Opinie o CERATIZIT K-K Sp. z o. o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CERATIZIT K-K Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CERATIZIT K-K Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CERATIZIT K-K Sp. z o. o. w Kędzierzyn-Koźle

Jakie aktualnie obowiązują godziny pracy na produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź

ANTY COVID

Czy ktoś z zarządu pomyśli o tym, żeby zrobić coś w kierunku przerwania rozprzestrzeniania się covid w firmie? Część ludzi olewa zdrowie i życie innych i przychodzą zasmarkani do pracy, a po kilku dniach okazuje się, że mają covid. Może pora wprowadzić 7 godzinny tryb pracy? BO JA NIE MAM OCHOTY NARAŻAĆ ZDROWIA I ŻYCIA, SWOJEGO I MOJEJ RODZINY.

Anty
@ANTY COVID

Wydaje mi sie ze dopoki nie wywala kogos dyscyplinarnie za narazanie zdrowia wspolpracownikow to nie naucza sie nie przychodzic z goraczka do pracy. To jest porazka!!!

Dbajcie o siebie
@Anty

Na hali nikt nie nosi maseczki. Dystansu też nikt nie utrzymuje. Zgromadzenia przy automacie do kawy .. naprawdę tego nie widzicie? Do kogo macie pretensje?

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Ceratizit jako operator CNC. Mam dwuletnie doświadczenie na tym stanowisku. Na jakie mniej więcej zarobki można liczyć na tym stanowisku? I ogólnie jaka atmosfera panuje w pracy?

alojs
@Kandydat

Jak uda Ci się przecisnąć przez tych ludzi którzy stoją za bramą, to możesz już być z siebie dumny i wydaje mi się, że to wystarczająca nagroda, zarobki nie powinny Cię interesować :) troszke wiecej niz minimalna krajowa.

Oj Marcel wez nie gadaj dobrze wiesz jak wychodzisz z pracy. Niestety pracuje obok i nie da się tego ukryc:D

Firma CERATIZIT K-K Sp. z o. o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. kadr (W/M/X). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Marcin Rogala z junkera

Podobno ludzie plotkują że osobnik o nicku "marcinek" to mogę być ja, dlatego uprzedzam plotki ze to nie ja jestem tą konfiturą. Trzeba mieć trociny zamiast mózgu żeby tak pomyśleć, i w dodatku miałbym się podpisać własnym imieniem, no proszę... Duży plus za odwagę dla gościa co podszedł do mnie na zmianie i zapytał się mnie czy to prawda, pozdrawiam. PS. Jak dowiecie się kto to jest to kupcie mu w pierwszej kolejności słownik.

Xyz

Czy naprawdę nie widzicie ze ktoś próbuje skłócić załogę takimi komentarzami prowokacjami, może jakiś były pracownik, sfrustrowany bo jego zdaniem zwolniony bezpodstawnie, w cera kk robią inteligentni ludzie ale dziwię się że nie widzą ewidentnej prowokacji, pozdrawiam i życzę zdrowia

ElJorge

Co tu się ostatnio odjaniepawla to aż groza bierze. Otóż znaleziono dziurę, nie jakąś wielką dziurę, ot takiego małego pimpka w szkle... i się zaczęło... Robole się ostatnio nockach/popołudniówkach nudzą i z kusz walą gdzie popadnie, na dodatek wszyscy ćpią, narkomany jedne... nie ważne że dziurka może mieć i z kilka miesięcy jak i być zrobiona przypadkowo, przez wiecznie się tam kręcące ekipy remontowe, to nie istotne... wróg się znalazł i jak to zwykle bywa zostali nim ci stojący najniżej. Śmieszne jest to, że jakoś "towarzyszom przywódcom" nie przeszkadzają stosy złomów, produkowanych przez ludzi, od konstrukcji, przez operatorów aż do kontroli KTORYM NIE ZALEŻY, którzy nie mają nawet odpowiednich szkoleń bo trza robić. Wiecie jakie jest morale na samej produkcji ? ... podpowiem, jest beznadziejne bo nie dość że wnerwiają wszystkich tym bełkotem o 5%, to jeszcze inflacja zżera coraz więcej zarobków i z miesiąca na miesiąc zarabiają coraz mniej niż w poprzednim roku ( ceny wszystkiego ostro poszły w górę jakby ktoś niekumaty nie zauważył )... a roboty nie ubywa. Więc do ewentualnych kandydatów... trzymajcie się jak najdalej od tej firmy, no chyba że idziecie do biura, albo potrzebne wam jakieś doświadczenie, a potem się szybko zmyjecie... bo teraz to ta firma jest na znakomitej drodze do zostania kolejnym gułagiem

Kapuś
@ElJorge

PRL co nie potrafi się odnaleźć w czasach demokracji bo bez układów jest nikim. Bohaterzy w pracy a w życiu zero albo (usunięte przez administratora)

Pracus

Ileż może wisieć ogłoszenie o pracę w lokalnym radiu czy oni ludzi na zapas przyjmują, a może pracowników zmieniają jak rekawiczki. Na pewno w banku pracy ogłoszenie jest od Wielkanocy bo wcześniej nie zauważyłem, tylko ta firma jest w Mieście możliwości ? Jakaś porażka!

Arek
@Pracus

Skoro cały czas są kupowane nowe maszyny to chyba logiczne, że ktoś musi na nich pracować? Rozwój. Słyszałeś w swoim życiu taki wyraz? ;)

Zielon
@Arek

Napisał technolog co stanowisko zawdzięcza wchodzeniu w grotę. Lizus. Słyszałeś w swoim życiu taki wyraz? ;D

Upsi
@Pracus

kolejna firma weteran w szukaniu pracowników idąca ramię w ramię z Karol Kania i synowie i Oerlikon Balzers..non stop na tapecie w Radio Park..dlaczego nie mają pracowników ? Bo ich nie szanują !

upsi
@Pracus

weterani idący ramię w ramię z "Karol Kania i Synowie" i Oerlikon Balzers non stop szukający pracowników na falach Radia Park..dlaczego ich nie mają ? Bo ich nie szanują !

Rasputin

No i ta wyśmiewna gadka że kiero nigdy premi nie dostali kwartalnej , macie tupet i tyle ja wam już nigdy nie uwierze

Banan

Po wczorajszym zebraniu i powiadomieniu o tych premiach to nawet spać człowiek nie potrafi. Jednym słowem WSTYD. Obyście wy też doświadczyli takich podwyżek

Mustafa

Czy przy takich wzrostach cen , podatków , oraz braku jakich kolwiek nadgodzin bo dostają tylko wybrani . Jest możliwosc dostać podwyżki dla każdej osobie w firmie . Czy covid popsuje kolejny rok

Oczywiście, że
@Mustafa

nie.

Pruje
@Mustafa

Tylko kiero i apostołowie, reszta nie bo nie jesteś wysoko urodzony. :D

Rasputin

Kiedyś słyszałem od jednego że byle małpa może stać na maszynach , pracownicy tylko guzik naciskają zielony nic więcej nie potrafią

Franciszek
@Rasputin

Pracujesz w CERATIZIT K-K? Jestem ciekaw jakie umowy oferuje firma na start i czy można tu liczyć na jakiś socjal. Jeśli wiesz coś na ten temat to koniecznie daj znać.

Fred

Kwartał sie zbliża co nie ?

W temacie
@Fred

Nie. W lutym będzie.

Amatorzy

Roboty pelno ludzie sie zwalniaja wszystko idzie w gore tylko nie pensje pracownikow. :) Super!

Marcinek

Potrzebny kontakt z kimś kto nadal pracuje w firmie

Obserwuj
@Marcinek

Podobno "brygadzista" ze Studerow. Dzięki niemu firma jeszcze istnieje, potrzeba więcej takich ludzi...

Były pracownik studerow
@Obserwuj

Na studerach pracowało się za moich czasów tylko na dniówkach i przez połowę popołudniówki, resztę czasu maszyny stały, a rzekomy brygadzista nic nie robił gdy wszyscy na niego pracowali. Patenty trzymał dla siebie i wykreował o sobie legendę że jest jedyny w swoim rodzaju, a z kierownikiem był na gorącej linii. To są jakieś żarty.

Oby docenili ludzi co przyjda do pracy miedzy swietami i po swietach. Fajnie by bylo

XD

Trza było nie wykorzystywać całego urlopu to byś nie musiał przychodzić ;)

Alf

Dajcie 2 setki by ludzie coś więcej zarobili , to nawet po 12 godzin można pracować

Z boku

Czytając komentarza ewidentnie widać, że niezbędna jest głęboka rewolucja w zarządzaniu (na szczeblu kierowniczym) widać że pracownicy nie są równo traktowani, może to wynikać z tego że cześć osób koleguje się z kierownika i. A Ci którzy się nie kolegują są nie do informowani, muszą robić zaległe daty..

Klein
@Z boku

Nie można wymagać tego samego od wszystkich, skoro tak różny jest poziom wiedzy... Jedyne zastrzeżenia które mam to zastanawiający sposób szkolenia, gdzie szkolony pracownik uczy się jedynie jak uruchamiać podajnik ewentualnie zmieniać sztuki, zamiast chociażby umiejętnie korzystać z nowych dla niego programów czy je samemu tworzyć (jakby ich nie było)

Z góry
@Z boku

Tu się nic nie zmieni. Lewizna im nie zaszkodziła to komentarze tego nie zrobią. A kierownik to nie jest żaden gość, tylko pracownik awansowany z łapanki, więc nie oczekuj gruszek na wierzbie...

Z boku
@Z góry

Być może masz rację, ale jest we mnie wiara że osobą zarządzającym firma zależy na ciągłym rozwoju firmy, a zmiana jest koniecznością by pracownicy byli doceniane i zaangażowani bo przełoży się to na terminowość i jakość

Martusia

Jak aktualnie są prowadzone zmiany?

Równi i równiejsi.
@Martusia

To zależy co masz na myśli PROWADZONE ZMIANY. 1.Ogólnie to jedni pracownicy robią co im pasuje. Drudzy robią to co pilne zazwyczaj po kilka sztuk narzędzi na zlecenie i nie zależnie od stopnia trudności wyprodukowania/regeneracji. Trzeci robią tylko seryjne łatwe narzędzia nie zważając na terminy. A inni jeszcze chodzą na nadgodziny i podczas tych nadgodzin nadrabiają sobie na sobotnie nadgodziny żeby w sobotę tylko przyjść po kasę. Jest jeszcze jedna grupa osób, które nie pracują na swoich maszynach tylko korzystają już z ustawionych innych maszyn bo tak jest łatwiej przyjść na gotowe. Bo po co się wysilać. Ustawione jest a operatora konkretnej maszyny nie ma to skorzystam.- tzw. styl cwaniaka specjalisty (jest kilka takich osób). 2. Praca 3-zmianowa w kolejności: 22.00-6.00, 14.00-22.00, 6.00-14.00

Stary przyjaciel

Ta firma lubi ludzi ,którzy nic nie robią ,ale donoszą potrzebne im informację. Pytanie do obecnej kadry " Czy w zakładzie nadal pracuje żółty fachowiec ? " Ten człowiek zawsze mnie zaskakiwał. Chłop robił już tam kilka lat a nie potrafił tego co jego z zmiennicy po roku szkolenia. Czy nadal lubi bawić się w grę ? Gdzie porzucić zlecenia ?

Zostaw merytoryczną opinię o CERATIZIT K-K Sp. z o. o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w CERATIZIT K-K Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy CERATIZIT K-K Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CERATIZIT K-K Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 10 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CERATIZIT K-K Sp. z o. o.
2.2/5 Na podstawie 82 ocen.

CERATIZIT K-K Sp. z o. o.