Zamel

Pszczyna

Opinie o Zamel

Martinos

Do Wojnara. Płacą tyle żebyś z głodu nie zdechł wiec jak masz jakieś ambicje to nie ten adres. Generalnie firmie brak pomysłu na ten biznes. Ludzie jeżdżą jak domokrążcy po hurtowniach próbując cokolwiek wcisnąć. Firma lata temu miała renomę ale teraz to już nie wystarcza. Pomysły typu Ledix , Extra Free nawet niezłe ale ceny kosmos. Tym się nie da w tych cenach handlować i to nie wina handlowców. Wsparcia zera - mamy sprzedawać i nikt nie słucha ze nawet jak na głowie stanie to się nie da....

exhandlowiec

Z benefitów to jest że w terminie płącą I to chyba tyle. Co do wysokości pensji to zostawie bez komentarza Na stanowisko handlowca mobilnego to 2300-3000 zł z czego 500 zł pod stołem. Szału nie ma a robota cieżka i olbrzymi teren do objechania...Ja sobie podarowałem i znalazłem sobie nowe zajęcie..

Julita

@Mowie prawde a o jakim stanowisku konkretnie piszesz? Wiecie może jakich warunków zatrudnienia można się spodziewać na stanowisku Samodzielny Specjalista ds. marketingu i sprzedaży? Jak wygląda proces rekrutacji?

Mowie prawde

Stawka 1450 zł przez 3 miesiące potem moze łaskawie dają 1800 na rękę albo zwolnią osobiście nie polecam dno powinni zamknąć ta budę i takie firmy gdzie robi Sie prawie za darmo jak niewolnik

efrgh

@piacho a czy mógłbyś powiedzieć jakie mniej więcej te benefity są? ja się domyślam że na każdym kierunku sa inne ale na przykład co oferują na takim stanowisku przedstawiciela handlowego w woj. wielkoposlkim?

Monitor

To nie jest całkowicie tak jak tu niektórzy piszą że w tym roku ludzie sami się pozwalniali z Zamel Cet. Bardzo dużo osób firma musiała zwolnić z powodu braku zamówień i związanego z tym spadku produkcji na drugiej hali. Poza tym rzeczywiscie na atmosferę w pracy nie ma co narzekać

olo

jedno wielkie oszustwo bo ja wiem że tam som pracownicy wykorzystywani fizyczne i za straszani a najbardziej n magazynie tam to ciongle pip i nowi pracownic z urzendu pracy som posylani. i z pracownika nie robi sie niewolnika

Kr

sporo tu wpisów -pewnie na rozkaz dyrekcji, zamieszczających same pochwały pod adresem tej firmy. Prawda jest taka że Zamel wykorzystywał i wykorzystuje dość duże bezrobocie w okręgu Pszczyńskim i przyjmował i przyjmuje za niską stawkę na umowę zlecenie.I nie prawda że wszyscy się sami zwalniają bo dyrektor(kierownicy działów nic nie mają do gadania w sprawach pracowniczych) też potrafi nie przedłużyć umowy i przyjąć znów kogoś na to samo miejsce

Były pracownik (na szczęście)

Co oznaczają niskie zarobki". Hmmm ano to że jeśli jesteś młodą osobą ambitną i chcesz mieć przyszlosc to z całą odpowiedzialnoscia i czystym sumieniem nie polecam pracy a tym zakładzie. Nowi pracownicy np magazynier za minimalną, zwykli robiłem groch więcej kierownicy cóż każdy inaczej ale szczerze odradzam bo 4 liter nie urywa. Zresztą zapytaj się kogoś kto tam pracuje albo pracował co o tej firmie sądzi - tak będziesz mieć obiektywne oceny. Co do komentarzy tutaj cóż ... Zgadzają się z tym co tam się dzieje - pracownicy odchodzą bo za minimalną sami się są w stanie się utrzymać a gdzie tam ich rodziny i nie są to ofiary losu tylko dobrze pracujący ludzie mający bagarz doświadczeń i umiejętności. Jeśli Ci to nie przeszkadza to zapraszam - najwyżej będziesz po 3 miesiącach podajesz 16 czy 18 osoba która dziękuję za współpracę tej firmie i składa CV gdzie indziej gdzie umia docenić człowieka i jego doświadczenie.

Zygfryd

Duża rotacja, niskie zarobki, słabiutkie podwyżki lub nawet ich brak! Jako praca na chwilę(tymczasowa), to w sam raz, bo na dłużej to się nie opłaci.

De3tektyw56

Miła atmosfera, pomocni ludzie, wypłaty na czas, dystrybutory wody. A teraz minusy początek to umowa zlecenia mniej niż najnizsza krajowa. Długo czeka sie na ubiór i kartę wejściowa. Umowy i jej podpis bardzo wydłużony termin. Kamery we wszystkich działach.

pracujący

Jak jest tak pięknie to dlaczego w ciągu jednego miesiąca zwalnia się aż 11-ście osób?

piacho

to prawda dobra polska firma to jest benefity sa dobre tez

Luki

Jakaś śmieszna firma, w aktualnym ogłoszeniu poszukują jednej osoby którą będzie robić za elektronika, informatyka (wbudowane+html), grafika, redaktora i poligrafa. Przy czym sami nie potrafią napisać prawidłowo nazwy programu, którego wymagają. Dalszy komentarz chyba zbędny. Warunki pracy równie ciekawe jak ogłoszenie.

Mati

Witam mam pytanie. Był tam kiedyś uczeń na praktyki majowe(technikum). Przyjmują tam? Jak był traktowany? Dzięki

asd!

Proszę o pomoc w temacie. Na portalu pracy pojawiła się oferta na stanowisko przedstawiciel handlowy, związku z tym czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć: - Jaka kasa ? - Jakimi samochodami poruszają się przedstawiciele ? - czy jest GPS ? - Jaka jest atmosfera; plany, ciśnienie, obowiązki? Z góry dziękuję za odpowiedz, Pozdrawiam forumowiczów :-)

moni

płacą grosze duża rotacja pracowników nie polecam

Wojnar
@moni 08.11.2011 23:53
płacą grosze duża rotacja pracowników nie polecam

Ile można zarobić jako Przedstawiciel Handlowy?

Zostaw opinię o Zamel - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zamel