Dedra-Exim Sp. z o.o.

Pruszków

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Dedra-Exim Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Dedra-Exim Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dedra-Exim Sp. z o.o.

Administrator

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Dedra-Exim Sp. z o.o.? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

   
ph

witam! jak wygląda praca ph w dedrze? czy ktoś zna temat? i na jakie wynagrodzenie można liczyć jako ph? z góry dziękuję za informację i pozdrawiam

   
DT

Praca w tej firmie jest naprawdę dobra. Szefowie są wymagający ale potrafią docenić każdego, kto się nie boi pracy i nowych wyzwań. Bardzo cenią zaangażowanie i ambicje. Dział techniczny oraz jego Kierownik również w porządku wbrew temu co pisze przedmówca.

   
PH

A jak z pracą PH w \\\"Dedrze\\\"?? Jak wyglądają zarobki, umowa, samochód itp.? Bardzo proszę o info

   
Ja

Polecam pracę w Dedrze jednak poza tzw. \"działem technicznym\". Kierownik całkowicie nie nadaje się do zarządzania ludźmi, zamiast pracować wprowadza straszny chaos, nie potrafi postawić się w obronie pracowników, nie dotrzymuje słowa. Często rzuca teksty o anusach :) co na jego stanowisku jest nieodpowiednie i niesmaczne. Poza tym atmosfera i ludzie bardzo w porządku.

   
anonim

Potwierdzam w pełni i polecam tą firmę każdemu

   

Zostaw opinię o Dedra-Exim Sp. z o.o. - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dedra-Exim Sp. z o.o.