Opony Kabat (Kabat Tyre Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością.)

2.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pracodawca

 Aktualność
MAMY POWÓD DO DUMY – KABAT TYRE FIRMĄ, DLA KTÓREJ CHCE SIĘ PRACOWAĆ!

BMW, Michelin, BP, Simens, Google czy KABAT TYRE to wybrane firmy, które według rankingu przygotowanego przez Forbes we współpracy z firmą Statista są najlepszymi pracodawcami w Polsce.

Brzmi świetnie, prawda?

Znajdujemy się w gronie największych i najlepszych!
W drugiej edycji rankingu Poland’s Best Employers 2022 – Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2022 Nasza firma zajęła (w generalnym zestawieniu) 110. miejsce na 1800 badanych pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250. pracowników.

Spójrzmy jednak na zestawienia branżowe. To one są prawdziwym powodem do dumy.

Przemysł samochodowy i innych środków transportu (wykonawcy, podwykonawcy, sprzedaż) – w branży Nasza firma zajmuje 7. miejsce! Wyprzedzają Nas tylko Michelin, Bosch, Toyota, Mercedes-Benz Manufacturing oraz Volkswagen. Możemy śmiało powiedzieć to głośno – jesteśmy firmą utrzymującą światowe standardy w obszarze polityki personalnej!

Gdyby ktoś odczuwał niedosyt Nasza firma została uwzględniona w jeszcze jednym zestawieniu.

W branży „Produkcja i przetwarzanie surowców, materiałów budowlanych, metalu i papieru” zajęliśmy 3. miejsce.Jesteśmy na podium! Przed nami znajdują się tylko Odlewnie Polskie oraz Model opakowania.

Wszyscy, współtworząc firmę KABAT TYRE możemy być z siebie naprawdę dumni!

Zajęte przez Nas miejsca to wynik nie tylko przyjętego sposobu zarządzania czy wdrożonej polityki personalnej. Za tym sukcesem stoją przede wszystkim przyjęte i uznawane przez Nas wszystkich wartości: człowiek, pasja i rozwój, rodzina, praca zespołowa i uczciwość, odpowiedzialność, bezpieczeństwo i środowisko.

Ten sukces to zaangażowanie Nas wszystkich w to, co robimy!

Na jakiej podstawie zatem dokonano takiej oceny?
Firma badawcza o ocenę pracodawców i dostarczenie danych do analizy poprosiła samych pracowników – ponad 20 tysięcy badanych! Ocenili oni swoich pracodawców w anonimowej ankiecie (przeprowadzanej w okresie wrzesień-październik 2021), dzięki czemu zbadana została rzeczywista jakość oferowanych miejsc pracy. Firmy nie były w stanie wpłynąć na ocenę uzyskaną w rankingu, ponieważ nie można było np. zgłosić swojego udziału poprzez zamówienie usługi płatnego audytu. Zagwarantowało to całkowitą niezależność wyników badania. Bazą dla powyższego badania była lista około 1800. pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. Natomiast podstawą przyznania wyróżnienia były następujące kryteria oceny:

- rekomendacja bezpośrednia, czyli gotowość pracowników do polecania swojego pracodawcy,
- rekomendacja pośrednia, czyli gotowość pracowników do polecenia innych pracodawców z branży, w której aktualnie są oni zatrudnieni.

Ponadto, aby zidentyfikować kluczowe czynniki wpływające na sukces firm, które znalazły się w rankingu, poproszono każdego respondenta o wyrażenie opinii na temat kilkudziesięciu stwierdzeń opisujących działalność jego pracodawcy w siedmiu głównych obszarach:

 • Wizerunek i wzrost

 • Rozwój i perspektywy

 • Relacje między pracownikami i zarządzanie

 • Płaca

 • Warunki pracy i sprzęt

 • Zrównoważony rozwój

 • Obciążenie pracą


Dokładny opis badania, fachowe komentarze i pełne zestawienia znajdują się w artykule, do którego lektury zachęcamy!
https://www.forbes.pl/rankingi/ranking-najlepsi-pracodawcy-polska-2022-oto-firmy-dla-ktorych-chce-sie-pracowac/6h7ct2l 

Podkreślmy to jeszcze raz – jako jeden wielki zespół mamy ogromny powód do dumy!

Dziękujemy i gratulujemy tego sukcesu wszystkim pracownikom!

Pracodawca

@Kamila -6 lat doświadczenia

Szanowna Pani, W związku z nieustannym rozwojem całego przedsiębiorstwa równolegle wzrastają Nasze potrzeby kadrowe, m.in. w dziale jakości. Ogłoszenia na wiele stanowisk, nie tylko inżyniera jakości, odnawiane są okresowo. Wiąże się to m.in. ze stale rosnącymi potrzebami kadrowymi oraz poszukiwaniem najlepszych kandydatów. Kwestia wynagrodzenia omawiana jest podczas kolejnych etapów rekrutacji, zatem zachęcamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych. Może to Pani zrobić za pośrednictwem Naszej strony: https://kabat.pl/kariera/ lub portalu pracuj.pl lub przesłać CV bezpośrednio na adres mailowy: praca@kabat.pl Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Pani wątpliwości Pozdrawiamy

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Witam. Na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik jako operator produkcji, kontroler jakości?

Bronisław
Kandydat
@Ciekawy

Teraz właśnie szukają operatora urządzeń do produkcji wyrobów z gumy ale faktycznie nie podali stawki w ogłoszeniu. Napisali tylko że atrakcyjny system wynagradzania oparty o wyniki pracy podstawa + premia no i sporo benefitów. Ale z komentarzy to rok temu było 2600 zł na rękę. Będziesz składał papiery do firmy na produkcje? Jakbyś dowiedział się konkretów to wrzuć tu info

Obserwator Nowy wpis
Kandydat
@Bronisław

Firma pewnie nie chce podać stawki dla nowych pracowników bo pewnie oferują wiecej jak już tam pracujący ;)

guma Nowy wpis
Pracownik
@Ciekawy

3800 netto

Bronisław Nowy wpis
@guma

To sporo więcej niż rok temu. Ta kwota to już z premią i innymi dodatkami? Premia jest tylko wydajnościowa czy można też dostać frekwencyjną?

Piotr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry dlaczego firma nie podaje w ogłoszeniach o pracę zarobki na poszczególnych stanowiskach ? Wydaje się to kluczowy aspekt w szukaniu pracy .pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Gość
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Co ty chcesz telefon?Telefon jest zabroniony w tej firmie jak cie złapie kieras masz po premi

Marek
@Gość

Jak zabroniony? W ogóle nie można korzystać z telefonu? A podczas przerwy? Podpisywaliście jakiś regulamin, w którym jest taki zapis? Wydaje mi się, że żartujesz, tym bardziej jeśli miałoby się stracić za to premię ...

Kamila -6 lat doświadczenia
Kandydat
 Pytanie

Inżynier jakości- myślę nad zmianą pracy i zastanawiam się nad alkilacją na to stanowisko. Zastanawia mnie jedna istotna sytuacja - Dlaczego to ogłoszenie o pracę, ukazuję się średnio co dwa miesiące ? Co jest powodem że ogłoszenie wciąż jest odnawiane ? Ile można zabić na tym stanowisku ? Wiem że pracodawca czyta opinie umieszczone na tej stronie, oczekuję merytorycznej odpowiedzi.

Pracodawca

@Kamila -6 lat doświadczenia

Szanowna Pani, W związku z nieustannym rozwojem całego przedsiębiorstwa równolegle wzrastają Nasze potrzeby kadrowe, m.in. w dziale jakości. Ogłoszenia na wiele stanowisk, nie tylko inżyniera jakości, odnawiane są okresowo. Wiąże się to m.in. ze stale rosnącymi potrzebami kadrowymi oraz poszukiwaniem najlepszych kandydatów. Kwestia wynagrodzenia omawiana jest podczas kolejnych etapów rekrutacji, zatem zachęcamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych. Może to Pani zrobić za pośrednictwem Naszej strony: https://kabat.pl/kariera/ lub portalu pracuj.pl lub przesłać CV bezpośrednio na adres mailowy: praca@kabat.pl Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Pani wątpliwości Pozdrawiamy

Kamila -6 lat doświadczenia
Kandydat
 Pytanie
@Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

ilu inżynierów jakości procuje w tym dziale ? Jak wygląda struktura organizacyjna w/w działu ? ile projektów/ klientów obsługuje jeden inż ?

Gosia
Pracownik
@Kamila -6 lat doświadczenia

P. Kamilo to jedna z największych Firm w tutejszym Regionie jaka powstawała Latami... i na pewno będzie rozwijać się dalej, a w związku z tym jest nieustanne zapotrzebowanie Pracowników. Sama od siebie mogę powiedzieć że przepracowałam w tej Firmie kilkanaście lat w miłym i przyjaznym gronie osób łącznie z Szefostwem. Gdybym miała dzisiaj wrócić do Polski to na pewno z całą pewnością bez wahania chciała bym zatrudnić się w tej Firmie. Pozdrawiam Gosia L. Ilska

5
Tymon
Kandydat
 Pytanie
@Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Byłem na rozmowie jako kandydat na stanowisko inżyniera konstruktora. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu form, narzędzi, oprzyrządowania oraz znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych. Pracowałem w kilku firmach. Ukończona politechnika (mechanika i budowa maszyn) Pracy nie dostałem. Proszę doprecyzować czym ma się objawić ten "najlepszy kandydat"? Na portalach widzę że są zatrudniane osoby bez żadnego doświadczenia. Nawet nie po odpowiednich kierunkach studiów. Na jakiej podstawie podczas rozmowy pani z HR która przecież nie jest inżynierem określa moje doświadczenie.

Bożena
@Tymon

A mógłbyś dać znać w jaki sposób sprawdzany był poziom Twoich umiejętności? Ciekawa jestem czy jakoś to jest weryfikowane, czy tylko sama rozmowa jest przeprowadzana

Pracodawca

@Tymon

@TYMON Wszelkie wymagania wobec kandydata na stanowisko inżyniera-konstruktora przedstawione są w treści ogłoszenia o pracę. Są to nie tylko wymagania formalne, ale także te związane z miękkimi kompetencjami. Podczas rozmowy zawsze obecny jest przedstawiciel działu personalnego (w przypadku stanowiska, o którym mowa Dyrektor działu Personalnego) oraz przedstawiciel działu, do którego rekrutujemy (podobnie – jego Dyrektor i/lub pracownik). Rolą HR jest wsparcie pozostałej kadry zarządzającej w wyborze najlepszego potencjalnego pracownika, ale także wsparcie właśnie samego kandydata, m.in. poprzez zadawanie odpowiednich pytań, pozwalających na przedstawienie swojej kandydatury. Rolą przedstawiciela określonego działu jest natomiast ocena wiedzy i umiejętności niezbędnych na stanowisku. Na ostateczny wybór osoby, z którą nawiązujemy współpracę wpływa wiele czynników, niezależnie od stanowiska. Ponadto informacje o wyborze kandydata nie są publikowane na żadnym portalu. Jeśli chciałby Pan uzyskać szerszą informację zwrotną o wyniku rekrutacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem personalnym. Pozdrawiamy

Inżynier konstruktor
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Działając w imieniu KABAT TYRE sp. z o.o. jako kancelaria prawna obsługująca Spółkę, zwracam uwagę autorowi wpisu o treści poniższej. Szanowny autorze. Powinieneś mieć świadomość, że zamieszczony przez Ciebie komentarz zawiera treści pozwalające zidentyfikować osoby, których dotyczy. Co więcej komentarz zawiera treści obraźliwe i poniżające dla tych osób oraz treści obraźliwe dla marki firmy. Zamieszczanie takich treści publicznie na ogólnodostępnych portalach stanowi przestępstwo znieważenia tych osób określone w art. 216 kk i stanowi naruszenie ich godności, dobrego imienia i szacunku należnego każdemu człowiekowi. Zamieszczenie tego komentarza stanowi też zniesławienie osób w nim określonych oraz imiennie naszej firmy, które naraża pokrzywdzonych na utratę zaufania potrzebnego do wykonywania obowiązków. Jest to przestępstwo z art. 212 kk. Zapoznając się z treścią wpisu oczywistym jest, że jego celem jest znieważenie i zniesławienie osób i firmy a działanie jest nastawione na utrudnienie rekrutacji pracowników. Powyższy wniosek nasuwa treść wpisu oraz czas jego zamieszczenia zbieżny z czasem prowadzonej rekrutacji z jedynym kandydatem, która jest jeszcze w toku. Zamieszczony nieprawdziwy i przestępczy komentarz może utrudnić przebieg rekrutacji pracowników przez pracodawcę. Pracodawca oczekuje zatem usunięcia omawianego wpisu. W przeciwnym wypadku podjęte zostaną stosowne środki prawne w celu ustalenia autora wpisu w oparciu o adres IP komputera za pośrednictwem policji oraz podjęte zostaną kroki prawne w celu egzekwowania odpowiedzialności autora wpisu. Wzywamy zatem autora wpisu do jego usunięcia bezzwłocznie w celu zapobieżenia konieczności podjęcia przez pracodawcę działań określonych wyżej. Kancelaria prawna KABAT TYRE sp. z o.o.

Pytania

Odpowiedź do raportu z rozmowy kwalifikacyjnej użytkownika Jon

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Struśka.
Były pracownik
 Pytanie

Tragedia! Pracowałam 3 lata, bo musiałam. Ale firma w której liczy się ilość, a nie jakość! Kierownicy gnają, norma, norma, norma.. A jak wyjebiesz ponad normę, narobisz bubli to ofąfani na cały świat i premia zabrana. Robiłam na stykowce, dużej stykowce z stawka z osobówki. Chciałam podwyżki, to usłyszałam, że normy nie wyrabiam. Noo a ja mam jaja po miedzy nogami, żeby robić męska robotę a faceci będą kawki spijać z kierownikiem? A wyplata mizerna 2600 - jeszcze 5% zabrane za buble, albo za norma.. Nie wspomnę o wysmiewaniu się przez kierowników, czasem aż strach było wejść do biura!

Dariusz
@Struśka.

To wyśmiewanie to niby z jakiego powodu? I mówisz że 2600 było, to kwota netto?

Rico
Były pracownik
 Pytanie
@Dariusz

Poważnie taka niska pensja? ?

Bronisław
@Rico

Ja też jestem w szoku że tak mało płacą. Myślałem że poniżej 3 tysi nie schodzą. Ty chcesz tu aplikować?

Ona
Pracownik
@Struśka.

Bzdura! jestem kobietą i pracuję od niedawna na 3 zmiany i jakoś nigdy nie miałam tak niskiej pensji jak piszesz. No ale....kiepskiej baletnicy......

Pracownik
Pracownik
@Struśka.

Pracuje już wiele lat w tej firmie, wynagrodzenia tak niskie były może kilka lat temu. Poniżej 3000 na rękę raczej nie ma opcji. Premie są przyznawane normalnie, coroczna podwyżka… potrzebne są tylko chęci do pracy i zaangażowanie!

Pracodawca

@Struśka.

Szanowni Państwo, Ostateczna wysokość wynagrodzenia netto, czyli wynagrodzenia na rękę to bardzo indywidualna kwestia. Wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz premii obowiązujących w firmie przy braku dodatkowych potrąceń (ubezpieczenia własne i członków rodziny, potrącenia komornicze itd.) są wyższe niż 3 tysiące złotych na rękę nawet w okresie próbnym. Wynagrodzenia pracowników są zgodne z wyceną zajmowanego stanowiska przyjętą w organizacji. Prosimy pamiętać, że wysokość ostatecznego wynagrodzenia na rękę uzależniona jest od przepracowanych godzin, jednakże należy pamiętać, że w czasie pracy rozliczamy również występujące zdarzenia takie jak urlop bezpłatny, zwolnienia chorobowe czy występujące opieki. Potrącenia dokonywane z tytułu przynależności do dobrowolnych ubezpieczeń, PPK czy zajęcia komornicze również decydują o wysokości wynagrodzenia na rękę. Wszystkie elementy składające się na wynagrodzenie zarówno brutto, jak i netto widoczne są na pasku wynagrodzeń, które otrzymuje każdy z pracowników. Wszelkie kwestie budzące Państwa wątpliwości można wyjaśniać także w Dziale Płac. Osoby zainteresowane pracą w Naszej firmie wszelkie informacje związane z wynagrodzeniem mogą uzyskać podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dział Kadr

Mona
Pracownik
@Bronisław

Płacą więcej.

1
Joanna
@Mona

Skoro tak to czy istnieje szansa na doprecyzowanie? Tak dla rozwiania wątpliwości

Klient
Inne

Dbałość o szczegóły nawet dla małego odbiorcy

Walcownia
Pracownik

Pracuję od 5 lat na walcownii , najlepsze zarobki w okolicy . Pomimo tego że wszędzie panuje kryzys firma kabat zatrudnia ludzi i zapewnia nadgodziny , co rok podwyżka . A takiego szefa jak nasz Andrzej życzę każdemu pracownikowi . Kierownik działu bardzo wymagający , ale dla rzetelnych pracowników wyrozumiały . Polecam i zapraszam pm3 ????

Frank
Kandydat
 Pytanie

Witam ile na magazynie można zarobić jako świeżak?

Alonzy
Pracownik

Bardzo fajnie ktoś z administracji odpisuje na gowork, pracuje w firmie już 5 lat nie powiem, że źle mi się tu pracuje, bo jest przyzwoicie, wielkim plusem są obiady oogolnie stolowka, kierownicy troszkę nas gnębią ale wszytsko idzie przetrwać, pracy mamy jak widać dużo i teraz takie moje pytanie będzie jakas waloryzacja we firmie koszty życia nas zjadają niestety :/

Pracodawca

@Alonzy

Dziękujemy za zabranie głosu na forum i przedstawioną opinię. Ostatnia podwyżka wynagrodzeń w Naszej firmie miała miejsce 5 miesięcy temu. Staramy się zapewnić Naszym pracownikom, jak najlepsze warunki, także płacowe. Poza stałym dofinansowaniem do posiłków w firmowej stołówce, od stycznia bieżącego roku Pracodawca zapewnia wszystkim pracownikom darmowy pakiet prywatnej opieki medycznej. W obecnych czasach jest to niezwykle istotny benefit, stanowiący wyraz troski o Pracownika. Obecna sytuacja gospodarcza dotyka nie tylko jednostki, czyli Pracowników i ich rodziny, ale także przedsiębiorstwa, w tym Nasze. Rosnące koszty produkcji, surowców i mediów, niepewna sytuacja polityczna i gospodarcza stanowią wyzwanie także dla Nas. Robimy wszystko, co w Naszej mocy, aby zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i stabilizacje, jakie może dać zakład pracy.

Alonzy
Pracownik
@Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Tak tak wiem :) także czekamy na rozwój sytuacji pozdrawiam

Dawid A
Kandydat
 Pytanie

Jakie są orientacyjne zarobki na stanowisku utrzymania ruchu np dla przyszlego pracownika z 5 letbim doswiadczeniem na dziale utrzymania ruchu i automatyki?

Iza
@Dawid A

I jak tam udało Ci się dowiedzieć? Mój znajomy też szuka podobnej pracy i ma doświadczenie. Prowadzą może rekrutację?

DĘTKI
Pracownik

Zarobki ,zarobkami ,ale podejście kierowników do pracowników jest czasami karygodne. Szukanie wiecznie problemów w pracownikach ,brak komunikacji ,bo przecież oni wiedzą najlepiej ,brak logicznego myślenia i nacisk na prace czasami ponad siły. Jak można dawać coś od siebie ,skoro ile by się nie zrobiło to i tak wiecznie nie będzie wystarczająco. Ludzi do pracy coraz mnie a ambicje firmy coraz większe. Zacznijcie mierzyć siły na zamiary ,bo ludzie mają już dosyć...

Pracodawca

@DĘTKI

Jest nam niezmiernie przykro, że kwestie te nie są poruszane wewnątrz przedsiębiorstwa, gdzie możemy interweniować i pomóc, a na zewnętrznym forum. Komunikacja to dla nas podstawa – ta wewnętrzna jest naszym priorytetem. Nieustannie dbamy o rozwój Naszego przedsiębiorstwa, jak i Naszych pracowników. Wprowadzamy liczne rozwiązania poprawiające komfort pracy, zgodnie z duchem Przemysłu 4.0 oraz zwiększamy zatrudnienie. Zachęcamy do rozmów z przełożonymi, bieżącego zgłaszania swoich uwag i pomysłów, pozwalających na doskonalenie funkcjonowania Naszego przedsiębiorstwa. Pozdrawiamy

Xxxx
Kandydat
 Pytanie
@DĘTKI

Dzień dobry, a ile można zarobic w tej firmie? Raczej kluczowy aspekt w wyborze pracy

Pracodawca

 Aktualność
MAMY POWÓD DO DUMY – KABAT TYRE FIRMĄ, DLA KTÓREJ CHCE SIĘ PRACOWAĆ!

BMW, Michelin, BP, Simens, Google czy KABAT TYRE to wybrane firmy, które według rankingu przygotowanego przez Forbes we współpracy z firmą Statista są najlepszymi pracodawcami w Polsce.

Brzmi świetnie, prawda?

Znajdujemy się w gronie największych i najlepszych!
W drugiej edycji rankingu Poland’s Best Employers 2022 – Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2022 Nasza firma zajęła (w generalnym zestawieniu) 110. miejsce na 1800 badanych pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250. pracowników.

Spójrzmy jednak na zestawienia branżowe. To one są prawdziwym powodem do dumy.

Przemysł samochodowy i innych środków transportu (wykonawcy, podwykonawcy, sprzedaż) – w branży Nasza firma zajmuje 7. miejsce! Wyprzedzają Nas tylko Michelin, Bosch, Toyota, Mercedes-Benz Manufacturing oraz Volkswagen. Możemy śmiało powiedzieć to głośno – jesteśmy firmą utrzymującą światowe standardy w obszarze polityki personalnej!

Gdyby ktoś odczuwał niedosyt Nasza firma została uwzględniona w jeszcze jednym zestawieniu.

W branży „Produkcja i przetwarzanie surowców, materiałów budowlanych, metalu i papieru” zajęliśmy 3. miejsce.Jesteśmy na podium! Przed nami znajdują się tylko Odlewnie Polskie oraz Model opakowania.

Wszyscy, współtworząc firmę KABAT TYRE możemy być z siebie naprawdę dumni!

Zajęte przez Nas miejsca to wynik nie tylko przyjętego sposobu zarządzania czy wdrożonej polityki personalnej. Za tym sukcesem stoją przede wszystkim przyjęte i uznawane przez Nas wszystkich wartości: człowiek, pasja i rozwój, rodzina, praca zespołowa i uczciwość, odpowiedzialność, bezpieczeństwo i środowisko.

Ten sukces to zaangażowanie Nas wszystkich w to, co robimy!

Na jakiej podstawie zatem dokonano takiej oceny?
Firma badawcza o ocenę pracodawców i dostarczenie danych do analizy poprosiła samych pracowników – ponad 20 tysięcy badanych! Ocenili oni swoich pracodawców w anonimowej ankiecie (przeprowadzanej w okresie wrzesień-październik 2021), dzięki czemu zbadana została rzeczywista jakość oferowanych miejsc pracy. Firmy nie były w stanie wpłynąć na ocenę uzyskaną w rankingu, ponieważ nie można było np. zgłosić swojego udziału poprzez zamówienie usługi płatnego audytu. Zagwarantowało to całkowitą niezależność wyników badania. Bazą dla powyższego badania była lista około 1800. pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników. Natomiast podstawą przyznania wyróżnienia były następujące kryteria oceny:

- rekomendacja bezpośrednia, czyli gotowość pracowników do polecania swojego pracodawcy,
- rekomendacja pośrednia, czyli gotowość pracowników do polecenia innych pracodawców z branży, w której aktualnie są oni zatrudnieni.

Ponadto, aby zidentyfikować kluczowe czynniki wpływające na sukces firm, które znalazły się w rankingu, poproszono każdego respondenta o wyrażenie opinii na temat kilkudziesięciu stwierdzeń opisujących działalność jego pracodawcy w siedmiu głównych obszarach:

 • Wizerunek i wzrost

 • Rozwój i perspektywy

 • Relacje między pracownikami i zarządzanie

 • Płaca

 • Warunki pracy i sprzęt

 • Zrównoważony rozwój

 • Obciążenie pracą


Dokładny opis badania, fachowe komentarze i pełne zestawienia znajdują się w artykule, do którego lektury zachęcamy!
https://www.forbes.pl/rankingi/ranking-najlepsi-pracodawcy-polska-2022-oto-firmy-dla-ktorych-chce-sie-pracowac/6h7ct2l 

Podkreślmy to jeszcze raz – jako jeden wielki zespół mamy ogromny powód do dumy!

Dziękujemy i gratulujemy tego sukcesu wszystkim pracownikom!
Pracownik
Pracownik

Firma sprzyjającą pracownikowi bardzo dobrzy ludzie

3
Elżbieta
@Pracownik

Widzę, że jesteś pozytywnie nastawiony, co do pracy w tej firmie, dlatego pozwolę sobie zapytać, ile teraz na rękę można tam ogólnie zarobić? Szukam takich informacji a niestety niczego aktualnego nie mogę znaleźć.

3
Minderbider
Były pracownik

Firma bardzo nieprzyjazna pracownikowi.

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Minderbider

Czyżby kolega z Ukrainy, ma już takie zdanie o firmie?

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w KABAT TYRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. JAWNA podczas okresu próbnego?

Janka
Pracownik
@Pytanie

Umowa o pracę. W tej firmie są tylko umowy o prace.

Kolega
Kandydat

Hej. Jak wygląda u was praca w dziale kontroli jakości. Pracuje na takim dziale w innej firmie a myślę nad zmianą.

Ktos
Pracownik

Dlaczego nie ma nadgodzin w soboty na popoludniowkach lub na nockach a nie tylko na rano jeśli wpadnie jakąś odróbka to nie ma możliwości dorobienia i zostaje goła pensja powinno to się zmienić

Arek
Pracownik
 Pytanie
@Ktos

Kolego A gołej pensji ile masz?

Ktos
Pracownik
@Arek

Przy 21dniach pracy około 2800zl ale przy 21dniach jak masz mniej dni to nawet 2500

Arek
Pracownik
@Ktos

Powiem tak, masakra.. Za tą kasę niech sam prezes robi

Kik
Pracownik
@Ktos

Bzdura. Jeśli się uczciwie pracuje cały miesiąc to pensja jest znacznie wyższa. Wystarczy nie być leniem i robić to co ma się w planie. No al jeśli ktoś chodzi na chorobowe, bierze urlopy na żądanie albo leci w kulki bo mu się nie chce to niestety jest to widoczne na pensji. Za lenistwo nikomu nie płacą, żeby utrzymać pensje na dobrym poziomie to niestety ale nie wystarczy tylko sie pojawić, trzeba jeszcze choć trochę się zaangażować. Życie.

1
pracownik
Pracownik

Jak spostrzegam fabrykę opon! Zakład na przestrzeni dziesięciu ostatnich lat zmienia się bardzo szybko mając na myśli postęp i rozwój,na pewno boryka się z niedoskonałościami lecz rozwój jest jego priorytetowym celem,pracownik ma zapewniony godziwy socjal mam tu na myśli wszystkie jego gałęzie począwszy od stołówki,szatni ,ubezpieczenie,warunki pracy itp .nie zawsze zgadzam się posunięciami kadry ale cóż oni też mają swoje wytyczne które starają się zrealizować,celem pracownika jest zdobyć jak najlepsze wynagrodzenie za swoją pracę,celem pracodawcy jest mieć zysk z postępu produkcji a kierownicy,dyrektorzy muszą znaleźć złoty środek żeby to wszystko sprawnie zadziałało.Więc niech każdy robi swoje jak najlepiej tego życzę wszystkim .

????
Pracownik
@pracownik

Bardzo mądra opinia. Jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem. ???? ???? Czytając opinie o firmie jestem poruszona i zła ???? trzeba dać coś od siebie żeby zarobić a nie tylko przyjść i odwalić 8 godzin. Zaangażowanie i dobra praca są nagradzane. Także polecam pracę w Kabat Tyre z całego serca ????

Pracownik3
Pracownik

Ja mam kilka słów do prezesa do kadr itp. Mianowicie proszę się zainteresować kierownikami, brygadziskami. Nadużywają swoje kompetencje, pracowników mają za jakis śmieć co leży na ulicy. To my pracujemy na tych nierobów a nie oni na nas i chcemy godnego szanowania jak równy z równym. Tu co się teraz dzieje to obłęd a zwłaszcza na kj. Dziewczyny odchodzą bo mają dość mobingu i tyrani kierowniczek, proszę porozmawiać z pracownikami te osoby nie powinny tam pracować

Opony
Pracownik
@Pracownik3

Myślę że prezes nie ma pojęcia co robią z nami kierownicy i liderzy .

armi

na jakie wynagrodzenie mozna liczyć w firmie kabat , chodzi mi o pracownika produkcyjnego , czy jest mozliwsc wyboru działu , czy dadzą Cie gdzie jest mało ludzi ?

4
Pracownik
@armi

2155 zł

miniu
@Pracownik

Jeżeli tak słabo zarabiasz to pewnie jesteś na chorobowym albo masz komornika. W tej firmie są dużo wyższe wynagrodzenia, a od 01/2019 wręczono nam podwyżki stawek. U Polaka tylko krytyka i narzekanie, trochę więcej optymizmu i zadowolenia. PS. przy takich stawka firma nie utrzymałaby tylu pracowników.

1
Mikus
@miniu

Zależy od działu wiec nie mów ze są dużo wyższe moja ostatnia wyplata była 1900 zł odliczy np dojazd to masz 1700 dlatego taka bo za braki zabierana jest premia za zwolnienie lekarskie bez względu na to ile na nim jjesteś czy 2 dni czy 15 pramia zabierana jest cala.

miniu
@Mikus

Panie Mikus - przy 22 dniach pracy moja wypłata wyniosła 2850 netto :), robię normę i braki też się zdarzają. Wszędzie trzeba pracować.

1
Mikus
@miniu

No patrz ty myślisz ze ja leżę i uważasz ze ty tylko pracujesz ...gratuluję jedyny który ciężko pracuje ha ha ha gdybym nie miał takich wyplat to bym nie pisał Oki!! To ze ty masz tyle to gratuluję. ..normę też wyrabiam i to z palcem w d....e a jeśli ci się braki trafiają to wychodzi na to że nie masz za nie zabieranej premii...bo ja mam nawet 10% a jestem tylko człowiekiem za co myszę płacić .....od zlota jest odpad a od tych wyrobów być nie może. ...nie widzisz braku to zapłacisz....po za tym w tej firmie są działy gdzie o wiele więcej zarabiają niż ty.

pracownik
@Mikus

Jeżeli twierdzisz, że masz tak źle to dlaczego jeszcze pracujesz? Sorry, ale w dzisiejszych czasach nie ma problemu z praca więc nie bardzo rozumiem dlaczego jesteś gdzieś gdzie twierdzisz mało zarabiasz, jesteś tak mocno karany i w ogóle z tego co piszesz jest ci bardzo źle tam gdzie jesteś???????

Mikus
@pracownik

No i też już nie pracuje. ...mam już nową pracę w każdym bądź razie wyższa stawka i premii tak chętnie za byle co nie zbierają. ..tutaj to już apogeum osiągnęli 30% zabrane za braki a kolejne 30% za chorobowe ....żenada

pracownik
@Mikus

tak to jest jak się robi byle robić i w poważaniu ma się jakość produktów. Z całym szacunkiem ale pracuje w tym zakładzie jakieś 800 osób i raczej nie mają zabieranej premii w takich ilościach...inaczej by nie pracowali. jakoś pracuje tu kilka lat i nigdy tak nie miałem. No ale tak to jest jak się ma same wymagania a chęci do pracy niewiele i robi się byle robić. za nic nie karają i też za darmo nic się nie ma. Pracować trzeba wszędzie, a jak się nie kombinuje i nie olewa to nie ma takich sytuacji jak Ty piszesz. Powodzenia w nowej pracy - może tym razem bardziej się postarasz by Twoje wyniki były poprawne. I nie oczerniaj zakładu tylko dlatego, że sam się nie sprawdziłeś w tej pracy bo tu wcale nie jest tak źle.

Mikus
@pracownik

Jeśli mnie nie znasz nie oceniaj . To twoje zdanie..... że jest tam tak super.... moje tez było takie ....do czasu ....pracowałem dość długo tam i bardzo dużo pieniędzy mi zabrano . ...domeną firmy jest robić dużo a nie dobrze ...tam stawia się na ilość nie na jakość za złą jakość potrącenie ma pracownik a na to składa się wiele czynników od składników po wykonanie gotowego produktu....ale nie będę opisywał ze szczegółami tego działu gdzie pracowałem......pożegnałam zakład z klasą jak się należy i wcale nie rozpaczam ....przyszła pora na chwilę prawdy więc oceniam nie firmę a ludzi zarządzających nią bo to oni zastawiają się odgórnym zarządzaniem. .... tobie życzę żebyś miał zawsze dobrą wypłatę z całą premią. ..bo takie przechwalanie się jaki to ty jesteś super pracownik to świadczy o tym że jesteś młody szczyl z małym doświadczeniem. Tak wysokie zabrane premie powinno dostawać się na piśmie a nie ustnie .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
on
@miniu

no to gratulacje ze jestes zadowolony z takiego zarobku , co za burak , za te pieniadze w poznaniu nikt by do pracy nie poszedl no ale coz tez potrzeba takich pajacow

...
@miniu

Chyba bruutto ????

Ewelina
@...

Cieszę się, że tak aktywnie bierzecie udział w dyskusji. Widzę, iż omawiacie kwestię zarobków w firmie Kabat, a ja z chęcią dowiem się czegoś więcej na ich temat. Jak, mniej więcej, kształtują się tam zarobki pracowników, którzy dopiero zaczynają tam pracę? Można powiedzieć, że są na w miarę dobrym poziomie?

Cześć
Pracownik
@armi

I tak pólowe ci zapierolom za brak wydajności A kierownik swietyvkomu chce to daje pomoc I daj mu nawet podwyżkę A ten co pracuje i się nie wyrobi to tylko ma zabierane

Pracownica
Pracownik
@armi

Wynagrodzenie kobiet to 3 tys na rękę mężczyźni i mają więcej teraz mają być podwyżki inflacyjna za ocenę roczna i dodatek za 4 brygadowke

Ktoś
Pracownik
 Pytanie
@miniu

I (usunięte przez administratora)22dni w temperaturze 40st i masz 2850 minus dojazdy i to jest szczyt twoich możliwości i jesteś w (usunięte przez administratora) zadowolony? To chyba z tobą coś jest nie tak, bo w takich warunkach to powinniście zarabiać 4000netto to minimum. Tą robotę co wykonujemy jast w 50% nie zaplacona

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. - Budzyń

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

  Zobacz opinie na temat firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.?

  Kandydaci do pracy w Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabat Tyre Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Przejdź do nowych opinii