Opinie o Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. w Koło

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. w Koło

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kandydat

Byłem na rozmowie w dziale zakupów. Decyzja negatywna, sam nie wiem dlaczego, bo zostałem o tym poinformowany jedynie krótką wiadomością SMS, ale nie o to chodzi, może po prostu trafił się ktoś bardziej odpowiedni, ok. Pani z kadr bardzo miła i konkretna, ale zachowanie kierownika było w mojej opinii mało profesjonalne. Rozmowa zaczęła się bez niego, po czym jak przyszedł to po raz kolejny musiałem mu odpowiadać na te same pytania. W połowie spotkania sytuacja się powtórzyła, bo wyszedł i wrócił dopiero po kilku lub kilkunastu minutach. Całość trwała ok. 1.5h i polegała głównie na opowiadaniu o moim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym, (w sumie 2 krotnie). O ile na początku było jeszcze całkiem ok, to podczas drugiej wizyty (XD), odniosłem wrażenie jakby nie chciało Mu się mnie do końca słuchać, bo kilkukrotnie po zadaniu pytania nie pozwolił mi dokończyć odpowiedzi i przechodził dalej. Konkretnych technicznych pytań w zasadzie nie było. Raz została podważona moja umiejętność posługiwania się językiem angielskim, ale nikt nie miał ochoty choćby spróbować w tym języku ze mną porozmawiać, tylko tak, po prostu. (Kiedyś starałem się tam o inne stanowisko, wtedy faktycznie poszło mi średnio, ale akurat angielski, raczej nie był problemem). Z rzeczy bardziej specjalistycznych, Pan kierownik z wyższym wykształceniem technicznym zapytał mnie "Czy potrafię robić pomiary?" Gdy zapytałem co ma konkretnie na myśli, bo pomiary to bardzo ogólne, określenie (mierzyć można choćby ciśnienie cieczy, napięcie/natężenie prądu, odkształcenia i naprężenia w materiale, bicie wałów i masę innych rzeczy), to samo pytanie zostało jedynie powtórzone. Domyśliłem się jednak, że chodzi o pomiary gabarytowe i zapytałem czy mówi np: o obsłudze suwmiarki, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Reakcja była taka jakby uznał, że się na tym nie znam. Do tego zdarzały się dziwne komentarze, trochę jakby złośliwe. Ogólnie pozostał lekki niesmak.

Maniek
 Rekomendacja

Witam pracował ktos na myjce wyrobow metalowych co tam sie robi prosze o szczegóły?

Jak długo trwa proces awansu w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

Jak długo trwa proces awansu w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

Boss

Zależy jakie masz znajomości

Maria
@Boss

A to ciekawe, to w firmie jak się ma te znajomości, to rekrutacja trwa krócej czy jest pro forma, bo i tak taka osoba będzie zatrudniona?

Boguś... Nowy wpis
@Pytanie

A to zależy kto Cię będzie posuwał jak kierownik R .K to szybko będziesz awansował.

Gabriela Nowy wpis
@Boguś...

No tak... A możesz napisać coś poważnego i przede wszystkim mniej kontrowersyjnego? Jednym słowem trudno o awans? Jakie są tu potencjalne stanowiska, na które ewentualnie można byłoby wskoczyć?

ikonka

Sprawdź 8 opinii klientów firmy Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. w Koło.

Sprawdź

@.

Pomyłka, Pan kierownik jednak nie ma wykształcenia technicznego.

Gabriela

A skąd to wiesz?

Barbara Nowy wpis
@.

To jak oni ten angielski sprawdzali, że tak wyszło niekorzystnie?

Elos Nowy wpis
Kandydat

Warto się przyjąć do pracy na montaż albo na myjnie wyrobów metalicznych ? Bo rozważam taką opcję

Noe
Kandydat

Jak praca na myjce wyrobów metalicznych i na montażu? Jak to wygląda zmianowi? I jaka kasa

Rozmowa kwalifikacyjna
Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technolog – Programista CNC. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Służba Cywilna
(131 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca kurier Glovo - wysoka stawka gwarantowana!
Koło
Citydrive Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Adrian1973

Kpina, na rozmowie nie możesz być mądrzejszym od przeprowadzającego rozmowę w przeciwnym wypadku zapomnij o stanowisku. Oczywiście znajomości mają tu ogromne znaczenie, to tak BTW

Barbara
@Adrian1973

to lepiej udawać, że się nic nie wie, niż wykazywać nadmierną wiedzę?

Kokos

Jakie są zarobki spawacza mig tig ze wszystkimi papierami oraz obsługa prasy krawędziowej plazmy CNC itp .bardzo mnie to ciekawi czy warto pytać tam o pracę

Taki tam
@Kokos

4200 na umowie 3000na rękę. Plus premia kwartalna. Szału nie ma

Gabriela
@Taki tam

A ta premia to ile wyjdzie? Bo może szał jednak się odrobinkę zwiększy?

Michu
Kandydat

Witam. Czy wiecie jaka jest możliwość przyjęcia do pracy w W-M Industries kogoś kto nie ma doświadczenia na produkcji? I czy ktoś się orientuje czy szukają kogoś do pracy na produkcje?

Onn
@Michu

Teraz biorą wszystkich jak popadnie, ważne żebyś jak najwięcej zrobił

Bożena
@Onn

czyli jest nacisk z góry żeby robić dużo i szybko? Popędzają pracowników? Wymaga to zostawania na nadgodzinach?

Kandydat

Czy w firmie Wood Mizer pracują również kobiety.? Na jakich stanowiskach. ?

Poszukuję pracy na stanowisku Główny Specjalista ds. BHP. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Główny Specjalista ds. BHP. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Maniek
 Rekomendacja

Aaa
@Maniek

Masz jakieś info ? Też myślę o tym stanowisku.

Raf
Kandydat

Czy to prawda, ze w firmie jest segregacja z powodu szczepień?

@Raf

To znaczy? Na czym to polega i skąd masz takie informacje? :P Zmienia się jakoś podejście do pracowników zaszczepionych lub niezaszczepionych? O co chodzi?

Kuba

Zarząd stosuje gradację ludzi. Chce wymuszać na pracownikach decyzje w kwestiach dotyczących ich zdrowia czy metod zapobiegania chorobom i uzurpuje sobie prawo do segregowania pracowników czy podwykonawców. Metody rodem z II wojny światowej. Tym wolno chodzić bez maseczek a innym nie. Tym wolno jadać przy wspólnym stole inni nie mają takich praw. Mimo, że nie ma na to zadnych dowodów, że zaszczepieni nie transmitują choroby, Zarząd wie lepiej. Nie polecam pracy w tym zakładzie a klientom radzę omijać firmę szerokim łukiem. Tam człowieczeństwo i dobre obyczaje umarły wraz z listem wystosowanym do pracowników w dniu 10.06.2021.

Marysia

Pan prezes Bagiński prowadzi w firmie medyczny apertheid. Niestety, nie tylko w stosunku do swoich podwładnych, którzy sami się na to decydują, ale również w stosunku do osób, które - nierzadko z konieczności - odwiedzają jego firmę. Z tego powodu oświadczam, że nigdy, pod żadnym pozorem nie dokonam zakupu w jego firmie ani nie skorzystam z żadnej z oferowanych przez nią usług. Będę również do podobnych decyzji namawiał wszystkich swoich znajomych.

Szymon

@Carni, ale rozumiem, że Ty aktualnie pracujesz jeszcze w Wood-Mizer Industries, tak? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @admin, długo już jesteś związany z Wood-Mizer Industries? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

carni
@Szymon

okres próbny 3 miesięczny później umowa 3 letnia . Ogólnie na ten 3 letniej firma daje 3000tys brutto aktualny stan na zwykłego robotnika

skaranie boskie
Klient
@carni

Zapomniałeś o zmuszaniu do szczepień...

Jaś fasola
Kandydat

Nie polecam... W firmie nie liczą się umiejętności, tylko to, czy dałeś się zaszczepić... Żenada...

Jeremi

Podzielcie się informacjami o pracy, atmosferze i ogólnie czy teraz kogoś firma potrzebuje?

gość
@Jeremi

Jakie stanowisko?

Antoni
@gość

Znalazłem ogłoszenie że szukają na stanowisko brygadzisty spawalni i kierownika produkcji maszyn. Trzeba mieć specjalne uprawnienia żeby aplikować albo duże doświadczenie? Nowi pracownicy są szkoleni przed podjęciem pracy?

Nie lubię was
@Antoni

Nie trzeba mieć specjalnych uprawnień, tylko specjalną szczepionkę... Nie polecam..

Jak wygląda ścieżka kariery w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

skaranie boskie
Klient
@Pytanie

Jak się zaszczepisz, to natychmiast lądujesz w fotelu viceprezesa.

Bartek

a wiadomo coś o zarobkach konstruktorów? od dłuższego czasu widzę, że szukają?

Kros
@Bartek

3 netto

@Kros

A czy prócz wynagrodzenia Wood-Mizer oferuje coś jeszcze swoim pracownikom? Może jakieś premie, benefity pozapłacowe?

andrzej

Jak praca na prasie krawędziowej cnc?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

alan

A jakie wypłaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. - Koło

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Wood-Mizer Industries Sp. z o.o., to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.