Kabat Spółka Jawna

Budzyń

Opinie o Kabat Spółka Jawna

madmax

witam serdecznie wszystkich pracowników firmy kabat s.j . jestem byłym pracownikiem tej firmy. zastanawia mnie fakt kiedy szefostwo firmy, dyrekcja i kierownictwo stwierdzą że pracownikom w tej firmie dzieje się źle. mam nadzieje że kierownictwo firmy dojdzie kiedyś do wniosku co jest w tej firmie źle i dla czego pracownicy tej firmy się zwalniają. mam prośbę do partnerów biznesowych tej firmy o zwiększenie ilości kontroli auditowych nie tylko w kwestiach biurowych ale i też o sprawdzanie pracy zwykłego pracownika,oraz wzięcie pod uwagę ich opinii.

pracować! nie gadać!

Dla nie uczciwych to raczej nie ma pracy w każdej firmie! normalne jest to że zawsze znajdzie się zakała szczególnie w tak dużym zbiorowisku pracowników jak taki zakład.Najprościej jest narzekać bo to jest chyba nasza narodowa przywara ale też trzeba mieć troszkę samokrytyki wobec siebie i zadać sobie pytanie czy zatrudniłbym takiego pracownika jak ja sam? Znacząca część ludzi krytykuje innych a nie patrzy sobie na ręce.Żenujące jest też to jak się słyszy( usunięte przez administratora ) ale wszystkim bez wyjątku i tym co mowa na końcu firma zapewnia premię na święta i tradycyjnego karpia! WESOŁYCH ŚWIĄT!!!Jak dobrze że spotkamy się w nowym roku z nowym zapałem do pracy DO SIEGO ROKU 2014!!!!

ona

to prawda jesli jestes uczciwy to ci zapłaca ryjem i ponirzeniem o wszystko sie czepiają premie zabiora z byle powodu...w bonusie prawda dostaniesz kilogramy mniej...

Wreszcie mamy wolne 11 listopada święto niepodległości ale nie wszyscy mają wolne. Pan w siwym mundurku nie wie co to za święto i zmusza ludzi do pracy. Fakt że pieniądze się przydadzą ale można podejść całkiem inaczej do pracownika (nie będę cytował słów użytych przez pana w siwym mundurku)

popa

No cóż panie pogromco tak naprawdę to nie jestem spowinowacony z żadnym z kierowników czy to w większy czy mniejszy sposób, Część z nich nawet nie lubię ale co to ma do czystości ? Też jestem zdania że kilku z nich piastuje swoje stanowiska na wyrost! nie mają pojęcia technicznego i wiedzy a co dopiero o kierowaniu większym zespołem ludzi gdzie bez odpowiedniego wykształcenia i brakiem kwalifikacji są władni nad zespołem który często przewyższa ich elokwencją i kulturą osobistą! Nie ma co tu paluchem pokazywać tych którzy nie sprawdzili się na pracowniczych stanowiskach a pomimo to zostali awansowani-? dlaczego? odpowiedz sobie sam kolego na to pytanie! Kierownictwo powinno się wywodzić z obcego środowiska bez korupcyjnych kontaktów i spoufalenia z częścią załogi a tak to tylko mamy niepisane różne kluby i kliki! ale robić trzeba czy to się zmieni czy nie.Osobiście czułbym się bardziej komfortowo jeśli kadra posiadała by wykształcenie co najmniej techniczne i miała pojęcie o stosunkach między ludzkich i tu się kłania pedagogia! Zakład jest rozwojowy sam w sobie tworzy dobre warunki rozwoju dla wielu grup zawodowych myślę że brak fachowości na każdym szczeblu będzie zauważony bo w dzisiejszych czasach nie ma tolerancji dla bumelantów i ślizgaczy. Tak ja to widzę być może częściowo w mojej opinii się mylę ale cóż nikt nie jest idealny co nie znaczy że nie mamy zmierzać do wyższych celów.

pogromcy grubasa

panie popa!owszem porządek być musi!ale tu chodzi o relacje pracownik-kier.zmany!!!ja się nie pienię a nic!tylko jakiś poziom trzeba utrzymać swego stanu bycia prawda?a ten [usunięte przez moderatora] kier.zmiany odzywa się jak do psów,okłamuje pracowników donosi nieprawdę itd.....ktoś kiedyś go dopadnie a wtedy się zdziwi!!!a ty na jakim dziale pracujesz skoro tak się wyrabiasz!i podaj swoje pokrewieństwo z tymi kierownikami od siedmiu bolesci

popa

jak tak bardzo jesteś gnębiony pogromco grubasa to po co tam pracujesz? [usunięte przez moderatora] Jak uważasz że robisz co do Ciebie należy i Tobie podobni to skąd te niedociągnięcia? chyba nie myślisz że kier. zmiany ma dbać o porządek na stanowisku pracy! kier. ma wymagać żeby ten porządek tam był a do tego jest operator czy ktoś z ekipy technicznej w zależności kto co tam robi. [usunięte przez moderatora]

pogromcy grubasa

panie popa!!!albo sypiesz kolegów ,albo jeszcze nie wiesz o co w tej firmie chodzi....im bardziej tam jesteś uczciwy,tym bardziej zjedza cie z butami te pachołki [usunięte przez moderatora]!ps. wszyscy właśnie robia co do nich należy tylko nie kierownictwo!!![usunięte przez moderatora]

popa

Niby taki nacisk na porządki a wystarczy spojrzeć między maszyny, poupychane szmaty lub rozsypany sorbent nie załatwią sprawy wycieków, nadmiar smaru na elementach maszyny też niczemu nie służy a góry kapiącej parafiny też nie widzi operator.Niech każdy robi to co do niego należy to nie będzie problemu z mecenasem czy kier. zmiany a już w ogóle nie będzie musiał się jąkać czy czerwienić przed dyrektorem.Uczciwe załatwianie spraw w stosunku do firmy i kolegów oraz prowadzenie dialogu a nie monologu może rozwiązać wiele spraw na plus, panika i chaos oraz puszczanie nerwów nic nie załatwi tylko będą wszyscy dreptać w miejscu i spychać odpowiedzialność na innych.Z takimi problemami boryka się wiele zakładów nie myślcie sobie że jesteście wyjątkiem rzecz w tym jak to rozwiązać z korzyścią dla ogółu.

Nick

Pan [usunięte przez moderatora] to tylko z kartka chodzi i pisze swoje uwagi w zakresie audytu,polowa pracownikow nie ma przyznanej premii bo gdzies wyciek oleju jest ktorego nawet warsztat nie potrafi usunac.......my przychodzimy do pracy ciagnac produkcje a nie zajmowac sie czyms co nalezy do warsztatu!!!

pogromcy grubasa

a ja właśnie zakończyłem tam prace!bo musilabym się zniżyc do poziomu kierownictwa konkretnie do kier.produkcji....ale tak nisko jeszcze nie upadłem!!!![usunięte przez moderatora]

+_-

przeszłość
@+_- 28.09.2013 22:37
Szczery uśmiech Kierownika ,oraz słowa "Jak miło Was widzieć" Miły gest a jak wiele znaczy dla pracownika ......

Bonusy??? Mówią, że jeśli starasz się i pracujesz, nie obijasz się i nie chorujesz to będzie dobrze, będą premie itp. Niestety w praktyce wygląda inaczej. W moim przypadku wzorowa praca nie popłaca. Upokarzanie to mało powiedziane. W bonusie dostałam parę kilo mniej.

bodo

A w dni Budzynia w sobotę zapewniono nam pracę na drugą zmianę no bo jak się bawić to się bawić tak jakby nie było innego terminu i tylko guma i siła siła łe....łe.

Znajomy

Pracuje już 5 lat w trakcie zatrudnienia pani kadrowa zapewniała stabilna prace w zespole. Pracuje na dziale walcowni praca w zespole jest dobra tylko jest problem z panem kierownikiem który poziom inteligencji przerasta jego osobę np. mało to że obraża ludzi to na wejście na dział nie potrafi się nawet przywitać i porozmawiać o ważnych sprawach produkcyjnych, mam wrażenie że skończył szkołę artystyczną poniżając pracowników gwizda na nich. Niech weżnie przykład od prezesów którzy wejdą na dział potrafią się przywitać i porozmawiać .

Nick

Ty to chyba jakis kierowniczek jestes ze o bimbaniu piszesz,moze ty 8 godz. odbimbujesz chodzac po zakladzie i patrzac jak inni [usunięte przez moderatora] ale nie ja.8 lat juz tam robie i jakos tylko slysze ze premia jest zabierana a nie dawana.z reszta na premie to nigdy nie liczylem i nie licze bo nigdy jej nie dostane,no ale coz juz tak to w naszym zakladzie jest ze ten co sie stara i wykonuje swoja prace dobrze jest najbardziej [usunięte przez moderatora].Wiec sie nie dziw ze niektorzy patrza tylko na to zeby odbimbac 8 godz. i isc do domu.......

Pomału ,pomału.Aby dostać premię najpierw trzeba na nią zapracować!!!Starać się trzeba cały miesiąc,a nie patrzeć aby 8 godz.,minęło -odbimbać swoje i do domku.Na przyjemności trzeba sobie zasłużyć-Kochani!!!:)

Nick

Jesli chodzi o przyznawanie premii to musze tylko powiedziec ze dostanie jej w zakladzie liczy sie z cudem.....zawsze znajdzie sie jakis kierowniczek ktory jej nie przyzna bo cos mu gdzies tam nie pasowalo.....a ci ktorzy sie staraja to i tak sa niedoceniani przez kierownikow..WSTYD!!!

;]

Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich w Nowym Roku.Niech ten rok nada zyciu nowych nadziei ,słodyczy oraz wrazen przy spelnianiu marzen!!!

talkowy

milczekmruczek - 2012-06-12 13:45:03 Kontrola kontrola kontrola teraz się dopiero zacznie nowa władza pomalutku sie oswaja No i powoli widać zmiany dążące w dobrym kierunku...nagrody na święta i w końcu konkretne próby ułożenia planu pracy na kolejny rok, w końcu można będzie sobie zaplanować urlop a nie jak to miało miejsce w tym roku że w czwartek dowiadywałeś się że od poniedziałku tygodniowy przestuj. Oby tak dalej...

Kamil

Dzięki za informację! No niestety nie jestem z żadnym z kierowników spokrewniony... To jedna wielka żenada. Co ma wspólnego pokrewieństwo z pracowaniem? Moim zdaniem ta sprawa powinna być zgłoszona, nie wiem do Inspekcji Pracy, ale dyskretnym sposobem. Pozdrawiam.

zbv

Złóż papiery, popracuj trochę i wtedy będziesz miał naprawdę obiektywną opinię na temat tej firmy. Jeżeli nie jesteś kolegą, spokrewniony z którymś z kierowników i uważasz się za osobę w miarę normalną z góry odradzam Tobie pracę tam.

gonia
@zbv 18.11.2012 18:02

czesc ja pracuje od jakiegos czasu i praca ok nie narzekam,niesłuchaj nikogo tylko sam sie przekonaj..praca ok.płaca ok.a pracowac trzeba..

Kamil

Witam. Obecnie poszukuję pracy, jestem „świeży” na rynku pracy, w tym roku zakończyłem edukacje w technikum. Zastanawiam się czy złożyć CV do firmy Kabat, lecz wa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się z powodu tego, że krążą różne opinie na temat pracy w tym zakładzie. Bardzo proszę o opinie, szczerą opinie, informację jak wygląda praca (na hali produkcyjnej lub na dziale pakowania) i z góry dziękuję. Pozdrawiam.

noje

a tak wogole to od ilu do ilu mozna tam zarobic?????

milczekmruczek

koko

Kontrola przede wszystkim ! a jak będziesz miał skibki z kichą w piątek to przynajmniej kierownik będzie mógł zareagować żebyś nie zgrzeszył!

milczekmruczek

tak biadolicie biadolicie a firma sie rozrasta płaci na czas i to nie mało:)

gumiarz

Ludzie zróbmy coś!!! To jest jakas masakra na kupowali Samsungi 43'' po to zeby jeszcze bardziej inwigilowac ludzi i tyko obcinac marne pensje!! A my jak takie barany w zagrodzie zgodzimy sie na wszystko za te marne 1500 zl... Zrobmy strajk, ja wiem ze niektorzy nie dadza sie nabrac lecz gdyby chociaz 50% ludzi sie zebralo postawilo to napewno by nie zwolnili, wszystko jednak w naszych rekach. Ja wiem ze strach ale ludzie tez sa im potrzebni bo ludzie robia na to wszystko na te cale inwestycje, dopoki ludzie nie powiedzma DOŚĆ taka sytuacja bedzie caly czas i bedziemy robic za te marne grosze, gdy wszystko wokol drozeje!! Oni sie ciesza ze ludzie sa zastraszani i robia za marne pieniandze ale gdyby postawic ich pod sciana gdzie 250 ludzi powie "chcemy godnych zarobków" zapali im sie czerwone swiatlo bo dla niech wyuczyc nowych pracownikow to tez jest koszt i strata czasu. Wiec czekam na odzew moze cos razem wymyslimy!!

Pracownik obozu

Co myślicie o zamontowanym telewizorze w biurze kierowników. Ja czuje się jak w więzieniu. Kierownicy siedzą i podglądają co robimy. Nawet nie można spokojnie zjeść śniadania bo jesteśmy podglądani...

jan

Super! wypłata 6 dni wcześniej przelana na konto, pewnie specjalnie na święta. Ciężkie czasy bezrobocie rośnie, cieszmy się z tego co mamy.

;]

PRACA!!! Codzienna zachęta do życia Nie umiesz się nią cieszyć Nie zawsze Ciebie zachwyca Przynosi trud,ból mięśni-zmęczenie Wymyślasz powody Aby rozpocząć ją.... z opóznieniem Nie doceniasz jej Do spoczynku okazji szukasz Bez pracy nie ma kołaczy I efektów się nie doszukasz Wiele radości daje każdy dzień wypłaty Jak kamień z serca spada ciężar spłaconej raty Możliwość spełnienia byle jakiej zachcianki A nie tylko wieczne marzenia i obiecywanki Z pracy możesz być dumny i żyć bez widma nędzy PRACUJESZ,DZIAŁASZ nie tylko dla PIENIĘDZY!!!!!

Liczy sie kaaaasa!!!!

koles

anonim - 2011-11-06 11:02:55 anonim - 2011-04-24 16:54:49 Pracuję tam ponad 2 lata. Jestem pracownikiem pracującym na hali i muszę powiedzieć, że osoby, które wykonują swoją pracę dobrze - są traktowane ok. Wszędzie trzeba pracować z pełną pasją. Mam dobre wynagrodzenie i na czas, a jeżeli chcę zarobić więcej zawsze jak kierownik proponuje nadgodziny to zostaję bo wypłata jest znacznie większa. Pracowaliście kiedyś za granicą? Tam dobiero jest wyzysk Polaka. [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owlaz kierownikow !!!!!!!!!!wez sie za robote a pózniej mow gdzie jest wyzysk polaka ty leniu!!!!!

ole

zorro - 2012-02-22 23:22:03 To chyba nie wiecie o tym że było spotkanie i to nie jedno w komforcie i pracodawcy założyli [usunięte przez administratora] i ustalili żeby ludzi którzy będą szukać GODNYCH zarobków u siebie nie zatrudniać tak było w latach 90-tych i teraz też będziecie robić za najniższą Będziecie robic za najniższą... jeszcze 2 lata i jak tak dalej będą podnosic najniższą krajową a pensje będą stały w miejscu to faktycznie będziemy robic za najniższą

zorro

Jarząbek

Jolka - nie rozumiesz aluzji?

jolka

Pogadaliście sobie i nic wam z tego nie przyszło hahaha.

ktos

wcale nie trzeba sie ewakuowac

superman

Witam wszystkich, ktorzy tak pieknie narzekaja na ta firme. Tylko pytam po co tak ujadacie jak psy? Szef i tak nic wam nie dolozy bo ma to gdzies. On juz zarobil na siebie wnukow i prawnukow wiec rownie dobrze moze to zamknac wyburzyc zasadzic drzewka i zrywac sobie z nich gruszki jak przyjdzie mu na to cheć. Oczywiscie odmienna sprawa to godnosc czlowieka w tej firmie. Niby wielkie ISO normy europejskie tylko szkoda ze czesto jednostkowy czlowiek traktowany jest jak [usunięte przez administratora]. Wszyscy narzekaja ze kryzys ale wg mnie to wiecej pusta gadka niz faktyczna prawda. Ludzie sa tym zastraszeni zeby siedzieli cicho i nabijali szefowi kabze. Wszystko drozeje, detki tak samo firma zrekompensuje sobie podwyzki np pradu podwyzka ceny detki( pewnie kilka razy w roku), aby chociaz taka jedna podwyzke w roku przekazali na podwyzki dla pracownikow zyloby sie o wiele lepiej. Sam pracuje tu kilka lat i pamietam rozmowe kwalifikacyjna z pania kadrowa:"(...) spokojnie prosze pana w naszej firmie sa podwyzki" tak mowila... jak dlugo pracuje to mialem juz niejedna podwyzke ale normy to tyle. Czas sie stad ewakuawac bo tu przyszlosci nie ma zadnej.

Jędrek soplica

Macie rację , jest [usunięte przez administratora] ale nie chodzi o kierowników tylko tu. Weźcie pod uwagę tych z nas którzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą jak debile , i [usunięte przez administratora] normy. zrobisz więcej to odłoż na kolegi konto , zrobi mniej. Ci to najgorsze mendy[usunięte przez administratora]jeszcze nie dawno ktos zrobił 145 procent na obcinaniu, no debil dla mnie to jest , i ci z form [usunięte przez administratora]110 i się cieszą. Tym trzeba się zająć. pozatym No płace są jakie są , ale w kryzysie z praca strajku nie zrobimy jak to ten pismak namawia. Burak.

Life is brutal

Przez okres kilku lat pensja w tej firmie nie była obniżona ale też nie wzrosła, pensja stoi cały czas w miejscu gdy wszystko inne opłaty za prąd, wodę, nawet śmieci, żywność, środki używane na co dzień, zwłaszcza paliwo w tym okresie wzrosło kilkukrotnie przez co nasze realne zarobki są mniejsze. Nic w tej firmie nie robi się aby zmotywowac i spowodowac aby to pracownikom zależało na tej pracy, większosc ma nadzieje że znajdzie coś lepszego i odejdzie, taki pracownik nigdy nie będzie zaangażowany w dobro firmy. Owszem są ,,premie,, ale co z tego jak dostają je tylko te osoby które są na dobrym zestawie a reszta musi [usunięte przez administratora] jak pies np: przy formach aby zrobić te 100%, a gdy już nawet będą robic powyżej normy to w ,,nagrodę,, dostanie się podwyższenie normy. Szanuję tych pracodawców za stworzenie tylu miejsc pracy, za to że chociaż jałmużna jest zawsze na czas i za mleko na stołówce ( w czwartki na 3 zmianie jest za mało mleka!!! zróbcie coś z tym może na tyle chociaż Was stac), a co do karpi to śmiech na sali, mniejsze firmy stac na bony itp...a tu po 2 karpie za rok pewnie po półtora będzie. Podsumowując: Szukasz pracy? jeżeli lubisz charowac, nie zależy Tobie na zdrowiu, ani na pensji i nie jesteś za bardzo inteligentny to ta firma w sam raz dla Ciebie.

kochana kobietko!!!pięknie piszesz ,zgodnie ,cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie ale zapomnialaś o jednym....wyrobisz norme oczywiscie ale najlepiej na stanowiskach żon kierownikow super zestawik bezstresowy ,a jak cos sie pierniczy to kierownik niczym strzala przestawi stykowki,itd szuka winnego dlaczego żonie sie wali wszystko .....zapraszam na inne zestawy ....ja bardzo ciezko pracowałam naprawde i nigdy nie dostalam premi

;]

Człowiek,który mówi:tego nie da się zrobić,nie powinien przeszkadzać TEMU,który TO zrobi. Bóg na to dał ręce,aby na chleb robić ,a na to dał serce,aby drugich lubić. Pracuję w tej firmie już od dłuższego czasu ale tylu nygusów zazdrośników i narzekaczy naraz, jeszcze chyba nikt nie widział!Potraficie tylko narzekać,obrabiać komuś tyłki.A może tak każdy wsadziłby nosek w swoje stanowisko pracy!!!Każdy z osobna pracuje na swe wynagrodzenie,a więc jeśli mało zarabiasz "MIEJ PRETENSJĘ WYŁĄCZNIE DO SIEBIE" !!!!!!! Jak dbasz tak masz!!!!Mnie odpowiada praca w tej Firmie,wynagrodzenie też! DZIĘKUJĘ SZEFOSTWU!!!,ŻE MIELI ŚWIETNY POMYSŁ ABY OTWORZYĆ TĄ FIRMĘ.Wiele osób tam pracujących jest WAM wdzięczna ,że to właśnie oni zostali wybrani i mogą pracować w Waszej Firmie.POZDRAWIAM.

Anonymous

Witam. Pracuje tam kilka lat i powiem wam ze kierownicto to jest dno uwazaja sie za fachowcow a tak naprawde nimi nie sa... wymagaja od ludzi wykonywania norm a jak by postawic ich na jakims stanowisu to by sie w [usunięte przez administratora] a nie dali by rady zrobic tych 78wypalow na szesciu formach osobowek gdzie forma sie otwiera po 290sekundach. Oczywiscie sa i tez takie gdzie jest 88 norma i czas jest krotszy to ja chcialbym widziec jak oni tam robia to kierownictwo hahah po pierwszej godzinie by polowa z nich odpadla.Kierownicy niby fachowcy i ten pseudonim [usunięte przez administratora] -.- pozal sie boze podnosza normy kasa stoi w miejscu premie zabieraja a czlowiek po tych 8 godz. pracy na koncu sam wyglada jak ta detka. I tak jak ktos nizej napisal liczy sie guma a nie czlowiek niedlugo to czlowiek bedzie wygladal jak ta guma. Jedno co jest dobre to tylko to ze pieniadze sa na czas. pozdrawiam

Patyk

najwazniejsza jest kaassssaaaaaaaaaaaaaaaa ;]]]]] pozdro patyki :)

.......

ludzie przestncie takie glupoty tutaj wypisywac , oczerniacie tylko wszystkich a sami byscie chcieli lezec i nic nie robic.....

gość

Od kilku dni czytam wasze wypowiedzi,wniosek mój jest jeden. W waszej firmie jest problem :pracownik produkcyjny-kierownik. Najważniejszą osobą zakładu to właściciel,jego firma,daje pracę,płaci wynagrodzenie na czas.Nie pisałbym pochopnie opinii na jego temat. Zorganizujcie zebranie z szefostwem i przedstawcie mu swoje żale.,pewnie o nich nie wiedzą.Forum to nie miejsce na pisanie o tym, co trzeba zmienić w zakładzie

abc

Szanowni Państwo, Narzekacie na niską pensję. Pytanie dotyczące zarobków: Czy przez okres istnienia działalności gospodarczej była jakaś obniżka pensji? Pracuję od kilku lat i nic mi na ten temat nie wiadomo. Proszę nie mylić z obniżeniem premii za niewykonanie zadań. Na rozmowie kwalifikacyjnej przyszły pracownik zostaje poinformowany o obowiązkach i przysługującym wynagrodzeniu. Ma wybór. Nikt go nie zmusza. W takim razie, dlaczego zaraz po podpisaniu umowy narzekacie? Trzeba było nie przyjmować oferty pracy. Jeżeli jesteście fachowcami posiadającymi wybitne zdolności, o których biją się światowe koncerny i w związku z tym domagacie się podwyżki, uważacie że jesteście finansowo krzywdzeni to, co tu jeszcze robicie? Pytanie dotyczące samochodów : Zanim zaczniesz wyśmiewać, szydzić, zazdrościć czyjegoś auta -zastanów się ile wysiłku kosztowało nabycie takiego pojazdu. Nic nie ma za darmo. Na wszystko trzeba zapracować . Są pracownicy którzy po pracy podnoszą swoje kwalifikacje, uzupełniają wiedzę itp. Pracują nad sobą i na pewno nie jest to temat do drwin. Z leżenia po pracy na kanapie nic nie ma. Wiedząc, że sytuacja na rynku pracy jest nieciekawa, ekonomia rządzi się okrutnymi prawami, wypominacie krótką pamięć właścicieli (chyba nie zasługują na takie komentarze) tylko co zrobicie jak zakład zostanie zamknięty? Zastanowił się ktoś nad tym? Szanowny Pan dziennikarz znajdzie każdemu pracę w swojej redakcji? (a propos, dziwię się, że Pan dziennikarz nie miał w szkole stylistyki języka polskiego).

;]

święte słowa !do pracy się wezcie a nie upokarzacie pracowitych pracowników.Czego im zazdrościcie???Tego ,że własnymi rękoma dorabiają się tego co mają.Wezcie się naprawdę do pracy ,a możecie mieć więcej lub lepiej od nich !

mezo

Ludzie!Co Wy wygadujecie?Wszędzie trzeba pracować!Nie ma lekko!Co do kadry-nie wszyscy są po podstawówkach-nawet kobiety mają studia i są magistrami.Na to trzeba zapracować!Takich ludzi się docenia!!!!!!!!!!

toll

;] - 2012-02-19 14:50:43 Witam .Przestańcie narzekać tylko bierzcie się do pracy!a ty kto kierownik jakiś??? Sam bierz się do pracy za takie śmieszne pieniądze .Jak kabat godnie zapłaci to weżniemy się do pracy .Jaka płaca taka praca panie kabat

Zostaw opinię o Kabat Spółka Jawna - Budzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabat Spółka Jawna