Opinie o P.W. Autos w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.W. Autos. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W. Autos o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. Autos w Solec Kujawski

XXX

Banda (usunięte przez administratora) ! Zero szacunku do pracownika liczą się pozycje i nic więcej. Każdy ma zbierać jak najwięcej , zatrudniają samych głąbów co liczyć nie potrafią i nie są nauczenie pracy ,trzeba robić za nich . Jedyne co można się tam dorobić to garba, ciągle nadgodziny za które nie jest płacone

Brawo

3000 na reke na magazynie Panie Prezesie i macie komplet A dla nowych którzy w ogóle nie mieli styczności z magazynie ok niech dostaną 2500 bo w tych czasach to nie jest dużo i zrobic selekcję kto się nadaje A kto nie i dla tych którzy chcą zarabiać pozdrawiam oby firma dalej się rozwijała i doceniała pracowników i brawo za kroki na magazynie

Dajcie spokój przychodzą nowi do pracy i do niczego sie nie nadają naj pierw to niech im zrobią szkolenia na miotły. A później niech pomyślą co dalej. Stary pracownik ma tyle wypłaty co nowy gdzie tu sprawiedliwość. A w tej pracy wogole nie ma szacunku.

Marasek

Praca na magazynie w centrali uległa znacznej poprawie. Pracownicy dostali podwyżki co też bardzo wpłynęło na morale. Z tego co wiem to wracają dawni pracownicy i przychodzą nowi. Oby tak dalej. Wzajemny szacunek, brak kategoryzacji ludzi i feniks wstanie z popiołu. Brawo.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.W. Autos.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Olek

A jak wyglada praca w logistyce i zakupach.¿

Robert
@Olek

Dział zakupów bardzo rozwojowy, dobrze płatny . Działu logistycznego chyba jeszcze nie ma, firma córka Intrasped tym się zajmuje . Polecam

Prawdziwe

2500 na rękę w dzisiejszych czasach dla faceta to jest coś buhaha na pewno ludzie walą drzwiami i oknami większość firm w Solcu to pomyłka dorobisz się czegokolwiek jedynie na kredytach .Moje zdanie firma która dobrze płaci i dba o pracownika nie szuka rąk do pracy poprzez reklamę bądź media społecznościowe

kierowca magazynier

Pracowałem na mazowszu w jednym z oddziałów kasa 1500-2000 netto. Kierowca magazynier

Mistrz cnc

Witam serdecznie jak wygląda sytuacja na cnc, jakie zarobki itd Pozdrawiam

Mam garba od tej pracy

(usunięte przez administratora) orle (usunięte przez administratora) z gniazda tajgery łyse pały cieci w okularach, siwe (usunięte przez administratora) i arbuzy pod pachami! Pozdrawiam!

Miro

Może nie jest idealnie ale tak marudzić też nie wypada. W pracy trzeba pracować ponieważ za to nam płacą!!!

Mannas
@Miro

Już się podlizałeś, brawo :)

tiger bonzo
@Miro

Miro, miro to chyba miłek ogółek z ogółkowa

Mannas

Napis nad biurem magazynu w centrali "orle gniazdo" mówi sam za siebie . Pensje są zbyt niskie jak na tak ciężka pracę, magazynierzy zwalniają się jeden za drugim bądź biorą wieczne L4. Toalety są podzielone na kierownicza i pracowniczą chociaż znajdują się obok siebie a kobiety do swojej muszą biegać do góry dodatkowo prosząc się o przepuszczenie przez bramkę. Brak rolet na stołówce w upalne dni to czysta udreka, bywa ze magazynierzy jadają w szatniach poniewaz jest tam chłodniej.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Igor

@Igor aktualne ogłoszenia znajdziesz na stronie www.autos.com.pl/pl/praca Zachęcamy do aplikowania.

Moze sa tu obecni pracownicy pw autos i ujawnia swoje wynagrodzenie? ja pracuje na poludniu od kilku lat i moja pensja ma stabilizacje i tak z ciekawosci czy pensje sa rowne. Rozumiem ze obroty i tak dalej, ale mam uzasadnione domysly ze albo kierownicy je tak dziela albo firma i prawie byly pracownik dariusz w. Co wy na to?

@pracownik

Oddział na północy-2500 na rękę i zero jakichkolwiek premii...

Fz
@pracownik

Ale słabo się starcie, jeździcie po klientach czy tylko siedzicie i narzekacie? jest pełno oddzialow które potrafią wykorzystać to narzędzie i zarabiają fajną kase. Trzeba mieć jaja w tej branży, widocznie słaby kierownik!,

Prcownik
@Fz

Kolego obroty u nas wzrosły o100tyś netto A pensja moja na poziomie 2200 z premią na rękę. Premia roczna dzielona nierówno. Parę osób 800zl A reszta 500zl i tak od kilku lat. Nie wiem kto dzieli czy kierownik czy centrala , robimy te sama robotę a pensje rozne.

Też pracownik
@Fz

Kolego albo mi się wydaje albo jesteś jednym z kier. regionalnych? Jacek?Patryk? czy może ktoś z północy ?

Ld
@Prcownik

Kolego ale obroty to nie wszystko, a marża, a wpływy a policz sobie ile Ty osobiście obrotu robisz... . Zawsze możesz spróbować i konkurencji...

@pracownik

Wtrącę się do tematu. Jak masz obroty 200k lub 300k a ludzi na oddziale zatrudnionych 5 to nie ma szans ze zarobisz więcej.

Igor

Nie ma co narzekać trzeba dobrze się wykazywać a kasa będzie dobra.

skot

Plusów niema,i nie będzie( no może tylko u Was w siedzibie gdzie każdy pilnuje miejsca obok prezesa),mało tego,za niedługo firma splajtuje bo zatrudnia idiot....zamiast pracowitych ludzi.... Pan prezes ma swoich ludzi/kierowników reg i myśli że jest wszystko dobrze, a Ci, robią co chcą. Od kilku lat niezmiennie na tych stanowiskach Ci sami,niby dobrzy a kierować JUŻ nie potrafią.Może kiedyś mieli lepsze pomysły i świeży umysł a teraz to tylko pycha i nikt im nie podskoczy. Z tego co widzę to odchodzą stamtąd ludzie,dobrzy,pracowici....dlatego nie polecam. Niema co,jak tak dalej będzie to się skończy i tylko konkurencja na tym dobrze wyjdzie .

Mmmmmm
@skot

Zgadzam się z Tobą ja tez.podeszłam po 10 latach

Pracownik pn

Pierwsze słyszę o tak niskich zarobkach.Pracuje w oddziałe w którym sprzedawcy zarabiają ok 4.500 zl netto plus premia roczna ok 3.000 netto.Krotko mówiąc żeby zarobić trzeba po prostu rzetelnie pracować A nie narzekać i marudzić ,stawiajac tylko wymagania pracodawcy...

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w P.W. Autos?

ten aspekt tu chyba nie wygląda :)

Niki

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego?

Paulina

@Były magazynierdziękuję za pozostawienie opinii na temat pracy w firmie P.W. Autos. Każda informacja na forum jest ważna. Może ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię o pracy w tym miejscu? Czy ktoś z was napisałby jakie są plusy pracy w firmie P.W. Autos?

Były magazynier
@Paulina

I koniec opinii bo plusów pewnie bardzo mało

Były magazynier

@Paulina mogę jedynie opisać jak byliśmy traktowani kiedy pracowałem tam. Najgorsze było to że musiałeś zostać nadgodziny codziennie po nockach za darmo i w piątek na drugich zmianach. Kiedyś naliczyliśmy 23 godziny w miesiącu za które nie dostaliśmy wynagrodzenia. Kolejne to, że jak zachorowałeś to dostawałeś 1400 pensji bez premii. Bo oczywiście podstawa w umowie plus premia. Kierownik na to był wściekły jak ktoś chorował. Pomimo, że to przecież firma z częściami to ciężarówek. Ludzi z problemami zdrowotnymi pełno. Przez cały czas kiedy pracowałem słyszałem jedynie, że za mało zbieram plus kilku innych. Przez 8 godzin (minus 30 minut przerwy) nic tylko stoisz w wózku i zbierasz i lekkie i ciężkie. 60% ciężkich rzeczy. Nawet najzdrowsi padają. Wszystko byłoby ok gdyby nie system płac za to i kierownictwo, które ma człowieka za niewolnika. Ja byłem w szoku jak się traktuje ludzi tam. Nie polecam. Gdyby nie magazynierzy to ponad 70 filii w kraju i za granicą by nie dostali części a są traktowani jak kupa mięsa i siły roboczej. Nie polecam nikomu. Zwłaszcza kobietom, które dźwigają tam jak faceci (akumulatory, siłowniki, klocki hamulcowe po 20, 30 sztuk). Jednym słowem magazyn makabra

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Autos - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.W. Autos?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. Autos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W. Autos?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Unii Europejskiej 2 B
    86-050 Solec Kujawski