Opinie o Capital Trade Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Capital Trade Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Capital Trade Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capital Trade Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Nie dajcie się naciągnąć. Wpłacasz pierwsze pieniądze a oni chcą więcej i więcej bo niby trzeba obrót zrobić na koncie żeby wypłacić kasę. Dzięki programowi any deska mają dostęp dosłownie do wszystkiego zaciągają kredyty wyłudzają pieniądze omotaja a później chca żeby ogłosić upadłość giełdowa. Szukamy więcej osób (usunięte przez administratora) żeby zgłosić pozew zbiorowy. Zostawiajcie do siebie kontakt.

Maniek

Zgadzam się z tobą ,że to (usunięte przez administratora) bo mnie też (usunięte przez administratora) i wszystko było tak jak piszesz i nawet przy wypłacie moich pieniędzy próbowali mnie oskubać z moich pieniędzy na koncie Revolut i Binanse. Chcieli abym jakieś śmieszne apki poinstalował aby mogli mieć dostęp do mojego pulpitu. Żałosne przestrzegam wszystkich... (usunięte przez administratora) A do pozwu grupowego z chęcią się dołączę. Czekam na info..

Andrzej Truskawiec

niestety ciężko wypłacić środki. UWAGA NA NICH !!!!!!!!!! Sprawa trafiła do kancelarii to nagle zwrócili mi środki. Zostawiam tu namiar do pana z kancelarii do pana wojciecha 503;313;318 polecam serdecznie! i dziekuje!

Mario
@Andrzej Truskawiec

Miałem podobnie, niestety, środków nie wypłaciłem,chociaż mam do wypłaty, przy próbie wypłaty razem z pracownikiem firmy gdzie miałem zainwestować jakieś aplikacje czego nie zrobiłem próbowali jeszcze wyczyścić mi moje prywatne konto.. Uważajcie na nich (usunięte przez administratora)

karcia

szukam osób które zostały oszukane , prosze sie odewac do mnie pod tym postem

Pani
@Tomasz

I jak sytuacja z odzyskaniem Twoich należności? Udało Ci się? Dalej takie sytuacje mają miejsce? Potrzebuję wiedzieć, bo zastanawiam się, czy aplikować

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Capital Trade Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

O co tutaj chodzi? Wszyscy piszą o problemach z wypłacaniem kasy, a do tego podają różne nazwy firm. Wydawało mi się, że to forum pracownicze. Szukałem info czy jest szansa na pracę tutaj, mieszkam dosyć blisko, ofert nie znalazłem, ale po przeczytaniu zastanawiam się czy pracownicy przypadkiem nie mają podobnych problemów do tych opisywanych tutaj, czyli czy wynagrodzenie jest na czas i się zgadza?

Max

Czy ktoś wg dostał jaką kolwiek kasę od capital-trade.eu?

Wiki
@Max

My zostaliśmy (usunięte przez administratora) na ponad 30 tys zł. Nie chcieli wypłacić, sprawa jest w prokuraturze a nawet 2 bo KNF też ich zgłosiło po naszej interwencji. Teraz od 2 dni wydzwaniają, że chcą nam przelać pieniądze ale dziwnym trafem nie chcą na konto tylko na binance gdzie nie mamy konta. Powiedzieli nam, że bank w którym mamy konto muszą spr na swojej liście, czy jest bankiem bezproblemowym. Jak dla mnie to kolejna ściema. Wypłata to wypłata i ma iść na konto z którego dostali kasę a nie na binance.

@Wiki

Witam mam podobna sytuację teraz nie chcą wypłacić mi moich środków a analityk który mnie kierował wgl nie odbiera i SMS nie dochodzą u nie wiem co mam robić jak oddzyskac moje pieniądze.

Valentina
@Dan

Ta cała platforma nie egzystuje!!! Tj. Feeck -wielkie (usunięte przez administratora) ze wschodnich sąsiadów. Kilka milionów się do nas zjechało, by nas (usunięte przez administratora) Musisz iść inną drogą....

Maria Nowy wpis
@Wiki

I tak nic nie odzyskasz. Stracisz tylko kasę na prawników , kórzy wiedza ,że nic nie wskuraja , a i tak zapewniają,że dadzą rade wyciagnąc kasę. (usunięte przez administratora) orawda. Stracilam 50 tys. i 7200 na prawnikow i złotówki zwrotu

karcia

szukam osób które zostały oszukane , prosze sie odewac do mnie pod tym postem

zoatalam oszykana przez c.t
@karcia

mi nie chca wyplacic kasy kaza zalozyc revoult i (usunięte przez administratora) ciagle zwodza, wymyslaja ze mam niekatywne konto, chca ze mnie (usunięte przez administratora) zrobic, pozew zbiorowy trzeba zlozyc przeciwko nim

@zoatalam oszykana przez c.t

już założyłem konto revolut problem w tym że nie przyjmują wpłat od nich a oni każa zabezpieczyć na koncie 1000 euro , to zproponowałem żeby wypłacili mniejszą kwotę zobaczymy nerwy zszarpane , kasy jak nie było tak nie ma ale próbuję dalej policja (usunięte przez administratora) zrobi oniłapią bacie na ulicy i scigają ludzi za batonika a przestepca gdyby ich ugryzł w (usunięte przez administratora) to by go nie znaleźli tyle o naszej policji

@zoatalam oszykana przez c.t

A ile mają Ci konkretnie zapłacić i ile czasu Cię zwodzą?

ktoś

Czy zna ktoś firmę Bitcenter ? Czy nie jest to coś podobnego ?

@ktoś

A na bazie czego takie spostrzeżenie?

Gacki
@karcia

Ja rowniez zostalem (usunięte przez administratora) Z gory Dziekuje za odpowiedz

Jagoda
@karcia

Też zostałam oszukana,nie można wypłacić pieniędzy

Jagoda
@karcia

Chodzi mi o firmę capital-trade.eu

gosia

o co chodzi z c.t.? jak wpłacisz to nie możesz wypłacić?

gosia
@Jagoda

o co chodzi z c.t.? jak wpłacisz to nie możesz wypłacić?

Maro
@karcia

To co czytam z tym numerem ze pomagają to prawda?

renata
@karcia

Niestety dałam się oszukać na bitcoina i zaciągnęłam 2 kredyty, oszczędności które przelałam już nie liczę, nie mam pojęcia dlaczego się nie zorientowałam, że coś nie gra, nie wiem jak spłacę te długi- ponad 96 tys panowie wysyłali wiadomości z tych adresów Maciej Lewandowski maciej@capital-service.info; Rafal Jonczyk rafaljo@capital-service.info

NIE POLECAM

Uwaga, to kolejna próba wyłudzenia waszych środków!!! Panowie nie wiedzą o czym w ogóle mówią. Nie dajcie się nabrać na tą niby "pomoc".

@NIE POLECAM

A to ktoś tu z firmy się już tam zgłaszał może?

Mmm
@karcia

Ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez Capitalprotrade.com, chętnie wymienię ustalenia

@ktoś

Sprawdź ostrzeżenia ! Na stronie forexrev.pl piszą o nich Uwaga!!!

@Jagoda

Ta firma też jest opisana na forexrev .pl Zawsze gdziekolwiek się zarejestrujesz i wpłacisz kasę sprawdź z kim masz do czynienia.Jeżeli ktoś do Ciebie dzwoni i obiecuje wysokie zyski zastanów się dziesięć razy!!! Nie ma zysku bez ryzyka i jeśli Ci ktoś mówi że jest inaczej to czerwona lampa powinna zapalić się Tobie w głowie. Ponadto każda firma inwestycyjna musi posiadać odpowiednie zezwolenie na prowadzenie takiej działalności wpis do KNF .

@renata

Zgłoś na policję i do swojego banku jeśli przekazałaś tam swoje dane(skany dokumentów) zastrzeż je. Jeszcze jedna sprawa jeżeli instalowała program anydesk to uważaj bo to program do zdalnej obsługi komputera przez który osoba po drugiej stronie połączenia widzi wszystko co robisz na swoim komputerze a więc loginy , hasła itp Uważaj!

@gosia

Poczytaj ostrzeżenia na przykład forexrev.pl

@Mmm

Firma inwestycyjna musi posiadać odpowiednie zezwolenia KNF, SYCEC , AMF ,CONSOB itp są to regulatorzy rynków finansowych w danym państwie . Jeśli nie posiada nie ma prawa oferować swoich usług. Jak chcesz zainwestować to w pierwszej kolejności sprawdź firmę wpisując ja w wyszukiwarkę .Poczytaj jak (usunięte przez administratora)są Polacy na rynku Forex przez nieuczciwe firmy (scam)

@Maro

Uważaj!

@Halina

Na bazie ostrzeżeń!

kamil
@NIE POLECAM

Udało mi się w końcu odzyskać środki !! Kilka pism i oddali. Zostawiam numer kontaktowy do wymiany informacj 503-313-318

Vilka
@karcia

Jak się skontaktować? Bardzo uczciwa inaczej firma

Monia
@karcia

Ja również zostałam (usunięte przez administratora) Capital Trade eu. Jak w większości przypadków, gdy doszło do wypłaty pieniędzy zaczęły się problemy, albo nie odbierają telefonów, a jak już się skontaktują to różne bajeczki- a to że na moje konto się nie da, a to że system na to nie pozwala itd. Brak słów.

Henryk
@karcia

Obiecali złote góry ,a teraz nawet nie mogę zalogować się na stronie

mar
@karcia

Ja mam zarobione ponad 10 milionów euro nic nie wypłacają a dzisiaj moja strona zniknęła

@karcia

(usunięte przez administratora) mnie i nie odpuściłam. (usunięte przez administratora)

@karcia

Ja, była. też szukam. CAPITALPROTRADE - (usunięte przez administratora) uważajcie. Kto chce dołączyć do nas, więcej zaangażowanych osób, tym lepiej. Mamy już otwarta sprawa. (usunięte przez administratora) Zapraszamy do nasza grupa.

@Monia

CAPITALPROTRADE - (usunięte przez administratora) uważajcie. Kto chce dołączyć do nas, więcej zaangażowanych osób, tym lepiej. Mamy już otwarta sprawa. Jeśli ktoś został (usunięte przez administratora) przez tych złodziei, proszę o kontakt. karoltopol@gmail.com. Zapraszamy do nasza grupa.

@Jagoda

CAPITALPROTRADE - Oszuści, uważajcie. Kto chce dołączyć do nas, więcej zaangażowanych osób, tym lepiej. Mamy już otwarta sprawa. Jeśli ktoś został oszukany przez tych złodziei, proszę o kontakt. karoltopol@gmail.com. Zapraszamy do nasza grupa.

Tomasz
@Maria

Też zostałem (usunięte przez administratora) , kiedy złożyłem wniosek o wypłatę 1220 $. Odciągali , czekam już 3 tygodnie i nic. Chciałem wejść na platformę handlową to link nie istnieje, nie można połączyć się z tą witryną.

Pani Nowy wpis
@Tomasz

Mieliśmy problem z ta firma, nie chciała zapłacić na czas, ale finalnie się udało. Współpracować dalej nie zamierzamy z uwagi na ich spore problemy płatnicze, ale mogę zasugerować, ze pod t. 790-203-424 dostaniecie więcej info w sprawie ściągnięcia rozliczenia. Mi pomogli. Polecam.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Antek

Cześć. Mało ostatnio wpisów na temat ewentualnej pracy w tej firmie. Zapytam tak wprost, czy często jest tu rotacja? Coś pisaliście o jakichś wpłatach pieniędzy i możliwym zaroblu ale to chyba temat bardziej dla tych, co chcą inwestować niż pracować. Ja pracy szukam ,a wymagań za dużo nie mam. Jedynie stała pensja. Jak tu teraz to wygląda? Odniesie się ktoś i mi napisze?

Czy rotacja pracowników w Capital Trade Poland Sp. z o.o. na Kierowca Międzynarodowy jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 11 stycznia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Gitara

Dokładnie to samo zrobili ze mną naciągnęli na kasę dokonałem wpłaty firma miał urodziny wpłacisz tysiaka dostajesz od nich od 80 do 100% taki bonus urodzinowy ! Nie martw się za dwa dni wyjmiesz tysiąca i tysiaka będziesz miał raptem zmiana analityka bo ten awansują i cisza już drugi miesiąc wycofałem pieniądze do 7 dni na koncie miały być i nic zwykle (usunięte przez administratora) nie proponuje zawierać z to firmo znajomosci !!

Andrzej Truskawiec

Iwona

Witam czy odzyskał Pan swoje pieniądze. ? Ja też się dałam wrócić

Gtttt
@Andrzej Truskawiec

Panie Andrzeju poproszę o kontakt zostałam oszukana na 5000$ przez capital group...

Gttt

Proszę Pana o kontakt do mnie zostalsm oszukana przez Capital group na 5000$

Mario

Daniel

Zgadzam się .Niestety też mam bardzo negatywne doświadczenia, Wprowadzają w błąd, że inwestycje są ubezpieczone a później jak masz stratę, to żądają dodatkowych pieniędzy na ubezpieczenie, żeby móc wypłacić pomniejszony wkład finansowy. To jakiś absurd. Poza tym cały czas zwodzą, że nie mogą wypłacić zarobionych środków na konto bankowe tylko w kryptowalucie. Później znowu mogą tylko trzeba zrobić obrót techniczny i wtedy wszystko tracisz, bo pracownik z działu finansowego wprowadza w błąd ( on się niby nie zna ) i w ogóle to twoja wina, bo nie należało go słuchać. A tak na marginesie to za każdym razem kontaktuje się z tobą ktoś inny, bo albo się ktoś rozchorował albo już nie pracuje.

Krzycho

Witam. Mnie też naciągają na " zasilanie konta " . Dziś zadzwonił koleś i mówi mi że musze zweryfikować konto. A w tym celu powinienem wysłać im potwierdzenie zameldowania. Jeśli tego nie zrobie nie będe mógł wypłacić pieniędzy

@Daniel

ale to nie ma spisanych wcześniej ustaleń co do warunków, które podpisują obie strony?

Wanda

Jak pomożesz? Już udało Ci się coś zdziałać samemu?

@Krzycho

i nigdy ci nie wypłacą bo tam nic nie ma to tylko cyferki wirtualne jak już wpłacisz to wypłata tylko jak zapłacisz podatek to są realne pieniadze dla nich dla ciebie nic

Pat

Podobna sytuacja proszę o kontakt mailowy. patmaz97@gmail.com

Wojt

Zaproponowali jakiś arbitraż walutowy zgodziłem się wpłaciłem pieniądze. Na platformie było widać że jest więcej Ale jak przyszło do wypłaty to nagle środki wycofali i zaczęły się schody. Opłaty podatkowe ubezpieczenia przelewów . Dopiero po opłaceniu przelewu mówią że wypłacą. Maja polskie nazwiska a każdy tam gada jakimś dziwnym ruskim albo ukraińskim akcentem.

MMM

Potwierdzam. Pożyczyli sporą gotówkę. Po czym ja zwróciłem A teraz żądają znacznie więcej. Chcą abym wziąć kredyt w banku

Magda

Ja chętnie się dołączę też jestem poszkodowana proszę o jakieś namiary mój mail magdafennoh@yahoo.pl

Witam zgadzam się , mnie też naciągnęli reprezentował mnie Pan Dominik Żurowski , teraz straciłam zarobione pieniądze i nie mogę wypłacić ich z platformy . Robią przelewy przez revoluta mówiąc że to do księgowej skontaktowałam się z osobami do których robiłam przelewy na jego prośbę i żadna nie była ksiegowa ani pracownikiem platformy a im kazał jeszcze innym przelewać pieniądze .

Maniek

(usunięte przez administratora) mnie i więcej osób , niby duży zarobek potem (usunięte przez administratora) podatek i aplikacja aby dysk a potem zero odzewu , uważajcie (usunięte przez administratora)

smajk

opinia negatywna. najpierw wszystko ładnie rośnie,potem gdy chesz wypłacić żądają dodatkowych wpłat,prowizji ,opłat i gdy się dopłaci to i tak nic nie wypłacają

Zoja

Ta firma to banda arogantów i przede wszystkim uszustów.Zrobiłam wpłatę i chciałam się wycofać.Oni nie kontaktują,że ktoś chce z powrotem swoje pieniądze.Mie wiem co zrobić.

Zamotałam (usunięte przez administratora) przez Pana Dominika Żurawskiego pracującego na platformie capital group kazał opłacić mi podatek niby do księgowej pytałam się czy mogę sama to napisał mi ze nie bo nie jestem blogerką. Znalazłam tą panią i ona nie jest ksiegowa tez zarabia na platformie powiedział jej ze mam komornika i nie mogę sama wpłacać pieniędzy a jej kazał dalej przesłać pieniądze pobrał moje pieniądze z platformy i niby ze są w ubs ze jak zapałce podatek do je dostanę do tej pory nie mam pieniądzu i on mnie zablokował , chce wycofać pieniadze które mam na platformie tez ich nie mogę odzyskać

Valentina

Mona Droga, Dominik Żurowski i ta platforma tj feeck, wplątalam się w to samo. Na platformie nie ma nawet Twojego imienia i nazwiska. Przez AnyDesk ściągnęli mi z konta ponad 90000zł .Na moich kontach pozostał minus. Znalazłam właśnie Agencje, która zajmuje się tymi sprawami. Od platformy nie odzyskasz nic. Tj.wschodnia banda złodziei, przypatrz się fotokom- nawet tam pisze, ze to nie są ich zdjęcia. To wszystko swidzialam, mimo wszystko dałam tez się wciągnąć.

IlonaW

moja siostrzenica ma autyzm dziecięcy, leczenie jest niesamowicie drogie i łapiemy się czego możemy. Zadzwonił do mnie telefon, że mam szanse na zarobek dość szybki.. Od razu kierując się emocjami zainstalowałam aplikację, resztę zrobili za mnie.. Straciłam na początku śmieszne pieniądze bo 200$, później zaczęli mnie zastraszać i nękać, więc wpłacałam więcej i więcej. Wstyd się przyznać ile…. jak później się okazało - wykradli moje dane.. a to był dopiero początek tego wszystkiego, NIE INSTELUJCIE NIC NA SWÓJ KOMPUTER, bo się zacznie branie pożyczek.. Zwróciłam się o pomoc do jednej kancelarii, straciłam jeszcze więcej swoich pieniędzy.. Chciałam już rozłożyć ręce ale na facebooku napisał do mnie inny poszkodowany, dodał mnie do grupy około 15 osób, każdy z takim samym problemem. Zleciliśmy sprawę tu:(usunięte przez administratora) zaczęli działać, nie mam jeszcze wszystkich pieniędzy ale jakaś część już do mnie wróciła, nic nie obiecuje ale zawsze możecie spróbować, dawajcie znac jak tam

@IlonaW

Dzień dobry, może Pani podać jakiś kontakt do siebie lub dokładną nazwę grupy na FB? chciałabym dołączyć. Obecnie mam sprawę zgłoszoną do prokuratury przez Kancelarię i czekam od sierpnia 2022.

Dan

Do kogo jest ten numer jeżeli można wiedzieć?

Dan

Witam zostałem w podobny sposób (usunięte przez administratora) nje wiem co mam teraz robić z tym wszystkim. Do sytuacji doszło kiedy chciałem zakończyć współpracę u wypłacić mojensrodki ale oni nagle przestali wgl odpowiadać na moje tel.lub SMS. Jeżeli ktoś ma dobry sposób na tych (usunięte przez administratora) byłbym wdzięczny za pomoc .

MMM

Witam. To co ludzie tutaj piszą to niestety jest prawda. Obiecują miliony a człowiek tonie w długach. Pożyczyli mi 50 tyś od razu im zwróciłem a teraz piszą że mam dług w kwocie 60 tyś. Cały czas chcą wyłudzić sporą gotówkę. Nie dajcie się omamić.

Zgłaszajcie ten incydent na cert.pl Oni zajmą się reszta współpracują z Prokuratura. Ja już tam zgłosiłem tą sprawe. Trzeba powstrzymać tych oszustow

firma działa stabilnie, co miesiąc wypłacam zarobione pieniądze

TIM

JAK WYPŁACILEŚ PIENIĄDZE?

Olga
@TIM

wlasnie, mozesz napisac na jakie stawki mozna lczyc ile można sobie tutaj dorobic?

Pawel

Jak wyplacasz??

@Pawel

No chyba kartą, ewentualnie blikiem? ;) Ogólnie to widzę, że miałeś problem z poślizgiem w wypłacie. Do dziś już wszystko uregulowane?

@Marcin

Jak ty to robisz?!!!haha????

Anonim2
@Marcin

Kto ci kazał tak napisać takie kłamstwa.!!! Ja jak chciałem coś wypłacić to cyrki nawet hasło do konta bankowego chcieli to chore.

@Anonim2

Swoją zarobioną kasę, tak? Jak hasło mogli od Ciebie chcieć...? to na jakich warunkach to wypłacanie miałoby działać? Na każdym stanowisku tak tu jest?

Danuta

A z grudniowa wypłatą co? Też zalegają, czy zdarzyło wcześniej rozwiązać umowę z Tobą?

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Trade Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Capital Trade Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Trade Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Trade Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Trade Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Capital Trade Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Trade Poland Sp. z o.o.
  • Radziwie 7 lok. 373
    01-164 Warszawa

Capital Trade Poland Sp. z o.o.