Opinie o Sunvita Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Sunvita Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sunvita Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunvita Sp. z o.o. w Gdańsk

Dżambik Nowy wpis

Witam, miałem wątpliwą przyjemność pracowania w firmie Sunvita w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Struktura firmy polega na protekcji i przedkładania "swoich" kandydatów np. członków rodzin, byłych współpracowników ponad osoby "obce". Niestety padłem ofiarą takich praktyk, chwilę po moim zatrudnieniu została zatrudniona osoba z rodziny jednego z właścicieli, ponieważ straciła w tym czasie pracę. Kiedy po kilku miesiącach przyszła kwestia pożegnania jednego z pracowników chyba nie muszę mówić, że zwolnioną osobą byłem ja. Dodam tylko, że przez cały czas mojego zatrudnienia byłem chwalony za wykonywane obowiązki i skrupulatność. Nagle na przestrzeni kilku dni odwidziała się moja osoba, zaczęły być mi wytykane błędy, pretensje. Okazało się, że pracowniczka która ma dużo mniejsze kompetencje i zwyczajnie do pracy z klientem się nie nadawała jest bardziej odpowiednia na moje stanowisko. Druga sprawa, zatrudniają tylko na umowę zlecenie na 3 miesiące, osoba którą zastępowałem na stanowisku dziwnym trafem pracowała 3 miesiące, jej poprzedniczka też tylko 3 miesiące, także i ja pracowałem 3 miesiące - naprawdę dziwny zbieg okoliczności. Ostatnia kwestia to hierarchia w miejscu pracy, jest manager (kierownik) sklepu, który z reguły wszystkim rozporządzał i dzielił obowiązki, do tej osoby żadnych zastrzeżeń nie mam, ale jeśli zwykły pracownik - w tym wypadku osoba niepełnosprawna - rzuca wieczne fochy, nagminnie spóźnia się, nie wywiązuje się ze swoich obowiązków dodatkowo obarczając za niepowodzenie wszystkich wokół tylko nie samego siebie to coś tu nie gra. Podczas rozmów prywatnych z poprzednią pracowniczką, a także managerem sklepu został mi nakreślony sposób traktowania tego pracownika, który polegał na pobłażaniu i wybaczaniu mu wszystkiego. Osoba ta wbrew temu co większość osób myśli nie jest niepełnosprawna w sposób ruchowy czy miała problemy rozpoznawcze, był po prostu nieznośnym, nie umiejącym współpracować ani przyznać się do błędu człowiekiem

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie Sunvita Sp. z o.o.? Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunvita Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sunvita Sp. z o.o.