Opinie o michelin.pl - Michelin Polska Sp. z.o.o. w Olsztyn

Pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie została założona w1994 r. w Warszawie. W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupiła pakiet większościowy akcji olsztyńskiej fabryki i stała się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Produkcja ciężarowych opon całostalowych ruszyła w 1996 r., a w 1998 r. otwarto Zakład Form. W 2000 roku w Warszawie powstało Centrum Szkoleniowe dla dilerów. Rok później olsztyńska fabryka rozpoczęła produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie połączyły się w jedną firmę: Michelin Polska S.A. Powstały nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów. Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Michelin Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michelin Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Michelin Polska w Olsztyn

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

co tu dużo można napisać *praca po 7 dni *układy na zasadzie donosisz na innych masz dobrze *zarobki 3 tysiące *Halas smród i bród *największy minus jak pracujesz już dłuższy czas to to że ludzie nowo zatrudnieni często mają stawkę podobna do twoje albo i większą Jeżeli szukacie pracy to polecam się trzy razy zastanowić .Michelin to powinien być ostatni na liście pracodawcą do którego się udajecie

Madzia

Tak czytam opinie i się zastanawiam czemu się nie zwolnicie, Nie zarabiacie kokosow a wręcz śmieszne pieniądze,co was trzyma ? Kredyt? Umowa na stale ? Myślicie że już nic nie znajdziecie lepszego od pracy w tym zakładzie? Tyle jest alternatyw a trzymajcie się czegoś co wam nie służy, męczy.. wspolczuje wam że non stop siedzicie w tej pracy, zwłaszcza w weekend kiedy inni odpoczywają.. eh

Mama

Witam jestem mamą dziewczyny która pracuje w Michelin w Olsztynie jest na stanowisku sprzątaczki,jest bardzo źle traktowana przez kierowniczkę, dzisiaj z płaczem do mnie zadzwoniła że kierowniczka chce ją zwolnić ponieważ nie wywiązuje się z obowiązków. Proszę mi powiedzieć gdzie córka może złożyć skargę?

Były już pracownik

Opinie które tu czytam wolaja o pomste do nieba. Ludzie przeciez jeżeli tak wam jest źle i wszystko na nie to po jakiego groma pracujecie w zakladzie. Można przeciez się zwolnic i poszukać pracy gdzie indziej skoro jak tu się da przeczytać pracy jest w brud w mieście. Sporo narzekania i wiele zlych opinii o firmie mozna tu przeczytać. Dlaczego nikt nie napisze o plusach pracy w Michelin. Dlaczego tylko negatywne i złe komentarze tutaj są? A moze o bonusach jakie sa w firmie dla kazdego pracownika bez względu na to czy jest fizycznym czy umysłowym warto tu opowiedzieć. -wynagrodzenie terminowe i pewne -premie kwartalne -podwyżki po egzaminie na kolejne stanowisko -płatne nadgodziny -płatne za pisanie wniosków postepu -dodatek za staż pracy -wypłacane gratyfikacje za jubileusz pracy począwszy od 25 lat , 30,35 i tak dalej co piec lat -nacionale nederlanden -trzeci filar i składka pracodawcy 7 procent od zarobków przecież kolezanki i koledzy i ja tez ponad 100 tysiecy wyplacili z filara po osiagnieciu 60 roku zycia zadna to tajemnica jesli pracodawca placi tyle lat ladne pieniadze -ubezpieczenie generali na zycie -ubezpieczenie PZU swietne warunki -opieka medyczna Polmed za smieszne pieniadze opieka zdrowotna cala dobe -pozyczka z kasy zapomogowej -liczne losowe zapomogi przyznawane przez zakład -pozyczka remontowa nie jak w banku ze sie buli krocie -pozyczka mieszkaniowa nie jak w banku ze sie placi dwa razy tyle oddajac -karta multisport -obiady za niecle 8 zlotych dla pracownika i rodziny ech niech ktos zaprosi na miasto i zje obiad dwudaniowy za taka cene przeciez u nas w firmie wszyscy jedza bynajmniej jak pracowalem poczawszy od swiezego pracownika po kierownikow i dyrekcje kazdy ma tak sama porcje -znizki w sklepach liczne rabaty około 20 chyba sklepow bylo Zatem kto pracuje stara się i wie czego chce od zycia to ma i bedzie mial dobrze . Ludzie narzekajacy piszacy zle o zakladzie coz wypada tylko poprosic o zmiane pracodawcy na lepszego skoro tylu ich w regionie i zyczyc powodzenia. Bo oczywiscie pracowac trzeba pewnie ze sa warunki jakie sa nie jest letko na produkcji przeciez wjem sam zem robil ponad 40 lat to i wiem co pisze. Jest smrod jest chemia i halas a i temperatury wysokie tak i owszem tak jest w tym zakladzie. Takie sa warunki pracy i hm jesli nie odpowiada to sie zwalniam z nie siedze i pisze zle opinie albo w palarni opowiadam jaki to ja nie jestem super ktos i czego ja nie zrobie bo naleze dow zwiazkow 30 lat to ja im pokaze a malolaci podchwytuja te gierki bo jemu zostaly 3 lata labo 4 to cwaniakuje a oni maja przed soba 40 lat pracy i mija chwilka w palarni na papieroska i taki pan leci na maszyne biegiem w te pedy wieki rewolucjonista plarniany co to on nie zobi czego nie powie komu trzeba czego to nie zalatwi tym mlodym , haha potem tez chwilka w stolowce wydzialowej tez kampania ja to wam pokaze jak sie zaltwia sprawy i takie tam poerdoly i przerwa sie konczy i leci na maszyne w biegi. Mowiąc krotko przeprcowalem lat wiele i pochwale zaklad. Zycze powodzenia w karierze osobom mlodym nowozatrudnionym a wywrotowcom mowie stanowcze nie-zwolnijci sie i zrobcie miejsce dla ludzi normalnych.

bibendum

Wiele sie tu czyta o pracy zdalnej czyli na telefon tak zwanej. Przeciez nieraz i nie dwa spotyka sie pracownikow umylowych na zakupach lub zalatwiajacych sprawy w urzedach - ludzie pracujacy na zmiany sa w roznych godzinach na miescie i widzimy co sie wypawia. Czesto sluchawka w uchu lub swierdzenie z usmiechem na twarzy a ja to wiesz dzis mam zdalna robote kiedy sie spotka takiego pracownika umyslowego i zna sie go na miescie. Urlopu sie nie traci taki jeden z drugim umyslowy i jak tu sie czyta tez zwolnienia nie bierze. A to z corka wiesz musilalem podjechac do lekarza a to wiesz zona sie zle poczula to wiadomo. No wlasnie wiadomo wszystko tylko umyslowi to maja na telefon prace i sluchawka w uchu i dzialaja. Produkcja idzie pelna para bo ludzie fizyczni przyszli do pracy i pracuja. Czy ci umyslowi sa az tak na co dzien potrzebni? skoro biora na telefon prace .........................bez komentarza ......................ze zalatwiaja swoje sprawy osobiste .................skoro ich nie ma w pracy i produkcja jest realziowana. Jesli jest realizowana to czy musza sie w pracy pojawiac? dla smiesznych chyba spotkan sa bo sa

lol
@bibendum

trzeba było się uczyć a nie pić alko pod mostem

@władek Nowy wpis
@lol

:) co za bzdura, ilu z tych menagerów nie potrafi pisać a i mają problemy z mową.... jest taki jeden np. pan co często używa zwroty po pierwsze primo, po drugie primo itd.... - zapytaj jaką ma szkołę :)

juz po wszystkim Nowy wpis
@@władek

Tak zgadzam się pracowalem i wiem że menadzerowie czy technolodzy to maja średnie wykształcenie w ogromnej większości a jeżeli już kto miał to zrobił zaocznie i zero znajomości języków obcych przynajmniej tam gdzie pracowałem , kilku mistrzów i kilku technologów. Z technologow to chyba ich szef miał tylko wyższe i to też zrobione po doroślaku jak już pracował w miszelinie. Awanse ? co jest brane pod uwage bo na pewno nie wykształcenie wyższe i znajomość języków obcych.A niektóre teksty tych ludzi na stanowiskach umysłowych...........ech lepiej nie przytaczać.

ikonka

Sprawdź 9 opinii klientów firmy Michelin Polska w Olsztyn.

Sprawdź
Postojowe Nowy wpis

Slyszalem ze teraz sa postojowe i jakies wolne dla pracownikow na hali. Kiedys tez tak bylo. a mam pytanie skoro pracownicy fizyczni z produkcji sa usuwani na wolne poprzez rozne metody czy to urlopy zalegle- to smiech akurat ktory z nich ma urop zalegly? czy na urlopy swoje czy wolne systemowe lub tez w polowie chyba jak sie orientuje platne mgcp ? to jak sie rozumie dotyczy pracownikow na stanowiskach robotniczych czyli pracownikow z hali - fizoli znaczy. a co z pracownikami z platform i biur czy oni nie maja mniej pracy ze wzgledu na mniejsza producje?czy potrzebna jest ta sama ilosc technologow czy planistow kiedy nie ma co robic i sa postoje? i inych specjalistow? a juz w codziennosci tych smiesznych jak to mila nazwa w firmie szefow projktow - postoje sa ludzie nie pracujea nie produkuja - a niestety pracownicy biur plaform sa w pracy chociaz co robia?produkcja stoi ludzie w domu fizyczni na wolnym a oni co pracuja? dlaczego im sie nie wpisuje postojowego czy wlnego czy urlopu lub mgcp?

konjo Nowy wpis
@Postojowe

a moze biora prace zdalna jak sa chozy albo nie moga do pracy przyjsc z roznych powodow. a pacownik fizyczny urlop lub zwolnienie innego wyjscia nie ma. a taki umyslowy to na telefon prace sobie wezmie i ma wiadomo i urlop w kieszeni i l4 nie bierze. czy to jest w porzadku to do oceny pracownikow fizycznych trzeba pozostawic.

Krystian
Kandydat

Na jakie zarobki można liczyć na początku pracy? Proszę o prawdziwe odpowiedzi.

Marek
@Krystian

Najniższa krajowa + dodatek za 4 brygadówke i nocki (w sumie ok 1300brutto). Polecam zatrudniać się po nowym roku bo inaczej po egzaminach dostaniesz podwyżkę dobijająca do noworocznej najniższej krajowej (max)

Dawid493
Kandydat

Witam. Mam pytanie odnośnie stanowisk pracy, co powiecie o wydziale ( konfekcja), ( kordy) ?- osobówka. Który wydział jest lepszy, jakie są plusy i minusy tych wydziałów? prosiłbym o opinie kogoś kto ogarnia, z góry dziękuję

Marta
@Dawid493

Ale, co konkretnie chcesz wiedzieć? Zarobki, atmosfera czy może jeszcze coś innego?

Dawid493
@Marta

zarobki mniej więcej się orientuje, chodzi o atmosferę i o trudność wykonywania prac na tych działach.

nnn
@Dawid493

Konfekcja najcięższa praca a płacą tyle samo co na innych wydziałach. Na kordach hałas. Nie polecam

Bożena
@nnn

A czemu uważasz że to najcięższa praca? Ile godzin dziennie w ogóle się pracuje?

Krystian
@Marta

Jakie zarobki są na konferencji?

logo firmy Wiertacz
Bose-Instal Sp. z o.o.
(25 opinii)
Wyślij CV
logo firmy SPAWACZ METODĄ MIG (131)
LIMNUSWORK

gdzie te premie mracowalem 1,5 roku i nie otrzymalem zadnej

fsdfsdfsdfasdasd

gdzie pracowałeś?

@tomasz

a w jakim wieku jestes ? na jednym wydziale pracowałes ? czy na paru ?

Jan
@tomasz

Premie są kwartalne. OCX1 dostał premie, nawet dobre. Zapoznaj się ze sposobem premiowania na swoim wydziale.

tomasz

dni wolne za swieta nie sa dla nas tylko dla firmy jestes na zwolnieniu lekarskim a a ci wstawiajw wolne za swieta to jest bezprawie gdzie l4 kasuje wszystko aby pojsc na urlop to musisz sam zalatwic sobie zastepstwo nawet jesli jestes chonorowym dawca krwi

Jan
@tomasz

Kolego idz do swojego Kierownika personalnego i powiedz o tym. Porozmawiaj z kimś ze związków zawodowych. Ja tam pracuję już długo i nigdy nie wstawili mi ws za L4. Pozdrawiam.

kiedys pracowałem
@pracownik

Takich kilka refeksji sie nasuwa kiedys byly postoje i teraz tez sa co sie slyszy na miescie i ludzie z produkcji na wolne roznymi oczywiscie metodami sa na wolne zapraszani. Co z pracownikami z biura? Czy jezeli jest postój dwa czy 3 lub 4 dni czy nie powinni tez byc odsylani na wolne postojowe? Jesli produkcja stoi kilka dni co robia ci planisci technolodzy organizatorzy majstrowie i cala ta grupa zarzadzajaca? Czy dyrekcja panuje nad nimi w ogole? Czy platna prace wezma na telefon ? i na benzynie da sie zaosczedzic? Moze w koncu dyrekcja wezmie sie za nich? Naprawde co robia oni ci z biur w te dn postojowe skoro tyle pracy maja w dni postojowe produkcji to az sie nie chce wiedziec jak sa zarobieni w dni kiedy produkcja przebiega zgodnie z planem chyba sie nie wyrabiaja tedy hha naprawde pytanie do dyrekcji az samo sie nasuwa . Wszystko stoi a oni sa w pracy i pracuja a fizycznych nie ma.

@pracownik

Idealne warunki, może i mnie tam kiedyś przyjmą to moje marzenie.

@pracownik

Swietne warunki zlozylem cv i czekam juz trzy tygodnie nie moge sie doczekac jak przekrocze prog fabryki moich marzen boze kiedy zadzwonią moze ktos mnie poleci tu z forum?

A..nna

W końcu trzeba odpisać tym ludziom co wypisują ze pracownicy co korzystają z pracy zdalnej nic nie robią. W końcu to my planujemy zapotrzebowanie produkcji i technolodzy tez nie próżnują i maja ręce pełne roboty. Wszyscy z nazywanej szeroko platformy bardzo ciężko pracują żeby wszystko miało ręce i nogi na wydziałach. Gdyby ne my co byście robili ci z produkcji co byście produkowali i jak z jakością czy zgodnie? Pracujemy z domu często po 10 i 12 godzin i nie żalimy się ze nikt za to ie płaci nam. Menadżerowie również dają z siebie wszystko nawet jeśli zdalnie pracują są pod telefonem i zawsze dyspozycyjni dla załogi. Trzeba nam nawet podziękować ze pracujemy tak intensywnie i ciężko nawet z domu co zakłócą nam życie rodzinne bo telefony ciągle są od ludzi z produkcji. Docenić nasz wkład przydałoby sie a nie tylko pisać bzdury ze nie dojeżdżamy bo oszczędzamy na paliwie.

Czlowiek z produkcji
@A..nna

moze w punktach wypada tej pani odpowiedziec sa postoje co robicie jedna zmiana stoi a nawet i dwa dni jest postoj co robicie na obiady pierwsi zeby nie zbraklo najlepszych dan pracujac ze tak powiem z domu nie dojezdzacie do miejsca pracy macie od 500 do tysia w kieszeni zlotych za same dojazdy ktorych brak ludzie na produkcji pracuja i musza przyjechac sa dni wolne nawet do pieciu sie zdarza majowka etc ze produkcja idzie bez waszej pomocy moze za wpisem tu mozna pracownikow z platformy nie angazowac przyjazdem do pracy moze powinniscie caly rok pracowac zdalnie produkcja idzie spotkacie sie na timsie i wszystko gra i buczy zle sie czuje maz czy zona albo dzieci - zdalna robota lekki katarek - zdalna praca a ludzie z produkcji musza brac l4 albo urlop moze faktycznie nie jestescie potrzebni tak na co dzien skoro produkcja idzie i wiemy co i jak w biurach tylko plotki i co zrobic z czasem zeby do tej 15 sie przebujac a telefony do was to tylko wasz wymysl bo takie procedury nagraliscie ze trzeba zadzwonic do technologa zmiencie regulamin to nie bedzie telefonow mistrzowie coz po co sa korespondenci w koncu sa i musza decydowac odklikajcie sobie spotkania online i co zostanie w byciu na hali? planisci co planuja kiedy sa postoje kilkudniowe technolodzy to w ogole bez komentarza dlaczego nie korzystacie z urlopow i mgcp w polowie platnych? tyle pracy macie ?

Pracownik fizyczny
@Czlowiek z produkcji

Nie rozumiem, mają pracę z domu i stoją w kolejce po najlepsze danie na obiad? Wyjaśnij

Fizol
@A..nna

Ciężko pracujecie? Spróbuję Pani popracować na hali przez 8h kiedy temperatura na zewnątrz wynosi ponad 30 stopni. Wy na platformach macie klimatyzację i raczej nie fatygujecie wyjść na hale w takich warunkach kiedy nie ma takiej potrzeby

Kkgx
@A..nna

Tak tylko szkoda że na 1 pracownika fizycznego wypada ze 3 lub 4 pracowników umysłowych i to wy powinniscie dziękować bo was jest o wiele wiele za dużo

Cytrus
@A..nna

Nic wspólnego z rzeczywistością.

Ankietta

ja w pracy na telefon z domu swiadczonej chce napisac. jak to jest ze ludzie z bjura ze platformy sobie moga rak prace brac a ludzie z produkcji nie. toc to sa ludzie bogaci i mieszkaja za miastem czesto grubo kilometrow za miastem i ze 30 nawet sie zdarza przeciez sie slyszy tu i owdzie. i przy obecnej cenie paliwa to im sie oplaca przyjechac do zakladu czy wziac prace na telefon z domu? dyrekcja powinna chyba to zabrac pod swoje rzady bo to jest nagminne juz irytujace ludzi pracy zachowanie. Ci to tyko by brali na telefon i ciezko pracuja oczywiscie na tym telefonie zapewne ech ciezko. ludize z produkcji nie moga zabrac pracy do domu na telefon czy to jest rownouprawnienei wzgledem pracownikow firmy. Ciekawa jestem niedlugo oceny i ludzie pewnie sie wypowiedza o tym lezakowaniu umyslowych pracy na telefon tak zwanej i w ogole jak moze mistrz albo technolog na telefonei pracoac kiedy jest zaloga jest produkcja to moze w ogole po co oni sa skoro sa w domu i tak nie widza co i jak a my dajemy rade!

Respon...ent
@Ankietta

Bardzo ciekawy wpis ponieważ praca na telefon z okazji pandemii covid pojawiała się niejednokrotnie u wielu pracodawców. Problemem pojawiło się że niestety za dużo pracowników zaczęło wykorzystywać taką pracę. I oczywiście można śmiałe stwierdzenie założyć czy taki jak piszesz mistrz czy technolog może tak sobie pracować na właśnie telefon. Pytanie się pojawia skoro tak to czy w ogóle są takie osoby potrzebne na hali produkcyjnej? Piszesz że są w domu i pracują i jednak praca produkcyjna jest wykonywana. Jaka jest zatem różnica czy są w pracy czy są w domu? Może mogą tak cały rok z domu pracować? Kto to wie? A że cena benzyny poszła górę oczywiście zgadza się nie muszą jechać a piszesz że mieszkają za miastem w domach - czyli ich stać na benzę a jednak oszczędzają. Może warto z pracodawcą porozmawiać o dodatku dla ludzi z produkcji którzy do pracy codziennie przyjeżdżają i świadczą usługi. Przecież to osoby z produkcji zapewniają ciągłość zarabiania pieniędzy. Pewnie są też długie dni wolne dla pracowników umysłowych tak zwane przedłożone weekendy i wtedy pewnie sobie sami radzicie bez pomocy mistrzów lub innych pracowników umysłowych. Może warto takie pytania zadać komuś ze sfery prawdziwego zarządzania ponad mistrza czy kierownika?

plol
@Respon...ent

specjalista internetowy

Slowa
@Ankietta

za wpisem aktualnie średnia krajowa zarobków wynosi około 6600 brutto czyli wychodzi w granicach 4700 netto na rękę. Czy pracownicy tyle zarabiają ? Kto wie ?

ura bura...
@Respon...ent

Powiedziec mozna jasno skoro linia stoi kilka dni co robia ludzie z biura? technolodzy organizatorzy planisci mistrzowie specjalisci inni eksperci rowniez? Podobno wysylane byly monity o wykorzystaniu w te wlasnie dni postojowe wolnych dni dla pracownikow , ale jakos tylko na stanowiskach robotniczych tego sie wymaga? Naprawde pracownicy umyslowi maja tyle pracy w postoju tak dlugim? to az czlowiek boi sie zapytac co robia kiedy produkcja idzie pelna para? Czy umyslakow na postojowe nie mozna wyslac?tyle sie mowi podobno w tym zakladzie -tak mowia na miescie ze rownouprawnienie jest rownowaznia pomiedzy pracownikami fizycznymi a umyslowymi? i pojawija sie kolejne wpisy tez sluszne o cenie benzyny kiedy trzeba do pracy dojechac i pracowac. Czyta sie tu ze pracownicy z biura biora prace z domu, a produkcja idzie pelna energia. Zatem czy sa potrzebni na co dzien? skoro z domu wszystko robia? czy sa potrzebni codziennie do produkcji ? czy moze moga spokojnie caly rok z domu patrzec na wyniki ludzi pracujacych naprawde? i czy pomijajac fakt ze sa w tych biurach to tylko rozmowki sa?Ludzie z maszyn dojezdzaja do pracy i paca ciezke pieniadze za dojazd do niej a ludzie z biura w domu siedza i pracuja zdalnie i co najmniej 500 zlotych w kieszeni im zostaje?kto w koncu robi ta produkcje?ci co na telefonie z kompem siedza czy ci co pracuja na maszynach ciezko?Moze wlasnie jak tu sie pisze nie sa potrzebni ci ludzie na telefonach i komputerach dzien w dzien skoro produkcja idzie i tak . a co w swieta w wekendy tez ich nie m i idzie produkcja?Moze zakazac im tej funkcji moze niech beda jak fizyczni jesli nie chcesz do pracy isc i jestes lekko przeziebiony czy inne sprawy osobiste masz czy postoj to wolne bierz w postaci urlopu lub zwolnienie lekarskie? I potem podobno sa zdziwienia wedlug pracownikow umyslowch jaj to zwolnienia nie bralem hoho kupe lat - a ci z hali no niestety nie maja innego wyjscia przeciez i musza brac te zwolnienia ?

Hanna
@ura bura...

piszesz o dojazdach ludzi do pracy... że płacą za nie ciężkie pieniądze. a nie orientujesz się czy są organizowane jakieś transporty pracownicze do roboty, czy nie bardzo?

xD
@ura bura...

jak sie czyta posty tych zalacych sie na prace umyslowa to mamy niezła beke

Wtyka
@Slowa

Znajomy na produkcji - koło 4200 na rękę. Na jesieni mają być kolejne podwyżki - ile? Nie wiem. Ale po wliczeniu 13 jakiś premi itp myślę, że na miesiąc średnio 5000 netto wychodzi.

Znajomek
@Wtyka

Ja myślę że z 9000 Neto wyjdzie

@Hanna

jakie transporty ludzi ? Skonczyly sie te przyjemnosci wiele lat temu

eniu
@Wtyka

No tak 4,6 tys zł netto wychodzi.

mariusz

A odcinki plac ktore są teraz to mentlik, rubryka tzw. premie jak PPI/PPC trzeba sie domyslac isc do biura wydzialowego i pytac ile dostalem premi PPI a ile za PPC. Co z niechecia są udzielane informacje. To po co są te odcinki płac jezeli pracownik musi domyslac sie i chodzic do biura i dowiadywac sie ile czego dostał. Przeciez odcinek płac. powinien byc jasno i wprosty i zrozumiały sposób napiasany co za co, i w jakiej kwocie. Tak samo z rubryką URLOP jest tylko kwota ktora jest wogóle nie zrozumiała dla wielu pracownikow, kiedys bylo wyraznie napisane ile dni bylo sie na urlopie i kwota za ten urlop. Teraz tak nie ma, kantuja nas z każdej strony.

Rekrut
Kandydat

CV składaliście przez internet czy osobiście? jeżeli tak to jak długo czekaliście na telefon po złożeniu cv ?

Ale
@Rekrut

2 miesiące ale po 2 tygodniach się zwolnilem

Katarzyna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.
Kandydat

Cześć jak wygląda praca na stołówkach? Udaje się przeżyć? Czy to praca tylko dla podpierdalaczy?

Kandydat

Przyjmują teraz do Michelina?prosze o odpowiedz ,moim marzeniem jest praca w tej fabryce. Codziennie przechodzę obok tej pięknej fabryki i marze o pracy w niej ,składałem cv już trzy razy i nic.

Danuta
@Mirek

A masz jakieś doświadczenie? Może tutaj leży problem, nie myślałeś o tym?

Acki
@Mirek

Człeku, pisząć takie bzdety/farmazony, dajesz dowód, że nie to nie jest miejsce pracy dla Ciebie. Omijaj ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

kjh

priv

@Acki

Dlaczego tak piszesz? Ja chce spełnić swoje marzenie i tam pracować ,marzenia trzeba spełniać.

Pracujesz w firmie Michelin Polska na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Na jakie benefity można liczyć w firmie Michelin Polska?

Janush

Hm, wszedłem z ciekawości, byłem ostatnio na rozmowie ponieważ szukałem pracy, pracę dostałem właściwie z miejsca za spoko kasę 3700 netto przed szkoleniem stanowiskowym, po rozmowie z miłą Panią menadżerka/kierowniczka czy jak to się tam, tam nazywa. Jednocześnie miałem ofertę pracy na stanowisku kierowniczym w innej firmie za ciut mniejsze pieniądze+ miesięczny bonus i porównywalny socjal, z 6 może 7 lat temu pracowałem w smażalni opon z pół roku. Nie wiem czy miałem pecha (wnioskując po opiniach analfabetów częściowo tak częściowo nie). Z punktu widzenia pracownika trochę lipa że np możesz nawijać szpule 10 lat i właściwie jakie masz umiejętności po 10 latach dla innego pracodawcy? Zresztą o czym ja mówię tam się idzie na całe życie.Zastanawia mnie tylko czy zmieniło się coś pod kątem traktowania młodych pracowników przez starych alkoholików bez zębów którzy dra mordy, są wulgarni a właściwie to ich życie to fabryka/alko/fabryka. Czytam opinie se młodzi nie chcą pracować, myślę że chcą, tylko jak spojrzą na was ( raczej większość) starszych stażem pracowników to mówią ja ebe czy to też mnie czeka? Zezwierzęcenie, nałóg, brak perspektyw i umieranie dla fabryki. Moje wspomnienia są bardzo negatywne ale chce wierzyć że można tam trafić na fajnych ogarniętych ludzi. Pozdrawiam

Ącki
@Janush

Człeku, co ty zażywasz, zmień na coś innego, bo niedługo, nie tylko ostatni ząb stracisz, ale także resztki szarych komórek. O kim, o czym, o jakiej firmie, o jakim stanowisku, o jakich czasach pisesz????. Zachowałem te twoje wypociny, bo takich bzdur, fantasmagorii, pierdół w życiu nie czytałem.

pracowniczka

Ciekawe wpisy widze tu krążą. Pracownicy na stanowiskach umysłowych biorą sobie pracę online i dobrze. Skoro jest zezwolenie władz firmy i rządu. tylko nasuwa się pytanie czy w takim razie mogą oni pracować w trybie telefonicznym cały czas? Czyta się opinie że tacy pracownicy z platform nie muszą być w pracy n przykład tydzień lub dwa cóż znaczy wydłużyć ten czas do miesiąca lub nawet 3 miesięcy? A może tacy pracownicy i pół roku mogą pracować zdalnie? Pójdźmy dalej może i rok? produkcja sama sobie daje radę i tak przecież są święta często długie weekendy i kręci się i to z powodzeniem wszystko. Tylko jak tu ktoś dobrze napisał dojazdy do pracy są coraz droższe i ludzie na stanowiskach fizycznych płacą cieżkie pieniądze za dojazd do pracy. Pracownicy umysłowi nie oszukujmy się w ogromnej większości mieszkają poza miastem w domkach jednorodzinnych - przecież ludzie się znają rozmawiają ze sobą-to każdy wie. I oni sobie biorą pracę zdalną i nie muszą do pracy dojechać tylko w domu siedzą i zaoszczędzają spore kwoty pieniężne. Co miesiąc faktycnie około tysia są do przodu. Cena paliwa wiadomo jaka jest i pytanie czy to jest sprawiedliwe? Może warto pomyśleć o dodatku dla ludzi co codziennie do pracy jadą wykonać produkcję. A praca online wiadomo w domku ciepło kapcie herbatka spotkania onlien etc. czasami sie widywało też ludzi w sklepach co mieli pracować na zdalnej. Może warto to przemyśleć. Pytanie do zarządu spólki.

zarzad
@pracowniczka

Nie

PRACOWNICY
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

to my juz nie rozumiemy czy sa potrzebni w pracy ci majstrowie i technolodzy i inni eksperci? jezeli biora prace na komputer zdalna to co w koncu pracuja czy nie? produkcja stoi i oni zarzadzaja produkcja z domu? to niech zarzadzaja moze z domu i dodajmy nam jakis plus w wyplacie za dojazd do pracy okolo tysiac zlotych . bo oni sa w domu nie jada do pracy a to prawda ze mieszkaja za maistem bo sa na stanowiskach . Skoro tak duzo zarabiaja to moze dajmy cos dla ludzi fizycznych za to ze jada do pracy

Matti

w ogole ci co na telefon biora to moze czy potrzebni sa w pracy. niech se w domu siedza i robia na zdalnej. tylko niech mniej zarabiaja bo nie jada kilometrow nie wyrabiaja do pracy a wiekszosc to bogaci co mieszkaja poza miastem bo ich na to stac.

My pracowici na produkcji

Chcielibyśmy się wypowiedzieć w sprawie pracy z domu na telefon jak to mówią umysłowi . Nie widzą produktu na oczy ale na podstawie wpisów różnych je klasyfikują. Czy nie trąca to dyskryminacją? Taki pracownik jeśli jest kobietą nie musi się malować ani jeśli jest chlopakiem nie musi się ubrać jakoś tylko w domku w piżamie leży. A co z najważniejszym tematem - tematem ceny paliwa!!! Taki sobie pracownik umysłowy siedzi w domu i cóż nie wiemy czy pracuje może i pracuje ale jak cały czas te 8 godzin w komputerze? Pracownik fizyczny jedzie do pracy i cenę paliwa płaci ponad 8 złotych za litr.Pracownik umysłowy ma pracę z domu i jest do przodu w miesiącu o kilka stów. Mimo że zarabia i tak pewnie dużo więcej niż ten z produkcji. Przecież to ludzie z produkcji zapewniają zysk i dochód a nie ci z platform czy biur. To co oni sobie mogą brać z domu pracę i się lekko śmieją a ci z produkcji? nie pozostaj nic jak tylko brać l4 i co będziecie analizować i planować i organizować jeśli nie będzie ludzi? sami nie wyprodukujecie niestety

Kaspian
@My pracowici na produkcji

tak przeciez to my produkujemy nie bedzie ludzi na produkcji co wy bedziecie planowac? a ludzie sie zwaniaja z wydzilalow i to na maksa

troche w firmie juz
@My pracowici na produkcji

to prawda kto bogatszy to za miastem mieszka i paliwo kosztuje a oni biora prace z domu zeby nie jezdzic bo to kasa . Kazdy umie liczyc nie tylko umyslowi ludzie na pri=odukcji tez licza . Dojazdy do pracy kosztuje skad by sie nie dojezdzalo moze warto by odliczyc takim pracownikom z pensji brak dojazdu do pracy. Wiecie ci bogaci na stanowiskach wlasnie mieszkaja za miastem i biora prace z domu i zarabjaja dodatkowo a prosci ludiz ez produkcj musza przyjechac gdzie by ni emieszkali i pracowac moze tak dla nich jakies dodatki?

Rudy102
@Kaspian

Będą przerzucać z pracy zdalnej na produkcję i albo ten umysłowy się zgodzi na zmianę stanowiska albo za bramę , na produkcji czy budowie powinni płacić godnie!!

Aneta
@Rudy102

Czyli połowa ludzi u was pracuje na zdalnym? Dobrze to rozumiem? A widzę ze pracujesz tu to odrazu zapytam czy firma daje jakieś profity w postaci premii, bonów, kart?

Rudy102
@Aneta

Premie raz na rok z 200zl,bony jak masz dzieci, karty tak samo

ws...
@My pracowici na produkcji

pracownicy z biura biora sobie prace na telefon. A fizole coż na zwolnienie ,ale potem trzeba się liczyć z mniejszą podwyżką. bo brales l4 i nie bylo w pracy.

Grzegorz
@ws...

No wiesz. Sam mogłeś być pracownikiem z biura. To był twój wybór więc teraz nie ma co zazdrościć. Były teraz jakieś podwyżki? Czemu przez chorobowe dawali mniejsze?

noobody
@Grzegorz

Nie było podwyżek.

Nik
@My pracowici na produkcji

Wlasnie to prawda moze pracownikom ktorzy nie dojezdzaja do pracy i sa okolo tysiaca zlotych do przodu w miesiacu po prostu dac ta prace zdalna na stale. Skoro i tak nie musza byc w zakladzie i pracuja na komputerze. A pracownikom ktorzy codziennie dojezdzaja do pracy jakis dodatek placowy wymyslec i dac w skaldnik wynagrodzenia. Przeciez ci co nie jada to maja w kieszonce sporo kasy a ci co dojezdzaja to placa za benzyne ok 8 zlotych za litr. dojezdzajacy sa w plecy okolo tysiaca zlotych bo musza byc i wykonac faktycznie prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Michelin Polska - Olsztyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Michelin Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Michelin Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michelin Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Michelin Polska?

Liczba opinii klientów firmy Michelin Polska, to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michelin Polska?

Kandydaci do pracy w Michelin Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Michelin Polska