Opinie o sklepie dedra.pl - DEDRA EXIM Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DEDRA EXIM Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DEDRA EXIM Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEDRA EXIM Sp. z o.o. w Pruszków

Klient

Nie dziwię się że jest tyle nowych wakatów. Jak takie stare zgredy pracują co nie potrafią odpowiedzieć na cyklicznie powtarzające się pytania. W ogóle ponuraki jesteście. Przyjdą nowi będzie lepiej.

Jak w DEDRA EXIM Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Aż przykro czytać pytania / komentarze imbecyli starających się o pracę w tej firmie. Jak widać dzisiaj bardzo trudno o dobrego pracownika.

Kamila

Co zrobić, jeśli części zamienne z Dedry dotarły pęknięte? Dzwonić, napisać do firmy, czy od razu odesłać to zamówienie kurierem, ewentualnie pocztą? Będę wdzięczna za wskazówkę, bo może liczy się czas zwrotu. Są tu na forum ich klienci?

@Kamila

Najlepiej albo zadzwonić na serwis, albo napisac maila na serwis@dedra.pl. Zostanie Pani pokierowana jak rozwiązać te sytuacje.

Kamila Nowy wpis
@Pracownik

Spodziewałam się odzewu od klientów, ale w sumie ok, kiedy pracownicy są pomocni. Dziękuję, załatwione ;)

Klient

@Zgredy stare

Wystarczy przeczytać wszystkie wcześniejsze opinie i odpowiedzi. Była już odpowiedź o dodatkowe benefity... Po co od razu obrażać ludzi, którzy pewnie nawet tutaj nie zaglądają.

@Pracownik

Ponieważ cenie czas i merytoryczną rozmowę. Czuć starymi zgredami tutaj !

Jan
@Pracownik

Pracujesz w Dedra Exim i powiesz mi coś o wynagrodzeniu? Na jakie stawki może liczyć nowy pracownik obecnie i czy oprócz podstawy są jakieś premie? Mam nadzieję że napiszesz coś na ten temat, daj znać koniecznie.

Stary
@Jan

Są nagrody kwartalne. Pensja na początek zależy od stanowiska.

@Zgredy stare

Zatem tu nie aplikuj. Poszukaj pracy w młodym a najlepiej międzynarodowym zespole np. fast food, magazyny, transport

inny pracownik
@pracownik

Tak, tak - niech poszuka pracy w Mc Donald. Tam będzie miał młody, przebojowy, międzynarodowy zespół -:)

Ewelina
@Stary

Cześć, a jak wyglądają wspomniane nagrody kwartalne w Dedrze Exim? Kto ma szansę na ich dostanie? Za co są przyznawane?

Nagroda
@Ewelina

Są nagrody kwartalne, które wyglądają mniej więcej następująco: - marzec: 60% pensji. - czerwiec: 90% pensji. - wrzesień: 100% pensji. - grudzień: 120% pensji. Na magazynie np. żeby dostać nagrodę kwartalną trzeba zrobić minimum 250 pozycji dziennie i nie chorować w kwartale powyżej 2 tygodni łącznie, tak więc jest to dosyć wyśrubowane. W innych działach są inne kryteria. Nagroda może zostać także podwyższona o max. 30% za szczególne osiągnięcia.

@Nagroda

Ja też czytam i dzięki, że tak dokładnie wyjaśniasz. Co oni uważają w Dedrze za te szczególne osiągnięcia? Pewnie jak się wyrobi normę grubo ponad te 250 pozycji na dzień...

Nagroda
@Kamila

Są prowadzone statystyki, bo każdy "ruch" na magazynie jest liczony. Na koniec kwartału podwyższoną nagrodę kwartalną otrzymują ci, co są najlepsi w statystykach. Poza tym podwyższoną nagrodę można dostać za dodatkowe prace zlecone przez przełożonych.

@Nagroda

Jak to jest liczone, sumują dane ze skanera?

@Kamila

System sam sumuje dane ze skanerów i " wypluwa " w formie raportu.

@Pracownik

Fajnie, że wszystko jest tak skomputeryzowane Mnie to odpowiada. A ta podwyższona nagroda za dobre statystyki to ile konkretnie?

Ada
@Aleksander

Kilkaset zł. Zalezy ile kto wyrobi.

@Ada

W sumie parę stówek to zawsze na plus. Można jeszcze inaczej dorobić? Np. przez płatne nadgodziny?

Poldek Nowy wpis
@Aleksander

Nie, no chyba że wyjątkowo się trafi.

Aleksander Nowy wpis
@inny pracownik

Łatwo powiedzieć, ale jak ktoś szuka pracy w zawodzie to nie idzie do mc donalda. Co doradziłbyś komuś, kto dopiero będzie aplikował? Wypłaty są wyższe niż średnia krajowa?

@Pytanie

Możliwość awansu wygląda podobnie jak w innych firmach. Jeżeli pojawia się wakat lub w związku z rozwojem jest zapotrzebowanie na nowe stanowisko to przeprowadza się rekrutację wewnętrzną.

@pracownik

To fajnie, bo myślałem, że brani są tylko pod uwagę kandydaci z zewnątrz. Ciężko przejść taką rekrutacje i wskoczyć na wyższe stanowisko?

@Aleksander

Zależy od wielu czynników. Od działu, rodzaju stanowiska i oczywiście od predyspozycji kandydata. Ale zasada zawsze ta sama. Im wyższe stanowisko tym więcej pracy ale i lepsza pensja

@pracownik

Wiadomo, że pracy jest więcej, ale wyższa wpłata to duży plus. Z reguły jest to kilkaset zł czy bardziej podwyżka koło tysiąca?

@Aleksander

Aleksander - jeszcze nie zacząłeś pracy, a już chcesz awansować. Wszystko z Tobą w porządku ? U nas nie potrzeba karierowiczów, tylko specjalistów. Z takim podejściem jak Twoje długo byś u nas nie popracował.

Aleksander Nowy wpis
@Pracownik

No sorry, ale zawsze lepiej znać wszystkie opcje zanim się zacznie robotę. Wiadomo, że na awans trzeba zasłużyć i wcale się nie pcham przed szereg. Tylko robię wstępny research. Ale dzięki że się odezwałeś.

W mieście Szczecin poszukiwano osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Złożyłeś tam swoją aplikację?

logo firmy KSIĘGOWA/Y
Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
(31 opinii)
logo firmy KUCHARZ WYDAWKOWY
Pruszków
Maison Charlotte Sp. z o.o.
(30 opinii)
logo firmy TECHNIK SERWISU
Pruszków
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Przesyłki Kurierskie Izabela Karbowa
(8 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Na jakie benefity można liczyć w DEDRA EXIM Sp. z o.o.?

Tytus
Kandydat

Cześć. Czy po rozmowie rekrutacyjnej jest info zwrotne w przypadku wybrania innego kandydata?

@Tytus

Niekoniecznie. Jeśli jeszcze się nie odezwali, to pewnie już tego nie zrobią.

MJ23
Kandydat

W krótce mam rozmowę o pracę na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jaka jest podstawa, system pracy, jaki samochód, czy jest GPS w aucie etc? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@MJ23

Będziesz miał okazję zapytać na rozmowie:) powodzenia

Marek
Kandydat

Pytanie do pracujących jako PH: co znaczy "podstawa nienajgorsza"? Konkret - ile? Limit 350 km nadal utrzymany?

@Marek

Biorąc pod uwagę, że nagrody są kwartalne, to podstawa nie może być najniższa. Kwoty dokładnie nikt nie napisze (bo obecnie mogła się już zmienić). Ale myślę, że warto wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną.

@Marek

Odpisz Markowi... Marku ,,podstawa nie najgorsza ,, to znaczy ze wyzsza od najgorszej , ale nizsza od najlepszej! No przeciez to wzglednie proste. Dziecko jedno wykarmisz, ale drugie bedzie szczuple, znaczy zalezy od przemiany materii no niektore malo jedza a wygladaja bogato. Limit kilometrow 350 utrzymany ,ale gdzie ty chlopie sie tyle chcesz rozpedzic? Focus nie da rady.

@Marek

Wyższa niż średnia krajowa ale każdy ma trochę inną, zależy od stażu pracy, ustaleń szefów i wyników. Na rachunki i kredyt zarobisz, na wakacje może nie starczyć.

Piotr z opolskiego

Dzień dobry. Jestem zainteresowany możliwoscią podjecia pracy w f. Dedra Exim. Mam pytanie czy ten wakat na woj. opolskie to jest aktualny?? Pojawił się na pracuj.pl Pozdrawiam Piotr

Misiewicz
@Piotr z opolskiego

Już nie, woj opolskie przechodzi pod jurysdykcję republiki czeskiej. Musisz teraz aplikować na rejon nadreni-polnocnej Westfalii albo okręg charkowski. Pozdrawiam

@Piotr z opolskiego

Jesli jestes dziewczyna pomiedzy 25-38lat. Nie jestes na bakier z higiena to Zapraszamy. Okreg Nadnerni i Harkowa wita wita i o zdrowie pyta.

h20
Kandydat

Jestem zainteresowany pracą - pracownik do spraw handlowych Chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki i jaka jest atmosfera, czy warto jest aplikowac na to stanowisko

@h20

Atmosfera ok, powoli acz nieubłaganie dryfuje w stronę korpo. Nie narobisz się zbytnio ale też kokosów nie zarobisz. To raczej miejsce dla mało ambitnych średniaków, a nie ludzi którzy sobie podwyższają poprzeczkę i dają z siebie maximum żeby zarobić, taki dom spokojnej starości. Jeśli bardziej niż na kasie zależy Ci na spokojnej oskladkowanej pensji to aplikuj śmiało.

mixx
Kandydat

Pracował ktoś pracownik fizyczny do ręcznego rozładunku kontenera i może się podzielić opinią na temat pracy i zarobków, atmosfery.

@mixx

Jak popuscisz w kontenerze to atmosfera jest gesta. A w szczegolnosci po owocowym poniedzialku jak przesadzisz z cytrusami. W miesiacach letnich atmosfera w kontenerze +50 w zimie na minusie . Kasa ok.

Co wchodzi w socjal DEDRA EXIM Sp. z o.o.?

Socjal

- premie kwartalne - wczasy pod gruszą - opieka medyczna - owocowe poniedziałki

@Socjal

A jak coś zostanie z Funduszu socjalnego to jeszcze na "karpia" się dostaje. Im mniej zarabiasz miesięcznie tym więcej dostajesz na rybę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w DEDRA EXIM Sp. z o.o.?

@Pytanie

Atmosfera jest ok ale zaczyna trochę pachnieć korpo. Zdecydowana większość magazynu, serwisu, handlowcy z dłuższym stażem to normalni ludzie. Większość biura, kierownictwo i młodsi stażem handlowcy to typowe korposzczury podchodzące do wszystkiego zachowawczo i asekuracyjnie. Robić dobre wrażenie, lizać gdzie trzeba i nie wychylać się. Ale tak jest chyba w prawie każdej firmie.

X
@Pracownik

Nie zgodzę się ! To Starsi pracownicy nie potrafią się odezwać w sposób konstruktywny wyrazić swojej opinii bo wola się nie wychylać w żadnej kwestii. To nie wina młodych. Młody chce pracować i zarabiac. Atmosfera staje się słaba. Ci którzy pracują w handlu lata dobrze wiedzą że pewne zasady które panują w korpo wcale nie oznaczają straty dla pracownika a wręcz przeciwnie. Ktoś kto dobrze pracuje również dobrze zarabia. Ktoś kto pracuje jeszcze lepiej i nie mówię tylko o obrocie ,zarabia jeszcze więcej. I nie ma limitu- przecież to jest firma handlowa. I dzięki temu że przedstawiciel sprzedają i rozwija rynek wszyscy mają pracę -biuro, magazyn itp. Pieniądze!!! to działa pobudzająco i motywacyjne automatycznie atmosfera jest pozytywna- tu tego zaczyna brakowac. Profit pracownika który co miesiąc rozwija rynki powyżej oczekiwania kierownictwa jest znikomy . Parę procent premii więcej. DRAMAT. . Premie które są wypłacane są bardzo małe w porównaniu do obrotów które generuje DOBRY przedstawicie. Wygrywają na tym ci którzy udają że pracują. Dlatego atmosfera robi się kiepska , niektórzy ambitniejsi już szukają pracy.

Solidna, trwała. niezawodna.

Moi drodzy... jak to jest, że Produkcja dostała podwyżki - mimo, że część osób tam pracujących przez 2 miesiące siedziała w domu? Jako pracownicy produkcji nie wykonywali przecież pracy zdalnej. Inne osoby nie opuściły ani jednego dnia w czasie pandemii często robiąc swoją robotę i dodatkowo osób, które siedziały w domu... i podwyżek nie dostały.

Izka

@Mirek a te nagrody są dla każdego czy tych co zasłużą?

Tomek
@Izka

Solidarnie.. dla każdego. Powodzenia w rekrutacji.. nie biorą z łapanki. Dedra to dobry team.

@Izka

Nagrody są dla wszystkich, jest ustalona podstawa na kwartał i potem w zależności od zasług jedni dostają więcej inni mniej. Są też górne limity. Niezależnie od wyników czy owych zasług nie dostaniesz więcej niż pewien poziom, dlatego dedra to nie zakład pracy dla ambitnych którzy potrafią zarobić konkretne pieniądze na prowizjach tylko raczej spokojna robota gdzie po prostu trzeba być pośrodku i trzymać średnią.

Czym DEDRA EXIM Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Mirek

Opieka medyczna LUXMED Karta MULTISPORT Nagrody kwartalne

tutek

Uważam, że trzeba lepiej poznać firmę aby wystawiać opinię!

Ktoś

Nie polecam nikomu. Umawiają się na rozmowę nawet o 22 godzinie, tłumacząc się że nie maja czasu. Moim zdaniem - nie potrafią zarządzać czasem i coś z nimi nie tak. Nie traktują poważnie potencjalnego pracownika. Dziwni ludzie

Rekrutacja
@Ktoś

Ewentualnie jest jeszcze taka opcja, że dzwonią po rozmowie z propozycją zatrudnienia, a po godzinie otrzymujesz telefon z informacją, że rezygnują z propozycji. Całkowity brak profesjonalizmu ????

ciekawyswiata

Witam , może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy PH w tej firmie ? Sztywny czas pracy? GPS? Nadgorliwe kierownictwo? Liczba punktów dziennie? Możliwa ścieżka awansu? Auto do prywatnych?

@ciekawyswiata

Czas pracy etatowy - 40 h tygodniowo ale nie liczą co do minuty. GPS jest. Kierownictwo w porządku - życiowe i nieupierdliwe. Liczby punktów nie ma. Ścieżka awansu nie istnieje, chyba że mieszkasz w Warszawie ale na awans nie licz. Auto do prywatnych - z pewnym limitem - jest.

ciekawyswiata
@Pracownik

Dzięki za odpowiedź , niestety moja cv'ka odrzucona. Ciekawe kogo na WLKP wrzucili

Emilia
@Pracownik

Wnioskuję, że jesteś obecnie pracownikiem firmy, czy również zajmujesz stanowisko przedstawiciela handlowego? Napisz proszę, czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków. Twierdzisz, że nie istnieje ścieżka awansu w DEDRA EXIM, dlaczego tak sądzisz? Nie da się w żaden sposób podnosić swoich kompetencji? Chętnie dowiem się też, co składa się na wynagrodzenie. Istnieje jakiś system prowizyjny?

Emilka
@Pracownik

Pracownik, Rozwiń proszę kwestię limitów auta do celów prywatnych. Obowiązują w weekendy, urlop?

Inny starszy pracownik
@Emilka

Na miesiąc jest przyznany limit kilometrów - 350km. Także podczas weekendu czy urlopu kilometry lecą z prywatnych, także daleko nie pojedziesz. Nie ma możliwości używania samochodu podczas urlopu i tankowania za swoje.

zainteresowany herbik
@Inny starszy pracownik

czekaj, bo czegoś nie rozumiem... najpierw piszesz że podczas weekendu bądz urlopu limit leci z prywatnych, a potem piszesz że podczas urlopu nie można jeździć prywatnie nawet opłacając z prywatnych

Inny starszy pracownik
@zainteresowany herbik

Nie ma możliwości użytkowania i tankowania za swoje (po wykorzystaniu limitu).

Emilia
@Inny starszy pracownik

Przekazując swoją wiedzę na pewno pomagasz osobom, które interesują się powyższymi kwestiami. Mam rozumieć, że nadal zatrudniasz się w firmie DEDRA EXIM? Skoro już zechciałeś wziąć czynny udział w tej dyskusji, to byłoby świetnie, jakbyś napisał coś jeszcze na temat tego, jakie warunki pracy stwarza Wam ten pracodawca. Widziałam, że własnie poszukują tam miedzy innymi magazyniera oraz grafika. Wiesz może, czy nowym pracownikom firma zapewnia jakieś szkolenia wdrażające?

@Emilia

Tak, jestem pracownikiem, przedstawiciel handlowy. Warunki dla mnie są ok ale dawno nie zmienialem pracy więc nie mam porównania do realiów w innych firmach handlowych - a z opowieściami różnie bywa. Kompetencje da się podnosić, po prostu pracując i ucząc się. Było profesjonalne szkolenie sprzedażowe prowadzone przez firmę zewnętrzną , na początku też cię wdrażaja więc jest ok. Wypłata to podstawa - nienajgorsza i premie kwartalne - zależne od wynikow twoich i firmy. Są górne limity premii ale nigdy nie jest tak, nawet jak idzie Ci słabiej - że nie dostaniesz nic. Wszystko co do grosza jest na umowie. Ogólnie firma to chyba koszmar skarbówki bo nie ma się do czego (usunięte przez administratora) Ścieżka awansu ostatnio jakas się pojawiła ale to program pilotażowy. Jeśli jesteś z poza Warszawy - nie masz póki co szans. A to dlatego, że firma ma sladowa rotacje pracowników, rozwija się bardzo szybko ale poszerza raczej struktury poziome a nie pionowe. Za jakiś czas to się pewnie zmieni ale po prostu nie ma tyle stanowisk do obsadzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o DEDRA EXIM Sp. z o.o. - Pruszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DEDRA EXIM Sp. z o.o.