Opinie o Koleje Śląskie Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Koleje Śląskie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koleje Śląskie Sp. z o.o. w Katowice

Pasażer

Pozdrowienia dla 3 konduktorów lini S5 zajmujących łacznie 12 miejsc ???? Mimo że w jednej czwórce leży tylko walizka na siedzeniu, to Pani z daleka krzyczy że zajęte.

Miroslaw
@Pasażer

I bardzo dobrze. Zajęte to zajęte, jest cała reszta pociągu do dyspozycji. Przestrzeń służbowa jest bezdyskusyjnie do dyspozycji drużyny pociągowej.

@Miroslaw

Skoro przestrzeń konduktorska jest BEZDYSKUSYJNIE wyznaczona to chyba nie ma potrzeby zajmowac 8 miejsc dla pasażerów tak?

Pasażerka
@Pasażer

Kolejny dziwak co za wszelką cenę chce siadać przy obsłudze pociągu chociaż reszta wagonów do połowy pusta...to nie, bo ma tak puste życie że chce posłuchać rozmów innych..poszukiwacze atrakcji...ja siadam byleby daleko od przodu i na szczęście wariatów zero..

Ktosiek
@Pasażer

To może jeszcze usiądźcie u maszynisty bo w kabinie jest fotel pasażera!

Ktos

Wczoraj , kurs do Ustronia z Kato- zatkana spłuczka w WC. Właśnie wracamy ze Zwardonia do Kato - zatkana spłuczka. Weźcie się za to ludzie!

Serwisant
@Ktos

A to książka skarg i zażaleń? W pociągu nie jest priorytetem WC...w autobusach nie ma i jakoś ludzie dają rade ...mniej pić ????

Algol
@Serwisant

Tylko że autobus miejskie nie jeżdzą tak jak pociągi kś czasami po 3-4 godziny jak np ten ze Zwardonia do Katowic, a w autobusach dalekobieżnych zazwyczaj znajduje się toaleta. Także to wytłumaczenie jest żadne.

Chciałbym pracować jako Specjalista ds. Administracji w mieście Katowice. Czy rzeczywiście można zarobić 4500 ? W jakich firmach?

Alison

4500 zł Netto to może być ciężko.

@Alison

Ciężko ale jako tako osiągalne? A podasz racjonalnego maksa?

Djadams

Nie ma szans na takie zarobki haha marzenie. Max 3300 netto roboty od groma

Marzena
@Djadams

Na jakim stanowisku można spodziewać się tej pensji 3300 zł netto?

Djadams
@Marzena

biurowym jako specjalista

@Djadams

specjalista od czego? to jak praca na tym stanowisku miałaby wyglądać za tego typu pensję?

Ślązak

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW SPÓŁKI NA PROTEST PRZED URZĄD WOJEWÓDZKI W KATOWICACH W PIĄTEK 13.05. O GODZINIE 14. 1 PODWYŻSZKA WYNAGRODZEŃ 2.LIKWIDACJA DZIWNYCH STANOWISK W ADMINISTRACJI OBSADZONYCH PRZEZ ZNAJOMYCH KRÓLIKA 3.JASNA ŚCIEŻKA AWANSU ZAWODOWEGO ZGODNA Z KWALIFIKACJAMI TYLKO TYLE I AŻ TYLE!!

Steven
@Ślązak

Było spotkanie i co dalej się wydarzyło ? Z zapowiadanych postulatów skończyło się na marnych podwyżkach na odczepne i dalej wielkie NIC... Ze szczytnych idei pozostało wspomnienie...

John
@Steven

A byłeś tam? bo kłapać dziobem i narzekać każdy potrafi a jak przyszło co do czego to było kilkanaście osób

@John

A nawet jeśli i marne to ile tej podwyżki ostatecznie dali? Podobnie jakoś jak co roku?

Maszynista

Na rozmowie był dyrektor biura trakcji, ktoś z kadr i maszynista instruktor. Każdy z nich udawał że zna się na swojej pracy. Żeby ta praca wyglądała tak jak obiecywali na rozmowie... Obiecanki nie mają nic wspólnego z tym co zastałem na gruncie.

Ile chcesz zarabiać Jakie były ostatnie zmiany w instrukcjach kolejowych

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
ZW88

Nie polecam pracy w tej spółce na stanowisku maszynisty. Najważniejszym powodem jest to że mniej nadgodzin będę miał a poza tym to coraz więcej zmian na 8-10h, sprzęty które jeżdżą na słowo honoru "nie stwierdzono" i przejścia po 5minut że trzeba lać do ładowarki w kabinie. Chociaż tyle że instruktorzy mega spoko i ratują atmosferę. Co do najwyższych szczebli to powiem tylko tyle: do bigosu.

@ZW88

Spoko instruktorzy??? Chyba o innej firmie piszesz? Młodych starzem maszynistów traktują jak (usunięte przez administratora) jedyny normalny instruktor jest z Rybnika reszta na zbity pysk powinna wylecieć.

Żyleta
@ZW88

Instruktorzy spoko? Chyba pracujemy w innej firmie kolego. Przy pierwszej lepszej sytuacji sprzedaliby cie za spany zwardoń. Beton komunistyczny i goście z wiedzą na poziomie Ie-1 z 1964 roku. Chapają nadgodziny których właśnie nie masz. A jak cos sie od****ie to wypną (usunięte przez administratora)

@Żyleta

Nie zgodzę się kolego z Tobą. Ja wprawdzie jestem bardzo krytyczny co do osob decyzyjnych w spółce, począwszy od naczelniczki, dyrektorowi trzeba dać szansę bo nowy, po vice prezesów. Zwłaszcza Drzewiecki powinien iść się paść. Co do instruktorów nie można aż tak narzekać. Wiem po sobie, jak robisz wszystko zgodnie z instrukcjami (takie minimum) , a w tych czasach maszynista nie może postępować inaczej, to oni krzywdy nie zrobią. Co najwyżej powie ci jeden czy drugi, żeś jest baran! No ale jak jesteś baran, to co się dziwisz. A jak się coś odje...... to wiadomo że polegniesz. Kontrolerzy tu dużo większa rolę odgrywają i odpi..... (usunięte przez administratora) Pewnie teraz mnie skrytykujecie. Wiem jednak jedno, ja nie jestem wirtuozem instrukcji kolejowych, a jakoś funkcjonuje i nie mam akurat z tymi chłopami problemów. Jeden się bardziej czepia drugi trochę mniej, ale taka robota instruktora!

mar

I wlasnie takimi jak wy koledzy łatwo się rządzi... Nie zgodzę sie jednak w pełni z wypowiedzią "Żylety" bo nie można generalizować, ale niestety to prawda, że większość z tych ludzi poznasz dopiero po czasie i to jakimi są, a pracuje tutaj już trochę...

Stary mech prawdę ci powie...
@Tomek

Dziwisz się przyjacielu ? Po fali ostatnich wydarzeń z udziałem młodych "wszystkowiedzących", nieopierzonych maszynistów wszyscy na tym cierpimy, więc doradzam trochę więcej szacunku młodym kolegom do przełożonych, a też będziecie szanowani. Na marginesie, miarą szacunku nie jest ilość nagranych vlogów na YT lub wymądrzanie się w internecie, a umiejętność współpracy z ludźmi w realu.

Młody
@Stary mech prawdę ci powie...

Kolego, ostatnie wydarzenia, jeśli już mówisz w liczbie mnogiej,to nie są akurat tylko z udziałem 'młodych'... więc może weź pod uwagę inne powody tj np bardzo ciężkie, wymagające i wyczerpujące służby, a nie akurat wiek lub staż...tak tak,zaraz napiszesz że za starej kolei to się jeździło całą Polskę i nie narzekało itd...

BBG
@Młody

Ciężkie i wymagające służby... no teraz kolego dałeś po garach. "Jedyny prawdziwy maszynista" na yt jakoś zawsze ma czas na kręcenie filmów podczas jazdy wraz z wygłaszaniem komentarzy, co jak rozumiem, odbywa się kosztem bezpieczeństwa pasażerów. Wspominał też o leżących 8-godzinnych służbach, więc o czym mowa ? @stary mech napisał smutną prawdę.

Pracuś
@BBG

Nooo brawo,kolejny specjalista i znawca tematu po oglądnięciu jednego mechanika na yt...zapewne też udzielasz się nt lotnictwa po przejrzeniu 'turbulencji'...

Piotrek
@Pracuś

No jak możesz..., jedyny prawdziwy mech jest głosem ogółu młodych. Wszystko co nagrywa i mówi jest prawdą.

Maciej - składam papiery

Cześć: Ja z kolei zadam pytanie z innej baczki, czy firma posiada stołówkę pracowniczą oraz jak wygląda kwestia posiłków regeneracyjnych w zimie np: - kiełbasa - fasola po bretońsku - gołąbki - gulasz - grochówka -oraz czy są termosy z gorącą kawą i herbatą ?????

Mechanior
@Maciej - składam papiery

Ciebie się chiba pomyliło coś Chopie To nie restauracja czy hotel tylko kolej Jaka grochówka i fasolka?

Maciej-Składam papiery
@Mechanior

no ale na kolei zawsze był wars i dobra kuchnia dlatego pytam, P.S czy flaczki i żurek też są ? poproszę o odpowiedź kogoś kto się orientuje bez wygłupów

Heh

Prima aprilis bylo 1kwietnia :D

Smakosz
@Maciej-Składam papiery

Siema ziomeczki, dołączam się do pytania kulinarnego bo po dobrym szamunku dobrze też wypić kawkę i zapalić papieroska. Czy tym zakładzie jest palarnia i czy są 15 minutowe przerwy na palenie dla pracowników bo ja robiłem na portowej w Gliwicach przy automotywie i tam przymykali oko na takie rzeczy, lepiej było palić niż nie bo więcej czasu się spędzało na powietrzu bo akurat nie mieli palarni. Ktoś coś ? Łuki

Bryan UK

no to słabo słabo ziomeczku to co piszesz no ale spoko w sumie siostre jescze mam Jess chciała na bilety bo w UK sprzedaje bilety w kinie w Southampton w hampshire i jest biurowa myślisz, że by się przyjela ?

Hej Bryan

poprawka bo napisałem maila z błędem artek90210@o2.pl

Bryan UK
@Hej Bryan

spoko zimek wysle Ci tylko tam na maila to sobie temat obajerzycie a ile u was na reke sie wychodzi na biletach i czy placom co tydzien czy co miesiac bo u nas to co miesiac masz hajs na kącie pozdro ziomus i dzieki za pomoc BRYAN

HII BRYAN
@Bryan UK

a mi też byś wysłał mail do Jess ? Chętnie bym ją poznał też mogę załatwić fajną robótkę ; ) ALFRED

Hej
@HII BRYAN

chciałam się dowiedzięć jak się pracuje w biletach na kasach ??????

Piotrek
@Hej

Super..2600 złotych brutto plus liczne przywileje. Po roku pracy dają mieszkanie 3 pokoje ,po 5 latach pracy wybierasz ferrari albo Jach mały,sobie domek na Hawajach . Milej pracy .

Cześć
@Bryan UK

ja robie w UK na zwijarce do tytoniu w Filip Morisie przy szlugach znajdzie się coś dla mnie ?

AREK RKS RAKÓW CZWA
@Bryan UK

SIEMA ZIOMY Mordy Pisze do was z prosbom z Czestochowy mam na imie Arek i mam 22 lata hcialem sie u was do roboty przyjąść ale nie wiem czy som jakies przyjencia i tesz mam pytanie czy nie ma kwasu jakiegos bo ja jestem z Czewy a tu kaszdy jest za RKS RAKÓW1921 KING a tam to pewnie GKSY i RCH ale to tylko robota nie odstane w ryja na zakladzie jak nie bede nosil szalika i barw klubu prawda ? Mam prosbe ze by do mnie nikt nie dymil za to ze ja z RKS bo u nas w Częstochowie nie ma roboty jusz wcale i nie mam gdzie robic a mam komornika i matka mi gada ze mam sie za robote chycić taka sytuacja jest trohe zła u mnie i zebyscie ziomki nie dymili bo ja jestem spoko i nie bede robil dymu w robocie o to kto po czyjej stronie jest i komu kiboluje na ustawki tesz juz nie chodzem bo mi zemba wybili pare lat temu

Mungo
@Maciej - składam papiery

Codziennie o 16:20 na stołówce wtajemniczeni otrzymują łososia po azjatycku. Natomiast w porze świątecznej Prezes gotuje nam barszcz z uszkami, do tego pierogi, które sam farszem zdobi oczywiście ! Wraz z zarządem organizują gry i zabawy, możemy na bocznicy pobawić się z nimi w chowanego, berka i wiele wiele innych interesujących zajęć.

GruszkiNaWierzbie

Ja słyszałem że w tą Wigilię będzie kiepsko, racje żywnościowe iście z sal szpitalnych... plasterek szynki, kiełbaska Lidla, ser ale seropodobny noni oczywiście tylko łyżka miodu bo Ule nie wypaliły ;)

Genek
@Maciej - składam papiery

Człowieku ful wypas!! Szwedzki stół i pełen serwis! Z jad ty się urwał? Tu nie ma czasem gdzie i kiedy rąk umyć a ty wysjakujesz z takimi piwrdolami!

Amogus

I love lean

Seb
@Maciej - składam papiery

Oprocz kielbasy fasoli i gulaszu jest tez codziennie grill na peronie i obowiazkowy rosol w niedziele raz na kwartal swiniobicie w pociagu ks Czestochowa Gliwice mieso za darmo oczywiscie ze swinki

Wiesław

Obecnie są bony Sodexo w okresie zimowym zamiast posiłków. Nie ma stołówki pracowniczej, biura zamawiają obiady z okolicznych knajp, można się pewnie pod to podpiąć. Generalnie zazwyczaj większość grzeje w mikrofalówce to, co przyniesie sobie z domu.

A ja mam pytanie czy w KŚ będzie w najbliższym czasie prowadzona rekrutacja na maszynistę? I czy faktycznie trzeba już posiadać licencje i świadectwo, czy można je zrobić już w KŚ?

Kuba

Nie zwrócili mi za bilet. Czekałem ponad 30 dni, na maile nie odpowiadają już teraz.

Hehehehe

Ktoś wie jakie są najwieksze rozmiary ubrań roboczych dla kasjerek (koszule itd)?

Iza
@Hehehehe

a po co ci to wiedzieć ? chyba nie myślisz że jak jesteś "ponad rozmiar" to mogą cię nie przyjąć ? :D

Hehehehe
@Iza

Dokładnie tak myślę

Czy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Miroslaw

Jest chyba jeden pracownik warsztatu z Ukrainy póki co ;)

Ona

Ile zarabiają kasjerzy?

Bożena
@Ona

Cześć, sama bym chciała wiedzieć coś na temat zarobków tam. Ale to jest jakaś rekrutacja teraz w ogóle, że pytasz?

Akogo

Od dłuższego czasu czytam opinie na temat kolei śląskich. Parę słów od siebie. Polecam pracodawca super: kierownicy w pociągach więcej czasu poświęcają na śledzenie informacji w Internecie niż na obsłudze podróżnych ,lub rozmowach prywatnych przez telefon służbowy . Maszyniści chcą tylko wygodne zmiany a najlepiej te tak zwane spane , kasjerki - idź obok do kasy ( bo ja muszę zapalić lub na Intercity nie sprzedam bo się nie znam) . I wisienka na torcie: ja jestem jeszcze w pracy ale jadę do domu, niech firma buli za ten czas, i nie jest to czasami 15 min tylko nawet 2-3 godziny. Po latach korzystania z usług kolei śląskich i słuchania co mówią pracownicy czas najwyższy się tam zatrudnić

@Akogo

Zgadzam się w 100 procentach, nie jesteś jedyną osobą co to zauważyła.To jest notoryczne w kolejach śląskich.

Agata

Czy zauważyliście, że wycofano bilety miesięczne w jedną stronę! Piszcie proszę skargi do Kolei Śląskich, nie może być takiej sytuacji, że zmuszają do 2 x wyższej zapłaty za bilet. To jest naciąganie i nie uczciwe zarabianie na pasażerach. Piszcie na adres: reklamacje@kolejeslaskie.pl oraz pasazer@utk.gov.pl.

Agata
@Agata

podaje poprawny adres skargi@kolejeslaskie.pl

Jestem wieloletnim pracownikiem KŚ. Z przykrością stwierdzam, że spółka niestety jest daleko w tyle za innymi przewoźnikami samorządowymi (mimo że województwo śląskie jest jednym z bogatszych w kraju) pod względem taborowym i nie tylko. Jest taka bieda taborowa , że brak cywilizowanych słów, a aby tą sytuację określić. Wystarczy sprawdzić ile w ostatnim czasie odwołania pociągów. Dla kontrastu, w lipcu tego roku koleje dolnośląskie testują swoje nowe elfy 2 na odcinku Opole - Wrocław. Koleje Mazowieckie właśnie odbierają na Grochowie swojego nowego, już 35go flirta ER160. Normalnie padaka w tych kolejach śląskich.

Marzena
@Paweł

I nic nie słychać żeby tutaj u was były jakies nowe maszyny? Może jednak coś planują?

Maszyniok
@Paweł

Jest w tyle bo takich mamy fachowców w zarządzie.

Zuzanna
@Maszyniok

To sarkazm rozumiem? :) A ogólnie jak warunki w kolejach? stawka jest adekwatna do pracy?

iireneusz

mam pytanie do ilu lat przyjmuje do kolej Slaskich jako mechanik taboru

Anon

Witam, czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników jest w stanie powiedzieć cokolwiek odnośnie pracy na stanowisku Specjalisty ds. zamówień publicznych? jaki panuje klimat w biurowcu (w dziale), czy duża rotacja pracowników?

@Anon

Kolego,zapraszamy! Praca marzenie, za nic nie odpowiadasz, mało do roboty,kawa ,ciastka pod ręką, tu papierosek tam kibelek i dniówki zlatują, rotacja polega tylko na tym ,że ciągle dochodzą nowi więc w biurach było trochę ciasno ale na szczęście pracowników niższego szczebla się upchało,innym zabrało pokoje i jest teraz bombowo. Trochę powoli brakuje miejsca na parkingu ale i z tym damy radę, zrobimy parking tylko dla pracowników biur a reszta zakaz. Pensje różne,więcej jest z premii bo o tych inni nie muszą wiedzieć więc nie ma się z czego tłumaczyć..aaa i na robocie nie musisz sie znać..tutaj to nie ma znaczenia :)

Darek
@Anon

Podpinam się pod pytanie!

Iwo

Na jakie wynagrodzenie można liczyć (widełki)?

Gregor

Coś mi pachnie wkurzonym byłym pracownikiem fizycznym. Pozdrawiam

McGregor
@Gregor

A mi tu pachnie zadowolonym pracownikiem na ciepłej posadce byleby tylko cicho było. Też pozdrawiam

Connor McGregor
@McGregor

Jakby Pan @Gregor chciał żeby było cicho to by nie pisał na forum i prowokował "aferek" tak myślę. Mam nadzieję, że dostaniesz swoją podwyżkę. Pytanie czy o nią walczysz? Mam rownież nadzieję, że nie siedzisz cicho i nie wylewasz swoich żali w internecie odreagowując

Dawid
@McGregor

Czyli pracujesz w Kolejach Śląskich, tak? Jak oceniasz obecnie tę firmę? Warto tu aplikować? Jaka panuje atmosfera i ile firma daje na start? Są jakieś benefity pozapłacowe albo zniżki pracownicze? :D

@Dawid

Benefitów - żadnych, nie licząc darmowych przejazdów KŚ.

Aleksander
@Alison

Sytuacja w KŚ jest żałosna. Poza tym NIE POZDRAWIAM planistek (w tym naczelniczki) działu trakcji pani Iwony S. oraz Agnieszki B.

@Aleksander

Główny biurowiec to budynek dwupiętrowy wyposażony tylko w jeden pokoik socjalny z małą lodówką i mikrofalówką, która najlepsze czasy ma dawno za sobą. Kawa dla pracowników nie jest bez limitu, tylko jest jakiś przydział. Ogólnie dość dziwna atmosfera, pensje dla większości pracowników biurowych bardzo niskie + wydaje się, że w pokojach pracuje dość sporo osób (ciasno).

Zaradna
@Anon

Sytuacja bardziej straszna niż śmieszna... nikt nie sprząta naczyń, a w ekspresie brakuje kawy. W lodówce jakieś prywatne rzeczy, a sztućce i talerze jakby ktoś z domu przynosił. Firma tak nowoczesna, że wszystko trzeba robić na papierze i najlepiej w 3 kopiach, a każdą złotówkę, którą można poświęcić na pracownika traktuje się jak zło konieczne. Dochodzą też słuchy o nielimitowanych nadgodzinach i tym że coraz więcej ludzi po prostu ucieka z tej wymarzonej pracy. Gdzie liczy się człowiek ale dosłownie się liczy by wydać na niego jak najmniej.

@Zaradna

Kawy w ekspresie brak, bo pewnie skończył się przydział miesięczny/kwartalny. Fakt, sztućców i szklanek "służbowych" w pokoiku socjalnym bardzo niewiele. Z pracą zdalną/hybrydową w marcu/kwietniu bywało BARDZO różnie.

PRACOWNIK
@Aleksander

Jeśli macie jakieś zarzuty dla osób z firmy to idźcie z tym do ich zwierzchnika a nie wywlekajcie brudów w sieci...

Jesteś w błędzie
@PRACOWNIK

Zwerzchnik taki sam jak i one.

Specjalista

Haha kolego na robocie znają się Ci do których piszą te osoby od zamówień. I tak P.s my tez mamy kawę, ciastka, i biurko.... i jakoś ogarniamy

Zuzanna
@McGregor

Mi też się tak wydaje :P A ty może napiszesz bardziej merytoryczne informacje o tym stanowisku? :)

Mech2m
@Connor McGregor

Ciekawe jak wyglądała Twoja walka o podwyżkę :) No dawaj śmiało !

maszynista

PYTANIE otwarte do milościwie panujących rządzących w spółce Koleje Śląskie. Właśnie przywleki (dosłownie) dwie jednostki 14WE do bazy spółki, które mają zastąpić FPSy. Jak można zgodzić się aby taki tabor jeździł w spółce z takimi aspiracjami? To ponad rok stało w krzakach nieużywane. W podwoziu są założone gniazda ptaków, tan techniczny tych sprzętów jest tragiczny i koszt dopowadzenia tych eztów do względnego stanu używalności będzie OGROMNY! Napisałem względnego stanu technicznego, ponieważ pojazdy typu 14WE ogólnie są bardzo, bardzo usterkowe. One już były w spółce i można mi wierzyć, albo nie... zapytajcie pracowników w spółce .. one więcej stały odstawione na torze "15" niż jeździły. Rewidenci załamali po prostu ręce po obejrzeniu tego sprzętu. Decyzja o ich sprowadzeniu to już zakrawa o niegospodarność środkami publicznymi. Nic do tych ludzi nie dociera. Kompletnie NIC!! BRAWO BIURO TABORU, BRAWO prezes PATRYK ŚWIRSKI

Pracownik KS
@maszynista

Może na początek warto poznać temat od drugiej strony a nie pisać farmazony. Nie ma na rynku pojazdów do wynajęcia ! Feniksy zostały kupione przez Polregio i muszą być oddane 30 czerwca. Zostały do wynajęcia tylko 14 We z CargoUnit i EN57 z Polregio które w ostatniej chwili wycofało się z dzierżawy. Postępowanie było prowadzone w oparciu o Prawo Zamówień Publicznych i uzgodnienia trwały kilka tygodni! Najłatwiej siedzieć i krytykować ale co wymagać jak się tylko siedzi i szuka dziury w całym i potrafi nastawnikiem kręcić góra - dół. Pojazdy miały w 2021 napraw poziomu P4 a teraz będą miały P2 i wszystkie usterki maja być usunięte Przez Dostawcę. Najlepiej jakby przyszły nowe pojazdy ale takich na chwile obecną nie ma na rynku. Nie ma co krytykować tylko wspólnie należy próbować rozwijać firmę i rozwiązywać problemy.

Q

Tak

majster
@Pracownik KS

"... tylko Nastawnikiem kręcić góra - dół" oj cycku!!

Eryk
@Pracownik KS

Zamiast trać czas tu na forum może lepiej zajmij się naprawą taboru.

Wkurzona pasażerka

Czy może ktoś z przedstawicieli spółki mi wyjaśni dlaczego od dłuższego czasu jest odwoływanych tak dużo pociągów?

Wcaleniepracownik
@Wkurzona pasażerka

Głównie z powodu braku (sprawnych) pojazdów.

Maszyniok
@Wcaleniepracownik

Pan "elektronik" mocno sobie nie radzi z naprawą taboru, ale za to jest mocny w gębie.

Jano

Płaciłem z chybia bilet 18 złoty do Katowic A powrotny nas skasowała 78 złoty .zwariowała do reszty. Nie polecam ostatni raz jadę pociągiem.

Żenujący poziom rekrutacji -. Brak informacji zwrotnej świadczy o wyższości pracodawcy nad pracownikiem...i braku kultury...

@Kandydat

Trochę masz racje. brak feedbacku nigdy nie jest miły bo w sumie nie wiadomo czemu się nie udało. Nie myślałeś żeby samemu zadzwonić do firmy i się dowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Koleje Śląskie Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koleje Śląskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 4 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Koleje Śląskie Sp. z o.o.