Opinie o ZRE Katowice w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZRE Katowice. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZRE Katowice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZRE Katowice w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy w ZRE Katowice zatrudniani są obcokrajowcy?

Zainteresowany Nowy wpis

Czy ktoś z tej tej firmy pracował za granicą jakie stawki czy firma płaci diety za granicami Polski. Jest wypłacalna płaci uczciwie

Zainteresowany Nowy wpis

Witam jakie dają proponują stawki dla spawaczy ktoś coś ?

Czym w ZRE Katowice zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZRE Katowice? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Spawacz TIG

Z tego co rozmawiałem przed chwilą z gościem którego nr był podany w ogłoszeniu ,to szukają do pracy spawaczy TIG za 60 zł na swojej działalności. Spawanie oczywiście pod RTG bo to rafineria Orlenu w Jedliczach. Śmiech na sali za te stawki.

Jarek bez kota

Jakiś czas temu w Łodzi mieliśmy pogrzed naszego kolegi Ryśka. Przepracowajł całe życie najpierw w Zrewie później w tej dziadowskiej firmie Na pogrzeb dyrektorek (usunięte przez administratora) co mu słoma z buta wystaje nie raczyl przyjść Co do firmy kiepska Słabe zarobki Wszystko słabe

gość

Pracownik się zwalnia połowe roku przepracował każą mu oddać nowy hełm nauszniki i jeszcze jakiś element ubioru roboczego w przeciwnym razie zostanie obciążony kosztami za te elementy.Biuralistka twierdzi że tak pokazuje w systemie to by znaczyło że powinien te pół roku robić bez tych elementów nie zwracając uwagi na BHP żeby zwrucić firmie nowe.A po zatym szlam układy i układziki (usunięte przez administratora) lubiący drinknąć najlepiej się mają i wazeliniarze.Uczciwy sumienny i spokojny pracownik ma przegrane i jest wykorzystywany maksymalnie.Beznadziejna firma jeśli można to coś nazwać firmą.

Jakie są warunki zatrudnienia w ZRE Katowice?

Wkz

Po roku czasu jeśli się sprawdzisz a w większości przypadków tak jest dostajesz umowę na czas nie określony

Janusz
@Wkz

To dobrze że jest taka opcja. A jak wygląda sama kwestia finansów, ile jest na rękę?

Xxx
@Janusz

Zależy od działu. Ale szeregowy pracownik na więcej niż 3600 nie ma co liczyć. Z awansem tez kiepsko.

Jak się pracuje z ludźmi z ZRE Katowice?

Ktoś

Miałem okazję pracować w Łodzi gdzie dyrektorem jest pan Jarosław ksywa na maszynowni i nie tylko " (usunięte przez administratora) To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ze wsi który za nic na swoich pracowników. Ludzie patrzą jeden na drugiego i kapusie podciotki . Tak wygląda praca w Łodzi

Henrix

Ciekawe ja pracowałem zaraz po ZSZ bo tylko do energetyki jako elektromechanik AKP rok 1975-1976 i już wtedy były układy i wódeczka a stawkę już na początku obiecali wyższą a dostaliśmy 10zł i to my młodzi wyrobialismy normy a starsi brali kasę. Była praca w warunkach szczególnych bo za rok dostałem zaświadczenie a kolega dalej pracuje i brak zaświadczenia a przepracował ponad 40lat i tak go wykolegowali na tym samym stanowisku co razem zaczęliśmy , nie wiem powodu ale coś nie halo. Już jestem na emeryturze a on musi (usunięte przez administratora) do 65 a mógł iść od 60 lat tylko dobry prawnik i świadków.

@Hans Klos dlaczego kapusie? Coś się wydarzyło?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie ZRE Katowice?

Passat

Wielkość premii uznaniowej zależy od kondycji firmy w danym miesiącu, a nie od wkładu włożonego w pracę

Bartosz
@Passat

Czyli z tego co piszesz liczy się przede wszystkim wynik finansowy firmy. Mógłbyś dodać, czy prócz premii są także benefity takie jak szkolenia lub świadczenia socjalne? Takie informacje są bardzo istotne, więc zachęcam Cię do komentarza.

Darek Koszkul
@Bartosz

nie ma czegoś takiego jak szkolenia. czasem jak już masz dobre stanowisko kierownicze firma wyśle cie na MBA lub zaproponuje jakis kurs harmonogramowania - oczywiście wcześniej podsuwając ci 2 letnią lojalkę do podpisu. benefity to bilety do teatru i wycieczki pracownicze. oczywiście jak nie jesteś w paczce wtajemniczonych to dowiesz się że coś takiego jest jak ktoś zrezygnuje z miejsca lub było jak pochwalą się tym osoby na korytarzu. brak świątecznych bonów, paczek dla dzieci, dnia energetyka. można jeszcze wziąsć pożyczkę z procentem 1% - to coś dla tych co ledwo co wiążą koniec z końcem pracując w ZRE.

Przyszły pracownik

Niepoważna firma po rozmowie rekrutacyjnej jest echo , nikt nic nie wysyłał nie informuje , przed rozwmową jak szaleni kuę smesow wysyłają dzwonią ect , potem wielkie nic ....... i te oceniam ta formę tak wielkie nic !!!'

@Przyszły pracownik

A czy można wiedzieć, na jakie stanowisko aplikowałeś?

Byłem ma rozmowie w sprawie pracy , niezbyt przyjemna atmosfera , obiekt głęboka komuna , przepustki , i smrodek komuny, osoby rekrutujące i kierowniczka bardzo Konkretne ,ale zadają wiele pytań , konkretnych i ukierunkowanych do tego można czuć się jak na egzaminach ,najlepiej po kierunkowych studiach i praca za najniższą krajową, bo wiele innych pytań. warunki zatrudnienia komunistyczne , brak profitów do tego podzielona pensja ! Jak podałem kwotę oczekiwania finańsowego to był uśmiech na twarzach i oczy zakręcone pracowników , a kwota to tylko średnia krajowa , więć coś było nie tak , NIE POLECAM

Kandydat 2
@Kandydat

Cześć Czy jesteś w stanie powiedzieć, na jakie stanowisko aplikowałeś?

Izydor

la mnie to dobry pracodawca, wystarczą chęci do pracy!!!

Dariusz
@Izydor

chęciami do pracy rodziny nie wykarmisz. a obecnie ZRE nie daje nawet średniej krajowej. Nie ma miesiąca żeby nie było odejśc pracowników. i nie byle jakich ale takich ze stażem 8-10 lat w tej firmie.

Doświadczony po pobycie w ZRE

Cóż, mili ludzie, aczkolwiek, zależy w którym dziale. Dużo ludzi z rodziny kogoś wcześniej zatrudnionego: tata, mama, wujek, ciotka, brat, siostra, żona, mąż no i ich dzieci. Ogólna spychologia, ucieczka od problemów. Specjaliści raczej dobierani po linii rodzinnej, co raczej powoduje rozleniwienie. Dużo makulatury idzie na zarządzenia prezesa i aneksy. Trzeba uważać, co do kogo mówi się. Ogólnie mało ciekawe zarobki.

Enriko Palacco
@Doświadczony po pobycie w ZRE

"Dużo ludzi z rodziny kogoś wcześniej zatrudnionego: tata, mama, wujek, ciotka, brat, siostra, żona, mąż no i ich dzieci " - po stokroc prawda. ja bym dopisal do tego, koledzy z innych firm którzy przyszli do zre, znajomi najwyzszych. niestety tak bylo jest i chyba tez bedzie - taki profil. Trzeba uważać, co do kogo mówi się - prawda gdyz - patrz to powyzej a niektórzy którzy przyszli z upadlego energomontazu pld lubia wykozystywac to by wybic sie na twoich plecach.

zbik
@Enriko Palacco

Należy zrozumieć pracowników Energomontażu-Południe - każdy walczy o swoje nawet czasami kosztem innych - po trupach do celu

Roztropny

Żenująca rozdają wilcze bilety. Uważajcie na ta firmę

Ktfgggg

Witam pracowałem w tej firmie od 2015 r przez dwa lata jeśli chodzi o pracę no to (usunięte przez administratora) jak to w elektrociepłowniach w sezonie 230 h najwięcej miałem ponad 300 h w miesiącu , kasa jak za taką pracę to nie za fajna 3200 za 230 h to raczej słabo , ludzie ... jak wszędzie paru sztywnych gości , kilku donosicieli , kasa dobra za granicą e w Polsce to garba można sie dorobić, poza tym fachu od niektórych można sie nauczyć, dużym minusem to praca w wysokich temp np na już rozpalonych kotłach ( bo termin goni ) jak złożyłem wypowiedzenie to kierownik się uśmiechnął i powiedział że w sumie że dobrze że się zwalniam bo akurat podwyżki miały być więc jednego mniej .... ogólnie słabo w choj .

Szymon

Na jakie wynagrodzenie i warunki pracy może liczyć przyszły pracownik ZRE Katowice? Jak Ci się pracuje w tej firmie, i czy jesteście zadowoloni? Czy firma może czymś przyciągnąć młodych ludzi? Obecnie przyszli pracownicy są bardziej wymagający, ponieważ poszukują wyzwań zawodowych. Napiszcie coś więcej. Przyszli kandydaci poszukują aktualnych informacji na temat tego pracodawcy.

alkoholem się brzydze

Byłem pracownikiem Ludzie: Krótko hermetyczne towarzystwo, staruchy 50+, robota ciężka, młody ok 19-20zl zarobi ze taką ciężką prace, nie pijesz nie jesteś swój Praca: W sezonie 240h w robocie, wirtualna płaca za nadgodziny(bo tak naprawdę nie ma ani 50 ani 100) gdyż regulowane stawka jest przez premie- im więcej setek tym mniej premii, delegacje, kiepsko z jakim objawami zadbania o pracownika(brak miejsc żeby zjeść itp), brak szkoleń, bhp to kpina szczególnie na awariach, Lubiłem tą prace bo jest tam ogromny zasób wiedzy fachowej, wiele wyzwań, ale nie za takie pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o ZRE Katowice - Katowice

• Jak się pracuje w ZRE Katowice?

Zobacz opinie na temat firmy ZRE Katowice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZRE Katowice?

ZRE Katowice