Dedra-Exim Sp. z o.o.

Opinie o Dedra-Exim Sp. z o.o.

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Dedra-Exim Sp. z o.o.? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

ph

witam! jak wygląda praca ph w dedrze? czy ktoś zna temat? i na jakie wynagrodzenie można liczyć jako ph? z góry dziękuję za informację i pozdrawiam

DT

Praca w tej firmie jest naprawdę dobra. Szefowie są wymagający ale potrafią docenić każdego, kto się nie boi pracy i nowych wyzwań. Bardzo cenią zaangażowanie i ambicje. Dział techniczny oraz jego Kierownik również w porządku wbrew temu co pisze przedmówca.

PH

A jak z pracą PH w \\\"Dedrze\\\"?? Jak wyglądają zarobki, umowa, samochód itp.? Bardzo proszę o info

Ja

Polecam pracę w Dedrze jednak poza tzw. \"działem technicznym\". Kierownik całkowicie nie nadaje się do zarządzania ludźmi, zamiast pracować wprowadza straszny chaos, nie potrafi postawić się w obronie pracowników, nie dotrzymuje słowa. Często rzuca teksty o anusach :) co na jego stanowisku jest nieodpowiednie i niesmaczne. Poza tym atmosfera i ludzie bardzo w porządku.

Potwierdzam w pełni i polecam tą firmę każdemu

Zostaw opinię o Dedra-Exim Sp. z o.o. - Pruszków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dedra-Exim Sp. z o.o.