Arriva RP sp. z o.o.
2 61 113 5 1
Pasażer Nowy wpis

Jeżeli tak wam mało płacą, to zmieńcie pracę...na rynku masa ofert pracy! Ale jak was tu traktować poważnie? Autobusy spóźniają się nagminnie, z dworca odjeżdżają 5min przed czasem, a na przystankach nie zatrzymują się dla wsiadających, pomimo, że autobus prawie pusty! Kierowcy chamscy! Wiele sytuacji już znosiłam, ale jutro leci skarga na konkretne osoby! Szczyt szczytów bezczelności!

Szymon Nowy wpis
@Pasażer

Sądzę, że często masz okazję korzystać z usług przewozowych, które zapewnia ta firma. Mogłabyś napisać, czy zwracałaś kiedykolwiek uwagę kierowcom np. w momencie spóźnienia? Ciekawi mnie, co jest powodem nagminnych spóźnień.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Arriva RP sp. z o.o.? Na Gratka.pl widziałem 8 września kilka ogłoszeń.

Pazażer

Dlaczego w pociągach relacji Bydgoszcz - Tuchola nie włączacie klimatyzacji, przecież na zewnątrz jest + 30 stopni! Tłumaczenie że klimatyzacja jest słaba jest mało wiarygodne. W poprzednich latach była włączana przy upałach. Nawet jeśli jest słaba to wystarczy ją naprawić bądź zmodernizować. Ciekawe gdyby dowiedział się o tym Wojewoda i prasa.

@Pazażer

załącz swój bilet .... jest tam dodatkowa opłata za klimatyzację i WC ???? a na poważnie - wylewanie żali na portalu do pracowników i kandydatów do pracy jest co najmniej niepoważne - reklamacje, skargi i zażalenia składa się do firmy ...

Marzena Nowy wpis
@ktos taki sobie

@ktos taki sobie Też tak myślę, że wszelkie obiekcje na temat funkcjonowania usług Arriva RP sp. z o.o. powinno składać się bezpośrednio do firmy. Ciekawi mnie ile zarabia maszynista w tej firmie? Właśnie znalazłam aktualną ofertę pracy na to stanowisko https://arriva.pl/art/43/oferty-pracy.html . Będę wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie.

MartIga

Pracownik w pociągu podszedł i udeżył obcą dziewczynę(moją koleżankę) w nogę i teraz ją ta noga boli

@MartIga

a co??? trzymała giry na siedzeniach??? nic dziwnego ....

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Stefan

Podpowiedzcie mi czy firma potrzebuje może pracowników?

@Stefan

obecnie prowadzony jest nabór na maszynistę oraz maszynistę szkoleńca,

Aga

Jadę właśnie autobusem arriva Toruń do Gdańska jest niesamowity upał ponad 30 st za oknem a w autobusie brak klimatyzacji. Na ogłoszeniach firma ogłasza się że zapewniają wysokie standardy a autobus nie spełnia podstawowego standardu jakim jest klimatyzacja. Wszyscy tu pływam byle szybko do Gdańska

Panek

A jak oceniacie arriva kolej?

TakNie4
@Panek

Miało być czysciej i szybciej oraz nowoczesniej a co wyszlo spoznienia i stary tabor z Niemczech taka jest. Ariwa

Roman
@Panek

Nagminie odróżniają się pociągi a co do czystości w pociągu to wiele do zarzucenia i to przewoźnik prywatny

Ktoś tako
@Roman

Jak bydło jeździ o zostawia (usunięte przez administratora) to nie ma co się dziwić ... Pociągu jeżdżą cały dzień ....

Kapi1253

Tragedia normalny bilet 4zł a za to ze były kolejki i nie zdążyłem kupić biletu musiałem dopłacić jeszcze 5zl tragedia nie polecam.

Ktoś tako
@Kapi1253

Zasady te obowiązują we wszystkich spółkach kolejowych ... W PR zapłaciłbyś 8 złotych ... Trzeba wcześniej przychodzić na pociąg albo korzystać z alternatywnych metod zakupu biletu np. epodroznik...

Stefan

Jechałem pociagem relacji Laskowice pom Grudziądza dnia 15 .05 2019 r . O godz 12 , 47 (usunięte przez administratora)

pasazerka

Jak zwykle Arriva ma pssazerow w (usunięte przez administratora) . dzień w dzien opuznienia a dzis sobota aurobus ktory pwinien byc o 6.56 w Papowie nie przyjechal .co za (usunięte przez administratora) tam rzadza to szkoda gadac

Michał
@pasazerka

Kierowców też mają gdzieś.

@Michał

Zobrazuj użytkownikom, co konkretnie masz na myśli poprzez taką swoją wypowiedź na temat Arriva RP. Czy odnosisz się bezpośrednio do warunków zatrudnienia oferowanych przez nią, a może do atmosfery w firmie panującej? Twój wpis na ten moment może okazać się niezrozumiały, więc zachęcam Ciebie do jego rozwinięcia.

Wkurwiony pasazer

Autobus relacji Toruń- Chełmża o godz. 13.55 nie wyjechał nawet z PKS. LUDZIE MARZLI NA przystankach.!!!Arriva nie dosyć ze bierze potężne pieniądze za bilety to nie może się wywiązać ze swoich obowiązków!! !! Brak poszanowania pasażerów. Wszystkich mają w (usunięte przez administratora) Do tv tvn ich dac !! Niech się nauczą szanować klientów bo z nas żyją i funkcjonują.

Asia

Kierowca niski, tegi z lysina nie tolerowal naszych biletow w aplikacji Lufthansa i mimo, ze w cenie biletu na samolot jest transfer included, musielismy niestety zaplacic za przejazd z Torunia na lotnisko do Bydgoszczy. Bezczelny, bardzo nie mily facet.

Tak2Nie1

Nysa1234

Autobusy nie przyjeżdżają, spóźniają się, na najbardziej oblegane kursy wysyłane są najmniejsze Autobusy. Z Arrivą nie da się nic zaplanować. Jestem stanowczo na Nie.

Niewazne123

Ja mam takie pytanie. Czy autobusy moglyby zacząć przyjeżdżać zgodnie z harmonogramem? To jest śmiechu warte ze na autobus czeka sie po 30 minut i to nie jest pierwsza taka sytuacja. Nie polecam

@Niewazne123

To to musisz napisac do firmy ^^ Bo ten kto ustala grafik to mysli ze autobus to samolot :) i wylicza sobie wsio co do min xd

Olany

Chciałem tylko zakomunikować, że kierowcy nie raczą zatrzymać się na przystanku, jeszcze przyspiesza specjalnie, a człowiek potem stoi na przystanku i czeka, aż ktoś kulturalnie raczy się zatrzymać, nie mam pojęcia gdzie to zgłosić. Już tak miałem nie raz nie dwa :) pozdrawiam.

@Olany

Niestety jest napiety grafik i nikt nie bedzie czekał na Ciebie:) Too samo w komunikacji miejskiej pracowalem kilka dni ale zostawilem to w .. bo nawet przerwy nie mialem na 10godz pracy::)

Tak4Nie

Marzena

@Olany @pati1993 wszelkie skargi i wnioski z pewnością można kierować poprzez stronę: https://arriva.pl/art/7/centrum-obslugi-pasazera.html Forum to dotyczy relacji pracowniczych i ogólnych warunków zatrudnienia w Arriva RP. Wszystkich obecnych, byłych pracowników oraz osoby zainteresowane pracą zapraszam do dyskusji na temat obecnej sytuacji w Arriva RP. Dyskusja w tym temacie będzie pomocna innym, zwłaszcza, że trwają procesy rekrutacyjne na: https://arriva.pl/art/43/oferty-pracy.html

@Marzena

Za nieco ponad 2 gole tysie to sama bedziesz pracowac ^^ Za tak odpowiedziala i niewdzieczna prace :)

AsiaBdb

Połączenie Jelenia Góra-Dziwnówek. Chciałabym zawiadomić,że kierowca na tym połączeniu nie ma szacunku dla innych, również dla starszych osób. To,że ma zły humor nie oznacza, iż może się wyżywać na pasażerach. Również nic kierowca nie powiedział o zarezerwowanych miejscach na przodzie autobusu, a później się Pan czepia. Jestem bardzo niezadowolona z tego kierowcy. Pozdrawiam

@AsiaBdb

Jak byś dostała 2tysie za tak odpowiedzialna prace tez byś tak się zachowywała xd ^^

darek

Witam zamierzam podjąć tam prace z opcją zrobienia uprawienien czy mógłby ktos napisać jakie tam panuja warunki? jaka stawka początkowa ? po ile godzin? czy autobusy mają tachografy? z góry dziekuję za odpowiedz

piki

czemu niema arivy w Skepym pksu zadko sa autobusy lipnowskie do torunia i pociagów mam problem dojechać a wrucić z torunia

anonymous

kolego daj telefon jak chcesz to Ci wytlumacze ,o co tam chodzi

Marzena

Firma Arriva prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk. Dla poszukujących pracy dodaję link: https://arriva.pl/art/43/oferty-pracy.html Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś brał udział w rekrutacji i chciałby podzielić się doświadczeniem z nią związanym? Zachęcam użytkowników znających firmę do aktywności na forum.

@Marzena

nie polecam mnie zrobili jak chlopca.Przeczytaj opinie z dnia 14 wrzesnia ,ktora zamiescilem wyzej .

anonymous

W moim przypadku sie nie sprawdzili.Mialem byc zatrudniony jako kierowca . Przyjechalem na umowiony termin z dosc daleka,Zrobilem badania, zalatwilem zaswiadczenie o niekaralnosci,Zglosilem o wydanie nowej karty na ,,TACHO".Tak jak sobie tego chcieli.Stawke mi zaproponowali juz nie taka jak obiecywali przez telefon.Dzien przed rozpoczeciem pracy oznajmili mi ,ze maja juz swojego kierowce z gminy,bo dostali jakis telefon z urzedu ,tam gdzie maja wykonywac przewozy pasazerskie A wiec kumoterstwo jakis kolesiow.Przyjeli POCIOTA ,a ja stracilem finansowo , duzo czasu i nerwow. .Ostrzegam wszystkich naiwniakow zeby uwazali na prace w firmie ARRIVA ,ktora sie podaje za rzekomo(ha,ha) ,,POWAZNA FIRME""zero tlumaczenia z ich strony Maja gdzies ludzi .Firma wydaje sie byc jak za komuny!!!!!Pozdrawiam .

Marzena

@Gino0921, na forum obowiązuje regulamin, który akceptujesz przed dodaniem komentarza. Jest w nim wspomniane, że nie należy obrażać innych. Zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim i jego przestrzegania: https://www.gowork.pl/regulamin

Marzena

@AsiaBdb jeśli jesteś niezadowolona z obsługi w Arriva RP zgłoś reklamację do centrum obsługi pasażera. Ten wątek służy do wyrażania opinii o Arriva RP jako pracodawcy a nie jako usługodawcy. Zatem czy są tu osoby zatrudnione w firmie i mogą napisać jak oceniają swojego pracodawcę?

Gino0921
@Marzena

Zamknij tępa pizdo pysk bo wasza witryna powinna cała być przeznaczona na skargi

LULU

LUDZIE czytajcie ze zrozumieniem!! To nie jest strona na skarg niezadowolonych klientów. Tylko strona poświęcona opinii pracodawca=pracownik. Chciałam się czegoś konkretnego dowiedzieć. I nic nie można znaleźć przez te zażalenia. Na zażalenia jest inna strona, a mimo to piszecie tutaj i zasmiecanie stronę. Czy jest ktoś to może napisać czy warto iść do biura pracować?

pati1993

Przewoźnik niegodny polecenia, nie dbają o swoich klientów. Z niewyjaśnionych przyczyn kurs relacji Wierzchucin - Bydgoszcz Główna dnia 05.06.2018r. zostaje odwołany. Podróżni byli zmuszeni czekać na kolejny pociąg ( prawie 3 godziny!!!) na stacji, gdzie budynek dworca przypomina melinę. Pasażerami się nie zainteresowano, gdyż nawet nie zapewniono komunikacji zastępczej.

Marzena

@Niewazne123 czy na Twoją opinię złożył się tylko fakt opóźniania transportu, a może nie jesteś pasażerem tylko pracownikiem i mógłbyś coś więcej napisać na temat Arriva RP? Czy inni użytkownicy przeglądający forum mogą opisać obecną sytuacje w Arriva RP? Co proponuje pracodawca, jak wygląda atmosfera i relacje pracownicze? Firma prowadzi rekrutację na: http://arriva.pl/art/43/oferty-pracy.html dlatego też wszelkie informacje mogą być pomocne kandydatom, którzy poszukują opinii o Arriva RP. Zapraszam do dyskusji.

Marzena

@Lolek czy polecasz pracę dla osób na początku swojej drogi zawodowej czy może jest to praca dla tych, którzy mają już pewne doświadczenia z koleją i wiedzą z czym taka praca się wiąże. Wiesz, może czy firma Arriva RP poszukuje obecnie kandydatów do pracy i możesz podpowiedzieć w jaki sposób najlepiej składać aplikacje? Wspominasz, że pakiet socjalny jest na dobry poziomie - napisz, co oferuje pracodawca. Obecnie, dodatki socjalne są jednym z czynników decydujących o aplikowaniu i przyjęciu późniejszej oferty pracy.

Lolek

Arriva RP dotyczy kolei, nie autobusów. Kasy biletowe są agencyjne. Bez sensu pisać tutaj o problemach klienta, skoro opinia dotyczy relacji pracownik-pracodawca. Praca ciężka. Średnio 8.godzinne służby. Zdarzają się też takie po 4 godz. Praca poza domem. Zaczynasz np. w Bydgoszczy, kończysz w Grudziądzu. Nie masz powrotu do domu. Przynosisz 9 godzin, 16 jesteś poza domem. Niekiedy jest lepiej. Z biurem i planistą idzie się dogadać. Duża odpowiedzialność. 2500 brutto plus premia kwartalna. Rozliczenie cz. pracy kwartalne. Brak dodatków za niedzielę i święta. Dużo kontroli zewnętrznych. Praca w biegu. Co kto lubi... Pensja na czas. Dobry socjal. Umowa o pracę. Ciężka ale fajna praca.

Lolek
@Lolek

Admin!!!! Proszę utrzymać poziom serwisu. Wylewanie żalu po stronie klienta tutaj jest bezcelowe. Nijak to się ma do opinii o pracodawcy. Poza tym Arriva RP dotyczy kolei natomiast autobusów dotyczy Arriva BUS Polska.

stefan

Jechaliśmy szynobusem z Grudziądza do Laskowic Pomorskich o godz 16 -tej dnia 26.12 .2017 r i sie okazało że pies nasz nie miał kaganca i mielismy mała nieprzyjemność nie rozróżniają psa czy mały czy duży a mielismy psa rasy Maltańczyk i obsługa zażądała ze pies musi ten mieć kaganiec masakra tylko taka głupota jest w spółce Arriva a jeżdzimy dużo ,w Przewozach Regionalnych nie na takiego czegość ze taki piesek mały musi miec kaganiec

zyggi
@stefan

moze warto przeczytac regulamin przewozow i zastanowic sie nad swoim podejsciem do obowiazujacych przepisow zanim zacznie sie bic piane??? Polacy to taki narod ktory lubi stawiac sie ponad prawem gdy w gre wchodzi bardzo wazny "prywatny interes spoleczny" ;]

Tak10Nie
Duży pies
@stefan

A kogo obchodzi że mały? Mały to nie musi?

Pewnie_Janusz_to_pisał
@stefan

Idź z psem na zewnątrz, nie na forum. Nie na temat!!!!

Zostaw opinię o Arriva RP sp. z o.o. - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie