Opinie o sklepie michelin.pl - Michelin Polska Sp. z.o.o. w Olsztyn

Pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie została założona w1994 r. w Warszawie. W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupiła pakiet większościowy akcji olsztyńskiej fabryki i stała się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Produkcja ciężarowych opon całostalowych ruszyła w 1996 r., a w 1998 r. otwarto Zakład Form. W 2000 roku w Warszawie powstało Centrum Szkoleniowe dla dilerów. Rok później olsztyńska fabryka rozpoczęła produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie połączyły się w jedną firmę: Michelin Polska S.A. Powstały nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów. Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Michelin Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michelin Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Michelin Polska w Olsztyn

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Znawca

To oni jeszcze znajdują frajerów do pracy w tej fabryce ??? -wszechobecna chemia -system pracy 7 dni z rzędu -orka na produkcji jakbys byl robotem .... i zarobki 3k. Tu w sumie nie potrzeba więcej komentować

Madzia

Tak czytam opinie i się zastanawiam czemu się nie zwolnicie, Nie zarabiacie kokosow a wręcz śmieszne pieniądze,co was trzyma ? Kredyt? Umowa na stale ? Myślicie że już nic nie znajdziecie lepszego od pracy w tym zakładzie? Tyle jest alternatyw a trzymajcie się czegoś co wam nie służy, męczy.. wspolczuje wam że non stop siedzicie w tej pracy, zwłaszcza w weekend kiedy inni odpoczywają.. eh

Mama

Witam jestem mamą dziewczyny która pracuje w Michelin w Olsztynie jest na stanowisku sprzątaczki,jest bardzo źle traktowana przez kierowniczkę, dzisiaj z płaczem do mnie zadzwoniła że kierowniczka chce ją zwolnić ponieważ nie wywiązuje się z obowiązków. Proszę mi powiedzieć gdzie córka może złożyć skargę?

Były już pracownik

Opinie które tu czytam wolaja o pomste do nieba. Ludzie przeciez jeżeli tak wam jest źle i wszystko na nie to po jakiego groma pracujecie w zakladzie. Można przeciez się zwolnic i poszukać pracy gdzie indziej skoro jak tu się da przeczytać pracy jest w brud w mieście. Sporo narzekania i wiele zlych opinii o firmie mozna tu przeczytać. Dlaczego nikt nie napisze o plusach pracy w Michelin. Dlaczego tylko negatywne i złe komentarze tutaj są? A moze o bonusach jakie sa w firmie dla kazdego pracownika bez względu na to czy jest fizycznym czy umysłowym warto tu opowiedzieć. -wynagrodzenie terminowe i pewne -premie kwartalne -podwyżki po egzaminie na kolejne stanowisko -płatne nadgodziny -płatne za pisanie wniosków postepu -dodatek za staż pracy -wypłacane gratyfikacje za jubileusz pracy począwszy od 25 lat , 30,35 i tak dalej co piec lat -nacionale nederlanden -trzeci filar i składka pracodawcy 7 procent od zarobków przecież kolezanki i koledzy i ja tez ponad 100 tysiecy wyplacili z filara po osiagnieciu 60 roku zycia zadna to tajemnica jesli pracodawca placi tyle lat ladne pieniadze -ubezpieczenie generali na zycie -ubezpieczenie PZU swietne warunki -opieka medyczna Polmed za smieszne pieniadze opieka zdrowotna cala dobe -pozyczka z kasy zapomogowej -liczne losowe zapomogi przyznawane przez zakład -pozyczka remontowa nie jak w banku ze sie buli krocie -pozyczka mieszkaniowa nie jak w banku ze sie placi dwa razy tyle oddajac -karta multisport -obiady za niecle 8 zlotych dla pracownika i rodziny ech niech ktos zaprosi na miasto i zje obiad dwudaniowy za taka cene przeciez u nas w firmie wszyscy jedza bynajmniej jak pracowalem poczawszy od swiezego pracownika po kierownikow i dyrekcje kazdy ma tak sama porcje -znizki w sklepach liczne rabaty około 20 chyba sklepow bylo Zatem kto pracuje stara się i wie czego chce od zycia to ma i bedzie mial dobrze . Ludzie narzekajacy piszacy zle o zakladzie coz wypada tylko poprosic o zmiane pracodawcy na lepszego skoro tylu ich w regionie i zyczyc powodzenia. Bo oczywiscie pracowac trzeba pewnie ze sa warunki jakie sa nie jest letko na produkcji przeciez wjem sam zem robil ponad 40 lat to i wiem co pisze. Jest smrod jest chemia i halas a i temperatury wysokie tak i owszem tak jest w tym zakladzie. Takie sa warunki pracy i hm jesli nie odpowiada to sie zwalniam z nie siedze i pisze zle opinie albo w palarni opowiadam jaki to ja nie jestem super ktos i czego ja nie zrobie bo naleze dow zwiazkow 30 lat to ja im pokaze a malolaci podchwytuja te gierki bo jemu zostaly 3 lata labo 4 to cwaniakuje a oni maja przed soba 40 lat pracy i mija chwilka w palarni na papieroska i taki pan leci na maszyne biegiem w te pedy wieki rewolucjonista plarniany co to on nie zobi czego nie powie komu trzeba czego to nie zalatwi tym mlodym , haha potem tez chwilka w stolowce wydzialowej tez kampania ja to wam pokaze jak sie zaltwia sprawy i takie tam poerdoly i przerwa sie konczy i leci na maszyne w biegi. Mowiąc krotko przeprcowalem lat wiele i pochwale zaklad. Zycze powodzenia w karierze osobom mlodym nowozatrudnionym a wywrotowcom mowie stanowcze nie-zwolnijci sie i zrobcie miejsce dla ludzi normalnych.

My pracowici na produkcji

Chcielibyśmy się wypowiedzieć w sprawie pracy z domu na telefon jak to mówią umysłowi . Nie widzą produktu na oczy ale na podstawie wpisów różnych je klasyfikują. Czy nie trąca to dyskryminacją? Taki pracownik jeśli jest kobietą nie musi się malować ani jeśli jest chlopakiem nie musi się ubrać jakoś tylko w domku w piżamie leży. A co z najważniejszym tematem - tematem ceny paliwa!!! Taki sobie pracownik umysłowy siedzi w domu i cóż nie wiemy czy pracuje może i pracuje ale jak cały czas te 8 godzin w komputerze? Pracownik fizyczny jedzie do pracy i cenę paliwa płaci ponad 8 złotych za litr.Pracownik umysłowy ma pracę z domu i jest do przodu w miesiącu o kilka stów. Mimo że zarabia i tak pewnie dużo więcej niż ten z produkcji. Przecież to ludzie z produkcji zapewniają zysk i dochód a nie ci z platform czy biur. To co oni sobie mogą brać z domu pracę i się lekko śmieją a ci z produkcji? nie pozostaj nic jak tylko brać l4 i co będziecie analizować i planować i organizować jeśli nie będzie ludzi? sami nie wyprodukujecie niestety

Kaspian
@My pracowici na produkcji

tak przeciez to my produkujemy nie bedzie ludzi na produkcji co wy bedziecie planowac? a ludzie sie zwaniaja z wydzilalow i to na maksa

troche w firmie juz
@My pracowici na produkcji

to prawda kto bogatszy to za miastem mieszka i paliwo kosztuje a oni biora prace z domu zeby nie jezdzic bo to kasa . Kazdy umie liczyc nie tylko umyslowi ludzie na pri=odukcji tez licza . Dojazdy do pracy kosztuje skad by sie nie dojezdzalo moze warto by odliczyc takim pracownikom z pensji brak dojazdu do pracy. Wiecie ci bogaci na stanowiskach wlasnie mieszkaja za miastem i biora prace z domu i zarabjaja dodatkowo a prosci ludiz ez produkcj musza przyjechac gdzie by ni emieszkali i pracowac moze tak dla nich jakies dodatki?

Rudy102
@Kaspian

Będą przerzucać z pracy zdalnej na produkcję i albo ten umysłowy się zgodzi na zmianę stanowiska albo za bramę , na produkcji czy budowie powinni płacić godnie!!

Aneta
@Rudy102

Czyli połowa ludzi u was pracuje na zdalnym? Dobrze to rozumiem? A widzę ze pracujesz tu to odrazu zapytam czy firma daje jakieś profity w postaci premii, bonów, kart?

Rudy102
@Aneta

Premie raz na rok z 200zl,bony jak masz dzieci, karty tak samo

ws... Nowy wpis
@My pracowici na produkcji

pracownicy z biura biora sobie prace na telefon. A fizole coż na zwolnienie ,ale potem trzeba się liczyć z mniejszą podwyżką. bo brales l4 i nie bylo w pracy.

Oponek Nowy wpis

pisze z pytaniem przeciez jeśli są postoje na produkcji to pracownikom fizycznym nadawane są wolne w postaci wolnego systemowego i urlopów wypoczynkowych . A pracownicy umysłowi w biurach siedzą i pracują? Czy jest to jedna zmiana to pracownicy z produkcji już traca dzień wolnego w przypadku kilku dni więcej tracą odpowiednio więcej wolnego. Co robią pracownicy umysłowi? Czy oni nie mogą brać wolnego?Ale to im by schodzilo z uw. I z tego co tu się czyta ta praca z domu brana przez nich to też jest fajna sprawa. Czy równi są ludzie z produkcji z tymi z biur? Dlaczego fizyczni sa odsyłani na wolne a umysłowi nie?Skoro produkcja jest mniejsza lub nawet przez kilka zmian jej nie ma a oni "pracują"?

Ha Ha ona Nowy wpis
@Oponek

Przecież to jest norma. Robotnicy na wolne a stanowiska umysłowe mają pracy że hoho....... i w biurze tylko hihi haha plotki

robolek Nowy wpis
@Ha Ha ona

tak my robimy produkcje pracujemy fizycznie a jak jest postój to wlaśnie to my mamy wykorzystac swoje wolne. CZEMU UMYSLOWI NIE IDA NA WOLNE AZ TYLE MAJA PRACY KIEDY NIE MA PRODUCJI? CO ORGANIZUJA CO PLANUJA CO ANALIZUJA CO ROBIA?Zawsze ten robotnik jest na zero z urlopem w polowie wakacji a umuslowi coz nie sa wysylani na wolne dlaczego?

Były już pracownik

Ącki
@Były już pracownik

Czlowieku, przeczytaj to co napiasałeś i zastanów się. Po pierwsze: każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, wyrażenie własnych odczuć, przemyśleń, uwag, wrażeń,. Jesli nie odpowiada Ci to, nie czytaj, skup się na sobie, nie trać czasu. Po drugie:rpozpisałęś się tylko i ąż na materialnym aspekcie pracyw tym nazwijmy "zakładzie pracy" poidkreślam pracy a nie np w zakłądzie wiezięnnym, poprawczym, odosobnienia, psychiatrycznym itp. itd. Są Ludzie, pracownicy, pracobiorcy, współpracownicy, przełożeni. podwładni, dla których liczą się w życiu takżę inne wartości, dla przypomnienia, empatia, wrażliwość szacunek dla kogoś i dla siebie, uczciwość, koleżeństwo, umiar, sympatia, elokwencja, mądrość, pracpwitość staranność tolerancja, powtórzę TOLERANCJA I CHĘĆ ZROZUMIENIA, postawy,, filozofii, osiągnięć, stopnia zaangażowania, dążęń, celów, wiedzy, doświadczenia, drugiego CZŁOWIEKA. Jak widać wybór jest obszerny, wybierz sobie coś. Zdrowia życzę, wielu jeszce lat życia pominę, bo to masz zagwarantowane.

Utopić Andrzeja
@Były już pracownik

Nie wymieniłeś szkodliwego,nie wiem czy mi tyle wyszło pewnie (usunięte przez administratora) za talerz zupy.Zadrudniaja przez agencję,pewnie ten robale francuzy,nie inne Andrzeje!Trzeba się leczyć na polski zespół pourazowy,wynikajacy z przeszlosci patologicznej,z beznadziejności teraźniejszej i traumatycznej przyszłości która zbliża się.Andrzeje są (usunięte przez administratora) bo polskieeeeeer.

Sf
@Były już pracownik

Z tymi premiami kwartalnymi przesadziłeś na Ur są niemożliwe do zdobycia a jak są to po ok 35 zl

Czarny
@Były już pracownik

A widzę, że z tego dobrobytu się w (usunięte przez administratora) komuś poprzewracalo.

@Były już pracownik

A te siarczany po tylu latach nie dają znaku , pytam z ciekawości nie jestem pracownikiem kandydatem . Podobno tam są szkodliwe związki ?

Opona się kręci.
@Kandydat

Na pewno ma to jakieś przełożenie na późniejsze etapy w twoim życiu zależy gdzie cię przydzielą. Polecam poczytać niestety występują związki chemiczne które są rakotwórcze, należy odpowiedzieć na pytanie czy warto? (usunięte przez administratora)

Wujek
@Były już pracownik

Nie narzekajcie zapraszam do Zalando zobaczycie co to praca

Klaudia dzik

Dobrze kochanie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Tymek
@Były już pracownik

Od razu można rozpoznać, że pisze to osoba z rekrutacji. Tyle benefitow wyrecytowała z pamięci :-)

@Były już pracownik

Zgadzam się z tą wypowiedzią, ponieważ tak jest.

Hanna
@Pracownik

To ja zapytam Ciebie - dużo tych nadgodzin jest? I dobrze, jeśli są wypłacane, ale czy jakoś lepiej niż normalne godziny pracy?

Inwigilacja i
@Były już pracownik

(usunięte przez administratora). Jak Tobie to pasuje, to ok. Ale nie krytykuj innych, którzy mają świadomość jak wygląda praca w normalnych firmach, nawet większych od Michelina. Jak w takich firmach traktują Pracownika. W Michelinie jest bezustanna presją, kliki wzajemnej adoracji. Jak się im spodobasz, to ok. Jak się klice nie spodobasz to będziesz (usunięte przez administratora) aż się zwolnisz. A ludzie tam pracują, bo nie mają innego wyjścia. Gdyby w Olsztynie istniała konkurencja, to traktowanie byłoby inne oraz zarobki.

Arek
@Były już pracownik

O proszę jaki welli plus WYNAGORDZENIE ZAWSZE NA Czas przecież fo jest jakiż zart to chyba jest standard. Albo te nadgodziny płatne. No kurde może za darmo robić a te całe premie można stracić za l4 człowiek był chory i po ptakach także to nie są jakieś mega plusy . Napisz jeszcze ze jest karta multisport i owocowe czwartki to pęknę ze śmiechu

Uzurpator

Są plusy i minusy. Na plus benefity. Nie znam innego pracodawcy który ma taki pakiet socjalny dla pracowników. Wynagrodzenie na czas. Jak patrzę na średnie zarobki to tu najgorzej się nie zarabia. Choć mogło by być z tym lepiej ze względu na ciężko wykonywaną pracę. ( konfekcja). Co do negatywów. Napewno wszechobecny nepotyzm. Masz doświadczenie, wykształcenie ale brakuje Ci znajomości to zapomnij, że awansujesz. Większość ludzi branych do biur po znajomości nie mają zielonego pojęcia na temat wykonywanej pracy. Następnie wszelkie niepowodzenia są zrzucane na ludzi na najniższych stanowiskach ( robotniczych). Wszędzie są również ludzie - konfidenty (tfu) którzy wchodzą majstrom w (usunięte przez administratora) jak się tylko da by sobie polepszyć. (usunięte przez administratora) o co tylko się da. System 4 brygadowy męczący. Ciężko pogodzić życie prywatny z systemem pracy. Premia kwartalna poprzez ciągłe podnoszenie norm niezwykle trudna do osiągnięcia. Ogólna propaganda jak w ZSRR. Próbują otumanić ludzi na produkcji, że zakład idzie prężnie naprzód żeby lepiej się pracowało dlatego im normy podnoszą. Inwestowanie w pomieszczenia socjalne z którego ludzie nie korzystają bo po prostu nie mają czasu. No chyba że pracownicy umysłowi. Oni mają czas żeby zjeść jak człowiek

Urszula
@Uzurpator

A to co wchodzi w skład tego socjalu? Mówisz że atmosfera w pracy nie jest najlepsza, czy firma coś robiła żeby to poprawić? Przecież to też wpływa na jakość pracy. I jak to ludzie nie maja czasu korzystac z pomieszczen socjalnych - przerwy są takie krótkie?

Kyos
@Uzurpator

Umyslowy umyslowemu nie rowny. Ja i wielu moich kolegow w biurze konstrukcyjnym (usunięte przez administratora) za 2. Wyplata z 1 tys. wiecej niz stanowisko robotnicze, mgr eng elektryk 9 lat doswiadczenia. 2x wyjscie na kawe i na stolowke, oczywiscie 20 min na to. Inaczej trzeba zostawac i odrabiac. Niezly korpo program. Wszystko co zle to biuro konstrukcyjne. Zarobki przecietne w porownaniu do Polski, ale najgorszy stres zwiazany z projektami i datami ich realizacji, robisz za 2 osoby.

Były
@Kyos

Przeciez to jest norma ze wielu jest pracownikow po studiach i pracuja na stanowiskach robotniczych. A technolodzy sa po samochodowce.

TC
@Były

u nas tez modne jest srednie wsrod umyslowych ale kolejowka akurat prym wiedzie. A sa i mistrze co ............

czasowy
@TC

tu stomil nadal i ciagle smieszne tematy zwiazane z mqp ludzie po kilka lat tam uczyli jak z zaloga trza a nic sie nie zmienia. lata 90 te sa tam po dzis dzien zapewne.Kurs w firmie liczy sie bardziej niz studia. Szkolenie lepsze niz wyksztalcenie .

logo firmy Poszukujemy portiera
Zarządca Nieruchomości Mgr Tadeusz Szeklicki
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik magazynowy- sklep internetowy
Perfekt Market Maciej Borkowski
(2 opinie)
logo firmy Kasjer-sprzedawca Sklep spożywczy- DELIKATESY
Olsztyn
Vendo BQ Sp. z o.o. sp.k.
(3 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Kandydatka
Kandydat

Pytam o czas pracy w tygodniu i o zarobki czy się opłaca na tle miasta.

Kandydat

Dzień dobry Jak wygląda praca jako operator CNC? Jak zarobki oraz atmosfera?

Urszula
@Kandydat

Hej, trochę czasu minęło od komentarza. Może pomimo tego że nie dostałeś odpowiedzi to sam się czegoś dowiedziałeś i mógłbyś się tutaj tym podzielić? Może byłeś na rozmowie i masz jakieś info co do pracy?

Serio powiedzcie mi

Mam pytanie jakie zarobki są.na.poczatek w.firmie oraz jakieś.dzialy polecacie jakie.odradzacie jestem w ciężkiej sytuacji i muszę iść gdzies

@Serio powiedzcie mi

zależy od działu, możesz iść na konfekcje i mieć na starcie 3700-3800, dużo nauki, i normy trzeba robić ale nie jest źle, co trzy msc premie i o nie małe, ja w marcu z dwiema premiami przytuliłem 7 tyś, a bez premii wychodzi 4100

Lidia
@pracownik

A na jakiej bazie dokładnie są te premie liczone, że tak dużo na nich można sobie wyrobić?

@Mama

Zastanawiam się po co ten mobing,upały i tak dalej,może (usunięte przez administratora) tam otworzyli.Pani to nie ma sprawiedliwości.

@Dociekam

Dodam że córka jest osobą niepełnosprawną.

@Mama

Do Inspekcji Pracy. Córka jest zatrudniona przez Impel?

@Mama

Poza tym powiedz córce że tego syfu nie ma co się tak kurczowo trzymać. Pozdrawiam.

@Czukwe Bukwe

Nie sama szukała pracy dla osób z orzeczeniem.

@Czukwe Bukwe

Aktualnie szuka nowej pracy. Córka jest osobą niedosłyszącą w stopniu znacznym.

@Czukwe Bukwe

Impel czy Dussman?Z tego co się przekonałam to. Dussman kiepsko płaci nie polecam.W innej firmie sprzątaczki są zatrudnione przez firmę nie agencje.Wszystkie dodatki się należą i tak powinno być.Ja mam zarabiać ciężko pracować na gnidy które mnie gorzej traktują niż psa bo za znęcanie się nad psem jest kara tu mogą robić co chcą.Patalajstwo.

Dociekam

Firma Niczym płaci sprzątaczce jak zwykłemu pracownikowi,wszystkie dodatki trzynastki,pod grusza.Kto na tym zyska ,kto straci,pracownicy z orzeczeniem do ciężkiej pracy? Dostają kasę od Michelin i obmawiają się na biednych chorych ludziach.Najlepiej wziaśc z orzeczeniem i nie płacić całego wynagrodzenia.Zawsze myślałam że Michelin to prestiż ,teraz to (usunięte przez administratora) i stare wyjadacze.Gdyby płacili pracownikowi nie agencji każdy z chęcią podjąłby taką pracę I tak zarządzają pracownikami kierownicy bądź managerowie.Chore ludzie do pracy w kamieniołomach,super! Super,kto nie był na sprzątaniu to nie rozumie.Gdyby agencji się nie opłaciło lecz się opłaca,wszędzie glópie układy,przetargi.

Wiem coś o tym
@Dociekam

Sama byłam świadkiem tak zwanej rozmowy brygadzistki z firmy sprzatajacej j z jej pracownica. Az dziw bierze ze nie było reakcji fizycznej ze strony pracownicy. Poniżenie i potępienie tej brygadzistki w stosunku do pracownicy.Obłuda.

@Mama

I jak sie sprawy potoczyły?

jack
@Mama

Sprzątaczki, nie są zatrudnione w Michelin Polska S.A. Są pracownicami firmy zewnętrznej. Należy dowiedzieć się w jakiej firmie pani córka pracuje i próbować w tej firmie interweniować.

@jack

Z tego co córka mi opowiadala była w kadrach. Nikt w kadrach nie wiedział o żadnych skargach, ma się nie martwić niczym, ale oczywiście nikt nie wzywał Pani kierowniczki na dywanik. Wszystko jest pozamiatane pod dywan. Oczywiście musiała wszystko szorować do błysku, ma siniaki na kolanach a o rękach nie wspomnę. Atmosfera jest niesmaczna. Szuka dalej pracy. Jeżeli chodzi o wykształcenie córki to ma średnie.

@Dociekam

Zatrudnienie ma przez Impel.

@Mama

Ponoć poszukują murzynek w dussmanie,trzeba się poopalać i można aplikować.

Takijeden

Do dyrekcji

Peacownik
@Mama

Niech nauczą się być klutrulane pierw szczególnie te brudne Ukrainki a nie staną w drzwiach i mowia nie ma przejścia a nie rozunujea ze to (usunięte przez administratora) i niema czasu na przerwę i wybór kiedy można zejść na śniadanie

MS
@Mama

Jeżeli ma dowody to myślę że do inspekcji pracy albo do prawniczki niech się uda.

Pusia

Witam czy może ktoś napisać opinie o pracy na skrzydełkach.

Wypełniacz z plastiku
@Pusia

Musisz uważać żeby po ekscesie miłosnym nie zostać przeniesioną na inny zakład i żeby przypadkiem umowy Ci nie przedłużyli :)

Szukam pracy w mieście Olsztyn na stanowisku Operator Maszyn. Najlepiej na Operator Maszyn. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Zbychu
@Administrator

W Auchan na krajalnicę na wędlinach szukają operatora

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Operator w Michelin Polska? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Była pracownica

Pracowałam dosyć krótko, ze dwa miesiące ze względu na wyjazd, czytając opinie innych można się zgodzić i z tą i z tą stroną. Dużo zależy na jakich ludzi się trafi, mi akurat trafiło się na fajną ekipę, ale co prawda tam trzeba mieć bardzo mocną cierpliwość. Brak życia towarzyskiego to norma przez te zmiany, człowiekowi się nic nie chce po nockach, ja akurat nie narzekałam ale rozmawiając z innymi pracownikami widzę ze jest to duzy problem, myśle ze każdy indywidualnie musiałby stwierdzić niż iść opinią innych ludzi, ja się nasłuchałam wiele złych rzeczy a prawda była taka ze zle nie było, ale tak jak napisałam, różni ludzie różne opinie:).

Gróby

Ja jakom operator mam 7tyś neto! Pozdrawiam

Takijeden

Taaa

@Gróby

No "jakom" pewnie manager to pisał jakiś który pracuje po znajmosci

@Gróby

można się do was dostać? mam doświadczenie :D

Zocha

A jakom sprzątaczka 9000 zł co ty na to

Tomasz

Te gówniane obiady nie do jedzenia sama chemia to już moja wnuczka lepiej gotuje opieka w polmedzie gdzie do nich się dodzwonić to szybciej do naszego prezydenta się dodzwonisz

Tomasz
Kandydat

Pracyjac tam przez 1,5 roku kto mowi o premiach ja dostałem tylko raz i patrza ja by ukraść nasza premi jak jest wypadek na wydziale to zapomnijcie o premi

Lolo
Kandydat

Witam, jak wygląda kwestia szkoleń pracownika w firmie? Można sprawnie i szybko podnieść swoje kwalifikacje? Może ktoś był niedawno lub jeszcze jest na okresie próbnym? Pytanie dotyczy stanowisk robotniczych, najlepiej zaszeregowanie D/E.

@Lolo

Tak. Możesz wyszkolić się na wózek, suwnice i jakąś maszynę. I tyle starczy. Potem za rok na drugą i tak co parę lat. Jeżeli to rozumiesz jako kwalifikacje to ok. A tak na serio cofniesz się w rozwoju jeśli przedtem jakiś miałeś. Ale jak nie masz kasy to się nie wybrzydza. Pozdro

LOLO
@barko

Dzięki barko, czyli po przyjęciu do pracy nie ma co liczyć na zmianę stanowiska? Na otrzymanie wyższej literki zaszeregowania? A jak to wygląda po kątem finansowym? Można liczyć na podwyżkę po okresie próbnym i w najbliższym okresie czasu?

Deus
@LOLO

Po pozytywnym zakończeniu szkolenia w ciągu 3 miesięcy otrzymujesz podwyżkę, której wysokość zależy od przełożonego ( od kilku groszy do chyba 1,5 zł do stawki godzinowej). Cykliczne podwyżki odbywają się w maju i dotyczą wszystkich pracowników, choć teoretycznie w ciągu roku Twój przełożony może sam zaproponować Ci większą stawkę godzinową.

@LOLO

"po przyjęciu do pracy liczyć na zmianę stanowiska"? Skoro dopiero się przyjmujesz to zaczniesz od stanowiska na które się przyjales. Potem jeżeli jesteś ogarnięty i jeszcze menago będzie miał cię kim zastąpić to możesz szkolić się na inne. Co do kategorii zaszeregowania to jakiegoś szału się nie spodziewaj. Na podwyżkę jako młody możesz liczyć i często będziesz przez pierwszy rok może dwa miał nawet więcej niż starzy - jeśli pokażesz się z dobrej strony. Potem już też będziesz stary .

Kefir
@Deus

Warto dodać że jest taki twór który się nazywa "mediana" im bliżej jesteś ze stawką do mediany tym niższe podwyżki otrzymujesz. A mianowicie im dłużej pracujesz tym mniejsza dostajesz podwyżkę. I dalej jeśli osiagniesz 115% mediany nie masz szans na jakąkolwiek podwyżkę.

Nowy

Witam. Na jaką wypłatę mogę liczyć na start? Czy 3500 netto dostanę spokojnie?

Jajko
@Nowy

3200 dostaniesz ale brutto plus 1000 za nocki też brutto

layla

Nie mówcie, że tylko fizyczni mają słabo... w biurze też kto ma dobrze, ten ma ;) dużo osób pracuje za niskie stawki na śmieciówkach

@layla

Tyle że wy pracujecie 4 dni i 3 wolne, my 7 razy na 3 zmiany i 2 wolne. Taka subtelna różnica ;)

Rafi
@Cichy

Pracują bo muszą ogarnąc Wasze wynagrodzenia i odpowiadają za cały syf na produkcji , więc mają wiekszą odpowiedzialność

@Rafi

Akurat produkcję to ogarniają korespondenci i operatorzy. Zauważ że w weekendy są najlepsze wyniki bo nikt nie przeszkadza.

Adam
@Cichy

Czy to prawda ze produkcje ogarniaja korespondeci i operatorzy?Mozliwe?

Plumek

Ciekawe czy rzeczywiscie ludzie sami z produkci ogarniaja tematy w tak duzym koncernie jak michelin.

@Plumek

No ciekawe ciekawe :) Może się ktoś wypowie.

były operator
@Cichy

po latach ale tak to prawda

@Plumek

Ludzie z produkcji ogarniają produkcję czyli surowce, półprodukty i w końcu gotowe opony. Czyli to na czym zarabia firma. I często mają większe pojęcie niż niejeden technolog albo co gorzej manager. Niestety firma zatrudnia nawet chyba już więcej "umysłowych" , którzy w życiu uczciwą pracą sie nie schańbili, oni produkują papiery, ogłoszenia , zalecenia itp.

Taki sobie

Jak zarobki w Michalin ?

@Taki sobie

3 tys na rekę. 7 dni pod rząd , potem 1,5 dnia wolnego(bo po nocce). Weekendy (jeden wolny w miesiącu), nocki, majówki itp.Po roku może dwóch dobijesz do 3300, może więcej. Potem stop bo "mediana" . Poczytaj forum trochę dłuzej , jest kilka wpisów z których dowiesz sie o szczegółach. Potraktuj je na serio to unikniesz zdziwienia i rozczarowania.

@barko

Podstawa na produkcji to 2950 brutto (stawka zaszeregowania 17,50 brutto) , netto to niecałe 2150. Do tego na umowie 9/10 etatu. Totalna porażka

Zdziwiony
@barko

1,5 dnia ?! to po co wracać do domu ?

1 rok
@Taki sobie

zależ od działu ja zacząłem o 3700 jako konfekcjoner po 3 msc mam 4200 jakoś tak

@1 rok

Piszesz o podstawie, czy ze wszystkimi dodatkami?

Lama
@Taki sobie

Chcesz wiedzieć ile się zarabia w Michalinie. To proszę bardzo: Przyjmijmy, że Twoja stawka osobowa zaszeregowania to 17,50 zł brutto, czyli Twoje wynagrodzenie zasadnicze wynosi 2950 zł brutto. Dodatek systemowy za 4-brygadówke to 4,35 zł brutto. W grafiku zależnie od brygady w danym miesiącu niech przypada Tobie.160 godzin, co daje nam 696 zł brutto. Do tego dodatek nocny, który wynosi 5,85 zł brutto przy ilości 40 godzin nocnych w w/w miesiącu odpowiada kwocie 234 zł brutto. Wynagrodzenie zasadnicze wraz z dodatkami wynosi 3880 brutto. Po odliczeniu wszystkich podatków pozostaje 2823,73. zł netto. Tylko pamiętaj w umowie o pracę, Twój wymiar czasu pracy to 9/10 pełnego etatu. W najgorszym wypadku Twoje wynagrodzenie zasadnicze po odebraniu wszystkich dodatków zostanie zmniejszone do kwoty 2655 zł brutto; co stanowi 1958,81 zł netto.

@Loro

Nawet jeśli z dodatkami itd 4200 na rękę to bardzo dobrze, co wy tak rozdzielacie te dodatki one są stałe więc nie czaje

@Lama

Dodatki są stałe więc nei czajepo co Odbierać i niby kto pracuje tam za mniej niz 21 zł...

Lama
@Marcin

Dodatki nie są stałe, mogą Tobie zmienić system pracy z 4-czterobrygadówki na system jednozmianowy lub na inny i wszystkie dodatki tracisz. Miałem raz taką sytuację. To czego nie masz zapisane w umowie nie jest obligatoryjne.

@Marcin

Ktoś tu chyba pomylił wynagrodzenie brutto z netto i chyba wliczał wszystkie dodatki za najbardziej (usunięte przez administratora) system pracy. Zapytaj się ludzi z kolcowni lub z kordów , czy widzieli taką sumę po roku pracy na danym wydziale.

Taaa...
@Loro

Ja mam 23,65 po 5 latach pracy. Najgorsze jest to ze osoby z takimi samymi stanowiskami , stazem i zaangazowaniem dostaja rozne podwyzki.

@Taaa...

I co w związku z tym? Jak się starają to mają, Ty pewnie też możesz. Pytanie dlaczego nie próbujesz?

Prawie były pracownik
@Taki sobie

Poniżej krajowej jeśli oddać swieta i nocki więc nie warto lepiej iść do sklepu za 3500 netto i mieć życie niż 3800 bez rodziny świat nocek

Daro
@Prawie były pracownik

Witam to ile mozena zarobić na początek jak zaczyna sie prace noi czy warto isc pozdrawiam

Agro
@Prawie były pracownik

Fajnie ze masz 3800. Ja mam 3 tys i jak tu żyć

Nss
@Agro

3tysiące wypłaty? Jak to możliwe? Ile pracujesz i na jakim stanowisku jeśli to nie tajemnica?

Agro

Na początku pokazują jaka ta firma jest wspaniała, szkolenia , dobre pieniądze a potem coraz mniej wypłaty…(usunięte przez administratora)

@Agro

Oj tak prawda pracujesz 10 lat a przychodzi ktoś po roku ma więcej niż ty , a manager mówi No wy stali pracownicy macie inny budżet.. śmiech na sali

@Pracownik

Tylko siebie możecie obwiniać! Młodzi nie mają skrupułów, są odważni, ryzykują i się cenią.

Zostaw merytoryczną opinię o Michelin Polska - Olsztyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Michelin Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Michelin Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michelin Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 10 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Michelin Polska?

Liczba opinii klientów firmy Michelin Polska, to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michelin Polska?

Kandydaci do pracy w Michelin Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michelin Polska