Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gdańsk 50 w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gdańsk 50, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gdańsk 50 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gdańsk 50 w Gdańsk

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gdańsk 50 odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Kmk Nowy wpis
Klient

Witam na poczcie w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej 94, strasznie śmierdzi jakbym weszła do śmietnika a nie na pocztę, nie polecam tam przychodzić szczególnie osoba które są wrażliwe tak jak ja na zapachy. Pozdrawiam

Ulka

Byłoby dobrze gdyby klienci pisali swoje uwagi na właściwy adres gdyż to forum dla pracownikwó!!

Sim Nowy wpis
@Ulka

Forum dla pracowników? To niech się wypowiedzą na pytanie ludzi, kiedy będą listy, (usunięte przez administratora)

Grażyna Nowy wpis

Witam Wyslalam list z dokumentami do ZUS i śledząc przesyłkę dostałam informację że była próba doręczenia. Nie wiem co to znaczy i czy list będzie dostarczony . Pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Patrycja

@pocztowiec zgłaszałeś gdzieś problem z mobbingiem? To poważna sprawa.

mirekiwa

Witam serdecznie nowych klijentów kurierów Poczty Polskiej S.A trójmiasto informuję że kurierzy okłamują informujać o próbie doręczenia przesyłki i że nikogo nie zastali . Jest to często stosowane przez kurierów Poczty Polskiej S.A trójmiasto

Złe obsłużony klient

Pani Ewo jeśli nie podoba się pani praca to proszę się zwolnić a nie wydzierać swoją jape na klientów. Proponuje wizytę u psychologa lub pic melisę! Masakra wielka szefowa niestety jesteśmy przypisani do tej placówki. Jedna wielka masakra mam nadzieje ze długo pani nie popracuje!

Barnaba

Złej tańcownicy przeszkadza rąbek przy spódnicy. Zawsze można zmienić firmę!

papcio

bardzo sympatyczni ludzie panie w okienku sa przemile zawsze usmiechniete i gotowe sluzyc pomoca Lubię atmosferę w Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gdańsk 50 za: zawsze usmiechniete panie w okienku

Antoni

@poczta a jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów zapewnianych przez powyższego pracodawcę? Może chociaż atmosfera jest pozytywna, na którą wypływ mają sami pracownicy? W innych oddziałach jest podobnie jak w tym?

poczta

Praca w Urzędzie Pocztowym Gdańsk 50 Poczta Polska na stanowisku asystent. Odradzam zatrudnianie się na tym urzędzie. Asystentowi według prawa przysługuje 30 minutowa przerwa- ale na to nie liczcie, bo asystenci najczęściej nie chodzą na przerwy albo na krótkie do 10minut. Grafiki są niesprawiedliwe- jedni pracownicy mają zmiany ranne i popołudniowe albo tylko ranne, zaś pozostałym pozostaje chodzić tylko na zmiany nocne od 21:00-6:00 lub popołudniowe od 13:00-21:00 (jak kończysz popołudniówkę niby o 21:00 to nie licz na to bo klienci też przychodzą dosłownie za 5 minut 21:00 i musisz ich obsłużyć. Najczęściej to po tej zmianie pracownicy wychodzą przed 22:00). I nie myślcie, że przychodzicie o 21:00 do pracy- musicie przyjść albo 30-45minut szybciej aby "przygotować się do pracy" za free, bo ci za ten czas nie zapłacą. O północy musisz rozliczyć się z gotówki i zamknąć okienko, ale przy okienku pełno jeszcze adwokatów co przychodzą na pocztę dosłownie za 5 dwunasta którzy wykłócają się o obsłużenie i bezczelnie awanturują się jak im nie antydatujesz dokumentów. Do pracy najlepiej zakup wiaderko długopisów bo poczta nie kupuje a klienci od ciebie będą ich żądać a kierowniczki też na to liczą że będziesz kupować bo inaczej się wściekną. Nie licz na to że klienci ci oddadzą długopisy bo kradną na potęgę. Co do grafików to nie licz na to, że coś możesz sobie zaplanować. Uprzywilejowane pracownice z byle powodu chodzą na L4 i to długie bo najczęściej nawet cały miesiąc. Pani z paczek raz miała sytuację na nocce, że klient jej powiedział że "powinna swoje braki uzupełnić" to drugiego dnia przyniosła L4 na prawie 4 tygodnie. Na poczcie zawsze są kolejki i jak będzie więcej osób na qmatiku to kierowniczki stwierdzą że jesteś wolna. Mogą też to stwierdzić koleżanki z pracy i donieść to do kieroniczki albo żądać twojego zwolnienia z pracy (musisz pracować za trzech i lepiej na przerwy nie wychodź bo koleżanki pójdą do dyrekcji aby ciebie zwolnić). Przyzwyczaj się, że kierowniczki i kontrolerki na ciebie wrzeszczą a ty nic nie możesz zrobić ani im powiedzieć bo zaraz ciebie zwolnią. Na dodatek powiedzą że ty wrzeszczysz!!! Na urlop letni latem nie licz bo wtedy odpoczywają te co dobrze donoszą. Ty możesz liczyć na urlop wiosną albo jesienią. Kierowniczki na tej poczcie na stałe nie zatrudniają, nie licz na umowę o pracę na czas nieokreślony bo jej nie dostaniesz. Dadzą ci najwyżej 2-3 umów na czas określony a później powiedzą że centrala nie da ci etatu albo naczelnik nie chciał dać ci umowy na stałe. Musisz mieć na poczcie znajomości: mamę co tam pracuje czy pracowała, rodzinę, itp. to się uchowiesz.

jadzia

Bo jest wiecznie wiele ludzi wiec nie dizwie sie ,że musisz stac w kolejce by nadać przesyłkę lub odebrać list.

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gdańsk 50.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gdańsk 50 - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Gdańsk 50