Opinie o Giga Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Giga Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Giga Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giga Service Sp. z o.o. w Warszawa

Sławomir

Giga Services to firma, której można zaufać na każdym etapie inwestycji. Dostarczają kompleksowe usługi, obejmujące projektowanie, uzyskiwanie pozwoleń i budowę. Dzięki nim nasza inwestycja została ukończona terminowo, a proces budowy przebiegł bez żadnych problemów.

Jozef Madaliński

Właściciel tej firmy potrafi stworzyć partnerskie relacje z podwykonawcami. Zespół pracowniczy dba o to, aby każdy element projektu był dobrze skoordynowany, co ułatwia efektywną współpracę.

Darek

Odkąd pracuje w tej firmie przy realizacji projektu w Lublinie to właściciel od pierwszego dnia wspiera swoich ludzi i docenia naszą pracę. Dba o nasz rozwój zawodowy i stworzył atmosferę otwartości, co sprawia, że praca jest nie tylko efektywna, ale również satysfakcjonująca.

Realizacja Lublin

Jako podwykonawca dla Giga Services, doświadczyłem klarownych wytycznych i solidnej komunikacji. Firma stawia na współpracę opartą na zaufaniu, co znacznie ułatwia realizację zadań. Płatności były zawsze terminowe, co przekłada się na stabilny cashflow w czasie współpracy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Giga Service Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

Podwykonawca

Jestem zadowolony z współpracy jako podwykonawca. Właściciel zawsze starał się zrozumieć nasze potrzeby i zapewnić odpowiednie wsparcie. Co najważniejsze to zapłata była terminowa, ostatnia transza była dzień przed terminem ;)

Katarzyna M

Nasz projekt domu na Helu został zrealizowany zgodnie z ustalonym harmonogramem, a jakość wykonania przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Właściciel firmy jest mistrzem ze stworzył taki kompetentny zespół

Krystian

Zespół, z którym miałem przyjemność pracować, wykazał się nie tylko doskonałymi umiejętnościami zawodowymi, ale także zaangażowaniem i troską o detale. To prawdziwi profesjonaliści, którzy potrafią utrzymać terminy i jakość pracy na najwyższym poziomie.

Miłosz
@Krystian

Jako były pracownik muszę niestety podkreślić, że mimo starań zespołu, czasami brakowało jasnych wytycznych dotyczących niektórych projektów. To utrudniało efektywną pracę, zwłaszcza podczas współpracy z podwykonawcami ale koniec końców były to tylko małe nieporozumienia które zdarza się wszędzie, polecam pracę w tej firmie

Andrzej.S

Giga Services to partner biznesowy, który docenia wkład swoich podwykonawców. Współpraca z nimi to gwarancja uczciwych warunków, a także wsparcie i profesjonalizm na każdym etapie projektu.

Cześć, dasz znać konkrety? O co tu chodzi? tez właśnie przyszedłem tu za ta ofertą dla kosztorysanta, jest parę dni do jej końca a tu pojawiają się jakieś opinie o problemach z płatnościami. Jeśli faktycznie takie występują to z czego wynikają te nabory? chodzi mi o to, że jednak kolejnym osobom co miesiąc trzeba płacić? Miałeś w tym zakresie jakieś komplikacje?

No mnie właśnie wygasła oferta od nich, że dwa tygodnie temu, przyszedłem się zorientować jak się pracuje, a wy takie zapowiedzi tu podrzucacie? Mimo wszystko skoro oferty nie wznawiają teraz czy to oznacza, że ktoś normalnie już się dostał? Ciekaw byłbym opinii z bieżącego wdrożenia.

Ktoś miał problem ze znalezieniem ofert? ja generalnie widzę dla kosztorysanta na Dojazdową ze stawką liczoną od 6 do 8 tys, dlatego się interesuje. Generalnie jak widać jeszcze mam z ponad 2 tygodnie na złożenie dokumentów. Jest tu ktoś kto pracuje i mógłby mi opisać jakość współpracy? na forum w większości pojawiali się kontrahenci. Rozbieżność w oferowanych widełkach od czego jest zależna?

Wykonawca

Polecam nie wiem skąd tyle nagatywów chyba z zazdrości , praca wykonana solidnie i na czas .Jeszcze raz polecam i pozdrawiam firme Giga-Service

Katowice

Chłopaki nie próżnują budowa idzie bardzo szybko .Firma godna polecenia

Wpadła sugestia co do rotacji? Poważnie występuje? Miałem problem, żeby ofertę pracy dorwać w internecie, myślałem, że tu się czegoś dowiem. Na stronie firmowej zakładki z karierą brak. Mam już roczny staż za sobą w dziedzinie projektowania, a widziałem w zakresie usług, że to jedna ze specjalizacji. Czy asystenci są obecnie przyjmowani do nadzorów?

Czy firma Giga Service Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dostawca

Polecam. Firma godna polecenia ,pełny profesjonalizm .

Czy dobrze rozumiem, że firma jest chwalona przez klientów, ale krytykowana przez pracowników (byłych?)? I czy w takim razie w ekipie pracowników jest duża rotacja?

Jacek

Piszą nie prawdę. I to od podwykonawców a nie tej firmy

Urszula
@Jacek

Poczekaj, w sensie, że negatywne opinie według Ciebie są nieprawdą? Czyli z Twojej perspektywy jak to tak naprawdę wygląda?

Robert

Polecam. Szybko, sprawnie, Panowie mają pojęcie co robią. Budowa dla skanska.

Mariusz

Miałem okazję współpracować z firmą na kilku projektach. Roboty wykonano szybciej niż zakładał harmonogram i bez problemow. Materiały były dostarczane na bieżąco, więc nie sądzę by opinie o problemach finansowych firmy były wiarygodne. W mojej opinii firma godna polecenia.

Piotrek

To co piszesz to zakłamanie, żeby oczernić normalną firmę

Joanna
@Piotrek

Właśnie widzę że tu mieszane komentarze, ale jednak większość negatywnych. Serio ktoś miałby robić firmie pod górkę opiniami? Dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Giga Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Giga Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giga Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giga Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Giga Service Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 37 ocen.

Giga Service Sp. z o.o.