Opinie o Andrzej Król Moto-Net w Kocmyrzów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Król Moto-Net. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Andrzej Król Moto-Net o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Król Moto-Net w Kocmyrzów

Jak jest z pakietem medycznym w Andrzej Król Moto-Net? Można dołączyć rodzinę?

Jerry

Pakiet medyczny jest. Jak dostaniesz juz umowę po jakimś czasie to normalnie masz ubezpieczenie i możesz iść do lekarza. Rodzinę tez możesz zgłosić.

Jakie wartości są cenione w Andrzej Król Moto-Net?

Robery

Wartości cenione przez Andrzeja króla w firmie motone: Nie szanowanie klienta (skoro klient zapłacił można mieć go w (usunięte przez administratora) bo już mamy kasę). Kłamstwo kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo ( podany czas wysyłki nie zgodny z prawdą). Niemożliwy kontakt telefoniczny Wysyłka towarów niezgodna z zamówieniem, kontakt względem zwrotu niemożliwy. i klientów

JD

Raz zamówiłem filtry, przyszły pogniecione, paczka nie była uszkodzona. Drugi raz w pośpiechu nie zauważyłem gdzie kupuję i to samo. Paczka nieuszkodzona ale w środku pióra wycieraczek jakby wyciągnięte z kontenera na (usunięte przez administratora) Po wstawieniu komentarza od razu usuwają ofertę i zapewne dodają inną trochę zmienioną. Niechlujstwo i bałagan, odradzam kupowanie tam czegokolwiek.

@JD

A nie mogłeś tego zareklamowac?

Darek

Skurwysyny i złodzieje zajebane czekam już na zwrot kasy 2 tydzień

Jolanta
@Darek

Za co ten zwrot? Udało się go w końcu uzyskać?

Aplikowałeś do firmy Andrzej Król Moto-Net? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
tatus505

Właśnie od niego kupiłem a on dzwoni o godz22 zebym zapłacił bo mi nie wyśle towaruja zapłaciłem 4dni temu wysałem mu 6 maii z potwierdzeniem nie reaguje nie odpowiada i tel też jedynie sprawdz swoje zamówienie odzywa sie automat ze ma zapłacić za zamówiny towar sprawę dziś zgłaszam na Policję Słomniki ostrzegłem go ze ma się odezwać nic zrobię z nim porządek to (usunięte przez administratora) i nic więcej wzioł kase to olał klijenta ale ja porzadek z nim zrobię nie kupujcie nic od niego

Krzysztof

Nie polecam tego sklepu internetowego, zamówiłem i przyslali nie te części, nie idzie się dodzwonić do nich i wogole nie odpisują na e-mail pieniądze teraz wyrzucone w błoto NIE POLECAM!!!!

Wojciech

Polecam, zamówione były klocki i tarcze tyl przod, Febi, do Mondeo przyszły bardzo szybko. Oryginalnie zapakowane, wszystko gra.

gladek

Powiem krótko to banda złodzieji. Odradzam wszystkim robienia jakichkolwiek zakupów.

Jolanta
@gladek

A można coś więcej się dowiedzieć

pawloplus

Nie polecam zakupu w sklepie Moto-Net. Wysyłają towar niezgodny z zamówieniem i tłumaczą się, że producent zmienił oznaczenie towaru. Sprzedają towar droższy, a wysyłają tańszy. Mowa dokładnie o światłach do jazdy dziennej Magneti Marelli. Zakupiłem model LPQ080, a otrzymałem LAQ050 jako niby to samo. Żenada...

DAWID

Dlaczego złe opinie na temat pracy w teh firmie są usuwane ?

@DAWID

Bo może łamały regulamin? Pewnie się zdziwisz ale tak, na tym forum istnieje coś takiego jak regulamin :) Wiem że ukrywają przekleństwa albo nazwiska.

Stan
@Barbara

Bo może są niewygodne?

Robert

Kontak był jak najbardziej pozytywny ale w dniu kiedy było składane zamówienie. Licząc z dniem zamówienia dziś mija 13 dzień, gdzie status zamówienia jest "przyjęte do realizacji" . Na maila nie odpisują a kontakt tetefoniczny zerowy. Jeżeli w dniu jutrzejszym nie otrzymam odpowiedzi sprawę kieruję do odpowiednich organów. ps. REGULAMIN pkt. 14. W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu dostawy o czym zawsze Kupujący jest wcześniej informowany telefonicznie lub mailowo.

Mieczysław
@Robert

To długo już nie masz odpowiedzi. Może warto jeszcze spróbować się kontaktować z firmą, bo powiadamianie organów to już ostateczność. Nie masz możliwości podjechania do firmy i załatwienia sprawy osobiście?

ZnawcaMoto

Dramat, zero kontaktu, telefon fikcyjny wiecznie zajęty, bardziej niż w tauronie. Tylko mail na który odpowiadają jak im się chce i czy w ogóle warto. Z DALEKA lepiej dopłacić pare groszy i mieć rzetelna obsługę i fimrme a nie (usunięte przez administratora)

@ZnawcaMoto

Nie lepiej podjechać osobiście? Chyba w ten sposób najlepiej załatwić sprawę.

Lokaj

Odradzam pracę w tej firmie. Zero szacunku do pracowników. Pracownicy traktowani jak niewolnicy. Szkoda zdrowia i nerwów.

Mieczysław
@Lokaj

Chodzi ci o to, że jest dużo roboty i trzeba zostawać po godzinach? Nie można się dogadać z szefem żeby te relacje się trochę poprawiły?

limbo
@Mieczysław

Juz nie jeden próbował. i sie nie dogadał.

@limbo

Aż tak? Dziwna sytuacja, nie wierze że szef jest tak zablokowany na zmiany. Wielka szkoda, zwłaszcza że "nie jeden próbował".

Federico (Italy)

Hello, I have ordered some material on Moto-NET: timing belt kit, alternator belt kit, fluids, cleaners and small parts for my Ford Fiesta. The price is really low and the goods are in stock. I paid on June 9th and after two / three days the material was sent with DPD. On June 16 the package arrived in Italy. I was worried because the seller did not answer my questions (for example the amount of shipping costs abroad) - maybe because I use the automatic translator to write in your language and the translation is bad! -. Anyway, the goods were well packed, everything is healthy, the material is exactly as ordered. The parts have been correctly fitted into my car engine and it has been more than a month since everything is ok! So I was very happy with the quality of the material, the ease and clarity of the website and the delivery. What I ask is to be able to improve the relationship with the customer through messages! Best regards

Allegro Moto net

Zobaczcie na allegro jak jadą klienci to jakiś farmazon jest

Zgłosić zawiadomienie trzeba

Za takie akcje powinna się policja zainteresowac

Wojt

Kombinowanie po całość polecam zastanowić się przed zakupem czegokolwiek o pracy nie wspomnę same złe wspomnienia mam

Chrzescijanin

Uważajcie bo ten sprzedawca nie oddaje pieniędzy..... Policja się zajmie nim niedlugo

Klient

No takiej info linii to świat nie widział dzwonisz z zapytaniem o część a tam odpowiedź ze jak wiesz lepiej to sobie sam zamów i rozłączenie połączenia !!!

darek
@Klient

Zgadza się - sprzedawca to pseudo biznesmen z wielkim "ego" -odradza zakupy u tego sprzedawcy

darek

przestrzegam przed zakupem u tego pseudo sprzedawcy , kontakt nie istnieje , przywłaszczenie pieniędzy , brak towaru - nie kupować przestrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Król Moto-Net - Kocmyrzów

• Jak się pracuje w Andrzej Król Moto-Net?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Król Moto-Net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Król Moto-Net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrzej Król Moto-Net
1.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • 112
    32-010 Kocmyrzów