counter
2 248 1366 5 1
Pytanie Nowy wpis

Jak ze studentami w Saviano sp.z o.o? Chętnie zatrudniają?

TakNie3
Apolonia Nowy wpis
@Pytanie

Studenci już nie chcą tu pracować, bo ta firma nie wypłaca pieniędzy. Zaczynają już zatrudniać kloszardów spod sklepów alkoholowych , bo im po 6 czy 8 godzinach dadzą 10 zł do ręki i są zadowoleni.

gaza Nowy wpis

kto się by chciał wybrać tam do pracy na Królowej Jadwigi to przestrzegam kasy nie płacą na czas same kłamstwa kierowniczek i ciągłe straszenie

Zosia
Nazwa działu: Marketing

Ja słyszałam ze karma dopadla juz starsza prezes. Biedna nie ma za co żyć po urodzeniu dziecka i sprzedaje wszystko co można. Złoto i suknie ślubna nawet.

Tak3Nie
Zofia Nowy wpis
@Zosia

@Zosia A słyszałaś może o tym, czy pracownicy otrzymali już zaległe pieniądze od Saviano? Daj znać!

TakNie

Czy można liczyć w Saviano sp.z o.o na prywatną opiekę medyczną?

TakNie1
@Pytanie

Na jaką opiekę medyczną ty liczysz?! Oni od miesięcy ludziom pieniędzy nie wypłacają! zatrudniają ludzi na 1-2 tygodnie , a potem ich zwalniają. Walczymy cały czas z konsultantami o odzyskanie zaległych wypłat. Sprawy toczą się w sądach , a ty pytasz o opiekę medyczną???

Tak11Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lucyna

Dzisiaj pojechałam tam na Królowej Jadźki i jak zrobiłam awanturę o moje pieniądze za czerwiec to mnie straszyły ochroną i kazały "spadać" Jak tak można postępować z ludźmi ?! Byłam już w u adwokata w tej sprawie! Bekniecie za to!

Tak30Nie
Lucyna

Tak, już się sprawy toczą i służby państwowe zajmują się tą firmą

Najgrosze firma na swiecie
Nazwa działu: Marketing

Witam pracowalem w tej firmie miesaic niestety z 3/4 lata temu jak bylem w liceum. przez wakacje chialem sobie dorobic. okropna firma. Calej wyplaty mi nie wyplacila tylko polowe, zastraszanie caly czas. Pan bartek to najgorszy .................... jakiego znam. Co prawada ja tam malo pracowalem, byla to moja pierwsza praca o ile ja tak mozna nazwac. Bylo to dla mnie bardzo przykre jako dla mlodego czlowieka jak mnie (usunięte przez administratora). lecz karma wraca do wszystkich. Widze czytajac te komentarze teraz ze nic sie nie zmienilo. To sa oszusci tacy ze szok. Nie polecam Nikmomu tej pseudo firmy. Na komentarze pozytywne odpisauja oni sami. Pracowala tam kiedys taka dziewczyna jako kierowniczka. nie bede wymienial jej imie. No powiem ze ona byla bardzo wporzadku lecz nie obwiniam jej bo ona tylko rozkazy pan b i grubych szefowych wypelniala. lecz spotkalem ja kiedys calkiem przypadkiem i ja zaczepilem. mowi ze nie pracuje w tej firmie juz bo tez ja (usunięte przez administratora) J a jej tylko powiedzialem ze karma i do ciebie wrocila , bo wiedzialas co sie dzieje i na to (usunięte przez administratora) pozwalas w nie jaki sposob. ona mnie przeprosila i przyznala racje. powiedziala ze te wszystkie komentarze pozytywne to oni mieli nakazne wypisywac. ta firma to sciema i nie polecam jej ni komu. ktos sie za to powinien zabrac i isc do sadu pracy. bo to jest skandal

Marcin

@Marek aż tak jest złe ? Nie wypłacają gotówki?

Tak1Nie
Kylo Ren
@Marcin

Jak chcesz pracować za darmo to zapraszamy na Królowej Jadźki

Marek

Ostatnio kolejna awantura w tym grajdołu na Królowej Jadwigi. Przyszła dziewczyna z odpowiednimi służbami mundurowymi i chciała odzyskać zaległą wypłatę. Znowu krzyki, szarpaniny , a cała sala to widziała. Pracuję tu już 2 tydzień bo nie mam gdzie pójść, ale rezygnuję, bo strach tu pracować. Teraz czytam co tu na tym forum jest napisane i wszystko się potwierdza. Ciekawe czy ja odzyskam kasę...

Tak21Nie1
jaga
@Marek

ylany bo się pracować nie chciało albo dawna obsada Saviano co zamkniete i właścicielki zostawiły ludzi bez kasy na święta ktoś kto pisze e tu kasy nie płacą to bzury pracowałam tam od poczatku i nigdy nie ma problemu przyjeżdzają wlasciciele i placa kase co do grosza wiec o co klamac trzeba bylo pracowac

Tak2Nie12
Lola
@jaga

Pani kierowniczko tego czegoś co dumnie nazywacie cc , niech pani nie wypisuje takich pozytywnych komentarzy, bo ludzie już nie dadzą się nabrać(usunięte przez administratora)

Tak16Nie1
He he
@Lola

Oni płacą pieniądze? Koń by się uśmiał. Przecież to ci sami ludzie są właścicielami. Traktują innych jak ...... tu wpisz najgorszą obelgę.

iwona
@jaga

to co,, pani,, pisze jest żałosne . W saviano nigdy nie było wypłaty na czas, zawsze musieli się prosić. A ewelinka zawsze kit wciskała i odwlekała terminy. W sumie dziękuję Bogu za krzywdę jaka spotkała jej rodzinę, i mam nadzieje że córka umrze

Tak1Nie2
Misiek
@jaga

Czy saviano czy k&k czy to cos na Królowej Jadwigi właściciel ten sam i wieczne problemy z zarobionymi pieniędzmi.

Tak5Nie
Pik

Pic na wodę FOTOMONTAŻ to jest "praca" dla naiwnych. Faktem jest właściciele bezimiennego klonu na Królowej Jadwigi ci sami. ODRADZAM!

Tak14Nie
Lepiej
@Pik

Lepiej już nic nie robić niż za friko nabijać hochsztaplerom kabzę!

jeszcze raz

To są ci sami ludzie!!! Właściciele tak saviano jak k&k czy tego anonioma na Królowej Jadwigi. Nie dajcie się wkręcić!!!

DOKŁADNIE!
@jeszcze raz

DOKŁADNIE KRĘCĄ Z KASĄ!

Tak8Nie
szef

DRODZY PRACOWNICY - (usunięte przez administratora). nie umiecie pracować i(usunięte przez administratora)

Lilka

Na Królowej Jadwigi oszukują ludzi z wypłatami. Zwodzą, że są opóźnienia w księgowości, odsyłają do domu i każą czekać na telefon. Czyli wszystko się potwierdziło. To samo się wyprawia co w saviano!

Tak31Nie
Zofia
@Lilka

Czy naprawdę jest tak źle? A czy ktoś zgłosił te opóźnienia z wypłatami, czy właściciel odniósł się do tej sytuacji?

Tak1Nie2
Lidia

Pseudo kierowniczka tego cc na Królowej Jadwigi postępuje tak od dawna. Są już sprawy pozakładane i odpowiednie instytucje tym przekrętem się już zajmują.

UWAGA
@Lilka

Nie chcesz zarabiać ale chcesz pracować...? To polecam.

Tak8Nie
Marcelina

Byłam ostatni w tej firmie na Królowej Jadwigi i chciałam odebrać wypłatę, na co ta pani kierowniczka powiedziała, że księgowa jest w trakcie przeliczania moich pieniędzy i kazała mi przyjść za miesiąc. Jestem przerażona i z tego co tu przeczytałam to już na pewno nie odzyskam tych pieniędzy. Czy ktoś może mi pomóc? Co mam teraz zrobić?

Tak35Nie
Sabina
@Marcelina

Sprawy są już pozakładane i to tylko kwestia czasu jak za to bekną

Tak16Nie
Władca ciemnoty
@Marcelina

To jest klon saviano-k&k ci sami właściciele. Odradzam trzymajcie się od tego z daleka.

Henryk
@Władca ciemnoty

Wygoniła mnie ostatnio z rozmowy ta pseudo szefowa, ponieważ zapytałem czy można pracować w tej firmie na pól etatu, brak kultury. Skończyło się awanturą. Po tym co tu jest napisane to i tak dobrze , że w ogóle pracy nie podjąłem, bo złamanego grosza nie zobaczyłbym.

Tak13Nie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Saviano sp.z o.o?

TakNie1
Bogusława
@Pytanie

Rozmowa jest na Królowej (usunięte przez administratora)i ta babka co ją prowadzi jest bardzo niemiła. Już wiele osób po takiej rozmowie wyszło i trzasnęło drzwiami. Nawet nie są w stanie podać nazwy firmy. Ostatnio nawet byliśmy świadkami jak te trenerki robiły łapankę na ulicy, żeby ktoś usiadł i dzwonił, bo już ludzie uciekają z tej firmy, ponieważ zalegają wszystkim wypłatami.

Tak20Nie
Lucynka
@Pytanie

Lubisz pracować za darmo? To może u mnie posprzątasz, kibel umyjesz? To jest to samo czy saviano czy Królowej Jadwigi czy k&k.

Tak11Nie
ZŁY

UWAGA!!!! uwaga!!! saviano=k&k=królowej Jadwigi. TO JEST TO SAMO. ZASTANAWIAM SIĘ CZY ICH NIE ODWIEDZIĆ. PRACOWAŁEM I NIC NIE DOSTAŁEM!!! BO TRUDNO NAZWAĆ 100 (STO ZŁOTYCH) ZAPŁATĄ ZA MIESIĄC HARÓWY!!! TO NIE JEST CALL CENTER. TO NIEWYPŁACALNE G.WNO. PODOBNO CHCĄ ZMIENIĆ LOKALIZACJĘ NA SKARŻYSKO. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!! NAROBICIE SIĘ A KASY NIE DOSTANIECIE. CZAS ZROBIĆ Z TYM PORZĄDEK!

Tak16Nie
Ktosiek
@ZŁY

Przyglupie nie myl normalnej firmy na królowej Jadwigi z tym bagnem, saviano i k&k to dno, a na królowej Jadwigi chociaż można popracować i (usunięte przez administratora)!!! zaraz uciekna do Skarżyska i tam będą tych biednych ludzi (usunięte przez administratora)!!!!

Tak1Nie7

Martyna
@Ktosiek

Na Królowej Jadwigi też oszukują z wypłatami. Pracowałam 3 tygodnie w lipcu i do tej pory mi nie zapłacili

Tak10Nie
Grzegorz

Pracowałem niedawno w tej firmie na Królowej J. i po tym jak zobaczyłem co tam się dzieje szybko uciekłem. Awantury i oszukiwanie konsultantów są tam na porządku dziennym, a ostatnio jak nie miał kto dzwonić to te teamworkerki wyszły na ulicę i łapankę robiły , żeby tylko ktoś usiadł i dzwonił za 10 zł do ręki. Przeszli wtedy samych siebie. Czy poważna firma tak postępuje?

Tak18Nie
Andrzej

Dzisiaj poszedłem do tego cc na Królowej Jadwigi zapytać o pracę. Ta pani od razu powiedziała mi, że albo decyduję się dzisiaj już usiąść i dzwonić albo mam wyjść. Byłem bardzo zaskoczony, zacząłem zadawać pytania i powiedziała, że jej przyszedłem d...e zawracać i kazała mi wyjść. Nie wierzyłem w to co tu jest na tym forum napisane, ale jak się okazało wszystko się zgadza. Brak kultury i totalne (usunięte przez administratora) w tej firmie panuje.

Tak18Nie
beza
@Andrzej

to co wypisujesz człowieku to bzdura totalna myśle że to dawne właścicielki Saviano piszą albo pan kierownik Bartek a może kasę by oddadały za kwiecień i maj bo tu kasa jest płacona w terminie wieć niby Andrzeju nie truj smutasow

TakNie10
Ha ha
@beza

Dawne właścicielki i właściciele to tym anonimowym czymś zarządzają więc przestań świrować. Głupich nie sieją.

Anna
@beza

Płaca płacona w terminie?! Dla kogo?! Chyba dla tych pań pseudo kierowniczek, które zarządzają tym tworem podobnym do cc na Królowej Jadwigi. Wiele osób przychodzi robić awantury o zaległe wypłaty. Sama ostatnio widziałam jak jedną panią kierowniczka wygoniła , bo przyszła zapytać się o zaległą pensje. Tam pracuje tylko stałe grono konsultantów czyli tych 10 osób , które dostają wypłatę pod stołem, a inni są spławiani zawsze. Pracowałam tam przez miesiąc i się wszystko potwierdziło. Wypłaty też nie dostałam.

Tak17Nie
Remik

Niepokojące są te informacje na forum. Miałem chęć aplikować!

Nie rób tego!
@Remik

Jeśli chcesz pracować jako "nieświadomy" (przynajmniej przez miesiąc) wolontariusz to zaryzykuj. Może dostaniesz ze 100 złotych na uspokojenie...

Tak5Nie1
Paweł
@Remik

Stanowczo odradzam. Ciągłe problemy z wypłatami, awantury i ostatnio nawet szarpanina była, bo jakaś dziewczyna przyszła i nie chciały jej dać wypłaty. Ja pracowałem tam na Królowej Jadwigi przez 4 dni i uciekłem. Żałuję tylko, że wcześniej na to forum nie wszedłem to bym wiedział, żeby omijać ten "grajdołek" szerokim łukiem. Ostrzegali mnie , ale nie wierzyłem i teraz mam... Te 4dni to jakoś odżałuję, ale są osoby , które pracowały po 14 dni albo cały miesiąc i nie mogą doprosić się o pieniądze

Tak15Nie
Zapamiętaj!

Saviano czy k&k czy to coś bez nazwy na Królowej Jadwigi,bez umowy, bez zasad, ma jednych właścicieli!!!! Szanuj się i nie idz tam! Nie płacą kasy.

Irmina
@Zapamiętaj!

Chciałam tam aplikować na Królowej Jadwigi, ale po tym czego ja się tutaj naczytałam, to daruję sobie. Dobrze , że ludzie piszą jak tam jest. Przynajmniej inni nie zostaną (usunięte przez administratora)

Marta
@Zapamiętaj!

Ja zostałam oszukana przez tą firmę na Królowej Jadwigi w sierpniu. Do tej pory nie wypłacili mi zaległej pensji. Ostatniego dnia jak zapytałam kiedy mogę spodziewać się wypłaty za przepracowany miesiąc kierowniczka odpowiedziała mi : "proszę wyjść i nie zadawać głupich pytań" Zrobiłam awanturę, ale skończyło się szarpaniną... Teraz jak tam pojadę to będę z odpowiednimi służbami i wtedy zapytam co z wypłatą

Tak15Nie
Programista Wykęty

Szanowni właściciele Saviano. Przestańcie strugać biznesmanów i idźcie proszę do pracy. Nie umiecie zorganizować porządnego biznesu. Tyle lat i niestety zonk. Podobnie sprawa ma się do oczywiście radomskich biznesmanów branży IT. Może już czas zająć się zmianą branży https://www.facebook.com/kukizpawel/videos/1412648185551683/?__xts__%5B0%5D=68.ARD-XVUMXvabgwLp5IDcoQI0wwqQoYw2DE7F6tmKQQT_hMwU6pHBcQpMV-3zQJOa7XKpxjk5gW3uhnbVpoJk60_cC1Dx4o1NFMsiVjGeRb76IR_DYzapT7FnVbRPaDzv6XfhFlqpzF1rDJo1gNq-omER0GNOdmhnCdK0_PdAKbi

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Saviano sp.z o.o
2/5 Na podstawie 248 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117