QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O

Adres: Wielicka 30, 30-552 Kraków

NIP: 6762508527 KRS: 0000620594

QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O

Opinie o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O

Filtruj opinie po kryteriach:

paragon fiskalny
 Opinia

Supervisor nie zna procesu ale na szczescie podpiera sie innymi i robi dobra mine do zlej gry wiec uchodzi mu na sucho... Hr-y mozesz spotkac na fajce pod korpo ale jak cos chcialam zalatwic to nikogo nie ma!! Praca monotonna a podwyzka zalezy od tego czy umiesz podlizac sie przelozonemu. USA nie ma pojecia co sie tutaj dzieje - dziewczyny siedza przy biurkach i maluja oczy. W pokoju matki z dzieckiem byly kiedys cztery harnasie...

Karo
@paragon fiskalny 25.05.2019 11:41

No wiem ze byly bo zostawilam

Wikto4
@Karo 25.05.2019 17:41

Nie wiem jak inne działy, ale w CS 1/5 supervisorów zna proces

Zbuku
@Wikto4 26.05.2019 01:49

Kto konkretnie zna?

Kasia
 Opinia

Pracowałam na Service Desk IT. Praca jest ciężka i mało płatna, mnóstwo pracy oraz małe zarobki. Od kiedy QVC i HSN się złączyło razem, to stali się sekretarkami agentów pracujących w domu(ludzi słabo wykształconych od których nawet SD mniej zarabia). Trzeba ogarniać dziesiątki systemów, nawet 50+ użytkowników dziennie i to takich, którzy nie doceniają waszej pracy, znajdą się czasami tacy ludzie, którzy powiedzą dobre słowo ale to tyle, nie ma to przełożenia na finanse czy inne gratyfikacje. Dodatkowo ludzie z Krakowa z QVC(Polacy-finanse itd.) cały czas nas męczą telefonami, bo nikt z nich nie jest w stanie sam edytować ticketa. Mogą ale nie potrafią(low IQ?) albo im się nie chce - nieustannie kłamią i jeszcze mówią nam, że nic nie robimy i to wszystko za marne 4000pln brutto! Jeśli ktoś chce pracować na service desk w QVC to szczerze odradzam! Już lepiej was docenią w biedronce na kasie, mniej roboty, a płacą podobnie. Jedynie co jest na SD dobre to ludzie, 90% ludzi jest super i większość sobie pomaga bez jakichkowiek pretensji ale sporo fajnych ludzi odchodzi do innych firm, które ich bardziej doceniają. Znajdą się co prawda jakcyś pupile supervisorów, którzy mają o sobie o wiele większe mniemanie ale na szczęście albo w chwili obecnej są na macierzyńskim albo pójdą na RDS, więc nie trzeba będzie ich słuchać. Jakby jednak ktoś miał nóż na gardle i jednak się zatrudnił to są również i tacy, co lubią mieć trochę brązu na języku oraz na nosie ale oni są raczej sztuczni i mało szkodliwi Jeśli serio zastanawiasz się na pracy w Service Desk QVC, to zastanów się po raz kolejny, bo twoje zdrowie nie jest tego warte. Życie jes zbyt krótkie, żeby marnować je na tak słabe stanowisko. Ale to wszytko jest tylko i wyłącznie moja opinia, sami będziecie musieli się zastanowić, czy warto.

@Kasia 24.05.2019 21:18

Tez odradzam pracowalem tam 2 miesiace i nie wytrzymalem psychicznie w tym czasie wylysialem i postarzalem sie o kilka lat przez co nadal jestem prawiczkiem

@Sanders 24.05.2019 21:36

Prosze o plusowanie moich postow bo mnie to podnieca

@Sanders 24.05.2019 21:37

No gdzie te plusy są?

@Sanders 24.05.2019 21:37

No gdzie są plusy?

@Sanders 24.05.2019 21:38

Dajcie plusa (usunięte przez administratora)

Joe
@Kasia 24.05.2019 21:18

masz racje nie jest lekko i z tym sie zgadzam, a najbardziej sie zgadzam z tym jak napisałaś ze 90 procent ludzi w IT jest ok szczególnie biorąc pod uwagę ze ogólnie na świecie jest tylko 20 procent tak zwanych ludzi a reszta te 80 procent stawią mutanty

@Joe 25.05.2019 01:23

Kiedy będzie konkurs w qvc?

Ggg
 Opinia

I was trying to get job in QVC,i hade couple of interviews and, after last interview in company office they ask me to send scan of my work permit. i send it rapidly. After 2 weeks they contact me whit feedback and they told me that my experience isn't enough for this job position. If my experience wasn't enough why they contact me at all. I had mentioned everything about myself in my resume, so they checked, they started recruitment process, and after of one month i get negative feedback because of not having experience )))

Prince Harry
@Ggg 23.05.2019 12:37

Dont you worry dude could be worst, Welcome to the world of QVC. Now seriously, the way how the recruitment process looks here is one big misunderstanding. Situations like the one you described happens so often you can call it a habit. Afterall its better for you they said no, really working for almost any other company in Cracow will be much more profitable and enjoyable for you. Good luck in your endevours.

Nick
@Ggg 23.05.2019 12:37

You think they’re gonna take someone smarter than themselves, it’s the wrong address, a different type of people.

GOD OF HR
@Ggg 23.05.2019 12:37

QVC is an amazing company waiting for everyone with arms wide open. If you got a passion driving you ahead you can make your dreams come true with us. Even if something went wrong please do not give up and try again cause success waits for you and noone else can do for you as much as we can.

@GOD OF HR 24.05.2019 18:46

Hr liżą się po jajach nawet juz nie kryjąc się ze są hr, brawo qvc

Opinia

Elo mordy, po opiniach widze ze (usunięte przez administratora) korpa pelna pozytywnych swirow, no to sie zastanawiam czy se nie aplikowac do was. Co polecacie collection associate czy chargeback specialist, gdzie lepszy klimat i chetniejsze sucze?

Zbigniew
@anonim 22.05.2019 08:00

Twoja wypowiedź jest bardzo niesmaczna i wątpię, że rzeczywiście chciałbyś uzyskać informacje na temat pracy w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES. Proszę, abyś nie dodawał wpisów w takiej formie, ponieważ jest to niezgodne z obowiązującym regulaminem na forum. Jeżeli jednak rzeczywiście rozważasz pracę w tym miejscu to, proszę, abyś pytania konstruował w sposób kulturalny bez niepotrzebnych wulgarnych słów. Wiesz może, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników?

TakNie4
@Zbigniew 22.05.2019 10:30

Nie ma sciemy Zbigniewie, mysle zeby tam skladac papiery ale nie wiem na ktora fuche lepiej. No to kto tam juz charata w QVC niech mowi ktory dzial najlepszy i wbijam. Jak ktos chce mnie pilecic i zgarnac hajsy to niech da znac na anall.destroyer69@op.pl

@Zbigniew 22.05.2019 10:30

Zbychu nie spinaj sie. Morda pyta na luzie bez spiny a ty wyskakujesz z jakims regulaminem jak konfitura. Anonim odpowiadam ze i tu i tu zajefajnie

@Wiktor 22.05.2019 21:56

No i gites makao i jedziemy w kakao. Odpicuje se cefaleczke i lecimy z koksem bez sciemy

Opinia

Jest pilna sprawa a nawet więcej, palacy problem. Znacie jakiś dobry preparat na infekcje intymne? Ale musi szybko działać żeby na piąteczek wszystko było już załatwione. Termin do ginekologa w Lux Medzie jest dopiero na następny tydzień dlatego pytam tutaj. Oczywiście musi być tani bo hajsów to ja za dużo w qvc nie zarabiam. Bez żartów proszę ten post to pełna powaga.

Tak6Nie
Beuneo
@Pasztetowa de Luxe 20.05.2019 22:23

Kohaaana, ale my mamy pakiety w enelmedzie. Tak samo brak miejsc, po prostu poprafiam dla zasady. Durzo zdrufka zycze :****

@Beuneo 21.05.2019 20:24

Trzeba smarować smalcem

@Szalał 21.05.2019 22:18

Będziesz taki dobry i posmarujesz mi?

@Pasztetowa de Luxe 21.05.2019 23:08

Jutro w kuchni na 4. pietrze

Opinia

Piątek wieczór, make up zrobiony, fryzjer zaliczony czas na balety pozdro dla ekipy qvc

Tak9Nie2
SzaraMyszka
@Pasztetowa de Luxe 10.05.2019 22:50

Luuux, to do zobaczyska i pozdro dla kumatych:))

Tak8Nie1
@SzaraMyszka 10.05.2019 22:54

kuuuwa Co się działo. Obudziłem się na ławeczce co menele leją koło qvc. trzymajcie się sztywniutko

Tak7Nie1
Shajningsanszajn
@Wiktor 11.05.2019 11:58

Hej hej to i tak lepiej niż my, wiesz wypiliśmy tak duzo ze chyba nigdy tak sztywne niebylysmy jeszcze, to do następnego

Tak8Nie
Szejm or Fejm
@Shajningsanszajn 11.05.2019 17:05

Powtóreczka dzisiaj mordeczki? Mam okres to chyba w ciąże nie zajde nawet jak melanż poniesie ;) jeszcze się trochę zrobie na biforku i wbijam do Afery

Tak6Nie
Fgfcvg
@Szejm or Fejm 11.05.2019 22:53

Palanty

TakNie6
Krakus
 Opinia

Kochanie ty to słoik, jak wiesz co to znaczy

TakNie10
@Krakus 12.05.2019 17:04

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

Tak15Nie
Papież Polak
@Wiktor 12.05.2019 21:37

Plusować mi tu Wiktora bo to święty członek jest co dba o moje dobre imię, tacy jak on przyszłością ziemi, tej ziemi

Tak11Nie
Jarosław Kaczyński
@Krakus 12.05.2019 17:04

Kto podnosi rękę na Kościół podnosi rękę na Polskę

Tak10Nie1
@Fgfcvg 11.05.2019 23:40

Bądź rozpoznawalny i hejtuj z jednego Nicku

Service Desk
@Pasztetowa de Luxe 10.05.2019 22:50

jakie balety, jutro do pracy żeby wam maszynki resetować bo sami przelogować się nie potraficie.

Opinia

Przylapalem się ostatnio na masturbacji do loga firmy. Nie wiem czy to oznaka pracoholizmu czy czegoś gorszego. Wy też tak miewacie?

Opinia

Piąteczek bitches czas na party! Wbijamy ekipą do Afery jak always. Trzymać kciuki żeby mnie ktoś tam dziś zaciążył bo wtedy będę miała hajsy z 500 plus i mopsu nie będę musiała pracować w tej gównianej firmie dla looserów i cock suckerów

Tak8Nie
@Pasztetowa de Luxe 17.05.2019 21:51

Trzymaj się sztywniutko mordeczko. Z fartem

@Wiktor 17.05.2019 22:04

Cycki do przodu, (usunięte przez administratora) wypięta czyli ja gotowa na balety w Aferze drugi dzień z rzędu. Czas na rozpierdolenie hajsu z wyplaty, chociaż z tym hajsem nieprzesadzajmy bo driny mi przecież kolesie kupują co mnie chcą przelecieć xD Nie bądź korpo (usunięte przez administratora) i dołącz do nas na evencie PARTY HARD (usunięte przez administratora) HARDER

@Pasztetowa de Luxe 18.05.2019 21:31

Pobudka w cudzym łóżku oznacza udaną imprezę, wizję nadchodzącej ciąży i spierdolenia z tej firmy dzięki dobrodzuejstwu 500 plus i mopsu xD

Polaczki

3 maja a polaczki w ku fał ce harujo za miske ryzu

Tak9Nie4
Yfgjfg
@Polaczki 03.05.2019 20:08

Jak zyd karze to cebulaki (usunięte przez administratora)nawet we niedziele

Tak5Nie3
@Polaczki 03.05.2019 20:08

no bo nasze procesy są ultra ważne. Poza tym 4. lipca może być tylko raz w roku ;)

Tak6Nie3
Kler
 Opinia

Konia walisz onanizatorze a nie koks

Dzisiaj piąteczek więc w QVC znowu będzie beng. Bifor pod Sparem

Janko
 Opinia

Widzę dużo otwartych pozycji do HRów. Tworzą jakis nowy zespół? Zastanawiam się nad aplikacją.

@Janko 08.05.2019 22:17

@Janko 09.05.2019 10:42

Domyśl się:)

Szef HRów
@Janko 08.05.2019 22:17

Dział Utrudniania Ludziom Pracy By Sami Chcieli Odejść. Firma idzie na dno. Trza robić oszczędności, jakby sam rozumiesz...

Tak9Nie
Ciapek
@Szef HRów 15.05.2019 11:15

Gdzie diabel nie moze tam babę posle.

@Ciapek 16.05.2019 00:55

Stop beat my horse

@Sanders 17.05.2019 07:10

Gdzie diabel nie moze tam baba konia zwali

TRUMPet

Make QVC great again!

Dejanka
 Opinia

kibel w damskim znowu zatkany widocznie (usunięte przez administratora)

Tak5Nie7
 Opinia

Konfidenci wam łapkują w dół wasze wywody xD

Tak5Nie3
Gremu
 Opinia

Wjezdzam na open spejsa na pelnej gazie w tancu sie nie pierdziele wszystkim kopara opada i z zazdrosci robiom pod siebie jak zajezdzam pod biuro nowiutkom bemom zimny lokiec w lecie w zimie lody od szlaufow co ty pomarzyc mozesz tylko mam na szyi lancuch z bialego zlota a w barku chlodzi sie droga lycha z ameryki co ty nie stac cie na nia

Tak7Nie4

Mnie stać na Golden Loch z biedry bo pracuje w QVC

Tak6Nie3
Robert Makłowicz
@Szalał 07.05.2019 11:21

Golden Loch to napój bogów, za prawde musisz być w QVC menadżerem albo nawet samym Kierownikiem. Ja zwykły associate raczę się jedynie Amareną dla urozmaicenia raz brzoskwiniową, a innym razem klasyczną wiśniową. Taka dygresja, nie mniej gorąco polecam pracę w QVC, na każdym levelu płacowym każdy znajdzie coś odpowiedniego do picia, począwszy od kranówy na junior associate, a na Golden Loch skończywszy gdy już rozsiądziecie się na korporacyjnym Olimpie. Polecam Robert Makłowicz.

Tak7Nie1
Lanser
@Gremu 07.05.2019 00:49

Taa mosz beme hyba po dziesieciu nimcach

Lancer
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Starom to ty mosz bryczke wypierdzialom juz ci przecie powiedziolem

Opinia

Kiedy powiem sobie dość A ja wiem, że to już niedługo Kiedy odejść zechcę stąd Wtedy wiem, że oczy mi nie mrugną, nie Odejdę cicho, bo tak chcę I ja wiem, że będę wtedy sama Nikt nawet nie obejrzy się I ja wiem, że będzie wtedy cicho I tylko w Twoje oczy spojrzę Tę jedną prawdę będę chciała znać Nim sama zgasnę, sama zniknę Usłyszę w końcu to, co chcę

Tak7Nie4
BORIXON
 Opinia

Jak zaszerowac swoje posty na fejsbuku?

TakNie4
@BORIXON 05.05.2019 21:00

Tylko na rokse możesz

Tak3Nie3
BORIXON
@Wiktor 05.05.2019 22:25

Tam juz szeruje i robie rekrutacje

Tak4Nie3
 Opinia

Nagle spadlo z 3 na 2 gwiazdki widać wywalili Tego który zapinał gwiazdki, sorry nabijał gwiazdki;p

Tak32Nie1
malwina
@Morfologia osocza 23.12.2018 20:39

Szansa na rozwój i opportunity, szczególnie w szczycie sezonu,polecam.

Tak4Nie2
horseradish
@Morfologia osocza 23.12.2018 20:39

Praca na dwie zmiany, elastyczny grafik, możliwość robienia nadgodzin, polecam

Tak2Nie2
Maria
@Morfologia osocza 23.12.2018 20:39

Nie wprowadzaj proszę użytkowników w błąd. Należy odróżnić opinie od ocen na forum. Opinie to komentarze, które piszą pracownicy lub potencjalni kandydaci. Oceny natomiast (czyli tak zwane gwiazdki) może wystawić każdy i nie są one zależne od opinii. Brana jest pod uwagę średnia wszystkich ocen - zatem wystarczy, że kilka osób dało ocenę niższą lub wyższą (mniej lub więcej gwiazdek), a ogólna liczba wszystkich ocen (gwiazdek) ulega zmianie. Czy w dalszym ciągu pracujesz w QVC POLAND GLOBAL SERVICES? Może chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie?

@Maria 11.01.2019 10:23

Nikogo w błąd nie wprowadzam, w tej firmie jest kilka osób z menadzmentu i HR nabijajacych notorycznie po 5 gwiazdek, pozwole sobie bez nazwisk i tak ci co pracują to wiedzą o kogo chodzi a dla kandydatów przestroga - firma która uprawia politykę samoadoracji i mamienia ludzi korpo bzdetami. Dajcie wszystkim którzy tu pracują 10% podwyżki a nie chromolcie że jesteście powyżej średniej płacowej krakowskich korpo - jesteście placowym dnem na poziomie capa. 5k z 4 letnim doświadczeniem i 2 językami obcymi nazywacie powyżej średniej. Żarty. Odpowiadając na pytanie Maria, nie juz nie pracuje w tej firmie od tego roku.

Anna
@Morfologia osocza 13.01.2019 16:37

Lepiej byloby gdyby tych tak zwanych menadzerow w ogole nie bylo. Pozoranci od nabijania gwiazdek. Szkoda oplacac takich ludzi, lepiej te pieniadze przeznaczyc np na podwyzki dla prawdziwych pracownikow.

@Anna 16.01.2019 15:01

Lepiej dla wszystkich, ale co by zrobili ci nasi niby menadzerowie? Biedacy nic nie potrafią innego robić, ani to wykształcenia kierunkowego nie ma, ani porządnego doświadczenia w branży tylko gwiazdki nabijać w ramach walki o dobre imię firmy potrafi. Można iść na podyplomówkę, ale po co jak nikt nie wymaga, można nauczyć się zarządzać projektami, ale po co jak projektów nie ma, można też popie.... to wszystko i jechać w Bieszczady dom rodzinny odwiedzić;)

Maria
@Anna 16.01.2019 15:01

Widzę, że kwestia oceny firmy QVC POLAND GLOBAL SERVICES bardzo Was porusza, nie jest ona jednak najważniejsza w tym temacie. Chcielibyśmy poznać realia pracy. Wiele osób wspomina, że chciałoby podniesienia wynagrodzenia - czy pracodawca zapowiadał jakieś zmiany w tej materii? Mogłabyś wyjaśnić, czy na wypłatę składają się także premie? Jeśli tak, od czego zależne jest ich uzyskanie?

@Maria 22.01.2019 18:30

W dziale finansowym masz możliwość podwyżki na dwa sposoby 1) Przy ocenie rocznej premia za wyniki wahajaca się srednio od 1 do 2 procent, są oczywiscie wyjatki ale generalnie 9 na 10 pracowników ma w tym przedIale. Jest to kompletna żenada bo nawet inflacja jest wyższa. 2) przy awansie, np jak z asociata idziesz na supervisora (zwykle tymczasowo np na 6 miesięcy jak jest ostry sezon) no to podwyżka jest jakies 400-800 zlotych czyli przykladowo za podwyzke z 4200 do 4800 brutto musisz robić podwojną pracę bo normalnie zasuwasz jako klepacz i liderujesz innym Teraz coś jeszcze z grejdami kombinują ale bajzel jest taki ze boki zrywać, nikt jeszcze chyba nie dostal seniora bo zawsze jest sie o co przyczepić choćby ze pijesz przy biurku zamiast w kuchni... Pffff

@Morfologia osocza 23.01.2019 20:37

Nie szkaluj QVC!!! Jak nie dostałeś podwyżki, to znaczy, że za mało activity i za słabo procesy robiłeś!!! Jakbyś robił 10 procent lepiej, to dostałby 10 procent podwyżki!!!

Karola
@Szalał 24.01.2019 19:58

To akurat jest przedstawienie swojej opinii w sposob bardzo konkretny i przydatny dla przyszlych kantydatow, a nie szkalowanie. Osoby piszące tu o szkalowaniu to chyba zamiast głów mają chorągiewki.

Zcahcur96
@Karola 25.01.2019 15:42

Szalał ma race qvc to najlepsza firma jak pracuje ktoś to ma hajsu jak lodu. Nie masz podwyzki znaczy ze sie nie nalezala

Mentosdefreszmyka
@Zcahcur96 27.01.2019 23:36

Każdy ma inna sytuacje i to od niej duzo zalezy,a Hajsu jak lodu to no może powiedziec ktos z wlasnym mieszkaniem w Krakowie, a dla przyjezdnych wynajmujacych, badz co gorsza z kredytami na mieszkanie to 3500netto to jest bardzo ciezko, a nawet 4 czy 5, co to jest na Kraków. Także te podwyżki, ktore są w QVC to nawet w kwotach brutto bardzo marnie wyglądają, a nawet powiem ze smiesznie przynajmniej dla mnie.

@Mentosdefreszmyka 28.01.2019 01:58

Jak taka bieda to czemu nie zmienisz?

Mentosdefreszmyka
@Zooloo 28.01.2019 22:23

Jasne ze zmienie, a Ty co myslisz ze do emerytury tu bedziesz

@Mentosdefreszmyka 29.01.2019 02:43

Rozważam zmiana na jakąś inną organizacje non profit np greenpeace

Pasiasty
@Zooloo 29.01.2019 13:55

Ja zmieniłem. Dali drugie tyle za taka sama pracę.

@Pasiasty 29.01.2019 14:27

Jak drugie tyle to wyplata dalej w monetach

@Morfologia osocza 17.01.2019 14:12

podyplomówkę z czego? Z trzepania kejsów?

@11 na gadzine 04.05.2019 14:14

Z trzepania konia

Tak1Nie9

Moge dac 40 zloty albo zrobic loda

Tak1Nie6
Natka
 Opinia

Prosze mi dac za darmo jestem samotnom matkom i mam piontke dzieci

Tak1Nie6
Fgr7ff6f
Nazwa działu: Dział reklamacji
@Natka 27.04.2019 19:48

5 dzieci i każde dziecko z innego ojca, beka w (usunięte przez administratora)

Tak1Nie7
Cebu22
 Opinia

Podaj link do aukcji (usunięte przez administratora)

Tak1Nie7
 Opinia

podbijam do 70! potrzebuję czegoś do ochrony przed słońcem w biurze. Z naszego teamu już kilka osób dostało udaru przez szmaciane zasłonki i nie chcę być następny

Tak2Nie3
L1

W qvc bez zmian?

@L1 13.02.2019 07:08

są zmiany, ale na gorsze

Tak8Nie7
Fgr7ff6f
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Nie ma bata na Polaka xD

TakNie5

Tak7Nie5

Ci za oknem

Tak1Nie3
Korposzczur
 Opinia

Ile płacą teraz w poszczególnych działach? Zastanawiam się nad aplikacją

JUHC
@Korposzczur 20.02.2019 21:44

To nie oni ci płacą tylko ty im za ten zaszczyt że możesz pracować w tak wspaniałej firmie.

Tak1Nie3
@Korposzczur 20.02.2019 21:44

Na start 2600-2900 brutto na cały etat.

Marchewkazgroszkiem
@Marcin W. 21.02.2019 18:27

A w jakim dziale i na jakim levelu?

@Marchewkazgroszkiem 21.02.2019 21:52

Na pozycjach specialist/associate/junior. Jak zwal tak zwal

Rupa
@Marcin W. 21.02.2019 22:54

Jaka premia za zdolności językowe?

Cwerl
@Marcin W. 21.02.2019 18:27

Ty wiesz czy sie ruzni brutto od netto?

hatefakenews
@Marcin W. 21.02.2019 18:27

Chyba coś Ci się pomyliło albo pracujesz na 1/3 etatu.

@hatefakenews 25.02.2019 10:32

Czyżby HRy w natarciu? Twierdzisz, że w QVC zarabia się na start 7500-9000 brutto? Wolne żarty, chyba na stanowisku dyrektorskim.

@Rupa 21.02.2019 23:14

Za niemiecki plus 200-300 zł, więc wychodzi tak w okolicach 3000 PLN brutto.

Jeszyk
@Marcin W. 25.02.2019 18:22

Mnie to dali 3.8 koła brutto na strat bez jenzyka i z angielskim A1 nie wieże żeby komuś dali 2.6 brutto hyba że jakiemuś dałnowi upośledzonemu na ómyśle co nawet po polskiemu pisać nie umie dobże

Dolce
@Jeszyk 25.02.2019 19:01

Mnie to dali na konie 100000 dolaruw bo my w chamerykanskiej korki robimy więc nie złotówki tylko dolce

@Dolce 25.02.2019 19:36

A mnie z benefiutów dali wołczera na hot wingsy

Polaczekcebulaczek
@Sanders 25.02.2019 20:12

To w koncu jak jest z tym hajsem w qvc, bo mozna zwariowac? Dlaczego w polandi nikt prawdy o hajsie nie powie? Kazdy tylko wymysla jakies wersje dla swoich sasiadek ale cebulandia

@Polaczekcebulaczek 25.02.2019 22:06

Jam jestem krulem tej cebulandi moi pozdziochowie cebulowe taralki mi noszom zawsze po wyplacie

Krul
@Sanders 25.02.2019 22:51

Właśnie, Gry mogły po prostu powiedzieć stawki. Ktoś marnuje czas Bo okaże się że nie spełniają oczekiwań. To na pewno nie jest szacunek

@Krul 26.02.2019 20:23

Ciesz sie że sam nie musisz bulić hajsów za pszywilej pracy w tej wspaniałej hamerykańskiej kopulacji

dzieciom stop
@Polaczekcebulaczek 25.02.2019 22:06

Niestety jak widac rekrutacja w pewnym momencie zawiodla i pozatrudniala jakies dzieci, ktore teraz wylewaja swoje zale i frustracje. Jesli tych osob juz nie ma to fajnie, jesli sa to moze czas sie zawijac i szukac szczescia gdzies indziej? Rozumiem, ze mozna sobie ponarzekac, ale to, co sie tu dzieje juz zakrawa o jakas dysfunkcje mozgowa. Moze czas dorosnac? Co do zarobkow w dziale finansowym: junior 3000-3500 brutto, specjalista moze dostac ponad 5000 brutto, senior pewnie do 6000 brutto.

Tak12Nie1
@dzieciom stop 27.02.2019 20:20

Goworku proszę usunąć, bo ten post mnie szkaluje

Polaczekcebulaczek
@dzieciom stop 27.02.2019 20:20

3500 brutto?? Dlaczego ludziska mowice w brutto, mnie interesuje co jest w lape. W Brutto to mowia politycy wiadomo dlaczego. Aaa.. zaryzykuje, ktos tu cos wspominal o jakiejs kopulacj hyhy ale powiem wam ze szału nie ma. Dziekuje za odp.

@Jeszyk 25.02.2019 19:01

Ktos zniża stawki,są bardzo różne zależy od dzialu,3.8 to w ogóle jakaś dolna granica. Do siebie miej pretensje że tak na rozmowie negocjowales

Moszczenica

Moszczenica pod Pcimiem

D
@Marcin W. 21.02.2019 18:27

Nie za malo? (usunięte przez administratora)

Pirat z pizzy hut
@D 17.04.2019 22:48

Jak umiesz zrobic alaskanskiego smoka to masz 700 zlotych od kazdego cumshota

Ameryka
 Opinia

Słuchajcie jest właśnie tutaj ekipa Polaków z QVC. Obok u sąsiada grad dach rozwalił, także Polacy z QVC kładą papę. Zobaczyłem, pracują biedaki to podejdę może sobie z nich jaja porobię, ale okazało się, że jeden z nich ma wyższe wykształcenie. Ja się go pytam: Ty, kurde, typie co skończyłeś w Polsce? (Myślałem że jakieś tam zarządzanie turystyką ... myślałem że skończył zarządzanie animacją turystyką rekreacją... wy macie tam jakieś w tym wasz krakowie takie rzeczy). Ale okazało się, że typ skończył fizykę na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ja mówię "Ty typie, co Ty tutaj robisz? Czemu w QVC w Polsce nie robisz kariery z tym swoim tytułem, albo gdzieś w Europie?" A on: "Chłopie! jaka kariera w QVC Polska, jakiej Europie. Patrz, jak gość nade mną robił proste dodawanie 1000 rekordów w excelu" No i pokazuje, że gość ręcznie wpisuje "a1+a2+a3+a4...". No i on się go pyta: "a funkcja suma i ctrl+shift" a ten typ do niego: "jaka kur... funkcja sum? wracaj chłopie do roboty". No i on taki załamany, że rzucił wypowiedzenie. No i się pośmialiśmy, a jak wracałem do domu to mu nacharałem do samochodu, bo Polak.

Tak32Nie13
Nosacz
@Ameryka 26.03.2019 22:09

Mają rozmach surłysyny w hameryce

Aldo
@Nosacz 01.04.2019 19:19

Tu jedynie co dostaniesz to papierek po snickersie i puszkę po doctorze Pepperze

Sensualna-nebezpeczna
@Aldo 15.04.2019 22:17

Ja dostałam litr wina i pół wódki.

Jolanta
 Opinia

Slyszałam że w qvc jak się nie zrobi miesięcznego targetu to trzeba robić darmowe nadgodziny. Czy ktoś może opisać szczegóły tego procederu i czy jest on w całej firmie czy tylko w wybranych zespołach?

Tak2Nie3
@Jolanta 06.04.2019 22:52

Jak nie wyrobisz targetu to przywiązują cię na tydzień do komputera i nie dają jedzenia

@Jolanta 06.04.2019 22:52

Albo zamykają w piwnicy u Fritza

Sułtan
Nazwa działu: Dział reklamacji
@Wiktor 07.04.2019 21:34

I co tam sie odpierdala w tym kfc jak mnie (usunięte przez administratora)

Tak8Nie3
Adi
@Sułtan 08.04.2019 21:53

Masz teraz jakieś fajne świnie w nowej robocie?

Tak1Nie2
 Opinia

Masz jeszcze tego wielbłąda co ci dalem w zamian za żonę?

Tak3Nie2

TakNie6
Doświadczona69
 Opinia

Ja juz zarabiam na roksa.pl

Tak9Nie10
Jasiu
@Doświadczona69 22.03.2019 22:14

69 to od rocznika czu hobby?

Leon _zawodowiex
@Jasiu 02.04.2019 08:39

Staż pracy w zawodzie

XYZ
 Opinia

Chciałabym ostrzec wszystkich przed rekrutacją w tej firmie, naprawdę nie warto. Niestety w ostatnich dniach góra po raz kolejny pokazała, że kompletnie nie radzi sobie z zarządzaniem organizacją i nie potrafi docenić zaangażowania i pracy wyróżniających się osób. - ze względu na spadek przychodu pod koniec poprzedniego roku obcięli wszystkim bonusy roczne (każdy dostanie 33% planowanego bonusu). Bonus zależy również od oceny rocznej, ale nawet osoby z najwyższymi ocenami dostaną śmieszne pieniądze. - wszystkim osobom na równoległych stanowiskach wyrównali pensje do tego samego poziomu. Wysokość podwyżki zależała od wcześniejszych zarobków. Jeśli ktoś zarabiał mniej i pracował z minimum wysiłku, dostał większą podwyżkę od osoby, która robiła wszystko na 200% i wcześniej wywalczyła sobie podwyżkę swoją pracą lub posiadanymi kwalifikacjami. - pojawiły się już też przecieki w związku z awansami na stanowiska seniorskie i awans dostaną osoby, które po prostu pracują najdłużej. Niezależnie od tego czy ktoś jest ogarnięty i faktycznie wnosi coś do działu czy całej organizacji. Po zeszłorocznych podwyżkach myślałam, że managerowie wyciągną jakieś wnioski, bo odeszło mnóstwo fajnych i ogarniętych osób. Niestety niczego się nie nauczyli i w tym roku można spodziewać się jeszcze większej fali odejść.

Tak23Nie
Jestem_zwyciezca
@XYZ 20.03.2019 08:37

Jak wygląda rekrutacja na seniora?

@Jestem_zwyciezca 21.03.2019 22:03

Oglądnij sobie casting coach to się dowiesz

Tak6Nie7
Alicja
@Sanders 22.03.2019 07:59

A czy pan co prowadzi ten interview na zasadzie casting coach jest atrakcyjny?

Opinia

Jaki styl pracy preferuje ta firma indywidualna masturbacja w obrebie wlasnej strefy konfortu czy grupowa orgia dla wszystkich na open spejsie?

Tak6Nie8
Alicja
@Sanders 22.03.2019 08:03

To zalezy od twojej sciezki kariery jesli planujesz rozwoj w kierunku lidera orgia z calym zespolen w relax roomie to najlepsza opcja ale jesli wolisz byc senior specialist to biurkowy onanizm bedzie jak znalazl

Tak10Nie5
Master
 Opinia

Na czym polega praca na stanowisku master data management associate?

Junior Associate

Nie wiem

Tak4Nie8
Słoń557927384

Ja tez nie wiem

Tak3Nie8
@Master 03.03.2019 21:19

Ja tez nie wiem, ale kolega też nie wie

Tak3Nie8
DobraPozycja

Ponoć nawet Chuck Norris mu nie podskoczy

Tak3Nie7
@DobraPozycja 05.03.2019 14:58

Jaka pozycja jest dobra?

Opinia

Na pieska jest multiplayer a ja wole singleplayer

Tak2Nie7
Fraud
@Wiktor 08.03.2019 20:47

Najlepiej jest we fraudac

MDM
@Master 03.03.2019 21:19

Na potwierdzaniu z dostawcami ich danych i aktualizowaniu ich w SAPie . Stanowisko scisle zwiazane z procesem AP.

Tak8Nie1
@MDM 15.03.2019 18:23

Jak sie ostro ruha to sie SAPie to miales na mysli?

Tak4Nie6
Kremuwka
 Opinia

A po pracy w qvc chodziliśmy na kremówki

Tak3Nie6
@Kremuwka 12.03.2019 16:54

A czy ojciec święty lubi dziewczynki z warkoczykami?

Testo
@Szalał 12.03.2019 21:09

Jeszcze jak XD

Trump
@Testo 13.03.2019 18:52

Szakal po uj hejtujesz firme z różnych nickow? HEJTUJ Z JEDNEGO I BĄDŹ ROZPOZNAWALNY

Tak2Nie6
A swistak siedzi i zawija...
@Szalał 12.03.2019 21:09

Ludzie, ogarnijcie sie troche z tymi wpisami, bo chyba co niektorych za bardzo ponosi pisarska wena za to brakuje konkretow z wyjatkiem informacji, ze chodzi fraudy.

@A swistak siedzi i zawija... 16.03.2019 09:41

Sam sie ogarnij i zmien robote a nie dawaj sie ruhac w qvc

Tak3Nie5

TakNie5

Znam lepszą stronę www.roksa.pl

Tak10Nie4
@Sanders 16.03.2019 22:02

Polecam PaulinkaXXX jest naprawde dobra w te klocki

Zwyroo
@Wiktor 17.03.2019 08:22

Jaka doplata za zloty deszczyk?

@Zwyroo 17.03.2019 17:57

2 zł

@Sanders 18.03.2019 21:15

Kurła za 2 zł to ja kupuje złotą ulewę

Tak3Nie4
Filip
 Opinia

Czy w kuchni jest automat z białkiem oraz kreatyną i gainerami?

TakNie11
@Filip 16.03.2019 14:34

Nie, ale słyszałem, że w kranach leci whisky zamiast wody podczas imprez

Tak1Nie5

Zostaw opinię o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O