Opinie o CERATIZIT K-K Sp. z o. o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy CERATIZIT K-K Sp. z o. o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CERATIZIT K-K Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CERATIZIT K-K Sp. z o. o. w Kędzierzyn-Koźle

ANTY COVID

Czy ktoś z zarządu pomyśli o tym, żeby zrobić coś w kierunku przerwania rozprzestrzeniania się covid w firmie? Część ludzi olewa zdrowie i życie innych i przychodzą zasmarkani do pracy, a po kilku dniach okazuje się, że mają covid. Może pora wprowadzić 7 godzinny tryb pracy? BO JA NIE MAM OCHOTY NARAŻAĆ ZDROWIA I ŻYCIA, SWOJEGO I MOJEJ RODZINY.

Pracus

Ileż może wisieć ogłoszenie o pracę w lokalnym radiu czy oni ludzi na zapas przyjmują, a może pracowników zmieniają jak rekawiczki. Na pewno w banku pracy ogłoszenie jest od Wielkanocy bo wcześniej nie zauważyłem, tylko ta firma jest w Mieście możliwości ? Jakaś porażka!

Marcinek

Od kiedy można opuszczać firmę przed końcem zmiany? ???? może góra przyjszy się lepiej co po nie którym

Z boku
 Rekomendacja

Czytając komentarza ewidentnie widać, że niezbędna jest głęboka rewolucja w zarządzaniu (na szczeblu kierowniczym) widać że pracownicy nie są równo traktowani, może to wynikać z tego że cześć osób koleguje się z kierownika i. A Ci którzy się nie kolegują są nie do informowani, muszą robić zaległe daty..

Adik urlopy co piatek? Nowy wpis

Uciekajcie stamtad jak macie okazje , bo tam nic dobrego juz nie bedzie , nie liczy sie pracownik niestety

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat

Mam pytanie odnosnie pracy Robie w firmie mubea i chcialbym przejsc do ceratizit Jak jest z umowami i jaka stawka ? P.S za niedługo bedzie natłok operatorów bo firma z naprzeciwka (ifa) zwalnia ludzi

Ja Nowy wpis
@Zainteresowany

Szczerze siedz w Mubei przynajmniej masz pewna pracę

Kandydat

Jakie są godziny pracy w biurze? Czy są one elastyczne?

metabol
@Pytanie

tak, biura pracuja jak chca, tylko produkcja ma mierzony czas co do sekundy :)

Cinek Nowy wpis
@metabol

Raczej na produkcji również są wyjątki...

Ile jest zmian w CERATIZIT K-K Sp. z o. o.?

Alojs
@Pytanie

Zmiany w tej firmie są codziennie, nie nadążasz!

Ja
@Pytanie

Wszystko ładnie pięknie bo można byc anonimowym. Więc proponuję aby każdy podpisywał się swoim imieniem i nazwiskiem będzie łatwiej rozmawiać

Bohater
@Ja

To może zaczniesz od siebie...:D

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Al cipuliszyn

A kolega z 500 jak często chodzi na l4 ? Raz na tydzieñ, raz na miesiac , 3 razy w miesiacu ? No tak takich obiboków to uwielbiają , pozdro

Mlody
@Al cipuliszyn

Przepraszam że nie chce narażać swoich współpracowników, ich rodzin a zwłaszcza dzieci na zarażenie chorobami dróg oddechowych tym bardziej w tych czasach ????

@Al cipuliszyn

Może sobie chodzić na L4 nawet 15 dni w tygodniu!!! O tym decyduje lekarz ,a nie typek z pretensjami na Go-worku lub inna osoba? Spytaj jego lekarza? Nie wiedziałeś?? Jeżeli natomiast masz inny problem to jest pewna aplikacja w firmie gdzie można zgłaszać i opisywać problemy!!! O ?? Go Work jest w innym celu. Ale z kąd możesz wiedzieć!

Co
@Alfrajeros

Nie podpowiadaj mu zgłaszania i opisywania problemów, bo nam kolejny listonosz wyrośnie :)

@Co

Myślę Kto to jest Listonosz? Paczek i listów nikt nie roznosi. Może chodzi o Przesyłki Polecone do rąk własnych. To nawet Poczta Polska tylu Listonoszy nie ma.

metabol
@Alfrajeros

Alfrajeros, jak nie wiesz kim jest listonosz to znaczy ze w firmie pracujesz dosc krotko. :)

Nick

Dodaj treść swojego wpisu

Alfrajeros
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Jak wypadło głosowanie odnośnie szczepionek? Będzie w firmie Punkt? Jeżeli większość osób będzie na TAK to co wtedy?- obowiązkowe dla wszystkich? Wszyscy mogli być na NIE ,Punkt Powstanie ,obowiązek też. Podobne referendum jak wybory prezydenckie w Rosji!

MrSeryjka

bardzo duzo bardzo ladnych kamer czuje sie jak na wybiegu :)

Emi

Bardzo dobrze, że widzą może wkoncu pracownicy wezmą się porządnie do pracy:D

Obserwator
@Emi

Może wkońcu dostrzegą swoje nieudolne zarządzanie

@Obserwator

Kto wie,może tak;)

Rasputin
@Emi

jeszcze siatek na bramach brakuje jak u sosiadow zeby wyjsc nie mozna bylo:)

@Rasputin

Zawsze można im o tym wspomnieć będzie wesoło;)

@MrSeryjka

Co do kamer to było mniej a teraz jest więcej a dlaczego?Bo pracownicy sami są winni.A poza tym MrSeryjka jesteś za brzydka żeby czuć się na wybiegu no chyba że dla koni

Franciszek
@Pracownik

Hej, możesz mi powiedzieć coś na temat zarobków w Ceratzit K-K? Ile wynosi tu podstawa wynagrodzenia i czy są jakieś premie? Jeśli tak, to za co są przyznawane? Ciężko jest je dostać? :)

Koleżka

Masakra z tymi wypłatami. Już wolałbym, żeby przelewy były 10-tego i byłoby to pewne, a nie "przelewy pierwszego", a tak naprawdę przychodzą dwa-trzy dni później. Tak co miesiąc, ciągle to samo. Jak mam się trzymać jakichkolwiek terminów skoro zakład mi na to nie pozwala?

nie cierpie marud
@Koleżka

co nazekasz... maja czas do 10, a zawsze sa duzo wczesniej, wiec sie nie odzywaj z takimi komentarzami, bo faktycznie zaczna robic 10

Cinek
@Koleżka

Sporo zależy jaki masz bank

Franciszek
@Koleżka

Jak Ci się pracuje w Ceratizit K-K? Myślisz że obecnie warto tu wysyłać CV? :) Zastanawiam się jaka panuje tu atmosfera i ile realnie można wyciągnąć w miesiąc pracy, powiesz mi? A może jakieś premie są?

Karolina

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CERATIZIT K-K pracodawca weryfikuje w jakiś sposób wiedzę/umiejętności kandydata? Czy może na jakimś kolejnym etapie rekrutacji? Jak to wszystko przebiega?

Maria
@Karolina

Karolina nie polecam pracy w tej firmie

Karolina
@Maria

Marta A dlaczego nie?

Marcinek

Chcesz wiedzieć kim jestem nie ma problemu jutro bd na kk 21 sławne Hermes tylko bd sam Marcel....

BEKA Z MARCINKA
@Marcinek

Ale z Ciebie typie jest bezbek, gangstera pełną gębą XD Jaki jesteś taki odważny, czemu tutaj się nie przyznasz kim jesteś XD?

Adam
Kandydat

Jakie aktualnie obowiązują godziny pracy na produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź

ANTY COVID

Anty
@ANTY COVID

Wydaje mi sie ze dopoki nie wywala kogos dyscyplinarnie za narazanie zdrowia wspolpracownikow to nie naucza sie nie przychodzic z goraczka do pracy. To jest porazka!!!

Dbajcie o siebie
@Anty

Na hali nikt nie nosi maseczki. Dystansu też nikt nie utrzymuje. Zgromadzenia przy automacie do kawy .. naprawdę tego nie widzicie? Do kogo macie pretensje?

Kandydat

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Ceratizit jako operator CNC. Mam dwuletnie doświadczenie na tym stanowisku. Na jakie mniej więcej zarobki można liczyć na tym stanowisku? I ogólnie jaka atmosfera panuje w pracy?

alojs
@Kandydat

Jak uda Ci się przecisnąć przez tych ludzi którzy stoją za bramą, to możesz już być z siebie dumny i wydaje mi się, że to wystarczająca nagroda, zarobki nie powinny Cię interesować :) troszke wiecej niz minimalna krajowa.

Anna
Klient

Oj Marcel wez nie gadaj dobrze wiesz jak wychodzisz z pracy. Niestety pracuje obok i nie da się tego ukryc:D

Marcin Rogala z junkera

Podobno ludzie plotkują że osobnik o nicku "marcinek" to mogę być ja, dlatego uprzedzam plotki ze to nie ja jestem tą konfiturą. Trzeba mieć trociny zamiast mózgu żeby tak pomyśleć, i w dodatku miałbym się podpisać własnym imieniem, no proszę... Duży plus za odwagę dla gościa co podszedł do mnie na zmianie i zapytał się mnie czy to prawda, pozdrawiam. PS. Jak dowiecie się kto to jest to kupcie mu w pierwszej kolejności słownik.

Xyz
Kandydat

Czy naprawdę nie widzicie ze ktoś próbuje skłócić załogę takimi komentarzami prowokacjami, może jakiś były pracownik, sfrustrowany bo jego zdaniem zwolniony bezpodstawnie, w cera kk robią inteligentni ludzie ale dziwię się że nie widzą ewidentnej prowokacji, pozdrawiam i życzę zdrowia

Maria
Klient
@Marcinek

Od kiedy wchodzi się w (usunięte przez administratora) kierownikom, szkoda tylko xe na rance typ nie ma odwagi wyjść wcześniej

BEKA Z MARCINKA
@Marcinek

Jakie musi być beznadziejne Twoje życie, skoro Ty kablować nawet nie potrafisz. Sypać ludzi, którzy kończą pracę w swoich godzinach pracy XDDD MUSISZ BYĆ TOTALNYM DNEM, mam nadzieję, że poznamy Twoją tożsamość. A co do Administratorów tej strony, to skoro tak weryfikujecie te wpisy, a to strona do Oceny miejsca pracy, a nie wypisywania historyjek upośledzonego Marcinka, czemu żaden z was nie traktuje takich wpisów, jako SPAM?

@BEKA Z MARCINKA

A co kurcze prawda boli, z tego co pamiętam zmiana nocna kończy się o 6, a nie o 5,57 żeby o 6 być w sławnych. Także zastanów się co piszesz.!!!!

@BEKA Z MARCINKA

A wgl zajmij się SB chyba, że mowa o Tb!! Chcesz poznasz tożsamość nie ma problemu

Przegryw
@Marcinek

Tej, Marcinek, jak masz problem to często są zebrania grupowe, możesz wylac swoje żale i porozmawiamy otwarcie, a nie anonimowo piszesz i zaśmiecasz forum które nie do tego służy. Ktoś kto będzie szukał opinii na temat firmy raczej z anonimową konfiturą nie będzie chciał pracować, tak więc działasz na szkodę firmy. Więc jak jesteś taki odważny to zaprezentuj się otwarcie.

Sześćdziesiątki skreślone
@Marcinek

Nawet nie wiesz, jak bardzo dzbanie chcę wiedzieć kim jesteś, ale jak zwykle, jesteś gwiazdeczką tylko tutaj :) Musisz być na prawdę mizerny umysłowo ratując się nic nie wartymi komentarzami na gowork. Jak nudne i puste musi być życie, że śledzisz ludzi, co do minuty XD Zajmij się typie swoją robotą, chociaż wydaje mi się, że coś Ci słabo w niej idzie, bo zwykle tacy ratują się kapusiostwem.

Darek
@BEKA Z MARCINKA

Macie nadzieję że poznacie jego tożsamość, to co w paru piszecie posta czy masz kilka osobowości? Marcinek mieszka z rodzicami to może cała rodzina myśleli co napisać.

Anka
@Marcinek

Od kiedy jest się przydupasem kierowników.... założę się o 21.58 typ bd w sławnych jak zawsze :D

ElJorge

Co tu się ostatnio odjaniepawla to aż groza bierze. Otóż znaleziono dziurę, nie jakąś wielką dziurę, ot takiego małego pimpka w szkle... i się zaczęło... Robole się ostatnio nockach/popołudniówkach nudzą i z kusz walą gdzie popadnie, na dodatek wszyscy ćpią, narkomany jedne... nie ważne że dziurka może mieć i z kilka miesięcy jak i być zrobiona przypadkowo, przez wiecznie się tam kręcące ekipy remontowe, to nie istotne... wróg się znalazł i jak to zwykle bywa zostali nim ci stojący najniżej. Śmieszne jest to, że jakoś "towarzyszom przywódcom" nie przeszkadzają stosy złomów, produkowanych przez ludzi, od konstrukcji, przez operatorów aż do kontroli KTORYM NIE ZALEŻY, którzy nie mają nawet odpowiednich szkoleń bo trza robić. Wiecie jakie jest morale na samej produkcji ? ... podpowiem, jest beznadziejne bo nie dość że wnerwiają wszystkich tym bełkotem o 5%, to jeszcze inflacja zżera coraz więcej zarobków i z miesiąca na miesiąc zarabiają coraz mniej niż w poprzednim roku ( ceny wszystkiego ostro poszły w górę jakby ktoś niekumaty nie zauważył )... a roboty nie ubywa. Więc do ewentualnych kandydatów... trzymajcie się jak najdalej od tej firmy, no chyba że idziecie do biura, albo potrzebne wam jakieś doświadczenie, a potem się szybko zmyjecie... bo teraz to ta firma jest na znakomitej drodze do zostania kolejnym gułagiem

Kapuś
@ElJorge

PRL co nie potrafi się odnaleźć w czasach demokracji bo bez układów jest nikim. Bohaterzy w pracy a w życiu zero albo (usunięte przez administratora)

Pracus

Arek
@Pracus

Skoro cały czas są kupowane nowe maszyny to chyba logiczne, że ktoś musi na nich pracować? Rozwój. Słyszałeś w swoim życiu taki wyraz? ;)

Zielon
@Arek

Napisał technolog co stanowisko zawdzięcza wchodzeniu w grotę. Lizus. Słyszałeś w swoim życiu taki wyraz? ;D

Upsi
@Pracus

kolejna firma weteran w szukaniu pracowników idąca ramię w ramię z Karol Kania i synowie i Oerlikon Balzers..non stop na tapecie w Radio Park..dlaczego nie mają pracowników ? Bo ich nie szanują !

upsi
@Pracus

weterani idący ramię w ramię z "Karol Kania i Synowie" i Oerlikon Balzers non stop szukający pracowników na falach Radia Park..dlaczego ich nie mają ? Bo ich nie szanują !

Zostaw merytoryczną opinię o CERATIZIT K-K Sp. z o. o. - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CERATIZIT K-K Sp. z o. o.
2.3/5 Na podstawie 74 ocen.
CERATIZIT K-K Sp. z o. o.