Opinie o Saviano sp.z o.o w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saviano sp.z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Saviano sp.z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saviano sp.z o.o w Radom

Żaneta

Na Królowej Jadwigi to jedno wielkie oszustwo i to odnoga saviano!!!! Czekam już 3 tydzień na wypłatę za tydzień pracy w maju (uciekłam , bo traktowali ludzi jak zwierzęta) teraz nie mogę doprosić się o swoje pieniądze! Składam pozew do sądu. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą.

pipi
@Żaneta

OSTRZEGAŁAM, ŻE TO TAKIE SAMO D N O. Dlatego nawet nazwy nie mają...

oszukana

Dziwy znikneły kasy nie zapłaciły i nikt nić oszustkom tak naprawdę nic nie zrobi mam nadzieje bo dziadówy umów nie dawały Naiwna kadra trzymała z nimi zamiast ludziom powiedzieć co zamierzają a znalazł by się sposób na oszustki

Babcia
@oszukana

Zawiadomienie policji gospodarczej i sąd pracy skrzyknąć się w kilkoro i upomnieć o umowę i wypłatę.

wiem bo byłem

Nie dajcie się nabrać. NIE PŁACĄ! TAK ONI JAK K&K CZY TO COŚ NA KRÓLOWEJ JADWIGI. TO SAMO SZEFOSTWO!!!! d n ooooooooo

Niepokojące są te informacje, miałem zamiar aplikować a teraz nie wiem.

były saviańczyk
@Andrzej

Daj sobie spokój!!! Chyba, że lubisz pracować za darmo.

Księgowa

Spotkanie w miłej nie stresującej atmosferze. Konkretnie i na temat. Moja opinia jest pozytywna.

Żadnych stresujących i dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Odradzam!

"Dziupla" na Królowej Jadwigi to podobna masakra i szefostwo to same!!!!

siema

Dobrze że już nie ma tych krzczorów typu saviano k&k itp itd szkoda ludzi którzy się złapią na inną nazwę ale tych samych właścicieli najlepiej spytać szaych pracowników na papierosie czy dostają wypłatę w terminie bo robota jak to w tm trzeba gadać.

Ela

Takie kolejne kłamstwo (pewnie na przeczekanie i spokojną ucieczkę, z tego co wiem do Skarżyska) smsem dostałam na telefon: "Proszę Pastwa (tak napisali) proszę o zachowanie spokoju. Wynagrodzenia Wam wszystkim zostaną przelane, lub jak ktoś nie posiada rachunku bankowego przekazem pocztowym. Sytuacja w której się znaleźliśmy nie jest dla nas łatwa, ponieważ ktoś też nam opóźnia zapłatę. Podkreślam z każdym z Państwa rozliczymy się wkrótce." NIE WIERZĘ W ANI JEDNO SŁOWO! JAKOŚ NA NOWE SAMOCHODY MIELI KASĘ A DLA NAS ZERO LUB PO STÓWCE! NIE ODPUŚCIMY W SKARŻYSKU TEŻ ICH ZNAJDZIEMY. SAVIANO, K&K, KRÓLOWEJ JADWIGI JEDNO I TO SAMO (usunięte przez administratora). ZMIANA NAZWY WAM NIE POMOŻE.

jaka nazwa?
@Ela

Czy ktoś wie jaką to coś ma teraz nazwę?

ech szkoda gadać
@jaka nazwa?

Nowa nazwa taka sugestia "Wasze jest nasze" " I tak wam nie zapłacimy" "Bez nazwy" "Czarnuszek" itp

Beatka
@Ela

Obiecanki cacanki a głupiemu radość... (usunięte przez administratora)

kultura
@Ela

Nie ma - w języku ludzi kulturalnych - odpowiednich słów by określić właścicieli tych krzaków...

lucy

niebawem na rynku pracy pojawi się firma Saviano k&k, bedzie kusic wysokimi zarobkami.NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ. Prezeski to oszustki, zatrudniaja pracowników bez umowy, na wypłatę czeka się tygodniami i miesiacami, za wasze wypłaty organizuja rodzinne wakacje za granice oraz nowe samochody . Uciekły z Radomia pozostawiając ludzi bez wynagrodzeń, zamiast przeprosin co 4 pracownik dostał sms z zapewnieniem o uregulowaniu zaległych wypłat.

Wyklety
@lucy

Życzę Wam wesołego jajka ;)

A

Generalnie co teraz mamy robić? Zostało coś ustalone? Co dalej (usunięte przez administratora)

Starszy

Dlaczego wy wszyscy jesteście tacy naiwni? WSZYSCY wiedzieliście jak ta firma postępuje z pracownikami, nikt was nie szanował, o własna wypłatę prosiliscie sie tygodniami. Myśleliście ze was nie zwolnia??? Dlaczego teraz sie zalicie na forum ?

@Starszy

Każdy chyba się z tym liczył, ale nie wiem czy masz świadomość tego, że zwolnić się stamtad łatwo nie było. Wypłata 20 następnego miesiaca, do tego czasu już masz kolejna, spora ilość godzin przepracowana. Jakbyś się zwolnił na koniec miesiaca to pieniędzy też byś nie zobaczył, trochę taka sytuacja bez wyjścia. Dopóki wypłaty dla pracowników były ludzie bali się zrezygnować, ale nikt głupi nie jest. Wszyscy wiedzieli co jest grane, ale tak czy tak, by wyszło na to samo;)

Słuchajcie. Osoby które pracowały tam. Co teraz ? Wiszą kasę mnie i na pewno wam tez. Zróbmy coś. Nikt za darmo tam nie siedział !

CO TERAZ? Czy jest jakaś szansa odzyskać pieniadze od tych oszustów???

Poruszony

Sadze ze nawet jeśli im wyślesz nr konta bankowego do przelewu to i tak Ci nie przeleją pieniędzy, a jeśli tak to moze 100 na świąteczne zakupy. Nie wiem jak można było pracować w takiej firmie..... juz więcej w biedronce płaca

oszukana

Złodziejki ,oszustki zostawiły ludzi na święta bez pieniędzy ktoś w końcu powinien się za to dziadostwo teraz do Skarżyska się wyniosły wiec niech każdy się wystrzega dwóch oszustek

lucy

dziś odeszła kolejna osoba, tak po prostu. Ja tez mam już ich dość.

lucy

dziś odeszła kolejna osoba, tak po prostu. Ja chyba będę następna. Już mi nie zależy. Niech ściągają kolejne młode (usunięte przez administratora)

lucy

w Saviano brakuje ludzi , od 2 tygodni czytam ogłoszenie że za każdą nową osobe pracownik dostanie 100 zł a nowy 50 zł. Skoro brakuje ludzi dlaczego zwalniają ? Saviano powinniście być wdzięczni że ktoś chce z wami pracować.

bie jestem robotem

Ostrzegam (we wszystkich pracowałem we wszystkich zostałem zrobiony na szaro) przed saviano-k&k-królowej jadwigi, to nie są call center ale call (usunięte przez administratora)

Ciekawa

Firma nadal istnieje w Radomiu? A ci co pracowali dostali pensje, czy pocałowali tylko klamkę od drzwi?

@Ciekawa

O pensji to zapomnij :( teraz chcą nabierać ludzi gdzieś indziej i tak jak tu piszą podobno w Skarżysku... Szkoda gadać.

!

Tutaj już nie ma dla ich przekrętów miejsca potraktowali ludzi jak śmieci. Uważajcie w Skarżysku aż dziwne, że nikt się jeszcze z wami inaczej nie policzył!

maks

Mieszkańcy Skarżyska nie dajcie się nabrać!(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Saviano sp.z o.o - Radom

• Jak się pracuje w Saviano sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Saviano sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Saviano sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Saviano sp.z o.o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Saviano sp.z o.o
1.9/5 Na podstawie 249 ocen.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Radom