Komet-Urpol

Kędzierzyn-Koźle

Komet-Urpol

Opinie o Komet-Urpol

Małgorzata

@Chris, jak widać wiele zależy od ludzi. Może warto usiąść z innymi pracownikami oraz przełożonymi i po prostu szczerze porozmawiać? @Pracus, a długo pracowałeś w Komet-Urpol? Na jakim stanowisku? Co Twoim zdaniem powinno się zmienić w tym miejscu, aby było bardziej przyjazne dla obecnych i przyszłych pracowników?

Chris

Plusem jest wypłata na czas i normalne umowy,ale atmosfera fatalna, sami donosiciele, źle się tutaj pracuje,coraz więcej kierowników poganiaczy, ciągle za wolno i ciągle za mało cały czas stres ,nie szanują ludzi,wypłaty dla roboli żadna rewelacja.,nie polecam.

Pracus

Jednak nie jest tak rozowo, czasem tez traktuja ludzi jak smieci. Atmosfera jest bardzo sztywna w pracy, jeden drugiego utopi w lyzce wody.Mam zle doswiadczenia z ta firma ;((

anonim123

A moim zdaniem, komet jest ok. Pracowałem w różnych zakładach... i to była masakra... komet przynajmniej nie traktuje ludzi jak smieci. dają normalne umowy o prace, placa zawsze przed czasem. Jasne, zawsze mogłoby byc lepiej, ale mi tam pasi praca tutaj

Zostaw opinię o Komet-Urpol - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komet-Urpol