Getin Bank SA

Katowice, Aleja Wojciecha Korfantego 53

Getin Bank SA

Opinie o Getin Bank SA

sik

Nie polecam tej firmy,jestem bylym pracownikiem.Zaznacze, ze samodzielnie sie zwolnilem bo znalazlem inna prace.Pracujac jako tkz.opiekun klienta w zaleznosci na jakiego menagera oddzialu sie trafi praca moze wygladac roznorodnie.W mojej placowce wielokrotnie byl mobbing,zle traktiwanie przez przelozonego.Glownie rozchodzi sie o sprzedaz,musisz tak obslugiwac klienta,zeby wyrobic plany w inwestycjach,kredytach.Niewazne czy produkt jest dobry czy zly dla klienta.Liczy sie tylko realizacja planu na koniec miesiaca.Praca jest dla osob nieswiadomych tego,ze w innej pracy moze byc zupelnie inaczej i na prawde nie warto dac sie rownac z ziemia za tak marna podstawe.Menagerowie to czesto osoby o niskim poziomie intelektualnym nstomiast z przeristem ambicji i eygorowanym ego...NIE POLECAM !!!!!Komentarz pisze czysto informscyjnie aby bylo to przestrogą dla szukajacych pracy,nie chce z tego tytulu wnosic prawnych roszczen wobec bylego pracodawcy.

karol

W porządku firma

rafi

Fajne szkolenia, dobra atmosfera, oks kasiora

Jerzy

@marian, fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Getin Bank SA, jednak czy mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy opisać warunki pracy u tego pracodawcy? W chwili obecnej Twoja opinia jest bardzo ogólna i mało mówi o obecnej sytuacji w firmie Getin Bank SA.

marian

Pracuję i nie narzekam. Jest dobrze.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Getin Bank SA o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ziomek

Miałem "przyjemność" odbycia procesu rekrutacyjnego w tej firmie na stanowisko programisty do oddziału,(usunięte przez administratora) Katowicach. Na początku zadzwoniła Pani z HR, bardzo miło się gawędziło, pytała o standardowe sprawy, w tym widełki finansowe. Po zebraniu tych informacji i przedstawieniu mojej kandydatury (usunięte przez administratora) zostałem zaproszony do drugiego i ostatniego etapu rekrutacji w biurze. Zajeżdząjąc na miejsce i widząc stan tego budynku i już na wstępie zapaliła mi się czerwona lampka. Budynek wygląda niczym stara kamienica w PRLu. (usunięte przez administratora)oprócz głupich pytań w stylu "co planuje Pan robic za 10 lat" dostałem do rozwiązania test na poziomie podstawówki. Rozwiązałem pomyslnie test, po czym znowu padła jakaś seria głupich pytań a następnie chyba kwestia najważniejsza - wynagrodzenie. Ponownie zostałem zapytany o moje oczekiwania finansowe, potwierdziłem kwotę, którą podałem(usunięte przez administratora) Donia następnego miałem otrzymać odpowiedź lecz tak sie nie stało. Dopiero po kilku dniach gdy sam sie upomniałem, otrzymałem odpowiedź negatywną bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Po poziomie rozmowy mogę tylko przypuszczac, że na to stanowisko poszukiwany był lub nadal jest student (usunięte przez administratora) Gdy zapytałem jeszcze z ciekawości czy programiści mają tutaj 2 monitory, otrzymałem odpowiedź, że mają jeden, bo drugi nie jest potrzebny. Podsumowując: idąc na tę rozmowę miałem nadzieję na fajną pracę, lecz po całokształcie jestem zadowolony że się nie udało. Serdecznie nie polecam.

Jak wyglądają aktualności firmy Getin Bank SA? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

pan zły

@benio takie są realia pracy z klientem w sprzedaży, czasem trzeba wyłączyć sumienie ale finansowo się to opłaca chociaż

Benio

Pracowalem wiec wiem jak to wygląda :/ atmosfera rzeczywiscie zależy od ludzi i tu jak trafisz. Natomiast mobing i naciski na wykonywanie planu to tylko dla ludzi o stalowych nerwach. Jak jesteś człowiekiem bez skrupułów i potraficz wciskać klientom kit to przetwasz i zarobisz..... a i jeszcze jak bedziesz potrafił spać po tym naciągniesz staruszka na gó.....y produkt z którego klient nie wycofa się bez straty. Praca tu zostawia niezłą traume :(

Ramusia

Praca na placówkach w tzw. "front office" to masakra. Tu nie trzeba być bankowcem a akwizytorem, który wciska klientom produkty szczególnie inwestycyjne. I nie masz wyjścia bo dostajesz miesieczny plan do wykonania. Dostajesz za to co prawda dobrą premię do nieskiej pensji ale co z tego jak "kac moralny" pozostaje. A tak to stres, zebrania motywujące, pranie mózgu i znów stres, przynajmniej dla wrażliwego samodzielnie myślącego człowieka. Jest to miejsce dla karierowiczów i osób lubiacych wyścig szczurów, tym to polecam

karol

dobry pracodawca, dobre premie z czystym sercem polecam warto, teraz musza zaplacic duza kare za upadek banku w wolominie ale dadza rade mam nadzieje ze nie bedzie zwolnienien jak w czasie kryzysu

ZAWIEDZONY

bałagan kierownictwo kłamie nic pewnego z dnia na dzień praca likwidacja departamentu dobre odprawy pensja super

zoska36

baznadziejny bank , wysikie oprocentowanie, najwyża wycena franka do spłaty drożej juz żaden bank nie przelicza. Od roku mam kredyt samochodowy. Nie moge się doczekać końca spłaty.

Zostaw opinię o Getin Bank SA - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Bank SA