Opinie o michelin.pl - Michelin Polska Sp. z.o.o. w Olsztyn

Pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie została założona w1994 r. w Warszawie. W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupiła pakiet większościowy akcji olsztyńskiej fabryki i stała się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Produkcja ciężarowych opon całostalowych ruszyła w 1996 r., a w 1998 r. otwarto Zakład Form. W 2000 roku w Warszawie powstało Centrum Szkoleniowe dla dilerów. Rok później olsztyńska fabryka rozpoczęła produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie połączyły się w jedną firmę: Michelin Polska S.A. Powstały nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michelin Polska w Olsztyn

ambasador

Napewno nie przyjmuj sie na formy mms.rzadzi tam (usunięte przez administratora) Kowalski,gosc zjadl wszystkie zmysly i sie poczul za dobrze,jest niczym bóg ale co na to dyrektor gdy wszystko wyjdzie,cala prawda o nim... z ludzmi robi co chce,jednych zwalnia a drugich nie szanuje,bynajmniej udaje ze szanuje a poznie wychodzi,,,, a w kosciele udaje boznego i ze niby jest w porzadku wobec ludzi ;(

Kamikazze

Firma jest zdesperowana, nie mają rąk do pracy fizycznej, a chętnych do siedzenia w biurze jest już zbyt wielu, ogłoszeń o pracę na produkcji jest masa, mydlą oczy benefitami które są nic nie warte bo taka trzynastka czy w wczasy pod gruszą powinny być wliczane do pensji, pracownicy biurowi mają bezwzględny obowiązek lajkować posty firmowe żeby zachęcić ludzi do pracy fizycznej, tylko czekać aż to się posypie

Pracownik mms
@Kamikazze

Co Ty gadasz? Jakie lajkuja? Oczywiście są takie prośby i naciski z góry ale nikt kto choć trochę myśli nie poleci tej firmy innym ludziom/znajomym tym bardziej tutaj...chyba że kogoś na dzo nie lubisz to oczywiście warto zachęcić :)

E.T.

Czy praca na produkcji odbywa się wyłącznie w systemie 4 brygadowym 3 zmianowym? Czy jest możliwość pracy na jednej zmianie lub dwóch?

Od ponad roku nie pracuje w Michelinie , druga pracę znalazłem w tydzień , pracuje w markecie budowlanym w okolicach galerii warmińskiej nazwy nie podam aby nie dawać reklamy , zarobki 2750-2900 netto po roku na start 2400 miałem , wczasy pod grusza , premie do 1500 kwartalnie zł jesli obroty są wyrobione ale z tym nie ma problemu , pieniądze na Boże Narodzenie , Wielkanoc , każda niedziela wolna plus dzień w tygodniu, jedyny minus że trzeba się użerać z klientami , ale nie żałuję. W końcu wiem że żyje , mam czas dla żony , dziecka , jakby jestem zdrowszy do tego. Czy bym wrócił ? Za żadne pieniądze.

Wzruszony

Nie wiem tylko co gorsze, użerać się z klientami czy z mistrzem i jego wazeliniarzami, bo wszyscy oni pojęcia nie mają o pracy swej komórki i jej problemach a ciągle się sadzą do zwykłych fizoli. W Michelin natomiast są premie PPI i PPC - jak masz sporo szczęścia (bo głównie od tego zależy wysokość premii) to co kwartał zgarniesz 200-300 zł bonusu (oczywiście brutto).

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Operator

Witam. Pracuje na cpv i jest ciężko, jedyne światełko na hali to utrzymanie ruchu. Ludzie na poziomie wykształceni , uczyni, pomocni, jednym słowem fachowcy pełna gęba. Tylko czekać aż jakaś firma nam podkupi ostatnich prawdziwych fachowców w Michel. Oni są jak ostatni samurajowie, nie ma już takich fachowców to jest gatunek wymarły. Dbajmy o nich.

@Operator

To niesamowite co napisałeś. A tak serio czym sie zajmujesz?

Grzegorz
@Operator

Wymagająca praca powinna być odpowiednio wynagradzana. Czy osoby, które dobrze pracują i mają wysokie kwalifikacje, o czym wspominasz otrzymują dodatkowe benefity lub premie? Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat poziomu wynagrodzeń w Michelin.

@Grzegorz

Tak owszem solidni pracownicy są doceniani. Ja np. dostałem 100 złotowy bon do restauracji, za 13 lat pracy bez L4. Ktoś inny dostał smycz do kluczy bo zgodził się przesunąć urlop wypoczynkowy.

Danny

Ja życzę tej firmie zapaści lub żeby patrycjusze zamienili się miejscami z plebeljuszami na stołki,

Obecny Pracownik

Witam. Chciałbym wyrazić Swoją opinię na temat utrzymania ruchu w Michelin. Nigdzie nie spotkałem się z tak dobrymi fachowcami. Poziom wiedzy jest bardzo wysoki co przekłada się na wyśmienitą jakość pracy UR. Wszyscy Panowie są uśmiechnięci i z radością pomagają w potrzebie - widać , że wykonują zawód z pasją . Pracować w tak zgranej ekipie to marzenie. Utrzymanie ruchu na Formach jest najlepsze !

Tak jest na każdym dziale Panie Kolego. Wszystko po rodzinie albo za włażenie w tyłek. Śmieszne są te konkursy na jakieś stanowisko nierobotnicze, i jakoś zawsze trafia tam jakiś pociot mistrza czy kierownika.

Byly pracownik

Tam jest duzo ludzi na formach co sa poje.bani.Moge ci nazwiskami sypac kto jak pracowal i jak sie dorobil.Pracowalem w hu.j lat z tymi pajacami co teraz sa pseudo managerami,a ja robili na maszynach to w huj.a robili.Robia do tej pory ,a ja nie bo to co slysze co tam robia to jakas kpina. Sami byli gnebieni to teraz innych gnebia,ale niech pamietaja Olsztyn jest malutki:):)Krysztopa byly kierownik i pracownik zakonczyl kariere a tez tak szalal hihi .Teraz szaleje Maciej M. Pseudo Mistrz jego poprzednik Jarek B. Dupo lize Kolejny (usunięte przez administratora) Andrzej K. Szkoda mi czasu bo znam ich historie od podszewki co robili.Jak ich Prusik gnebil to zapomnieli hihi????????i srali w gacie bo maile pisal na nich.Kiedys im sie to skonczy jak sie wypala.Moze to czytaja to pozdrawiam tych frajero.w.Mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy buraki za 10 ???????????? zycze wam udanej kariery do nastepnej wymiany na innych ludzi????????

Były Pracownik
@Byly pracownik

A niejaki Jarosław W. Był kiedyś kierownikiem na utrzymaniu ruchu dalej tam robi karierę? Z tego to dopiero był przygłup. "Obrabiarki nie trzymają osi bo na warsztacie są otwierane okna a maszyny nie lubią przeciągów" Tak powiedział Jaruś W. (Kurpiak z pod Muszyna czy Ostrołęki) Pewnie to nie jedyna mądrość tego człowieka.

@Były Pracownik

Mowisz o Berthiez tej maszynie czy makino?Ja juz tam nie pracuje wiec niewiem kto kest teraz tam kierownikiem.Bałdyga byl mistrzem a teraz jest Michałowski.Jak pracowales tam to wiesz kto to taki.Prusika tez pewnie pamietasz z grawerek potem mistrz na nockach byl hihi...Sram na ta firme,wspolczuje ludziom co musza tam pracowac:)

@Były Pracownik

No wlasnie czy on tam dalej pracuje? Poziom utrzymania ruchu od zazu sie znalo po rozmowie z tym pseudo fachowcem...(usunięte przez administratora)

Mnie ciekawią jakie będą podwyżki w tym roku , bo dyrektor mówi że wszystko idzie w górę prąd w górę itd że dla firmy to duże koszta , ale dla nas też wszystko poszlo w górę, co my mamy mówić jak w sklepie z każda wizyta zostawiamy więcej kilkadziesiąt złotych niż w tamtym roku , mieszkanie w górę , prąd w górę itd Więc podwyżki chyba też powinny być minimum 10% i to w najgorszym wypadku

Prymas

Oni mają kasę ale dla swoich czytaj pierwszozmianowi, póki ludzie nie będą masowo odchodzić nic się nie zmieni w tej firmie

Nowa

Oj jest coraz gorzej po zmianie menagrow itd na ocn , pora szukać innej pracy i z dnia na dzień nie przyjść do pracy bo to powoli (usunięte przez administratora), manager przyjdzie nie ma racji ale on swoje wie i nie da dojść do słowa a co dopiero przekleństwa do pracowników? Gdzie tutaj szacunek i jak można taką osobę szanować ? I taka osoba jeszcze dostaje awans na kordynatora?

@Nowa

Możesz bardziej szczegółowo opisać tę sytuację? Pamiętaj że jest ankieta i jeśli większość ludzi żle go oceni to gość poleci. Teraz to majster ma się starać i można to na nim wymusić. To że trafiają się ludzie nie dość że niekompetentni to jeszcze niewychowani i przeświadczeni o swojej wyjątkowości to cały zakład wie ale trzeba pisać o tym żeby to nie kończyło się na narzekaniu na palarni.

Xxx
@Nowa

Nie pisz bzdur... nigdy nie było żeby przklinal do pracownikow czy nie dal dojsc do slowa, wrecz przeciwnie zawsze pomocny, wyslucha do konca i zawsze dobrze doradzi. Kazdej komorce zycze takiego przelozonego. A i jeszcze jedno najpierw trzeba zaczac od siebie czy jest sie w porządku wobec innych ludzi, wobec pracy i wobec siebie.

Sympatyczna
@Nowa

Odnośnie Twojej wypowiedzi na temat przełożonego z wydziału OCN to JEST NIEPRAWDA!!!! Znam go osobiście, znam jakim jest w porządku przełożonym. Jeżeli jest się dobrym pracownikiem to bardzo potrafi to docenić. Zawsze stanie w obronie gdy jest taka słuszna potrzeba. Widocznie masz coś na sumieniu i musiałaś czymś podpaść że piszesz takie bzdury. Wszystkim w Michelin życzę takiego przełożonego :)

Ragnar
@Nowa

Przechodzi mistrz do innej komórki , musi się wykazać ,kogoś wyrzucić drugiego przenieść, kolejnego opieprzyć a wszystko po to żeby pokazał jakie on to porządki robi w komórce, niech się wezmą za wypełnianie tabelek na mqp , to jest chorę że na 5tyś pracowników , 3tyś to robiłem a reszta burżuazja

@Nowa

Jestem tego samego zdania. Opowiadając o istniejących rzeczywiście problemach dla swojej menadżer ta w odpowiedzi wulgarne się odzywa i straszy zwolnieniem lub gorzej. A mówiąc, że dzieje się źle to odwraca się i w du...e ma co się mówi. A potem po swoich dupolizach i ulubiencach odpowiada plotki i potem jak pracownik chce wyjaśnić czemu oczernia tak to grozi i straszy

@Wergiliusz

Nie wiem co bierzesz ale zmień dilera. Po wynikach ankiety jeszcze nic się nie zmieniło. U mnie koleś jest już drugi rok z rzędu oceniany przez zespół fatalnie a dalej grzeje stołek. Kierownik mówi że wyśle bo na jakieś szkolenie. Po co marnować kasę skoro wiadomo że z gówna bata nie ukrecisz. Do bycia managerem nie wystarcza znajomości i chęci. Trzeba mieć to coś czego Cię nie nauczą. Dlatego większość managerów nie powinna nigdy nimi zostać. A rekrutację na menageriw powinna przeprowadzać jakąś zewnętrza firma. Bo tak to później takie kwiatki.

Ludzie omijaicie ten kołhoz z daleka a zwłaszcz wydział form wyzysk i gnębienie pracownika,układy i znaiomości nie możesz mieć nic do powiedzenia tylko orka siedem dni pod rząd.

Byly pracownik

Witaj w klubie 8 lat tam przepracowalem,prwnie pamietasz Macka M co jest teraz mistrzem!!!Kanalia sie zrobila jak slyszalem.Po Pracy w Finlandii i u prywaciarza w glowie mu sie poprzewracało.Pracowal na Somabie i wielki z niego mistrz. Ja tez juz tam nie pracuje i jestem szczesliwy:):)

Donwasyl

Pytanie do życzliwych-czy na walcowni trzymają jeszcze tego nieroba Ledzińiaka ??? Bo jężeli tak to pewnie nadal z ucha strzela -harakter możesz krztałtować ale natury nie zmienisz''

Wrr
@Donwasyl

Kurpia nie zmienisz a jest tu ich pelno

Chmiel
@Donwasyl

O lenia ci chodzi?

Piotrek

Hej, Pracowałem w Michelinie kilka lat, zwolniłem się za porozumieniem stron i poszedłem gdzie indziej. Trochę czasu minęło, widzę że firma się ogłasza i rekrutuje, pomyślałem o powrocie. Pytanie jest takie: Czy przyjmują z powrotem pracowników którzy sami się zwolnili? Proszę o opinie. Dzięki, pozdrawiam.

@Piotrek

Witaj Jeśli odszedłeś w dobrej atmosferze i opinia była ok to nie powinno być problemu. Niestety obecnie jest zastój i może trzeba będzie poczekać do nowego roku jak ruszy znowu pełna produkcja. Pozdrawiam

Karol
@Piotrek

Nawet jak przyjmą ponownie to zaczynasz od najniższej stawki, jak jest zmniejszona produkcja to zwalniają ludzi lub przenoszą na stanowiska na których nie chciałbyś pracować, najlepsze są ich wymówki , kłamią w żywe oczy, niekiedy prawdziwego powodu zwolnienia nie podadzą tylko byle by się pozbyć człowieka

@Piotrek

Przyjmują ponownie byłych pracowników. Nie ma już takiego obostrzenia. Ja wróciłem, jednak wytrzymałem tylko 1 rok, po powrocie. Zakład się nie zmienia i wszystkie powody dla których wcześniej odoszedłem szybko dały się przypomnieć. Jednak stara zasada "odgrzewany jest dobry tylko bigos" jest prawdą, przynajmniej w moim przypadku.

Olgierd
@Karol

Dobrze mówisz, jak mnie zwalniali nie powiedzieli słowa , tylko żebym z nimi poszedł, jak wszedłem do personalnego , usłyszałem chcielibyśmy z panem rozwiązać umowę, spytałem o powód, to aż mnie zamurowało , nie chciałem podpisać bo rozwiązanie umowy było dziwnie sformułowane, siedziało dwóch majstrów i personalna, po dłuższym namyśle zmienili mi umowę rozwiązania którą wkońcu podpisalem, czułem się przyparty do muru ale nie chciało mi się z nimi prowadzić zbędnej rozmowy. Firmie dziękuję za darmowe szkolenia udt i nabycie doświadczenia. Nie dziękuję za sposób traktowania pracowników fizycznych , za charowanie jak ???? i (usunięte przez administratora)

Chmiel
@Piotrek

Przyjmują mnie za chlanie wywalili i przyjęli fachowców potrzebują

Witam, chciałbym się zatrudnić w firmie jako fizyczny, opinie są podzielone, jest mnóstwo ogłoszeń w internecie, Czy tu jest naprawdę taka orka, że ludzie rezygnują niekiedy odrazu?

Leszek
@Nowy

To zależy od stanowiska. Podobno najgorzej jest na konfekcji. Faktem jest, że niektórzy rzucają tę robotę już po pierwszych dniach. Powodzenia.

@Nowy

Niekiedy od razu niekiedy po paru miesiącach. Kasa kiepska praca ciężka a system 3-zmianowy odbija się nie tylko na zdrowiu.

@Nowy

Naprawdę możesz tak trafić. Możesz trochę lepiej ale nie spodziewaj się. Jak masz znajomości to dasz radę. Jak nie to będziesz na końcu łańcucha pokarmowego . Mogą cię zwodzić na początku odnośnie tego gdzie będziesz robić żeby cię nie wystraszyć. Poczytaj forum , nie jest takie duże ( jeszcze) i przemyśl . Pozdrawiam

@Nowy

Jak nie masz co robić w niedziele to zapraszamy, jak chcesz mijać sie z żoną w drzwiach, nie masz co zrobić ze zdrowymi nogami i kręgosłupem, jak lubisz nie spać w nocy a potem w dzień być ledwo żywy to zapraszamy do Michelin :) Jak chcesz zasuwać z kanapkami na druga zmiane gdy biali ludzie grilluja to wpadaj do Michelin :)

Mark

Witam, jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu?

Ur zp
@Mark

Nie polecam. Straszna atmosfera przynajmniej na comerio. Trochę lepiej po zmianie mistrza ale i tak nie ma oparcia w technologach Ur bo poprostu niewiedza tylko zbywanie ...

Neutralny

Zauważyłem w internecie ogłoszenia michelina poszukują ludzi na produkcje, czy ktoś może wypowiedzieć się jakie dają wynagrodzenie na start i czy jakieś dodatki za nocki są? Oraz jak wygląda praca przy wymianie tych szpul do kordów?

polecam. "da radę " przeżyć
@Neutralny

praca jest ok. jeśli chcesz pracować to będziesz pracował. wynagrodzenie podobne jak na rynku, za nocki oczywiscie dodatkowo płątne. Ale benefity biją na głowę inne firmy-opony dla załogi, prywatna emerytura- to jest coś czego nie ma nigdzie indziej.

Aaa
@Neutralny

Praca tutaj zawsze będzie dla chłopa, na wstęp dostaniesz 2100- 2300 no i oczywiście co roku podwyżki i wiadomo czym bardziej się starasz pokazujesz chęci to dostaniesz więcej od innych. Jest opcja żebyś dostał podwyżkę w ciągu roku no i tutaj jest taka sytuacja ze musisz naprawdę się starać robić za 3 wtedy możesz dostać dodatkową podwyżkę.

MAJA

Wynagrodzenie na stanowisko produkcji to jest jakieś 2200 2300

ktoś
@Aaa

chyba na tą podwyżkę w ciągu roku to dla podpier.... z ucha

Kamil
@MAJA

Takie grosze to nawet pracując jako cięć stróżujący w biurowcu w kiosku lub lombardzie dostaniesz, nie robiąc w takim systemie i na nocki, nikt szanujący się nie będzie pracował za tyle (usunięte przez administratora)

Krilan
@Aaa

Dobrze się czujesz ? W tej firmie pracownik fizyczny pracuje na technologa, mistrza z każdej komórki ,masę kierowników,specjalistów z organizacji którzy normują do granic możliwości ludzkiej pracę fizycznego, za tą pracę powinni płacić 3 razy tyle!!!!

Kajetan kajetanowicz
@Aaa

Może lepiej zaproponować firmie że tańszą siłą roboczą byłaby wytresowana małpa z ZOO na konfekcji opon, a zamiast wózków typu holownik kupić konie pociągowe żeby obstawiały prasy.

@polecam. "da radę " przeżyć

Witaj A powiedz proszę do jakich firm na rynku odnosisz się , tak żeby wszyscy mieli czytelne porównanie. Pozdrawiam

Miro
@MAJA

Chyba na start zapomnialas napisać i to kilka lat temi tak bylo

operator krajarek kordu cgl-zaproponowano mi tylko taką pracę. Słyszałem wiele negatywnych opinii,warto spróbować?

@Marcin

Jeżeli lubisz biegać to oczywiście możesz spróbować,( wiecznie w biegu)

Mądry
@Marcin

Nie pakuj się w to kręgosłup wysiądzie i żylaki na nogach gwarantowane

Martyna

Jaka jest praca na produkcji? Jest ciężko?

@Martyna

Jest różna ale nigdy lekka. Można trafić w miarę , można tak że rąk nie będziesz czuć po pracy albo kręgosłup siądzie - kobiety wcale nie mają lżej. Tak jak piszą inni ludzie też różni - nie tylko menadżer ale ktoś z kim pracujesz bezpośrednio. No i te zmiany , jak nigdy nie pracowałaś to się załamiesz. Osobie samotnej łatwiej to znieść , ludzie z rodzinami mają dość. Poczytaj całe forum , może ci to pomóc w podjęciu decyzji. Pozdrawiam

Fajans
@Martyna

Dla kobiet to tylko wózek widłowy, wydziały kordów tekstylnych, tkalni oraz kontrola końcowa ale nie na każdym wydziale, jak cię rzucą na owijarki, skrzydełka etc to też zależy od maszyn. Jest dosyć ciężko są kobiety co pracują na konfekcji , współczuję im,ogólnie ludzie jak już dożywają emerytury to żyją bardzo krótko, zawału dostają od tych spalin , jest bardzo dużo poważnych wypadków również śmiertelne się zdarzają!

Danny

Ludzie na stanowiskach produkcyjnych nie znają chyba rynku pracy za te pieniądze można pracować lżej i mieć wolne weekendy , trzeba naprawdę nie mieć swojego zdania żeby tu pracować jako fizyczny!!!. Być manipulowanym przez menedżera produkcji i resztę starych dziadów co już siły nie mają robić to jest kpina , bo ten cię do majstra sprzeda bo mu nie pomagasz, wymyśli coś żeby cię ośmieszyć i podłożyć świnie abyś się tłumaczył. Szkoda czasu na ten zakład , dodatki za system,za nocki , grusze i 13 stka nie są tego warte, obudźcie się!

Jancur
@Danny

Wymien zakłady w ktory sa praktycznie te same pieniadze i masz weekendy wolne?

@Jancur

Trzeba coś potrafić , czymś się interesować, nie chodzi żeby być odrazu specjalistą ,jest pełno pracy na magazynach, w hurtowniach w sklepach branżowych, jako przedstawiciel handlowy , nawet jak zarobisz te 200zł mniej bo nie ma nocek to i tak warto,(usunięte przez administratora)

Jancur
@Danny

Spoko czaje, lecz jak ktos nie ma na start na swoje mieszkanie itp i zadnej pomocy z nikad to mysle, ze to jest dobra firma jak na poczatek.. Wiadomo nie ma lekko, trzeba pracowac wszedzie, zgadzam sie z tym, ze ta praca moze wykanczac, bo te zmiany itp, ludzie tez tutaj pracujacy sa specyficzni, lecz da sie wytrzymac...

@Jancur

Na początek jak najbardziej żeby porobić uprawnienia udt i zdobyć trochę doświadczenia, wiadomo są stanowiska lekkie pozajmowane przez starych wyjadaczy lub ciężkie dla młodych i osób które nie miały wyjścia.

Helmut

Polecam MON ;)

Kamil
@Danny

Zgadzam się ,(usunięte przez administratora), każdy kłamie ci w żywe oczy, obiecują ,(usunięte przez administratora) najlepiej żeby człowiek się nie odzywał i tyrał aż kręgosłup padnie i kolejny niewolnik do wymiany, co do związków zawodowych w tej firmie to porażka nie robią nic by wywrzeć na pracodawcy lepsze warunki pracy i płacy!

Opowiedzcie jak jest na stanowisku skręcacz na mordach? Proszę o prawdziwe i szczere wypowiedzi. A majstrów i lizusow ich nikt tu nie chce

ja polecam i sobie chwalę
@Anonim

jest okej! firma dużo zainwestowała w poprawę warunków pracy. Chłodzenie hali, wózki itp. Praca jak praca da radę przetrwać. Wypłata na czas, czasem wpadnie jakaś premia- pracowałem u prywaciarzy w Olsztynie więc nie narzekam.

Tokarz

Pracuje tu 3 lata, chce zmienić pracę jak najszybciej.... Żadne pieniądze nie wynagrodza brak wolnych weekendów, system pracy powoduje że jesteś gościem w domu, 7 dni pracy na koniec na dobicie nocki. Człowiek traktowany jak śmieć, nie wyrabiasz normy to za bramę, 3 weekendy w pracy - dzięki tej firmie stracisz rodzinę, znajomych i szacunek do samego siebie.

Krilan
@Tokarz

Znam to z autopsji , sam pracowałem 2 lata w tym (usunięte przez administratora), co prawda moobingu ukryty istnieje ale nikt nic nie widzi, wszędzie judasze za 20groszy podwyżki wejdą majstrowi w 4 litery byleby donieść, normy zawyżone,wycisną człowieka jak cytrynę, obgadają, (usunięte przez administratora) znają się na wszystkim a tylko udają fachowców przed majstrem, pieniądzę to jakiś żart na zachodzie Polski w Bridgestone też nie ma lekko ale kafla więcej na start

Zostaw merytoryczną opinię o Michelin Polska - Olsztyn

• Jak się pracuje w Michelin Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Michelin Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michelin Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 15 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michelin Polska?

Kandydaci do pracy w Michelin Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Michelin Polska