MULTIPIPE-SERVICE

Gdańsk

Opinie o MULTIPIPE-SERVICE

chyba

@ubis a tak szczerzpowiedze, to kto zaczyna prace bez podpisania umowy? Chyba nikt kto ma resztki zdrowego rozsądku - tak mi się przynajmniej wydaje ...

ubis

Firma nie warta uwagi, pod żadnym pozorem nie zatrudniajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Umowy są tylko zabezpieczeniem pracodawcy by pracownik nawet w sądzie nie mógł wywalczyć nic, obiecuje dużo w pieknych słowach ale jeśli przyjdzie dzień wypłaty to cisza albo zbywanie że zapłaci później. Na stoczni Shipbuilding tak jest, może gdzieś w indziej Pan Pozarowczyk potrafi zapłacić i nie oszukiwac pracowników ale jeśli się zgodzisz na prace w tej firmie bo jesteś naiwny to NIE ZACZYNAJ U NICH PRACY BEZ PODPISANIA PORZĄDNEJ UMOWY Z KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ IŚĆ DO SĄDU !!!!!

Zostaw opinię o MULTIPIPE-SERVICE - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MULTIPIPE-SERVICE