DEDRA EXIM Sp. z o.o.

Pruszków

Opinie o DEDRA EXIM Sp. z o.o.

Jarek

cycu
@Jarek 20.08.2017, 20:46
Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Może ta ocena jest niezasłużoną, mało obiektywną?...

Są nagrody kwartalne, podwyżki. Do tego płatne nadgodziny, wolne weekendy ( a jak już, to płatne ), wczasy pod gruszą, brak nocek w magazynie. Po umowie na okres próbny dostaje się umowę na czas nieokreślony.

tak to wygląda

Firma, w której króluje skrajny nepotyzm i kumoterstwo. W necie na portalach z pracą są tylko ogłoszenia na kiepskie stanowiska np. magazynier, gdzie jak pójdziesz, to będziesz zap... ponad siły, w stresie i za marny grosz dopóty, dopóki się nie zwolnisz bez jakiejkolwiek szansy na awans. Na lukratywnych stanowiskach pozatrudniane są całe rodziny , koledzy, znajomi itp. " Siedzą " tam całymi latami na " spokojnych stołkach nie do ruszenia ". Tak więc firma dobra tylko dla ludzi z polecenia, ale na te stanowiska nie ma ogłoszeń -:)

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Witajcie, czy ktoś z Was na forum jest pracownikiem firmy? Możecie napisać czy obecnie w firmie nie jest prowadzona rekrutacja? Nie widziałam żadnych ofert pracy a z tego co widzę kilka osób jest zainteresowanych,

Marian
@Dominika 21.07.2017, 18:28

Rekrutacja była ostatnio na chyba 4 stanowiska, ale ogłoszenia już się zakończyły.

Firma jest w porządku, nie spotkałem żadnej innej w której pod kątem formalnym i socjalnym pracodawcy byliby tak bardzo fair. Wymagania są zawsze , jak w każdej firmie handlowej. Ci ,którzy piszą, że to korpo to ludzie, którzy prawdziwej korporacji nie widzieli. Kiedy firma bardzo mocno handlowała z duzymi marketami budowlanymi - handlowcy pracujący w terenie mieli jak w bajce - zero parcia na wynik i praktycznie bez podnoszonej poprzeczki. Firma zmieniła strategię i teraz działa jak każda normalna firma handlowa a ludzie, którzy przez paręnaście lat mieli okres ochronny i nikt wiele od nich nie wymagał, po zmianie części kierownictwa faktycznie mogą być "zdziwieni" i narzekać, że się zmieniło na gorsze.

Mariusz

Pojawiło się ogłoszenie o pracę więc także zaczynam się zastanawiać nad aplikacją może ktoś coś więcej napiszę czy są jakieś kwasy w tej pracy . Duże targety czym różni się kanał tradycyjny od nowoczesnego jakaś rywalizacja o klienta między handlowcami autka fajne z GPS ? Trzeba się pilnować czy jak jest wynik to luzniej ?

Mariusz

daro

sansei
@daro 30.11.2016, 18:16
Czy może ktoś napisać o warunkach na stanowisku Ph, jaka podstawa , samochód , czy plany są do wykonania , itp......

MICHU
@sansei 05.12.2016, 17:05
Podłączam się pod pytanie, w mojej części wielkopolski firma całkowicie nie znana, czy warto próbować?...

PODPINAM SIE-JAKIE WARUNKI

Szczeniak
użytkownik zarejestrowany

Od wielu dni zastanawiam się czy wysłać CV do Dedra Exim czy raczej tego nie robić, wydaje mi się, że jest to mimo ważna decyzja, bo przynajmniej ja chciałbym na lata związać się z kimś, kto płaci dobrze i pomaga się rozwijać, czy tak szczerze uważacie, że warto?

belfer
@Szczeniak 17.10.2016, 20:15

Najpierw proponuję język polski potrenować. Składnię przede wszystkim.

Wienio

praca w tej firmie to czysta przyjemność przez ostatnie 15 lat , lecz jak to w firmach bywa czasy dobre , już nie są dobre. wynagrodzenie zawsze na czas bez zastrzeżeń, atmosfera znacznie się pogorszyła z nastaniem nowej kadry kierowniczej w rynku tradycyjnym i nowoczesnym . wzór typowej korporacji. ostatnie zmiany spowodowały zwolnienia kilku handlowców. co odbiło się czkawką i destabilizacją. Jednak jeśli będziesz robił to co trzeba , miał wspólny język z kadrą . nie dyskutował to praca jest dla ciebie.

zbigniew

Mógłby ktoś wyrazić opinie na temat pracy w magazynie? jak jest? atmosfera, mniej więcej zarobki?

kasa

Za regionalnego przedstawiciela to podstawa 3,5k netto, jesli tego nie ma to nie ma co zaczynac rozmowy. Premie to dodatek, raz jest raz nie ma.

ooo

Zależy na jakim dziale. Najlepiej pracuje się w biurach, najgorzej na kompletacji zamówień. Morale pracowników (tam) są bardzo słabe. Skarżą się na niemiarodajne statystyki i dużo dźwigania powyżej dopuszczalnej normy. Z punktu widzenia biura praca jest, fajna i rozwojowa.

"?"

Firma działa i wcale nie ma zamiaru przestać, wręcz przeciwnie, rozwija się. Wszyscy pytają o zarobki - nie jest to minimalna krajowa, nawet na okresie próbnym. Warunki ogólnie są ok.

Zostaw opinię o DEDRA EXIM Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEDRA EXIM Sp. z o.o.