Opinie o Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export w Skoczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export w Skoczów

Stanisław Wszelak

Kupiłem tłumik do pily spalinowej, zwróciłem bo nie pasowała do modelu, piięnięcy nie oddali, zwykli (usunięte przez administratora)

Petr

Niestety muszę potwierdzic te negatywy, kontakt z firmą prawie zerowy, ignorancja totalna, sprzedają szmelc, prawdopodobnie rzeczy które nie przeszły kontroli jakości albo są odrzucone z produkcji. Powiem się tym zainteresować rzecznik praw konsumenta.

Zbyszek

Polecam

JÓZEF

Drodzy klienci sory ale nie polecam tej firmy nikomu.Omijajcie firmę German szerokim łukiem.Zamawiacie co innego przesyłają Wam zupełnie coś inneg(usunięte przez administratora)SZKODA SŁÓW. N I E P O L E C A M !!!!!! wręcz uważajcie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Zbyszek

Serdecznie polecam, posiadam już kilka sprzętów tej marki, pierwsza kosiarka służyła ponad 10 lat , druga ma 3 zobaczymy czy dociągnie jak ta pierwsza :)

Magdalena
@Zbyszek

10 lat? Ale to ona chyba jakoś serwisowana była albo nie tak często używana? Bo okres trwałości brzmi mega, chyba przekroczyło to czas przyznanej gwarancji?

Jacek

Polecam, produkty dobrej jakości spełniają swoją role

Sławek

Serdecznie polecam, profesjonalna obsługa kupiłem już u nich kilka maszyn, serwis i gwarancja na plus, jestem klientem od 10 lat, polecam

Gabriela
@Sławek

Kontakt z sprzedawcą też w porządku? Były kiedyś jakieś problemy?

Zenek

Zgodnie z opiniami klientów firma nawet na wysłane zapytania nie odpowiada -brak kontaktu telefonicznego i ze strony internetowej (usunięte przez administratora)

klientka

Potwierdzam wszystkie negatywne wpisy.Kosiarka miała byc super z zapalaniem na kluczyk idealna dla kobiet .okazala sie (usunięte przez administratora)od poczatku nie dzialał akumulator i nie dalo sie uruchomic ,Dzwoniłam do sklepu German nikt nie odbiera .Za kosiarke zapłaciłam sporo miała byc hitem jak twierdził sprzedawca.Zawiozłam do naprawy mimo gwarancji ale co zrobic jak nie ma kontaktu ze sklepem AKUMULATOR JEST BUBLEM DO WYRZUCENIA.Za nowy musze niestety zapłacic

stoper40

Zakupiłem w tej firmie kosę spalinową. Paczka spakowana niechlujnie. Silnik kosy niezabezpieczony należycie. Przesyłka przyszła nie kompletna. Brak śrub do skręcenia kosy, brak wyposażenia podstawowego oraz brak "mega gratisów' które sprzedający podawał w swoim ogłoszeniu. Po zakupie sprzedający nie odpowiada na kontakty telefoniczne. (usunięte przez administratora)

Niezadowolony

Nie polecam Po miesiącu zepsuła się kosiarka spalinowa. Nikt nie odbiera tel teraz są znów wyłączone. (usunięte przez administratora)!

niezadowolony

niestety to co wcześniej jest tu napisane okazuję się prawdą, zero kontaktu z firmą po tygodniu jeżeli już ktoś odebrał telefon prosi o przesłanie reklamacji na maila. po czym okazuje się że reklamacja nie obejmuje tego, a w ogóle to już minęła bo minął rok, chociaż jest na 2 lata. nie ma z kim rozmawiać odpowiedzi na maila to szablony. Szkoda moich nerwów, nie polecam a nawet odradzam.

Jacol

Zakupiłem w firmie German kosiarkę niby rewelacja w Niemczech, a tu najpierw nie chciała odpalic po długim czasie odpaliła i ledwo zipała i zgasła. Dwa dni się nie mogłem dodzwonić. Gdy już ktoś odebrał telefon to przekierował mnie do serwisanta żebym emeilem naprawiał ją to co mi sugeruje serwisant bez efektu. Po 2 dniach odesłałem kosiarkę do firmy i już miesiącem jak z nim walczę o zwrot pieniędzy kilkanaście emeili zaświadczeń formularzy i jeszcze nie wiem co mi dalej każą ????

Justyna

Nie polecam firmy.Sprzęt zakupiony nie spełnia swoich właściwości. Nowy sprzęt okazał się niesprawny.

Niezadowolony

Brak możliwości kontaktu. (usunięte przez administratora).

Arleta

Zakupiona kosiarka w firmie uległa popsuła się przed rokiem użytkowania - od tygodnia próbuje się dodzwonić do firmy na każdy podany numer i nie ma możliwości się dodzwonić. (usunięte przez administratora) bez możliwości reklamacji ???

Adam H.

Czuję się (usunięte przez administratora) przez tą firmę, zakupiłem u nich przystawkę do kosy spalinowej (usunięte przez administratora)), w opisie było napisane że sprzedaż dotyczy samej przystawki, zdjęcia przedstawiały przystawkę do żywopłotu z przedłużką, a następne zdjęcia przystawki razem z kosą. żadne zdjęcie nie przedstawiało samej przystawki bez przedłużki co wprowadziło mnie w błąd. Myślałem że integralną częścią przystawki jest przedłużka widząc zdjęcie przystawki z przedłużką, nie mając informacji iż przedłużkę można odkręcić od przystawki. W opisie zabrakło jasno i wyraźnie opisanego iż to nie jest komplet. Moja interwencja telefoniczna nic nie wniosła. Poza tym dostałem jako dowód zakupu paragon PAR/41/2021/04 wydrukowany na kartce A4 a nie z drukarki fiskalnej, mało tego w pozycji VAT jest ZW czyli zwolniony. Zastanawiam się czemu sprzedający nie odprowadza należnych podatków. Tej firmy zdecydowanie nie polecam. Adam H.

DEX

Bardzo nierzetelna firma. Oferuje towar na stronie po niższej cenie a później mówią że tego towaru już nie ma i proponują inny, oczywiście droższy produkt. Dla mnie to (usunięte przez administratora)ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export - Skoczów

• Jak się pracuje w Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export?

Zobacz opinie na temat firmy Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export?

Łukasz Szebesta P.H.U. German Import Export
  • Cieszyńska 9