Opinie o Koleje Śląskie Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Koleje Śląskie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koleje Śląskie Sp. z o.o. w Katowice

Enginer

Witam wszystkich, Proszę o konkretną odpowiedz, zauważyłem oferte pracy jako Specjalista ds. zakupów na koleje śląskie i moje pytanie brzmi jaki płace są na tym stanowisku. Bo chciałbym zaaplikować a nie wiem czy warto. Z góry dziękuje za opowiedz

@Enginer

Wszytko zależy od okoliczności w jakich dostaniesz tą pracę. Jeśli zwyczajnie to raczej nie licz na kokosy czy nawet szacunek. Jeśli natomiast z błogosławieństwem dobrej zmiany czy przyjaznych związków to ...kariera może zawrotną być ...A pensja dużo ,dużo powyżej średniej ...

Alison
@Enginer

Negocjuj jak najwyższą stawkę, bo pozapłacowych świadczeń w zasadzie brak.

Piotrek

W przyszłym roku ruszają połączenia Regio Jet w Polsce ! Jest szansa że ta firma będzie w Polsce się rozwijać ! Oby ! Wszystkim którzy rozważają aplikowanie na stanowiska w KŚ zachęcam do zainteresowania się czeskim przewoźnikiem ! KŚ to już firma czysto polityczna ,tylko odpowiednie zaplecze opcji politycznej pozwala w tej firmie coś osiągnąć ! Inaczej pensja minimalna i zero szacunku. Powodzenia.

Robercik
@Piotrek

To prawda. Nie szanują ćwoki pracowników w ogóle nic a nic!!

@Piotrek

Sam wiem o kilku którzy już złożyli papiery,a zapewne jest wielu którzy sie tym nie afiszują więc się nie martw... dodatkowo przewóz towarów rusza wiec Zarząd niech zacznie szukać pracy zanim Marszałek sie dowie że nie ma kim robić...

josiek

Jeśli ma być merytoryczna to będzie. Sorry pomijając tabor, który jest zdecydowanie lepszy od innych przewoźników (ale już widać zmęczenie materiału) to podejście do pasażera już wiele pozostawia do życzenia. Nie ma tygodnia aby pociąg ( opinia na trasie Tychy K-ce i ) kilkakrotnie nie spóźniał się od kilku do kilkudziesięciu minut co jest niedopuszczalne!!! Mówimy o trasie która ma około 20 km i te opóźnienia czasami są tak duże jak czas całej trasy zgodny z rozkładem. W jakich my czasach żyjemy. Niech ten pociąg jedzie 2h ale niech to napiszą w rozkładzie a tak stajesz się hazardzistą i nie wiesz czy dojedziesz do pracy, na uczelnię, na samolot do Dubaju. Przy tym wszystkim stojąc nie wiadomo po co w szczerym polu nie do wiesz się od obsługi dlaczego. Żenua firma krzak. Nie polecam. Jeśli już musicie korzystać z tej niepoważnej firmy to wybierzcie wcześniejsze połączenie aby mieć zapas czasowy na pewno większy niż 25 min

Mikol
@josiek

Brawo,w końcu sam sobie zaproponowałeś wyjście z sytuacji ! Wystarczy wyjść jeden pociąg wcześniej a jeździ ich na tej trasie na pęczki,więc nie narzekaj królewiczu. A dodam jeszcze ,że jeśli tabor nie pasuje to od grudnia będziesz 'milej' zaskoczony 'nowym' taborem :)))))

Przyszły maszynista
@josiek

Skoro to nie działa od dłuższego czasu, to należy zmienić szefostwo tego pionu który zawala sprawę, a jeśli trzeba to i podwładnych, którzy coś zawalili. Te opóźnienia nie są od wczoraj, to trwa ze dwa lata jak nic. Skoro w innych firmach można, to chyba u was na równi traktuje się wszystkich pracowników? Rozważam pracę u was, ale przerażają mnie wybrane opinie. Jak jest naprawdę?

Do wszystkich potencjalnych kandydatów do pracy w KŚ : Stanowczo odradzam tutaj pracę. Atmosfera katastrofalna, zarobki marne a widoków na przyszłość brak. Ciągle tylko zmiana na stanowiskach kierowniczych i tworzenie sztucznych wakatów niepotrzebnych nikomu. Ewidantnie poczekalnia dla ludzi władzy. Pracownicy się tu nie liczą.

Piotrek

Pensja minimalna to mało ? Nie przesadzaj ! Wystarczy że prezesi ,dyrektorzy ,specjaliści po linii związkowej zgodnej z aktualną liną polityczna dobrze zarabiają ! Pracownik mogłeś robić karierę po linii politycznej. Teraz miałbyś dobrze. Powodzenia

Bożena

To źle że są zmiany na stanowiskach kierowniczych? Może po prostu chcą znaleźć najlepszych ludzi żeby się jak najlepiej pracowało. Nie wiem o co chodzi z tą poczekalnia. A te zarobki to jakie?

Alison
@Bożena

Ciągła rotacja na stanowisku Prezesa Zarządu raczej nie wygląda dobrze.

Zgadzam się z przedmówcami i nie polecam tutaj pracować, szkoda życia i nerwów. To nie jest prawdziwa kolej która kiedyś była, wszystko jest byle jakie,(usunięte przez administratora), zarząd się ciągle zmienia no i oczywiście nie ma na nic pieniędzy. Jednym słowem odradzam!

Maszynista

Na rozmowie był dyrektor biura trakcji, ktoś z kadr i maszynista instruktor. Każdy z nich udawał że zna się na swojej pracy. Żeby ta praca wyglądała tak jak obiecywali na rozmowie... Obiecanki nie mają nic wspólnego z tym co zastałem na gruncie.

Ile chcesz zarabiać Jakie były ostatnie zmiany w instrukcjach kolejowych

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Deia

Ja za to mam pytanie, Dlaczego bilety 10-godzinne już nie są dostępne? Jako osoba, która dość często podróżuje pociągiem lubiłam tę opcję biletu. A teraz muszę płacić z 18 zł, 31zl co jest moim zdaniem przesadą. Bardzo mi sie to nie podoba. Pozdrawiam.

Pasażer
@Deia

Właśnie o to chodzi, żeby każdy płacił więcej,czego tu nie rozumiesz :)

Piotrek

A w Niemczech właśnie rozpoczyna się strajk kolejarzy ! Żądają podwyżki wynagrodzeń ! Wkrótce szykują się protesty w Luksemburgu ! A w KŚ ? Po 150 złotych brutto ? Super ,brawo związki ,brawo pracownicy !

@Piotrek

No jak od 10lat byś nie miał podwyżki i zarabiał grosze to byś może się tak nie cieszył z tych nędznych 150 zł które dla pracownika na hali się nie należą, bo dostaną wszyscy po za halą naprawcza na której nikt nie ma nawet 3000tys na rękę

Mechanik KŚ
@Wsosz

Zgadzam się z Tobą kolego, warsztat , rewidenci , sprzątacze są w tej firmie najbardziej niedocenianą grupą. Atmosfera jest paskudna a nic nie idzie ku lepszemu i wbrew panującej opinii te 'pseudo' podwyżki wcale polepszyły sytuacji a nawet ją pogorszyły bo tylko okazało się kto ile jest tutaj wart...

Maszyniści

Jest informacja, że od 1.10 będą podwyżki od 100 do 250 brutto. Podobno związki i zarząd podpisali porozumienie w tej sprawie. To jest chyba jakaś kpina! Oni po prostu zakpili sobie z nas pracowników. A związki podpisując takie porozumienie napluły nam w twarz!!!

wkurzony
@Maszyniści

A może zmiana pracy np. Biedronka? Bo tu bez przerwy narzekają.

Bardziej wkurzony
@wkurzony

Może warto by bylo się nad tym zastanowić. Bo wątpię żeby ktoś chciał pracować przy tak sporej ilości wymagań i wiedzy za minimalne. A w biedronce lepiej płacą i są różne benefity, a w firmie trzeba wszystko sobie zapłacić

Oszukiwany
@Maszyniści

Panowie ze związków jak wiadomo zwolnieni są z obowiązku świadczenia pracy, oprócz tego pozmieniano im na papierze stanowiska niewykonywanej i tak pracy na takie z lepszymi stawkami.

Były
@wkurzony

Gdyby jeszcze to wszystko było z szacunkiem dla podwładnych, to rozgoryczenie nie osiągnęłoby takiego poziomu :(

@Oszukiwany

No cóż...wynagrodzenia dla czterech prezesów kosztują spółkę krocie. ...do tego z dziesięciu dyrektorów ..z 15 związkowców na stanowiskach kontrolerów , specjalistów...a pracownicy ? Przecież macie pensje minimalne ! Po co wam więcej ?

@Piotrek

No niestety muszę się zgodzić, biura pękają w szwach a robić nie ma kto, a na hali coraz bardziej drętwa atmosfera, ludzie mają poprostu już powoli dosyć

Henryk

Obserwuję poczynania Prezesa od początku objęcia przez niego stanowiska czyli od sierpnia ub. r. i od samego początku, aż razi w oczy, jak Zarząd na czele z tym prezesem w ogóle nie liczą z pracownikami. Traktują (w tym wieloletnich pracowników) jak tanią siłę roboczą, jak blebs!! O niczym nie informują, jeżeli juz jakąś oficjalną wiadomość sie pojawi na skrzynkach, to jest to bardzo lakoniczna informacja, taka na "odczep się". Do tego dochodzą ruchy kadrowe, czyli kto znalazł zatrudnienie w spółce i za jakie pieniądze na stanowskach malo potrzebnych... Taki trochę prywatny folwark prezes sobie zrobił w tej spółce. Dobitnym obrazem takiego stanu jest fakt, że jaśnie hrabia w prost lekceważy przedstawicieli organizacji związkowych. Nie chcąc sie z nimi spotkać w kryzysowej i bardzo napiętej sytuacji jaka jest w KŚ. Wiem, ze jest parę osób, które zarzucają związkom wiele, ja również.... ale nie o to w tej syt. chodzi, wiec prosze nie skupiajmy sie teraz na krytyce związków, bo to osobny temat - chodzi ukazanie tragicznej sytuacji w spółce. Sposób zarządzania i niekompetencjach na najwyższych szczeblach władzy w spółce. Drodzy pracownicy, pamiętajcie tylko W JEDNOŚCI siła!!!

@Henryk

No cóż dobre wykształcenie nie zawsze idzie w parze z wysokimi kwalifikacjami . Obecny prezes kiedy piastował stanowisko w UTK bagatelizował wiele nadużyć ,jakie miały miejsce w KŚ dotyczące bezpieczeństwa pasażerów i całościowo ruchu kolejowego . Tak było.mu wygodniej..Dziś ma swoje 5 minut a że ten człowiek nie ma szacunku do statystycznego pracownika to szczera,brutalna prawda. Ale jest inteligentny i wie że istnieją ogromne podziały pomiędzy organizacjami związkowymi i samymi pracownikami ,więc bezkarnie może sobie robić folwark z państwowej spółki,dotowanej publicznymi pieniędzmi . Do tego opcja polityczna sprzyja.

Praco
@Henryk

Napisałeś prawdę, ale o jedności to zapomnij. Jedni chcą tutaj pokazać siłę ale przez to że inni siedzą cicho i potulnie przyjmują każdą pracę to nie zmienia się nic.. tyle miesiecy minęło a przeglądy na hali dalej idą, zmiany służb, przychodzenie na dodatkowe godziny przez mechaników dalej trwa.. ludzie tu sie nic nie zmieni. (usunięte przez administratora)

@Piotrek

Ale co on na przykład olewał jak był tym. Prezesem w UTK?

Piotrek

Porozmawiaj z pracownikami byłymi lub obecnymi którzy uczestniczyli na przykład w wykonywaniu czynności technicznych przy EZT to ci powiedzą ! Naprawdę jesteś naiwny lub mało zorientowany czy udajesz ? .

Wybacz ale mało zorientowana

ROBOL
@Piotrek

a ty chopie jakie stanowisko maiłeś w zarządzie ? pewnie wysokie skoro jak tak ujadasz tylko ci co wylecieli mają interes narzekać i płakać nam się dobrze robi na zakładzie ,na taczce cię powinni wtedy wywieźć jak za komuny , a sam wyszedłeś o własnych siłach !

Witold
@Henryk

tak w jedności siła i prztrwamy trzeba takich łamistrajków jak ty HENIEK wywieźć na taczkach !!!!!

Bernard
@Piotrek

Heniek to jest łamistrajki związki go napuściły bo mieszają w zmowie z byłymi członkami zarządu ludzie nie słuchajcie go bo nas wysadzi z siodła z zarządem dogadamy się sami bez tych oszukanych związków tam nie łupie chłopy są po co nam jacyś pośrednicy róbmy i myślmy o wszystkim sami i samodzielnie !

Bercik2
@Piotrek

Piotek i Henryk to coś kręcą chłopy nie słuchajcie ich to są tacy karierowicze na naszej krzywdzie do celu bo im się śni że może oni zostaną prezesami, ja swoje przeżyłem już i znam takich co to za robotników gadali z górą, a człowiek zawsze całe życie robił za drabinę ale koniec tego te oszukane związki rozwiązać i założyć swoje własne pracownicze z naszych pewnych i sprawdzonych chłopów z hali zapisy na zakładzie zrobimy wtedy wyjdzie kto jest kim i kto chce tylko gadać a kto robić kariery na naszych grzbietach !

@Bercik2

Bercik ja nie nie mam nic do ukrycia. Chce żeby prezes służył załodze,bo to załoga na niego robi. Godny zarobek i szacunek ,tylko to się liczy !

Zenek
@Henryk

Henryku ja obserwuje twoje poczynania i widze , że ty to ten sam co Piotek ten były członek zarządu co go wywalili i teraz płacze

Piotrek

To służ prezesowi i zarabiaj najlepiej pensje minimalna. Ty jesteś tylko zwykłym pracownikiem ,a raczej pokornym parobkiem. Władza lubi takich jak Ty. Przypomnę ci słowa pewnego wielkiego ,dawnego mędrca i mentora który powiedział. "Pokora jest oznaką słabości *

En57AKŚ
@Piotrek

Słuchaj no Jak byś miał troszeczkę pojęcia to byś wiedział ze Utk do stanu faktycznego pojazdów Trakcyjnych ma tyle co dziewczyny z francuskiej do twoich nieogolonych jaj Utk interesuje system utrzymania tak jak dziewczyny pieniądze

@En57AKŚ

Brawo . Zalecam terapię w Rybniku ! Albo Toszku ! UTK odpowiada za bezpieczeństwo ruchu kolejowego w Polsce. A stan techniczny taboru bezposrednio wpływa na to czy bezpieczeństwo jest zachowane czy nie ! Gdzie się rodzą takie półgłówki jak ty ?

terminator
@Henryk

Odszedłem z tej firmy bez żalu i lamentu , atmosfera pracy była paskudna . Obecny Pan prezes nie zrobił nic by to zmienić a miałem taką nadzieję bo w końcu to człowiek który zjadł trochę kolejowego chleba . Nie oczekiwałem rewolucji ale tak zwanego ludzkiego podejścia, zaszył się w swym ciepłym gabinecie nie wychodząc do ludzi. Za osiem lat pracy w firmie tylko jeden z byłych wiceprezesów miał odwagę przyjść na szkolenia i do tego merytorycznie nieprzygotowany. Został pięknie zgrillowany przez pracowników i wziął nogi za pas tłumacząc się nagłymi obowiązkami . Firma przypomina alkoholika który stawia kolesiom darmowe imprezy a po przyjściu do domu bije żonę i dzieci że mu brakuje pieniędzy. Nie będę się tu rozpisywał o awaryjnym taborze, braków w zapleczu bo o tym już napisano prawie wszystko . Ja Już mam prezesa który mi płaci za bezczynność czego doczekania życzę wszystkim pracującym w tej firmie . Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości ...

Gornik
@Henryk

U nas na grubie tez był taki co dużo gadał i wszystkich obserwował Na szczęście go zwolnili Chyc się hopie do roboty bo nie płaca ci za obserwowanie tylko za uczciwa prace

J23 znowu nadaje
@Henryk

Salem Alejkum Powiedzcie na których liniach mizna spotkać najładniejsze konduktorki ? Jestem miło zaskoczony , pod tym kątem przodujący przewoźnik w kraju Assalam

Genek
@Henryk

Żenada i wielkie hamstwo !! Komu prócz drużyn konduktorskich obniżono premie?? Ludzie którzy jeżdżą na pierwszej linii podczas pandemii ,zostali potraktowani jak zło konieczne! Obniżono właśnie im premie, pani sprzątaczka ma więcej! A przecież mniej już sprząta bo mniej pasażerów jeździ. Dotyczy to wszystkich ,gdyż jest mniej pasażerów .Idąc tokiem rozumowania zarządu! Więc dlaczego tylko drużynom obniżono premie?

Obserwator J23
@Henryk

Narzekaliscie marudziliscie to teraz macie Nowy prezes wam pokaże Wybory się zbliżają Partia górą!!! A lepiej nie będzie

En57

Teraz nowy prezes Ci pokaze Heniek Będzie twarda korporacja

@Henryk

Pracowników fizycznych to niedługo nie będzie, no i władza która obiecuję że będzie lepiej a mam wrażenie że robi się coraz gorzej, dyrektor i kierownik mają psęudo cacanki, wiadomo dlaczego... Ogolnie praca nie jest zła aczkolwiek bez perspektyw na przyszłość i oczywiście brak podwyżek dla pracowników, chwalą i piszą że zarabiają po 5.5K lecz nie znam nikogo na Hali kto przekroczył 4k (brutto czyli +- (2900na rękę) jak na kolej to żenada. Każdy z nas pracuje tu już po kilka ładnych lat i niemal każdy patrzy by powoli uciec z tego zakładu, brak możliwości podwyżek i traktowanie pracownika fizycznego jak by był nikim, podwyżka? Może pan złożyć wniosek ale i tak pan nic nie dostanie, tak wygląda rozmowa z kierownikiem oraz dyrektorem na hali naprawnie ma za co jeśli chodzi o opinię, może bym się nie wypowiadał, ale już nie będę tu raczej długo pracował to mogę się z wami podzielić moją opinią

j3b6C Koleje slaske

obsługa tragiczna przyglupy facet i baba pracują jak za kare. nie wiem skąd ich wzieliscie ale obsluga do wypi3rdolenia mialem jechac fajnie spedzic czas ale przez tych gburów wysiadlem na 3 stacji polecam autobusy

Pasażerka 1994

Pani konduktor opryskliwa która wręcz burczała pod nosem bo chciałam kupić u niej bilet . Trasa Katowice -Gliwice .Pracuje chyba jak za karę :/ za nie powodzenia nie musi się wyżywać na pasażerach.

Zbulwersowany

Podwyżka ceny biletów to pierwsi, bezczelnie łgając, że jest taniej ale poinformować o korekcie rozkładu to już się nie chce. Ważniejsze wycieczki. Co się z wami dzieje koleje.

Dawid

Witam chciałem zapytać czy jeszcze przyjmują na mechanika taboru i czy jest sens wysyłać CV

Darek

Nie polecam trasę Katowice -Dąbrowa górnicza , wiecznie się spóźniają , no dziś pociąg przyspieszony przyjazd do dąbrowy 9:34 stał ponad 20 minut przed stacja Dąbrowa , wczoraj ten po 9 , tylko 5 minut .

Kolejoman
@Darek

Zmień transport marudo ! Albo wynocha do Japonii, tam będziesz miał wszystko punktualne.

Re
@Darek

Wystarczy że pospieszny się opóźni i wszystko leci. Tak to na naszej kolei jest, że opóźniony pospieszny ma pierwszeństwo przed planową osobówką. Nie raz byłem świadkiem rozmów na ten temat. Ale skoro tu piszesz, to też jesteś kolejarzem. Więc chyba o mącenie wody chodzi.

@Darek

Czy macie w firmie ludzi od nadzoru ruchu? To znaczy kogoś kto pilnuje wykonania rozkładu? Są dni, że pociągi jeżdżą idealnie i takie gdzie coś się spóźnia, a to znaczy, że coś nawala w wybrane dni. Wnioskuję, że nadzór nad realizacją szwankuje. Chyba możecie na PLK wymusić, żeby wasze nie opóźnione pociągi jechały bez czekania na pociągi innych przewoźników? Jeżdżę z Będzina.

Ręce opadają
@Anna

Nawet brak słów na takie małe pojęcie o kolei.. nawet moje dziecko co chodzi szkoły średniej wie z jakich powodów są opóźnienia i napewno nie jest to wina maszynistów, konduktorów nawet szefów KŚ..

Pasażer123

W dniu dzisiejszym w wyniku awarii sieci trakcyjnej zostaw odwołany pociąg. Pani konduktor poinformowała pasażerów, że "za chwilę" będzie autobus zastępczy. Minęła ponad godzina i nic... Kolejny pociąg jest o 4:00 nad ranem. Ludzie nie mają jak wrócić do domu. Słaby przepływ informacji, brak konkretnych decyzji.

Ewlka

Witam czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja na stanowisko konduktora? Dziękuję za odpowiedź

Bezrobotny44
@Ewlka

A nie lepiej próbować na przykład do Regio Jet ? Chcesz do KŚ ? No cóż na stanowisku konduktora pensja około minimalnej ,żadnych dodatków do wynagrodzenia oprócz nocek czyli praktycznie nic ! W dodatku zero szacunku do pracownika ,rozwój i kariera bez układów w linii politycznej niemożliwa ..Pracuj dzielnie za stawkę z marketu .Tylko że w niedzielę też się pracuje. Powodzenia.

No one

Koleje Śląskie, czy do jasnej cholery wyłączycie ta klimatyzację - 20, w tych (usunięte przez administratora) pociągach?

Pasażer
@No one

A co... język boli albo tyłka nie da się ruszyć żeby pójść do kierownika i mu to zgłosić? A może obawa że ktoś miejsce zajmie...

Kierownik pociągu

Witam, mam pytanie, czy jako kierownik pociągu miałbym 4200 brutto chociaż na podstawie? Albo ile mniej więcej mógłbym wyciągnąć bez nadgodzin. Bo zastanawiam się czy złożyć podanie, bo zobaczyłem właśnie ogłoszenie, że szukają na konduktora, a obstawiam, że jak uprawnienia kierownika, jakby wzięli to by szybko mi weryfikacyjny robili

@Kierownik pociągu

Napisałem w odpowiedzi dla Irka jakie zarobki ma w tej firmie kierownik pociągu . Portier w 2 gwiazdkowym hotelu lepiej zarabia. Nie płacą za wysługę ,zero szacunku ,zero perspektyw.. Powodzenia .

@Piotrek

:) pozdro dla nowych kierowników :D te co mogę mie, to id, kr , itp hihi

...a na kolei w Portugalii właśnie zaczęli strajkować i panuje chaos...da się ?

Zastanawiajacy

Zastanawiam się nad wysłaniem CV na stanowisko elektronika lub mechanika taboru. Ale zastanawiam się nad zarobkami i ogólnie jak wygląda praca po 8 czy po 12 godzin ?

Irka

Widziałam na stronie KŚ że jest rekrutacja na konduktorów i proszę o informację na jakie wynagrodzenie netto może liczyć konduktor świeżo po szkoleniu i czy szkolenie jest płatne i ile zarabiają konduktorzy np.po 3 latach i czy warto w to wchodzić mam średnie wykształcenie techniczne i pracuję jako kucharka proszę o doradę pracowników KŚ.

@Irka

Pensja konduktora to aktualnie pensja około najniższej krajowej brutto.Bez znajomości żadnych perspektyw!

irka
@Piotrek

czyli około 2800 na rękę?

@irka

No niestety nie ..kierownik pociągu ma zaledwie około 3 tysiące ! Konduktor mniej a praca ciężka ! Wiadomo różni ludzie ,kibice , pijani ,itp .Wcale nie jest lekko a pensja niska.

Irka
@Piotrek

Dziękuję za odpowiedż jeszcze się zastanowię myślałam że zarabiają ciut lepiej pozdrawiam

@Irka

Jeśli już tak chcesz poznać pracę konduktora to zainteresuj się Regio Jet. Wkrótce będą rekrutować ludzi z Polski do pracy. KŚ sobie odpuść..Śmieszna pensja ,żadnego szacunku bez znajomości po linii politycznej nic nie osiągniesz ,nic ! Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Koleje Śląskie Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koleje Śląskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 4 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Koleje Śląskie Sp. z o.o.