Saviano sp.z o.o
counter
2 248 1366 5 1
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak ze studentami w Saviano sp.z o.o? Chętnie zatrudniają?

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś
Apolonia Nowy wpis
@Pytanie

Studenci już nie chcą tu pracować, bo ta firma nie wypłaca pieniędzy. Zaczynają już zatrudniać kloszardów spod sklepów alkoholowych , bo im po 6 czy 8 godzinach dadzą 10 zł do ręki i są zadowoleni.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
gaza Nowy wpis

kto się by chciał wybrać tam do pracy na Królowej Jadwigi to przestrzegam kasy nie płacą na czas same kłamstwa kierowniczek i ciągłe straszenie

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Zosia
Nazwa działu: Marketing

Ja słyszałam ze karma dopadla juz starsza prezes. Biedna nie ma za co żyć po urodzeniu dziecka i sprzedaje wszystko co można. Złoto i suknie ślubna nawet.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Zofia Nowy wpis
@Zosia

@Zosia A słyszałaś może o tym, czy pracownicy otrzymali już zaległe pieniądze od Saviano? Daj znać!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Saviano sp.z o.o na prywatną opiekę medyczną?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Lucyna
@Pytanie

Na jaką opiekę medyczną ty liczysz?! Oni od miesięcy ludziom pieniędzy nie wypłacają! zatrudniają ludzi na 1-2 tygodnie , a potem ich zwalniają. Walczymy cały czas z konsultantami o odzyskanie zaległych wypłat. Sprawy toczą się w sądach , a ty pytasz o opiekę medyczną???

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Lucyna

Dzisiaj pojechałam tam na Królowej Jadźki i jak zrobiłam awanturę o moje pieniądze za czerwiec to mnie straszyły ochroną i kazały "spadać" Jak tak można postępować z ludźmi ?! Byłam już w u adwokata w tej sprawie! Bekniecie za to!

Pomocna?
Tak30Nie
Zgłoś
Lucyna

Tak, już się sprawy toczą i służby państwowe zajmują się tą firmą

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Najgrosze firma na swiecie
Nazwa działu: Marketing

Witam pracowalem w tej firmie miesaic niestety z 3/4 lata temu jak bylem w liceum. przez wakacje chialem sobie dorobic. okropna firma. Calej wyplaty mi nie wyplacila tylko polowe, zastraszanie caly czas. Pan bartek to najgorszy .................... jakiego znam. Co prawada ja tam malo pracowalem, byla to moja pierwsza praca o ile ja tak mozna nazwac. Bylo to dla mnie bardzo przykre jako dla mlodego czlowieka jak mnie (usunięte przez administratora). lecz karma wraca do wszystkich. Widze czytajac te komentarze teraz ze nic sie nie zmienilo. To sa oszusci tacy ze szok. Nie polecam Nikmomu tej pseudo firmy. Na komentarze pozytywne odpisauja oni sami. Pracowala tam kiedys taka dziewczyna jako kierowniczka. nie bede wymienial jej imie. No powiem ze ona byla bardzo wporzadku lecz nie obwiniam jej bo ona tylko rozkazy pan b i grubych szefowych wypelniala. lecz spotkalem ja kiedys calkiem przypadkiem i ja zaczepilem. mowi ze nie pracuje w tej firmie juz bo tez ja (usunięte przez administratora) J a jej tylko powiedzialem ze karma i do ciebie wrocila , bo wiedzialas co sie dzieje i na to (usunięte przez administratora) pozwalas w nie jaki sposob. ona mnie przeprosila i przyznala racje. powiedziala ze te wszystkie komentarze pozytywne to oni mieli nakazne wypisywac. ta firma to sciema i nie polecam jej ni komu. ktos sie za to powinien zabrac i isc do sadu pracy. bo to jest skandal

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Marcin

@Marek aż tak jest złe ? Nie wypłacają gotówki?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Kylo Ren
@Marcin

Jak chcesz pracować za darmo to zapraszamy na Królowej Jadźki

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Marek

Ostatnio kolejna awantura w tym grajdołu na Królowej Jadwigi. Przyszła dziewczyna z odpowiednimi służbami mundurowymi i chciała odzyskać zaległą wypłatę. Znowu krzyki, szarpaniny , a cała sala to widziała. Pracuję tu już 2 tydzień bo nie mam gdzie pójść, ale rezygnuję, bo strach tu pracować. Teraz czytam co tu na tym forum jest napisane i wszystko się potwierdza. Ciekawe czy ja odzyskam kasę...

Pomocna?
Tak21Nie1
Zgłoś
jaga
@Marek

ylany bo się pracować nie chciało albo dawna obsada Saviano co zamkniete i właścicielki zostawiły ludzi bez kasy na święta ktoś kto pisze e tu kasy nie płacą to bzury pracowałam tam od poczatku i nigdy nie ma problemu przyjeżdzają wlasciciele i placa kase co do grosza wiec o co klamac trzeba bylo pracowac

Pomocna?
Tak2Nie12
Zgłoś4
Lola
@jaga

Pani kierowniczko tego czegoś co dumnie nazywacie cc , niech pani nie wypisuje takich pozytywnych komentarzy, bo ludzie już nie dadzą się nabrać(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak16Nie1
Zgłoś
He he
@Lola

Oni płacą pieniądze? Koń by się uśmiał. Przecież to ci sami ludzie są właścicielami. Traktują innych jak ...... tu wpisz najgorszą obelgę.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
iwona
@jaga

to co,, pani,, pisze jest żałosne . W saviano nigdy nie było wypłaty na czas, zawsze musieli się prosić. A ewelinka zawsze kit wciskała i odwlekała terminy. W sumie dziękuję Bogu za krzywdę jaka spotkała jej rodzinę, i mam nadzieje że córka umrze

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Misiek
@jaga

Czy saviano czy k&k czy to cos na Królowej Jadwigi właściciel ten sam i wieczne problemy z zarobionymi pieniędzmi.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Pik

Pic na wodę FOTOMONTAŻ to jest "praca" dla naiwnych. Faktem jest właściciele bezimiennego klonu na Królowej Jadwigi ci sami. ODRADZAM!

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Lepiej
@Pik

Lepiej już nic nie robić niż za friko nabijać hochsztaplerom kabzę!

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
jeszcze raz

To są ci sami ludzie!!! Właściciele tak saviano jak k&k czy tego anonioma na Królowej Jadwigi. Nie dajcie się wkręcić!!!

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
DOKŁADNIE!
@jeszcze raz

DOKŁADNIE KRĘCĄ Z KASĄ!

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
szef

DRODZY PRACOWNICY - (usunięte przez administratora). nie umiecie pracować i(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś7
Lilka

Na Królowej Jadwigi oszukują ludzi z wypłatami. Zwodzą, że są opóźnienia w księgowości, odsyłają do domu i każą czekać na telefon. Czyli wszystko się potwierdziło. To samo się wyprawia co w saviano!

Pomocna?
Tak31Nie
Zgłoś
Zofia
@Lilka

Czy naprawdę jest tak źle? A czy ktoś zgłosił te opóźnienia z wypłatami, czy właściciel odniósł się do tej sytuacji?

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Lidia

Pseudo kierowniczka tego cc na Królowej Jadwigi postępuje tak od dawna. Są już sprawy pozakładane i odpowiednie instytucje tym przekrętem się już zajmują.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
UWAGA
@Lilka

Nie chcesz zarabiać ale chcesz pracować...? To polecam.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Marcelina

Byłam ostatni w tej firmie na Królowej Jadwigi i chciałam odebrać wypłatę, na co ta pani kierowniczka powiedziała, że księgowa jest w trakcie przeliczania moich pieniędzy i kazała mi przyjść za miesiąc. Jestem przerażona i z tego co tu przeczytałam to już na pewno nie odzyskam tych pieniędzy. Czy ktoś może mi pomóc? Co mam teraz zrobić?

Pomocna?
Tak35Nie
Zgłoś
Sabina
@Marcelina

Sprawy są już pozakładane i to tylko kwestia czasu jak za to bekną

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś
Władca ciemnoty
@Marcelina

To jest klon saviano-k&k ci sami właściciele. Odradzam trzymajcie się od tego z daleka.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Henryk
@Władca ciemnoty

Wygoniła mnie ostatnio z rozmowy ta pseudo szefowa, ponieważ zapytałem czy można pracować w tej firmie na pól etatu, brak kultury. Skończyło się awanturą. Po tym co tu jest napisane to i tak dobrze , że w ogóle pracy nie podjąłem, bo złamanego grosza nie zobaczyłbym.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Saviano sp.z o.o?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Bogusława
@Pytanie

Rozmowa jest na Królowej (usunięte przez administratora)i ta babka co ją prowadzi jest bardzo niemiła. Już wiele osób po takiej rozmowie wyszło i trzasnęło drzwiami. Nawet nie są w stanie podać nazwy firmy. Ostatnio nawet byliśmy świadkami jak te trenerki robiły łapankę na ulicy, żeby ktoś usiadł i dzwonił, bo już ludzie uciekają z tej firmy, ponieważ zalegają wszystkim wypłatami.

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś
Lucynka
@Pytanie

Lubisz pracować za darmo? To może u mnie posprzątasz, kibel umyjesz? To jest to samo czy saviano czy Królowej Jadwigi czy k&k.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
ZŁY

UWAGA!!!! uwaga!!! saviano=k&k=królowej Jadwigi. TO JEST TO SAMO. ZASTANAWIAM SIĘ CZY ICH NIE ODWIEDZIĆ. PRACOWAŁEM I NIC NIE DOSTAŁEM!!! BO TRUDNO NAZWAĆ 100 (STO ZŁOTYCH) ZAPŁATĄ ZA MIESIĄC HARÓWY!!! TO NIE JEST CALL CENTER. TO NIEWYPŁACALNE G.WNO. PODOBNO CHCĄ ZMIENIĆ LOKALIZACJĘ NA SKARŻYSKO. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!! NAROBICIE SIĘ A KASY NIE DOSTANIECIE. CZAS ZROBIĆ Z TYM PORZĄDEK!

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś
Ktosiek
@ZŁY

Przyglupie nie myl normalnej firmy na królowej Jadwigi z tym bagnem, saviano i k&k to dno, a na królowej Jadwigi chociaż można popracować i (usunięte przez administratora)!!! zaraz uciekna do Skarżyska i tam będą tych biednych ludzi (usunięte przez administratora)!!!!

Pomocna?
Tak1Nie7
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Martyna
@Ktosiek

Na Królowej Jadwigi też oszukują z wypłatami. Pracowałam 3 tygodnie w lipcu i do tej pory mi nie zapłacili

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Grzegorz

Pracowałem niedawno w tej firmie na Królowej J. i po tym jak zobaczyłem co tam się dzieje szybko uciekłem. Awantury i oszukiwanie konsultantów są tam na porządku dziennym, a ostatnio jak nie miał kto dzwonić to te teamworkerki wyszły na ulicę i łapankę robiły , żeby tylko ktoś usiadł i dzwonił za 10 zł do ręki. Przeszli wtedy samych siebie. Czy poważna firma tak postępuje?

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
Andrzej

Dzisiaj poszedłem do tego cc na Królowej Jadwigi zapytać o pracę. Ta pani od razu powiedziała mi, że albo decyduję się dzisiaj już usiąść i dzwonić albo mam wyjść. Byłem bardzo zaskoczony, zacząłem zadawać pytania i powiedziała, że jej przyszedłem d...e zawracać i kazała mi wyjść. Nie wierzyłem w to co tu jest na tym forum napisane, ale jak się okazało wszystko się zgadza. Brak kultury i totalne (usunięte przez administratora) w tej firmie panuje.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
beza
@Andrzej

to co wypisujesz człowieku to bzdura totalna myśle że to dawne właścicielki Saviano piszą albo pan kierownik Bartek a może kasę by oddadały za kwiecień i maj bo tu kasa jest płacona w terminie wieć niby Andrzeju nie truj smutasow

Pomocna?
TakNie10
Zgłoś2
Ha ha
@beza

Dawne właścicielki i właściciele to tym anonimowym czymś zarządzają więc przestań świrować. Głupich nie sieją.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Anna
@beza

Płaca płacona w terminie?! Dla kogo?! Chyba dla tych pań pseudo kierowniczek, które zarządzają tym tworem podobnym do cc na Królowej Jadwigi. Wiele osób przychodzi robić awantury o zaległe wypłaty. Sama ostatnio widziałam jak jedną panią kierowniczka wygoniła , bo przyszła zapytać się o zaległą pensje. Tam pracuje tylko stałe grono konsultantów czyli tych 10 osób , które dostają wypłatę pod stołem, a inni są spławiani zawsze. Pracowałam tam przez miesiąc i się wszystko potwierdziło. Wypłaty też nie dostałam.

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Remik

Niepokojące są te informacje na forum. Miałem chęć aplikować!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nie rób tego!
@Remik

Jeśli chcesz pracować jako "nieświadomy" (przynajmniej przez miesiąc) wolontariusz to zaryzykuj. Może dostaniesz ze 100 złotych na uspokojenie...

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Paweł
@Remik

Stanowczo odradzam. Ciągłe problemy z wypłatami, awantury i ostatnio nawet szarpanina była, bo jakaś dziewczyna przyszła i nie chciały jej dać wypłaty. Ja pracowałem tam na Królowej Jadwigi przez 4 dni i uciekłem. Żałuję tylko, że wcześniej na to forum nie wszedłem to bym wiedział, żeby omijać ten "grajdołek" szerokim łukiem. Ostrzegali mnie , ale nie wierzyłem i teraz mam... Te 4dni to jakoś odżałuję, ale są osoby , które pracowały po 14 dni albo cały miesiąc i nie mogą doprosić się o pieniądze

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Zapamiętaj!

Saviano czy k&k czy to coś bez nazwy na Królowej Jadwigi,bez umowy, bez zasad, ma jednych właścicieli!!!! Szanuj się i nie idz tam! Nie płacą kasy.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Irmina
@Zapamiętaj!

Chciałam tam aplikować na Królowej Jadwigi, ale po tym czego ja się tutaj naczytałam, to daruję sobie. Dobrze , że ludzie piszą jak tam jest. Przynajmniej inni nie zostaną (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Marta
@Zapamiętaj!

Ja zostałam oszukana przez tą firmę na Królowej Jadwigi w sierpniu. Do tej pory nie wypłacili mi zaległej pensji. Ostatniego dnia jak zapytałam kiedy mogę spodziewać się wypłaty za przepracowany miesiąc kierowniczka odpowiedziała mi : "proszę wyjść i nie zadawać głupich pytań" Zrobiłam awanturę, ale skończyło się szarpaniną... Teraz jak tam pojadę to będę z odpowiednimi służbami i wtedy zapytam co z wypłatą

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
Programista Wykęty

Szanowni właściciele Saviano. Przestańcie strugać biznesmanów i idźcie proszę do pracy. Nie umiecie zorganizować porządnego biznesu. Tyle lat i niestety zonk. Podobnie sprawa ma się do oczywiście radomskich biznesmanów branży IT. Może już czas zająć się zmianą branży https://www.facebook.com/kukizpawel/videos/1412648185551683/?__xts__%5B0%5D=68.ARD-XVUMXvabgwLp5IDcoQI0wwqQoYw2DE7F6tmKQQT_hMwU6pHBcQpMV-3zQJOa7XKpxjk5gW3uhnbVpoJk60_cC1Dx4o1NFMsiVjGeRb76IR_DYzapT7FnVbRPaDzv6XfhFlqpzF1rDJo1gNq-omER0GNOdmhnCdK0_PdAKbi

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Saviano sp.z o.o
2/5 Na podstawie 248 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Marszałkowska 84/92 lok. 117
  00-514 Radom
 • NIP: 7010446178 KRS: 0000530249
Saviano sp.z o.o