Opinie o michelin.pl - Michelin Polska Sp. z.o.o. w Olsztyn

Pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie została założona w1994 r. w Warszawie. W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupiła pakiet większościowy akcji olsztyńskiej fabryki i stała się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Produkcja ciężarowych opon całostalowych ruszyła w 1996 r., a w 1998 r. otwarto Zakład Form. W 2000 roku w Warszawie powstało Centrum Szkoleniowe dla dilerów. Rok później olsztyńska fabryka rozpoczęła produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie połączyły się w jedną firmę: Michelin Polska S.A. Powstały nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michelin Polska w Olsztyn

Czukwe Bukwe

Jak Ty doskonale znasz geopolityke i sytuacje socjalna na świecie. Ale ten zakład zawsze obfitował w takie prężne umysły.

Pan zawsze Pan.

Olsztyn to bardzo ładne Miasto. Ale jest jeden problem . Chłopstwo ze Wsi. Korona wirus przy Olsztyńskim chlopstwie to Pikuś. Ta patologia jest gorsze jak wilk , który miesiąc nie jadł. Są bardzo pazerni i lubię donosic na innych . Ale macie to w krwi i w genach.

@Pan zawsze Pan.

Tak tak, bo autochtoni z ucha nie nadają, i zawsze są wporzadku :)

na ch... się patrzysz
@Pan zawsze Pan.

W tym jest problem. Od kilkudziesięciu lat Olsztyn tak funkcjonuje. W Olsztynie nie zarobisz godnych pieniędzy, bo wieśniak zrobi to za mniejszą kasę. Przyjeżdża ze wsi Szczytno, Ostróda pasatem tdi lub na gaz, by więcej zaoszczędzić. Za czasów OZOSu całe wsie emigrowały do Olsztyna. Najgorsi są ze wsi szczytno, takich wieśniaków nigdzie indziej nie spotkacie. Wywalić wieśniaków i dać pracę młodym Olsztynianom. Z całkowitą poprawą, zaczynając od prezesa, kończąc na produkcji.

@na ch... się patrzysz

Najgorsze to te kurpie , kurpiaki co z takich jak myszyniec , dylewo , ostroleka , chorzele, dylewo , lyse i takie tam inne . Zawziete to ludzie i zawistne sa tak sie mowi u nas w firmie. Oczy by wydlubaly jak ktos ma lepiej. Oni za parę złotych gnają robotę no i zarobki są jakie są. Jak zapewne zjada na swoje czworaki to są pany bo z miszelina wypłatę wzięli. Tak mówią ludziska w zakładzie. A sporo ich. Ale to tez ludzie chca pracować jak kazdy z nas.

Sympatyczna:)
@Z okolic

Zapominasz o Jednorozcu ale tam są chociaz fajne dziewuszki. Takie jak ja. Pracuje w jednym z zakładów w Olsztynie i jest super. Nawet narzeczonego znalazłam wiec nie mam powodów do narzekań. A i placa jest całkiem dobra. To nic dziwnego , że po pewnym czasie ściągamy swoich tu do pracy. Poprawa bytu z małej miesciny bez perspektyw a to duże miasto z poteżną firmą.

On
@Sympatyczna:)

Najgorsi to ci z kurpiakow kurpsie , masz racje. W firmie wiadomo jakos koniec z koncem wiazaja na stancjach siedza kilkanascie lat a jak tam do siebie jada to zgrywaja bogaczy co kase maja. No tak na insze warunki czworakowe to tak maja pieniadze. Te 3 czy 3 i pol tysiaca na tamte warunki to kawal kaski jest . Prawda? Na kurpiach kto tyle zarabia? Wszedzie eternit sie klania . A tu prosze i zarobia i odloza. I poznaja kogos fajnego w celu zalozenia wiadomym. Wczesniej gdzie mieli robic tam w swoich stronach?

@Z okolic

Zapomniałes trzeci raz napisac "dylewo" choć to akurat koło Ostródy, a nie na Kurpiach, socjologu z walcowni :)

@Dziad butylowy

Dylewo to miejscowosc u nas na kurpiach. chociaz moze byc ich wiecej nie przecze.

@Z okolic

i dlaczego mnie obrazasz skoro sam geografi nie znasz chyba jednak zbyt dobrze. Dylewo jest u nas na kurpiach a moze i jest gdzie indziej tego nie wiem . Ale sie nie wymadrzam. Zajmij sie lepiej sprawami w swojej komorce utrzymani ruchu co sa bezecenstwa wypisywane. Caly koncern juz wie o tej pisaninie. o grzesiowkach grzesiowkowych o jakis tam innych racjach zwolnienowych bo specjalista jestem to cie zwolnie robolku. i takie tam inne co tu ludzie pisza to chyba wiedza co pisza i widza. Caly warsztat przeciwko .

@Z okolic

Ty akurat pochodzisz z Cfelewa Wielkiego, a twoj stary tam jest sołtysem :)

Dudi
@Dziad butylowy

(usunięte przez administratora) człowieku opanuj się. (usunięte przez administratora) skie zachowanie jakbyś nawet podstawówki nie skończył. Co to domowe przedszkole? Jak tacy ludzie budują potęgę tego zakładu o są przykładem dla młodych to tylko gratulować

@Dudi

Jak ty sie "tutaj" tak pucujesz na pokaz, to strach myśleć co to musi być na żywo...

Dudi

Przestań się ośmieszać. Jesteś takim samym (usunięte przez administratora) jak ja tylko z dłuższym stażem. Nie raz na nockach ludziom odpowiadałeś. Hipokryta zwykły i tyle co się chciał z ludźmi co mu odszczekują za bramą umawiać. Ciekawe, że zawsze z facetami... Czyli ja baleronów niet ale ty parówy jak najbardziej. Over

Mistrz.

Zobaczcie jak te lenie z Roki są na źła opinia. Jak się chronią. Gdzie za 3 godziny pracy w dniu zarobią około 1900 złoty.

zeonhard
@Mistrz.

Mistrzowie już nie potrafią składnie pisać ? Bo wysławiać to wiedziałem :)))

@zeonhard

To chyba jedno idzie z drugim w parze, nie?

Prozak

Chciałby człowiek przyjść tu pracować ale zadaje sobie pytanie gdzie? Ols 1 i 2 agro ciężarówka czy zp? Może Roka Impel czy Dussman? A może Partner Serwis? Z tych opinii wynika, że najlepiej omijać zakład z daleka. Bo zacznął Cie wyzyskiwać, nie rozwiniesz się w karierze bo nie masz pleców. Najlepiej być konfidentem i lizusem. Mistrzom nikt nie podskoczy personalnych nikt nie zna i nie widział. Jakieś Karyny grożą pobiciem mistrza za bramą. Aktywność swoją tutaj pokazuje tylko Butelkowy dziad co tak naprawdę jest mąciwodą i lider afrykańskiego dark roomu Czukwe Srukwe. Skoro źle to zmień a jak dobrze to nie narzekaj. Nakręcacie jeden drugiego nie robiąc nic aby zmienić środiwisko pracy na lepsze. Posiłków nie ma. Opieka Polmedu woła o pomste. Ścieżki kariery brak. A w zakładzie 3 związki zawodowe co nie?

Karol.

W środę 27.05.2020 . Patrzyłem na pracę pracowników firmy Roka . Tragedia. Dwóch cwaniaków cały dzień nic nie robi A przychodzi przed biurowiec i robi siebie pracowników, grabie suchą trawą, trochę wyrywa chwastów i po godzinie koniec pracy.a przy rabatach trawa na chodniku.pety latają.caly dziennie nie robię A przyjdą na godzinę przed biuro i głupa robią . Zleci Michelin im płaci nie wiem.

@Karol.

Przecież oni przychodzą pod biurowiec i udają że pracują A więcej na papierosa.Pracownice Michelin to widzą i krew ich zalega ze płacą na leniwych pseudo niepełnosprawnych. Już dawno trzeba było z tych zakładów pracy chronionej zrezygnować. Dostaje za pracę A siedzą w szatni i się odbijają.a około 12stej idą przed biuro i udają zaprzeczają. Proszę mi powiedzieć ilu ludzi pracuje przy sprzątaniu biura i hal produkcji. Odpowiem garstka. Ponieważ bandyckie firma z Poznania chce się dorabiać.trzeba głośno powiedzieć stop Polskim przestępcami Nazistoskim.

Placowy.
@Karol.

Powiem tak . Ile razy patrzę to te lenie z Roki na papierosie albo w szatni grają w karty. Ale są (usunięte przez administratora) , cały dzień siedzą , a przed 12 godziną przychodzą pod biurowiec i udają że sprzątają , nawet jest jeden taki artysta co na kolanach wyrywa chwasty. A trawa z trawnika wychodzi na chodnik.za przystankiem autobusowym linii 10 w krzakach plastikowe butelki , pady, szkło . Ale pseudo niepełnosprawni lenie z Roki tam nie podejdą ponieważ trzeba stać przed biurowcem i patrzyc w okna czy wszyscy leni widzą .godzinka pracy , godzinka palenia 12:15 I do szatni koniec pracy.

@Karol.

To nie jest żadna "tragedia" drogi Panie. To jest taka praca jaka płaca. Nie każdy ma tyle szczęścia co Ty i zarabia średnią krajową. Zauważ że często są to ludzie w wieku 50±, schorowani, i zatrudnieni tylko dlatego że prywaciarz oszczędza na nich.

@Jagoda

To się zdecyduj, czy oni to obiboki czy są eksploatowani nadmiernie.. Ja im tej roboty nie zazdroszczę.

Czukwe Bukwe

Byś kumał co czytasz to byś takich głupot nie pisał.

Nikola

Jak się kirownikiem robi osobę niekompetentną i nie umiejącą współpracować z ludźmi to tak jest. Potrafi tylko krzyczeć i straszyć zwolnieniem z pracy. Jak zwolnił koleżankę to uznał, że sobie poradzimy i zrobił się (usunięte przez administratora) Przez te jego krzyki i brak kompetencji oraz nękanie odeszło kilka bardzo dobrych pracowników, ale ztrudnione znajome są pod ochroną. Mogą nic nie robić i jet OK a inne zbierają za nie opr...

Gugle
@Placowy.

A co Wy robicie w ramach swojej pracy. Z biurowca macie czas obserwować i liczyć czas pracy ludziom którym , no cóż po prostu w życiu nie wyszło , nie udało się. Bywa i tak niestety. Płaca ich to zapewne najniższa krajowa , robią bo robią. Nie wymagajmy , że będą się eksploatować dla firmy , która i tak ich wykorzystuje. Nie jeden raz byłem świadkiem jak brygadzistka czy kierowniczka ostro rugała pracownicę sprzątającą , że jest brudno. Ona sama biedna kobieta na całą halę. (usunięte przez administratora)Należy ludzi szanować ,a nie z biurowca patrzeć i oceniać i być kimś lepszym. Po wyjściu z biurowca wszyscy jesteśmy tacy sami. Że się udało kilkorgu z Was awansować to takie lekkie oceny? Czy naprawdę nie ma innych ważniejszych spraw w firmie?

@Gugle

Nic dodać nic ująć.

Czukwe Bukwe

Ale przecież taka sama ściema i pozoranctwo jest w samym zakładzie, wśród pracowników tej fabryki wrażeń czy tam czegoś :)

Biuro

a Ty chyba nie masz co robić w pracy skoro weryfikujesz firmę sprzątającą...

Kaziuki.
@Karol.

Uderz w stół A w opinie jeden leń za drugim na nie dobra opinia. Jak lenie nie lubią prawdy. I widzicie zamiast pracować bawią się Internetem.

@Czukwe Bukwe

Komu nie zazdroscisz ! Tym chłopakom z Roki trzy godziny pracy. Przestań!

@Czukwe Bukwe

Swoja droga to fajne ciacha robia w tej roce, czasem sobie fantazjuje ze mnie bierze takich dwóch spoconych staśków

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Sebastian.

A co zrobią rolnicy z Michelin jak Michelin przeniesie firme . Wezmę brony i będą się walić po kościach. Donosic nie będą mogli ponieważ nie będą mieli na kogo.chyba na psa który z głodu zdechł przy budzie.

Wzruszony
@Sebastian.

"Michelin przeniesie firme" :) :) nie mam pytań....

Klient

Zmiano D pracować na tej nocce a nie Roke objeżdżacie

Janek.

Jak czytam opinie nie pracowników Michelin. Tylko pracowników Roki nasuwa się pytanie. Kim Ci ludzie są. Odpowiedź leniwe chłopstwo że Wsi która uciekło ze Wsi , żeby ciężko nie pracować. A teraz tu mają wczasy . Dlatego nie dopuszczą do pracy nowych , którzy by pracowali i nie popsuli im pracy. Ponieważ gdzie znajdą taką prace .Za trzy godziny dobijania plus renta to prawie około 3000 tysiące. To jak musi treść pracownik Michelin za takie pieniądze. Dlatego jest Patologia tych niepelnosprawnych walka o pracę. Żeby musiał pracować 8 godzin to by tak nie miał siły obrażać innych i naciskać nie zgadzam się z opinią. Chłop ze Wsi to zły człowiek.

Były pracownik.

Gratulacje dla zarządu Roka że zmniejsza etaty. A tych leni Co zostają do pracy. Ich nie interesuje praca tak jak piszą poczytania opinie i to nie prawda.

Cytrus
@Były pracownik.

Tyle twego co ci słownik podpowie i sklepiesz 2 zdania łamaną polszczyzną "były pracowniku".

Bylem sprzątaczka.

Praca w CLAR System to tragedia. Na biurowiec pracują trzy albo dwie osoby. Inaczej niewolnice . Dalej nie wiele lepiej tragedia. To firma nie dla niepełnosprawnych. Zdrowy by padł. Tym bandytom z CLAR System pazerność, tortury , niewolenie , to mają w genach. Dlatego trzeba z tym skończyć, i za pysk wziąć tych Olsztyńskich rolników dyrektorów, prezesów . Z Michelin Tortury , niewolenie to przestępstwo. Za które odpowiada pracodawca i zleceniodawca. Kapo że wsi z P.O. i z P.s.L.jezeli na to pozwalacie opowieścią przed prokuratorem .

Niepełnosprawny.

Francuska firma pod rządami Olsztyńskich chłopów ze wsi. Patrzy przez okna jak Zakłady Pracy Chronionej Z Roki czy GLAR Serwis niewoli niepełnosprawnych pracowników. Fakt faktem ze z Roki to większość pracowników pseudo niepełnosprawni to alkoholicy. Ale większość to chory i niepełnosprawne Panie i Panowie. Np; powinno Biuro sprzątać minimum 8 osób a sprząta 2 albo 3 osoby. A Olsztyńscy wiejscy Bandyci zacierają ręce . Apeluje do Francji , pognajcie na zbity pysk tą Olsztyńską Patologię Dyrektorów , Prezesów chłopstwa ze wsi po Studiach kupionych z Kortowa. Pod pokrywką Francuskiej firmy gnębią niepełnosprawnych pracowników. przez pozwalanie firmom jak Roka i GLAR Serwis na niewolenie, torturowanie , upadlanie niepełnosprawnych pracowników.Olsztyńskie chłopstwo z Biurowca do obory do (usunięte przez administratora) a nie do rządzenia firmie Michelin.

Cytrus
@Niepełnosprawny.

Przecież tak jest od czasów OZOS-u że tym kombinatem rządzą ciołki. Jedno im trzeba przyznać, potrafią się Francuzom przypodobać. Ale Polaczki zawsze umieli... Szkoda gadać.

Polak w firmie mały
@Cytrus

Kasta rotuje tylko po idealnych stanowiskach i nie ważne , że zupełnie inna branża wszędzie się odnajdują i tak od powstania OZOSU do dzisiaj rotują...W poprzednim ustroju dali radę ale w tym patrząc na wpisy TO NIE PRZEJDZIE ! . Personalny zawsze ten sam tylko fizole mu się w oczach mienią co roku nowi :) Ale za 7 tysięcy i dożywotni bezstresowy etat to można faktycznie zagubić się w dobrobycie i obudzić się w 21 wieku....a francuzi oficjalnie mówią , że Olsztyn to przejściowy zakład szkoleniowy dla kadry FR i że oni nie mogą nic zrobic tylko proces ich interesuje....dając wolną rękę dla KASTY pamiętającej poprzedni ustrój i zasady w firmie...W michelinie uklady, układziki niczym na Białorusi..a najgorsze , że kilku bryluję na salonach a tysiące cierpi na linni uciekając przed stoperkiem i prosząc o podmianę od 6 h aby zrobic siusiu i szybko aby nową wyższą normę zrobic bo mogą pogonic... Taki żywy skansen zasad z poprzedniego ustroju w środku Europy..

Genek.

Firma GLAR System zatrudnia przy sprzątaniu niepełnosprawnych na trzy miesiące , następnie ten co nie daje rady niewolniczej pracy nie zostaje przedłużona umowa. I następnego przez trzy miesiące niewolą i tak dalej. 27.05.200roku. przed firmą Michelin mało co nie pobiło się pracownicy niepełnosprawni z Roki . . Było ich trzech , jeden już nie pracował Roka go zwolniła. Przyszedł do kierownika firmy sprzątającej GLAR System szukający pracy, który był zaproszony na rozmowę . I tu rozegrała się wojna . Wygrał niepełnosprawny zwolniony przez ROKA. ponieważ miał orzeczenie z lepszą dotacją. I znów wygrali pseudo pijaczki z ROKI.

broda

paranoja ta robota tych personalnych nic nie robia a miesiecznie to setki tysiecy idzie na wyplate ich pewnie?

brodat

ten brodaty ? z niego taki partner..... bez slow zbednych. Szkolenie odbyte moze w firmie rownoznaczne ze szkola wyzsza u ludzi na produkcji smiech. Taki przemadrzaly na terenie firmy a poza nia jakos milczek cichutki pan wilelki niby. W pracy sie wymadrza a poza nia?????????????kim jest?????????????ten wielki pan co para sie umowami temu dam temu nie dam etc.maly czlowieczek i do tego naprawde nic ujac nic wyciac maly ludek tylko do 16 w michelinie cos znaczy i to wedlug i tak jego mniemaniu. a pozniej w zyciu .......................

Oberleutnant

Na jakiej przerwie?? Weekend, niedziela jest i mam wolne. Tak sobie do śniadanka napisałem ;)

@Oberleutnant

Aaa to brygada D ;)

Oberleutnant
@Dziad butylowy

No niestety nadal jesteś w błędzie. Nie należę do "brygady D". Pisałem przecież, że nie pracuję w Michelin.

Zmiana b
@Dziad butylowy

Kolega zapomina że większość osób ma wolne więc nie wiadomo jaka zmiana.

@Oberleutnant

A to przepraszam, już rozumiem że jesteś osobą nie związana z tym zakładem i tak "przy śniadanku" postanowiłeś sieknąc felieton o Michelinie, no ciekawe hobby ;)

Wiadomo że ci co tu piszą to taki ich sposób na nieudane życie,albo ich wywalili albo zestresowani ,mocni anonimowo,normalny facet już by się zajął czymś innym zamiast płakać,jak popatrzycie to jest tu ciągle kilku tych samych nieudaczników,żyją tym

Cichy

Czyli ty i kto jeszcze?

zp
@Dziad butylowy

a to konfi technolog zp ur ?

ur_zp

a co boli Cię to ?

TC

Jesli piszesz ze sprytem i przebiegloscia- czyli kapowaniem i donoszeniem wykazali sie to milo. U nas na tc nawet po zawodowce mozna znalezc sie w biurze jak to napisano sprytem i przebiegloscia. I wykiwac ludzi innych po prostu sprytem i przebiegloscia-jekanie z wargi i tyle do ludzi z biur. Nie ma co porownywac szkol z charakterem jaki ludzie maja a tu akurat w miszelinie maja bardo zle.

MARION
@TC

U nas tez po 25 lat przepracowal taki typek i teraz smiejac sie w twarz ludziom cieszy sie ze siedzi na platformie. Schodzi na dol infromacje wydebic tylko i co bardziej glupsi ludzie mowia mu co i jak bylo na produkcji i w zyciu osobistym ludzi mysla ze sie podliza i beda mieli fory. Blad on to wszystko przenosi na gore tam sie z tego smieja ludzie uwazajac nas produkcyjnych za plebsowa nizowa cholote bo oni przeciez w biurze robia sa wielcy. Opamietajcie sie nie mowcie mu nic . Kto madrzejszy to nie gada z typem i tyle a na ulicy to nawet nie wiem czy bym splunela mu w twarz . We dwojke siedza dzieci nie maja ach zalosne ale w miszelinie stanowisko zdobyl hihi. U nas dziewczyny maja naprawde lekka polewke bo bycie mama czy tata to jest cos to jest wyni. A nie chlapanie z mordki do kiery i gwara i usmiechanie sie ludzie gdzie zycie gdzie rodzina. Dziewczyny znaja taka relacje pozdrawiamy biznesmena z dzialu.....................a gdzie pojedziesz teraz? hehe

ZP

Pracuje blisko 2 lata i nie wiem kto to moj personalny zgadzam sie z wpisami wczesniejszymi podobno nosi brode.

Bon turystyczny

Czy Michelin wchodzi do programu "bon turystyczny" ?

@Bon turystyczny

Oczywiście że wchodzi, bo jest murem za swymi pracownikami. Szkopuł tylkow tyn że każe postoje uzupełniać urlopami. Taki tam szczególik ;)

Salcka

A ja tam bede chwalic naszego personalnego . Zawsze jest chodzi po hali rozmawia z ludzmi dla kazdego potrafi posiwiecic swoj cenny czas , z kazdym chocby kilka slow cieplych zamieni. W biurze takze przyjmuje jezeli pracownik ma problem czy po prostu chec rozmowy czy zawodowo czy osobiste ma problemy. Nie raz juz pomagal w sytuacjach zyciowych interweniujac u mistrzow w sprawach pracowniczych. Jest zyczliwy i usmiechniety taki walsnie jaki powienien byc kierownik personalny i co wazne dla kazdego chocby mial do biura wejsc o 9 godzinie poswieca czas na hali poprzez rozmowe to pocieszy ,to czasami zgani ale najczesciej doradzi podpowie co tu zrobic zeby podwyzszyc kwalifikacje. A co za tym idzie uzyskac wieksze zarobki podpowiada o zapisach na szkolenia , bardzo dba o rozwoj pracownikow. Nie skupia sie jedynie na programie in touch tylko samodzielnie wspiera operatorow. Wiadomo kazdy jest inny i z kazdym trzeba rozmawiac inaczej miec odpowiednie podejscie . Nasz personalny to ma. Idealny czlowiek na swoim stanowisku. Pisze to w celu takim azeby dac przekor opiniom tu panujacym ze personalni to darmozjady i nic nie robia. Owszem moze i sa takie osoby tego nie wiem opisuje tylko sytuacje w swiom rejonie "cięzarowki".

tofix

Ja tez nie znam personalnego ze swojego wydzialu zaznacze moze ze pracuje tylko ponad pół roku moze dlatego. Ale jak z ludzmi sie rozmawia to malo go widzi zeby rozmawial czy cos z pracownikami

Krotki

Pracuje prawie dwa lata i tez nie wiem jak wyglada personalny i czym sie zajmuje.

Czy są wymagane w tej firmie ukończone studia ?

@Paweł

Nie, musisz tylko być "ogarnięty" czyli żadnej pracy się nie lękać(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Michelin Polska - Olsztyn

• Jak się pracuje w Michelin Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Michelin Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michelin Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 15 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michelin Polska?

Kandydaci do pracy w Michelin Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Michelin Polska