Opinie o Arriva RP sp. z o.o. w Toruń Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Arriva RP sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arriva RP sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva RP sp. z o.o. w Toruń Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

podróżnik

Jechałam ostatnio pociągiem arrivy, tłok, że szpilki nie wetkniesz. Jeden maleńki wagonik. Należy się wielki mandat przewoźnikowi za nieprzestrzeganie reżimu sanitarnego. A pasażerowie też powinni zapłacić mandaty. 3/4 bez maseczek. Chyba wszyscy chcą powrotu epidemii.

Pazażer

Dlaczego w pociągach relacji Bydgoszcz - Tuchola nie włączacie klimatyzacji, przecież na zewnątrz jest + 30 stopni! Tłumaczenie że klimatyzacja jest słaba jest mało wiarygodne. W poprzednich latach była włączana przy upałach. Nawet jeśli jest słaba to wystarczy ją naprawić bądź zmodernizować. Ciekawe gdyby dowiedział się o tym Wojewoda i prasa.

Stefan

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje może pracowników?

Pazażer

@Pazażer

załącz swój bilet .... jest tam dodatkowa opłata za klimatyzację i WC ???? a na poważnie - wylewanie żali na portalu do pracowników i kandydatów do pracy jest co najmniej niepoważne - reklamacje, skargi i zażalenia składa się do firmy ...

Marzena
@ktos taki sobie

@ktos taki sobie Też tak myślę, że wszelkie obiekcje na temat funkcjonowania usług Arriva RP sp. z o.o. powinno składać się bezpośrednio do firmy. Ciekawi mnie ile zarabia maszynista w tej firmie? Właśnie znalazłam aktualną ofertę pracy na to stanowisko https://arriva.pl/art/43/oferty-pracy.html . Będę wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie.

ktoś taki sobie
@Marzena

stawka zasadnicza na dzień dzisiejszy to 5650. Jednak jeśli szkoli Cie firma to przez okres szkolenia (ok 18 miesięcy) najniższa krajowa. Później przez 5 lat dostajesz mniejsza pensje - ostatni kurs w pierwszym roku 4300 później co rok o 300 zł podwyżki. Firma wymaga podpisania umowy lojalnościowej i o zakazie konkurencji. Oczywiście są to kwoty brutto.

Pasażer Nowy wpis
@ktoś taki sobie

To jest wiadome, że jak firma finansuje za Ciebie szkolenie, to chce coś w zamian od pracownika w tym przypadku podpisania lojalki. Nic za darmo się nie dostaję na "piękne oczy".

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Arriva RP sp. z o.o.?

anonim Nowy wpis

Mario6202 Nowy wpis

Chyba nie do końca piszesz prawdę, trzeba się zalogować i uzupełnić profil inaczej nic nie zobaczysz. :))

Mateusz

Ile zarabia taki kierowca po okresie probnym?

Halina

Pytanie, wystarczająco dla kogo, bo jednemu wystarczy najniższa 2800 i że pogada z pasażerami, a drugiemu i 5 tysięcy będzie za mało. To w Arivie wpada na konto raczej to pierwsze, czy to drugie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Arriva RP sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca Autobusu Szkolnego - Lubiewo?
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Lider Magazynu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B - woj. kujawsko-pomorskie
Toruń
Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.
(28 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Stefan

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje może pracowników?

@Stefan

obecnie prowadzony jest nabór na maszynistę oraz maszynistę szkoleńca,

Łukasz
@ktos taki sobie

Szkleńca ??? Cóż to za polszczyzna Ucznia, Stażystę , Praktykanta - Nie uczyli w szkole ??

@Łukasz

no właśnie uczyli i nie znam takiego słowa jak "szkleńca" za to "szkoleńca" już tak,

Danuta
@ktos taki sobie

A czy polecasz zatrudnienie w Arriva RP, na którymś ze stanowisk? Mógłbyś napisać o oferowanych warunkach zatrudnienia i jak generalnie się pracuje w firmie? Interesuje mnie np. atmosfera pracy i relacje z innymi pracownikami oraz szefostwem :)

Ares2201
@Stefan

Tak do sprzątania pociągów ????????????????

Ares2201
Klient

Porażka jednym zdaniem trasa Chełmża-Bydgoszcz rowery (usunięte przez administratora) ważniejsze od matki z wózkiem ja rozumiem wracasz skąś ale pojechałeś rowerem to wracaj rowerem a nie pełno rowerów w pociągu niema nawet mowy żeby wózek się zmieścił nie nawidze Arrivy

Podroznik
Klient

Witam dzisiaj jechalem z Grudziadza do Chelmzy o godzinie 6 :00 ,pozdrawiam ta mala pania w czarnych wlosach co sprzedawala bilety ,stara rura kazala mi na oczy zalozyc maske to są jakies (usunięte przez administratora)

Czy firma Arriva RP sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kubuś????
Klient

Nie pozdrawiam konduktora który dzisiaj na trasie Bydgoszcz Główna-Chełmża był strasznie nie miły i Miał problem o głupi komin który miałem założony na nos i usta Dla twojej wiadomości maseczkę trzeba nosić obowiązkowo od soboty jak nie wiesz o tym to czas posłuchać radia albo włączyć telewizor I również zacząć stosować maseczkę na twarzy ???????? pozdrawiam!????

Niebieski
@Kubuś????

Widocznie firma stawia :) i gdzie te oszczędności ???

Kubuś
@Niebieski

Najlepsze to że kazał wysiąść na Bydgoszcz Fordon a jak nie to dzwoni po odpowiednie służby tyle mial odwagi ????????

Siedziałam obok
@Kubuś????

Pamiętam sytuacje że ktoś został POINFORMOWANY o tym, że wszystkie sposoby zakrywania ust i nosa od soboty się zmieniaja, sama zostałam też POINFORMOWANA że mój szal też nie będzie dobrym rozwiązaniem. Udzielenie informacji nazywasz w taki sposób? Ten pan, jako jeden z nielicznych konduktorów miał maseczke przez całą podróż. Jechałam z Bydgoszczy Gł. Do Chełmży.

nick
@Siedziałam obok

Ten koleś wszystkich próbuje straszyć policja. Juz została na niego zglosżona skarga. A później posypać się kolejne. Człowieczek z przerostem ambicji nad obowiązujące i prawo i jego możliwości.

Xxxxxxxxx
@Kubuś????

Ten konduktor już nie pracuję w arrivie. Został zwolniony.

Mieczyslawkrol79

Witam jesteście najgorszom firmom jako może byc

Czy Arriva RP sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

nikt
@Pytanie

zapewnia i częściowo refunduje

podróżnik

nick
@podróżnik

Jak chcesz reżimu to się do Korei przeprowadź.

nikt
@podróżnik

a co to ma wspólnego z pracą w firmie arp?

Karol
Klient

Szczerze dziś jechałem pociągiem TRAGEDIA nie wiem za co płacą tym idiotą rozumiem pandemia ja zakrywam nos i usta jestem pół roku po operacji i nie muszę nosić ale noszę. Konduktorzy nie zasłaniają mord a nie większość pasażerów taki powinni wyj .. bać z pociągu albo ten głupi naród się nauczy przestrzegać zasady albo w końcu ten naród sam się wykończy. Wstyd mi jest że jestem Polakiem masakra. Zapewne wiele znajdzie się tu hejterow ale szczerze mam wyje bane na was wisicie mi krzyż na drogę!????????

kierowca
@Karol

takie teksty na forum odnośnie pracodawcy? Weź jeden z drugim się zastanów. Zamiast zgłosić do odpowiednich osób, to będą w internetach bzdety pisać xD. Wstyd mi za was...

Darek
 Problem

Siedzę w zimnym wagonie a jest 15 grudnia godzina 19.30.Zwrócenie uwagi nic nie daje. Odpowiedź brzmi bo ogrzewanie się sam wyłączyło i czmycha do ciepłego wagonu. Ja z moim bagażem mogę tyłki się modlić żeby już był ten Grudziądz.. Niepozdrawiam.

kierowca
@Darek

zażalenia na przewoźnika wylewa się gdzie indziej, a nie na forum oceny pracodawcy...

Awentador
Klient

Witam. Jechałem dziś z dziewczyną pociągiem. Ja naprawdę rozumiem, że panuje pandemia i w ogóle i że na dwa miejsca przypada jedna osoba. Ale bez przesady, płacisz za bilet a siedzisz na schodach. Ja mogę sobie postać, ale chociaż Ona by mogła gdzieś usiąść. Na to nic nie powiecie ale niech tylko komuś się lekko maseczka osunie z nosa to wjazd na głowę i od razu telefon po odpowiednie służby. Jest 21 wiek i żyjemy w cywilizowanym Świecie a teraz w pociągu Konduktorzy zachowują się jakby wszystkie rozumu pozjadali i traktują Nas jak chcą. Odrobinę szacunku. Nie pozdrawiam, cześć.

Jola
Klient

Gdzie mogę napisać skargę na arrivę ponieważ czekałam już 10 minut wcześniej ma autobus który jechał z złejwsi wielkiej, miał być o 7:32 czekałam 20 minut i zaden (usunięte przez administratora) nie przyjechał.

Mario6202
@Jola

Jeśli wydarzenie miało miejsce w Warszawie to zgłaszamy takie historie do ZTM - teraz występują pod zmienioną nazwą WTP.

Student

Dzisiaj 23.06 jechałam pociągiem z okolic Grudziądza do Torunia. Jest doba pandemii, kartka z maksymalną liczbą osób w pociągu, a nikt do tego się nie odnosi. Kolejka do konduktora na 10 osób, jedna przy drugiej bez żadnego odstępu, 3 osoby w maseczkach. Nie ma żadnych kartek lub naklejek o miejscach wyłączonych w użytku. Każdy może usiąść gdzie chce, przy drugiej osobie. Jedno wielkie nieporozumienie.

Łukasz
 Rekomendacja

Zanim napiszesz skargę pomyśl chwile jeśli to nie problem dla ciebie ?? Dla czego autobus się spóżnia ???? Ciekawe zawsze to wina kierowcy ?? To proste i prostoliniowe myślenie. Najlepiej zwalić na osobę która jest najbliżej czyli w tym przypadku Kierowca! Pomyśl Kierowcę ogranicza wiele czynników. 1.(Najważniejsza) Swoje Bezpieczeństwo 2. Przepisy ruchu drogowego 3. Natężenie ruchu 4. Korki i wiele innych czynników. Nie możliwe to jest iż kierowca odjeżdża wcześniej

bos
@Łukasz

Geniusz. Takie proste a tak skomplikowane :D

Mario6202
@Pytanie

Tak są świadczenia dodatkowe, jednak są chwilowo wstrzymane. Pewnie w przyszłym miesiącu nie dostaniemy nic.

Grazyna

Jestem zawiedziona rozkładem jazdy pociągów nie zgadzają się z przyjazdem pociągów to są jakież żarty! Nie wiem co za osoba to układała ale brawo dla niej i tłumaczenie się ze nie opłaca się zmieniać bo za miesiąc wchodzi kolejny rozkład jazdy to jakaś kpina nie wszyscy mają takie informacje a potem jak (usunięte przez administratora) stoisz i czekasz za pociągiem który nie przyjedzie

Szymon
@Grazyna

Zgłaszałaś gdzieś swoje uwagi związane z tym, jak kursują pociągi? Być może warto by było to zgłosić bezpośrednio do firmy, aby mogli odpowiednio na ten problem zareagować.

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva RP sp. z o.o. - Toruń

Arriva RP sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 64 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arriva RP sp. z o.o.