Opinie o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O w Kraków

Agile Chimp

bo klisze sie tu przepalaja w zetknieciu z odmiennoscia. Ale i tak jest fajnie, zapraszamy :)

thx, this was fun

and I OOP :)

James123

Ile trzeba czekać na wynik rozmowy kwalifikacyjnej ? Powiedziano mi ze niby dwa tygodnie, lecz z doświadczenia wiem, ze jeśli w ciągu do 3 dni nie zadzwonią to niestety nie ma szas, Czy tutaj jest podobnie ?

Ewelinka
@James123

Jak się nie odezwie to np.2dni to spalona laska :) pre kierowników lacho (usunięte przez administratora)

huls

zawsze i wszendzie cracowia (usunięte przez administratora) bedzie

Krakus -byly pracownik

Praca sama w sobie spoko, jak juz sie nauczysz tego, co nalezy do Twoich obowiazkow. Raczej malo placa. Na pewno mniej niz w wiekszosci wiekszych korpo w Krakowie. Wiec praca tutaj jest dobra na start w korpo, a pozniej heja ruszaj w swiat szukac czegos lepszego, bo gdzie indziej mozna wyciagnac srednio 1k albo i wiecej na tym samym stanowisku. Jezeli chodzi o ludzi, to bywa roznie. Sa zespoly lepsze i gorsze i sa tez takie, w ktorych pracy bym w ogole nie rozwazal. Jak wszedzie albo sie wybijasz dobra praca, albo w awansie pomaga Ci znajomosc z kims wyzej (raczej to drugie). Trzeba byc cierpliwym, bo czesto ma sie nad soba osoby, ktore nie maja kompetencji do zarzadzania zespolem i na danym stanowisku znalazly sie pewnie dlatego, ze dobrze znaja proces, albo angielski. Najgorsze jest to, ze chyba nikt nie dba o rozwoj ich kompetencji miekkich i czesto sa to osoby bez doswiadczenia, ktore zawsze maja racje no i nie podyskutujesz z takim. Jeden drugiemu (usunięte przez administratora) kryje, uklady ukladziki. Wiec polecam albo doswiadczonym o mocnych nerwach i umiejetnosci ugryzienia sie w jezyk, albo mlodym niedoswiadczonym, ktorzy dopiero zaczynaja swoja kariere zawodowa i takich rzeczy jeszcze nie dostrzegaja. Benefity jak wszedzie: mybenefit, opieka medyczna, jak byla praca z biura owocowe srody. Poza tym podwyzki bardzo slabe i zadnych premii.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
MyClub

Czy laski z qvc ogłaszaja sie na (usunięte przez administratora)?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

xyz

umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, a później na czas nieokreślony

Henio

Czy w QVC osoby LPG mogą korzystać z podziemnego parkingu?

Kierowca
@Henio

Niby nie ale tak. Nie jeśli parking nie ma właściwej wentylacji. Tak, bo nikt Ci tego prawnie nie może zakazać. Sam parkowałem z LPG na dole i wiem, że inni też.

Lucy

witam serdecznie, czy firma oferuje pracę zdalną ( st. HR Service Associate) ?

anal z tate

to byla moja stara

Wiktor

Siedzimy na ławce pod qvc za przystankiem. Wbijajcie ekipa!!!

baśka

hejo fraudy na weekendy ile proponuja ?

Malan

ok spoko, a tak serio?

bierzmowany

Sa jakies zakazenia QVC?

Pyton

Czy W qvc przyjmują programistów pytona?

Pyton

Każdy widzi, co chce. Oczywiście chodziło mi o język programowania Python;)

Anita

Bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu kiedy pandemia wywróciła nam życie?

Nominuje członków partii

Sa teaamy w których nie ma kogo i za co docenić ze managmenet sam siebie mianuje? demotywujace. Budżet rozłożony nierównomiernie na teamy #GrantyChallange #challagenagrodadlaSupa

Nietaktowny
@Nominuje członków partii

Też zwróciłem na to uwagę, rzucało się w oczy na tle innych ale nie tylko to. Nie marudz, zapisz się do partii

Ulubiona
@Nietaktowny

A kogo mamy nominować jak nic nie robicie i siedzicie caly dzień na kawie?

Fox
@Ulubiona

ja bym zaczął od seniorów i trenerów, pewnie właśnie spijają śmietankę.

ImagEin
@Ulubiona

Taki zespół,jakim go szef wypromuje. Złota zasada w polityce.

New
@Nominuje członków partii

Absurdem jest system w którym ludzie z każdego levela startują w tym samym konkursie. Powinni być nagradzani z osobnej puli i na innych zasadach rywalizujac między sobą. Jak można przyrównać juniora który dopiero się uczy do supa który ma inny zakres obowiązków i większe pole czy szanse żeby się wykazać czymś znaczcym? Zakładam że nie powierzono by new joinerowi prowadzenia zespołu czy treningu nawet gdyby był bystry i chętny podjąć wyzwanie. Trudniej jest coś zrobić a drobna inicjatywa może okazać sie wyzwanien zaangażowanego pracownika. Pula bonusowa na pracownika na zespół, dostanie albo nie. Obecny styl zarządzania to przeciąganie budżetu jednego teamu kosztem innego.

Matematyk
@New

Prosty sprawiedliwszy przydział to procentowy rozkład nagród na każdym ranku. 20% seniorów, 20% menagerów 20% juniorów 20% specjalistów itd. Można łatwo wyliczyć że obecny wynik 90% nagród dla managmenet uległ by zmianie i wielu z tych ludzi by jej nie dostało. Konflikt interesów, Ludzie którzy decydują o nagrodach sami je sobie przyznają(doszlo do tego że budżetem firmy zarządza jeden z supow). Kryteria ogólne niejasne, pasujące do każdego slogany. Duża swoboda dla kolesiostwa które w tej firmie jest eksponowane od dawna. Ryba psuje się od głowy.

Układziki

Sam sobie odpowiedź. Emanowanie żenada. Menager winien mieć taka stawkę aby miał policzone za stała dobra zaangażowana robotę, a nie cyrk z tłumem juniorów o to że wykonujemy swoją robotę za nowe żelazko. Należało się recepcji z 5 piętra, nie ma osób które się nie zgodzą.

Chciałabym się dowiedzieć czegoś o systemie pracy w QVC. W jakich godzinach pracujecie? Jest tylko jedna zmiana?

Oszczędność nawet na mydle
@Karolina

Większość działów pracuje od 9 do 17. Fraudy: 9-17/14-22/flex od 7 do 22. IT: trzy zmiany 24h na dobę - częsta rotacja z tego powodu.

rotacja
@Oszczędność nawet na mydle

Rotacja w IT jest z powodu złego zarządzania, zbyt duzej ilosci koniecznej wiedzy o procesach, a malej o IT (po mergu jeszcze gorzej), dorzucania obowiązkow sekretarek, slabej dokumentacji, zbyt malego zatrudnienia (wieczne overtimy) i zlewania przez mgmt, co powoduje niechec do feedbacku ktory i tak jest ignorowany. Na zgloszony problem mgmt mowi, ze problemu nie ma. Jak u Barei.

Klamra kompozycyjna
@rotacja

Proponuję uznać że problem jest, udać ze coś z tym zrobię a potem dam za to nagrodę osobie odpowiedzialnej. W papierach czysto i ładnie wygląda

Wiktor

Hej, mam pytanie o stanowisko AP Reporting Specialist. Ktoś coś wie o tym stanowisku, na czym miała by polegać praca czy też jak jest to team. Pozdrawiam Wiktor

Kawusia

przychodzą, odchodzą, teamy we fraudach już się z 3 razy wymieniły, ludzie nowi a widzę problem dalej ten sam i nic się nie zmieniło? Przypadek? Nie sądzę. Jak się zarządzać nie umie to się na łatwiznę ludzi obwinia. Może czas się opiekunom przyjrzeć? Każdy widzi ile chce zobaczyć. Cieszę się ze zmiany pracy, po co walczyć z wiatrkami. Zarządzają tu ludzie niekompetentni, bez skilli by się połapać we własnych zespołach, byle zgłaszane problemy odklepać, wyjdzie dywanem w innym miejscu . Przywarlo do stołka i adorują się wazajem a brak dobrego zarządzania z butów wychodzi. Co lepsi zaltawiaja dla swoich dla reszty brak i nadal łazisz starasz się a jesteś od roku juniorem.Pozdrawiam, niektóre działy są dobrze zarządzane. Proszę się zgłosić na trenigfi leadership do kolegów z IT i HR

Matt

Staram się o stanowisko Junior Chargeback Associate (financial crime analyst) opowie ktoś o pytaniach na drugim etapie rekrutacji i jakie wynagrodzenie wchodzi w gre na tym stanowisku? z góry dziękuję

Pucharek
@Matt

Case study na wybranym przykładzie. Wystarczy ruszyć głową i rozwiązać + ogólna rozmowa. 3000 zł na rękę na dzień dobry. Stanowisko pomimo ładnej nazwy to tylko klepanie: więcej, szybciej, sprawniej.

Magda

To mają laptopy czy nie w końcu skoro siedzą w domu?

Laptopy
@Magda

Wszyscy mają i pracują zdalnie.

Mela
@Laptopy

Mają jak sobie kupią firma pracuje na wielkich stacjonarnych skrzynkach sprzed 15 lat kupuonych hurtowo w komisie za grosze. Jak nie wierzycie to sobie zobaczcie zamiast słuchać hrowej propagandy sukcesu uprawianej w internetach.

Krindar
@Mela

Zobaczyłem. Pracują z domu na HP z dotykowymi monitorami. Twój ruch.

Zostaw merytoryczną opinię o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O - Kraków

• Jak się pracuje w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O
2.1/5 Na podstawie 675 ocen.
  • Wielicka 30
    30-552 Kraków