Opinie o michelin.pl - Michelin Polska Sp. z.o.o. w Olsztyn

Pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie została założona w1994 r. w Warszawie. W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupiła pakiet większościowy akcji olsztyńskiej fabryki i stała się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Produkcja ciężarowych opon całostalowych ruszyła w 1996 r., a w 1998 r. otwarto Zakład Form. W 2000 roku w Warszawie powstało Centrum Szkoleniowe dla dilerów. Rok później olsztyńska fabryka rozpoczęła produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie połączyły się w jedną firmę: Michelin Polska S.A. Powstały nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michelin Polska w Olsztyn

Pracownik tc1

Siemka A wy macie jakieś dodatki za korespondentów ? Czy tylko nieliczne komórki są ze każdy z korespondentów ma , A tak to tylko tzw te (usunięte przez administratora) od produkcji maja ?

Ols2
@Pracownik tc1

U nas jest tak że każdy pełniący jakąś funkcje ma dodatek w postaci 16 genów miesiecznie z automatu

górnik

A co na to wszystko związki zawodowe.

Wielu z tych na których tu nadajecie pracowało na produkcji, jak Wy. Wszyscy awansowali bo mieli znajomości??? Może warto się zastanowić co mogę zrobić lepiej, a nie opluwać wszystkich , którym się udało.

Ruben
@pracownik

Na palcach jednej ręki mogę policzyć tych którzy awansowali na moim wydziale z robotniczych stanowisk na nierobotnicze przez 15 lat. Było to aż 1 osoba! Na dodatek z koneksjami. Pociotków i innych z garbem było w tym czasie kilkunastu, całkowicie bez pojęcia i przygotowania.

Miszelinek

Czytajac tu wpisy na tym forum zaciekawia pewien temat. Praca osob na stanowisku kierownik personalny czyli w czasach dzisiejszych partner do spraw rozwoju. Swoja droga bardzo ciekawa nazwa tego stanowiska. Czy taki ktos na takim stanowisku dba i stara sie zeby rozwijac kompetencje i poszerzać sciezke rozwoju wsrod pracownikow? Czy taka osoba pomaga pracownikom na stanowiskach robotniczych awansowac na stanowiska nierobotnicze czyli na platforme? Czy taki osobnik czy osobniczka pojawia sie w ogole na halach produkcyjnych czy rozmawia z operatorami? Czy ich praca polega na latwieniu swojej rodzinie i znajomym dobrej lekkiej roboty ? Pojawia sie przeciez na spotkaniu jakims n2 czy n3 potem sowje jakies pewnie zebrania maja pozniej z kolei walidacja zdjecia catering potem znowu rewalidacja catering fotki znowusz? Emerytura pracownika i ot znowu jest , przeniesienie na inne stanowisko znowu pozuja do zdjecia? Czy nazwa stanowiska jest adekwatna do rodzaju wykonywanej "pracy" - bo to przeciez parodia jest znojnej pracy ? podpis na majowej podwyzce ile zajmuje czasu dla kiluset pracownikow no dajmy im dzien bo reka boli? Podpisanie kilku umow na stale ile czasu kilka minut?Smiechu warte byl taki program sporo tych ludzi ot kursy pokonczyli srednie z matura juz w firmie potem troszke jezyka tez w firmie lizneli i plejada smiesznych szkolen zakladowych. Rozmawiajac z pracownikiem staja sie niczym superbohater co jest niesmiertelny a pracwonik ma tylko jedno zycie jak sie nie podoba to zwolnie taka mam moc sprawcza takim jestem bogiem? Kiedys byla taka piosenka to ja jestem bogiem bogiem uswiadom to sobie sobie :) oczywiscie nie kazdy z nich ale zdecydowana wiekszosc prawda?Ciekawa kiedys rozmowa kolega mi przedstawil z kierownikeim swoim personalnym na oponach nie powiem dzialu ten do niego jak do roola a ten mial wyzsze i sie troszke zaczal facet miotac - ech sam je zrobil blisko 40 majac a tu facet 26 lat wyzsze jezyk obcy. No i uslyszal ze wprost wrecz ze tu nie liczy sie wyksztalcenie czy jezyki obce tylko ciężką praca można coś osiągnąć i zdobyć awans oraz ze zaslugi dla firmy i wydzialu sa wazne ,dla konkretnych osob nawet? Kolega wykpil sie na prace tutaj , no nie wszyscy mozemy sie od tak zwolnic kredyty pozyczki i to pewnie nas trzyma wszystkich. A gora na platformie z naszej pracy zyje?Co tak naprawde robia personalni byl kiedys jak czytalem bardzo fajny wpis kogos tu zeby zatrudnic jednego rzecznika prasowego i on moze jezdzic po wydialach i umowy wreczac podpisywac pozowac do zdjec taki wlasnie public relations robic w michelin. A pracownicy na platformach mimo ze oni sa ich przelozonymi i tak sobie nic z tego nie robia w koncu to tylk robol jest normowany. Jesli macie podobne odczucia prosze o Wasze opinie tu kto wie moze cos sie jednak zmieni na lepsze dla pracownikow fizycznych. Przeciez to my tworzymy ta firme.

klaus

To jest fakt barankow biora na gore bo kto by ogarnial caly proces produkcji.Fizole zapieprzaja a umyslaki sie nabijaja z nas ze tak zapierniczamy na nich na ich wyniki. Taka jest prawda. Brygadzistami robi sie ludzi ok inne stanowiska robotnicze te wyzsze tez oki sie ludzi robie zeby to wszystko gralo. A i tak my fizolki zawalamy na to wszystko za niecale 3 tysie pewnie no moze na formach maja wiecej pod 4 ale ogolnei w miszelinie to srednia pewnie 2600, 2700 na fizycznym stanowisku.

Z2
@Miszelinek

Czy taka osoba jak kierownik personalny wgl istnieje? Pracuje 2,5 roku na Z2 i nigdy nie miałem z nim do czynienia , nawet nie wiem jak wygląda.

@Z2

Ja pracuję 16 rok i też nie wiem.

zp
@Z2

hehe ,,istnieje" nie pomoże , nie zaszkodzi chyba , że bedziesz chciał legalnie awansować to go ujrzysz raz :)

ur_zp

Ty Wojtek nie na Z2 tylko zp ur

ur_zp do WL GBT+ hD ready

Taki tekst nieraz słyszałem jak do ,,uszka" mówiłeś podczas pracy dla swojego jedynego kolegi tęczowy technologu ur. My jestesmy normalni i takie homo teksty krypto specjalistów nie ruszają nas. Jak chcesz manifestować takie teksty to zaproś kolegę i jedzcice na jaką paradę razem i tam będziesz miał wolność tego typu stwierdzeń.Jestescie w mniejszości na warsztaccie

Ur z2

Niestety wypada sie zgodzic z wpisami . Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak zle. Dobrze jednak tu pisze ktos kto pisze ze buzki sie nie otwieraja na spotkaniach czy na forum w dziale. Badzcie w pelni zapalu razem i postawcie sie ale nie tu na internecie. bo to nic nie da dziwicie sie ze te osoby sa takie pewne siebie no wlasnie sa bo robicie co robicie....czytaj nic nie robicie. Pisanko na necie nic nie da. Jesli bylibyscie tacy ogiery to byscie sie juz dawni wzilei do roboty za nich. U nas z malym kscieciem podobnie ale kto wie moze i bedzie ktos inny ......kto wie.

Teodor
@Miszelinek

moze to i prawda

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
BF Goodrich

Witam, Jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela handlowego w terenie ? Zarobki, premia, benefity?, co z samochodem, godziny pracy etc. Będę wdzięczny za pomoc :)

FAŁSZYWA PANDEMIA

Koronawirus jest tak straszną chorobą że musisz robić testy żeby dowiedzieć się czy jesteś chory. Niech to nam nam da do myślenia....

@FAŁSZYWA PANDEMIA

Powiedz to tym 1800 osobom które zmarły.

@FAŁSZYWA PANDEMIA

Te głodowe wypłaty też można podpiąć pod koronowirus.Te same objawy!Michelin dobrze płaci bo mam porównanie!CHYBA!?

@No właśnie

Nikt ci nie każe tam robić.

@Czukwe Bukwe

No wiesz,w końcu ma się te znajomości,Tą rodzinę!

Baca
@FAŁSZYWA PANDEMIA

Hej jak w końcu z tą cirona u was. Bo niby jedna osoba tylko miała a tu słyszę ze więcej osób. Ze Michalin pod dywan zamiatał. Moja sąsiadka była na kwarantannie a latała jak latawiec po ludziach nic nikomu nie mówiąc

Onaaa
@Czukwe Bukwe

z czego 150 na samą koronkę ????

Dziad
@Baca

Poczytaj wpisy :) Wirus za malutki i pod dywan nie da się zamieść

MATSF
@FAŁSZYWA PANDEMIA

Wczoraj mówili w wiadomościach o przeszczepie płuca u chorego na covid 40 latka bez chorób współistniejących. Wpisz w google to na pewno znajdziesz info . proszę o nie bagatelizowanie tej choroby ze względu na osoby starsze !

Forma zdechit
@MATSF

U was to chyba przeszczep mózgu czeka.Spokoju tam nie kupisz chociaż dobrze płacą!Najlepsi ,facet z neseserem i 5 dzieci!Albo kredytem że dusi!

Czukwe Bukwe

Hehe, implanty? To chyba nie te zarobki.

@Czukwe Bukwe

Kto nie chciał nosić torebki to teraz musi nosić maseczki.

Pyatajacy

Mam pytanie w temacie pandemii czy firma dba o pracownikow i czy wynagordzenia sa wyplacane terminowo? Moze od jesieni beda te nowe zatrudnienia?

umysłowy
@Pyatajacy

od jesieni będą zwolnienia a nie zatrudnienia, teraz michelinek wziął kasę z zusu i UP że nikogo nie zwolni przez 3 miesiace, termin sie soknczy i sie zacznie :)

Pan prawda
@umysłowy

Dlatego zamiast pracować wszyscy pracownicy fizyczni powinniście być solidarni i odejść od stanowisk pracy na czas pozyskania z tarczy, urzędu pracy i ZUS środków kryzysowych, żebyście mieli jesienią co robić

Pracujacy w miescie
@Pan prawda

tak sie tylko mowi a jednak bedac zatrudnionym w firmie to sie ma kilka dobrych dodatkow. i co zwolnic sie i co gdzie szukac roboty w mleczarni za 2 tysie moze i kto wie czy gdzies na parkingu robiac za podobny pieniadz?

@umysłowy

Taa zacznie się... Ale gonienie za produkcją. Nie ma to jak wciskać pracownikom kit że jest ich za dużo, że nie ma zapotrzebowania na opony, że fabryki aut stoją... I jednocześnie podkręcać plany i wprowadzać co raz to nowe asortynenty. Temat znany z 2007 roku, ale zapewne Szanowny Kolega wtedy to dopiero liceum zaczynał.

@Pan prawda

Toć to z naszych podatków ta cała "tarcza" :) W przyrodzie i w budżecie nic nie ginie tylko krąży.

:o)

Wynagrodzenia ZAWSZE są w terminie

Obi
@Dziad butylowy

WIDZĘ że kolega i tutaj się udziela i Na forum Obi też więc wiadome Gdzie wcześniej pracowałeś. :)

@Obi

Brawo bystrzaku ;)

@Pyatajacy

Nie będzie, ci co są po prostu będą namawiani by tyrali po 12 godzin. Słupki muszą się "zgadzać" choć z rzeczywistością nie mają nic wspólnego.

@Dziad butylowy

I CO? Mamy 10 września a na OLS2 nadgodziny aż miło, a plan podkręcony i ciągle mało i mało.

tja

Dzisiaj robiono testy na koronę pracownikom z komórki BNS z OLS2, jeden z nich Dariusz H. był tydzień temu na weselu, stwierdzono u niego covid 19, obydwie maszyny BNS stanęły ok 19 a wszyscy pracownicy ze zmiany A zostali wysłani do domów. Co będzie dalej... zobaczymy...

Covid
@tja

Wypadałoby zrobić dezynfekcje powierzchni, szatni , stołówki , palarni etc plus testy dla pracowników . Wypadałoby podać ta informacje publicznie to może ktoś kto miał kontakt z tymi osobami dam zrobi testy. Czemu michelin nie informuje mediów o wykryciu ogniska pandemii ??

Koronka
@Covid

Jakie ognisko?????? Głupota ludzka nie zna granic.... Jedna osoba zakażona. Wykryte testem niewiarygodnym to ognisko????? Jasne niech zamkną Michelin to będziecie płakać jak to mało pieniędzy macie jaka to bieda.... Ciemnogród....!!!!

@Covid

Bo to biznes, głupio sie pytasz.

zgłaszamy koronawirusa
@Koronka

Dokładnie wszystkich pracowników którzy mieli kontakt wysłać na 2 tygodnie na kwarantanne płatną skoro do zarażenia doszło w firmie . Produkcja gdzie wykryto wirusa powinna być zatrzymana a hala zdezynfekowana! Piesku francuski ciemnogrodem to nazwywaj swoją babę w domu dupolizie zakładowy. W życiu bym nie poszedł na stanowisko pracy gdzie wykryto koronawirusa. Zgodnie z BHP każdy ma prawo odmówic pracy w miejscu gdzie zagrażone jest jego życie bądż zdrowie i to bez konsekwencji. Ludzie szanujcie zdrowie i nie narażajcie bliskich za marne ochłapy !

Machiavelli
@Czukwe Bukwe

hheh biznes ale nie dla fizoli.. pozdrawiam i zabezpieczajcie się koronawojownicy z francuskiej fabryki ..może się przydacie jako dawcy osocza jak wyzdrowiejecie...

odp

Boję się zarazić swoich bliskich a w szczególności osoby starsze. Ja jestem młody mi nic nie grozi a bez Michelina sobie bez problemu ppradzę a Ty ogarnięty zapewne jesteś piesku francuski

@odp

Hehe, on bez fuszki w bibendumie to nie istnieje, bo jedyne co umie to mazać slupeczki markerami, które nijak mają sie do faktów.

Dziad
@Czukwe Bukwe

Slupeczki, włażenie w 4 litery i konfidencenie na wszystkich w celu utrzymania ,,ogarniętego " stanowiska. Tacy menagerowie są nikim na rynku pracy i dlatego za wszelką cenę będą fizoli naganiać jak bydło do roboty za wszelką cenę

@Dziad

Nie bój żaby, fizole co mają maszyny w małym palcu, manipulują jak chcą takimi zielonymi technolożynani i RI, co to zamieniają się tylko komórkami, i przez pierwsze 2-3 lata próbują ogarnąć swoją komórke. Jak już kumają co nieco to ich kadencja mija, znów zamiana i kolejny majsterzyna ze swoim waflem technologiem są robieni w chója przez stomilowskie stare leniwe liski. Taki to układ.

10 lat na służbie

OCF2 cyrk na kółkach. Pozakładali kamer inwigilują wszystkich i mówią że dla bezpieczeństwa. A ludzi brak produkcja pełną parą a na zmianie ledwo na 2 maszyny Obsada.

10 lat na służbie

Zapomniałem dodać chodzi o Nar-y

Gabryśka

Po płynie do dezynfekcji?

10 Iat na służbie

Mistrzu ja nawet teraz noge lodzika, przyjade i zrobie

tja
@10 lat na służbie

W CKM też już pozakładali, po niedzieli napewno zainstalują kamery na MTX, El Polako już biegał z firmą od kamer i oglądali na których słupach powiesić kamery. Także inwigilacja pełną parą na całym wydziale przygotowania.

Cichy
@tja

No ciekawe dlaczego ;)

@10 lat na służbie

Nary i MTXy to zawsze wakacje miały, parki z wydajnością 15-17 tys teraz ledwo 9 robią ? nie dziwię się, że się za Was wzięli - tym bardziej że sami w palarni na 1 zmianie(usunięte przez administratora)

Stasiek Promel
@10 lat na służbie

Mam dla was złe wieści, musimy jeszcze zamontować 246 kamer. Tak więc piwko będziecie musieli chować w papierowych torbach na nockach, jak w amerykańskich filmach :)

Mieszkańcy Pana Tadeusza

Przestańta w końcu smrodzić nawet w niedziele nie można okna roztworzyć!

@Mieszkańcy Pana Tadeusza

Przenieś się na zieloną górkę,blisko poprzeczna,Lidl już chyba otworzyli!

Elek

Witam. Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu jako elektromechanik.?

Ur
@Elek

Zależy na jaki wydział trafisz. Są miejsca w których na nockach będziesz spał a są i takie że nie masz czasu zjeść... Loteria ocx2 omijaj jak największym łukiem

Ceglasty
@Elek

Dobrze.W nocy można spać na luzie bez spiny: -)

@Ceglasty

Taaa chyba tam u was w straży tak se można spać. Póki się coś nie wydarzy bo wtedy jest cyrk. Tak jak to było z tym gościem co miał na nocce gorączkę, iii strażacy zabronili mu o tym mówić do taksówkarza bo by go nie zabrał do szpitala. Oczywiście na jego koszt. A potem sobie czytamy w intranecie że "procedury zadziałały" :)) To już nawet za komuny w OZOS-ie tak nie łgali.

personalnnyyyy

A czy słyszeliście aby przypadkowy pracownik fizyczny tam awansował na menagera mimo wykształcenia i zdobytego doświadczenia ? ja pracuje 10 lat i widziałem wielu próbowało a nikomu się nie udało....brak perspektyw

@personalnnyyyy

Raczej brak rodzinki znajomości i słabo się pucujesz. Wniosek? Zawsze niska stawka a dużo roboty.

Trytytyty
@personalnnyyyy

Tak , z mojej komórki awansowały 2 osoby na stanowiska umysłowe , w tym jedna na mistrza

@Dziad butylowy

Dziadu,ty tu nie strasz rodziną!Naucz się języka francuskiego,poskarż się Francuzom,w nagrodę wyjedziesz i będziesz robił to samo tylko za euro.

Formiarz

No i jest w końcu oficjalnie potwierdzona zarażona na formach. Dopiero dziś rzeczniczka potwierdziła a było to kilka.dni temu

KORONAWIRUS MICHELIN
@Formiarz

Dlaczego nie podają do wiadomości oficjalnie gdzie to się stało..przecież setki osob mogły się zarazić trzeba natychmist zrobić testy przecież tam są kołowrotki, poręcze, stołówki , szatnie z których wszyscy kożystają !!! Ludzie są zarażani a produkcja jedzie na dobre !!!

ZP
@Formiarz

Kilka dni temu ...? Przecież to jest koło mojego wydziału...wszyscy mogą być chorzy a zakład jedzie dalej.... gdzie testy ?? Będzie gorzej niż w kopalniach ...kolejne ognisko ciekawe jak firma zadba o zarażonych pracowników?

@Formiarz

U nas już menager o tym informował 31 lipca że jest potwierdzony przypadek,l więc natychmiast wiedzieliśmy o tym więc u was słabo jest z przekazywaniem Informacji na lini menager a pracownik.

@KORONAWIRUS MICHELIN

I niech idzie produkcja są ludzie którzy chcą pracować z zachowaniem ostrożności a ona jest przestrzegania. Więc niech produkcja nie staje

Krerko

Dokładnie tak, panikują albo Poprostu są to Lenie i znowu chca siedzieć w domu i mieć Płacone. Może Michelin już ma dawno są sobą chorobę i większość przeszła już dawno bez objawow

Formiarz

A gdzie ja napisałem, że nie było komunikacji? Napisałem, że oficjalnie potwierdzono. Opinia publiczna dowiedziała się dziś, że w największym zakładzie w Olsztynie kilka dni temu było potwierdzone zakażenie koronawirusem.

Koronka

Ludzie nie bójcie się koronawirusa!!!!! To jest sztucznie wywołana epidemia. To jest wirus na którego choruje się bez choroby i przebiega bezobjawowo. NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ!!!!

Onaaa
@ZP

zawsze możesz wziąć chorobowe

@Koronka

Pewnie że nie ma się czego bać, kilkaset tysiecy już zmarłych na świecie to jeszcze nie powód do strachu ;)

Koleżeński
@Czukwe Bukwe

Widać że należysz do grona otumanionego narodu. To tylko świadczy o Twoim braku inteligencji. Bać to się trzeba chamstwa i głupoty :)

Koleżeński

A jak ziomal :) czeba brać ile wlezie. Miłego dnia :) uważaj na koronoświruska żeby Cię niezaatakował. Chyba że jesteś w wieku 80 plus....

Czukwe Bukwe

Taa jesteś kierownikiem ale chyba swoich pakistańskich rękawiczek ;)

Pytanie praca

Witam ile dają na poczatek na produkcji ? I czy mozna sie dogadać na ktora zmiane chce sie pracować Słyszałem ze sa zmiany A.B.C.D a chcialbym pracowac np. Na zmiane A zeby razem z znajomym dojeżdżać

Zainteresowany praca.

Czy prawda jest ze w michelinie poza pensja sa dadatkami za prace w nocy i w wolne dnii swięta . Czy mozna pracujac zatrudniajac sie jak pisano po wrzesniu otrzymac wynagrodzenie okolo 2 i pol tysiaca na reke. Dodatkowow czy mozna zarobic na jakis premiach i tak dalej .Dzieki za odpowiedzi.

Czasem od tak....
@Zainteresowany praca.

Dodatek za prace w nocy - Tak (jak chyba wszędzie). Za prace w dni wolne - tak, są to nadgodziny ( jak wszędzie). W święta - Nie. 2500 na rękę - tak, jeśli podliczysz swoje normalne wynagrodzeni + za system pracy + za noce. Premie....hm...bywały. Ale nie spodziewaj się ich a jeśli się zdarzą to nie powalą Cie wysokością.

Ciekawy
@Czasem od tak....

Czy to prawda ze na jednym z wydzialow chciano odplcac za 12 godzin pracy po godzinie rownolegle?Pracownikom?i rlefon do wyzszych ranga i w konc placenie ?czy to jest prawda?Pytanja ludzie z autobusu prawda to?

NoName
@Ciekawy

Witam, przed wypowiedzią proponuję zajrzeć do słownika - a co do pytania to nie, nie prawda. Radzę nie przejmować się plotkami i nie brać ich do serca.

Prawda
@Ciekawy

Popytajcie ludzi z comerio.

Fre...
@Ciekawy

Tak to prawda na 100%, tak chcieli zrobic !

Daeko
@Zainteresowany praca.

Na start dostaniesz około 2800 na rękę teraz

Witam. Mógłby ktoś tak zupełnie szczerze opisać po kolei proces rekrutacji? Jak wygląda ile czasu trwa itp? Których działów unikać a na których jest najlepiej? Jak wygląda komunikacja wewnątrz firmy? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Coś wiem
@Nowy

Na każdym wydziale unikaj: konfekcji opon chyba że nowa osobówka, polecam zakład kordów tekstylnych,tkalnia, ftt, kontrola końcowa na ciężarówce i agro , wulkanizacja agro i ciężarówka,reszta to tragizm,wyzysk,zła atmosfera, a jak się nie podoba lub nie wyrabiasz normy po okresie próbnym to za bramę

Nowy.
@Coś wiem

A co z procesem rekrutacji? To co znajduje sie na stronie ma odzwierciedlenie w rzeczywistosci? Tj. czy zostanie mi przestawionych kilka stanowisk czy ktos powie idziesz na kontrole na agro i koniec?

@Nowy.

I ile czasu przebiega ten proces ? Cv skladalem online wczoraj.

Coś wiem
@Nowy.

Może być tak że ci obiecaja że idziesz tu a za chwilę rzucą cię na pożarcie

Ciekawy
@Coś wiem

Slyszano o roznych dodatkach na przyklad o pozyczkach dla pracownikow bez oprocentowania i innych . Czy to prawda? Podobno sa tez trzynaste pensje w roku?Dzieki za odpowiedz.

Dzik

Drodzy Bibendofile. Ten zakład albo się lubi albo nie. Praca zmianowa i na weekendy. Butyl, formaldehyd i siarka. Jeśli cie nie zabiją to wzmocnią. Polmedy no ok nie dziwne, że słabną jak mają tyle osób i ich rodziny obsłużyć. Przecież taka przychodnia to powinna mieć budynek wielkości zakładu Agro. A jak na hali brudno to może pora zatrudnić roboty sprzątające

MATSF UR_personalni

Skoro przez pare lat pracy nie znamy partnera ds. rozwoj czyli wychodzi , że firma nie dba o fizoli wcale i nawet nie udają , ze mają nas w (usunięte przez administratora) Taki personalny powinnien monitorować rozwój pracownika i przy najmniej raz w roku porozmawiać.Ale nie od dzis wiadomo , że KASTA wspiera swoich a do reszty nawet nie podejdzie. Patrząc na opinie na forum od razu widać ile mają zaległości,roboty tj. afery, MOBBING na ZP UR zglaszany do ,,meneldzerów" od kilku lat i nic. Proces ważniejszy niż zdrowie fizoli . Jak ktoś zrobi szkołę to zaproszą na spotkanie pogadają w stylu ,, każdy by chciał awansować i śmiech nawet ja bym chciał" ./ Dla fizycznych aby awansować to wymagają kosmicznych kwalifikacji np. politechnika + znajomość ang +fr a menager ..., znam jednego po podstawówce i .koordynatorora bez szkoły maturzysta zarządza technologami (brak kwalifikacji ) jak czytam te komentarze to tylko upewniłem się....zmarnowane 8 lat jak przyszedlłem tak wyjdę ....niedlugo OUT . zAMKNĄĆ MICHELIN i ciekawie jak lokalni menadzerowie i ogarnieci odnajdą się na rynku pracy ...bez szkoły ....nowa firma co by przejeła ten (usunięte przez administratora) na pewno doceni wykwalifikowanych pracowników fizycznych

Zgodny
@MATSF UR_personalni

Wpisy tu to opinie , które pokrywaja sie z wrażeniami ludzi co pracują na produkcji. O awansie decyduja ludzie ktorzy stwierdzają czy jestes ogarnięty to fakt. Te osoby oczywiście maja rożne wyksztlacenie a do stanowiska doszly także poprzez różnorakie swoje wyczyny. Bierze się kolegów do biura co ..... no właśnie co co robili moze strzelali ładnie z uszka , może nie radzili sobie na stanowisku , możne w końcu maja układy i tyle. Przykłady po szkole podstawowej czy zawodowej prawda skoro tak liczne wpisy tu są. Średnie to już naprawdę jest coś a pozniej to sie poduczysz i jezyka troszkę i innych trudnych słów co zwykli robotnicy nie rozumieją. Mały Książę tak piękna lektura ale nie w tej firmie. Taki człek to naprawdę ach brak słów cóz za kwalifikacje posiada. Co do "panów" partnerów też potwierdzić należy no niestety ich kompletny brak zaangażowania w swoją pracę. No ale jak ktoś tak wybiera ogarniętego to co taki partner może jedynie umowę wydrukować nową. Walidacja jak to pisano rewalidacja etc. i leci , a wynagrodzenie ktos napisal rzędu 7 tysiecy , no naprawdę ładnie. Jest przecież tak wiele pracowników fizycznych co mają wykształcnie policealne, pomaturalne, wyższe czy inne podyplomowe , a nawet i języki znają obce. No ale pomijani są bo nie są przecież ogarnięci. Pojęcie ogarnięcia i awansu rozstyrzygają ludzie no właśnie ogarnięci. I tak to leci kabarecik. Na zetce to widac w sposob szczególny ale i w całym SF taka polityka jest przyjmowana.Z kolei nie bądźmy naiwni w OLS czy Formach jest również podobnie. Świadczą o tym wpisy przecież i zresztą każdy kto pracuje w danym zakładzie wie o co chodzi kojarzy co i jak sie z czym zjada. Praca na telefon oj to dopiero ciekawa robótka jest no ale to należy się tylko umysłowym są przecież osoby co i kilka miesięcy mogą tak pracować i co i wszystko w klubie. Sytuacja w utrzymaniu ruchu na zp no co pisano tu juz sporo na ten temat wypada sie tylko takze zgodzić z opiniami. Jeszcze kilka zdań o związkach , przecież służa one komu? Pobierane sa składki a i tak wszystko jest pod dyktando zarzadu. Niech tysiać osób nalezy do zwiazków i kazdy odprowadzi 1 procent od swoich zarobków to sa kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy w miesiącu. No ale jak ktoś chce płacić niech należny i płaci. Potem taki przewodniczący wraca po swojej kadencji na produkcje i na łasce majstra znowu jest. Ogólnie wszystkie wpisy odnosnie funkcjonowania firmy awansów kariery pracy partnerów i w ogóle stylu zarządzania i kwalifikacji kadry sa nie oszukujmy sie prawdziwe prawda?

OSOBÓWKA..1,2
@Zgodny

Własnie ot i cała prawda. W zakresie awansow i podobnie co za tym idzie w parze tak zwanej kwalifikacji ukończonych szkol. Od wyksztalcenia co najmniej pomaturalnego pracownika - wyższe ranga jest uczestniczenie w zalosnie śmiesznych kursach w firmie.. A kto ma mature z osob na stanowiskach umyslowych ? Ale fajny wpis pojawil sie w końcu w temacie związków zawodowych. To faktycznie sa gigantyczne pieniadze co miesiac a w skali roku to sa prawie miliony zapewne. w chemiczku lenin od 40 lat siedzi jako przewodniczacy w solidarnosci sie zmieniaja ale i tak na produkcje trafiaja po okresie wladzy , to co maja robic biedaki podpisuja wszystko . Przeciez wielki pan jaan tez wrocil na hale prawda ze na formy lekka i przyjemna praca ale jednak fizycznie musiał robic jako robol a tyle lat pod krawatem chadzał pan oto jegomosciowy. Związkowcy tyko w palarni sie udzielają i sa mądrzy również w zakładowych jadalniach podczas 15 minutowych przerw. Oni pierwsi na barykady pojda bo maja po 50 giera przyznane na podwyżkach i sa przed emerytura rok czy dwa ale mamią młodych idzmy walczmy. Wszystko kończy sie na etapie końca spalenia papierosa lub zakończenia jedzenia kanapki . Nic sie nie zmienia zauwazcie jakie sa wladze w tych zwiazkach od kiludziesieciu lat te same osoby w zarzadzie. Jak przejda na emerytury to chyba padnie to ustrojstwo komuny. Błazenada i wyjazdy do Czestochowy za free i innych punktow czci zakładowej. Chyba ze ewentualnie alternatywa o to oni daja z siebie wszystko :) hehe jaka i firma takie i zwiazki mówiąc na koniec.

karakaniec
@Zgodny

Jak ktoś po zawodówce zarządza 20 pracowmnikami albo ze średnim zarząda specjalistami po polibudzie ....to wiadomo , że nic dobrego z tego nie bedzie dla normalnego pracownika. często tacy pseudo menagerowie mają kompleksy i specjalnie utrudniają ,,awanse" bo wiedzą , że poza tą firmą menager po zawodówce czy średnim to może w markecie na kasie zaginać

Prosty
@karakaniec

Przeciez to jest temat bardzo łatwy do rozkminki. W wielu zakładach są mistrzowie co mają niestety jeszcze zawodowe wykształcenie lub średnie zdobyte wieczorowo z wypocinami i to bez matury w większości. Jeśli taki mistrz ma w swoim zespole ludzi z lepszą niż on szkołą to wiadoma sprawa , że stołka się będzie trzymał i za nic nie dopuści do awansu takich pracowników. Bedzie tak lawirował żeby nie awansowali a on oczywiście na spotkaniach no wiadomo ze stażu przychodzi i tyle. U nas ktoś powie na TC no ale taki Giienio to wie co się z czym je. No wybaczcie po takim stażu majstrowania pewnie ponad 20 lat to raczej chyba powinien coś chociaż kumać. Chociaż coś ........ A ludzie z językiem obcym ze szkoła pomaturalną lub po studiach są pomijani. Bo dla takich ludzi jak Gieeniek trzeba mieć stanowisko i blokować rozwój dla młodej kadry. A może taki pan powinien przejsc na stanowisko rownoznaczne z jego wyksztalceniem i znajomoscia jezykow etc. czyli na robotnika ?Tam by sie dogadal z holota jak to sie mowilo kiedys na TC. Gieniusiusku wez idz na robotnicze bo 20 lat temu to nie terazniejsze czasy .

Jurekkk
@Prosty

HA HA dobre. Akurat mocno zgadza sie z prawdą az dziw ze ktos mial odwage o nim napias. Pajacyk i tyle :) Tak na lata 90 te to majster jak ta lala ale nie na czasy obecne. Na serio dobry wpis . Potwierdzic należy tylko :) Na produkcje tego czlowieka oddelegowac i tyle:) bo z czlowieka zarządzającego zespołem ma tyle co nic.

Mich
@Jurekkk

No niezle u nas tez są tacy niestety bez szkoły ale ogarnięci według specjalistów po szkoleniach w firmie.

Kobra
@Mich

to fajna sprawa bo u nas tez jest przylom co i majstrem był i w biurze siedział a teraz operatorem został podobno?. I tak podobno tyle lat laski rwał na stanowisko i w ogóle miał sie dobrze. Jednak jakiś proces w serwisie personalnym dziala chyba skoro taki facet w koncu wylądował tam gdzie jego miejsce. A i pewnie sam zasadnicza skończył a pózniej w stomilu srednie. Jako majster wyzsze czyli w wieku 40 lat.Ktoz to wie oczywiscie. Robotnikeim byc to nie wstyd posrod miasta aniołów wręczeniu.

zp
@Kobra

To jeszcze nic ze ten czlowiek jak pisano jest gdzie jest to mały pikus wobec tego co u nas jest lepszy motylek. Kolo po podstawowym czy możne ohapie później w wieku50 średnie oczywiście bez matury co jest standardem w miszelinie. Został awansowany do biura platformy i siedział tam przez kilka dobrych lat. Znajomosc jezykow - ledwo co polski zna zapewne. Wyksztalcenie kierunkowe oczywiście do bycia robolem. Ale byl kilka lat na biurze w końcu wladza sie zmieniła i zobaczono ze ten starszy pan bez szkoły bez języka sie nie nadaje jednak na takie stanowisko. No ale musiało minać kilka lat żeby sie władza zmieniła. Teraz pracuje chyba na oldze. A i tak nic nie dziala bo ma poparcie jednak dalej . Robotnik pracoał w biurze i skonczył jak orobotnik. Są ludzie z lepsza szkoła ale czy się nadają?

Zbychh
@Kobra

Wez wśród operatorów fizoli zawsze wzbudzałeś respekt . I nic pozatym . Zwiekszonki nagrodek chyba sobie chcesz sumienie naprawic za to co robiłeś ludziom przez te 14 lat w pracy nie wspomnę ile w życiu. Z......honorowo to sie oddaj do ....................... Niektórzy mowia (usunięte przez administratora) bijatyk i taki etam ech wez sie lecz czlowieku . Honor co masz z tym slowem wsolnego ze ludzi biles bo byli operatorami? mowili tak ?

Pracownik ZP
@zp

Potwierdzam jest kilka osob na tym wydziale z wykształceniem wyższym ale zawsze sa pomijani. Taki maly karakan ze tak napie=sze po szkole podstawowej ech jakiej miernej siedzial w biurze i sie smial z ludzi co maja talent szkole etc. - no moze nie sa ogarnieci bo to z tego co pisano tu to klapanie z ucha i podpierniczanie i chyba sie tym ten pan zasluzyl po przeciez nie szkolami? Ludzie prace dyplowmowe pisali co pewnie cielaczki niejedne nie maja pojecia od czego zaczac i w ogole o co chodzi tak o jaka prace ale coz sa ogarnieci. OLGA PONAD WSZYSTKO

jes
@Pracownik ZP

Tak dwoch poszlo na stanowiska robotnicze to co opisywano wczesniej . jeden ochap drugi bruce wszechmogacy ale kiedys - teraz to nie juz- maly pikulenik jest i to boli.

cobra 2
@jes

z oczu zawiscia pelza ale nie ukrywajmy on robi.Moze liczy na etat po majstrowej naszej. My go w zespole raczej nie chcemy bo to waz, perfidny klotowiej i jescze takie ine by napisac ale po co w jakim celu

@karakaniec

Albo podnosić szlabany na strzeżonym parkingu, i odśnieżać go w razie potrzeby. Na kasę do marketu, to trzeba umieć liczyć więc odpada. Zostaje tylko Michelin, ta przechowalnia dla tumanów i prymitywów, co się ślizgają po kilkadziesiąt lat, wykorzystując młodziaków, zanim ci nie skumają tego schematu i nie podziękują za prace wee "fabryce marzeń".

Dudi
@Czukwe Bukwe

To co ty tu robisz człowieku? Zamiast cisnąć po wszystkich pochwal się co robisz?

Moklobemid

Przecież w firmie wszyscy się mniej więcej ale jednak znają. Stosowne są tu wpisy w temacie kwalifikacji kadry z biura platformy. I to prosze mi wierzyć na wszystkich w większości wydziałach w michelinie. Niestety poczynając od smiesznej funkcji korespondenta i to w takze zabawnych kategoriach , takie funkcje pełnia ludzie bardzo często po szkole podstawowej. I właśnie dlatego tak to idzie w michelinie. Coekawsze są jednak inne wpisy dotyczące związków i personalnych. Związki - co robią proszę sobie samemu odpowiedzieć. A ci kierownicy personalni to hm. chyba juz dosyc napisano o ich "pracy". Osoby na stanowiskach w platformie owszem w wiekszosci ..... sami sobie dopowiedzcie. Niezle wpisy ostatnio sie pojawiły . Jeden z panow byl majstrem na tc 1 z tego co sie kojarzy z wpisu a ten drugi pan z kolei to chyba kierownikowi byłemu psa wyprowadzał na spacer bo na jednej ulicy mieszkali tak mowili ludzie co ich znali lat sporo. Inny temat dosyc tez opisywany tu to piekna wreczpraca na telefon, sliczna robotka ale znaja jej smaki tylko ludzie z platformy. Fajny byl wpis o technologu co kwalifikował klasyfikacje opony przez zdalna prace , no niezle. Gdyby nie pozyczki kredyty czy inne zobowiazania zapewne sporo z nas zmieniloby prace. Mobing , wpisy o warsztacie na ur z to juz slawne sa na caly region. Małe karakany i inne płazy tez sa ogolnie znane. Sa tez wpisy zeby sie tu nie pocic i nie pisac , ludzie z produkcji boja sie o swoja prace i nie powiedza faktow wprost, moga jedynie tu cos napisac co jest na danym wydziale grane, co i jak. Ludzie z platformy w firmie czuja sie jak panskie pieski. A poza firma jak sie czuja. Tez sa tacy wazni , sa? Wiadomo na kazdym wydziale jest inaczej w schemacie działan roznych ale niestety w tej firmie zawsze beda krolowac (usunięte przez administratora).nicy i inne gadziny. Tyle .

alien vel obcy

Trzeba sie wziasc za tak zwana kadre w biurze platforme. Co oni robia spotkanie pogadanka i nic wiecej. RPP trzeba byc a co ja zwykly robol mam byc dwie godziny przed robota po cholere. nie i tyle zaczynam robic o 14 a nie tam jakies ich smieszne slupki. goncie sie z waszymi slupkami kto robi robote za was na hali my fizycznie dymamy w pocie czola. Zebyscie sobie mogli zajadac pizze czy inne luksusowe potrawy. Jesli ten michelin jak tu ktos napisal upadnie czy wezma was gdzies do biura , no ciekawe ilu skończyłoby w biurze a ilu przy lopacie lub pod szlengiem w warsztacie samochodowym jako mechanik zwykly a nie technolog czy mistrz jak to d tej pory w firmie jestescie.

BRRRRR...

Wszystkie polki co wyszly za maz za francuzow jak je nazwiemy? nie bylo godnych polakow? za slabi czy nie przystojni moze byli a moze nie mieli tyle kasy za pieniadze sie sprzedalyscie kobiety z kraju za co za dom za szeregowiec za 10 tysi co miesiac (usunięte przez administratora) i klaniac sie trzeba wam nawet diwki i tyle wielu to powie

Ewa T.
@BRRRRR...

Wypraszam sobie. To że spałam z połowa OLS2 to nie dla kariery lecz dla przyjemnosci. I tak najlepszy był ten młody z Roki co ta maszyną jezdził.

@Zbychh

Stare konie a sie okładać dali jakiemuś wymoczkowi? Śmiech na sali...

Lucian.
@Ewa T.

Nie najlepszy był Gwarancja z Torex. On Ci dawał popalić.

Ewa T.
@Lucian.

Chyba ja wiem lepiej co? Radek z Gwarancji to na trzecim miejscu.Szymuś z Roki był najlepszy bo mógł strzelać co 20 minut. Najsłabsi byli ci z platform. Jednak facet po 40 stce to już połowa tej mocy co młody kogut...

Marysia

Przecież u nas w stomilu to wiadomo ze kurwipaczka jest . Kazdy z każdym często współżyje to na drugiej zmianie czy na nocce. Przeciez my wszyscy niczym jedna wielka rodzina jesteśmy. (usunięte przez administratora)Ale to sa miłe chwile i nikt nikogo nie zmusza wszystko odbywa się za obopólną zgodą. Oby wiecej przyjmowali młodych mężczyzn i kobiet. Romanse są na paradku dziennym no ale w firmie gdzie są tysiące ludzi to zawsze się znajdzie kogoś fajnego . (usunięte przez administratora) A życie jest takie same i u ludzi na halach produkcyjnych. Samo życie .

@Marysia

Pisz propo postępu - automaty z kondomami albo darmowe piguły w WPMP :)

@Marysia

Dobrze prawisz Marysiu. Widać z niejednego miszelinowskiego rozpora się kabanosem częstowałaś ;)

@Dziad butylowy

Ale Alicja nowa K od piotra jakas ostatnio osowiala chodzi czyzby znowu znalazl pioter nowszy model ?:) a moze jakis operator ocx1 zawrocil w glowie ?:))

manfred
@zeonhard

Oczywiscie pewnie on juz za stary zachcialo sie mlodego cialka a finansowo przeciez ustawiona. Z kolei on co juz mloda nie jest sa mlodsze w firmie co dla niego zrobia wszystko za kariere i kaske. Patrz ciekawy wpis odnosnie polek i obcokrajowcow piekne zyciorysy. Slub awans kasa konkretna po jakoms czasie rozwod ale kaska i stanowisko zostaje sie.I pozniej awanse to pikus w gwoli zadoscuczynienia. Toc 3 tysiecy nie zarabiaja pewnie ze 40 tysi ale ktoz to zoolooka. Wala sie wszyscy tu poczynajac od zwyklego prostego podwykonawcy poprzez opertora prze technologow mistrzow specjalistow kierownikow koordynatorow etc konczac na kadrze dyrektorskiej toc to tez ludzie sa. Maja swoje potrzeby jak kazdy z nas.

@zeonhard

Tego nie wiem, słyszałem natomiast że z twoją facjatą to możesz co najwyzej rwać buraki pastewne u ojca na polu pod Myszyńcem, a nie michelinowskie ślicznotki :)

zeonhard

dziad butelkowy widzę, że ty swojego życia to nie masz - oprócz odświeżania tej strony co 30 minut ( patrz czas reakcji na odpowiedź ) to jeszcze wszystkie seriale i programy oglądasz. Jesteś taki typowy "kozak w necie pi%^a w świecie" - karmisz się tym, że jesteś inteligentny i bystry, obrażasz ludzi, a w rzeczywistości pewnie 160 w kapeluszu i żadnego innego argumentu na siebie. Pamiętaj, karma wraca prędzej czy później :)

Dudu
@zeonhard

Dokładnie. A ta cała administracja strony zamiast dać mu bana to trzyma takiego wąsatego januszka. Jak to mówią człowiek ze wsi wyjdzie a wieś z człowieka nigdy. Tutaj jest kilku malkontentów co nic w tym zakładzie nie osiągnęli i jeszcze (usunięte przez administratora) normalnych ludzi obraża.

@Dudu

Dobrze że ty osiągnąłeś, wielbicielu Dosi i Białego Jelenia :)

@zeonhard

Masz trochę racji - odpowiadanie ci na te czerstwe wpisy, to strata czasu. Akurat do mnie to nie masz podjazdu, zwyczajnie nie ta liga i nie ten rozum :) Najlepiej to cię ignorować prosty człowieczku, bo odbijanie piłeczki komuś takiemu jest niehumanitarne ;)

@Dziad butylowy

takiego narcyzmu i samouwielbienia dawno nie widziałem, do tego karmi sie obrazaniem innych, czlowieku jestes psycholem, mozesz po mnie jechac mnie to wali ale to o tobie swiadczy jakim jestes "czlowiekiem" :) zwykly internetowy (usunięte przez administratora) pewnie jeszcze oplacany przez konkurencje, albo jak kolega slusznie zauwazyl niespelnione ambicje i teraz swoj zal tutaj wylewasz udajac ze zjadles wszystkie rozumy swiata - dla mnie jestes mniej niz zero :) siedzisz pewnie teraz i walisz "f5" kiedy sie nowy wpis pojawi - to prosze masz i czytaj, karm sie :)))

@zeonhard

Musiałbym być tobą żeby mieć "f5" w smartfonie, garze z Mysiańca :)

szaolin
@Prosty

Właśnie Ginenittku takich jednak jest jeszcze zbyt wielu w firmie. Pojecia zero ale majster. Na budowe z takim majstrem.

Ur_ZP
@zeonhard

Dziad butylowy To jest tęczowy technolog UR z ZP tam można zobaczyć tego ciepłego człowieka na żywo.Ukrywa się całe życie ze swoim jedynym kolegą z pracy i dlatego wali takie zboczone teksyty na forum do każdego

@Ur_ZP

Obciągnąć mi możesz bagieto ;)

Do pana x = ?
@Ur_ZP

A może studia ? Może by się miało argumenty ? Bo samochodówka nie ma nic wspólnego z udawaniem inżyniera budowy maszyn . A może dymisja i zachowanie honoru a nie życie w zakłamaniu . Widzialem jak drwileś z szefowej produkcji jak pięknie się uśmiechałeś jak wywijales oczami jak nie widziała . Jak nawet komentowales jej życie prywatne . Zastanów się ,stan na środku i przeproś i wróć na warsztat Ur zp i jak kiedyś śpij po nocach śmiej się z innych i dalej bądź fałszywy ...

Dziad butylowy

Chłopcze, od X czasu nazywasz mnie jakimś technologiem z jakiegoś warsztatu, z czym ja nie mam nic wspólnego. Do pewnego momemntu to było zabawne, pozwoliłem Ci żyć w tych urojeniach. A chyba starczy, bo widzę że Ty się nie zgrywasz lecz naprawdę jesteś imbecylem,i coraz bardziej się nakręcasz. Zluzuj getry chłopaku, bo się ukisisz w tej swojej psychozie na temat swego technologa.

Dzban
@Dziad butylowy

A jednak nim jesteś bo gdybyś nie był to byś się z tego smial i miał wywalone a widzę mocno sie przejales że cię zdemaskowali :)

do konfitury
@Dziad butylowy

Heheb takiego ferajera jak butylowy od razu można trzasnąc gdyż niewiele jest na świecie aż takich parówek. Powinnien zostać twarzą parówek z Morlin albo twarzą konfitur z Łowicza :) Na bank to ty gdyż wspominałeś na warsztacie o forum . Jesteś nieudacznikiemn i gdyby nie firma to byś pajacu skończył na budowie albo na sortowni odpadów zjebie genetycvzny Kiedyś Cię znajdę

@do konfitury

Skoro mnie tak dorze znasz to chyba nie musisz aż tak szukać? Mam propozycję cwaniaczku internetowy - podejdz w poniedzialek w pracy i mi powiedz w twarz to samo co tu wypisujesz :) A potem będziesz mógł tu opowiadać jak to nasze spotkanie wygladało.

@Dzban

Przynajmniej pseudonim sobie wybrałeś odpowiedni :)

Dziad butylowy

No czekam czekam na jakieś konkrety. Prosto w oczy nie umiecie, to może tutaj będziecie odważni. Śmiało.

Dziad butylowy

Mam się przedstawić? To nie wiecie komu siec odgrażacie? :) Komedia... Weźcie się lepiej bolki staśki i karole za pracę.

???

A co on takiego zrobił ?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Michelin Polska?

Dziad butylowy

Luderów czego? O co biega? W tej firmie takie określenie nie występuje.

Zm D
@Dziad butylowy

Bardziej zakompleksiona konfitura butylowa taka namiastka lidera występuje jako kapusta i zbiera haki na swoich dzięki temu jest kryty i może Za friko gnębić słabszych latami pracowników i za friko oczernić po cichu jak judasz lojalny dla szefów a wśród swoich huija pali ,,dobry glina” dwulicowy lider bez szkoły wie ze poza firma to tylko kopanie rowów z takimi papierami zrobi wszystko po cichu przez to

gosc

Mam pytanie. Czy w obecnej sytuacji na rynku są przyjecia do firmy?

@gosc

Chwilowo nie, wmawiają wszystkim że utrzymują miejsca pracy... Kiedy to od zawsze ten zakład utrzymywali pracownicy fizyczni, swą ciężką pracą. Ale to szczegół. Jak nie masz co zrobić z wolnymi weekendami i przespanymi nocami, to dowiaduj się po sezonie urlopowym czyli od początku wrzesnia. Wtedy produkcja ruszy z kopyta i nagle osób do pracy zacznie brakować.

Pytajacy
@gosc

Czy to prawda ze w michelinie poza pensja so dodatki za prace w nocy i w swieta i wekendy?Czy mozna zarobic dwa i pol tysiaca na reke?Sa moze tez inne bonusy w wyplacie jakies premie dodatkowe czy cos?

Zostaw merytoryczną opinię o Michelin Polska - Olsztyn

• Jak się pracuje w Michelin Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Michelin Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michelin Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 15 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michelin Polska?

Kandydaci do pracy w Michelin Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Michelin Polska