliczają kasę, że zupa była za słona.... Zawsze jest wiele powodów, żeby kasy nie wypłacać. Uciekłem dlatego z tej firmy.

Wojtek
@zadowolona

Czy możesz napisać w którym ciucholandzie pracuje szefowa? W tym nowym? Adresik można, albo dokładniejszą lokalizację?

Karol
@Wojtek

Trzeba do niej pójść i zapytać gdzie są nasze pieniądze!!!! Ja już 3 tygodnie czekam na wypłatę!!!!

Wojtek
@Karol

ale to ten jedyny ciucholand tam czy są inne?

@Wojtek

na Malczewskiego to trafika chyba jest

To jest to samo!

Ta sama kadra, ten sam przekręt, saviano-k&k-królowej jadwigi.

@To jest to samo!

Ja tam właśnie byłam na Królowej Jadwigi w sprawie pieniędzy i mnie spławia ta cała pseudo kierowniczka twierdząc , że księgowa przelicza kasę... ręce opadają. Potwierdzam, że to jeden wielki przekręt i robienie z ludzi idiotów

Klaudia

Byłam dzisiaj w tej pseudo firmie zapytać co z moimi pieniędzmi za lipiec, a ta babka co zarządza tym tworem spławia mnie mówiąc , że cały czas księgowa liczy pieniądze, a ja żebym przyszła za miesiąc.... co to w ogóle ma być?! Pierwszy raz się z takim traktowaniem człowieka spotkałam! Jak tak można kłamać... Nie zostawię tak tego

Szczerze

Po co te dyskusje. Wszyscy wiedzą, jakim pracodawcą jest firma Saviano i inne jej pochodne. Współczuję wszystkim osobom, które muszą mieć styczność z tym miejscem. "Panie Prezes", które w życiu do niczego nie doszły muszą oszukiwać innych żeby mieć na swoje. To świadczy o człowieku. A Wam, którzy tam pracujecie - telemarketerzy, team leaderzy życzę abyście znaleźli pracę, która w jakikolwiek sposób posłuży innym i Was uszczęśliwi. Jesteście zdecydowanie o wiele więcej warci. Była to moja pierwsza praca. Byłam głupia. Teraz to wiem. I nie wmawiajcie sobie, że nie ma pracy bo wolałbym pracować gdziekolwiek indziej. Uwierzcie, że osoby mówiące o swojej pracy w telemarketingu są chyba najmniej szanowane w oczach innych. Mówię to z perspektywy trochę starszej osoby, która doszła już w życiu do czegoś więcej, a na takie osoby jak Wy patrzy ze współczuciem. Po co narzekać na pracę. NIE PODOBA SIĘ TO DO DZIEŁA I ZMIENIAJ! A oni dalej niech łapią głupców!! ;)

Karolcia
@Szczerze

Moja koleżanka w jednym z radomskich biur telemarketingu zarabia 2800-3300 na miesiąc do ręki ze składkami . To płaca spora i ona z tego nie zrezygnuje dla stania np.w żabce za ladą czy w galerii za 1500zł, a że ludzie gadają na telemarketing to niech gadają i klepią biedę :) pozdrawiam serdecznie ;)

Tak4Nie
nicol

ROB... TO PEWNIE OD ROBOTA. Słuchaj chłopczyku... Czy nieprawdą jest, że w tej dziupli na Królowej Jadwigi dowodzi ta sama ekipa co w saviano k&K? Prawdą jest. I tak jak w saviano-k&k nie płacą tylko szukają nowych frajerów. Śmiać to się będziesz jak twoi twórcy trafią w końcu do pierdla :)

oleg
@nicol

słuchaj laleczko to ze pracują tam osoby które pracowały w saviano - gdzieś pracować muszą - a ty jak chcesz to sobie pisz największe bzdury jakie potrafisz..... ja pracuje tu od lutego i nie ma żadnych zaległości w stosunku do pracowników ale ty sobie pisz co chcesz upośledzona dziewczynko, to już twoja osobista tragedia :)

Bronisława
@oleg

W ogóle nie widać, że to napisała osoba z kadry ...

Tak4Nie
Marta11
@oleg

I po co się tak kłócicie, przecież firma znana z oszustw w całym Radomiu

ROB

HAHAHAHA ILE JESZCZE GŁUPICH WYMYŚLONYCH WPISÓW BEDZIE JAKOŚ NIKT NIE PAMIĘTA AWANTURY CZY INNYCH WYIMAGINOWANYCH PRZEZ TU PISZĄCE OSOBY ALE SADZE , ŻE JEDNA OSOBĘ SYTUACJI AZ TAK WAM SZKODA ZE NIE MOGLIŚCIE TU PRACOWAĆ HAHAHAHAHA ZENADA

TakNie9
Bożena
@ROB

Sama byłam świadkiem tej awantury!(usunięte przez administratora)

Tak5Nie
Marta11
@ROB

Niestety Saviano się nie zmienia. Zawsze problem z kasa dla pracowników, ale żyje się ponad stan (to do pań KK)

NIE PŁACĄ

NIE PŁACILI I NIE ZAPŁACĄ!!!! TAK SAVIANO JAK KK CZY ANONIMOWE COŚ NA KRÓLOWEJ JADWIGI.

Bożena

Pracowałam w tym gnojowisku na ul.Królowej Jadwigi 2,5 tygodnia. Byłam u nich wczoraj z zapytaniem , gdzie są moje pieniądze i oczywiście nikt nic nie wie, a jak się przedstawiłam to stwierdziły, że w swojej ewidencji nigdy mnie nie miały i im wychodzi, że nigdy nie pracowałam u nich! (usunięte przez administratora)

tak jest i już

Ostrzegam saviano-k&k-królowej jadwigi to jest jedno i to samo. Przekręt.

Roman
@tak jest i już

Trzeba uważać na tą firmę, bo potem ludzie tylko płaczą i chodzą po prawnikach, żeby swoje pieniądze odzyskać (taj jak ja teraz).

prawda
@Roman

jeśli chodzi o call center w Radomiu to ten twór savaino-k&k-i anonimowy bez nazwy kurnik na Królowej Jadwigi to są zwykli (usunięte przez administratora) którzy szukają frajerów

Miriam

Byłam w tym tygodniu w tym cc na Królowej Jadwigi i potwierdzam - ta sama kadra co w saviano (czyli nie wypłacają pieniędzy). Rozmawiałam z kilkoma osobami i potwierdzają, że zawsze są problemy z wypłatą, dlatego ludzie uciekają z tej firmy "krzak". Stała ekipa czyli tych 5-10 konsultantów, którzy pracowali w saviano dostają marne grosze "pod stołem", a reszta jest wymieniana co 2-3tygodnie ( oni nie dostają pensji, zawsze są spławiani, że trzeba czekać itp.) . Tyle w temacie moi drodzy. Uważajcie na tą firmę, bo tylko wpakujecie się w kłopoty i niepotrzebne nerwy.

Tak14Nie
Gula
@Miriam

Totalna bzura Mirjam nie byla nic nie slyszala a klepie bzury kadra ludzi duzo z saviano z filipiaka i nikt nie powie ze kasy nie dostal na czas

Tak1Nie8
Janeczka
@Gula

Oczywiście ten komentarz napisany przez osobę z kadry... Przecież każdy w Radomiu wie , że przekręty w tej firmie są niesamowite. To co jest napisane w komentarzu Miriam potwierdzam , bo sama byłam tam i wiem jak traktują ludzi. Odnoga saviano! Ci sami ludzie, te same krzyki i straszenie ludzi, a wypłat jak nie było tak nie ma!

Tak11Nie2
gula
@Janeczka

Janeczka nie jestem z kadry pracowałam w Saviano i tez mi niezpłacili kasy a tu że kadra z Saviano to prawda ale kasa jest wypłacana na czas co do grosza więc po co tak pisać jak się nic nie wie

Tak1Nie3
Roman
@gula

Totalna bzdura! Ja pracowałem w czerwcu 3 tygodnie i do tej pory nie mogę doprosić się o swoje pieniądze! Szkoda nerwów na taką firmę tracić!

Janeczka

Ja już od 3 miesięcy nie mogę doprosić się o swoje pieniądze od nich! Ostatnio jak tam pojechałam zapytać się co z pieniędzmi to kazały mi wyjść i czekać na telefon! Jestem już po wizycie u prawnika i podjęłam odpowiednie kroki (razem z innymi oszukanymi konsultantami)! Odpowiecie za to!

Halina
@Janeczka

Mnie też oszukali ! Ja pracowałam w czerwcu 2 tygodnie i do tej pory nie mają dla mnie pieniędzy! Nie podpisywałam żadnej umowy , bo kazali mi na "czarno" robić!

Programista wyklęty
@Halina

Nigdy w Radomiu nie pracuj bez umowy,(usunięte przez administratora)

Otylia

Ja pamiętam tą szarpaninę w tej centrali na Królowej J. - jakaś dziewczyna przyszła i robiła awanturę o jej zaległą pensję. Kierowniczka straszyła ją ochroną. Wszyscy zamarli wtedy... dobrze , że uciekłam z tej firmy bo zaczęło robić się delikatnie mówiąc-nieciekawie

Lucyna

Dzisiaj pojechałam tam na Królowej Jadźki i jak zrobiłam awanturę o moje pieniądze za czerwiec to mnie straszyły ochroną i kazały "spadać" Jak tak można postępować z ludźmi ?! Byłam już w u adwokata w tej sprawie! Bekniecie za to!

Gaweł

Odnoga saviano na Królowej Jadźki to potwierdzam. Pracowałem tydzień w kwietniu i też mi do tej pory kasy mi nie wypłacili.

Tak13Nie
Cecylia

Jak zapytałam się o moje pieniądze za zeszły miesiąc to ta cała przewodnicząca tej sekty powiedziała, że trzeba czekać, a teraz jak do nich dzwonie to nie odbierają! Przestrzegam wszystkich! Oni tam na Królowej Jadwigi ( odnoga saviano) tylko kombinują jak tu nie płacić pracownikowi pieniędzy!

Tak14Nie
Sorry

Jak tam weszłam to aż mnie cofnęło te same twarze a raczej pazerne gęby, powiedziałam przepraszam i się wycofałam. Odradzam Królowej Jadwigi to klon saviano i na 100% nie płacą.

Żaklina

Ja zadzwoniłam tam na Królowej Jadwigi w sprawie wypłaty za zeszły miesiąc. Ta babka powiedziała, że są w trakcie przeliczania pieniędzy i rzuciła słuchawką! Jak oddzwoniłam to powiedziała, żebym zamieszania im nie robiła i rozłączyła się! To jest skandal! One tak robią i spławić chcą ludzi, ale wasze niedoczekanie... my z tym porządek zrobimy! Ludzie nie mogą doprosić się o swoje ciężko zarobione pieniądze! Ta sama historia co z saviano!

Tak16Nie
Patrycja

Na Królowej Jadwigi to jest odnoga saviano! Te same babki tam siedzą! Nie mogę od nich doprosić się o wypłatę za maj... dzwonię i jak mówię w jakiej sprawie to mówią, że pomyłka i rzucają słuchawką! Sprawa już jest przekazana odpowiednim instytucjom! Przestrzegam wszystkich przed tą firmą!

Tak17Nie
Tilek
@Patrycja

(usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora)już się widzę imiona zmieniają a może jednak (usunięte przez administratora)???? (usunięte przez administratora)

Małgorzata od mistrza

Przestań kłamać tleniona blondyno :) ciągle pracujesz dla tych samych "panów" a nazwa wielka tajemnica bo się wyda, nie ośmieszaj się.

Szczera

Czy saviano czy kk czy Królowej Jadwigi jedno dno. Ciekawe, że osoby pracujące na Królowej Jadwigi wypowiadają się tu :) Sami nawet nazwy nie mają. To ta sama przekręciarska ekipa. Ostrzegam.

Tak11Nie

UWAGA!!!! SAVIANO, K&k, TO COŚ NA KRÓLOWEJ JADWIGI TO JEST TO SAMO!!! NIE PŁACĄ KASY!!!

Szczera
@anonim

Taka jest P R A W D A.

pracownica

nie wiem kto wypisuje te bzdury ale pracowałam w Saviano do dziś kasy nie dostałam bo (usunięte przez administratora) się zwineły dziadówy ludzi na świeta bez kasy zostawiły pracuje teraz na na Królowej Jadwigi trzy miesiące i nie prwda kasa jest 10 płacą co do złotówki i to nie odłam Saviano piszą ci ci przychodzili do pracy siedzieć na fejsie a nie pracować i ich wylali i to żałosne

@pracownica

Kłamiesz z fałszywych nut!!!! Jak ci nie wstyd??? Przecież tam jest ta sama ekipa "kierownicza". PRZESTAŃ KŁAMAĆ A NUŻ SIĘ KTOŚ NABIERZE I DOSTANIESZ 50 ZŁOTYCH JUDASZOWEGO!!!!

Tak10Nie
olaola
@anonim

to ty kłamiesz fałszywy anonimie , jestes poprostu beznadziejnym pieniaczem i tyle szum sobie szum moze Ci bedzie lepiej,to tobie powinno byc wstyd!!!!!!!!!!!!!!! podjudzasz, rzucasz fałszywe opinie, ale sa tacy maluczcy co inaczej nie potrafia !!!!!!!!!

pinki

NIE CHODZI O TO czy ktoś jest pracowity czy leniwy. F A K T Y są takie: żę ani saviano ani k&k ani ten twór z Królowej JADWIGI N I E P Ł A C I K A S Y. BO TRUDNO NAZWAĆ RZUCONE 100 ZŁOTY ZA WYNAGRODZENIE ZA 160 GODZIN.

Kaok
@pinki

ciekawe gdzie takie rzeczy to pracowalas bardzo bardzo społecznie ..... najmij sie w Caritasie albo innej komorce a nie łzesz jak ( nie bede obrazac psów) chory z nierobienia ...... pozdrawiam i mam nadzieje, ze czeka na ciebie DYREKTORSKIE STANOWISKO....... :) :) ZA KROCIE......................

TOLA

TO CO JAK KTOŚ ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z SAVIANO I POSTARAŁ SIE O PRACE DLA SIEBIE I INNYCH TO TRZEBA TO ŁĄCZYĆ Z SAVIANO, MOŻECIE SOBIE PISAĆ CO CHCECIE I WYMYŚLAĆ ROŻNE BZDURY JAK TO ZWYKŁY NIEUDACZNIK KTÓRY ALBO SIĘ NIE UTRZYMAŁ W PRACY ALBO WOLAŁ CHLAĆ ZAMIAST DO NIEJ PRZYCHODZIĆ ALBO PRZYJŚĆ I SIĘ POOBIJAĆ.....NIESTETY ALBO SIĘ PRACUJE I SIĘ ZARABIA ALBO SIĘ SIEDZI W DOMU I Z TEJ ZGRYZOTY WYMYŚLA CO TU I GDZIE NAPISAĆ. A Z TEGO CO WIDZĘ PO WYPOWIEDZIACH JEST TU BARDZO DUUUUUZO NIEUDACZNIKÓW. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH I ŻYCZĘ MILE SPĘDZONEGO CZASU NA OBIJANIU SIĘ.

Tak1Nie6
pinki
@TOLA

Twoje IQ jest UJEMNE???? Nie mam nic do samej p r a c y ale to, że chcę dostawać za nią pieniądze chyba nikogo nie powinno dziwić. FAKTY SĄ TAKIE ANI Z SAVIANO ANI Z TEGO CZEGOŚ NA KRÓLOWEJ JADWIGI MNIE NIE WYRZUCONO!!!! TYLKO DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁAM PIENIĘDZY. KIM TY JESTEŚ??? WŁADCZYNIĄ NIEWOLNIKÓW??? No to ja podziękuję.

Kaok
@pinki

no chyba twoje pinki IQ jest mocno na minusie bo ja od poczatku pracuje na Krolowej Jadwigi i jakos kase mam na czas, mozesz sobie szumiec i robic z siebie meczennika ale co ci to daje, masz jakas sadysfakcje, jakies profity z tego, zenada na maxa pisz sobie ile chcesz ile tylko starczy ci sil a tak naprawde mozesz nas pocalowac tylko w (usunięte przez administratora) ja pracuje i kase mam i to niezla :)

Tak1Nie5
Żaneta

Jak dzwonię do nich i mówię w jakiej sprawie dzwonię to rzucają słuchawką! Nie zostawię tak tego!

Tak15Nie
Agnieszka
@Żaneta

Ja dzwoniłam również, bo zalegają z moją wypłatą. Powiedziałam w jakiej sprawię dzwonię, a ta babka mówi mi, że to pomyłka i rozłączyła się... Ja tego też tak nie zostawię!

Żaneta

Na Królowej Jadwigi to jedno wielkie oszustwo i to odnoga saviano!!!! Czekam już 3 tydzień na wypłatę za tydzień pracy w maju (uciekłam , bo traktowali ludzi jak zwierzęta) teraz nie mogę doprosić się o swoje pieniądze! Składam pozew do sądu. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą.

Tak13Nie
pipi
@Żaneta

OSTRZEGAŁAM, ŻE TO TAKIE SAMO D N O. Dlatego nawet nazwy nie mają...

Tak5Nie
oszukana

Dziwy znikneły kasy nie zapłaciły i nikt nić oszustkom tak naprawdę nic nie zrobi mam nadzieje bo dziadówy umów nie dawały Naiwna kadra trzymała z nimi zamiast ludziom powiedzieć co zamierzają a znalazł by się sposób na oszustki

Babcia
@oszukana

Zawiadomienie policji gospodarczej i sąd pracy skrzyknąć się w kilkoro i upomnieć o umowę i wypłatę.

Zostaw opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

Chcę opublikować: