Opinie o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O w Kraków

Irena

@Wacław Jesteście w stanie umieścić na forum jakieś merytoryczne informacje na temat warunków zatrudnienia w QVC POLAND? Byłabym bardzo wdzięczna.

Adi
@Irena

Złej osoby pytasz.

Adriano

Wacław, jak się czujesz z myślą, że w marcu nie dostaniesz awansu bo się procenty w strukturze nie zgadzają?

Fabian

Ile hajsu mozna dostac jako collection supervisor? 3k brutto przejdzie?

Drzesika
@Fabian

Ja tu robie jako supervisor za 2250 brutto, glosowalam na pis zeby miec 4000 brutto i 2x500 na moje (usunięte przez administratora)dzieci z konkubentem

Meg

Collections Supervisor - Team Leader - > w dniu dzisiejszym wysłałam CV. Szczerze jaka tam jest atmosfera,(usunięte przez administratora) czego spodziewać się na rozmowie?

Fiktor
@Meg

Atmosfera po wcześniejszym szefie jest dobra ale tymczasowy zastępca to zepsuje.

Git
@Meg

Git zespół, ja też aplikuje. Daj znać, jakie pytania były ma rozmowie

@Git

@Git a ty dasz znać?

Git

Tak

@Git

@Git miałeś rozmowę?

zawiedzion

co tu tak spokojnie ostatnio, chłopaki bierzcie się do roboty, niech powrócą czasy świetności tego goworka, wiem, że potraficie. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Karina Gromadzka

Jaki dres kod jest w qvc, czy trzeba sie (usunięte przez administratora)tak jak w innych korpach czy można na luzie?

Kluczowy

Czy ktoś bierze udział w rekrutacji na asystentkę prezesa? Jak wrażenia?

Grzegorz

Twój komentarz jest tak niesmaczny, że aż nie mogłem przejść obok niego obojętnie. W ogóle kompletnie nie rozumiem jaki Twój wpis ma związek z pracą w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES? Pamiętaj, że wątek odwiedzają osoby, które poszukują rzetelnych informacji.

Kierownik

Jaka jest wasza ulubiona reklama na Qvc US? Tylko bez żartów proszę.

Ameba

Kiedyś tu pracowałam i cieszę się że odeszłam. Sama firma jako taka jest nierozpoznawalna w Polsce, a jak na rekrutacji pytają czym zajmuje się QVC to co mam powiedzieć że sprzedają garnki i tarki do stóp staruszką w USA? Dobra, marka to nie wszystko, zaczne więc od wynagrodzenia bo to jest dość interesujący aspekt. Poszłam tu mając wcześniej dwa lata doświadczenia w biurze podróży i wtedy 3.700 brutto przyprawiło mnie o zawrót głowy, ale jak się okazało że w innych krakowskich korpo na start można dostać prawie 5.000 brutto (jestem dwujęzyczna polski i węgierski to moje ojczyste języki, do tego angielski i niemiecki obydwa na C1) to troszkę żałowałam. Myślałam sobie dobra, poczekamy zobaczymy firma jest nowa dopiero się rozkręca, może uda się szybko awansować i zarobić trochę więcej, tak żeby chociaż móc wynająć w pojedynkę jakąś kawalerkę i 2 razy do roku pojechać na zagraniczny urlop - chyba nie zbyt wygórowane wymagania? Dwa lata minęły, a tu ani awansu ani podwyżki, ani niczego nawet na horyzoncie. Co prawda z 3.700 zrobiło się 3.840 ale to mniej niż wzrost płacy minimalnej, mniej niż inflacja, ale wystarczająco by Pan (usunięte przez administratora)na Town Hallach huczał o wspaniałości firmy i szansach jakie ona przed nami otwiera. Raz co prawda miałam okazję na awans, ale pojawiła się ona w kontekście dwuznacznej propozycji od Pana, który nie potrafił ani wypełniać swoich obowiązków, ani z tego co głosiły plotki ułożyć sobie życia prywatnego (nic dziwnego w końcu). Chyba nie muszę kończyć, że nie skorzystałam z tej wspaniałej okazji jaka przede mną wyrosła. (usunięte przez administratora) Może trochę o atmosferze i obowiązkach teraz. Zadania zdecydowanie monotonne i mało ambitne, jak chciałam cross trening z innymi zespołami, żeby się czegoś nowego nauczyć, to dostałam, chyba za karę wyższy target, a konkretnie robiłam zadania za dziewczynę, która wprost mówiła liderce, ze jej się nie chce pracować, a pomimo tego została po roku awansowana (czyżby jej też coś jakiś menadzer zaproponował?). Sama atmosfera umiarkowana, czasem dobra, czasem zła, zależy z kim się aktualnie przebywało. Niektórzy byli na prawdę sympatyczni i pomocni, inni tylko patrzyli jak sprowokować i donieść. Proporcja tak na oko pół na pół. Niestety ci drudzy robili w firmie karierę, awansując z czasem na liderów, nawet z półrocznym tylko doświadczeniem. Inna sprawa że taki lider dostawał średnio 600 złotych podwyżki brutto, (usunięte przez administratora) Benefity były w porządku, tak na pocieszenie. Tak na podsumowanie, QVC gorąco nie polecam.

Q V C

Plusy i minusy, w losowej kolejności, która przychodzi mi do głowy. Rzetelna opinia dla osób które chcą zorientować się jak wygląda praca w QVC. + SUPER miejsce na start dla studentów, lub lubi którzy chcą zdobyć doświadczenie na nowych stanowiskach; - Średnie, lub nawet kiepskie miejsce dla ludzi którzy przerobili kilka korporacji i liczą, że tutaj zdobędą wysoką posadę. Raczej nie, co prawda przy okazji otwarcia działów AP dla 'firm-córek' czyli HSN i Zulily dało się aplikować na seniora, lecz ogólnie rzecz biorąc jest to dość mała firma i zawrotnej kariery się tu nie zrobi; + Generalnie wszystkie działy chwalą atmosferę (zwłaszcza dział finansów) - Atmosfera atmosferą, ale QVC płaci przeciętnie jak na krakowski rynek. W finansach Junior bez doswiadczenia ok 3,5 - 4, Specjalista 4,5-5, Senior 5-6. Inne działy zarabiają więcej, ale jak się weźmie pod uwagę to, że jest to praca na 2 zmianę oraz weekendowa, to kokosów nie ma. Niektóre osoby, które są w firmie dłużej mają na swoich stanowiskach trochę więcej niż reszta - ale wynika to z unikalnych obowiązków i z osobistych osiągnięć w firmie. Jak ktoś przychodzi na klepanie na 9:05 i znika ze 'spejsa' o 16:55 to niech się nie dziwi, że podwyżka jest tylko raz do roku i to nie za wysoka.. Za robienie planu minimum nikt nikogo chwalić nie będzie. + i - : niektórych pracowników firma naprawdę docenia (awanse, podwyżki, szkolenia), a niektórych bardzo dobrych firma wypuściła ot tak. + biuro jest dobrze wyposażone i przyjemnie się w nim pracuje. Na każdym z trzech pięter jest kuchnia, są sofy i fotele na których można wypocząć, stół bilardowy, playstation. - Sporo osób narzeka na fotele biurowe, dodatkowo czasem szwankuje klimatyzacja, lecz to 2 ponoć jest typowe dla wszystkich 3 biurowców w okolicy. Generalnie wszystkie 3 zostały wybudowane bardzo szybko więc pewnie niedoróbki są widoczne ale jest okej + Co środę dostawa owoców, przy pewnych okazjach lunch, niedawno odbył się piknik, co roku odbywa się tzw summer party, albo imprezy na halloween, karnawał + WAŻNE: Brak programów szpiegujących pracownika - liderowie raczej wykazują się dużym zaufaniem do pracowników i nie mierzą kto ile czasu spędza na drugim śniadaniu w kuchni. Jak cenisz spokój i to, że na open space nie ma spiny i można się śmiać i żartować (z rozsądkiem), to aplikuj. Jak zaczynasz, aplikuj. Jak ważniejszy jest zarobek, nietuzinkowe stanowisko lub oferta szkoleniowa, szukaj gdzie indziej. Pozdrawiam :)

Wyrocznia
@Q V C

Sprostowanie: * nie ma dobrej atmosfery. Ludzie (usunięte przez administratora) się masowo na one to one'ach. Całe piętro sra w gacie, po tym, jak trójka najdłużej pracujących osób w dziale została zwolniona bez zapowiedzi! Poza tym przenoszą proces do Indii, o ile Amazon nas nie dojedzie do tego czasu. Chyba że ktoś lubi życie w strachu - wtedy jest dobra atmosfera :) * budynek się sypie, do tego stopnia, że w weekend było zalanie wodą z klimy - zalanie sprzętu i prywatnej własności jednej osoby. * z tego co wiem, była akcja sprawdzania przez supów, czy przerwa repów trwa dokładnie 47 minut i były wynoszone konsekwencje z przedłużających się przerw

@Wyrocznia

Jak sam wiesz zwolnienia zdażają się z różnych powodów. Czy wiesz dlaczego pracownicy z tak długim stażem i doświadczeniem musieli odejść? Sprawdzanie, czy pracownicy nie przedłużają przerw nie jest niczym dziwnym. Organizacja pracy jest bardzo ważna i trzeba się do niej stosować. Napisz jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem. Czy są premie za dobre wyniki lub inne benefity? Ktoś wcześniej pisał o imprezach integracyjnych. Czy takie eventy mogłyby bardziej zgrać pracowników, tak żeby atmosfera w pracy się poprawiła i była bardziej koleżeńska. Co tym myślisz?

Grzegorz, skończ wreszcie szkalować QVC

Gladiator
@Grzegorz

No brawo ziomeczki jedziecie na firme ze wam sprawdza ile na przerwie siedzicie, a co chcecie siedzieć osiem godzin i walić kawe w kuchni, a potem pyskowac że 4k brutto to mała wypłata? Może jeszcze nadgodziny weźmiecie żeby pograć na playstation w duzej kuchni? No co jeszcze nie wpadliscie, ze tak mozna?

Wyrocznia
@Grzegorz

Jak sam wiesz zwolnienia zdażają się z różnych powodów. Czy wiesz dlaczego pracownicy z tak długim stażem i doświadczeniem musieli odejść? - zostali zwolnieni, bo firma nie ma pieniędzy. Firma postawiła na niższą jakość pracy i obcięcie wydatków na trzymanie wyższej jakości. Napisz jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem. Czy są premie za dobre wyniki lub inne benefity? - nie ma premii ani benefitów za dobre wyniki. Raczej zniechęcanie do starania się pt. "za dużo już robisz, zostaw coś dla innych", po czym inni nie przejmują pałeczki w tych działaniach. Co więcej, wydaje się, że termin przyznania awansów po raz kolejny zostanie odroczony Ktoś wcześniej pisał o imprezach integracyjnych. Czy takie eventy mogłyby bardziej zgrać pracowników, tak żeby atmosfera w pracy się poprawiła i była bardziej koleżeńska. Co tym myślisz? - atmosfera pracy jest zła w pracy. Gdy się napijesz z kimś po pracy, nie sprawi, że ta osoba nagle przestanie wyśmiewać jakąś grupę osób albo przestanie donosić na kolegów. Piwo tylko może przysporzyć nowych tematów do plotek

@Gladiator

Złośliwe komentarze piszą osoby które tu nie pracują, zostały zwolnione lub zmieniły pracę na gorsza

Grzegorz

Masz inne zdanie o pracy w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES? Jeżeli tak to może wyraziłbyś swoją opinię o tym pracodawcy? Po Twoim komentarzu mogę sądzić, że tak właśnie jest, ponieważ stwierdziłeś, że negatywne komentarze piszą osoby, które zostały zwolnione bądź odeszły z firmy. Możesz wyrazić swoją opinię?

Kadrowa

To są jakieś kwoty z księżyca albo z uwzględnieniem inflacji za 10 lat. Obecnie nikt takich kwot nie zarabia, a kolejne stanowiska różnią się od siebie o 300-500zł brutto

Karol
@Kadrowa

Tu nie ma stałych widełek,jak ktoś mówi że nie dostaniesz więcej kiedy prosisz o podwyżkę po prostu nie chce ci więcej dać. Znam specjalistow na tym samym stanowisku za 3 netto i 7 a podwyżki rzędu 1500 + zależy od działu i głównie ile umie wywalczyć dla ciebie leader.Naprawde...

Zadowolony

Szczerze może i są takie podstawowe wyjściowe widełki to są najniższe,też zależy kto cię zatrudnił kiedy i jakie miałes wcześniej doświadczenie

Doswiadczony

Jedno pytanko, na ktore z tych stanowisk sa teraz przyjecia z zewnatrz?

Mareczek

Czy zniżki i promki z badża qvc, legitki onr i multisporta się kumulują?

Sanders

Komu?

Weronika

Jestem zmuszona natychmiast przerwać Waszą dyskusję, ponieważ w żadnym razie nie podjęliście w niej właściwych tu tematów. Ponadto język Waszych wypowiedzi jest niestosowny - proszę, pilnujcie tego następnym razem. Słyszałam, ze firma QVC POLAND GLOBAL SERVICES w dalszym ciągu szuka nowych pracowników, na na prawdę różne stanowiska. Orientujecie się może, jakich mniej więcej zarobków może się spodziewać nowo przyjęta osoba? Pamiętajcie tylko o kulturalnych odpowiedziach.

Pozdro.
@Weronika

Najniższa krajowa za cały etat, a poszukiwane są osoby na pół etatu. Czyli pensja niedostosowana do warunków życia w Polsce, za to atrakcyjna dla obcokrajowców i to właśnie takie osoby są rekrutowane.

??????
@Pozdro.

To są jakieś totalne bzdury,nie sugeruj się tym, zwłaszcza stawkami

Adrian

Zawistne trole mówią że w qvc nie mozna zrobić kariery. Podam wam mój przykład w 1990 roku jak qvc otwarło w stolicy pierwszy fastfood bylem tym gosciem ktory stał przed wejściem z balonikami. Kolejne dwa lata pełne wyzwań i cieżkiej pracy na dwa etaty dały mi upragniony awans na roznosiciela ulotek. To były czasy każda skrzynka pocztowa stała przede mną otworem. Po pięciu latach poszedłem jeszcze dalej, wtedy myślałem że złapałem Pana Boga za nogi, zostałem awansowany do rolu tego który smaży frytki i wymienia raz na tydzień fryturę. Pozapłacowe benefity dopiero wchodziły na polsku rynek, a ja byłem przy samym źródle smaku i bogactwa. Tak właśnie upłynęła mi pierwsza dekada kapitalizmu w Polsce. W drugiej moja kariera lekko wytraciła impet, ale dzięki kilku przesunięciu na równoległe stanowiska lepiej poznałem biznes. W tym czasie między innymi zmywałem podłogi, myłem witryny i nosiłem dostawy z furgonetki na zaplecze. Kiedy nadszedł 2010 rok, moja kariera dosłownie eksplodowała, dosłownie ponieważ przespałem się z córką właścicielki lojalnej franczyzy wykupując się tym samym na same szczyty władzy. Od razu stanąłem w okienku jako obsługujący klienta, od teraz napiwki zaczęły spływać rwącym strumieniem. W dobry dzień mozna było skosic nawet koło 4 do 5 złotych. Nic co dobre nie trwa jednaj wiecznie, wraz z rozwojem Januszczyzny kwoty zaczeły powoli spadać az stanęły na około złotówce dziennie. W międzyczasie jednak znowu awansowałem na starszego sprzedawcę co prawie w całości zrekomplensowało tą stratę. Wkrótce będę moje 30o lecie pracy w qvc. Wyglądam w przyszłość pełen nadziei i szczęścia. To wspaniałe miejsce, które polecam gorąco każdemu. Chwała qvc!

Szef HRów (oddział w Delhi)

Trenerów już nie ma.

boss

Jaki szefo tak musi wygladac cala firma

o nieee!

stroniąc od internetowej patologii udzielającej się tutaj w kilkunastu komentarzach, chcę się podzielić PRAWDZIWĄ opinią. Otóż odradzam uczestnictwo w rekrutacji. Po 2 tyg od rozmowy w biurze nie ma żadnej informacji zwrotnej. Człowiek czeka na wynik rekrutacji, wstrzymuje inne oferty, licząc na nową pracę w QVC a tymczasem.. bardzo nieprofesjonalne!

Fajna świnia

Od kogo zacząć?

Prestiż

Niedawno skończyłem 40 lat. Jestem menedżerem w średniej firmie. Produkujemy pod Łodzią zabawki z azbestu. Naszymi pracownikami są 9-letni niewolnicy. Płacimy im w chłoście. Zacząłem pracować w latach 90-tych. Zarobki były kwestią drugorzędną. Jedliśmy doświadczenie, piliśmy prestiż. Kurtek nie nosiliśmy w ogóle. Jeśli ktoś kiedyś marzł, to znaczyło, że za mało pracuje i był wyrzucany z miasta. Pracowaliśmy po 16 godzin dziennie, 22 godziny dziennie, 38 godzin dziennie.Przez całe dni, wieczorami, cztery dni w jeden dzień, bez weekendów przez 17 lat. Chłonęliśmy to. Czuliśmy, że otwierają się przed nami ścieżki dla wielkich karier. W McDonalndsach piliśmy fryturę na 70 zmianie, w Unileverze kolega przez dekadę jechał na amfie i nie przespał ani jednej nocy. Nie będę się rozpisywał o nielojalności millenialsów, o ich lenistwie i roszczeniowości. O tym, że wychodzą z lokomotywy, kiedy skończy ims się czas pracy. (usunięte przez administratora) Jak się przytrafiła katastrofa kolejowa, to pasażerowie sami naprawiali skład i trakcję i pchali pociąg dalej.Millenialsi uważają, że firmy nie wykorzystają ich potencjału. My w 1991 w korpo sprzedawaliśmy powierzchnie reklamowe, po godzinach w tej samej firmie czyściliśmy toalety własnymi ubraniami, a nocą układaliśmy bruk, który sami pozyskiwaliśmy w kamieniołomach o 19.00 w Wigilię łupiąc skały pejdżerami. Millenialsi narzekają, że mają wolne komputery. My w 1992 sporządzaliśmy raporty przychodowów za pomocą patyczków do bierek, wyniki wycinaliśmy sobie na plecach spinkami do mankietów zrobionymi ze zszywek. Millenialsi najmniej wymagają od siebie.(usunięte przez administratora)

Ona

Czy ktos moze cos wiecej powiedziec o stanowisku Accounts Payable Specialist with English ? Widelki zarobków, rekrutacja? porsze o normlanie odpowiedzi bo widze ze trolli duzo na forum :)

On
@Ona

Cześć Ona, co będziemy tak pisać lepiej skoczmy na kawę albo drinka to Ci wszystko powiem co i jak. Naprawdę warto znam wszystkich liderów w AP i nie tylko, jezdze nową bemą i mam hajsu jak lodu

TakJest
@Ona

Specjalista to pewnie 5000-5500 brutto teraz. Senior do 6200 może.

Pan Romuald
@TakJest

Ja jestem seniorem i dostaje 1149 złotych emerytury co miesiąc, w jakim ty kraju żyjesz czlowieku ze mowisz że senuor dostaje 6200?

acisseJ
@TakJest

Wolne żarty... Nie ma tu czegoś takiego jak 6200 brutto za seniora(usunięte przez administratora) 3200 - 3400 brutto za specjalistę to i tak wiele i niektórzy nawet tyle nie mają a awanse i stopnie to prowizorka sklecona na szybko, bo wszędzie indziej już to dawno mają!

P. I. M. P.

Mozesz zarobic od 6 do 9 zlotych za godzine w zaleznosci od umiejetnosci

Weronika
@P. I. M. P.

Trochę trudno jest uwierzyć, że w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES obowiązują takie stawki. Trzeba bowiem powiedzieć, iż są one spore niższe od minimalnej stawki krajowej. A trzeba jeszcze zaznaczyć, że stanowisko, o które chodzi @Ona należy do tych odpowiedzialniejszych, a co za tym idzie - lepiej płatnych. Dlatego muszę Cię zapytać, czy przypadkiem nie robisz sobie tu żartów? Bardzo Cię proszę o poważne podejście do sprawy.

P. I. M. P.

Co mi da?

Zostaw merytoryczną opinię o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O - Kraków

• Jak się pracuje w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O
2.1/5 Na podstawie 675 ocen.
  • Wielicka 30
    30-552 Kraków