Arriva RP sp. z o.o.
counter
2 62 129 5 1
podróżnik Nowy wpis

Jechałam ostatnio pociągiem arrivy, tłok, że szpilki nie wetkniesz. Jeden maleńki wagonik. Należy się wielki mandat przewoźnikowi za nieprzestrzeganie reżimu sanitarnego. A pasażerowie też powinni zapłacić mandaty. 3/4 bez maseczek. Chyba wszyscy chcą powrotu epidemii.

Tak2Nie1
nick Nowy wpis
Klient
@podróżnik

Jak chcesz reżimu to się do Korei przeprowadź.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czym Arriva RP sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Student Nowy wpis

Dzisiaj 23.06 jechałam pociągiem z okolic Grudziądza do Torunia. Jest doba pandemii, kartka z maksymalną liczbą osób w pociągu, a nikt do tego się nie odnosi. Kolejka do konduktora na 10 osób, jedna przy drugiej bez żadnego odstępu, 3 osoby w maseczkach. Nie ma żadnych kartek lub naklejek o miejscach wyłączonych w użytku. Każdy może usiąść gdzie chce, przy drugiej osobie. Jedno wielkie nieporozumienie.

Tak1Nie1
Łukasz
 Rekomendacja

Zanim napiszesz skargę pomyśl chwile jeśli to nie problem dla ciebie ?? Dla czego autobus się spóżnia ???? Ciekawe zawsze to wina kierowcy ?? To proste i prostoliniowe myślenie. Najlepiej zwalić na osobę która jest najbliżej czyli w tym przypadku Kierowca! Pomyśl Kierowcę ogranicza wiele czynników. 1.(Najważniejsza) Swoje Bezpieczeństwo 2. Przepisy ruchu drogowego 3. Natężenie ruchu 4. Korki i wiele innych czynników. Nie możliwe to jest iż kierowca odjeżdża wcześniej

bos
@Łukasz

Geniusz. Takie proste a tak skomplikowane :D

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mario6202
@Pytanie

Tak są świadczenia dodatkowe, jednak są chwilowo wstrzymane. Pewnie w przyszłym miesiącu nie dostaniemy nic.

Stefan

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje może pracowników?

@Stefan

obecnie prowadzony jest nabór na maszynistę oraz maszynistę szkoleńca,

Łukasz
@ktos taki sobie

Szkleńca ??? Cóż to za polszczyzna Ucznia, Stażystę , Praktykanta - Nie uczyli w szkole ??

Grazyna

Jestem zawiedziona rozkładem jazdy pociągów nie zgadzają się z przyjazdem pociągów to są jakież żarty! Nie wiem co za osoba to układała ale brawo dla niej i tłumaczenie się ze nie opłaca się zmieniać bo za miesiąc wchodzi kolejny rozkład jazdy to jakaś kpina nie wszyscy mają takie informacje a potem jak (usunięte przez administratora) stoisz i czekasz za pociągiem który nie przyjedzie

Szymon
@Grazyna

Zgłaszałaś gdzieś swoje uwagi związane z tym, jak kursują pociągi? Być może warto by było to zgłosić bezpośrednio do firmy, aby mogli odpowiednio na ten problem zareagować.

TakNie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Arriva RP sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Lukasz
@Pytanie

Wydaje mi się że autobusy jeżdżą cały dzień w wigilię. Jest to normalny dzień pracy. Jak wszędzie ktoś ma dyżur i jest w pracy A inny jest w domu.

susu

Firma cóż powiedzieć słowem pisanym, mądrość nakazuje albo o kimś mówimy dobrze albo milczymy

TakNie3
Mateusz

Ile zarabia taki kierowca po okresie probnym?

Pasażer

Jeżeli tak wam mało płacą, to zmieńcie pracę...na rynku masa ofert pracy! Ale jak was tu traktować poważnie? Autobusy spóźniają się nagminnie, z dworca odjeżdżają 5min przed czasem, a na przystankach nie zatrzymują się dla wsiadających, pomimo, że autobus prawie pusty! Kierowcy chamscy! Wiele sytuacji już znosiłam, ale jutro leci skarga na konkretne osoby! Szczyt szczytów bezczelności!

TakNie1
Szymon
@Pasażer

Sądzę, że często masz okazję korzystać z usług przewozowych, które zapewnia ta firma. Mogłabyś napisać, czy zwracałaś kiedykolwiek uwagę kierowcom np. w momencie spóźnienia? Ciekawi mnie, co jest powodem nagminnych spóźnień.

nik
@Pasażer

ale skargi to musisz składać do urzędu miasta torunia bo do arrivy to nic nie da chyba że sobie przetłuaczysz na angolski i wyślesz do siedziby głównej matki ;)

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 322 dni.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Arriva RP sp. z o.o.? Na Gratka.pl widziałem 8 września kilka ogłoszeń.

Pazażer

Dlaczego w pociągach relacji Bydgoszcz - Tuchola nie włączacie klimatyzacji, przecież na zewnątrz jest + 30 stopni! Tłumaczenie że klimatyzacja jest słaba jest mało wiarygodne. W poprzednich latach była włączana przy upałach. Nawet jeśli jest słaba to wystarczy ją naprawić bądź zmodernizować. Ciekawe gdyby dowiedział się o tym Wojewoda i prasa.

@Pazażer

załącz swój bilet .... jest tam dodatkowa opłata za klimatyzację i WC ???? a na poważnie - wylewanie żali na portalu do pracowników i kandydatów do pracy jest co najmniej niepoważne - reklamacje, skargi i zażalenia składa się do firmy ...

Marzena
@ktos taki sobie

@ktos taki sobie Też tak myślę, że wszelkie obiekcje na temat funkcjonowania usług Arriva RP sp. z o.o. powinno składać się bezpośrednio do firmy. Ciekawi mnie ile zarabia maszynista w tej firmie? Właśnie znalazłam aktualną ofertę pracy na to stanowisko https://arriva.pl/art/43/oferty-pracy.html . Będę wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie.

MartIga

Pracownik w pociągu podszedł i udeżył obcą dziewczynę(moją koleżankę) w nogę i teraz ją ta noga boli

@MartIga

a co??? trzymała giry na siedzeniach??? nic dziwnego ....

Aga

Jadę właśnie autobusem arriva Toruń do Gdańska jest niesamowity upał ponad 30 st za oknem a w autobusie brak klimatyzacji. Na ogłoszeniach firma ogłasza się że zapewniają wysokie standardy a autobus nie spełnia podstawowego standardu jakim jest klimatyzacja. Wszyscy tu pływam byle szybko do Gdańska

Tak3Nie
Panek

A jak oceniacie arriva kolej?

TakNie4
@Panek

Miało być czysciej i szybciej oraz nowoczesniej a co wyszlo spoznienia i stary tabor z Niemczech taka jest. Ariwa

Tak3Nie
Roman
@Panek

Nagminie odróżniają się pociągi a co do czystości w pociągu to wiele do zarzucenia i to przewoźnik prywatny

Ktoś tako
@Roman

Jak bydło jeździ o zostawia (usunięte przez administratora) to nie ma co się dziwić ... Pociągu jeżdżą cały dzień ....

Kapi1253

Tragedia normalny bilet 4zł a za to ze były kolejki i nie zdążyłem kupić biletu musiałem dopłacić jeszcze 5zl tragedia nie polecam.

Ktoś tako
@Kapi1253

Zasady te obowiązują we wszystkich spółkach kolejowych ... W PR zapłaciłbyś 8 złotych ... Trzeba wcześniej przychodzić na pociąg albo korzystać z alternatywnych metod zakupu biletu np. epodroznik...

Stefan

Jechałem pociagem relacji Laskowice pom Grudziądza dnia 15 .05 2019 r . O godz 12 , 47 (usunięte przez administratora)

pasazerka

Jak zwykle Arriva ma pssazerow w (usunięte przez administratora) . dzień w dzien opuznienia a dzis sobota aurobus ktory pwinien byc o 6.56 w Papowie nie przyjechal .co za (usunięte przez administratora) tam rzadza to szkoda gadac

Michał
@pasazerka

Kierowców też mają gdzieś.

Marzena
@Michał

Zobrazuj użytkownikom, co konkretnie masz na myśli poprzez taką swoją wypowiedź na temat Arriva RP. Czy odnosisz się bezpośrednio do warunków zatrudnienia oferowanych przez nią, a może do atmosfery w firmie panującej? Twój wpis na ten moment może okazać się niezrozumiały, więc zachęcam Ciebie do jego rozwinięcia.

Wkurwiony pasazer

Autobus relacji Toruń- Chełmża o godz. 13.55 nie wyjechał nawet z PKS. LUDZIE MARZLI NA przystankach.!!!Arriva nie dosyć ze bierze potężne pieniądze za bilety to nie może się wywiązać ze swoich obowiązków!! !! Brak poszanowania pasażerów. Wszystkich mają w (usunięte przez administratora) Do tv tvn ich dac !! Niech się nauczą szanować klientów bo z nas żyją i funkcjonują.

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva RP sp. z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Arriva RP sp. z o.o.