Opinie o Capital Trade Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Capital Trade Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Capital Trade Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Trade Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Odzyskaliśmy wczoraj ponad 10 tysięcy. Pozostalo jeszcze 2000. W sprawie płatności dzwonić (usunięte przez administratora)

@Marta

Dzwonić to nie bardzo widać gdzie ale za co aż 10 tys? Czego konkretnie to dotyczyło?

Danka
@Marta

Proszę o kontakt Email, danka13300@wp.pl

Andrzej Marek

Dlaczego nie wypłacają pieniedz

Agi
@Andrzej Marek

(usunięte przez administratora) Ja wpalcilam tam srodki i nie chce mi ich wyplacic. Chca zebym im wplacila jeszce wiecej i udaja, ze nie moga jeszcze wyplacic. (usunięte przez administratora)

Iwona
@Agi

Dzień dobry czy odzyskała pani swoje pieniadze?

dzwonńcie do tego palanta bedzie miły dopuki nie opłacicie faktury za niby usługę a potem cisza lub obelgi

ruda1121

Czyli nie kontaktować się z tym numerem w sprawie odzyskania środków?

Legulus

Firma jest dość problematyczna. Wpłaciłem do nich na platformę pieniądze. Niestety, ale przyniosły mi trochę strat. Chciałem się więc wycofać z pozostałą kwotą. Tu zaczęły się problemy. Okazuje się, że nie ma możliwości wypłaty wypłaconych środków, ponieważ ich system na to nie pozwala. Ciągle wyświetla się błąd wewnętrzny serwera. Nie ma też możliwości kontaktu z nimi, ponieważ nie ma danych kontaktowych. Firma jest zarejestrowana prawdopodobnie poza Polską. Odradzam korzystanie z ich usług. Jeśli ktoś ma jakieś dane rejestrowe tej firmy, to proszę napisać tutaj. Jeśli ktoś ma podobne lub takie same problemy jak jak, to proszę napisać tutaj.

ruda1121
@Legulus

Dzień dobry, Mam taki sam problem z giełdą Capita Trade. Zleciłam wypłatę, część pieniędzy została utracona, teraz muszę walczyć o ich odzyskanie i wypłacenie pozostałych środków, które na niej zostały. Podaję dane do siebie - może razem uda nam się coś wskórać szybciej - kucharczyk.katarzyna@o2.pl (nie podaję numeru tel, bo nie zawsze jestem w stanie odebrac) Pozdrawiam serdecznie, Kasia Kucharczyk

Mieliśmy problem z ta firma, nie chciała zapłacić na czas, ale finalnie się udało. Współpracować dalej nie zamierzamy z uwagi na ich spore problemy płatnicze, ale mogę zasugerować, ze pod t. 790-203-424 dostaniecie więcej info w sprawie ściągnięcia rozliczenia. Mi pomogli. Polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kyrneh

W jaki sposób odzyskać pieniądze, nie ma kontaktu z tymi (usunięte przez administratora)

Tomi

Uważajcie na osoby przedstawiające się jako handlowcy z Capital Trade , to (usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy nie masz żadnej kontroli nad swoimi pieniędzmi, jak chcesz wypłacić pieniądze, to serwer nie działa, to masz coś z komputerem, to przeleją środki sami, co chwile coś wymyślają , a pieniędzy nie chcą wypłacić. Jak chcą żebyś wpłacił , to potrafią dzwonić po 20 razy dziennie. (usunięte przez administratora) Uważajcie , umieszczajmy wszędzie gdzie tylko można informację , żeby inne osoby nie zostały oszukane i zgłaszajmy , na policję.

Halina

Czy w ogóle można sobie samemu robić reklamę na czyimś forum? Kancelaria nie ma swojego?

@Baba

Moja sytuacja podobna . Zgłosiłam, że chce wycofać swoje środki $250 to jeden z kolejnych niby analityków stwierdził, że nie jest w humorze do wyplat. Wszyscy z jakimś dziwnym ruskim akcentem w capital group. Ktoś może pomóc jak odzyskać swoje pieniądze?

Mirek Sałata

Mi tez ten pan pomógł odzyskać środki z CapitalTrade

@Mirek Sałata

Masz dowód na to ?!

Lolo

Jakim sposobem ten pan oddzyskuje środki.Możesz opisać?

Danuta

A w jakim czasie udało się odzyskać pieniądze?

andrzej truskawiec

ta kancelaria jakaś szemrana nawet sptokac sie z nimi nie możesz

@andrzej truskawiec

Jeżeli nie możesz spotkać się w kancelarii prawnej to mi to śmierdzi. Mogą kasę wsiąść za usługę i na tym koniec więc uważajcie komu ufacje!!!

Dorota S.

Zarabiam, szczęśliwy, dobre rozwiązanie na dodatkowy dochód.

Halina

Może to literówka tylko a Ty od razu od takich rzeczy wyzywasz?

Gacki

Szukam Kontaktu ja rowniez Jestem pokrzywdzony.

Majorek

Czy to firma hakerów? Telefonistka mówiła o akcjach i kryptowalutach a w info o firmie są zboża i mięso.

Halina

O co chodzi? Z tymi kryptowalutami to prawda? Bo nie wiem co odpisałaś na to

Pawel

Czelam juz 3 tygodnie na pieniadze. Na poczatku napisalem maila do nich. to odpisali ze skierowali moja prosbe do glownego dzialu, i tak czekalem pare dni i nic to znowu do nich napisalem i juz cisza od nich. zero jakiej kolwiek odpowiedzi. Jak odzyskac moje pieniadze z tej firmy? Z tym moim profesjonalista ktory mial mi pokazac naczym polega capital trade. Pisalem do niego o co chodzi, to mi odpisal, ze trzeba bylo odbierac telefony to by pan wiedzial o co chodzi. ja mu na to ze, co ma wspolnego to ze odbieram tel, czy nie moje pieniadze chce wyplacic i koniec kropka. a on do mnie, teraz nie mam czasu i cisza... pomozcie jak mozecie

@Pawel

prosze o jakis namiar a Pana , niestety też zostałam (usunięte przez administratora) i szukam wiecej osob

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na aktualne informacje, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Capital Trade Poland Sp. z o.o. w mieście Warszawa nie ma żadnej opinii.

amrog

To dla czego usuwasz wpisy o tych złodziejach , płacą ci ?

@amrog

proszę o kontakt , szukam osób które zostały (usunięte przez administratora)

Koko

Sami (usunięte przez administratora) omijać ich nie chcę wysłać pieniędzy

@Koko

proszę o jakis kontakt pod tym postem

Halina

Jak dokładnie to robią, że niby aż tak naganiają na to wszystko o czym piszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Trade Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Capital Trade Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Trade Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Trade Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Trade Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Capital Trade Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Trade Poland Sp. z o.o.
  • Radziwie 7 lok. 373
    01-164 Warszawa

Capital Trade Poland Sp. z o.o.