Komet-Urpol

Kędzierzyn-Koźle

Komet-Urpol

Opinie o Komet-Urpol

Małgorzata

Komet-Urpol poszukuje obecnie Operatora CNC. Do kluczowych zadań będzie należeć: obsługa maszyn sterowanych numerycznie, zbrojenie, wymiana narzędzi, ustawianie, programowanie maszyn CNC. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany ofertą pracy to dodaję link: http://kometgroup.pl/upload/2018operator2.pdf

Qwerty

Witam czy praca jest zmianowa jakie warunki na początek ?

Małgorzata

@Arek, wnioskuję, że jesteś osobą, która dobrze zna firmę. Jakie jeszcze zmiany w ostatnim czasie dokonały się w Komet-Urpol? Czy wraz z jej rozwojem, firma zmieniła warunki zatrudnienia swoim pracownikom? Twoja aktywność na forum może okazać się pomocna dla wielu użytkowników.

Pracus

Ileż może wisieć ogłoszenie o pracę w lokalnym radiu czy oni ludzi na zapas przyjmują, a może pracowników zmieniają jak rekawiczki. Na pewno w banku pracy ogłoszenie jest od Wielkanocy bo wcześniej nie zauważyłem, tylko ta firma jest w Mieście możliwości ? Jakaś porażka!

Arek
@Pracus 24.07.2018 09:10

Skoro cały czas są kupowane nowe maszyny to chyba logiczne, że ktoś musi na nich pracować? Rozwój. Słyszałeś w swoim życiu taki wyraz? ;)

Małgorzata

@anonimek, jakie konkretnie dodatki masz na myśli? Jakie warunki należy spełnić aby je otrzymać? Czy Komet-Urpol zapewnia swoim pracownikom dofinansowania na karty sportowe lub dojazdy do pracy? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania.

anonimek
@Małgorzata 01.08.2018 09:13

Tak, multisport. Dodatkowo zajecia jezykowe dla wszystkich, co jakis czas hala oraz boisko wynajmowane przez firmę dla pracownikow. A no i dodatkowa opieka medyczna gdzie do specjalistow czekasz dzien-trzy, a nie jak ma nfz pol roku. ;)

anonimek

2 lata w tej firmie to się wypowiem. Atmosfera na hali (klimatyzowanej tak w ogóle, gdzie nigdzie indziej w okolicy tego nie ma)? Bardzo fajna, kazdy pomocny, kazdy dzieli sie wiedza. Nie ma tak jak w innych zakladach, ze radz se sam, bo ja też musialem! Pracowałem w wielu zakladach i nigdzie nie było tak dobrze jak tutaj. Kierownictwo w porzadku jeżeli ty jesteś wobec nich też OK. Stawiasz się? To licz się z tym, że będziesz tak samo traktowany. Logiczne? Chyba tak. Wyplata ZAWSZE na czas (adekwatna do umiejetnosci), bardzo fajne dodatki, góra otwarta na nowe propozycje. Maszyny w większości nowe wiec porządek i czystosc na hali na wysokim poziomie. Moim zdaniem? W okolicy nie znajdziecie nic lepszego. @Chris nie wiem gdzie uświadczył stresu, czy jakiegokolwiek "poganiania". Opinia @anonim123 jak najbardziej aktualna.

Arek

Czy firma normalnie działa? Co jest powodem, że rzadko tu zaglądacie?

Małgorzata

@Chris, jak widać wiele zależy od ludzi. Może warto usiąść z innymi pracownikami oraz przełożonymi i po prostu szczerze porozmawiać? @Pracus, a długo pracowałeś w Komet-Urpol? Na jakim stanowisku? Co Twoim zdaniem powinno się zmienić w tym miejscu, aby było bardziej przyjazne dla obecnych i przyszłych pracowników?

Chris

Plusem jest wypłata na czas i normalne umowy,ale atmosfera fatalna, sami donosiciele, źle się tutaj pracuje,coraz więcej kierowników poganiaczy, ciągle za wolno i ciągle za mało cały czas stres ,nie szanują ludzi,wypłaty dla roboli żadna rewelacja.,nie polecam.

Pracus

Jednak nie jest tak rozowo, czasem tez traktuja ludzi jak smieci. Atmosfera jest bardzo sztywna w pracy, jeden drugiego utopi w lyzce wody.Mam zle doswiadczenia z ta firma ;((

anonim123

A moim zdaniem, komet jest ok. Pracowałem w różnych zakładach... i to była masakra... komet przynajmniej nie traktuje ludzi jak smieci. dają normalne umowy o prace, placa zawsze przed czasem. Jasne, zawsze mogłoby byc lepiej, ale mi tam pasi praca tutaj

Zostaw opinię o Komet-Urpol - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komet-Urpol