NANO Marketing

Opinie o NANO Marketing

xxx8

możecie mi kochani przyjaciele wytłumaczyć dlaczego jak ich wyszukuję w krs to tam podany jest link do Platforma Mediowa Point Group polskie media? hmm, a możer ta firma zmieniła nazwę - dacie proszę znać

rozgoryczona

Firma kpi sobie z pracowników wykonujących pracę o dzieło czy na umowę zlecenie. Problemem dla tej firmy jest zwykła umowa. (usunięte przez administratora) Agencja podkreśla, że pracują tam sami profesjonaliści. Oj bardzo się zdziwiłam jak ten profesjonalizm wygląda w ich wykonaniu. Trzy razy się zastanów zanim weźmiesz od nich jakieś zlecenie.

Zostaw opinię o NANO Marketing - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NANO Marketing