Opinie o Europe Calling w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Europe Calling. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Europe Calling na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europe Calling w Radom

Pracownik:)

ubezpieczeni są Ci którzy nie są studentami.A jeśli chodzi o zarobki to są to zależne od projektu.

ada

mała - 2012-08-28 19:44:23 Bardzo marne.Pracowałam wiem.Może ktoś wie, czy pracownicy tej firmy są ubezpieczeni?

sara

a jakie pieniadze tam mozna zarobic mniej wiecej w ciagu miesiaca ?

mita

ja uważam że jest ok. Ecalling to trzecie Call w radomiu. I uważam że tu najfajniej ponieważ: atmosfera ok, ludzie do dogadania i sie rozwijają poniewaz własnie szukają halp deska a za chwilę będą na innej lokalizacji. Wiec uwazam ze pracownicy którzy chcą mają szanse nietylko awansować ale i zarabiac wiecej ... polecam puki mam szkole napewno nie zmienie pracy..... czesc

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

też tam pracuje i uważam że jest naprawde ok, ludzie praca i płaca też.

słodziak

własnie weszłam na forum z ciekawości co piszą o moim miejscu pracy. Mi sie tam bardzo podoba byłam w kilkuCC w radomiu. Ta jest najlepsza. super kadra liderzy i ludzie. Zawsze sa otwarci i chetnie rozmawiają i pomagaja. Tak naprawdę oki. a premia. Bardzo uważam sprawiedliwa.

ja :D

Firma całkiem w porządku zawsze można coś znaleść żeby się przyczepić. Ludzie spoko, kasa cóż średnia (najpierw 8 zł po msc 9 zł/h brutto). Pracuję na kolejnym projekcie i chyba już ze wszystkimi liderami miałam do czynienia, jedni fajniejsi inni nie koniecznie. Na pierwszym projekcie na jakim byłam były 2 dziewczyny i ta, która dłużej pracuje jako lider ma podejście do ludzi i do tego co robi. Jeśli ktoś chce spróbowac jako telemarketer można iść bić nie biją ;)

Pracownik:)

Przerwy są płatne. Ogólnie na infolinii jest spoko i w firmie również jest miła atmosfera. I co ważne kasa jak na radomskie warunki jest ok.

:]

Bylam na rozmowie i zostalam poinformowana o stawce za robo-godziny... Teraz sie zastanawiam, czy ewentualne przerwy są NIEPŁATNE ??!! Prosze o kazda opinie.

salamalala

Czy może się wypowiedzieć ktoś z infolinii ?? Interesują mnie opinie osób pracujących na połączeniach przychodzących. Czy jest możliwość wyrobienia jakiejś premii, jak wygląda praca - telefon za telefonem, do widzenia i dzień dobry jak w telemarketingu, czy bardziej lajtowo ???? Z góry dziękuję za pomoc :)

:)))

słuchaj to zależy od wielu cyników... a w szczególności od firmy w jakiej pracujesz... Ja w Euro pe Calling pracuje od niedawne ale jest dobrze :) miła atmosfera, i płaca nie najgorsza. Zawsze jest wesoło :) jak na polskie realia i radomskie warunki jest git :P

XXL

xxx - 2012-02-08 14:28:54 pracuje w tej firmie juz okolo 3 m-cy, atmosfera jest bardzo mila, ludzi na ogol pozytywnie nastawieni. pensja- nie mowcie ze jest slaba- 9zl. plus premia- i wcale duzo nie trzeba pracy aby miec premie, moze kiedys bylo inaczej. Za jeden miesiac spokojnie min. 850-1000zl sie zarobi. jeli ktos twierdzi ze jest to slaba firma itd. - zapraszam do call centre przy rondzie kozienieckim- tam dopiero sie jazdy dzieja pracowalem tam prawie rok i kazdy moj znajomy ucieka gdzie tylko sie da, bo w tej chwili tam juz przeginaja. Od nosnie posta ze szkoleniami- przyjmuja caly czas, a dlaczego- bo firma sie powieksza, sa nowe projekty, powstaja nowe sale, trzeba je zapelnic- to chyba logiczne. Nie ktore posty sa bardzo stare i mysle ze powinny sie wypowiedziec osoby ktore obecnie pracuja. Poza tym jedna zasada- daj czlowieka, znajdzie sie paragraf- tak bylo jest i bedzie. Jak pisalem wczesniej pracowalem juz na sluchawkach w innych firmach i mam porownanie. Europe calling- na 1miejscu.Podpisano Pracownik administracji...

xxx

przyszły pracownik !

Witam, czytam te wasze opinie i sa juz stare a chciałbym sie dowiedziec jak teraz sie pracuje? Bo doszły mnie sluchy ze nie jest tam tak źle jak dawniej. Podobno fajna atmosfera!

klaudia

mam pytanko:) czy ktoś pracował w tej firmie na stanowisku pracownika infolinii i może podzielić się doświadczeniem?

pracownica :)

Aha i jeszcze jedno moja kochana wyraz "otoz" nie piszemy przez "rz", wiec w takim wypadku radze spojrzec do slownika zanim cokolwiek napiszesz, albo ponownie zdac mature, jezeli w ogole ja masz :)

pracownica :)

Aha i jeszcze jedno "otóz" nie piszemy przez "rz" kochana, wiec radze wrocic sie do szkoly i ponownie zdac mature, o ile ja masz... :)

pracownica :)

Moja, droga "malwis" to forum jest po to, aby wypowiedziec sie na temat firmy, a nie obrazac innych. Widac wlasnie jaka Ty jestes dojrzala i jaka z Ciebie matka i zona. Wybacz, ale wspolczuje Twojemu mezowi i dzieciom. A firma naprawde jest niewyplacalna i to nie tylko ja tak twierdze, tylko takze inne osoby. Uwierz mi, ze mozna zarobic w Radomiu wiecej niz 1000 zl zlotych miesiecznie, wystarczy tylko miec kwalifikacje, checi i troche oleju w glowie. A skoro tak opowiadasz o tej pracy na jak to Ty napisalas "ulicy" czy "drodze" to widocznie pochwalasz taka prace i sama ja wykonujesz. Wspolczuje Tobie glupoty i brak poszanowania dla innych. Innych forumowiczow pozdrawiam i odradzam pracy w tej firmie.

anonimowa

Hej czy możecie powiedziec mi ile tak na serio się tu zarabia, co się sprzedaje i ile się za to dostaje. Fajnie,że jest takie forum, przynajmniej masz info z rzetelnego źródła na temat firmy. czekam na info, bo nie wiem, czy sie w to pakować

@anonimowa

otóż piszemy przez z z kropką !

malwiś ;)

Skoro taka madra jesteś "pracownico" to czemu sie nie przedstawisz?? Otórz napewno dopiero po maturze i gówno wiesz o życiu!! A jak twierdzisz ze mozesz wyciagnąć aż tyle w radomiu to gdzie?? Chyba tylko na "drodze" ale skoro tak twierdzisz to domyślmy sie gdzie pracujesz :) A jak chcesz wiedzieć to napewno mam wiecej lat niż ty i jestem męzatka a co do dobrej impreski to był taki przykład! Osoby majace naprawde duże rodzimy potrafia utrzymać sie za taka kase bo nie okłamujmy sie ale w takim Radomiu wiecej nie dostaniesz!

Zostaw merytoryczną opinię o Europe Calling - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europe Calling?

Kandydaci do pracy w Europe Calling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europe Calling