Opinie o Karolina Domagała Kancelaria Finansowa w Limanowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Karolina Domagała Kancelaria Finansowa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Karolina Domagała Kancelaria Finansowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karolina Domagała Kancelaria Finansowa w Limanowa

Karolina Domagała Nowy wpis

Witam, wszystkie opinie zamieszczone na portalu gowork są fałszywe i z dniem 11 maja 2022r zostały zgłoszone do Prokuratury Rejonowej w Limanowej. Prawdziwe opinie moich klientów znajdują się na naszej stronie w portalu fb pod nazwą Kancelaria Finansowa Karolina Domagała Serdzecznie pozdrawiam Karolina Domagała

Karolina Domagała Nowy wpis

Wiatm, Jak to jest w zwyczaju moim i Firmy wyciągnęłam pomocną dłoń do "Pracowników" oraz Moich pseudo klientów zgłaszając komentarz do Prokurautry. Jest to jedyna instytucja która pomoże ściągnąć wyimaginowany dług oraz zaspokoi Pana/Pani roszczenie w stosunku do Mojej Firmy. Pozdrawiam jak zawsze serdecznie Karolina Domagała P.s nawet jeśli skasujesz ten fałszywy komentarz zaczytało się Twoie ip :)

Czy są jakieś aktualne komentarze o warunkach panujących w przedsiębiorstwie Karolina Domagała Kancelaria Finansowa w mieście Limanowa?

Współpracownik

Współpraca z Karoliną wyglada tak, że obiecuje super warunki wysokie prowizje, a potem po porostu ich nie wypłaca. Mi jest dłużna około 4500zł ale moim kolegą większe kwoty. Super model biznesowy :)

Helena
@Współpracownik

A próbowali może Państwo podejmować jakieś działania w związku z tą sytuacją? Bo rozumiem, że kontakt w tej sprawie zawodzi w waszym przypadku? Nie mieliście jakiegoś konkretnego pomysłu, żeby móc to jakoś rozwiązać?

Współpracownik
@Helena

@Helena Próbowaliśmy, straszyliśmy policją oraz sądem, początkowo również bardzo grzecznie. Tylko ciężko rozmawiać z socjopatką, najpierw obiecywała, że zapłaci potem, podawała kolejne terminy. Jak próbowałem postawić sprawę bardzo stanowczo to dostałą białem gorączki, zaczęła mnie wyzywać i obrażać. To są jej metody pracy od lat. Kolejny problem pojawiał się, kiedy klienci jak się kapeli, że Karolina ich (usunięte przez administratora) naobiecywała i nic z tego nie wychodziło to jeszcze miała do mnie pretensje że jak to mówi dlaczego takich (usunięte przez administratora) jej podsyłam. Katastrofa!

Helena
@Współpracownik

Czyli tak naprawdę jeszcze wam się po uszach rykoszetem dostawało przez to. No już po takim wyzywaniu i obrażaniu wiadomo z kim ma się do czynienia. A co do klientów to wam też renomę to popsuło w takim razie?

@Helena

Dlatego ostrzegam przed jakąkolwiek współpracą z Panią Karoliną Domagałą, lista poszkodowanych i (usunięte przez administratora) jest naprawdę długa.

Przemysław
@@Helena

Miałaś podpisana umowę na zarobki których nie dostałaś? Jak tak to przecież możesz ubiegać się o zwrot przez sąd. Myślałaś o takim rozwiązaniu czy odpuściłaś sobie?

Akwamaryn
@Przemysław

@Helena Czy Pani tam długo pracowała?

Uważajcie na Panią Karolinę z Limanowej. Wysyła różne pisma do klientów oraz dzwoni oferując usługi w zakresie odzyskiwania kasy z polis oraz kredytów frankowych, które sama sprzedawała i naciągała ludzi. Teraz te same osoby (usunięte przez administratora) na swoje usługi aby się wymiksować z dziadostwa w które je wkręciła. Sama się dałam nabrać tej naciągaczce. Temat zwrotu z polisy załatwiłam sama bez jej prowizji. Takich ludzi powinno się zamykać w więzieniach.

Klient

Witam jestem niestety klientem Pani Karoliny. Pani Karolina kiedyś sprzedała mi Fundusz Inwestycyjny gdzie co miesiąc wpłacałem środki. Obiecywała zyski, opiekę, wsparcie a jak zacząłem tracić przestałą odbierać telefony, zero kontaktu, na maile też nie odpisywała. Naciągnęła osoby z mojej najbliższej rodziny i sytuacja wyglądała tak samo. Po kilku latach zadzwoniła do mnie, że te fundusze które oferowała wcześniej jako inwestycje, życia to jednak oszustwo i dziadostwo i że pomoże mi odzyskać pieniądze z powrotem za odpowiednią prowizję. Oczywiście odzyskać to żart ponieważ może sprawić, że nie pobiorą mi opłat za likwidację ale oczywiście to że straciłem 50% kapitału to już moja wina. Jak ją grzecznie spławiłem, to wydzwaniała do mnie po 10 razy czując już swoją prowizję nosem. Jest tak bezczelna, chamska i natarczywa, że to się w głowie nie mieści. Klient to dla niej krótko terminowa opcja skrojeni go na kasę i wciśnięcia czegokolwiek. Masakra, nie polecam, a naprawdę łatwo się nabrać bo pierwsze wrażenie robi super, do momentu kiedy nie kupisz czegokolwiek u niej, a potem katastrofa.

Wojtek Limanowa
@Klient

Ta Pani naciągnełą mnie na ubezpiecznie, które jak się okazało było 30% tańsze u pierwszego lepszego agenta. Skontaktowała się z polecenia mojego partnera biznesowego wiec nie pasowało odmówić. Była tak agresywna i namolna, że dla świetego spokoju kupiłem. na ten moment zablokowałem jej numer telefonu :)

Anitalook
@Klient

Niestety Ta Pani jest znana w całej Limanowej, nie sądzę, żeby lokalnie ktokolwiek skorzystał z jej usług. Od tej Pani trzeba daleko. Kasuje wszystkie negatywne opinie a na facebooku piszą jej opinie znajomi.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Karolina Domagała Kancelaria Finansowa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Witam, Pani Karolina Domagała zajmowała się moją sprawą związaną z kredytem frankowym. Początkowo kontakt był wzorowy. Po czasie okazało się, że rzetelność i słowoność tej Pani pozostawiają dużo do życzenia. Zaczęły się nieprzyjemne odzywki i czuje się wręcz jak natręt. Sprawa trwa już kilka miesięcy a do tej pory nie otrzymałem żadnej informacji na jakim jesteśmy etapie oraz co się w ogóle dzieje. Przeniosłem sprawę do innej kancelarii, z Krakowa i obsługa klienta jest nieporównywalna. Nie polecam tej Pani, zagada Cie na śmierć, weźmie pieniądze a potem szkoda gadać.

Nabity w butelkę

Cieszę się, że powstał ten wątek. Takie osoby jak Pani Karolina D. Powinny być absolutnie usuwane z małpy doradców finansowych. Jest to osoba która patrzy tylko na swoje korzyści i przede wszystkim na to ile może zarobić. W Limanowej chyba nie ma żadnej osoby która na temat tej Pani ma dobre zdanie. Kupując najzwyklejsze ubezpieczenie wciska dziadostwo bo za nie lepiej płaca. Jeżeli ktoś zastanawia się czy skorzystać z usług dla Frankowiczow to tez absolutnie odradzam, to jest niesamowite ze taki pasożyt który nic nie jest wstanie załatwić dalej naciąga ludzi.

Klient

A dodam jeszcze, że jest na tyle bezczelna, że kasuje wszystkie niepochlebne komentarze, a na spotkaniach oferuje albo rabat ("teoretyczny"), albo dzwoni po znajomych, żeby jej wystawiali pozytywne opinie na facebooku czy w googlach. Szczyt hipokryzji.

Zostaw merytoryczną opinię o Karolina Domagała Kancelaria Finansowa - Limanowa

• Jak się pracuje w Karolina Domagała Kancelaria Finansowa?

Zobacz opinie na temat firmy Karolina Domagała Kancelaria Finansowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karolina Domagała Kancelaria Finansowa?

Karolina Domagała Kancelaria Finansowa
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Szwedzka 4
    34-600 Limanowa