QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O

Kraków

Opinie o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O

Kasia

Cześć, Czy ktoś z Was mógłby napisać kilka słów o tym jak wygląda praca na stanowisku Fraud Associate ? Z góry dzięki ;)

Super

Wyjatkowo luzne podejscie w pozytywnym sensie. Nie ma sztywniactwa i wyscigu szczurow.Przyjazna atmosfera.Mozna bez problemu na stopie przyjacielskiej rozmawiac menagerami,do kazdego mozna przyjsc i uzyska sie pomoc i usmiech,bez wzgledu na jakim pietrze i w jakim dziale sie pracuje.Kazdy jest dla kazdego.

sttgrhfkjyf

Po jakim czasie dostaliście odpowiedź?

robcio

a gdzie QVC publikuje oferty pracy?

Magnesowaaa

Jakieś wskazówki odnośnie rozmowy? Pierwsze wrażenia? Ktoś, coś? :)

Bardzo dobra firma. Drugi etap rekrutacji trwa 4h.Sklada sie z 3 taskow,prezentacji wykonanych zadan oraz 1,5h interwiev.Oczywiscie calosc w jezyku angielskim.

Olaboga
@Kuba :) 18.06.2017 16:30
Przeszedłem w miniony wtorek przez kolejny (ostatni) etap rekrutacji, która zakończyła się zatrudnieniem. Do 4 godzinnego pobyt...

Czesc. Czy moglbys napisac na czym dokladnie polegaly poszczegolne zadania? :)

Kowalski
@Olaboga 29.06.2017 13:10
Czesc. Czy moglbys napisac na czym dokladnie polegaly poszczegolne zadania? :)

Kilkudniowe przygotowanie gwarantowane :)

Ania S.

KrQVC
@Ania S. 15.03.2017 08:08

Wielicka 30

Zadowolony
@Ania S. 15.03.2017 08:08
Napiszcie proszę gdzie lokalizacja biura? :)

Zaraz przy przystanku Cmentarz Podgorski.

gosc

cos jeszcze?

SeledynowaPomarańczka

Hej Kochani, przeszłam pomyślnie interview i niedługo rozpocznę pracę - nie mogę powiedzieć jak jest bo jeszcze nie wiem (ile bym dała żeby to wiedzieć to wy nie wiecie), ale mogę napisać parę słów na temat proponowanych stawek i benefitów. Pensja netto jest tutaj wyższa niż w mojej poprzedniej firmie brutto (a mowa o znanym i nielubianym krakowskim korpo, omijanym szerokim łukiem przez korpo wyjadaczy, a zaludnianym przez świeże korpo mięso z licznych krakowskich "uczelni wyższych") - wiem że będziecie zadawać głupie pytania to je od razu uprzedzę (sprytna ja), rekrutowałam się na równolegle stanowisko nie na wyższe. Stawki nie zdradzę (aby nie wzbudzać w nikim nie potrzebnej zazdrości), ale jak jesteście bystrzy to obczaicie - przedtem miałam jakieś 400 poniżej średniej krajowej - teraz jak już pisałam netto jest więcej niż przedtem brutto:) Benefity na razie przeciętne, ale mają być haj-endowe (thumbs up / fingers crossed niepotrzebne skreślić). Na koniec przysłowiowa perełka, istna wisienka na urodzinowym korpo torcie czy jakkolwiek to chcecie nazwać - interview tips & tricks:) A więc interview był jak to typowy interview, czyli jak już byliście na kilku to was nie zaskoczy, a jak to wasza dziewicza rozmowa to obczajcie poradniki na necie i popytajcie doświadczonych kumpli i kumpeli bo na mur beton nie przejdziecie (choć mimo to życzę wszystkim powodzenia). Powyższy materiał jest celowo ironiczny z przyczyn iście humorystycznych, a nie tylko dlatego że SeledynowaPomarańczka to typowa 'kopro bycz' z małego miasteczka pod Poroninem, będąca pierwszym pokoleniem w mieście i pewnie ostatnim bo jak się dorobię (choć preferuję opcje bogaty mąż) to wracam na wieś tylko do bardziej odpicowanej chaty:)

SeledynowaPomarańczka
@gość 23.01.2017 20:30
Czy mogłabyś coś więcej napisać o samym procesie rekrutacji? Jak wygląda i w jakim dziale będziesz pracować? Może coś więcej o...

Boże, ale ja sobie dałam głupi nick, ale przechodząc do rzeczy:) Benefity to Luxmed, łącznie z dentystą w jakimś tam ograniczonym zakresie, ubezpieczenie chyba pełne (nie tylko w pracy i w drodze), ale głowy nie dam - czego innego tym bardziej:) Multisport jest też w całości pokrywany przez QVC. Mój team, a tak dokładnie ten, w którym jestem bo tak do końca jeszcze nie jestem w nim TL'ką - ale zamierzam (tyle że oni jeszcze o tym nie wiedzą) zajmuje się clearowaniem kasy - jest się blisko hajsu, a to w życiu najważniejsze. Dzienna zmiana 8/9-16/17, ale czasem siedzimy dłużej bo jest konferencja z USA, a oni jak na złość mają inną strefę czasową. No ale ujdzie jest to wtedy jakiś wieczór, a nie już noc, poza tym koledzy są przystojni to miło koło nich posiedzieć;) Na opis rekrutacji brak mi inwencji jest po prostu zwyczajna, jak w każdej innej firmie PS: jesteś przystojny? :D

Brenda
@gość 23.01.2017 20:30

Czy można jakieś dodatkowe informacje uzyskać o firmie i procesie rekrutacji? Dzięki za odp.

A.

Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat tej firmy? Firma podobno w tym miesiącu ruszyła. Jak wygląda praca, warunki finansowe? Póki co polecacie czy nie?

@A. 17.10.2016 01:22

Polecam. Dobre warunki finnsowe,coraz ciekawsze benefity. Bardzo dobra i luzna atmosfera pracy,swietni ludzie.Pracodawca bierze bardzo powaznie sugestie pracownikow i stara sie o to by firma w miare mozliwosci wychodzila pracownikom na przeciw.Rekrutacja sie zmienia,jest rozna w zaleznosoci od sanowiska.Nie ma ogolnego wzoru i schematu poza 4h spotkaniem w siedzibie i wczesniejsza rekrutacja telefoniczna.

Zostaw opinię o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O