Vos Logistics Polska

Opinie o Vos Logistics Polska

anonymous

RR
@anonymous 12.11.2017 21:10
Gratuluje,, wysokiego morale,, w firmie za zapowiedziane podwyżki 2 euro diety ,, super,, i powodzenia...

Czy to prawda, że od 2018 planują na plandeki wprowadzić system 2/1? Jak rozliczają tydzień wolnego. Jest to faktycznie 7 dni w domu? Czy 7 dni wolnego z czego dwa dni na dojazd do domu i powrót do fabryki?

Mecenas

Jak każda firma są plusy i minusy. Ja robię tu 4lata i firma sama w sobie dobra. Dieta 50euro do 2400podstawa. Co pol roku premia do 600euro(oczywiście średnio trzeba liczyć 300euro). Do pracy możesz jeździć autobusem. Latać samolotem lub płyną statkiem zależy skąd jesteś i jak ci pasuje. Graty zostawiasz na bazie n8e wozisz w ta i we w ta. Raz na rok zdaY sie komus ze np ma graty w zeebrugge a auto w oss. Minusem są oczywiście nowi dyspozytorzy którzy nieraz o wszystko sie czepiaja i pytaja. Nie potrafia policzyc its...Ale wystarczy posluchac a drugim uchem wypuscic a nerwy cie nie zjedza. Robic swoje i nic wiecej i duzo ich za wczasu informowac. Pzdr

Już niemlody

Co by nie powiedzieć to jest to jedna z lepszych firm na polskim rynku a wiem co mówię. Długie lata szukałem to tam to tu i co z tego, tylko koszty i ciagle kariera od zera. Jako stary kierowca vosa te 9 a czasem 10 koła chapne ale to rzadziej. Owszem trzeba tyrac ale nikomu nie płacą za nic. Doświadczeni kierowcy co dobrze znają języki to mogą wiecej zarobić u Niemca czy Francuza na ich kontrakcie ale tam można tylko stracić życie, bo robota na wariata bez tacho i mają cię za nic. W vosie za młodego to nie latwo a zarobki jak podaje kiero. A z tymi lodówkami to dają na 6 rat i każdy ma własną, to jest pomysł bo jak ktoś tam trzyma żarcie to by strach po kimś się czymś zarazić. Tak że tyle moich drodzy co do vosa. Szukajcie a znajdziecie, szerokości życzę

Kiero

Dobra robota na początek, bo biorą bez doświadczenia. Rzucisz się na głęboką wodę, pojeździsz 2-3 lata i zjeździsz praktycznie cala cywilizowana Europe. Po VOSie to już żadna robota niestraszna. Z zalet: - kasa na zawsze na czas, - brak potraceń i obrywek, - dniówka, żadna płaca z km, - na bazy w NL i B możliwe wyloty samolotem. Z wad: - auta szrotowate, niby max 5 lat, ale bardzo styrane, brak lodówek, czasem nie działa klima, wciąż dużo roburow w niskich kabinach (nowe Actrosy i MANy kupują na szczęście w dużych kabinach), - stan części naczep wola o pomstwę do nieba, - baza w Zeebrugge to jakiś dramat, w obozach koncentracyjnych były chyba lepsze warunki, - Gule i Szwaby Polaków traktują jak pracownikow 2 kategorii (a Rumunow jak 3), część kierowców Polaków to )bez urazy) alkoholicy i dziady oporowe. Ogółem nie jest źle. Raczej nie polecam osobom z doświadczeniem, czasami człowiek więcej pracuje fizycznie niż za kołkiem ("płyty" w naczepach, przepinki, stała robota na załadunkach w Szwecji, Luxie). W Roburze w niskiej kabinie ze starą naczepą Van Holla (rok produkcji 2001) wyglądasz jak dziad, ale co msc na konto wpada 6500-7500 zł. Lepsze to niż latać nowym Volvo 500 koni i wypłatę oglądać w ratach. Decyzja należy do Ciebie.

Pepe

W vosie pracuje ładnych parę lat i dotarłem się z fletem. Na początku nie było łatwo ale teraz leci. Jeden lubi warzywa a drugi córkę ogrodnika. A poza tym robota poukładane i starzy kierowcy dobrze tu zarabiają. Firma duża i stabilna, to tyle na temat

seven

dziadostwo i syf warszawka ma cie za niewolnikow flety jak hieny czychaja zeby cie utopic w gownie doswiatczepodniesli na 50 e diety i glodowa podstawa.tabor [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzymajacy sie na tasmach cud nic nie serwisowane bo niema pieniedzy na to.szkolenia super w radomsku tylko prawdy nie mowia nit opowiadaja o vosie z przed 5 lat ile niemieli aut i jaka to prezna firma .wyplaty na czas i to chyba najwiekszy plus nie polecam tej firmy ludziom z doswiatczeniem .

Marko Polo

Obrazasz kolo ludzi pracujących w tej firmie, ta praca nie jest dla fajek, trzeba miec jaja i jasny cel w życiu. Czy ty czasem nie jesteś tym co go zwolnili ostatnio za alko, że tak plujesz na kolegów co ciężko zarabiają na chleb?

kolo

VOS-nie nazywajmy szamba perfumeria tak wlasnie tam jest , ledwo co wyrabiaja na stancje w w wa

Kornel

To dobra firma, robota poukladana, kasa zawsze na czas, więc normalka. A zarobki to wysokie mają starsi stażem. Za mlodego to trzeba się dotrzeć, gadać z dyspo i życie leci pomalutku. W tym miesiacu premia dodatkowa, wpadnie trochę grosza i trzeba wypocząć

xxx

Ofert na kierowców dużo ale cóż z tego jak ogłaszaja się w koło te same dziady u których nikt nie chce jezdzic a czemu nie chce bo słabo płaca, maja problemy z płaceniem, długo sie jest poza domem itd Zdobycie prawa jazdy c+e ciezkie i drogie jedynie jak chce sie zarobic jakies lepsze pieniadze to trzeba siedziec za granica 3,4 tyg

yyy

orkizzpoznania kolego jest to spowodowane faktem bardzo małej ilości posiadanych uprawnień do prowadzenia zestawu c+e przez pl obywateli dla tego iż zawód jest jaki jest, jest się długo po za domem a i pieniądze już nie są na dzień dzisiejszy tak atrakcyjne jak pare lat wstecz i ludzie nie palą się do zdobywania tych uprawnień tym bardziej że na dzień dzisiejszy są one na pl warunki zarobkowe bardzo drogie sięgają dokładnie nie wiem ale plus minus około z pierwszym kursem na przewóz rzeczy mniej więcej z + - 12 tyś w zależnośi od ośrodka , pozdrawiam

Skoro sie oglaszaja to znaczy ze brakuje im ludzi.Nikt nie odchodzi z firmy gdzie jest dobrze.Prosta zasada wiec wnioski nasuwaja sie same

Yes
@007 19.09.2016 16:46

Gadałem z facetem od kierowców , mają spore wymagania

J-24

Praca dla kierowcy bez doświadczenia dobra na rok bo dłużej ciężko wytrzymać Jesteś traktowany jak element nie do końca potrzebny w tej firmie Liczy się tylko biuro w Warszawie i ich prawdy obiawione O wszysko musisz pytać Byłem-pracowałem-odszedłem-nie załuje

były 49

zgadza sie brak zasad tylko obietnice niby 3/1 a potrafi urosnąć do 5/1 zarobki to 1500pln podstawy + 42euro doba łatwo policzyć ze to jest mniej niż 5 tys poza tym chamstwo niech sie zastanowi ten co zechce złożyć papiery

były vosik

Owszem pracowałem i nie polecam brak zasad pod każdym względem

Zostaw opinię o Vos Logistics Polska - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vos Logistics Polska