Opinie o Vos Logistics Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vos Logistics Polska sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vos Logistics Polska sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Logistyka, spedycja, transport - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vos Logistics Polska sp. z o.o. w Warszawa

Wszystko zależy co komu pasuje, tak bym powiedział. Firma nie jest zła, czasem tylko trafiają się różni ludzie i to nie tylko dyspo ale też kierowcy. Czasem humory mają i jedni i drudzy, ale jak się poukłada relacje to można normalnie pracować. Sporo firm teraz upada a vos się trzyma i pewnie tak będzie więc to jest spory plus.

Weronika
@Tomek

Fajnie, że tak obiektywnie oceniasz bez żadnych skrajności. A jakich najważniejszych cech charakteru byś się upatrywał u takiego kandydata, żeby mógł na 100% się tu w firmie odnaleźć i dobrze czuć? Jakieś dodatkowe predyspozycje?

Bogusław

Witajcie. Nie polecam firmy. Rządzą tam dzieci które dobrały się do jakiegoś stażu w pracy. Nie maja umiejętności komunikacyjnych. Nie posiadają kwalifikacji do zarządzania grupami. Jest mi przykro ze to pisze ale odradzam ta firmę. Mają bałagan w głowach, zero tolerancyjni. Polecam łapać doświadczenie w mniejszych firmach a nie globalnych. Im więcej pracowników tym gorzej dla nowych osób. Pozdrawiam czytelników.

Vosiak

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że firma jest wporządku. Płacą na czas, auta ciągle wymieniają, dobry socjal dla kierowców, są ubezpieczenia, stabilne zatrudnienie. Robota jak robota, czas szybko leci. Można się do różnych mniejszych spraw przyczepić, ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Vosiak

Auta wymieniają ? A co powiesz na temat starych scani w małej budzie ?

Rafał

Jeździsz na takiej scani? Jak wymieniają tabor na nowszy to pewnie i ty się załapiesz. Nowi kierowcy tez dostają na początek stare samochody?

Normalny

O ty niedobry :) jak śmiesz prawdę pisać. Wypad z sekty :)

Czy Vos Logistics Polska zatrudnia studentów?

Darecki

Jako kierowca czy do biura? Jeśli kierowca to do Radomska, jeśli do biura to raczej do Warszawy. Telefony pewnie znajdziesz w necie. Powodzenia

KIKO

Teraz biorą co popadnie bo wszyscy się zwalniają.

Kalafior

Wylali cię?

kjhgfd
@Kalafior

teraz ludzie sami się zwalniają, firma zwalniała na początku covida

Agnieszka
@kjhgfd

Wiele firm na początku pandemii borykało się z ogromnymi problemami. Ale już do rzeczy: powiedziałeś, że ludzie aktualnie sami się zwalniają z firmy Vos Logistics, co mnie zaniepokoiło. Dlaczego właściwie z własnej woli stamtąd odchodzą - chodzi o zarobki?

Zorientowany
@Agnieszka

Proszę się nie obawiać Pani Agnieszko. Czy jak ktoś napisze jakąś z sufitu informację to powód do niepokoju, myślę że nie. Jeśli źródłem niepokoju są zarobki to zapewniam że jest ok. Czy 9-10 tysia na konto starych dobrych, kierowców to jest źle, choć zawsze może być lepiej. To stabilna firma i niewiele jej można zarzucić. Wypłata na czas, dobre auta, dużo doświadczonych kierowców, jest jedną z nielicznych normalnych i uczciwych, co nieczęsto się trafia na rynku. Także bez obaw droga Pani. Firma jest w dobrej kondycji. Kończę życząc spokoju i proszę nie niepokoić się wrzutkami bez pokrycia, pozdrawiam

Słoik
@Agnieszka

@Agnieszka Pracownicy odchodzą z powodu braku profesjonalizmu kadry zarządzającej. Brak szacunku do pracowników oraz niesłowność to standard w Vos Logistics. Firma zatrzymała się na etapie terminowego wypłacania wynagrodzenia co jest dziś standardem w firmach. W skrócie praca typu maksimum wymagań i nic w zamian.

heheszki
@Zorientowany

Dobre auta ? Ty chyba koło dobrego auta nawet nie stałeś, a tym bardziej koło dobrej naczepy...

@heheszki

Potwierdzam :)

@Słoik

Dokładnie tak.

Czy rekrutacja na stanowisko Księgowa/y w firmie Vos Logistics Polska sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wiesiek

Firma porażka. Brak lodówek w autach. Jazdy po nocach na 15h. Fleety porażka nie znają roboty. Wyjmowanie kart z tacho na 45h pauzy z góry przez biuro z Warszawy przykazane. Usuniecie ten komentarz to zawiadomię odpowiednie organy i klientów vo. Sa.

Czesiek
@Wiesiek

To ty Wiechu, aleś narozrabiał, nie dziwię się że poleciałeś ale może to i lepiej.

Andre

VOS się kończy, zmiana przepisów (pakiet) dobije tą firmę. Belgijska inspekcja dołożyła swoje za nielegalne żerowanie na ich rynku. Polecam szukać innej firmy,pozdr

Wróżbita Janusz
@Andre

Andre może coś polecisz, do jakiej innej firmy naganiasz? Widzę że coś tam słyszałeś, ale fakty słabe. Teraz Vos rozpoczyna ekspansję i jak się zamieszanie ze świrusem skończy to przejmą sporą część rynku ransportu UE i to są fakty. Jeszcze zapragniesz tu pracować, taka prawda

@Wróżbita Janusz

A kto to napisał. Może Pan Czarek? Kolego (usunięte przez administratora) głupot. Kim tą ekspansję mają robić. Niewolnikami. Większość kierowców i spedytorów uciekło. Zostali tylko tacy co się boją że nie znajdą innej pracy a mają nuż na gardle oraz Białoruś i Ukraina. A i oni uciekają.

He?
@KIKO

O czym ty piszesz ? W firmie te same twarze cały czas.

Lewy
@KIKO

Ejtam odwal się od Cezarego, facet jest wporzo. W sumie robi dobrą robotę dla firmy i niejednemu pomógł.

Prawy
@Lewy

Dobry bajer na szkoleniu sprzedaje, po podpisaniu umowy - 0 kontaktu.

kierowca

Bardzo słabo sie tutaj pracuje, wiecznie jakieś wymagania z kosmosu, wypłaty nie na czas, ciągle trzeba się upominac o swoje. Bardzo dużo kierowców odeszło i z tego co wiem odejdzie jeszcze więcej na wiosne. Ogólnie nie polecam. Przetrwam zimę i też się zwijam

Darecki
@kierowca

Podasz choć jedną taką sytuację kolego? Nie, bo tak nigdy nie było. Pewnie jesteś kolejnym wspaniałym co nie dał rady odnaleźć się pośród normalnych ludzi. Wyluzuj i nie troluj bo słabo ci idzie.

@kierowca

Zgodzę się z Tobą, że osoby prowadzące mają dziwne pomysły w szczególności "Lion". Ale sprawa wygląda tak, że trzeba potrafić postawić na swoim i tyle. Nie wiem co masz na myśli mówiąc o wymaganiach z kosmosu. Sam długo tu nie pracuje i firma ma swoje +/-, ale o braku wypłaty 10 nigdy nie słyszałem.

Obieżyświat

Mogę potwierdzić że frma stabilna, wyplacalna, niezła organizacja. Owszem czasem ganiatyki jest sporo, ale generalnie Ok.

Kierowca ursus

Albo robicie paszporty albo siedzicie w domu. Typowy (usunięte przez administratora) Vosa Warszawa. Niech Ukraina robi wizy jak w innych firmach i rusza do UK na Amazona.

Krzysztof

To jest firma dobra dla kierowców boczków. Kierowcy jednej trasy. Praca za pół darmo.

Wiśnia

Firma nie jest godna polecenia. Wyzysk (usunięte przez administratora) Pracowałem ponad 10 lat. Szkoda czasu na codziennie awantury o wszystko.

Kazek
@Wiśnia

Wiśnia, Ursus, Koło czy to nie ty poleciałeś ostatnio za alko, niezła zadyma była na bazie, nie powiem. To ci się nie dziwię, że się żółć ulewa. Ale teraz wszyscy biorą kirowców więc pewnie dasz radę się gdzieś przytulić. Głowa do góry, dasz radę ale nie pij więcej. Alkohol szkodzi na zdrowie.

Kierowca ursus

Firma lipna. Praca po 15 h na dobę. Jazda po nocach na 15h (usunięte przez administratora) stosowany przez biuro w Warszawie. Wyznaczają pauzy 9h trzy dni pod rząd. To wszystko norma. Dojazd do pracy autobusem załadowanym na full Wysiadasz z autobusu robisz pauze 9h i cała noc jazdy na Uk albo na Angers. Na weekend jak wychodzi pauza 45h masz wyjąć kartę z tachografu. W nocy telefon że masz nie spać tylko już jest 8h pauzy i 9.01 start. (usunięte przez administratora) i wyzysk.

Andreas

Wszystko fajnie tylko powinny wrócić alkomaty. A niektórych to powinno się testować przed wyjazdem z każdej bazy. Głównie Stasia W i jego podopiecznych z Podkarpacia. Tacy ludzie nie powinni jeździć bo jeszcze komuś biedy narobią. Wiadomo że kierowców trzeba ale trzymać skończonych pijaków którzy jeżdżą na ostrym kacu albo nawet po pijaku to przesada. Kombajnem u siebie po polu mógł po pijaku jeździć ale nie po Europie...

Szwedek
@Andreas

(usunięte przez administratora) Naprawdę musi brakować kierowców że go trzymają ale już nie długo bo jego chłopaki szybko uciekają z vosa, ledwo 6 miesięcy przepracują i gulik nie będzie go trzymał. Już nie jest wartowciowy dla firmy.(usunięte przez administratora)

SEED

Po 3 latach pracy mogę polecić bo to stabilna firma. Początki nie były latwe bo na miedzynarodówce wcześniej nie jeździłem tylko po Polsce. Pieniądze tu są zawsze na czas bez jakiś dziwnych sytuacji. Roboty mają dużo i ciągle się rozwijają także jak ktoś ma plan na życie to moim zdaniem firma jest ok.

@SEED

Super, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Napisz, czy podczas transportu masz dobry kontakt z dyspozytorem i jak często dostajesz wolne miedzy trasami. Będę wdzięczny za odpowiedź.

SEED
@Rafał

Nie narzekam na relacje międzyludzkie a kontakt jest przez satelitę, to taki komputer.Osobiście wolę chociażby przez telefon człowieka słyszeć no ale tak jest i już. Ja jeżdżę 2 tygodnie w pracy i mam tydzień wolnego, chyba że uzgodnię wcześniej urlop.

Juzek

Gdzie ta robota teraz

Haha
@SEED

Zgnilem ???????????? plan na życie ????????????

Dyspozytor

Uwaga Na wodza z Warszawy wrabia w fikcyjne mandaty i uszkodzenia ciezarowek ,problem w tym ze placi sie gotowka w Warszawa .Patologia .Pracowalem jako dyspozytor wiec widzialem co sie w w firmie dzieje

obecny
@Dyspozytor

Ja pracuje w tej firmie długo i takich doświadczeń jak Ty Dyspozytor jakoś nigdy nie miałem. Kasa co miesiąc się zgadza i zawsze jest na czas, z czym niektóre firmy mają duży problem. I jakoś nie przypominam sobie, aby ktoś mi kazał coś rozliczać się w gotówce, wiem skąd masz takie informacje, słabo trolujesz…

Haha
@obecny

Atut to dla ciebie kasa na czas ? Bo dla mnie to podstawowy obowiązek firmy. W firmie jest masa dupowlazow i kapusiów. Niektórzy wręcz zawodowo kapuja a dokumentację składają w wawie. Można ufać tylko dobrze znanym kumplom.

KIKO

Firma tragedia. Właściciel ILUMINATA chce szczepić przymusowo wszystkich kierowców albo do zwolnienia. Kierowca traktowany jest jak śmieć. Masz (usunięte przez administratora)na całe tacho. Niektórzy mają przegięcia ponad godzinę. Jak się nie podoba to wypad. ODRADZAM jakikolwiek kontakt z tą firmą. Chyba że chcesz być niewolnikiem.

Endrju
@KIKO

Cierpisz kolego na jakiś syndrom niższości bo jęczysz w każdym wpisie. Jakoś na forum trudno znaleźć podobne opinie. Nie obrażaj kolegów i weź się ogarnij chłopie.

Friko
@Endrju

Endrju zostaw pajaca, dyskusja zbędna z takim gościem. Na zakuty łeb nie poradzisz, najlepiej ignorować.

Młody szofer

Cześć może ktoś napisać jak mniej więcej wygląda szkolenie w Radomsku ? Jak rozmawiałem przez telefon mówiłem że nie znam języka obcego dobrze to powiedzieli że to nie problem. Na szkoleniu coś pytają z wiedzy z języków obcych ? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Pepe
@Młody szofer

Chłopie jak sobie wyobrażasz jazdę po zachodzie pośrod obcych nacji bez znajomości języka, pomyśl trochę i się ogarnij. A szkolenie jak szkolenie, nie miałeś nigdy szkolenia? Ej lepiej z takim podejściem daj sobie spokój bo będzie obciach.

Juzek
@Młody szofer

Nawet tam nie jedz firma to taki holenderski dziad trans który tonie Na szkoleniu mówią w samych superlatywach a jak wsiądziesz do autobusu to zderzysz się z prawdą która jest całkiem inna

Karol
@Juzek

Slyszalem że wzmogli kontrolę nad kierowcami i trochę porzadku robią z wiarą bo się ludzie rozpuścili. Szczególnie w autobusie niektórzy się rozluźniają ale taka uroda drajwerów. Widzę że idzie lekki kryzys to tym co muszą wypić to raczej dobrze zrobi jak nie wsiądą za kółko. W ten sposób sytuacja na pewno się polepszy, będzie normalnie tak myślę.

Kopa
@Juzek

Widzę że młody został zwolniony i teraz rozczarowanie

Ciekawy
@Młody szofer

Podłączam się, nikt nic nie odpisał :)

Ciekawy
@Młody szofer

Napisze ktoś coś? Na pytanie wyżej

Marcus

Witam wszystkich, do jakich krajów trasy najczęściej obsługuje Vos? Pozdrawiam

@Marcus

W zależności gdzie cię dadzą. Na kołach jeździsz Luksemburg Holandia wozisz koła do Skanii na bazie w Kerkrade obsługa DAF i (usunięte przez administratora) Niemcy Holandia średnio w tygodniu dwa a nawet trzy przegięcia tacha nawet ponad godzinę. Baza Oss Anglia Szwecja Beneluks Niemcy Francja a nawet Hiszpania czy Włochy. Ale daj sobie z tą firmą spokój. Chyba że chcesz być niewolnikiem.

Mnich

Vos kiedyś był spoko teraz niestety firma idzie w bardzo złą stronę jest coraz gorzej a jazda autokarem z tym bydłem bo ludźmi ciężko niektórych nazwać to totalna porażka

Misiek
@Mnich

Gorzej, nie gorzej, teraz trudne czasy wszędzie. Wirus dobija gospodarki na całym świecie. Ale nazywanie kolegów w ten sposób jest poniżające, jesteś waćpan sam żałosny. I od firmy się odwal bo może ma swoje wady, ale ciągle daje pracę i rynkowo zarobki są ok.

Wowl
@Mnich

Dokladnie ,sam bylem świadkiem jak szczali i rzygali w autobusie.Firma jest naprawde godna polecenia ,ale pracuje tam bydło ktore jezdzi od 15 lat nie umie sie dogadac po ang. zachowują sie jak z buszu wypuszczeni.Wielcy kierowcy co to nie Oni. (usunięte przez administratora)

Jaro
@Misiek

Jakie są zarobki kieroców w VOS? Dostałem od nich telefon z propozycją pracy i jestem ciekaw czy warto rozważyć ich propozycję.

@Jaro

I jak z Twoją propozycją pracy w firmie Vos Logistics Polska? Skorzystałeś, czy jednak nie bo nic na ten temat nie dodałeś a od Twojego wpisu minęło już trochę czasu? Wyjaśnisz? Będę wdzięczny.

kandydat

Hej, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku spedytora w firmie Vos, jak z organizacją pracy oraz z atmosferą w biurze we Wrocławiu?

Przewoźnik
@kandydat

Ludzie we Wrocku są OK, dobra współpraca, długo dla nich pracuję i uważam że są spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Vos Logistics Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vos Logistics Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vos Logistics Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vos Logistics Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 13 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vos Logistics Polska sp. z o.o.