Opinie o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O w Kraków

Jan Papaj

Rzecz się stała niesłychana Papież Polak je banana

uwaga!

w qvc grasuje horda wygłodniałych kryptogejow z nabrzmiałymi członkami

W QVC ostro celebrujemy pride month, kto nie przypnie sobie pinezki z flagą w tęczę dostępnej na recepcji piątego piętra ten homo/trans/bi-fob Natomiast wciąż czekam na info czy zostałem wybrany do naszej ekipy na Paradę Równości bo mój chłopak Seba się już niecierpliwi bo mieliśmy iść razem. Ale czekanie wzmaga apetyt więc na pewno po paradzie sobie dogodzimy. Kto na paradę na idzie ten homo/trans/bi-fob

Witam, jakie zarobki oferuje firma na stanowiskach accounts payable associate i fraud prevention specialist oraz które z nich jest mniej wymagające?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Stanispenis

Mam 48 lat, zanik lewego jądra, skoliozę i okulary 8 dioptrii, więc mi nie mówcie zebym zaruchał. Nienawidzę QVC bo właśnie tutaj zanikło mi jądro, powstała skolioza i zepsuły się oczy.

Dżek
@Stanispenis

Mnie tez zanikło lewe, a ktore tobie? Moze sie jakos dogadamy.

Katarzyna Caryca

Dobrze ze jeszcze psów nie trzepiesz z tej podniety ;)

xxxx

Cześć. Odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Nie jest to absolutnie żaden żal tylko przestroga. W ciągu miesiąca z AP zwolniło się nagle ok. 7 osób, a TL w zamian za to dostał awans (każdy z pracowników wypełniał ankietę). Czy to awans za jego umiejętności czy za oszczędności? Jaka jest polityka tej firmy? Pozostawiam Wam to do oceny. Żaden z pracowników nie został zatrzymany przez firmę, tak jakby masowe zwolnienia były komuś na rękę…

Wiadomokto
@xxxx

No właśnie, najlepiej rozwalić pół zespołu, co powoduje mega zaległości, mega sajgon i dostać za to awans xDDDD

Z5
@Wiadomokto

A Ci którzy ten sajgon sprzątali od rana do nocy nie usłyszeli nawet dziękuję

Małgorzata
@Wiadomokto

No ale te osoby same z siebie się zwolniły tak? To nie powinni kogoś jeszcze zatrudnić czy to celowa redukcja?

Pszczółka
@Małgorzata

Za takie stawki jakie sobie krzyczą w tym januszexie to już lepiej ciągnąć zasiłki w Anglii niż pracować XDDDDD

Małgorzata
@Pszczółka

Takie tzn jakie? A tak wgl abstrahując to jak pobierać te zasiłki z Anglii i ile z nich wychodzi, bo nigdy na to nie wpadłam. ;p

@xxxx

Macie tam taki (usunięte przez administratora) bo ukrów poprzyjmowaliscie, teraz tylko poczekajcie aż wam Wołyń na open spejsie zrobią.

NicSieNieZmienilo
@Z5

A czego oczekiwałeś/aś? Ta firma już dawno się pogrążyła, a kierownictwo AP już w szczególności.

Agnieszka
@NicSieNieZmienilo

Firma się pogrążyła bo zatrudnia Ukraińców? Serio uważacie to za takie złe?

Ludmyla Samoyebova

к черту украину, страну недочеловеков

Czy QVC ma w zwyczaju wysyłać feedback do kandydatów? Miałem rozmowę 2-3 tygodnie temu i od tego czasu cisza w temacie.

Oszczędność nawet na mydle

Ma w zwyczaju nie dawać feedbacku, bo część rekrutacji jest fikcyjna - firma nie ma zamiaru nikogo zatrudniać na stanowiska z tych rekrutacji.

Noone

Jeśli firma nie jest zainteresowana, to nie dostaniesz feedbacku. Tak jest w wielu firmach na rynku

Pilecki

Yebać kacapskie i banderowskie hordy podludzi. Niechaj powstanie ARYJSKA POLSKA królestwo Chrystusowo-Bosakowe

Pilecki

Gowork po ukrainsku, az mnie oczy bolą jak na te ich syfiaste literki patrze. Jestem w POLSCE a czuje się jak na ssyłce u kacapskich szmat.

Pilecki

Macie tam jakiś ciapatych, bambusów albo banderowców czy sami prawili wnukowie ułanów?

misiek

Btw, ile placa na dzien dobry na pozycje graduate? (accounting)

Aga
@misiek

7k brutto plus benefity

kiedyś to było
@misiek

Associate dostaje z 2800 na rękę więc można sobie samemu odpowiedzieć

kiedyś to było
@Aga

Niezły żarcik z tym 7k brutto :D Seniorzy tyle nie dostają po latach pracy...

Stefan Bandera

Chwała Ukrainie!

Kaleb

Pracuję tu od dłuższego czasu i w zauważyłem że narzekają ci co w życiu w innym korpo nie byli. Nie bez powodu zostały osoby 35+ które niejedno w różnych firmach przeszły. Daje do myślenia nie? Chcecie zarabiać więcej? Droga wolna ale widzę że i tak wracacie z podkulonymi ogonem do innych działów. Najgorsze są osoby które nagadały się na firmę a i tak są tu z powrotem i nie sądzę że za lepszy hajs. Wiadomo że gdzie indziej bywa lepiej finansowo i rozwojowo ale wszędzie się trafia osoby które zatrują życie i atmosferę. Docencie co macie albo idźcie i zatęsknijcie za tym przedszkolem

XxXxX
@Kaleb

No nie zgodzę się, w innym korpo dostałem normalnego, konkretnego szefa (nie jak TL AP direct, który fochy strzela koncertowo), hajsy 2k brutto więcej i możliwości rozwoju i podejście, ze "zadowolony pracownik to produktywny pracownik", a nie taki wyzysk jak tutaj- siedzenie od rana do nocy i zero wsparcia ze strony TL...

Z5
@XxXxX

Dokładnie taką opinię podzielam!! Zwłaszcza odnośnie fochów TLa xd Osoba wspomnianego TL to jeden z głównych powodów mojego odejścia, a ciężka praca nie jest doceniona nigdy (kiedyś dawno temu tak nie było...

XYZ
@Z5

Dokladnie, ten TL nie powinien zajmowac takiego stanowiska. Przy jakichkolwiek problemach, najwazniejsza rzecza byly statystyki. Po tym wszystkim (po rozwaleniu zespolow) dostaje awans. ZART. Glownie jego osoba byla powodem mojego odejscia, z ktorego ogromnie sie ciesze

Yagiz Buracescu

Wchodze na krs a ten szithol QVC ma dalej 5k kapitału zakładowego, jeszcze nie zwijacie manatek?

xxxQQQzzz
@Yagiz Buracescu

Idealnie podsumowanie tej firmy :D

Hawk

Na ogół pracownicy są wobec siebie życzliwi, pomocni i nie ma poczucia wyścigu szczurów czy szeroko rozumianego konfidenctwa, ale decyzje szefostwa mogą być porównane z równie kiepskim czeskim filmem. Jeżeli się wyróżniasz na tle innych i wykazujesz proaktywną postawę - można liczyć tylko na przysłowiowy uścisk dłoni oraz puste frazesy wyciągnięte wprost z książek coachingowych, które równie dobrze może powiedzieć sprzedawca garnków pierwszej lepszej starszej Pani. Jakieś podwyżki? Tak, ale obowiązków. Podobno proponują niektórym osobom obniżenie bandu by "było lepiej", ale nie wiedzieć czemu wewnętrzny krąg może liczyć na większe bonusy czy gratyfikacje mówiąc jednocześnie szeregowym, którzy czasem posiadają większą wiedzę nt. procesu im powierzanego od przełożonych, że "firma nie może nic innego zaoferować". Można tylko zastanawiać się z czego to wynika. Z niekompetencji? Ciężko stwierdzić. Na plus można przypisać tylko i wyłącznie pracę zdalną (co w wielu firmach w Krakowie nie jest to standardem) oraz to, że szeregowi pracownicy są normalnymi ludźmi. Jeżeli nie posiadasz własnego rozumu, nie ogarniasz otoczenia, nie zadajesz zbędnych pytań, jesteś stosunkowo młody/a oraz będziesz posłusznie wykonywał/a zadania przekazane od wewnętrznego kręgu to jak najbardziej można polecić tą firmę. W innym przypadku polecam trzymać się z dala. Wiadomość do ludzi weryfikujących opinie: Prawda boli najbardziej.

Xx
@Hawk

Pracowałam i niestety potwierdzam- nigdy więcej tyrania od rana do nocy, gdzie szefostwo ma w nosie i nawet Ci nie podziękuję, a jedyne co to będą dokręcać śrubę, bo przecież trzeba robić....

Hawk
@Xx

Bardzo zastanawiające jest, co szefostwo próbuje ugrać swoimi ruchami? Czyżby ciepłe posadki poza polskimi strukturami firmy? ;)

@Hawk

Byłem, pracowałem i SZCZERZE nie polecam. Jest tyle nowych korpo w Krakowie, gdzie znajdzie się normalną pracę, lepsze hajsy i lepsze możliwości rozwoju

xD

Odzew do osób, które chcą rekrutować do działu Fraud US. Zróbcie sobie przysługę i nie wysyłajcie CV. Dział się rozpada, managerka ucieka, w ciągu ostatnich kilku miesięcy poleciało dużo wypowiedzeń, a będzie tego jeszcze więcej. W ciągu ostatniego roku, a właściwie od początku pandemii i przejścia na pracę zdalną jest równia pochyła, z fajnego przyjaznego miejsca dział przerodził się w typowy korpo januszex. Sama praca może na początku wydawać się fajna, ale z czasem przeradza się w bezmyślne klepanie kejsów, gdzie jakakolwiek inicjatywa i chęć zrobienia czegoś więcej jest momentalnie zabijana przez wymagania stakeholderów. Osoby na wyższych stanowiskach, które (na razie) zostają w dziale to większości kompletne nieogary z wybujałym ego, które potrafią zwalać tylko swoje obowiązki na innych. Elastyczny grafik, który był wielkim atutem tego działu właściwie z miesiąca na miesiąc powoli przestaje istnieć, bo brakuje rąk do pracy i ciężko zmienić cokolwiek w grafiku, który każą ułożyć prawie z miesięcznym wyprzedzeniem (!!!). Lada chwila ma wjechać totalna inwigilacja w postaci nagrywania ekranów, niby pod pretekstem dbania o jakość naszej pracy, no ale kto uwierzy w taka argumentację? xD W porównaniu do innych krakowskich korpo hajs słaby, podwyżki bardzo słabe, bonus roczny to kompletna loteria, a atmosfera w tej chwili jest grobowa, nikt nie ma motywacji do pracy. Jedyny plus to praca z domu, laptop firmowy i opcja na wypożyczenie sprzętu jeśli ktoś nie ma (fotel z biura ratuje plecy). Podsumowując, jeśli nie masz wyjścia i potrzebujesz bardzo pracy, to pewnie da się tu wytrzymać. Ale nie polecam siedzieć tu zbyt długo, bo to po prostu strata czasu.

@xD

Pracowałam, więc wiem, że z tej firmy trzeba uciekać...

LepiejNIE

Pracowałam i odradzam. "ELASTYCZNE GODZINY PRACY"? Tak, ale musisz być równo na 7.00, 7.30, 8.00, 9.00, 10.00. "EWIDENCJONOWANIE CZASU PRACY"? tak, ustalasz miesiąc wcześniej na jakie godziny przyjdziesz do pracy. Program IWQ jest na tyle cudownym programem, że jak Ci się zdarzyło zaspać i przyjść na 8.00 a miałeś wpisane w grafiku wcześniejszą godzinę to zmusza cię do wystawienie wniosku o wyjście prywatne (wyjście z sypialni do pokoju pracy :D ) I oczywiście dostarczenie dokumentu w WERSJI PAPIEROWEJ przełożonemu.. "MOŻLIWOŚCI AWANSU" Oczywiście spędzisz jakiś rok, no maksymalnie 2 lata na wypełnienie planu rozwojowego i po udowodnieniu, że przez ten cały czas podniosłeś swoje kwalifikację i masz możliwość wtedy zaprezentowania się przed managmentem i uzyskania jakiś 300,00 brutto i wyższego stanowiska... "ZWALNIA SIĘ PÓŁ ZESPOŁU"? Nic nie szkodzi, zatrudnimy juniorów, bo będzie taniej, niech robią. Pamiętajmy- zwolniło się pół działu AP (pół zespołu DE, cały zespół IT)- nic nie szkodzi, TL dostanie za to awans, bo tak cudownie rozwalił swój zespół.... A Ci którzy siedzą do nocy, ogarniają TL wszystko, żeby biedny się nie przepracowywał i nie miał eskalacji- ani dziękuję. ani tzw pocałuj mnie w d.pe.. Dla chętnych tam się zatrudnić- szkoda życia na taki (usunięte przez administratora) za tak śmieszne pieniądze, w Krakowie jest o wiele więcej firm, które dadzą o wiele lepsze warunki i lepsze pieniądze.

zero mozliwosci awansu, wedug szefowstwa najlepiej siedziec 5 lat na juniorze a odwalac robote za trzech. Slyszalam o przypadku, ze osoby, ktore mialy we wczesniejszej karerze stanowisko specjalisty przyszly do QVC na stanowisko juniora? Powiedzcie mi czy to normalne? Jak osoba z doswiadczeniem moze isc na stanowisko juniorskie, na ktorym zaczyna sie kariere. Takie rzeczy tylko w QVC. Odradzam prace w tej firmie, Zamiast dawac ludziom szanse rozwoju, jest to cofanie sie w swoim rozwoju. Zwykle skoro sie ma specjaliste pzechodzi sie a stanowisko seniorskie a nie juniorskie, ale qvc ma swoje wlasne prawa jak widac :)

Zostaw merytoryczną opinię o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O - Kraków

• Jak się pracuje w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O
2.1/5 Na podstawie 675 ocen.
  • Wielicka 30
    30-552 Kraków