Opinie o Getin Bank SA w Katowice Aleja Wojciecha Korfantego 53

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getin Bank SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Bank SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Bank SA w Katowice Aleja Wojciecha Korfantego 53

Czy Getin Bank SA ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kasia Nowy wpis

Widziałam na stronie banku, że centrala jest w trzech miastach Wrocław, Warszawa i Katowice. Jakich pracowników zatrudniają w jakich miastach? Jak marketing to tylko Warszawa czy inne lokalizacje też?

Klient Nowy wpis

W Getin Banku w Sosnowcu zatrudnili ukraińskie nasienie, analfabetkę!!! która pisać po polsku poprawnie nie potrafi!!! Zastanawia się dziewucha długie sekundy jak napisać nazwy produktów bankowych :D ( na osobnej karteczce w każdym z produktów popełniła błędy !). Rozumiecie to jakich pracowników zatrudnia do banku ten bank, pisać nie potrafią pracownicy!!! Mam nadzieję, że z cyframi ta (usunięte przez administratora)nie ma problemu. ( tak arogancka (usunięte przez administratora)- i to nie tylko moje zdanie, klientów czekających w kolejce także ). Jak jestem w tym banku głośno komunikuję, że nie życzę sobie aby mnie w Polsce obsługiwała analfabetka i to w dodatku Ukrainka.

Micha

Nie jest to najłatwiejsza praca na świecie, ale wszystko się opłaca. Jeśli chodzi o jakieś narzekania, to nie mam nic do powiedzenia. Całkiem spoko

Ola
@Micha

Hej w jakim dziale pracowałeś?

Micha
@Ola

Hej pracowałem w dziale windykacji, spoko praca

mike
@Micha

jak atmosfera w pracy?

kamil
@mike

szczerze? Atmosfera mega!

Aga
@mike

jeśli pracuje tam ekipa, która była za moich czasów to polecam! nie da się z nimi nudzić i nie ma chorej rywalizacji.

artur Nowy wpis
@Aga

teraz też dobra ekipa pracuje :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Getin Bank SA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Getin Bank SA? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

adam

z tego co wiem - dodatkowe płatne

Daria

Mam bardzo przyjemne doświadczenie z firmą :) Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła szybko, odpowiedzieli na wszystkie moje pytania, po rozmowie ze mną utrzymywali kontakt i wkrótce dali mi znać, że dostałam pracę. Tego samego dnia podpisali umowę. Wszystko poszło szybciutko i we wspaniałej atmosferze :)

adam
@Daria

zgadzam się, atmosfera jest bardzo ważna w pracy, w getinie bardzo przyjemny klimat :)

Stella

@Bartosz Ale ten wątek dotyczy oddziału w Katowicach a nie w Warszawie

Czy pracownicy Getin Bank SA chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Bartosz

Pewnie :) Zgrany zespół mamy w dziale w Warszawie. Zapraszamy!

Sssss

Witam, czy jest tu jakiś Doradca Mobilny i mógłby się wypowiedzieć?

Aleks
@Sssss

co chcesz wiedzieć?

Sssss
@Aleks

Jak zarobki na tym stanowisku? Jak atmosfera i warunki?

ameli
@Sssss

Atmosfera jest super, bardzo mili ludzie tu pracują

Czarek

Podpowiedzcie czy firma ma otwarte rekrutacje?

Judyta
@Czarek

Z tego co widziałam, to tak :) (usunięte przez administratora)

paulina
@Judyta

cały czas chyba, spójrz na stronę getin banku, tam znajdziesz aktualne oferty pracy

A ja polecam pracę w getinie, zgrany zespół, kompetentni szefowie, krótko mówiąc ogarnięta firma :)

Słyszałam, że to dobry pracodawca. Czy są jakieś aktualne oferty pracy w tym banku?

Mark
@Ania

Wiem że w tej okolicy szukają teraz specjalistę ds. ryzyka rynkowego i ds. rozpatrywania reklamacji. Polecam pracę

milena
@Mark

Jakie zarobki na tych stanowiskach?

wojter
@milena

przede wszystkim to zależy od twojego doświadczenia

Tomasz

Generalnie dobra firma i wystarczy robić swoje żeby nie było powodu do narzekania.

Kristi
@Tomasz

Złote słowa!

daniel
@Kristi

zgadzam się, praca w getinie to bardzo dobra ścieżka rozwoju

paul
@daniel

ale na jakich stanowiskach?

oliwer
@paul

osobiście ja pracowałem na stanowisku doradca klienta, nie narzekam, fajne doświadczenie. Moim zdaniem jest to dobry sposób na rozpoczęcie kariery w bankowości.

ronald
@oliwer

zgadzam się, bardzo przydatne doświadczenie, nawet jeśli dalej będziesz pracował w innym kierunku

Bartosz

Trudno jest się dostać do pracy w banku? Jakie mogą mieć wymagania na początek?

as
@Bartosz

Wymagań nie ma żadnych. Ta praca to akwizycja. Masz wciskać ludziom produkty.

juli
@Bartosz

Jakichś specjalnych wymagań to nie mają, jak czegoś nie będziesz wiedział to zaproponują Ci szkolenia, więc całkiem spoko praca

igor
@juli

to prawda, zawsze będziesz miał wsparcie

Aga
@Bartosz

Chill, aplikuj i sam zobaczysz :)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Getin Bank SA?

Patryk

z tego co wiem takie rzeczy można ustalić indywidualnie

Artur

polecam pracę w getinie, fajne zarobki oraz bezcenne doświadczenie

Helena

@Górski To mnie satysfakcjonuje. Napisz jeszcze, czego mogę się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej? Dzięki.

Żana

Czasami jest trudno dogadać się z klientami, to zależy od indywidualnych umiejętności. Ale jeżeli chodzi o pracodawcę, to jest spoko :)

@Żana

Racja, dużo zależy od umiejętności pracownika

ewelina
@Marek

uczymy się przez całe życie :)

Wojtek
@ewelina

racja!

toto

Dużo się można nauczyć.

kamil
@toto

całkiem się z Tobą zgadzam, praca w getin to bardzo dużo możliwości w przyszłości

marian

Pracuję i nie narzekam. Jest dobrze.

Agnieszka
@marian

Zgadzam się, Getin to dobry start.

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Bank SA - Katowice

• Jak się pracuje w Getin Bank SA?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Bank SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Getin Bank SA